Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
397 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 397 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Να ρωτήσω κάτι κάνετε όλες μηνιαίως εξετάσεις?
Εκτός από τα βασικα κάνετε κ τοξοπλασμα κ γλυκοζιωμενη?

Για θυροειδη δε ρωτάω λόγικα κάνουμε όσες έχουμε μόνο.
Εγώ Σοφακι κάνω κάθε μήνα τις βασικές αίματος κ ούρων. Τον προηγουμενο έκανα και τοξοπλασμα για δεύτερη φορά κάθ´ολη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης....ακριβώς οι ίδιες τιμές βγήκαν, δεν έχω αντισώματα....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:
Γιουλη δεν μου απαγόρευσαν φαγητά κ ουτε μου εχουν πει οτι πείραξε το γάλα μου τις μικρούλες αλλα δεν έχω φάει κ κατι περίεργο.
δεν εννοουσα οτι πειραξε το γαλα σου τις μικρες...!!θυμαμαι απλα οτι δεν κανεινα τρως καποιες τροφες οταν θηλαζεις...πρασινα κτλ
για να μη πεσουν βαριά στο μωρο...σου ειπαν τιποτα τετοιο???να μη τρως μελιτζανες ας πουμε .
Δεν μου είπαν τίποτα,τρώω τα παντα.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
-popaki Δες αυτο:
http://ygeia.tanea.gr/default.asp?pid=8&articleID=8068&ct=1
εγω μηνα παρα μηνα έκανα γεν.αιματος και ουρων
τιποτε αλλο (εκτος απο καμπυλες ζαχαρου κτλ)
γλυκοζυλιωμενη εκανα πρωτη φορ-α τωρα τον αυγουστο λόγω παθολογικής καμπυλης ζαχαρου...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Μαϊμού κάτι έχασα....δημιουργήθηκε θεμΑ με το γάλα σου? Τα γαλακτοκομικά να προσεχείς.

Κορίτσια εγώ από θέμα φόβου κ άγχους είμαι χειρότερα αυτή τη φορά φυσικά παίζει το ρόλο της κ η αποβολή!

Από δουλειές λόγω της Αλεξιας δεν εχω επιλογές κάνω κάποια πράγματα που την πρώτη φορά ούτε να το σκεφτώ. Τότε όμως δούλευα 8 με 12 ώρες την ημέρα μέχρι την 32 εβδομάδα κ γενικά δεν έβαζα πωπω κάτω.

Αναψυκτικά κ σαλάτες, που τις λατρεύω, τα έκοψα κ πάλι! Μαρούλι μόνο στο σπίτι.
Οχι καλε!απλα με ρώτησε η Γιουλη αν μου απαγόρευσαν να τρώω κάποιες τροφές.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααααααααα κοριτσια νομιζω σημερα θα εμπαινε η Πελυ να γεννησει με προκληση...αν δε κανω λαθος..!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ κάνω καθε μήνα γενική αίματος ούρων θυροειδη άσβεστιό, σακχαρο κτλ.
Τα βασικα δλδ.

Στο τοξοπλασμα έβγαλα στο ένα από τα 2 αντισώματα για αυτό δε μου το βάζει κάθε μήνα όπως στην Αλέξια άλλα την άλλη εβδομάδα που θα παω να της πω να το βάλει.

Οκ Μαϊμού νόμιζα κάτι έχασα!

Έβγαλα φρύδι μουστακα κ πάνω να κάνω κ μπανακι για τη απογευματινή μας βόλτα! Αν κ πάντα γιορτάζουμε σπίτι τη γιορτή της φέτος
δε θα κάνουμε κάτι σπίτι αφού δουλεύει ο μπαμπάς!

Θα πάρουμε τα γλυκά μας όμως κ θα παμε εκεί στο μπαμπά κ στο νονο θα είναι κ οι φίλοι μας εκεί να κάνουμε μίνι γιορτή στο μαγαζί!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΗΜΟΥΝ ΠΛΗΡΗΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ...

JULAKI ΜΗΠΩΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΖΑΚΙΑ?
ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΕΡΙΑ...
ΑΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ???
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΩ...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΗΜΟΥΝ ΠΛΗΡΗΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ...

JULAKI ΜΗΠΩΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΖΑΚΙΑ?
ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΕΡΙΑ...
ΑΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ???
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΩ...
Ρωτα και μόλις σου πει πες μας please. εμένα παντως μου ειπε οτι δεν το εγκρινει τουλαχιστον εως το μωρο να γινει 6 μηνων!!και σε περιπτωση που ντε και καλα θες να αναψεις, θα εχεις οπωσδηποτε ανοιχτό παραθυρο...
αν εχεις ενεργειακο τζακι ομως νομιζω μπορεις. εγω εχω κανονικό.7ετίας.οχι ενεργειακο αν και λεγαμε φετος να το κανουμε, λόγω γαμου-βαφτισης κτλ παλι το αμελησαμε...

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο για τα τζακια το ακουσα και εγω αλλα ξεχασα να ρωτησω τη παιδιατρο το εχω ομως στη λιστα με τις ερωτησεις.ευτυχως και εγω εχω σε ολα αντισωματα!
απο εξετασεις κανω καθε μηνα τις κλασσικες και τοξοπλασμα μηνα παρα μηνα να βλεπει τι παιζει

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια,
εγώ τρώω τα πάντα έξω. Είμαι αναίσθητη τελείως. Θα πάω και στο La Strega να χλαπακιάσω αφού λέτε και οι δυο πως είναι καλό! Laughing 

Για το τζάκι κι εγώ ήξερα πως δεν επιτρέπεται μέχρι να πάει 6 μηνών το μπεμπέ.
Το δικό μας είναι ενεργειακό και μάλλον θα το ανάβω όμως (θα ρωτήσω και τον παιδίατρο).

Julie,
θηλάζεις τρώγοντας τα πάντα και αν δεις πως κάτι δεν πάει καλά, αρχίζεις να κόβεις τους "συνήθεις υπόπτους". (διαβάζω Πατσούρου αυτές τις μέρες)

Κι εγώ σπανακόρυζο τρώω για το σίδηρο.... Ουφ.....
Εξετάσεις 2 φορές έχω κάνει: μία τον Απρίλη και μία τον Ιούλιο. Θα την ρωτήσω μήπως θέλει να κάνω....

Δε θυμάμαι τι άλλο ήθελα να σχολιάσω.... Νυστάζω.... (από τώρα;;;;; )
Και έχει κανονίσει ο αγάπης μου να βγούμε Rolling Eyes 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μπορώ να αποφασίσω χρώμαααααααααα τα νεύρα μουυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Γεννάει η Πέλυ??? Σοβαρά??? Με το καλό το κορίτσι να φέρει στο κόσμο το μωράκι της γερό και δυνατό!

Evinaki δείγμα για αποχώρηση λες εε?
Σε λίγο θα τους κυνηγάω με καμιά καραμπίνα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Ιωάννα να πας να πας, πωωωωωωωωωωω αυτές οι σαλάτες!!!! Σλουρπ....σλουρπ....

Ααααν τα καταφέρω θα σας βάλω φώτο (γιατί το κιν μου έχει πάθει ένα ελαφρύ κοκομπλόκο με τις φώτο) από το χρώμα του τοίχοι του χωλ μας που σκεφτόμαστε λιγάκι για τη μπέμπα να μου πείτε γνώμες....

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια γνώμες, πως σας φαίνεται αυτό? https://2img.net/r/ihimg/a/img707/4685/lwzl.jpg
https://2img.net/r/ihimg/a/img69/6876/w44x.jpg
https://2img.net/r/ihimg/a/img836/3023/91kx.jpg
https://2img.net/r/ihimg/a/img17/10/y078.jpg

όσο μπορείτε να το καταλάβετε?
Οι ντουλάπες και οι πόρτες μου είναι στο ίδιο χρώμα με τις "κάσες" που φαίνονται και τα επιπλάκια λέω να είναι όλα λευκά.

Η΄θα σας φαινόταν καλύτερα κάτι σε πιο φωτεινό?
Πχ μια ωραία απόχρωση του κίτρινου? (αν και να είμαι ειλικρινής δεν έχω βρει ως τώρα καμία φώτο με απόχρωση κίτρινου που να μου αρέσει...)

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MOLIS GYRISAME SPITI..H FRAOULINA MAS EINAI POLU KALA FYSIKA AKOMA PROS TA PANW ALLA TI NA KANOUME DEN PEIRAZEI 1.765 gr. FYSIOLOGIKA MOU EIPE EYTYXOS...TO AMNIAKO EINAI STA ANWTERA EPIPEDA....AYTO THELEI PROSWXEI ME EXOUN TRELANEI MIA MOU LENE MHN TRWS KAI DEN TROW KAI SHMERA MOU EIPANE TRWGE...ELEOS:x Mad Mad Mad PUPILAME XERAKI DAXTYLAKI...TON ANTYXURA KAI PODARAKIA...ALLA THELEI PROSWXEI GT MOU EIPANE OTI MPOREI NA MHN ANTEXEI H KOILIA MOU APO TO AMNIAKO..."PANTOS MIA FORA NA PAW KAI NA MHN ME FOVISOUNE GIA KATI DEN MPOREI..TO XOUN TAMA!!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω ένα μεγάλο κορίτσι!!!!
Όλα καλά μην αγχώνεσαι!!!!!
Το είναι ακόμα ψηλά δεν είναι καλό σε αυτή τη φάση που είναι νωρίς ακόμα? Η' αρχίζουν από τώρα και γυρνάνε και κατεβαίνουν???

Εγώ περιμένω να μου φέρει ο αντρούλης ένα σουβλακάκι να χλαπακιάσω και υγιεινότατες πατατούλες τηγανιτές!!!
Ποιός να μου το έλεγε, εγώ 1 σουβλάκι μόνο!!!
Έχω αρκετό καιρό να φάω βράδυ ... εε ας το ρίξω και λίγο έξω Very Happy 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TOSOYS MHNES HTANE ME TO KEFALI PROS TA KATW...KAI PRIN DUO EBDOMADES GYRISE ANAPODA ME TO KEFALI PROS TA PANW..OXI THEMA PLAKOUNTA ALLA EPEIDH EIXE POLU AMNIAKO EIXE XWRO NA GYRISEI...KANONIKA PERNOUN NTHESH APO AYTO TON NMHNA TON 7MO DHLAFH ALLA MEXRI TIS 34 EVDOMADES MPOREI KAI NA XANAGYRISEI SPANEIO ALLA MPOREI..GT OSO POIO MEGALO TO PAIDI TOSO LIGOTEROS O XWROS TOU! TA GRAMMARIA TOY GIATROY TOY FANHKAN KALA!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο Ευακι!!! Ριξτο λίγο έξω! Η φραουλινα σου ειναι καλα!!!

Τσιριτρι, αν κατάλαβα καλα παίζει και να έχουμε το ίδιο χρωμα στο δωμάτιο, ζαχαρι θα το έλεγα. Αλλα κάπου μου φάνηκε οτι έχεις και κίτρινο κ μπερδευτηκα. Το χρωμα μη σε απασχολεί, καλύτερα ουδέτερο για να ταιριαξεις οτι πραγματάκια και διακοσμητικά θες. Ασε που αύριο μεθαύριο κάνουμε τον γιο, αλλάζουμε διακόσμηση κι έτοιμο! Θέλω να πω μη σκας για χρωμα κανε κατι διακριτικό και σίγουρα απαλό.

Ιωάννα, να πας σε αυτο το ιταλικό έχει και στο Φάληρο! Και κατι γλυκά....κόλαση.... Πω πω δεν θα αγιασω ποτε!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Μπράβο Ευακι!!! Ριξτο λίγο έξω! Η φραουλινα σου ειναι καλα!!! KALA GIA NA TO RIXW EXW DEN.... ME TIPOTA !ALLA ME NOIAZEI POU EINAI TO FRAOULINI MOU KALA! PW..PW..KAI SE AYTA TA 4D POSO WRAIA FENONTE....MOY TREXANE TA SALIA...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 29 875502 

Τσιριτρι, αν κατάλαβα καλα παίζει και να έχουμε το ίδιο χρωμα στο δωμάτιο, ζαχαρι θα το έλεγα. Αλλα κάπου μου φάνηκε οτι έχεις και κίτρινο κ μπερδευτηκα. Το χρωμα μη σε απασχολεί, καλύτερα ουδέτερο για να ταιριαξεις οτι πραγματάκια και διακοσμητικά θες. Ασε που αύριο μεθαύριο κάνουμε τον γιο, αλλάζουμε διακόσμηση κι έτοιμο! Θέλω να πω μη σκας για χρωμα κανε κατι διακριτικό και σίγουρα απαλό.

Ιωάννα, να πας σε αυτο το ιταλικό έχει και στο Φάληρο! Και κατι γλυκά....κόλαση.... Πω πω δεν θα αγιασω ποτε!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι δεν έχει κίτρινο, ίσως σε κάποιες που έβαλα φλας φαίνεται να κιτρινίζει. Είναι σχετικά σκούρο...δηλ μοιάζει πιο πολύ με της καστανής ζάχαρης το χρώμα, δεν είναι αυτα τα παλ που πρέπει να κοιτάξεις το λευκό ταβάνι για να καταλάβεις διαφορά.

Μοιάζει πολύ με αυτό, ίσως είναι κ το ίδιο http://pinterest.com/pin/159244536795256741/

Το χω πάρει απόφαση, μέσα στο ΣΚ θα έχω αποφασίσει!!!
Τα ίδια μου λέει και ο άντρας μου να χαλαρώσω με το θέμα του χρώματος, αλλά μου έχει μείνει αποθημένο μου φαίνεται από όταν ήμουν πιτσιρίκα και δε με άφηνε ποτέ η μάνα μου να διαλέξω χρώμα για το δωμάτιο μου Laughing Laughing Laughing 

Αχχχ έφαγα το σουβλακάκι μου και στάνιαρα!
Η μπέμπα είχε λόξυγκα πριν λίγο και κράτησε κανένα 5λεπτο.
Πολύ γέλιο!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εβακι ειδες που ανησυχουσες για τα γραμμαρια??μια χαρά η μπεμπα!!
τσιριτρακι καλη χωνεψη!!!ωραιο το χρωμα του δωματιου. θα μου αρεσαν κ επιπλα στο χρωμα το πολυ ανοιχτο μπεζ, σαν τις "κασες" απο τις πορτες.οχι ασπρα.
εγω την πατησα με το μπλε δωματιο...εσεις τουλαχιστον να ειστε καλυμμενες!!! Razz

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie μου ευχαριστωωωώ!!

Συμφωνώ πολύ μαζί σου, κ εγώ αυτό το χρώμα έπιπλα ήθελα και σκεφτόμουν, αλλά επειδή έχω μια λευκή συρταριέρα που την είχα στο παιδικό και την πήρα πριν 1,5 χρόνο γιατί δε μου χωρούσαν οι πετσέτες έλεγα να χρησιμοποιήσω αυτή για τη μπέμπα και εκεί με περιορίζει το λευκό αναγκαστικά.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NAI DOXA TON THEO..PREPEI NA KATEVASW TO AMNIAKO KAI DEN XERW TI NA KANW....PFFF...DYSKOLA TA PRAGMATA!!!! TELIKA H PEELY GENNAEI ME PROKLHSH GT???

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Όχι δεν έχει κίτρινο, ίσως σε κάποιες που έβαλα φλας φαίνεται να κιτρινίζει. Είναι σχετικά σκούρο...δηλ μοιάζει πιο πολύ με της καστανής ζάχαρης το χρώμα, δεν είναι αυτα τα παλ που πρέπει να κοιτάξεις το λευκό ταβάνι για να καταλάβεις διαφορά.

Μοιάζει πολύ με αυτό, ίσως είναι κ το ίδιο http://pinterest.com/pin/159244536795256741/

Το χω πάρει απόφαση, μέσα στο ΣΚ θα έχω αποφασίσει!!!
Τα ίδια μου λέει και ο άντρας μου να χαλαρώσω με το θέμα του χρώματος, αλλά μου έχει μείνει αποθημένο μου φαίνεται από όταν ήμουν πιτσιρίκα και δε με άφηνε ποτέ η μάνα μου να διαλέξω χρώμα για το δωμάτιο μου Laughing Laughing Laughing 

Αχχχ έφαγα το σουβλακάκι μου και στάνιαρα!
Η μπέμπα είχε λόξυγκα πριν λίγο και κράτησε κανένα 5λεπτο.
Πολύ γέλιο!!!
Α! Τωρα κατάλαβα το χρωμα! Οντως ειναι λίγο σκούρο. Άρα με λευκά έπιπλα θα φωτίσει νομίζω! Κι αν κανείς το ντεκόρ με τα προβατακια θα ταιριαξει ιδανικά. Χαζα χαζα δύσκολο θεμα το παιδικό δωμάτιο.

Γιουλακι, φαντάσου να είχες κοριτσάκι πρώτα και μετα αγόρι, άντε να το έβαζες τωρα στα ροζ. Ενώ το κοριτσάκι δεν έχει θεμα με το μπλε!

Ουφ! Ξεκίνησα να ετοιμαζω για τον Ολλανδό επισκέπτη μας και κουραστηκα κιόλας.... Δεν έχω αντοχές, τέρμα.

Συν τη φασαρία απο το διπλανό διαμέρισμα, που γιορτάζει ο μικρός τους γιος!!! Χαμός απο παιδικές φωνές. Θεέ μου έτσι θα είμαστε κι εμείς...; Γιατι θέλω να χτυπησω το κουδούνι και να τους βρίσω;;;;;
Μονη λύση που βρήκα, ειναι ο χαρουλης στη διαπασών για να ηρεμήσω.

Η Πελυ όντως είχε πει θα έμπαινε σήμερα με πρόκληση. Νομίζω είχε ένα μικρό θεματακι με ζάχαρο. Άντε να μας πει τα νέα του μπεμπη!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
tsiritri έγραψε:Όχι δεν έχει κίτρινο, ίσως σε κάποιες που έβαλα φλας φαίνεται να κιτρινίζει. Είναι σχετικά σκούρο...δηλ μοιάζει πιο πολύ με της καστανής ζάχαρης το χρώμα, δεν είναι αυτα τα παλ που πρέπει να κοιτάξεις το λευκό ταβάνι για να καταλάβεις διαφορά.

Μοιάζει πολύ με αυτό, ίσως είναι κ το ίδιο http://pinterest.com/pin/159244536795256741/

Το χω πάρει απόφαση, μέσα στο ΣΚ θα έχω αποφασίσει!!!
Τα ίδια μου λέει και ο άντρας μου να χαλαρώσω με το θέμα του χρώματος, αλλά μου έχει μείνει αποθημένο μου φαίνεται από όταν ήμουν πιτσιρίκα και δε με άφηνε ποτέ η μάνα μου να διαλέξω χρώμα για το δωμάτιο μου Laughing Laughing Laughing 

Αχχχ έφαγα το σουβλακάκι μου και στάνιαρα!
Η μπέμπα είχε λόξυγκα πριν λίγο και κράτησε κανένα 5λεπτο.
Πολύ γέλιο!!!
Α! Τωρα κατάλαβα το χρωμα! Οντως ειναι λίγο σκούρο. Άρα με λευκά έπιπλα θα φωτίσει νομίζω! Κι αν κανείς το ντεκόρ με τα προβατακια θα ταιριαξει ιδανικά. Χαζα χαζα δύσκολο θεμα το παιδικό δωμάτιο.

Γιουλακι, φαντάσου να είχες κοριτσάκι πρώτα και μετα αγόρι, άντε να το έβαζες τωρα στα ροζ. Ενώ το κοριτσάκι δεν έχει θεμα με το μπλε!

Ουφ! Ξεκίνησα να ετοιμαζω για τον Ολλανδό επισκέπτη μας και κουραστηκα κιόλας.... Δεν έχω αντοχές, τέρμα.

Συν τη φασαρία απο το διπλανό διαμέρισμα, που γιορτάζει ο μικρός τους γιος!!! Χαμός απο παιδικές φωνές. Θεέ μου έτσι θα είμαστε κι εμείς...; Γιατι θέλω να χτυπησω το κουδούνι και να τους βρίσω;;;;;
Μονη λύση που βρήκα, ειναι ο χαρουλης στη διαπασών για να ηρεμήσω.

Η Πελυ όντως είχε πει θα έμπαινε σήμερα με πρόκληση. Νομίζω είχε ένα μικρό θεματακι με ζάχαρο. Άντε να μας πει τα νέα του μπεμπη!
DHLADH AMA EXEIS ZAXARO MPAINEIS ME PROKLHSH??

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
evini7 έγραψε:
tsiritri έγραψε:Όχι δεν έχει κίτρινο, ίσως σε κάποιες που έβαλα φλας φαίνεται να κιτρινίζει. Είναι σχετικά σκούρο...δηλ μοιάζει πιο πολύ με της καστανής ζάχαρης το χρώμα, δεν είναι αυτα τα παλ που πρέπει να κοιτάξεις το λευκό ταβάνι για να καταλάβεις διαφορά.

Μοιάζει πολύ με αυτό, ίσως είναι κ το ίδιο http://pinterest.com/pin/159244536795256741/

Το χω πάρει απόφαση, μέσα στο ΣΚ θα έχω αποφασίσει!!!
Τα ίδια μου λέει και ο άντρας μου να χαλαρώσω με το θέμα του χρώματος, αλλά μου έχει μείνει αποθημένο μου φαίνεται από όταν ήμουν πιτσιρίκα και δε με άφηνε ποτέ η μάνα μου να διαλέξω χρώμα για το δωμάτιο μου Laughing Laughing Laughing 

Αχχχ έφαγα το σουβλακάκι μου και στάνιαρα!
Η μπέμπα είχε λόξυγκα πριν λίγο και κράτησε κανένα 5λεπτο.
Πολύ γέλιο!!!
Α! Τωρα κατάλαβα το χρωμα! Οντως ειναι λίγο σκούρο. Άρα με λευκά έπιπλα θα φωτίσει νομίζω! Κι αν κανείς το ντεκόρ με τα προβατακια θα ταιριαξει ιδανικά. Χαζα χαζα δύσκολο θεμα το παιδικό δωμάτιο.

Γιουλακι, φαντάσου να είχες κοριτσάκι πρώτα και μετα αγόρι, άντε να το έβαζες τωρα στα ροζ. Ενώ το κοριτσάκι δεν έχει θεμα με το μπλε!

Ουφ! Ξεκίνησα να ετοιμαζω για τον Ολλανδό επισκέπτη μας και κουραστηκα κιόλας.... Δεν έχω αντοχές, τέρμα.

Συν τη φασαρία απο το διπλανό διαμέρισμα, που γιορτάζει ο μικρός τους γιος!!! Χαμός απο παιδικές φωνές. Θεέ μου έτσι θα είμαστε κι εμείς...; Γιατι θέλω να χτυπησω το κουδούνι και να τους βρίσω;;;;;
Μονη λύση που βρήκα, ειναι ο χαρουλης στη διαπασών για να ηρεμήσω.

Η Πελυ όντως είχε πει θα έμπαινε σήμερα με πρόκληση. Νομίζω είχε ένα μικρό θεματακι με ζάχαρο. Άντε να μας πει τα νέα του μπεμπη!
 DHLADH AMA EXEIS ZAXARO MPAINEIS ME PROKLHSH??
Evaki μην ανησυχείς και μη φοβάσαι! Η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Ασε που δεν ξέρω ακριβώς τον λόγο που μπήκε με πρόκληση.

Ολα καλα για όλες! Wink 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ...
ΤΑ ΑΜΝΙΑΚΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ?

ΕΒΙΝΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ...
ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΟΥΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ...
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ... ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΘΗΣΑ ΣΑΝ ΚΙΟΥΡΙΑ (ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΙΩΑΝΝΑ) Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΤΡΕΧΕ...

ΑΧ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις