Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
184 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 184 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:μαιμου μηπως να πας σε κανενα γιατρο?μηπως ειναι παρενεργειες της γεννας?ειικα το σιδερο!

εκτος.....αν χαιρεσαι να σιδερωνεις μονο τα ζαργανοφορμακια!
μακρυμανικα ή κοντομανικα τις φορανε στο μαιευτηριο?
Το σίδερο ειναι η αγαπημένη μου δουλεια!στο μαιευτήριο ειναι με τις πάνες γιατι στη θερμοκυτιδα έχουν τη θερμοκρασία που πρεπει.στα κουνακια που βλέπω τα αλλα μωρα μακρυμανικο τα φορανε

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
bini έγραψε:μαιμου μηπως να πας σε κανενα γιατρο?μηπως ειναι παρενεργειες της γεννας?ειικα το σιδερο!

εκτος.....αν χαιρεσαι να σιδερωνεις μονο τα ζαργανοφορμακια!
μακρυμανικα ή κοντομανικα τις φορανε στο μαιευτηριο?
Το σίδερο ειναι η αγαπημένη μου δουλεια!στο μαιευτήριο ειναι με τις πάνες γιατι στη θερμοκυτιδα έχουν τη θερμοκρασία που πρεπει.στα κουνακια που βλέπω τα αλλα μωρα μακρυμανικο τα φορανε
η αγαπημενη σου δουλεια?αρα το προβλημα προυπηρχε...μαλιστα...
πλακα κανω!και εγω που ειναι η χειροτερη μου οταν σιδερωσα καποια ρουχα του μωρου για το καλο τρελαθηκα απο τη χαρα μου!αλλιως το σιχαινομαι!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
διαβαστε να παθετε σοκ!φανταστειτε τι παιζονται απο συμφεροντα και τι καλλυντικα και αλλα βαζουμε πανω μας αφου αυτα εχουν ακουστει εδω και χρονια αλλα κανεις δεν τα παραδεχεται
http://www.pentapostagma.gr/2013/08/blog-post_9183.html

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:διαβαστε να παθετε σοκ!φανταστειτε τι παιζονται απο συμφεροντα και τι καλλυντικα και αλλα βαζουμε πανω μας αφου αυτα εχουν ακουστει εδω και χρονια αλλα κανεις δεν τα παραδεχεται
http://www.pentapostagma.gr/2013/08/blog-post_9183.html

σε τι κόσμο ζούμε γμτ....τα μισά να ειναι αληθεια είναι πάλι φρικτό......

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι υπαρχει γυρω μας ειναι αμφιβολου!

η κλαραμαρια μπας και γεννησε?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες και μανούλα!!!!Καλορίζικο κι αυτό το θεματάκι!!! μόνο ευχάριστα πάντα!!Very Happy 

Πώς είστε σήμερα!!!

Εχει αρχισει και δροσίζει ευτυχώς αλλά ο ύπνος άφαντος....πολύ δυσκολα....

Παραμυθένια καλά να περάσετε!!!Η κοιλίτσα είναι μια γλύκα!!!

Ιωάννα  καλή  επιστροφή  και με το καλό και στον 9ο!

Εβάκι να σε ρωτήσω σχετικά με το ζάχαρο, κάνεις ινσουλίνη ή το ρυθμίζεις μόνο με διατροφή; Πόσο περίπου είναι οι μετρήσεις σου;;  Έχουν σπάσει τα νευρα μου !Σωνει και καλά ότι εχω κι εγω θέμα!!Αύριο θα έμπαινα με πρόκληση αλλά ευτυχως πήρα μια βδομάδα ακόμα παραταση να δουμε πως θα πάει!!!!  το μωρό είναι 3300 αλλά επιμένουν πως ειναι μεγάλο για την βδομαδα που είμαι!!! Κάτι που επειδη ψάχνω βλέπω πως δεν ισχύει απόλυτα!!!  Και όλα αυτα ξεκίνησαν γιατι η καμπύλη είχε μια παθολογική τιμή (95 αντί για 92 που είναι λεει το όριο)

Τα φώτα σου please!!!!
KALHMERA KOPELA MOY GLYKIA ME TO KALO NA KRATHSEIS TO MWRAKI SOY AGKALITSA! STHN ARXH EIDAME OTI TO MWRO EIXE MIA DIAFORA STHN KOILITSA THS DHLADH EGW HMOYN 25 EBDOMADWN EGKUOS KAI H KOILITSA THS MONO EDEIXNE 27 EVDOMADWN..HTANE DYO EBDOMADES MEGALHTERH..META EIDAME OTIO TO AMNIAKO YGRO HTAN PANW APO TA FYSIOLOGIKA KAI EIDA TON GIATRO MOU ANYSUXO MOU EIPE OTI DEN EINAI KALO ESPEYSE NA MOY VALEI THN KAMPYLH H EXAITASEI VGHKE PANW APO TA ORIA PATHOLOGIKA TO PATHOLOGIKO SYMAINEI OTI DEN FTAIW EGW IDIAITERA ME TO FAEI POY KANW ALLA OUSIASTIKA GENNAEI ZAKXARO H EGKUMOSINH KAI DEN MPOROYSA NA PARAGW INSOYLINH..ME ESTHLE SE DIKO TOY ENDOKRINOLOGO AUTOS MOU EDWSE METRITH ZAXAROY NA METRIEMAI 2 FORES THN HMERA KAI NA SYMIWNW TA POSA..META APO MIA EVDOMADA PAW GIA YPERIXO TO AMNIAKO HTANE PARA POLU PRAGMA POY EDEIXNE SYNTOMO PRWORO TOKETO..KAI O GIATROS MOY THEWRHSE OTI PREPEI NA VIASTOYME..EYTYXOS OMWS H KOILITSA THS MIKRHS EIXE DIORTHOTHEI PAW STON ENDOKRINOLOGO KAI SPEYSANE NA MOY XWRIGISOYN INSOYLINH VLEPONTAS KIOLAS OTI EIXA XASEI KAI KULA POY SHMAINE OTI DEN EFTAIGE KATHOLOY TO FAEI MOU..TWRA MOY XWRIGOYN INSOYLINH 3 FORES THN HMERA "5,7.7" OI DWSEIS MOU..KAI SIGOYRA ME DIATROFH! THN TELEYTAIA FORA POY PHGA NA DOYME PWS PAEI ME THN INSOULINH TO AMNIAKO EIXE KATEVEI LIGAKI! DEN XERW AN SE BOHTHISA... PELU MOY OTI THES ME RWTAS!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:διαβαστε να παθετε σοκ!φανταστειτε τι παιζονται απο συμφεροντα και τι καλλυντικα και αλλα βαζουμε πανω μας αφου αυτα εχουν ακουστει εδω και χρονια αλλα κανεις δεν τα παραδεχεται
http://www.pentapostagma.gr/2013/08/blog-post_9183.html
Ελεος!
Ζαργανονεα:η μεγαλη έφτασε τα 1600 κ η μικρη τα 1440.με βλεπω να παίρνω πρώτα τη μεγαλη Σπιτι αν κ ειναι υπναρου κ δεν ξέρω κατα ποσο θα πάρει μπροστά με τις θηλαστικες κινήσεις ενώ η μικρη ολη την ωρα πιπιλαει.αν πάρω πρώτα τη μια με βλεπω να αντλω απο το ενα κ να έχω το αλλο στο βυζι
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 401147 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 401147 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευακι σ ευχαριστουμε πολυ πολυ...προσωπικά εμενα με ενδιαφερει πολυ το ζητημα γτ και μενα παθολογική ηταν η καμπυλη μου, η πρωτη πολυ υψηλη, η δευτερη λίγο καλυτερη αλλα πάλι παθολογική... το αμνιακό υγρό μου ειναι φυσιολογικό καθώς και το βαρος του μωρου (φοβουνται για υπερβαρα εμβρυα λόγω ζαχάρου). μου ειπε οτι πηρα το γονιδιο της μαμας η οποία εχει ζάχαρο τα τελευταια 18 χρονια απο τα οποία τα τελευταια 8 με ινσουλινοθεραπεία...!!εχω ραντεβου με ενδοκρινολόγο στις 3/9 να δω τι θα μου πει κι αυτος..
να σε ρωτησω...σου ειπε εαν μετά τη γεννα θα επανέλθει ο εργανισμός ή εαν θα χρειαζεσαι και μετά ινσουλινη ή χάπι???
ανεφερες για πολυ αμνιακό υγρό...το βαρος του μωρού πως σου βγαινει στους υπερηχους??φυσιολογικό ή μεγάλο??

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maimou2009 έγραψε:
Ζαργανονεα:η μεγαλη έφτασε τα 1600 κ η μικρη τα 1440.με βλεπω να παίρνω πρώτα τη μεγαλη Σπιτι αν κ ειναι υπναρου κ δεν ξέρω κατα ποσο θα πάρει μπροστά με τις θηλαστικες κινήσεις ενώ η μικρη ολη την ωρα πιπιλαει.αν πάρω πρώτα τη μια με βλεπω να αντλω απο το ενα κ να έχω το αλλο στο βυζι
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 401147 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 401147 
Μαιμου τελεια τα ζαργανονέα σου!!! μεγαλωνουν πολυ γρηγορα!!!γιουπιιιιιιιιΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 654316 
η μεγαλη ποτε θα βγει απο τη μεση νοσηλεία??? σου ειπαν ποτε πιθανολογουν να την παρεις σπιτι??οταν φτασει τα 2 κιλά??αχ τι τελειααααα!!!αντε κ η μικρουλα μας να μεγαλωσει γρηγορααααααααα

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!
Καλή επιστροφή σε όσες ταξιδεύουν σήμερα.
Παραμυθένια καλά να περάσετε στους γονείς σου!
Οι υπόλοιπες πως είστε? πιάσατε ιατρικά θέματα ε? Αχ, αυτός ο διαβήτης κυήσεως, μακάρι να σας πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους.
Pely, γιατί σκας τόσο? σημασία έχει να γεννηθεί γερός ο μπεμπούλης σου..!
Καλό βέβαια είναι να αποφύγεις την πρόκληση, αλλά αφού στο είπανε 3 γιατροί να κάνεις ο,τι χρειάζεται και μη στενοχωριέσαι!

Εγώ χθες και σήμερα πάλι για ψώνια. Πφ!
Είναι πολλά και κουραστικά!
πήρα τα του μαιευτηρίου, μπανάκι για τη μπέμπα και ψιλοπράγματα, χτενούλες κτλ
Έπεται συνέχεια για στρώμα και λευκά είδη, την άλλη βδομάδα, δεν έχω αντοχές.

Μαιμού, 3 πλυντήρια σίδερο έχω και μόνο που τα βλέπω ανακατεύομαι. Πάντα το σιχαινόμουν, πρέπει να είσαι η μόνη που ακούω να λέει ότι της αρέσει το σίδερο! Μπράβο!
Όσο για τα κορίτσια, γρήγορα μεγαλώνουν ε?
Δηλ. υπάρχει περίπτωση να πάρεις τη μία και μετά την άλλη?? μη κοιτάς που τεμπελιάζει τώρα, ίσως αν δει στήθος να αλλάξει συμπεριφορά!

Λέτε να γέννησε η Κλάραμαρία? Μπα, έτσι κάνει εμφανίζεται και εξαφανίζεται με ρυθμό. Λογικά θα μας ενημέρωνε.

Καλορίζικο και το θεματάκι βεβαίως!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:ευακι σ ευχαριστουμε πολυ πολυ...προσωπικά εμενα με ενδιαφερει πολυ το ζητημα γτ και μενα παθολογική ηταν η καμπυλη μου, η πρωτη πολυ υψηλη, η δευτερη λίγο καλυτερη αλλα πάλι παθολογική... το αμνιακό υγρό μου ειναι φυσιολογικό καθώς και το βαρος του μωρου (φοβουνται για υπερβαρα εμβρυα λόγω ζαχάρου). μου ειπε οτι πηρα το γονιδιο της μαμας η οποία εχει ζάχαρο τα τελευταια 18 χρονια απο τα οποία τα τελευταια 8 με ινσουλινοθεραπεία...!!εχω ραντεβου με ενδοκρινολόγο στις 3/9 να δω τι θα μου πει κι αυτος..
να σε ρωτησω...σου ειπε εαν μετά τη γεννα θα επανέλθει ο εργανισμός ή εαν θα χρειαζεσαι και μετά ινσουλινη ή χάπι???
ανεφερες για πολυ αμνιακό υγρό...το βαρος του μωρού πως σου βγαινει στους υπερηχους??φυσιολογικό ή μεγάλο??
JULAKI XAIROMAI POU MPORW NA BOHTHISW KAPOY! LOIPON ME TO POY GENNHSW TA STAMATAW OLA ETSI MOU EXOUN PEI..DEN YPARXEI TIPOTA META KAI TWRA OTI KANW DEN TO KANW GIA TON DIKO MOY ORGANISMO ALLA GIA TOY MWROY! OPOTE MOLLIS VGEI TO MWRAKI TELOS THA XEKINHSW TIS PASTES...!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 564595 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 9664 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 351126 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 597524 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 597524 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 597524 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 334589 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 334589 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 334589 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 884648 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 884648 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 912791 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 912791 KAI ALLA POLLA..AXXAX! TO MWRAKI MOU THN PROIGOYMENH EVDOMADA HTANE 1.600..DEN MOU TO SXOLIASE O GIATROS APLA NEGW SYMPAIRENW KAI ME TIS SYGKRISEIS TWN YPOLIPWN NKORITSIWN OTI EINAI LIGAKI MEGALH ALLA O ANTRAS MOY GENNHTHIKE 4.900 GR..KAI PAIZEI MEGALO ROLO!SHMASIA EXEI KATA TA LEGOMAINA OLWN TWN GIATRWN NA PAISEI TO AMNIAKO YGRO POY HTAN ANW TWN FYSIOLOGIKWN ORIWN..KAI NA MHN EINAI H MIKRH SE KAPOIO SHMEIO P.X. STHN KOILITSA THS POIO MEGALH..YPOSTIRIZOYN OTI ME THN INSOYLINH TA STRONOYME OLA KAI ME SYGKRATHMENH DIATROFH APO GLUKA IDATANTHRAKES PSOMIA KAI POLLA ALLA FAGHTA POY EINAI AKATALILA!THN PARASKEYH EXW NA KANW TO DOPPLER AS ELPISOYME OTI THA EXEI MEIWTHEI TO AMNIAKO !PANTOS H MIKRH POY GYRISE ANAPODA EYTHINETE TO AMNIAKO YGRO!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!!! Με εχουν καταμπερδεύσει οι γιατροί πάντως!!!Μ ετρήσεις κανω 4 φορες τη μερα και πραγματικά δε βλέπω κατι τραγικό. ο μπαμπάς μου εχει διαβητη εδω και 6 χρόνια περιπου αλλα το ρυθμίζει ακομα με διατροφή....κι εγω βρισκομαι σε πολύ νορμαλ πλαισια! Η αλήθεια είναι οτι κι εμενα στον προτελευταιο υπερηχο τον βρηκαν κατα δυο εβδομαδες μεγαλύτερο αλλά τωρα μου λένε είναι καλά απλά λιγο βαρυτερος! Με βαση το τικερακι μου παντως εμενα μου φαινεται μια χαρά!!!


εχω φαει κολλημα να γεννησω χωρις παρεμβασεις ισως και γι'αυτο δε θελω την πρόκληση αλλα μάλλον όσα δεν θες τα λουζεσαι στο τελος που λεει και η γιαγιά μου!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

το μαράκι δε γεννησε ακόμα πάντως!!!πληροφοριακά!!!!

Μαιμουδάκι τα νεα σας είναι τέλεια!!!!με το καλό να ερθουν οι ζαργανες σου στο σπιτι σας!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σε κοριτσακια! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 654316 Μπήκα και χτες αλλα δε πέτυχα καμία. Είστε καλα; Μαιμουδακι εντάξει οι κουκλιτσες σου; Ιωάννα καλο ταξίδι!!
Βινακι και Εβινακι δε γεννησα ακόμη.. Smile
λετε να μη σας ενημερωσω; Απλα δε πολυ μπαίνω στο φόρουμ γι αυτο και ψιλό χάθηκα.
Απο αρχές Σεπτέμβρη που θα  πάω σπιτι θα τα λέμε πιο συχνα. Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 215994 
Τη Δευτέρα μπαίνω κι εγώ στο μήνα μου! Απίστευτο μου φαίνεται! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 654316 
Οι άλλες κοπέλες είστε όλες καλα;
Εγώ ετοιμαζόμαι για ενα γάμο που έχω στις 19:00 και δεν έχω τίποτα να βάλω! Και άντε πες ενα φορεματακι-αερόστατο θα βρω.. Με τα παπούτσια τι γινεται , που εχουν γίνει τα πόδια μου σαν του ελέφαντα; Πολυ πρηξιμο!!Shocked Shocked 
Ελπίζω να περάσω απαρατήρητη απο τους 350 καλεσμένους!!pig Razz

Α!! Καλοριζικο και μόνο με ευχάριστα νεα κι αυτο το θεματακι!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 654316 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:Ευάκι σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!!!  Με εχουν καταμπερδεύσει οι γιατροί πάντως!!!Μ ετρήσεις κανω 4 φορες τη μερα και πραγματικά δε βλέπω κατι τραγικό. ο μπαμπάς μου εχει διαβητη εδω και 6 χρόνια περιπου αλλα το ρυθμίζει ακομα με διατροφή....κι εγω βρισκομαι σε πολύ νορμαλ πλαισια! Η αλήθεια είναι οτι κι εμενα στον προτελευταιο υπερηχο τον βρηκαν κατα δυο εβδομαδες μεγαλύτερο  αλλά τωρα μου λένε είναι καλά απλά λιγο βαρυτερος! Με βαση το τικερακι μου παντως εμενα μου φαινεται μια χαρά!!!


εχω φαει κολλημα να γεννησω χωρις παρεμβασεις ισως και γι'αυτο δε θελω την πρόκληση αλλα μάλλον όσα δεν θες τα λουζεσαι στο τελος που λεει και η γιαγιά μου!!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

το μαράκι δε γεννησε ακόμα πάντως!!!πληροφοριακά!!!!

Μαιμουδάκι τα νεα σας είναι τέλεια!!!!με το καλό να ερθουν οι ζαργανες σου στο σπιτι σας!!!
PELLY MOY SYMVOULH MOU MHN AKOUS TI LEEI O PATERAS SOY KAI ALLOI POU EXOUN DIAVHTH DEN EINAI KATHOLOY TO IDIO O DIAVHTHS KUHSEOS ME TON KANONIKO POU EXOYN OI PERISSOTEROI KAI GI AYTO META THN GENNA STAMATAEI..EINAI SYMANTIKO AYTO POU SOU EIPAN OI GIATROI KAI DEN EXOYN ADIKO..O DIAVHTHS KUHSEOS EXEI POLLOUS KUNDHNOUS XWRIS NA THELW NA SE TROMAXW KAI AN DEN PROSEXTEI EXEI EPIPTOSEIS STO MWRO KAI AFOTOY GENNHTHEI ..GI AYTO EGW EIMAI EIDH ME INSOYLINES SAFOS APO THN STIGMH POY DEN SOU EXOYN XWRIGHSEI DEN EISAI AKRIVOS TO IDIO ME EMENA !TO BAROS TOY PAIDIOU EXEI NA KANEI ME TO ZAXARO! 100% GI AYTO THELEI PROSWXH KAI H DIKH SOY DIATROFH.. EMENA GIA 29 EVDOMADWN EINAI LIGAKI VARIA! ALLA TO KALO EINAI OTI H KOILITSA THS MEXRI STIGMHS EPANILTHE STA FYSIOLOGIKA THS!EGW KANW DYO METRISEIS MIA NYSTIKH TO PROI POU THA XYPNHSW KAI MIA META TO FAGHTO TO MESSHMERI MIA WRA!KANW KAI MERIKES FORES PARAPANW APO TO ANXOS MOU EGW! ALLA S.O.S MHN AKOUS TOYS ALLOUS ME TO DIAVHTH!DEN EXEI KAMIA SXESH!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχεις κι αδικο!!!ετσι κι αλλιως κοντος ψαλμος!!!!! την παρασκευη αντε σαββατο θα βγει το πουλακι μου κατα πως φαινεται!!!!


Μαράκι την προηγουμενη εβδομαδα ημουν στο σικ μεχρι τα γονατα!!!απο κατω σαγιοναρα!!!και αυριο το ιδιο!!!ποιος μωρε θα μας παρεξηγησει;;;;;

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULIE ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ!!! ΧΑΧΑΧΑ

ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΟΝΟΜΕΤΡΟ... ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΣΟΥ... ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΟΥ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!

ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙ???

ΠΩ ΠΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ...
ΚΑΝΑΜΕ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΚΑΣΤΡΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΛΑΚΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ Η ΜΑΜΑ ΕΠΕΣΕ ΞΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΣ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΤΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ...
ΕΦΑΓΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ...
ΞΕΡΑΘΗΚΑ Κ ΜΙΑ ΩΡΑ...
Κ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Pely έγραψε:δεν εχεις κι αδικο!!!ετσι κι αλλιως κοντος ψαλμος!!!!! την παρασκευη αντε σαββατο θα βγει το πουλακι μου κατα πως φαινεται!!!!


Μαράκι την προηγουμενη εβδομαδα ημουν στο σικ μεχρι τα γονατα!!!απο κατω σαγιοναρα!!!και αυριο το ιδιο!!!ποιος μωρε θα μας παρεξηγησει;;;;;
ANTE ME TO KALO ERXETAI O MPEMPOYLHS SYNTOMA LIGAKI YPOMONOULA..EGW PALY EXW AKOMA XAXAXAX PFFF...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ...
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ "ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ/ΝΕΡΑ ΜΟΥ" Κ ΕΓΩ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν το τσαγακι το ήπια ευχάριστα!εχει έντονη τη γευση του γλυκανισου.
Κορίτσια κ η υπερπαραγωγή γαλακτος δυσκολεύει φανταστείτε να τρώει το μωρακι σας κ σεις να εχετε κι αλλο κ να πέτρωνει το στήθος κ να κανετε μαλαξεις για να μαλακωσει.θελει λίγο προσοχη.οχι οτι έχω εμπειρια ,απο οτι έχω διαβάσει.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popaki μου αν ειναι δυνατον να σε ξεχασω... Razz περασατε τελεια στη παραλία???εμεις τωρα σε λίγο θα βγουμε για καφε οικογενειακως να βρουμε και μια φιλη μου που ηρθε απο Λονδίνο!!!

Μαιμουδιτσα καλυτερα να εχω πολύ και να αναγκαζομαι να κανω μαλαξεις ή να αντλώ, παρά αυτό που τραβηξα, να ουρλιαζει το μωρό που δε χορταινε...γλυκάνισο ε???μπλιαχ...ουζάκι φαση???θα πινω το τσαι και θα βαζω και κανα ουζομεζεκλίκι απο δίπλα Razz

Pely μας κοψοχολιασες όλες τελικά με το "σπασαν τα νευρα/νερα μου" χαχαχαχχα

για το επισημο ντυσιμο-παπουτσια, αφηστε το...ευτυχως φετος δεν ειχαμε πολλες επισημες εξοδους Razz ειμαι συνεχεια με μακριά φορέματα και εννοειται ισια παπουτσια απο κάτω...

το θεμα του διαβητη πολυ με αγχωνει γενικοτερα... ευτυχως ειμαι στη 34η βδομαδα και εχω μαξιμουμ αλλες 4...

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερααααRazz Razz 
ποπη μου παραλια ε??μια χαρα..!!
μαιμου το τσαγακι ειναι για παραγωγη γαλακτος??
επισημο δικο μου ρουχαλακι ηταν μια μαυρη παντελονα με ενα λευκο μπλουζακι και σανδαλακι φλατ!!
του χρονου κοριτσια θα την βαλω την ψηλη την πλατφορμα!!Razz 
julie καλα να περασετεΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 2 215994 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ είχα 3 τέτοια event φέτος και ξαφνικά μου βγήκε γάμος 28 Σεπτέμβρη και δεν θα 'χω τι να φορέσω. (εδώ κοντά θα 'ναι, στην Εδεσσα χαχαχα δεν έχω το Θεό μου με τα ταξίδια)

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωαννα φτασατε??πως ηταν το ταξιδακι??

μμμ ενα φορεμα με μια ζακετουλα σε περιπτωση ψυχρας με μπαλαρινα??

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ20 έγραψε:Ιωαννα φτασατε??πως ηταν το ταξιδακι??

μμμ ενα φορεμα με μια ζακετουλα σε περιπτωση ψυχρας με μπαλαρινα??  
Θα δω τι θα κάμνω ως τότε....
Θα δω την κοιλούμπα, θα δω και τον καιρό κει πάνου....

Πριν 10 λεπτά μπήκαμε σπίτι. Με ακεφιές. Θα μας περάσουν...

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ασε και μενα με τσιτωσαν τα νευρα παλι....Twisted Evil 

ειναι η 1 μερα επιστροφης γ αυτο βρε...
Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις