Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
328 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 328 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην τρομάξετε!
Έχουμε εμπλοκή:
εγώ πήγαινα για τρίκλινο στο Μητέρα (1412€)
και μου τη βγαίνει ο πατέρας μου να πάω σε μονόκλινο γιατί κι εμείς σε μονόκλινο γεννηθήκαμε και εποχές που δεν υπήρχαν καθόλου λεφτά (4011€).
Εγώ είμαι τσιγγούνα ή ο πατήρ έχει λαλήσει;;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
tsiritri έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Τι μου κάνετε????

Μαιμουδάκι μπύρα κάνει να πίνεις? Ισχύει αυτό που λένε ότι η μπύρα βοηθάει στο γάλα ή είναι μπούρδες?

Καλημέρα σας!
Τσιριτρι η μπύρα λένε βοηθάει,εγω ομως δεν πινω γιατι ειναι προωρακια κ έχω διαβάσει πως δεν κανει καθόλου αλκοόλ,ασε που δεν πάω κ πουθενά,οπότε να αρχίσω τις μπύρες μες στο Σπιτι;
Ifi χρονια πολλαΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 783141 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 130627 
Λοιπον μετα απο μερες που πινω το τσαι της weleda παρατήρησα το εξής,δεν ξέρω αν εχει φάει καμία σας παστουρμα αλλα θα εχετε ακούσει οτι μετα μυρίζουν τα σωματικά υγρα απο το μοσχοσιταρο ή αλλιώς τσιμενι,εγω δεν τρώω γιατι με ενα τόσο δα κομματάκι παίρνω μυρωδιά.Και μαντεψτε,ναι ναι το τσαι μεσα εχει μοσχοσιταρο κ φυσικα μυριζω,κ πινω ΜΟΝΟ ΜΙΑ κούπα την ημερα!
Mad 
Αλλα το να κάνω;το πινω κ ολη την ωρα πλενομαι...
Ε, φάε και κανα κομμάτι παστουρμά να τον 'φχαριστηθείς τουλάχιστον! Razz 
(τον αγαπώ αλλά όχι για τόσο ζεστό καιρό)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:Μην τρομάξετε!
Έχουμε εμπλοκή:
εγώ πήγαινα για τρίκλινο στο Μητέρα (1412€)
και μου τη βγαίνει ο πατέρας μου να πάω σε μονόκλινο γιατί κι εμείς σε μονόκλινο γεννηθήκαμε και εποχές που δεν υπήρχαν καθόλου λεφτά (4011€).
Εγώ είμαι τσιγγούνα ή ο πατήρ έχει λαλήσει;;;
Πήγαινε κ μην αναρωτιέσαι.με τα εγγόνια κατι παθαίνουν!οι δικοί μας εχουν λαλησει κ τα δουν δει μονο απο φωτογραφίες κ βίντεο.
Έχω παστουρμα στο ψυγείο...τον λατρεύει ο άντρας κ οχι τίποτε αλλο τον μαλωνω που μετα μυρίζει....

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια φοβάμαι λιγάκι ακόμα....δεν το έχω πιστέψει ότι θα έχω ένα μωράκι και κάτι με κρατάει με τις αγορές. Ασυναίσθητα μου βγαίνει...δεν το σκέφτομαι...

Φανταστείτε ότι η μαμά μου είχε κρατήσει ένα σωρό δικά μου πραγματάκια, κουβερτούλες, μπουρνουζάκια κλπ και σε πολύ καλή κατάσταση από ότι υποστηρίζει, και έχει αρχίσει και τα πλένει και δεν έχω καν περάσει από το σπίτι να τα δω... Rolling Eyes 

Αλλά μόνο αν ξεκινήσω θα μπω στο mood φαντάζομαι...
Πρέπει να βρω για αρχή τι χρώμα θα βάψουμε το δωμάτιο να στρώσω τον καλό μου στη δουλειά.

Ιωάννα μου η τιμή είναι μόνο του δωματίου και χώρια η αμοιβή του γιατρού?
Γιατί ο δικός μου γιατρός μόνος του μου είπε να μην πάω σε λιγότερα κρεβάτια από τρίκλινο γιατί ανεβαίνει το ποσό και η αμοιβή του.
Δηλ για 3κλινο 3.150 με αμοιβή και για δίκλινο πηγαίναμε στα 4.600.

Ενώ θα μου άρεσε πολύ σαν ιδέα το να είμαι σε όσο λιγότερα κρεβάτια γίνεται, και μονόκλινο ιδανικά, νομίζω ότι είναι τσάμπα λεφτά...καλύτερα να τα χαλάσω σε ψώνια για τη μπουμπού.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαιμουδάκι αν πιείς μπύρα χωρίς αλκοόλ?
Θα κάνει την ίδια δουλειά?
Γιατί εγώ έχω ταράξει τις buckler!
Αν την παγώσεις και καλά πίνεται ωραιότατα!
Στο σπίτι το βραδάκι να δροσιστείς!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 30 ΜΕΡΕΣ ΙΣΩΣ Κ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ!!!

ΙΦΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΔΗΛ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΣ???
ΜΠΛΙΑΧ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ ΜΟΥ.

ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΕΣΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ???
Κ ΜΕ ΤΑ ΠΑΖΛ???
ΕΜΕΙΣ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΠΑΖΛ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ...
Ε ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ... ΠΩΣ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΜΕ ΤΟΣΗ ΕΥΚΟΛΙΑ... ΣΥΝΕΧΩΣ ΤΗΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΕΞΩ ΜΕΧΡΙ Κ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ...( ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΝΝΟΩ)
ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΓΡΑΦΕ ΑΠΟ 4 ΕΤΩΝ Κ ΕΜΑΣ ΣΤΑ ΔΥΟ ΤΗΣ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!
ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 36 ΚΟΜΜΑΤΙΑ...!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΗΣ ΜΠΥΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ...
ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΝΑ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΗΤΑΝ Κ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΒΟΗΘΗΣΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας, με το καλό να πάρουμε όλες τα μωρά μας αγκαλιά κ οι ήδη μανούλες να χαίρεστε στα βλαστάρια σας.
Ως συνήθως τέτοιες μέρες (γενέθλεια, γιορτές, επετείους) το στεφάνι μου δουλεύει κ εγώ κάθομαι μόνη...

Maimou γιατί δεν δοκιμάζεις μπύρα χωρίς αλκοόλ? υπάρχουν κάποιες που λένε χωρίς αλκόολ κ έχουν ελάχιστο π.χ. 2% κ είναι άλλες που έχουν απειροελάχιστο π.χ. 0,2%.

Ιωάννα μου αν ο πατήρ πληρώνει, βουρ για το μονόκλινο (δεν έχει κ άδικο να σου πω..).

Τsiritri μπράβο που έστειλες το γράμμα κ τίποτα να μη γίνει είναι ένα πρώτο βήμα αντίδρασης.

Sophaki κάτι τέτοιες φωτο είναι που φτιάχνουν τη μέρα μας.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!!!

Ίφι μου Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 130627 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 130627 
Πάντα ευτυχισμένη και με το καλό το μωράκι σου!!!

Σοφάκι φιλιά στην κοράκλα σου την εξερευνήτρια των παζλ!!!

Τσιριτρί μου που ξέρεις μπορεί να γίνει κανένα θαύμα και να τον πιάσει το φιλότιμο!!!
Επίσης άρχισε τα ψώνια γιατί θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις και όλο και κάτι θα ξεχάσεις!!!Είναι πολλά που πρέπει να γίνουν και δεν τους φαίνεται!!

Μαιμουδάκι να μου φιλήσεις τις ζαργάνες σου σήμερα!!!Μπύρα Buckler πίνω και γω που και που!Πιστεύω θα κάνει δουλειά!

Ιωάννα θα σου πω κα γω πως αν πληρώνει ο μπαμπάς βουρ μην το σκέφτεσαι!!!!

Χτες μεσημέρι μου ήρθε και το κιτ για τα βλαστοκύτταρα.Πολύ γρήγοροι!!!Δευτέρα μιλήσαμε Τετάρτη το έλαβα!7 ευρώ έδωσα μόνο στην κούριερ.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ifaki χρόνια πολλα!!!!! Να τα εκατοστησεις, πάντα χαρές και χαμογελα με την μπεμπουλα σου αγκαλιά!

Σοφακι, τι κοριτσάκι γλυκα ειναι αυτο;;;

Ιωάννα, respect στον πατήρ αλλα το πόσο ειναι αστρονομικό! Αν σας περισσεύουν καλώς αν όχι κρατά τα και κανε μια καλύτερη επένδυση που θα πιάσει τόπο.

Tsiritraki μου γλυκό έχεις πιεστεί πάρα πολυ... Τι σαββατα μας λες; Μα για ονομα πια είσαι κι ανιψιά του, με την κοιλιά τουρλα μέσα στον καύσωνα γιατι να σε βασανίζει έτσι; Παιδια έχει αυτός; Μήπως ζηλεύει; Κάποιο πρόβλημα υπαρχει εδω....
Ξιφια; Ετρωγα ξιφια; Χα χα! Μπριζολιδια αν έβλεπες θα ηταν πιο ρεαλιστικό! Θα πάρουμε τις μπεμπουλες μας καλε και θα πάμε να το καψουμε!

Αχ βρε μαϊμού βλέπω οι θυσίες της μάνας συνεχίζονται ε; Τι αλλο πια θα πάθουμε....
Παστουρμας, μπλιαχ!!!

Εγω να πω στο σημείο αυτο οτι ξύπνησα και βρήκα το αμορε στο καναπε. Κορίτσια ροχαλιζω και δε μπορει να κοιμηθεί ο αμοιρος!!!!!!! Αφου καμία φορά ξυπναω κι εγω απο το ροχαλητο μου... Τι ντροπή!!!
Καμία ιδέα να απαλλαχτω;

Αλλιώς υπομονη 50 μερουλες το πολυ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini,
ξυπνάς από το ροχαλητό ΣΟΥ! χαχαχαχαα Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ότι λεφτά υπάρχουν, μαζί τα έχουμε οικογενειακώς. Απλά μου φαίνεται παράνοια να ψάχνω στο stock του mothercare για προικιά του μωρού και από την άλλη να πάω να σκάσω τόσα φράγκα για το δωμάτιο. (και εννοείται πως αυξάνεται και η αμοιβή της γιατρού σε "καλύτερο" δωμάτιο)

Χθες μου έλεγε μία φίλη πως της είπε η μαία της να πάρει μαζί της ένα ντετόλ και ένα ζευγάρι σαγιονάρες για το ντους γιατί επειδή κάνουν μπάνιο 3 λεχώνες στο ίδιο μπάνιο, ξεπλένονται και τα λόχεια, να ρίχνει μία απολύμανση πριν πλυθεί. Μπλιαξ! (αυτό είναι λόγος για μονόκλινο. Ίουουουουου)
{By the way, πάω να δω αυτή τη φίλη γιατί γεννάει ως την άλλη Παρασκευή. Να την προλάβω "φούσκα". Σμουτς}

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζβουρίτσα αφού θέλει ο μπαμπας... Ασε τον να κάνει το κέφι του, εγγονή περιμένει!
Πολλά τα λεφτά πάντως βρε κορίτσια!!!

Τσιριτράκι ξεκίνα τα ψώνια γιατί έχεις μπουγάδες να βάλεις και πολύυυ σίδερο! Τρώγωντας έρχεται η όρεξη, έτσι δε λένε;

Μαράκι κρητικό σου εξήγησαν τον τρόπο με τον οποίο θα τα στείλεις στην τράπεζα ε; Αυτό το κουτάκι με το φενιζόν έχεις ιδέα πού μπορούμε να το βρούμε;

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη σήμερα!!! Όλα τα παιδάκια μου πέρασαν σε πανεπιστημιακές σχολές και μάλιστα στην πρώτη τους επιλογή! Μιλάμε για πολλή υπερηφάνεια!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 328109

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:evini,
ξυπνάς από το ροχαλητό ΣΟΥ! χαχαχαχαα Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ότι λεφτά υπάρχουν, μαζί τα έχουμε οικογενειακώς. Απλά μου φαίνεται παράνοια να ψάχνω στο stock του mothercare για προικιά του μωρού και από την άλλη να πάω να σκάσω τόσα φράγκα για το δωμάτιο. (και εννοείται πως αυξάνεται και η αμοιβή της γιατρού σε "καλύτερο" δωμάτιο)

Χθες μου έλεγε μία φίλη πως της είπε η μαία της να πάρει μαζί της ένα ντετόλ και ένα ζευγάρι σαγιονάρες για το ντους γιατί επειδή κάνουν μπάνιο 3 λεχώνες στο ίδιο μπάνιο, ξεπλένονται και τα λόχεια, να ρίχνει μία απολύμανση πριν πλυθεί. Μπλιαξ! (αυτό είναι λόγος για μονόκλινο. Ίουουουουου)
{By the way, πάω να δω αυτή τη φίλη γιατί γεννάει ως την άλλη Παρασκευή. Να την προλάβω "φούσκα". Σμουτς}
Αφού είναι έτσι τρίκλινο και πάλι τρίκλινο...καλύτερα να τα χαλάσεις στην Ροζα!!!Αυτό πάλι που αυξάνεται η αμοιβή του γιατρού ανάλογα το δωμάτο πρώτη φορά το ακούω....εδώ δεν ισχύει...Θα μου πεις εδώ είναι πανάκριβο το μαιευτήριο έτσι και αλλιώς...τι να ανεβάσουν!!!6κλινο και θα μας πάει 4000 και βάλε με τον γιατρό...σας τα έχω ξαναπεί!!!

Αηδίασα με το μπάνιο....μπλιάχ...σημείωσα Ντετόλ στην λίστα!!!!affraid 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Ζβουρίτσα αφού θέλει ο μπαμπας... Ασε τον να κάνει το κέφι του, εγγονή περιμένει!
Πολλά τα λεφτά πάντως βρε κορίτσια!!!

Τσιριτράκι ξεκίνα τα ψώνια γιατί έχεις μπουγάδες να βάλεις και πολύυυ σίδερο! Τρώγωντας έρχεται η όρεξη, έτσι δε λένε;

Μαράκι κρητικό σου εξήγησαν τον τρόπο με τον οποίο θα τα στείλεις στην τράπεζα ε; Αυτό το κουτάκι με το φενιζόν έχεις ιδέα πού μπορούμε να το βρούμε;

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη σήμερα!!! Όλα τα παιδάκια μου πέρασαν σε πανεπιστημιακές σχολές και μάλιστα στην πρώτη τους επιλογή! Μιλάμε για πολλή υπερηφάνεια!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 328109

Άμα έχεις παιδί μου αστέρι δασκάλα τι θα κάνεις θα περάσεις!!!Είσαι και εγκυούλα και τους έφερες και γούρι!!!!

Λοιπόν ήρθε με αναλυτικές οδηγίες για την μεταφορά...το κουτί μου είπαν να το ζητήσω σε φαρμακείο από το τηλ που τους ρώτησα.Έχω μερικές απορίες για την συμπλήρωση των εντύπων και θα τους πάρω τηλ.Θα ρωτήσω και με ποιες κούριερ συνεργάζονται συνήθως....

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλέεε μου απάντησε ο boss!!!

Αυτό κ αν είναι απρόοπτο!

Τι μου είπε?

Σε ένα ολόκληρο κατεβατό που του είχα γράψει η απάντηση ήταν:

"Για το Σαββατο δεν χρειαζεται να ερθεις. Ουτως ή αλλως οι θεσεις στο προγραμμα είναι 4.
Για όλα τα υπολοιπα η Δευτέρα είναι ΚΟΝΤΑ
Δήλωσε από αυριο «απούσα» και ηρέμησε"


Δηλ να μην απαντάω στα τηλέφωνα και να λένε οι άλλοι ότι λείπω.
Ποιοί άλλοι? Μόνο μια κοπέλα σηκώνει τηλέφωνα εκτός από εμένα...αν το κάνω αυτό θα πελαγώσει και δεν μπορώ να το κάνω...

Κοινώς? Ότι να ναι το αφεντικό μου....

Evinaki εννοείται!!! Θα τις κάνουμε φιλενάδες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy  Είμαστε και κοντά ότι πρέπει είναι!!! Για μπριζολίδια όμως θα συμφωνήσω μαζί σου Very Happy Very Happy Very Happy 
Επίσης έχω να σου δηλώσω ότι σε ζηλεύω που δεν αφήνεις ΕΣΥ τον καλό σου να κοιμηθεί, γιατί εμένα δε με αφήνει αυτός!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 654655 
Δοκίμασε κάτι ταινιούλες που πουλάνε στο φαρμακείο για τη μύτη και υποτίθεται ότι βοηθάνε να αναπνέεις καλύτερα μπας και σε βοηθήσουν.

Κορίτσια με τι ξεκινάμε αλήθεια?
Ρουχαλάκια ή επιπλάκια? Περιττό να σας πω ότι έχω χάσει κάθε επαφή με το θέμα...λες και θα μου το φέρουν έτοιμο το μωρό σε κανά 2μηνο με όλα του τα χρειαζούμενα! Laughing Laughing Laughing 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλέεε μου απάντησε ο boss!!!

Αυτό κ αν είναι απρόοπτο!

Τι μου είπε?

Σε ένα ολόκληρο κατεβατό που του είχα γράψει η απάντηση ήταν:

"Για το Σαββατο δεν χρειαζεται να ερθεις. Ουτως ή αλλως οι θεσεις στο προγραμμα είναι 4.
Για όλα τα υπολοιπα η Δευτέρα είναι ΚΟΝΤΑ
Δήλωσε από αυριο «απούσα» και ηρέμησε"


Δηλ να μην απαντάω στα τηλέφωνα και να λένε οι άλλοι ότι λείπω.
Ποιοί άλλοι? Μόνο μια κοπέλα σηκώνει τηλέφωνα εκτός από εμένα...αν το κάνω αυτό θα πελαγώσει και δεν μπορώ να το κάνω...

Κοινώς? Ότι να ναι το αφεντικό μου....

Evinaki εννοείται!!! Θα τις κάνουμε φιλενάδες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy  Είμαστε και κοντά ότι πρέπει είναι!!! Για μπριζολίδια όμως θα συμφωνήσω μαζί σου Very Happy Very Happy Very Happy 
Επίσης έχω να σου δηλώσω ότι σε ζηλεύω που δεν αφήνεις ΕΣΥ τον καλό σου να κοιμηθεί, γιατί εμένα δε με αφήνει αυτός!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 654655 
Δοκίμασε κάτι ταινιούλες που πουλάνε στο φαρμακείο για τη μύτη και υποτίθεται ότι βοηθάνε να αναπνέεις καλύτερα μπας και σε βοηθήσουν.

Κορίτσια με τι ξεκινάμε αλήθεια?
Ρουχαλάκια ή επιπλάκια? Περιττό να σας πω ότι έχω χάσει κάθε επαφή με το θέμα...λες και θα μου το φέρουν έτοιμο το μωρό σε κανά 2μηνο με όλα του τα χρειαζούμενα! Laughing Laughing Laughing 
Μια χαρά ξηγήθηκε το μπος!!! Εφάρμοσε τις οδηγίες του!

Καλό θα ήταν να ξεκινήσεις με τα επιπλάκια και το καρότσι γιατί θα υπάρξουν καθυστερήσεις, πιθανότατα μεγάλες αν δεν είναι ετοιμοπαράδοτα.

Κι εμένα ρε κορίτσια ο Παραμυθένιος με τρελαίνει στο ροχαλητό! Αν προλάβω να κοιμηθώ πρώτη έχει καλώς διαφορετικά δεινοπαθώ... Οι ταινίες κάνουν και δεν κάνουν δουλίτσα. Εβινάκι για δοκίμασε να κοιμηθείς με 2 μαξιλάρια, στον Παραμυθένιο αυτό έχει κάποιο αποτέλεσμα.

Μαράκι σου είπε θα το βρούμε στο φαρμακείο ε; Μακάρι...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Καλέεε μου απάντησε ο boss!!!

Αυτό κ αν είναι απρόοπτο!

Τι μου είπε?

Σε ένα ολόκληρο κατεβατό που του είχα γράψει η απάντηση ήταν:

"Για το Σαββατο δεν χρειαζεται να ερθεις. Ουτως ή αλλως οι θεσεις στο προγραμμα είναι 4.
Για όλα τα υπολοιπα η Δευτέρα είναι ΚΟΝΤΑ
Δήλωσε από αυριο «απούσα» και ηρέμησε"


Δηλ να μην απαντάω στα τηλέφωνα και να λένε οι άλλοι ότι λείπω.
Ποιοί άλλοι? Μόνο μια κοπέλα σηκώνει τηλέφωνα εκτός από εμένα...αν το κάνω αυτό θα πελαγώσει και δεν μπορώ να το κάνω...

Κοινώς? Ότι να ναι το αφεντικό μου....

Evinaki εννοείται!!! Θα τις κάνουμε φιλενάδες!!!! Very Happy Very Happy Very Happy  Είμαστε και κοντά ότι πρέπει είναι!!! Για μπριζολίδια όμως θα συμφωνήσω μαζί σου Very Happy Very Happy Very Happy 
Επίσης έχω να σου δηλώσω ότι σε ζηλεύω που δεν αφήνεις ΕΣΥ τον καλό σου να κοιμηθεί, γιατί εμένα δε με αφήνει αυτός!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 654655 
Δοκίμασε κάτι ταινιούλες που πουλάνε στο φαρμακείο για τη μύτη και υποτίθεται ότι βοηθάνε να αναπνέεις καλύτερα μπας και σε βοηθήσουν.

Κορίτσια με τι ξεκινάμε αλήθεια?
Ρουχαλάκια ή επιπλάκια? Περιττό να σας πω ότι έχω χάσει κάθε επαφή με το θέμα...λες και θα μου το φέρουν έτοιμο το μωρό σε κανά 2μηνο με όλα του τα χρειαζούμενα! Laughing Laughing Laughing 

Πραγματικά ότι να'ναι όμως!!!Έχω την εντύπωση ότι κάποιοι άνθρωποι ζουν στον δικό τους φανταστικό μικρόκοσμο και δεν το κουνάνε ρούπι από κει!!!!

Για τα ψώνια νομίζω πρέπει να πας σε ένα δυο μεγάλα βρεφικά καταστήματα που θα δεις και επιπλάκια και ρούχα και από τα υπόλοιπα να πάρεις μια γεύση από τιμές και μετά να αποφασίσεις ανάλογα τον προυπολογισμό σας!!!Επίσης καλό θα ήταν να βάψεις το δωμάτιο αν χρειάζεται για να ξεμυρίζει σιγά,σιγά....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Μαιμουδάκι αν πιείς μπύρα χωρίς αλκοόλ?
Θα κάνει την ίδια δουλειά?
Γιατί εγώ έχω ταράξει τις buckler!
Αν την παγώσεις και καλά πίνεται ωραιότατα!
Στο σπίτι το βραδάκι να δροσιστείς!
Δεν μου αρέσει η μπύρα χωρις αλκοόλ!δεν φτάνει που πινω το παστουρμαδοτσαγο να καταπιεζομαι κ στη μπύρα;;
Τσιριτρι ξεκινά σιγα σιγα με τα χοντρα επιπλακια κτλ κ τρώγοντας έρχεται η όρεξη,μετα δεν θα σταματας!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με ενοχλεί λίγο ο λαιμός μου σήμερα....αυτό μου έλειπε...να κρυώσω!!!!Mad Mad 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου κ εγώ τα ίδια περνάω!
Δεν τον αφήνω να πάει να κοιμήθει πριν από εμένα...αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρω να κοιμηθώ!
Αλλά και πάλι πολλές φορές με ξυπνάει! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 20 654655 

Το Φλεβάρη είχαμε πάει ένα ταξίδι στην Κων/λη. Ο αντρούλης είχε άγχος όμως με τη δουλειά του. Όλο το βράδυ ο καλός μου να κάνει σαν τρακτέρ. Το πρωί πια που ξυπνάω και σηκώνομαι βάζω το κινητό δίπλα του και τον ηχογραφώ που ροχάλιζε, γιατί συνέχεια υποστήριζε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ροχαλίζει....
Αμέσως μετά του βάζω αυτό που είχα γράψει δίπλα στο αυτί του να παίζει!
Πετάγεται ο δικός σου όρθιος πανικόβλητος και να με ρωτάει "τι έγινε τι έγινε πήραν από το εργοτάξιο?" Γιατί φυσικά νόμιζε πως αυτό που άκουγε ήταν κομπρεσέρ Laughing Laughing Laughing Laughing

Το πρώτο που θα κάνω σίγουρα είναι να αποφασίσω χρώμα να βαφτεί το δωμάτιο, επίσης να βάλω τον άντρα μου να βάψει τη δική μου κούνια να δούμε πως θα βγει και αν βγει καλή καλώς, ψάχνω μόνο στρωματάκι, αλλιώς πρέπει να ψάξω για τα πάντα....καλά θα τρέχω πανικόβλητη, στάαανταρ!

Μαιμουδάκι μου κ εμένα δε μου άρεσε στην αρχή αλλά μετά τις 2 πρώτες την πίνω πολύ ευχάριστα, ειδικά αν έχει παγώσει καλά!
Βέβαια μόνο σε περίπτωση που όντως σου προσφέρει κάτι, αλλιώς ποιό το νόημα?
Άσε που δεν έχουν και πολλές θερμίδες, λόγω έλλειψης αλκοόλ οι θερμίδες τους είναι ελάχιστες!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:
Δεν μου αρέσει η μπύρα χωρις αλκοόλ!δεν φτάνει που πινω το παστουρμαδοτσαγο να καταπιεζομαι κ στη μπύρα;;
Μαϊμού μου υπάρχουν και χάπια με μαγιά μπύρας που υποτίθεται ότι βοηθούν στην παραγωγή... Διάβαζα κάπου όμως ότι και αυτά και η μπύρα είναι μύθος. Βέβαια κάποιες γυναίκες σε ομάδες θηλασμού που παρακολουθώ υποστηρίζουν ότι τις βοήθησαν στην αύξηση της παραγωγής...
maraki_iraklio έγραψε:Με ενοχλεί λίγο ο λαιμός μου σήμερα....αυτό μου έλειπε...να κρυώσω!!!!Mad Mad 

Μαράκι πιες κάτι ζεστό μήπως το προλάβεις...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω ροχαλιζω τωρα που κουράζομαι κ ο άντρας μου έκανε ακριβώς το ίδιο με ηχογραφησε κ μου το έβαλε κ πεταχτηκα!
Τωρα κανει υπομνη δεν γινεται αλλιώς!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να αρχίσω και εγώ να ροχαλίζω να δει τι εστί βερύκοκο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πάρω τις breath right και βλέπουμε. Κατι παίζει με την εγκυμοσυνη και το ροχαλητο. Ειναι κι η αύξηση του βάρους. Ο δικός μου πάλι λόρδος και στον ύπνο! Κιχ δεν ακούγεται όσο κουρασμένος και να'ναι, σαν μωρακι κοιμάται η αγάπη μου.... Κι εγω η μοσχάρω....
Τελος πάντων στα δικα μας!
Παραμυθένια μου μπράβο! Μεγάλη η ικανοποίηση ε; Πάντα τετοια!

Tsiritri μπράβο που το έστειλες, εντάξει ειναι η απάντηση, δίνει λύσεις επιγραμματικά, λογικα τη Δευτέρα θα το δείτε αναλυτικά.
Πες στην άλλη κοπέλα αν γίνεται να σηκώνει τις γραμμές και να σου περνάει τις σημαντικότερες, δεν ειναι κακό.
Ξεκινά άμεσα βάψιμο να προλάβει να ξεμυρισει εντελώς και μετα ασχολησου με επίπλωση δωματίου και καροτσι. Τα αλλα γινονται και τελευταία στιγμή.

Ερώτηση, τα μωρακια σας κουνιουνται; Η δική μου συνέχεια!!!!! Πέρα δώθε η κοιλια μου, ελάχιστα ησυχάζει μέσα στην ημέρα.
Πιάνω ποδαρακια και αλλα μέλη του σώματος.
Συγκλονιστικό αλλα με κουράζει και λίγο.
Σας λέω όλη μέρα!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πιω κανένα χαμομήλι με μέλι αλλά πιο βράδυ γιατί τώρα λιώνω στην ζέστη!!!!

Εγώ πάλι κορίτσια δεν ροχαλίζω αλλά μου έχει προκύψει κάτι άλλο...μου τρέχουν τα σάλια όταν κοιμάμαι και ο πρίγκιπας μου με κοροϊδεύει συνέχεια!!!
Ντροπήηηηη!!!!!Embarassed Embarassed Embarassed 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις