Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 14]

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα να χαιρεσαι την μπουμπου σου! τι χειλαρες ειναι αυτες? γερο και τυχερο να ειναι και σε σενα και σε ολα τα κοριτσια καλη λοχεια να εχετε! και οσες περιμενουν με το καλο και με εναν πονο.!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασιλικη μου σε ευχαριστω πολυ!!!να σαι καλα!!!καλα εισαι εσυ?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:Βασιλικη μου σε ευχαριστω πολυ!!!να σαι καλα!!!καλα εισαι εσυ?
μια χαρα! σου στελνω πμ για να μην χαλαω το θεματακι σας

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξ μου κοιμαται τα τριωρακια του ε καμια φορα ομωσ κανει τα κολπα του γιατι θελει αγκαλιτσεσ...στελνει πολλα φιλακια στη μπουμπουκα σου κ σε σεναΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 417472 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρω μου πολυ ευχαριστα να νεα απο τον παιδιατρο...μια χαρα ο μικρος σου..!!!Ο θηλασμος θελει υπομονη και επιμονη τον πρωτο καιρο..!!!Μην αγχωνεσαι...αυτο που βγαζεις με το θηλαστρο δεν το φυλας στο ψυγειο ωστε να του το δινεις και να μην χρειαζεται να δινεις συμπληρωμα καθολου??

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρω μου μιας που ο ιωσηφ παπαλα δεν κανουμε τον γιο σου γαμπρο μας????

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζουλια μου ναι τα βαζω ψυγειο κ του τα δινω κ αυτα οπωσ καταλαβαινεισ ο μπεμπησ μασ βγηκε πολυ φαγανουλησ...χιχι...αλεξ ευχαριστωσ την θελουμε την αποστολια μασ κ γω την συμπεθερα....Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλο ειναι που ειναι φαγανουλης Μαρω μου..!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 Με το καλο και το συμπεθεριο σας...να την προσεχει ο γιος σου την Αποστολια να του πεις..χαχαχα!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες μου..!!!sunny sunny sunny sunny 


Μετα απο 25ωρες ταλαιπωριας η Κατερινα μας εφερε στον κοσμο την κορουλα της με καισαρικη..!!Βαρος 3140 και Υψος50....!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994


Κατερινουλα μου να σου ζησει ψυχη μου..!!Να ειναι παντα γερη και δυνατη η κορουλα σου..!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ..ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΝΕΑ ΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΟΛΑΚΟΣ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΑΙ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ !!!!ΝΕΥΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ-ΝΗΠΙΟ 0-1.....ΑΦΗΣΤΕ...ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΟΛΕΣ???ΜΑΡΩ ΜΟΥ Ο ΜΙΡΚΟΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΛΥΚΑΣ , ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΑΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΑ!!!!ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ....ΑΝΤΕ ΤΖΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...

maraki_t

maraki_t
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κι από μένα!!! Τι κάνετε κορίτσια μου? Η μέρα σήμερα είναι αφιερωμένη στην Κατερίνα και στην μπεμπούλα της. ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 50580 Κατερινάκι και εύχομαι ότι καλύτερο για τον θησαυρό σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 417472 
Τζουλάκι πολύ μου αρέσει που μεταφέρεις τα νέα της παρέας. Ελπίζω όταν γεννήσεις κι εσύ με το καλό να βρεθεί κάποια να μας ενημερώσει για να σου στείλουμε την αγάπη μας να σε συντροφεύει. Την διαδικασία της γέννας την φοβάσαι? Πάντως θα πάνε όλα καλά και θα φτάσεις στην ΠΗΤ σου. Κι όλα θα εξελιχθούν υπέροχα ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 
Μάρω μου τέλειος ο μικρός σου!!!!! Βλέπω και πολλά μαλλάκια και τρελαίνομαιιιιι ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109  Να είναι πάντα υγιέστατος και να τον προσέχει ο Θεούλης!
Ελίτσα μου πως τα πάτε? Ο μικρός σου πλέον είναι μεγάλος αδερφός κι έτσι συμπεριφέρεται! χιχι Μάλλον ανυπομονεί να μεγαλώσει η αδερφούλα του και να παίζουν. Η μικρή σου είναι καλά? Πως πάει ο θηλασμός?
Νατάσσα τέλεια τα νέα!!! Το βατραχάκι μεγαλώνει!!!
Αποστολία μου είσαι πολύ καλό κορίτσι κι είναι υπέροχο που μεγαλώνεις με τόσο γρήγορους ρυθμούς. Τα φιλιά μου στην μανούλα σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 417472 
Βλέπω ότι σιγά σιγά αρχίζουν τα προξενιά... πρέπει να βιαστούμε γιατί δεν μας βλέπω να προλαβαίνουμε!!! Λέτε να πλησιάσω τον αγαπούλη της Ελίζας? Αν δεν καπαρώθηκε ήδη...Crying or Very sad Αλήθεια, τι κάνει αυτό το κοριτσάκι?

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΧΑΧΑ...ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ???ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΙΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ!!!!ΧΑΧΑΧΑ
ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ...Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ.ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΚΛΕΙΣΤΑ....ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ....ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΚΑΠΑΡΩΝΩ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ ΜΑΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΧΙΧΙΧΙΧ

maraki_t

maraki_t
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μου αρέσει που κανονίζουμε μόνες μας... χαχα. Πάντως και τα δυο αγοράκια είναι Πάτρα. Αχ ελίτσα μου, πάνε τα μπουμπουκάκια μας!!! Θα μας τα πάρουν στην Πελοπόννησο ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 534787 
Σχετικά με τον θηλασμό, ο παιδίατρος στην κλινική μου είχε πει "Για να τα καταφέρεις αποκλειστικά πρέπει να είσαι πολύ χαλαρή, έως αναίσθητη. Εάν πεινάει το παιδί μέχρι και ταραμά (χαχα) θα φάει, πόσο μάλλον το γάλα σου. Όποτε ζητάει πρέπει να είσαι εκεί!" Αυτό λοιπόν έχω στο μυαλό μου συνέχεια. Δεν σκέφτομαι εάν έχω γάλα ή όχι. Εάν βρέχει πάνες και παίρνει βάρος όλα πάνε καλά. Κι αν θέλει κάθε 5 λεπτά να τρώει, τι να κάνουμε? Για αυτό είμαστε εδώ, για να το προσφέρουμε... I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελιτσα μου καλα αποτελεσματα να εχετε απο τον παιδιατρο..θα περιμενουμε νεα..!!!Χαιρομαι που τα πας μια χαρα με τον θηλασμο...καλη συνεχεια σου ευχομαι..!!


Μαρακι προς το παρον ειμαι πολυ χαλαρη...δεν εχω αγχωθει για τιποτα οσο αφορα την γεννα...δεν με φοβιζει ο φυσιολογικος τοκετος...απλα δεν θα ηθελα να κανω καισαρικη...θελω να ζησω καθε στιγμη...!!!Δεν ξερω αν θα σας ενημερωσει καποια κοπελα οταν γεννησω...αν εχει wifi το μαιευτηριο θα μπω να σας γραψω τα νεα μου..!!!


Η Ελιζα μια χαρα ειναι απλα αφιερωνει πλεον ολο τον χρονο της στον γιοκα της...!!!

elitsa

elitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΕΙΣΜΩΣΕΙ
Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ....ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!ΤΕΛΟΣ..
ΤΖΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ....ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΧΑΡΗ ΤΟΥ

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα,κορίτσια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά!!
Να της ζήσει η μπέμπα της Κατερίνας μας, πάντα γερή και καλότυχη να 'ναι!
Κορίτσια, υπομονή και επιμονή με το θηλασμό και όλα θα πάνε τέλεια!
Εμένα η μικρή μου έχει εδώ και τρεις μέρες που της άρχισαν τα πονάκια μάλλον..ζορίζεται πολύ τα βράδια η καημενούλα..

maraki_t

maraki_t
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δεν το πιστεύω... έγραφα τόση ώρα και χάθηκε το μήνυμα Twisted Evil  πάμε πάλι από την αρχή!!!
Ελίτσα μου τέλεια τα νέα ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 Όσο παίρνει βάρος η μικρή και έχεις κι εσύ δυνάμεις, συνέχισε! Το θέλεις τόσο πολύ, που η νίκη είναι σίγουρη!
Τζουλάκι τι κάνεις γλυκειά μου? Μακάρι όλα να γίνουν όπως τα θέλεις!!!Αν και θα συμφωνήσω με την ελίτσα πως κάθε ένα έχει την χάρη του. Την μεγαλύτερη σημασία έχει να είναι καλά μανούλα και μπεμπάκι. Επειδή όμως κι η ψυχολογία παίζει πολύ σημαντικό ρόλο καλό είναι να γίνονται τα πράγματα όπως τα έχουμε στο μυαλό μας Very Happy 
Αχ Νατάσσα μου, πονάκια ε? Μακάρι να περάσουν πολύ γρήγορα. Έχει και το μπουμπουκάκι μου και πολύ στεναχωριέμαι που δεν μπορώ κάπως να την βοηθήσω. Τώρα είμαι σε φάση που έκοψα τα γαλακτοκομικά μήπως και την ζόριζε αυτό λόγω δυσανεξίας αλλά δεν βλέπω καμία βελτίωση.Αντιθέτως... σήμερα δεν έκανε καθόλου κ#κ# όλη μέρα! Άλλο άγχος κι αυτό... ουφ! Το ξέρω πως μπορεί να θεωρηθεί φυσιολογικό σε μωράκια που θηλάουν αποκλειστικά αλλά αν δεν κάνει και αύριο θα πάρω τηλ τον παιδίατρο ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 534787

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα γλυκες μανουλες..!!!sunny sunny 

Ελιτσα μου μην ακους κανεναν και κανε αυτο που νιωθεις εσυ οτι ειναι καλυτερο για το παιδακι σου..η μικρη θα ξεπεταχτει γρηγορα με το δικο σου γαλατακι..!!!

Νατασουλα μου, υπομονη....θα περασουν τα πονακια της μικρουλας σου..!!!

Μαρακι μου λογικο ειναι να αγχωνεσαι και να στεναχωριεσαι...!!!Μιλησε με τον παιδιατρο σου...μπορει να σε κανει να νιωσεις καλυτερα..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα,κοριτσάρες! τι κάνετε; όλα καλά;
Μαράκι μου, σε καταλαβαίνω, είναι δύσκολο να μην μπορείς να ανακουφίσεις το μωράκι σου..Έκοψα και εγώ το γάλα. Χθες ευτυχώς η μικρή μου ήταν μια χαρά, μακάρι να συνεχίσει έτσι! Όσο για τα κακάκια της μικρής σου, όπως λες και μόνη σου είναι φυσιολογικό, άσε που αν έχει πονάκια ζορίζεται κιόλας η καημένη..Αν θες όμως, πάρε και το γιατρό για να σε καθησυχάσει Smile 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαθηκα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
τι μου κανετε πως ειστε μωρακια μεσα και εκτος κιλιτσας...............εμεις μια χαρα ο θυλασμος μας εχει εδρεοθη πια και εχουμε ωραρειο πια και η μανουλα κοιματε το βραδυ ο πιο συμαντικος υπνος μας δηλ......το 5ωρο το εχουμε σερι........το βραδυ...............την μερα 3ωρο αλλα σημερα ειχαμε γκρινια εχουμε και αυτες τις μερες μας την προηγουμενη παρασκευη μετρισαμε και τα κιλακια μας 5300 ηταν σημερα λογικα θα εχει φτασει τα 5600 και υψος 55 ποντους.............εχει ειναι παντος ενας γλυκας και τον λατρευω

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι σ ευχαριστω οντωσ εχει πολυ μαλι ο μπεμπησ μασ....κοριτσια πολυ δυσκολοσ ο θυλασμοσ ειδικα σε μικρα νινακια οπωσ ο δικοσ μου κουραζεται ευκολα κ κλαιει πολυ κ αναγκαζομαι του βγαζω με θυλαστρο 2 φορεσ τημερα....κουραγιο

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

maraki_t

maraki_t
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κουράγιο Μάρω μου, θα στρώσει η κατάσταση θα δεις! Νατασσάκι πολύ ευχάριστο που ηρέμησε το ζουζούνι σου! Γιώτα τι κάνεις? Ο Σιβάν έγινε ολόκληρο αντράκι πια ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 Πως τα καταφέρνεις χωρίς καθόλου βοήθεια? Σας έχω έννοια εσένα και την Αλεξάνδρα που είστε μόνες σας.
Τζουλάκι τι κάνετε? Πως περνάει η μπεμπούκα στην κοιλίτσα? Πάντως εγώ βλέπω την δικιά μου και μου φαίνεται τόσο περίεργο που πριν λίγο καιρό ήταν μέσα στην κοιλιά μου!
Ελίτσα, Μαριάννα που είστε?????
Εμείς μια χαρά. Με το επίμαχο θέμα κάτι κάναμε σήμερα ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 . Όχι βέβαια καμιά τρελή ποσότητα αλλά από το τίποτα κάτι ήταν κι αυτό. Γενικότερα έχουμε μία γκρίνια. Το χειρότερο είναι ότι πέτρωσε σε ένα σημείο το στήθος μου και από χθες το βράδυ παιδεύομαι πάρα πολύ να το αποσυμφορήσω. Η ζημιά μάλλον έγινε επειδή σταμάτησα να την ξυπνάω στο 3ωρο και χάθηκαν κάποια γεύματα. Κορίτσια προσέξτε γιατί πονάει ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 534787



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maraki_t στις Σαβ Σεπ 14, 2013 12:29 pm, 1 φορά

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρω μου καλα εισαι κοριτσακι μου...???ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 328109 Οθηλασμος ειδικα στην αρχη ειναι δυσκολος...θελει υπομονη και επιμονη...μην το βαζεις κατω και θα τα καταφερετε...θα βρειτε γρηγορα τους ρυθμους σας..!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 Μην χανεσαι να μπενεις να μαθαινουμε νεα σου..!!!Πολλα πολλα φιλακια σε σενα και το αγορακι σου..!!!I love you I love you I love you I love you 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες κ εγκυουλες!τι κανετε?εμεις ξυπνησαμε κ τρωμε τωρα!βλεπω ο αγωνας του θηλασμου καλα κρατει κ χαιρομαι πολυ!ειναι δυσκολος αγωνας αλλα αξιζει!μαρακι μου μην ανησυχεις για μενα δεν ειμαι μονη εδω!εχουμε πολλους ανθρωπους κ βοηθεια!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες μου...!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ-ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ 2013 v.27 - Σελίδα 11 215994 Αλεξανδρα μου οντως ειναι δυσκολος ο αγωνας του θηλασμου αλλα πιστευω οτι αξιζει καθε του λεπτο...ειδικα οταν βλεπεις το μικρο μωρακι σου να μεγαλωνει και να αναπτυσσεται και βαθεια μεσα σου ξερεις οτι ειναι απο την προσπαθεια και τα ξενυχτια τα δικα σου...απο την αγαπη σου και την φροντιδα σου..!!Ολο αυτο ειναι ενα μαγικο συναισθημα που δεν υπαρχουν λογια να το περιγραψεις..!!!I love you I love you I love you I love you 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις