Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
449 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 449 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 39]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULAKI ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΣΤΟ ΧΕ..ΜΟ......... ΧΑΧΑΧΑ
ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ... Κ ΠΙΝΩ Κ ΕΓΩ 2 ΣΙΔΗΡΑ Κ 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑ...
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΚΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΙΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΥ ΧΑΠΙ... ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΚΟΒΩ ΤΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΓΙΑΤΡΟΥ...

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΩ ΠΩ...
ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...
ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΣ ΤΡΥΠΗΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ... ΦΡΙΚΗ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Γράφω γράφω γράφω γράφω κ μετά.....με αποχαιρετά το ποστ ....γρρρρρρρρρρρρ!

Ποπακι συγχαρητήρια με το καλό κορίτσι μου!

Μαιμουδακι λογικό να έχεις αίμα πάλι συσπαται πιο πολύ η μήτρα τώρα που κατεβάζεις γάλα!

Τζουλακι μικρότερα γεύματα όπως είπε κ η σβούρα!

Παραμυθένια θα συμφωνήσω το θέλω κ εγώ το κλυσμα μου......αφήστε που αν όλα πάνε καλά πρώτα ο Θεός θα είναι κ το αγόρι μέσα στη γεννά πάλι κ δε θέλω τέτοιες αποκαλυψεις!

Να σας ζήσει το μπεμπακι :-):-):-):-) εμένα που με ψιλοφοβιζει να εχω διαστολή χωρίς πόνους είμαι καλά γιατρέ μου?Όχι τπτ άλλο μέχρι να έρθει η μαμα μου με βλέπω μαζί με το Αλεξακι στην αιθουσα τοκετών!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΦΑΚΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΑΥΤΟ...
ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΩ ΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΟΥΝ ΤΗΝ ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ...
ΕΓΩ ΑΝΗΣΥΧΩ ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ Κ ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΝΑ ΣΦΙΞΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ???
ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΣΑΚΙΣΤΗΤΕ Κ ΕΛΑΤΕ ΓΕΝΝΑΩ ΧΑΧΑΧΑ...
ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΙΔΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΤΡΟΧΑΙΟ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Κ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ... ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΚΛΑΙΓΑ ΕΓΩ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ?
ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΒΕΙ?
ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΑ ΠΙΑΤΑ... ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ Κ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ..... ΧΑΧΑΧΑ...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Ποπάκι με το καλό κορίτσι μου το μωράκι!!!
Πως νιώθεις που μπήκες στο μήνα σου???
Λογικοί οι εφιάλτες τώρα...όσο να ναι ένα άγχος υπάρχει και βγαίνει με τα όνειρα.

Ιωάννα μεγάλωσε το χταποδάκι σου!!!

Μαιμουδάκι μου οι ζαργανούλες μοιάζουν???

Evinaki που είσαι? Έλα να μας πεις πως τα πέρασες χτες!!!

Βίνι μου καλορίζικο, σκεφτόμουν κ εγώ να πάρω ένα τέτοιο!

Julie κ εγώ το ίδιο έπαθα!
Αυτό που σου λένε τα κορίτσια νομίζω φταίει τελικά.
Χρειάζονται μικρά γεύματα και να μην τρως απότομα, εγώ πχ αν πεινάω πέφτω με τα μούτρα και μετά υποφέρω!
Πάντως φουσκώνω πολύ πριν χορτάσω πάντα! Και μου σπάνε τα νεύρα!!! Ευτυχώς που έχω και τα παγωτά Very Happy Very Happy Very Happy

Παραμυθένια μου να σας ζήσει το μωράκι!!!
Με το καλό και το δικό σας και με την ίδια ευκολία εύχομαι!!!

Όλο κάτι θυμάμαι και γράφω κ άλλα κ άλλα κ άλλα...και δώστου ξανά μανά!

Σχετικά με το θέμα της τουαλέτας, εγώ που είχα ανέκαθεν πρόβλημα και στην αρχή της εγκυμοσύνης πήγα να σκάσω, τώρα φτου φτου φτου μην το ματιάσω έχει κάπως στρώσει!
Δεν είμαι τακτική όσο ένας φυσιολογικός άνθρωπος αλλά δεν φτάνω και σε σημείο σκασμού.
Υπάρχουν κάτι σταγονίτσες νομίζω που επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη και βοηθούν, παραμυθένια μου αν δεις ότι συνεχίζεται το πρόβλημα κάνε μια ερώτηση στο γιατρό μήπως σου δώσει κάτι.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tsiritri στις Τρι Αυγ 27, 2013 11:29 pm, 3 φορές συνολικά

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!
ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΡΟΖΟΥΛΑ ΚΑΡΔΑΜΩΣΕ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ!
ΜΑΙΜΟΥ ΤΡΕΛΑ Ε?ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΕ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!
ΠΟΠΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΩΣ ΘΕΣ!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ...
ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΨΙΛΟΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ AL BRAN ΒΟΗΘΑΝΕ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΥΣΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ! ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?
ΠΟΠΑΚΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΒΑΖΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΤΑΝ ΚΛΩΤΣΑΓΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σου Βινάκι μου!!!
Καλά είμαι...προσπαθώ να αντέξω με την παλιοδουλειά μου Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 15 679259 

Εσύ? Ο μπεμπάκος??

Εμένα πάντως κορίτσια τώρα ανέβηκε η κοιλιά αλλά είμαι και πολύ πίσω από εσάς...
Μου κάνει τόσο εντύπωση που κλωτσάει και τόσο ψηλά!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε νομίζω ότι έχει κατέβει η κοιλιά μου. Η μαία βέβαια μου είπε ότι δεν είναι ψηλά από φυσικού της, θέλώ να πω είναι αρκετά πιο κάτω από το στήθος.

Κοριτσάκια, το σλιγκ μπορείς να το φοράς το χειμώνα; Κάτω από το μπουφάν ε;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως το binaki και το tsiritraki!
tsiritri δεν εχουμε βγαλει ακομα συμπερασμα αν μοιαζουν οι ζαργανες.οι αλλοι που βλεπουν φωτογραφιες τις μπερδευουν.εμας μας φαινεται πως δεν μοιαζουν καθολου.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΑΚΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΣΑΝ ΡΟΥΤΙΝΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΝΩΡΙΣ!

ΤΟ SLING ΕΙΔΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΦΟΡΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΣΑΡΠΕΣ ΜΑΛΛΙΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΥΛΙΓΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΣΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Ε?ΣΑΝ ΜΠΟΓΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙΟΙ ΑΛΛΟΙ!ΧΑΧΑΧΑ!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΤΟ SLING ΕΙΔΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΦΟΡΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΣΑΡΠΕΣ ΜΑΛΛΙΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΥΛΙΓΟΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΣΕ ΚΟΥΒΕΡΤΑ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ Ε?ΣΑΝ ΜΠΟΓΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!
Ρε μαμώτο για το καλοκαίρι είναι σούπερ, για το χειμώνα όμως μοιάζει κάπως άβολο γι' αυτό και δεν έχω τολμήσει να κάνω την παραγγελία ακόμη.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μας φεραν αυτο δωρο
http://www.hm.com/gr/product/08295?article=08295-A
τρελλα?
ομως μας το φεραν εις διπλουν,και ηρθε απο Γερμανια οποτε δεν μπορω να αλλαξω το αλλο Crying or Very sad 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό ήταν θα αφήσω ορφανά τα παιδιά μου!!! Πήγε κ παράγγειλε σκύλο για τη γιορτή της κόρης του!

ΠΕΡΝΆΩ ΈΜΦΡΑΓΜΑ !!!!!!!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΑ ΜΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΕΤΟΙΑ ΔΗΛ

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:μας φεραν αυτο δωρο
http://www.hm.com/gr/product/08295?article=08295-A
τρελλα?
ομως μας το φεραν εις διπλουν,και ηρθε απο Γερμανια οποτε δεν μπορω να αλλαξω το αλλο Crying or Very sad 
Με γεια σας Μαϊμού, είναι τέλειο!

sophia έγραψε:Αυτό ήταν θα αφήσω ορφανά τα παιδιά μου!!! Πήγε κ παράγγειλε σκύλο για τη γιορτή της κόρης του!

ΠΕΡΝΆΩ ΈΜΦΡΑΓΜΑ !!!!!!!!!
Πού θα το έχετε το σκυλάκι, μέσα στο σπίτι; Ε ρε τι κάνουν οι χαζομπαμπάδες για τις κόρες τους!!!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ?ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ Ή ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ...?ΠΩΠΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΓΛΩΣΣΙΟ!ΧΑΧΑΧΑ!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙΡΟ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΑ ΑΣΤΑ...ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΙ ΤΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΓΙΑ ΧΑΡΙΣΜΑ!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ RING SLING ΤΗΣ BABYLONIA 69 ΕΥΡΩ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΧΟΝΤΡΟ ΥΦΑΣΜΑ ΑΠΟ ΟΡΓΑΝΙΚΟ ΒΑΜΒΑΚΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ!ΤΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.
ΚΡΙΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?

ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΕΤΑΚΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΝΤΥΝΟΥΝΕ ΟΛΟΙΔΙΑ

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω μεγαλώσει με σκυλιά πάντα είχαμε σκυλιά! Η μαμα μου έχει 2 κ η μικρή τα λατρεύει κ εγώ το ίδιο ΆΛΛΑ ΔΕ ΘΈΛΩ ΝΑ ΦΡΟΝΤΊΖΩ ΖΏΟ ΑΥΤΉ ΤΗ ΣΤΙΓΜΉ!!!!!!!!!!!!

ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΘΘΘΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΏΣΩ!


ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΘΘΘΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Εχω μεγαλώσει με σκυλιά πάντα είχαμε σκυλιά! Η μαμα μου έχει 2 κ η μικρή τα λατρεύει κ εγώ το ίδιο ΆΛΛΑ ΔΕ ΘΈΛΩ ΝΑ ΦΡΟΝΤΊΖΩ ΖΏΟ ΑΥΤΉ ΤΗ ΣΤΙΓΜΉ!!!!!!!!!!!!

ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΘΘΘΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΏΣΩ!


ΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΘΘΘΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
Σοφάκι μου πάρε βαθιές ανάσες...
Θα το συζητήσετε και θα βρείτε τη λύση...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΠΩ ΠΩ...
ΕΙΔΑ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...
ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΧΣ ΤΡΥΠΗΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ... ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ... ΦΡΙΚΗ...
Άμα εσύ που είσαι δευτερομανούλα βλέπεις τέτοια, τι θα αρχίσουμε να βλέπουμε εμείς που δεν ξέρουμε τι εστί βερύκοκο;;;; Shocked Shocked Shocked 

Ρε σεις, κορίτσια, (Popisofia & Sophia)
και άμα σας δούνε να πονάτε τα παιδάκια σας, μπορείτε να τους το εξηγήσετε. Είναι και το καλύτερο μάθημα για όταν γίνουν αυτές μανούλες (και μπορεί να μην το θυμούνται, αλλά αυτές οι εμπειρίες "καταγράφονται" μέσα τους και τις συνοδεύουν).
Εγώ έχω αμυδρή ανάμνηση από τη μάνα μου να λέει
"Πήγα να γεννήσω και μου λέει ο γιατρός 'να σου ζήσει η κόρη' και του λέω 'ποια κόρη, γιατρέ; ακόμα εδώ είναι η κοιλιά μου'" Ίσως παίζει και αυτό ρόλο στο ότι δεν έχω τόσο φόβο για τους πόνους της γέννας. (ή είμαι απλά χαζή και θα το φάω το πακετάκι μου τον Νοέμβρη Razz Razz Razz  )

Η δική μου κοιλιά είναι ακόμα περήφανη αλλά δεν την έχω συνηθίσει και την κουτουλάω σε διάφορα μέρη, στο κάγκελο όταν απλώνω, στο καρότσι στο super market..... Rolling Eyes 
Και μετά αισθάνομαι λίγο άχρηστη μάνα που δεν προστατεύει το παιδί της.... Embarassed 

Πάντως από φίλο γυναικολόγο που τα συζητούσαμε μου έλεγε πως είναι πολύ "βρώμικη" η ειδικότητά τους και πως όσο κλύσμα και να κάνουν εκείνη την ώρα από την πίεση όλο και κάτι τρώνε στη μάπα.... (μα πάνε και γίνονται γιατροί, ρε γμτ.... Μπλιαχ)

paramythenia,
αν μπεις στο site του asteraki τα λέει όλα. Βολεύει να το φοράς πάνω από τα ρούχα σου και μετά το μπουφάν σου. Μπορείς να βάλεις μία κουβερτούλα από πάνω σαν "πανωφόρι" του μωρού.

bini έγραψε:ΣΑΝ ΜΠΟΓΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!
Μωρέ, μπόγος-ξεμπόγος θα 'χουμε αγκαλιά τα ζουζούνια μας! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you 
Ανυπομονώ να 'ρθει ο Νοέμβρης!!!

maimou,
γλύκα! Και μωβ! Τι ωραίοοοοο! Σέλω κι εγώωωωωω!

sophia,
έλεος!!!!!!!! Θα του το κρέμαγα από τον λαιμό το κουτάβι να το 'χει μαζί του....
Δεν σκέφτονται καθόλου, ρε γμτ;;;;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Η δική μου κοιλιά είναι ακόμα περήφανη αλλά δεν την έχω συνηθίσει και την κουτουλάω σε διάφορα μέρη, στο κάγκελο όταν απλώνω, στο καρότσι στο super market..... Rolling Eyes 
Και μετά αισθάνομαι λίγο άχρηστη μάνα που δεν προστατεύει το παιδί της.... Embarassed 

Μια από τα ίδια κι εγώ... Τη χτυπάω στο νεροχύτη, στο τραπέζι που κάθομαι... Αφού μου τη λέει ο Παραμυθένιος που με τόση αδεξιότητα θέλω και ρινγκ σλιγκ! Πιστέυει ότι θα κουτουλάω το παιδί μετά...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Τετ Αυγ 28, 2013 12:06 am, 1 φορά

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ???
Κ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΜΑΛΤΕΖΑΚΙ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΘΑΙΝΑ ΕΝΑ ΣΟΚ ΑΡΧΙΚΑ...
ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΚΥΛΟ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΙΜΩΡΗΣΟΥΜΕ... ΧΙΧΙΧΙ!!! (ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΔΙΑΟΛΑΚΙ)
(ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΗΣ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις