Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστούμε πολύ νατάσσα..αύριο ελπίζω να είναι καλύτερα κ εύχομαι κ ο Λαζαρακος το ίδιο..μου έβγαλε το λάδι στην κυριολεξία σήμερα.με έτρεχε σαν τον νεοσύλλεκτο φαντάρο κ τι να της πω αφού είχε τον 'πόνο' της . Catty έχεις απόλυτο δίκιο.είμαστε ευλογημένες οι γυναίκες γιατί χωρίς εμάς τίποτα δεν λειτουργεί.αχ πόσες φορές ευχήθηκα να ήμουν άντρας.τρέχουμε για τα πάντα κ να είμαστε κ σεξουαλες το βράδυ..ουστ!

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το έλεγα και στην άλλη ομάδα η σκέψη του άντρα ειναι μια ευθεία γραμμή πρωινή τουαλέτα/δουλεια/τι θα φάμε/σεξ/ύπνος την Κυριακή βάλε και τα αθλητικά και έκλεισε το σετ !

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α κατυ εγω ανηκω στις τυχερες εχει κολλημα με την ομαδα του αλλα,δν βλεπει καθολου αθλητικα.Αντορ εμενα με θελει τα μεσημερια που ειναι πιο σπαστικο.Βασικα αν θες να χαλαρωσεις ολα σε ενοχλουνε.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να..τώρα που θέλω να κοιμηθώ μετά από μια εξαντλητική μέρα κ ξέρει ότι θέλω απόλυτη ησυχία του ήρθε να κόψει να φάει καρπούζι κ κάνει ΤΗΝ φασαρία.βγήκα κ τον κοίταξα με ένα δολοφονικό ύφος χωρίς να πω τίποτα.φυσικά σταμάτησε χα χα!κορίτσια μου σας φιλω καληνύχτα...zzzzzzzzzz

Areti2

Areti2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaatrin έγραψε:Διαβάζοντας τα νέα σας σκέφτομαι πόσο τυχερές είμαστε που μιλάνε τα παιδάκια μας.
Έχω κάθε χρόνο ένα- δύο που δε μιλάνε...κ κοντεύουν τα τρία...
Αυτό κι εγώ το σκέφτομαι πολλές φορές. Λατρεύω αυτή την ηλικία που μπορείς επιτέλους να κάνεις συζήτηση Very Happy 

Εμένα ο μικρός δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου μέχρι τα 2 εκτός από κάποιες μεμονωμένες λέξεις και είχα αγχωθεί, αλλά ευτυχώς λύθηκε η γλώσσα του. Τώρα όλο μας διατάζει Laughing  Laughing  Laughing 

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Areti2 έγραψε:
Εμένα ο μικρός δεν μιλούσε σχεδόν καθόλου μέχρι τα 2 εκτός από κάποιες μεμονωμένες λέξεις και είχα αγχωθεί, αλλά ευτυχώς λύθηκε η γλώσσα του. Τώρα όλο μας διατάζει Laughing  Laughing  Laughing 
Ποσο ειναι τωρα? Ποσον καιρο του πηρε να λυθει η γλωσσα του?

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και απο εδω!! ΚΑΤ είστε καλύτερα σημερα; Εμένα ξεκίνησε τη συνήθεια να παίρνει το σκαμνακι και να εξερευνά το ψυγείο. Ολη την ωρα στην κουζίνα παίζει την "νοικοκυρουλα"
Adore το βραδινό καρπούζι με την μαχαίρα του χάσαπη επίσης αντρικό χουι
Εμένα τωρα θα κλείσει μια ωρα που κανει μπάνιο, το υπηρετικο προσωπικό περιμένει να σφουγγαρισει!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?Εμενα η χριστινα μου λεει πρωι πρωι"Μαμα γιε μπογιω ποναει το κεφαι μου"Ειπα σε μια φιλη να τη ξεματιασει και αν συνεχισει θα της δοσω λιγο ντεπον.Τι κανουν τα αρρωστουλια μας?Κατ αντορ εναι καλα?Καλα Κατυ εμενα ο αντρας μου ξερεις πως το κοψε οταν τν εβαζα να καθαριζει αυτος.χαχαχα πολυ γελιο.Αρετη και εμενα πριν 2 βδομαδες ελεγε μεμονωμενες λεξεις τωρα ροδανι παει η γλωσσα της ευτυχως.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από μένα!!!!!!! Μια χαρά είναι ο δικός μου! Ελπίζω και η δικιά σου αντορ!!!
Κατυ ο δικός μου όταν κάνει μπάνιο κάνει το εξής : λούζει το κεφάλι του, βγαίνει έτσι όπως είναι με τα νερά να τρέχουν, ξυρίζεται και ξαναμπαίνει στην μπανιέρα να συνεχίσει... Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad  
Νατάσσα ελπίζω μόνο μάτι να έχει η κούκλα σου...
Εμένα μιλάει από πολύ μωρό και τώρα είναι στη φάση που θέλει να μάθει τα πάντα. Οπότε τα γιατί και τα τι είναι αυτό και το βηλαβή?? πάνε και έρχονται. Χτες το βράδυ είχε πολύ σοβαρούς προβληματισμούς. Να κάνω ένα μωρό για να το στείλουμε σχολείο και να του λέμε μην κλαις, μόλις φας ο Λαζαρος θα έρθει να σε πάρει!! (το κάθαρμα να στείλει το μωρό στο σχολείο στη θέση του και να του λέει και ότι του λέω)

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα θεος ο Λαζαρακος πολυ καλο.Ασε εμας ειναι ολα δικα της σε αυτη τη φαση ειμαστε.Shocked Shocked 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να 'μαι πάλι. Είχα πάει να αλλάξω περιφερειακό κέντρο για την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (Νατάσσα καταλαβαίνεις). 
Πήγε ο άντρας μου να πάρει τον μικρό απ το σχολείο και πήρε λάθος τσάντα.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
και τώρα συζήτηση να τραβάς τα μαλλιά σου!!
Λάζ.-Μπαμπά πονάει το βόντι μου.. εβώ εβώ...
Σάκ.-Γιατί αγόρι μου το δάγκωσες?????????????????????????
Λάζ.-ε?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:Να 'μαι πάλι. Είχα πάει να αλλάξω περιφερειακό κέντρο για την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος (Νατάσσα καταλαβαίνεις). 
Πήγε ο άντρας μου να πάρει τον μικρό απ το σχολείο και πήρε λάθος τσάντα.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
και τώρα συζήτηση να τραβάς τα μαλλιά σου!!
Λάζ.-Μπαμπά πονάει το βόντι μου.. εβώ εβώ...
Σάκ.-Γιατί αγόρι μου το δάγκωσες?????????????????????????
Λάζ.-ε?
Κουλο Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 37 606100 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 37 606100 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 37 606100 χαχαχαχ το δαγκωσες πως του ρθε?Α μπραβο γιατι θα τρεχες μετα και αντε να βγαλεις ακρη.Εμενα ξερεις τι μου εκαναν?Πανω στην αδεια γραφεια απο πιο τεε η τει ,και μου εβαλαν λαθος τεε και πηγα στη νομαρχια,και μου ειπαν δεν φτιαχνετε δεν πειραζει.Και πρεπει παντα να στελνω υπευθυνη δηλωση οτι ειναι λαθος τους μιλαμε για το 2004 τωρα εγινε αυτο.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα ρε!!!!!!!!! Άκου δε φτιάχνεται! Τι λένε????? Άλλο ΤΕΙ και άλλο ΤΕΕ. Αλλάζει όλο σου το πτυχίο έτσι. 
Ποιο τει έβγαλες?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τεε και τα 2 πτυχια εχω,Στο τει εκανα 2 6μηνα τοτε μετα τα παρατησα.Οχι οτι βαριομουν εκανα και πρακτικη για τοο τεε για την αδεια μου, αλλα λογω θεσεων με συνεφερε να μεινω με το πτυχιο του τεε.Ενω εσυ θα παιρνεις περισσοτερα χρηματα απο εμενα.Καλα στις εποχες που ζουμε δεν ξερω ποια τι παιζει.Οταν δουλευα στο ικα επαιρνα πολλα χρηματα παντως.Εσυ θεσσαλονικη τελειωσες?

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Θεσσαλονίκη και πρακτική στο Διδυμότειχο. Δε ξέρω πόσα παίρνουν σαν μισθό οι νοσηλεύτριες πάντως ξέρω πως αν βρω κάτι θα βοηθάω λίγο και τον άντρα μου... Μακάρι ρε Νατάσσα να βρούμε κάτι και οι 2!!!!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι ενα νοσοκομειο που δουλευα εγω με συμβαση εκλεισε και δεν τους μεταφερανε σε ενα μεγαλο που λεγανε.Μεινανε οι περισσοτεροι χωρις δουλεια 80 ατομα μεταφερανε μονο εμαθα.Μακαρι γιατι πραγματι χρειαζετε προσωπικο στη χωρα μας,αλλα δεν προχωραμε μπροστα δυστηχως.εγω το 2005 επιρνα 850 μια κοπελα με δικο σου πτυχιο 1050 τωρα δεν ξερω ποσο το πηγαν.μεχρο το 7 που δουλευα ημασταν στα ιδια.μετα επιασα πωλητρια καμια σχεση δηλαδη.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω... Ελπίζω να βρω κάτι και με τα μισά...

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:τι να πω... Ελπίζω να βρω κάτι και με τα μισά...
Μακαρι στο ευχομαι εγω που κοιταω γενικα εχω ταλαιπωρηθει απο ενα σωρο συνεντευξεις,εκτος και εντος κλαδου 2 χρονια τωρα τιποτα,καλα εδω στην Αθηνα ειναι κι ψιλοεικονικα τα πραγματα.Ο Λαζαρος ειναι οκ??Ειπες πως τον εστειλες

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά είναι. Ναι τον έστειλα σήμερα γιατί και χθες απ το απόγευμα και μετά ήταν καλά. Έχει σηκώσει το σπίτι στο πόδι! Η Χριστίνα?

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπραβο το αγορι μια χαρα δινε του και κανα χυμο για βιταμινες.Η Χριστινα παιζει βουρτσισε και βτα δοντακια της τωρα πολυ γελιοΜαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 37 612893 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 37 612893 

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα!! μπράβο στην κούκλα!!!!!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια! Δε πολυ προλαβαίνω να μπαίνω . Βέβαια ξεκλεβω χρόνο.
οι ιώσεις στον παιδικό σταθμό ξεκίνησαν. Ο Γιώργος κατι περνάει ξωφαλτσα! Μύξες, μπούκωμα και διάρροια. Που να τον έπαιρνα και μαζί μου! Τι θα κόλλαγε!
αυτα τα νέα. Μαγειρευω για αύριο. Κολοκυθακια γεμιστά με κιμά.
Στην δουλειά δεν έχω καμία διάθεση. Καμιά ενέργεια κ αυτό δε μου αρέσει αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για σου καατριν,ποτε δεν καταλαβα ενα πραγμα και σαν νοσηλευτρια,τα στελνουν αρρωστα στο σχολειο?Καταλαβαινω οτι μερικες μπορει να μην εχουν καποιον για βοηθεια αλλα τοσο πολυ ποτε δν το καταλαβα.Περαστικα στον μικρο σου.Ισως να το χεις αυτο γιατι σου λειπουν τα μικρα σου.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα στέλνουν χωρίς να έχουν γίνει απόλυτα καλά.
Τα στέλνουν άρρωστα με αντιπυρετικο γιατί δεν εχουν που να τα αφήσουν.
Η ουσία είναι ότι τα στέλνουν!
Ασε!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο καταλαβα και εγω γιατι για να ειναι τελειως καλα ενας ανθρωπος ενηλικας και μη πρεπει να ειναι ασυμπτωματικος τουλαχιστον 3 με 4 μερες.Γιαυτο κολλαμε ουυ πολυ σπαστικο αλλα τι να κανεις.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις