Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μου καλημέρα.ξεκινήσαμε κ εμείς σχολείο.χθες μου είπαν οι δασκάλες να μείνω μαζί της μέσα στην ταξη.καλά τα πήγε μόνο που τσακώνονταν με τα άλλα παιδάκια για τα παιχνίδια κατά τα άλλα της άρεσε.σήμερα θα παμε κατά της δέκα κ θα την αφήσω.εσείς πως είστε?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια,αντορ καλη αρχη στο κοριτσι σου θα μαθει να μοιραζετε μη σκας.Ολα καλα εσυ?Κατλαζ με πηρε ο υπνος και εκλεισε ο αντρας μου το λαπτοπ.Αντε να μαθει για ι μου φαινετε το κανει επιτηδες δν το κανε πιο πριν.Ασε με νευριασα με τη παιδικη χαρα.Θα την πηγαινω σε μια αλλη λιγο πιο μακρυα.Αλλα ειναι καθαρη πολυ.Εχω σιδερωμα τωρα ουφ.Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 517142 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και απο εδω
Δουλειές δουλειές και δουλειές
Πφφφφφ

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Καλή αρχή αντορ!!!
Εγώ έβαλα την φασολάδα να γίνεται για πεθερό και άντρα και τώρα συμμαζεύω...
Κορίτσια έχει ήλιο με υγρασία!!!!!!!! έχω σιχαθεί τον εαυτό μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ο μικρός γκρίνιαζε πάλι το πρωί... Λέει δεν θέλει να πάει σχολείο γιατί κουράζεται! Γιατί λέω παιδί μου σκάβετε??????? Ναι μου λέει!!! Μαζεύουμε και κουκουνάρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Shocked Shocked 

(μου έκανε διάρροια το πρωί sorry κιόλας πρωί πρωί.... Τον έχω έγνοια τώρα..)

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?v=rUFgacK8sZ0

ο Σάκης μου λέει πως ακούω όλο γύφτικα τραγούδια και σαν να μην φτάνει αυτό τα μαθαίνω και στον μικρό!!!!!!  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ....ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ....2 ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ....

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!! Όντως Παρασκευή και 13 σήμερα!!!!
Μήπως δεν κοιμήθηκε καλά ο καημένος?

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 8 ΠΑΡΑ....ΜΕΤΑ ΕΙΔΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!!!!ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ....

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα θέλει να την χαρεί μάλλον Very Happy Very Happy

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ πολυ υγρασια δν μπορω με εκνευριζει.Ελιτσα θελει να χαιρετε τη μικρη μαλλον.κατλαζ κυκλοφορει ιωση καντου κατι αλλο για φαγακι τωρα το σκ τιποτα ψητο βραστο καταλαβες.Τελικα τον εδιωξαν τον μπαμπα μου(πατριο)μου απο τη δουλεια.Και τον μεγαλο μου τον αδερφο.Αλλα βρηκε κατι μου λεγε σημερα ο αδερφος μου.Τον αντρα μου τον πληρωσανε τον εναν απο τους 2 μισθους παλι καλα.Σας ζαλισα παλι.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 'μαι και εγώ κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!
Έβραζα παντζάρια και μπρόκολα πόσες ώρες! Τους έκανα και ένα γλυκό και ένα ταψί τυροπιτάκια και τώρα ξάπλωσα.
Νατάσσα ευτυχώς δεν μου ξαναέκανε τίποτα! Μάλλον πρέπει να ήταν γιατί ήπιε το γάλα του πρωί πρωί κατευθείαν απ το ψυγείο... Το ήθελε "βροσερό!"
Πω πω αυτά είναι τα δύσκολα! Δεν πειράζει να σκέφτεστε πως ότι γίνεται γίνεται για κάποιο λόγο, ας ελπίσουμε καλό!! Very Happy Very Happy 

Κάτυ κάποτε είχα διαβάσει πως έχεις μια συνταγή για κοκκινιστό μούρλια... Τι να σου τάξω να μου την πεις??????Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα κοιμηθηκε και εμενα πωπωπω ταχω παιξει σημερα απο δουλειες και σιδεροοοοο.Αλλα κομπε ειμαστε ενταξει.Ηθελα να στο πω για το γαλα και εμενα εκανε σημερα το απογευμα αλλα παραφαγε.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα κοιμήθηκε κατά τις 10. Ήταν ψόφιος. Όλη μέρα ξύπνιος. Σήμερα έφαγε και φασολάδα!! Έχει αρχίσει και τρώει πράγματα που δεν έτρωγε. Έμαθε και ένα τραγούδι στο σχολείο, με είπε μητέρα (!!!!!!!!!!!!!), με φωνάζει μανούλα, με ακούει περισσότερο, μου είπε πως να βράσω τα μπρόκολα, ανέβηκε στον πάγκο και έτρωγε απ το γλυκό με ένα κουτάλι.Με καράφλιασε σήμερα... Τον χάζευα και μου φαίνεται πως έχει αλλάξει...

Ακούγεται και η Πάολα απ το παράθυρο...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρεσει η Παολα πολυυυυ,ειδες μαθαινουν λογικο μου ακουγετε.Αντρακι εγινε χαχαχαχα.Θα σας ερθω μια βολτα τον ιουνιοΜαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 536304 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 536304 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 536304  εχω γαμο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ δε ξέρω τι έχω πάθει τον κοιτάζω και μου φαίνεται άλλο παιδί. Το μεσημέρι μου λέει "είσαι φανταστική!'' εσύ είσαι πιο πολύ του λέω, με κοιτάει και μου ξαναλέει "και κούκλα!!!!!!!!!!" Πέθανα!!!!!! Που τα βρίσκει ο μαλαγάνης!!!!!!!!!!  Μαζέψτε τα κορίτσια σας!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Επίσης τώρα τελευταία κάθε μεσημέρι θέλει οπωσδήποτε να βλέπει στο σκαι το "how clean is your house" και μου λέει "Κατείνα βάλε τις βρωμιάρες..."

Αχ εμένα δεν μ'αρέσει καθόλου πάλι (ο Σάκης είχε μάθει τον μικρο ένα καιρό και την έλεγαν γκομενάρα!!!!!!!!!). 

Ναι??????? Μήπως βρε θα είσαι στον δικό μου το γάμο??????????  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:αχ δε ξέρω τι έχω πάθει τον κοιτάζω και μου φαίνεται άλλο παιδί. Το μεσημέρι μου λέει "είσαι φανταστική!'' εσύ είσαι πιο πολύ του λέω, με κοιτάει και μου ξαναλέει "και κούκλα!!!!!!!!!!" Πέθανα!!!!!! Που τα βρίσκει ο μαλαγάνης!!!!!!!!!!  Μαζέψτε τα κορίτσια σας!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing  Επίσης τώρα τελευταία κάθε μεσημέρι θέλει οπωσδήποτε να βλέπει στο σκαι το "how clean is your house" και μου λέει "Κατείνα βάλε τις βρωμιάρες..."

Αχ εμένα δεν μ'αρέσει καθόλου πάλι (ο Σάκης είχε μάθει τον μικρο ένα καιρό και την έλεγαν γκομενάρα!!!!!!!!!). 

Ναι??????? Μήπως βρε θα είσαι στον δικό μου το γάμο??????????  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Χαχαχαχ λες μπα δεν ειμαστε σοι δεν μου θυμιζει κατι ο Σακης χαχαχα Κατινα γκομεναρα χεχε.Ωραιος εμενα αρχισε και μιλαει πολυ μου λεει ομορφα πραγματακια και εχει πλακα.Σημερα μου λεει καλημεγια μωγιο μου.χαχαχχα πεθανα.Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 125586 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 125586 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 125586 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχαχα ε πως να μην πεθάνεις μετά!!!!!!!!!!!!! και τα λένε κιόλας με απόλυτη φυσικότητα!!!  ψυχούλες... 
Κρατάει ένα κουτί δημητριακά και λέει "Κατείνα (κόβει το ρ) κάνε ένα μωρό, να το βάλουμε στην κοιλιά σου και αν γκρινιάζει και φέλει νεσκουικ νεστλε εγώ φα του πω "φα σου βώσω σε λίγο"
ότι του φανεί!!!!!!! '

Διάβαζα πριν και την Κάτυ. Λύθηκα... Μέχρι και εικόνες έκανα όσα διάβαζα!!!!!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι ολα τα λεφτα τα παιδακια,την χαζευω ωρε ωρες.Και εγω την διαβασα εχει υπομονη εγω δυστηχως θα μιλουσα ασχημα δεν ειναι του τυπου μου αλλα καμια φορα βρε τους χρειαζετε.Ανωτεροτητα θα μου πεις καλα κανει περνω μαθηματα ενισχυσης υπομονης.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουουουουουου έχω αποστηθίσει "Κατίσια" ατάκα που πάει σύννεφο!!!!
Και εγώ δε ξέρω πόσο θ'άντεχα και δε θα απαντούσα...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε Κατυ ειμαστε μαζι σουυυυ χαχαχαχα.Παρολο που δεν νυσταζω παω να ξαπλοσω γιατι εχω και μια τσουπρα που ξυπναει νωρις.Θα τα πουμε αυριο λογικα,καληνυχτα φιλακια στο Λαζαρακι.Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 215994 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 34 215994 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνύχτα και στη δικιά σου τη  μπουμπου!!!!!!!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η πρώτη καλημέρα
.από όταν ξεκίνησα δουλειά έχει αλλάξει ο μπεμπης.ξυπνά συχνότερα τη νύχτα.ευτυχώς κοιμάται αμέσως.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα πωπω σου κανει κολπακια ο μπεμπακος.Βλεπουμε την ακαντου και τον λυκουργο εμεις χιχι.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλο Σαββατοκύριακο!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα υπναρουδες σηκωθειτε χαχανα.Εμεις χθες πηγαμε στη γιορτη της εκκλησιας μας,και στο παζαρι μετκ.Ησυχη ηταν η μικρη δν ζητησε τιποτα.Τωρα παω να την κοινωνησω και θα παμε στη μανουλα μου μετα χιχιχι.Εσεις ολα καλα τα ζουζουνια σας?Φιλακια.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις