Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
550 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 550 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε κι εγω θελω να τα ντυνω ιδια,ισως βρω ενα αλλο κορμακι να ταιριαζει τουλαχιστον να εχουν αυτο διαφορετικο.με τις αλλαγες παντος πακετο θα φαμε χθες μου φεραν σεντονακια απο το mothercare κ θελουν αλλαγμα γιατι ειναι μικρα,αντε κ τωρα δεν εχω τις ζαργανες σπιτι κ πεταγομαι,μετα?
κ γω την κοιλια μου την τσουγκρουσα Laughing 
Σοφακι ψυχραιμια χωρο εχετε?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΦΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙ ΣΚΥΛΟ ΜΙΛΑΜΕ?

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΙΝΑΚΙ ΠΙΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΠΗΡΕΣ?
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ...
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΙΓΕ Η ΕΝΑ ΣΕ ΤΣΑΓΑΛΙ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΝ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kοριτσια ενα χρονο τωρα με παρακαλανε και οι δυο να παρουμε αλλα δε θελωωωωωωω μεσα στο σπιτι δεν το βαζω στην παρουσα φαση αλλα και δεν μπορω να το φροντιζω....δε θελω λεμε!!!

Ο Κωστας δεν το καταλαβαινει και η μικρη ζηταει ΣΥΝΕΧΕΙΑ λες και το κανει επιτηδες κ αυτη...γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε?αχ σημερα μπηκα 8ο Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 ,θελω 6 εβδομαδες σιγουρα ακομα
μαμαααααααααααα μουυυυυυυυυυυ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!Το παράκανα με τον ύπνο σήμερα!10:20 ξύπνησα!!!

Παραμυθένια μου να σας ζήσει και με το καλό και στα δικά σας!!!

Μαιμουδάκι πολύ,πολύ όμορφα τα ρουχαλάκια!Αγαπώ πολύ το μωβ.Δεν πειράζει που είναι ίδια και εμένα μου αρέσουν τα διδυμάκια που φορούν τα ίδια ρούχα!

Ποπάκι με το καλό και στους 9!Λίγο έμεινε!!!

Τζούλια μου αναγούλες ε?Δεν μου λείπουν καθόλου!!!Τις χόρτασα 3 μήνες!!!

Σοφία μου τι τραβάς και συ ρε κορίτσι....μίλησε του και εξήγησε του για ποιους λόγους δεν γίνεται να έχετε κουτάβι στο σπίτι!!!!

Ίφι μου καλημέρα!

Αστεράκι καλημέρα!Με το καλό και με ένα πόνο!!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia! katarxin na sas po oti daneisa laptop k ipad k simera tha me anexteite me greekglish (palio pc)!

Kalimera!!! ti kanene? ti omorfa nea? oles kala mou xipnisate e?
Sofaki skylaki e? ta latrevo ki ego! des to thetiko, tha exeis mia omorfi oikogeneia me paidia k skylo. American dream! Pes tou Kosta na desmeftei oti tha analavei to koutavi ki esy to moro. exoun zori ta koutavia....

Loipon na sas po ta omorfa nea mou??
irthe xthes o kalos mou, mou efere mia terastia anthodesmi me roz triantafylla, me pige se poly kyrile estiatorio, fagame yperoxo solomo (tora skeftika oti isos den kanei logo egkymosynis...Shocked ) kai loipa thalassina edesmata ki ekei pou ta legame xalara dipla sti thalassa mesa sto romantzo mou skaei koutaki! Ax koritsia! pote den eixa kaimous gia daxtylidia kai diamantia alla afto itan oti pio omorfo exo dei!
thymaste pou sas eixa pei oti mou eixe kanei protasi otan eidame thetiko test k imoun axtenisti me pyjames ston kanape?
e protimo to xthesino!
po po eftyxos pou eixa psiloftiaxtei k den piga letsos!

eteroxronismena men alla toso omorfa ligo prin erthei to moraki mas!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Koritsia! katarxin na sas po oti daneisa laptop k ipad k simera tha me anexteite me greekglish (palio pc)!

Kalimera!!! ti kanene? ti omorfa nea? oles kala mou xipnisate e?
Sofaki skylaki e? ta latrevo ki ego! des to thetiko, tha exeis mia omorfi oikogeneia me paidia k skylo. American dream! Pes tou Kosta na desmeftei oti tha analavei to koutavi ki esy to moro. exoun zori ta koutavia....

Loipon na sas po ta omorfa nea mou??
irthe xthes o kalos mou, mou efere mia terastia anthodesmi me roz triantafylla, me pige se poly kyrile estiatorio, fagame yperoxo solomo (tora skeftika oti isos den kanei logo egkymosynis...Shocked ) kai loipa thalassina edesmata ki ekei pou ta legame xalara dipla sti thalassa mesa sto romantzo mou skaei koutaki! Ax koritsia! pote den eixa kaimous gia daxtylidia kai diamantia alla afto itan oti pio omorfo exo dei!
thymaste pou sas eixa pei oti mou eixe kanei protasi otan eidame thetiko test k imoun axtenisti me pyjames ston kanape?
e protimo to xthesino!
po po eftyxos pou eixa psiloftiaxtei k den piga letsos!

eteroxronismena men alla toso omorfa ligo prin erthei to moraki mas!
Τι όμορφα!να χαίρεστε ο ενας τον άλλον,παντα αγαπημένοι κ με το καλο το μωρακι σας.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini,
αυτά είναι!
Αφού κι εγώ που δεν είμαι της ροματζάδας συγκινήθηκα!
Πάντα αγαπημένοι! I love you 

Έστειλα στον δικό μου το link με τα φορμάκια της maimous και μου απάντησε:
"Θα ντύσουμε ελαφάκι το αγπούλι μας? Το θέλω!!!!!"
Χαζομπαμπάς έτοιμος!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 35468 

asteraki,
καλοφούσκωτη!

bini,
πολύ ωραίο και ουδέτερο το sling σας!

maimou,
τα δίδυμα ανήψια του πρώην μου φρόντιζαν πάντα να τα αντιμετωπίζουν σαν ξεχωριστές προσωπικότητες. πχ διαφορετικές τούρτες στα γενέθλιά τους κλπ
Και εμένα μου αρέσει αυτή η λογική....

Ευτυχώς που κουτουλάτε και άλλες τις κοιλούμπες και αισθάνομαι λίγο καλύτερα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:evini,
αυτά είναι!
Αφού κι εγώ που δεν είμαι της ροματζάδας συγκινήθηκα!
Πάντα αγαπημένοι! I love you 

Έστειλα στον δικό μου το link με τα φορμάκια της maimous και μου απάντησε:
"Θα ντύσουμε ελαφάκι το αγπούλι μας? Το θέλω!!!!!"
Χαζομπαμπάς έτοιμος!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 35468 

asteraki,
καλοφούσκωτη!

bini,
πολύ ωραίο και ουδέτερο το sling σας!

maimou,
τα δίδυμα ανήψια του πρώην μου φρόντιζαν πάντα να τα αντιμετωπίζουν σαν ξεχωριστές προσωπικότητες. πχ διαφορετικές τούρτες στα γενέθλιά τους κλπ
Και εμένα μου αρέσει αυτή η λογική....

Ευτυχώς που κουτουλάτε και άλλες τις κοιλούμπες και αισθάνομαι λίγο καλύτερα
Κι εγω αυτής της λογικής είμαι.αλλοι το βρίσκουν χαριτωμενο να ειναι ίδια ,εγω δεν βρίσκω τον λόγο...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ 9!!!

ΜΑΡΑΚΙ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 9 ΣΗΜΕΡΑ...
ΜΑΛΛΟΝ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟΝ 9 Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

ΕΒΙΝΑΚΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!!!
ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!
ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evini7 έγραψε:Koritsia! katarxin na sas po oti daneisa laptop k ipad k simera tha me anexteite me greekglish (palio pc)!

Kalimera!!! ti kanene? ti omorfa nea? oles kala mou xipnisate e?
Sofaki skylaki e? ta latrevo ki ego! des to thetiko, tha exeis mia omorfi oikogeneia me paidia k skylo. American dream! Pes tou Kosta na desmeftei oti tha analavei to koutavi ki esy to moro. exoun zori ta koutavia....

Loipon na sas po ta omorfa nea mou??
irthe xthes o kalos mou, mou efere mia terastia anthodesmi me roz triantafylla, me pige se poly kyrile estiatorio, fagame yperoxo solomo (tora skeftika oti isos den kanei logo egkymosynis...Shocked ) kai loipa thalassina edesmata ki ekei pou ta legame xalara dipla sti thalassa mesa sto romantzo mou skaei koutaki! Ax koritsia! pote den eixa kaimous gia daxtylidia kai diamantia alla afto itan oti pio omorfo exo dei!
thymaste pou sas eixa pei oti mou eixe kanei protasi otan eidame thetiko test k imoun axtenisti me pyjames ston kanape?
e protimo to xthesino!
po po eftyxos pou eixa psiloftiaxtei k den piga letsos!

eteroxronismena men alla toso omorfa ligo prin erthei to moraki mas!
Μπράβο Evinaki , πολύ ωραία η έκπληξη που σου έκανε!!! Με το καλό το μωρό σας τώρα!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
asteraki1989 έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε?αχ σημερα μπηκα  8ο Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 ,θελω 6 εβδομαδες σιγουρα ακομα
μαμαααααααααααα μουυυυυυυυυυυ
Με το καλό στον 9ο τώρα asteraki!!!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!Το παράκανα με τον ύπνο σήμερα!10:20 ξύπνησα!!!

Παραμυθένια μου να σας ζήσει και με το καλό και στα δικά σας!!!

Μαιμουδάκι πολύ,πολύ όμορφα τα ρουχαλάκια!Αγαπώ πολύ το μωβ.Δεν πειράζει που είναι ίδια και εμένα μου αρέσουν τα διδυμάκια που φορούν τα ίδια ρούχα!

Ποπάκι με το καλό και στους 9!Λίγο έμεινε!!!

Τζούλια μου αναγούλες ε?Δεν μου λείπουν καθόλου!!!Τις χόρτασα 3 μήνες!!!

Σοφία μου τι τραβάς και συ ρε κορίτσι....μίλησε του και εξήγησε του για ποιους λόγους δεν γίνεται να έχετε κουτάβι στο σπίτι!!!!

Ίφι μου καλημέρα!

Αστεράκι καλημέρα!Με το καλό και με ένα πόνο!!!!
Καλημέρα Μαράκι, κοιμήσου τώρα που μπορείς..Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994



Μαιμού τέλεια τα φορμάκια, με γεια σας!!!

Popisofia, στην τελική ευθεία!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα δουμε κοριτσια....αφηστε γιατι δεν το σηκωνει τωρα σου λεει θα γινει χαμος....να φανταστειτε μου το ειπε οταν ειχε ηδη μπει στο ασανσερ!!!!

Μια και εχω αγκαζε κολλητες σε πολυ χρησιμες ειδικοτητες η μια μαια και η αλλη παιδαγωγος και αριστουχος ψυχολογιας μπορω να πω πως εκτος απο κακογουστο δεν ειναι και καλο για την ψυχολογια των διδυμων να ειναι σετ!!!Μαιμου η φιλη εχει μαστερ στα διδυμα μια και εχει σχεση με διδυμο σχεδον 15 χρονια!Ο,τι θες εδω Smile

Ιωαννα μου εγω δεν προβληματιζομαι για το αν θα με δει να ποναω της δειχνω οσο γινεται ολα τα προσωπα της ζωης...ποτε δεν της εχω πει τα γνωστα "παιδικα αθωα ψεματα-δικαιολογιες" εχουμε συζητησει μεχρι και για τη γεννα!!!Οταν εισαι ειλικρινης με τα παιδια νιωθουν ασφαλεια!

Αυτο που με προβληματιζει ειναι το ποσο γρηγορα θα ερθει η μαμα μου για να νιωσει ασφαλεια γιατι θα ειναι ενα σοκ για αυτη να με δει να φευγω για το μαιευτηριο κ να μενει πισω με την πεθερα μου η οποια σε ενα τεταρτο μπορει να ειναι εδω.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπάκι μου το είδα αφού είχα γράψει 2 φορές το ποστ!!!Πόσο με εκνευρίζει να γράφω μια ώρα και μετά να χάνεται δεν περιγράφεται και δεν το διόρθωσα!!!Όπως και να έχει η ευχή και για τις δύο είναι ίδια με το καλό χωρίς απρόοπτα και με γερά μωράκια!!!

Εβίνι μου τι ρομαντικό!!!!Εγώ ψοφάω για κάτι τέτοια!!!!

Σήμερα ζεσταίνομαι τόοοσοο πολύ!!!sunny sunny 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβινάκι τι γλυκειά έκπληξη!!! Εγώ που είμαι φύσει ρομαντικιά (Razz) συγκινήθηκα!
Με το καλό να έρθει και η μπεμπούλα σας!

Μίλησα με την κουμπάρα μας. Ήταν λέει η μόνη που δεν έκανε επισκληρίδιο... Αχ Παναγία μου τι μας περιμένει!!!Crying or Very sad Α και λέει της δίνει ξένο γιατί δεν έχει ακόμη γάλα και το μωρό πεινάει...Mad Πάντως μανούλα και μπεμπίτσα είναι καλά στην υγεία τους!

Βρε το Μαράκι το Λαρισαίο δεν έχει εμφανιστεί να μας πει τα νέα της από το γιατρό!

Μου κόλλησε ο εκτυπωτής-φωτοτυπικό και δε μπορώ να κάνω τη δουλειά μου, μαμώτο!!! Και δε μπορώ με την κοιλούμπα να τεντωθώ και να τον κλείσω μπας και ξεκολλήσει! Γκρρρρρρρρρρρρρρρ

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εβινι μπραβο στο αγορι σου I love you I love you I love you I love you I love you 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτά είναι!!!!
Evinaki μου τι υπέροχη έκπληξη!!!
Μπράβο του του καλού σου!!!
Κι εγώ συγκινήθηκα!!!!!!!!
Πάντα τέτοιες ευτυχισμένες στιγμές εύχομαι στη ζωή σας!

Κορίτσια επειδή καθένας με τον πόνο του έχω να σας δηλώσω ότι δεν άντεξα και το έστειλα το mail και ο Θεός βοηθός.
Απλά δεν εστίασα σε κανέναν, ήταν γενικό και αναφερόμουν στα δικά μου προβλήματα και το άγχος μου για την κατάσταση που επικρατεί.

Γιατί ήμασταν όλοι και όλοι 6 υπάλληλοι εκτός του αφεντικού κ του γιού του έρχεται όποτε να ναι και κάνει κάτι ψιλοπράματα χωρίς να έχει καμία ευθύνη για κάτι οπότε δεν τον θεωρώ υπάλληλο.
Η μία η φαρμακόγλωσση που έλεγα έφυγε τέλη Ιουλίου μόνη της και απροειδοποίητα, η άλλη κοπέλα ετοιμάζεται να φύγει 15/9 γιατί δεν είναι από εδώ και θα πάει πίσω στο μέρος της να παντρευτεί τελικα κ αυτό απρόοπτο σχετικά και εγώ κακά τα ψέμματα αρχές Οκτώβρη θέλω να αρχίσω από το σπίτι, δε μπορώ να συνεχίσω για πολύ εδώ. Και τα πράγματα αντί να στρώνουν όπως καταλαβαίνετε όσο πάνε χειροτερεύουν...αυτά λοιπόν ανέφερα κυρίως και βλέπουμε γιατί είναι και παράξενος ο boss ως γνωστών. Wish me luck!

Την κοιλιά πάντως και εγώ την σκουντουφλάω Embarassed 

Μαιμουδάκι μου μεγιά τα δωράκια! Πολύ όμορφα είναι! Κ εγώ μαζί σας δεν μου αρέσουν τα ίδια ρούχα στα διδυμάκια...
Έχω περιέργεια πως θα εξελιχθεί η ομοιότητα τους!
Γερές να είναι οι ζαργανούλες σου!!!

Σοφία αν και λατρεύω τα σκυλιά θα τον είχα σφάξει!!!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑΙ ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΑ Κ ΑΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ...
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΤΡΟΜΑΞΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ...
ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΒΛΕΠΕΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ...
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ... ΑΦΟΥ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΗΣΥΧΗ... ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕΤΑ
ΜΑΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ?
ΕΓΩ ΛΥΠΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ...
Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ.
ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΙΟΛΑΣ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπακι χωρις να θελω να κανω την εξυπνη αλλωστε η καθε μανουλα ξερει καλυτερα το παιδι της απο τον καθενα η Σοφουλα ειναι μεγαλο παιδακι πια και μπορει να καταλαβει καποια πραγματα...εξηγησε της απο τωρα ολη τη διαδικασια οτι καποια στιγμη μερα ή νυχτα η μαμα θα νιωσει ενα πονο και το αδερφακι της θα ειναι ετοιμο να βγει εσυ θα την φιλησεις θα την αγκαλιασεις και για λιγες μερες θα εισαι στο μαιευτηριο μεχρι να εξετασουν οι γιατροι τη μαμα και το αδερφακι και να τους αφησουν να φυγουν!

Εγω να καταλαβεις την πηγα και στο Ρεα να ξερει που ειμαι μη φανταζεται διαφορα με το μυαλο της!

Ασε που της τα εχω πει ολα λεπτομερως...καλα δεν ειπα και για το κλυσμαEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 
Τι κάνετε; Εγώ από το πρωί τρέχω. Πήγα κεπ να ζητήσω τα χαρτια για το νοσοκομείο, φαρμακείο για προμήθειες (σίδηρο, μαγνήσιο), έφτιαξα τα γεμιστά μας και μετά διάβαζα και διάβαζα και διάβαζα. Δε σας προλαβαίνω.

Εβινάκι μου έλιωσα με την πρόταση γάμου. Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 727892 Με το καλό κούκλα μου!
Μαϊμουδάκι υπέροχα τα ρουχαλάκια!

Στα δικά μου τώρα. Η μπέμπα μου είναι 1727 γρ και ζωηρή πολύ. Δεν καθόταν σε μια μεριά να την μετρήσει η γιατρός μου. Είδαμε και τον πλακούντα μου κολπικά. Έχει ανέβει και δεν εμποδίζει, οπότε πάω για φυσιολογικό τοκετό.
Όσο για την τουαλέτα. Στουμποκωλ που λεέι και η Ιωάννα. Είχα θέμα από πριν αλλά τώρα με αποτέλειωσε.


Τα φιλια μου σε όλες σας!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κοριτσακια μου,ποπησοφια μου με το καλο να γεννησεις Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 328109 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 328109 

μαιμου τελεια τα ρουχαλακια Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 

εβινακι τι τελειααααα αχ μπραβο παιδακια,με το καλο

εβακι να ζησετε,παντα ευτυχισμενοι και να του πατησεις το ποδι χαχαχαχααχχα

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Είδατε ξέχασα να σχολιάσω με τόσα που διάβασα.

Ποπάκι μου με το καλό το μωράκι σου! Λίγο έμεινε.
Αστεράκι με το καλό και στον 9ο!
Παραμυθένια μου να σας ζήσει το μικρούλι. Εύχομαι να έχεις και εσύ την ίδια γέννα.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria-lar έγραψε:Καλημέρα!!!!  Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 215994 
Τι κάνετε; Εγώ από το πρωί τρέχω. Πήγα κεπ να ζητήσω τα χαρτια για το νοσοκομείο, φαρμακείο για προμήθειες (σίδηρο, μαγνήσιο), έφτιαξα τα γεμιστά μας και μετά διάβαζα και διάβαζα και διάβαζα. Δε σας προλαβαίνω.

Εβινάκι μου έλιωσα με την πρόταση γάμου. Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 727892 Με το καλό κούκλα μου!
Μαϊμουδάκι υπέροχα τα ρουχαλάκια!

Στα δικά μου τώρα. Η μπέμπα μου είναι 1727 γρ και ζωηρή πολύ. Δεν καθόταν σε μια μεριά να την μετρήσει η γιατρός μου. Είδαμε και τον πλακούντα μου κολπικά. Έχει ανέβει και δεν εμποδίζει, οπότε πάω για φυσιολογικό τοκετό.
Όσο για την τουαλέτα. Στουμποκωλ που λεέι και η Ιωάννα. Είχα θέμα από πριν αλλά τώρα με αποτέλειωσε.


Τα φιλια μου σε όλες σας!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 16 334590 

Καλώς το κορίτσι με τα όμορφα νέα της!!!Μεγάλη η μπεμπούλα σας!!!μπράβο!!!Έτσι καλά να πάνε όλα μέχρι το τέλος!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις