Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
554 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 554 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΕΒΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ ΕΧΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ...
ΤΑ ΑΜΝΙΑΚΑ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ?

ΕΒΙΝΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ...
ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΙΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΟΥΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΣ ΧΑΜΟΣ...
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ... ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΘΗΣΑ ΣΑΝ ΚΙΟΥΡΙΑ (ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΙΩΑΝΝΑ) Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΤΡΕΧΕ...

ΑΧ ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ...
Σπανακοπιτα με φέτα όμως!! Πω πω πω! Απο τα αγαπημένα μου! Φτάνει για σήμερα, αρκετα λιγουρευτηκα! Πάω να βάλω ωτοασπιδες.... Και να ξεκουραστω.

Καληνύχτα κορίτσια μου!
Είς αύριο με υγεία!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΦΕΤΑ ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΕΒΙΝΑΚΙ!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHNYXTA KORITSAKIA MOU ...!Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ομορφούλες μου!
Πως είστε σήμερα?

Εγώ νυστάζω να πω την αλήθεια μου.
Δεν ξέρω γιατί ξυπνάω αφού νυστάζω ακόμα Rolling Eyes 

Με το ένα σουβλακάκι και τις πατάτες χτες, η ζυγαριά σήμερα έδειξε +900γραμμάρια!
Δηλαδή έλεος!
Το ξέρω ότι πρέπει να είναι κατακράτηση αλλά και πάλι τα νεύρα μου!
Όχι τίποτα άλλο πλησιάζει η μέρα του γιατρού, αλλιώς δε θα με ένοιαζε ιδιαίτερα.

Evinaki τι αποφάσισες για τον επισκέπτη σας?



Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
Κ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια!

Ξυπνήστε, ξυπνήστε, είναι Σάββατο σήμερααααα!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 215994 

Εvaki ευχάριστα τα νέα από το μπεμπέ! Είδες που ανησυχούσες; Αυτό πάλι για το αμνιακό δεν το κατάλαβα... Πώς αυξάνεται; Για το πρήξιμο τον ρώτησες;

Εvinακι σήμερα είναι το τραπέζωμα στον Ολλανδό; Καλά μαγειρέματα κοριτσάκι!

Τσιριτρί μου μου αρέσει πολύ το χρώμα του τοίχου και το προτιμώ από το κίτρινο... Μπορείς να παίξεις με κουρτίνα, χαλί κλπ για να δώσεις χρώμα. Τι ωραία που ξεκινάς κι εσύ το δωμάτιο!

Βινάκι σε χάσαμε!

Αν θυμάμαι καλά η Πέλυ θα πήγαινε με πρόκληση γιατί ο μπέμπης της ήταν μεγάλος. Ελπίζω να πήγαν όλα καλά και τώρα να κρατάει το μωράκι της αγκαλίτσα!

Maimou, Julaκι, Ifi, asteraki, Ποπησοφία, Μαράκια, Ζβουρίτσα καλημερούδια!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 417472

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!

Πολύ βολτάρισα ψες. Πρώτα καφέ με τις φίλες μου στο Μοναστηράκι, γύρισα για 2,5 ώρες στο σπίτι και ξανά βολτάρεν με την παρέα του ορειβατικού πάλι στο Μοναστηράκι. Το βράδυ ήταν λίγο πρησμένα τα πόδια μου, προφανώς επειδή κουράστηκα....
Πάνε αυτά που ήξεραααα..... που γυρνοβολούσα όλη μέρα. Τα 'παιξα!

eva evaki,
όλα καλά με τη μικρή λοιπόν! cheers 

Σήμερα θα πάμε κι εμείς να χαζέψουμε στο Περιστέρι (βλέπε τεράστια Mothercare, Λητώ, Ήρα). Τον βλέπω τον δικό μου να κόβει τις φλέβες του.... Rolling Eyes

Σμουτς!

(28η εβδομάδα και έγινα και εγώ κολοκύθα)
Ζήτωωωωωω!

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 893968 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου λες να το τολμήσω κ εσύ ε? Έχω πελαγώσει η καημένη ακόμα δεν άρχισα! Αν αγχώνομαι τόσο για το χρώμα γύρευε τι θα γίνει στην πορεία!

Ιωάννα καλώς ήρθες στον κόσμο της κολοκύθας!!! Laughing Laughing Laughing 
3 βδομάδες τουλάχιστον θα βλέπεις το ίδιο λαχανικό κ εσύ! Μαααααααααα είναι δυνατόν να μη μας αλλάζουν λάχανα??? Laughing Laughing Laughing 
Καλές "σβούρες" σήμερα αλλά με το μαλακό εεε!!!

Κι εγώ σκεφτόμουν να πάρω τον αντρούλη να πάμε να δούμε τίποτα για τη μπέμπα αλλά δεν ξέρω που Crying or Very sad  το περιστέρι μας πέφτει λίγο μακριά...θα ψάξω να δω που αλλού έχει πιο κοντά.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Εγώ κλασικά έτρεχα χθες από το πρωί. Γύρισα μεσημέρι και έπεσα ξερη.

Σοφάκι χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου. Να τη χαίρεσαι και με το καλό το μωράκι σου.
Ιοάζον με γειά ο υπνόσακος και καλά ψώνια σήμερα.
Τζουλάκι πολύ όμορφοι οι σάκοι για τα άπλυτα!
Ευάκι μεγάλη η μπεμπούλα σου! Μπράβο!
Το αμνιακό από όσο ξέρω αυξάνεται από το σάκχαρο.
Εβινάκι καλά μαγειρέματα.
Τσιριτρί το χρώμα αυτό της μόκας μ' αρέσει πολύ! Σε τέτοιες αποχρώσεις σκέφτομαι και εγώ να κάνω το δωμάτιο. Αλλά το θέμα είναι ότι θα το διαλέξει ο αντρούλης μου, οπότε παίζει να πάω σπίτι μας και να δω κανένα ροζ. Shocked 

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 315810  σε όλες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Παραμυθένια μου λες να το τολμήσω κ εσύ ε? Έχω πελαγώσει η καημένη ακόμα δεν άρχισα! Αν αγχώνομαι τόσο για το χρώμα γύρευε τι θα γίνει στην πορεία!

Ιωάννα καλώς ήρθες στον κόσμο της κολοκύθας!!! Laughing Laughing Laughing 
3 βδομάδες τουλάχιστον θα βλέπεις το ίδιο λαχανικό κ εσύ! Μαααααααααα είναι δυνατόν να μη μας αλλάζουν λάχανα??? Laughing Laughing Laughing 
Καλές "σβούρες" σήμερα αλλά με το μαλακό εεε!!!

Κι εγώ σκεφτόμουν να πάρω τον αντρούλη να πάμε να δούμε τίποτα για τη μπέμπα αλλά δεν ξέρω που Crying or Very sad  το περιστέρι μας πέφτει λίγο μακριά...θα ψάξω να δω που αλλού έχει πιο κοντά.

Απλά στο Περιστέρι είναι τα τεράστια μαγαζιά τους. Πας εκεί και έχουν τα πάντα, για αυτό βολεύει. (εδώ έχω συνάδελφο που πήγαινε από το Κορωπί στο Περιστέρι. Είσαι πιο μακρυά εσύ; Razz  )

Για τα χρωματάκια, λέω να τα κάνεις ψιλο-ουδεέτερα γιατί θα γεμίσουν παιχνίδια και πραγματάκια και σεντονάκια κλπ και θα γίνει μουρλοδωμάτιο.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΙΩΑΝΝΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!
ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΙ!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Απλά στο Περιστέρι είναι τα τεράστια μαγαζιά τους. Πας εκεί και έχουν τα πάντα, για αυτό βολεύει. (εδώ έχω συνάδελφο που πήγαινε από το Κορωπί στο Περιστέρι. Είσαι πιο μακρυά εσύ; Razz  )

Για τα χρωματάκια, λέω να τα κάνεις ψιλο-ουδεέτερα γιατί θα γεμίσουν παιχνίδια και πραγματάκια και σεντονάκια κλπ και θα γίνει μουρλοδωμάτιο.
Άρα για περιστέρι με βλέπω....
Ποιά μαγαζιά έχει εκεί μεγάλα?
Για να βρω διευθύνσεις?

Thanks Ιωάννα!


evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!!!
Καλο ΣΚ να έχουμε!
Τσιριτρι, θα βρεις μεγάλο ΗΡΑ, Mothercare & Λητω στο Ελληνικό, κοντα στην Αλιμου.
Ειναι το ίδιο πράγμα, μη τρεχεις μακριά!
Πάτε σήμερα γιατι απο βδομάδα τελειώνουν οι εκπτώσεις!

Μαρακι Λάρισα λες ο μπαμπάς να το κανει ροζ ε; Μετα άμα κανει τον γιο θα τρέχει πες του!
Razz 


Εγω πάλι μετα απο απαίτηση του αμορε ετοιμαζω κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο το οποίο έχω σε μαριναδα απο χθες, σουφλε δηλ. Πένες στο φούρνο με ζαμπον,τυριά, κρεμες γάλακτος κτλ διαιτητικα.....εντάξει τζατζίκι κ χωριάτικη εννοουνται κ για γλυκο επειδη δεν βρήκα καρύδια έκανα χθες βράδυ ένα τέλειο σιροπιαστο που δεν ξέρω πως το λένε αλλα μοιάζει με ραβανι στην όψη. Η γεύση ειναι διαφορετική κ πολυ πιο ωραία, το κανει η θεία μου χρονια τωρα. Έβαλα απο πάνω ινδοκαρυδο κ θα συνοδευτει με παγωτό βανιλια. Θα πάρει δώρο κι ένα βαζακι παραδοσιακό γλυκο κουταλιού μαύρο σταφύλι που έφτιαξε άλλη θεία μου.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα!!!!!!
Καλο ΣΚ να έχουμε!
Τσιριτρι, θα βρεις μεγάλο ΗΡΑ, Mothercare & Λητω στο Ελληνικό, κοντα στην Αλιμου.
Ειναι το ίδιο πράγμα, μη τρεχεις μακριά!
Πάτε σήμερα γιατι απο βδομάδα τελειώνουν οι εκπτώσεις!

Μαρακι Λάρισα λες ο μπαμπάς να το κανει ροζ ε; Μετα άμα κανει τον γιο θα τρέχει πες του!
Razz 


Εγω πάλι μετα απο απαίτηση του αμορε ετοιμαζω κοτόπουλο με πατάτες στο φούρνο το οποίο έχω σε μαριναδα απο χθες, σουφλε δηλ. Πένες στο φούρνο με ζαμπον,τυριά, κρεμες γάλακτος κτλ διαιτητικα.....εντάξει τζατζίκι κ χωριάτικη εννοουνται κ για γλυκο επειδη δεν βρήκα καρύδια έκανα χθες βράδυ ένα τέλειο σιροπιαστο που δεν ξέρω πως το λένε αλλα μοιάζει με ραβανι στην όψη. Η γεύση ειναι διαφορετική κ πολυ πιο ωραία, το κανει η θεία μου χρονια τωρα. Έβαλα απο πάνω ινδοκαρυδο κ θα συνοδευτει με παγωτό βανιλια. Θα πάρει δώρο κι ένα βαζακι παραδοσιακό γλυκο κουταλιού μαύρο σταφύλι που έφτιαξε άλλη θεία μου.
Ωραιότατο το μενου Εβινάκι! Στείλε και προς τα εδώ τπτ.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά το ακούω το φαγητό!!!
Και το γλυκό νομίζω το ξέρω αυτό που λες, το φτιάχνει και η μαμά μου και είναι όντως πολύ ωραίο!

Κάποια στιγμή είχα κοιτάξει στο Λητώ νομίζω πριν τις διακοπές εκεί που λες και πήρα και μια ολόσωμη φόρμα για εμένα την οποία δεν έχω βάλει ακόμα γιατί θα βράσω! (μα πότε θα σταματήσει πια η τόση ζέστη???)
Αλλά στα ρουχαλάκια είχε κυρίως καλοκαιρινά και πιο λεπτά με έκπτωση.
Βέβαια θα μου πείτε δεν είναι μόνο αυτά, είναι σεντονάκια παπλωματάκια και τα συναφή....

Πάντως καρότσι και κάθισμα αυτοκινήτου θα πάρουμε μέσω ίντερνετ, νομίζω έχουν μεγάλες διαφορές στις τιμές.

Καρότσι μου αρέσει αυτό http://www.anatello.gr/cart/MACLAREN-TECHNO-XLR-BLACK-CHAMPAIN.html χωρίς βέβαια να τα έχουμε πολυψάξει και καθισματάκι μάλλον αυτό http://www.skroutz.gr/s/447664/Sparco-%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BA%CE%AC%CE%B8%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%AE%CF%84%CE%BF%CF%85-0-1.html

ήμασταν ανάμεσα σε 2 μάρκες, αυτή και recaro επειδή λέει ο άντρας μου ότι είναι μάρκες που βγάζουν πράγματα για αυτοκίνητα αγώνων? Αν έχω καταλάβει καλά και τα εμπιστεύεται περισσότερο από τύπου chicco πχ.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα!εγω χω που κοιμάμαι απο τις 10:30 το βράδυ μεχρι τις 10:30 το πρωι με τα απαραίτητα διαλείμματα για άντληση!
Δεν βλεπω αύξηση της παραγωγής κ μου τη δίνει.
Καλα ψώνια όσες πάτε σημερα!
Τσιριτρι κ εμενα μου αρέσει το χρωμα.
Παραμυθένια στο "κατι ψήνεται" θα παίξεις;;Laughing Laughing 
ωραίο μενού,εχει κ δωράκι ε;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σε ολες σας!
πελυ ευχομαι να εχεις γεννησει αμεσως και ανωδυνα και ο μπεμπουλης να ειναι τελειος!
κοριτσια συνταγες διαβαζω...μιαμ μιαμ...
αντε ξεκινηστε να χαλατε λεφτα γιατι αμα μενουν στο πορτοφολι πολυ καιρο ληγουνε....χαχαχα!
ευακι και εγω ξερω οτι το αμνιακο υγρο σχετιζεται με το σακχαρο αλλα δεν ειναι τιποτα αφου ακολουθεις εντολες γιατρου!αν φτασεις και 32 εβδομαδων μη φοβασαι τιποτα!εξαλλου στο τσακ ειναι να φτασει 2 κιλα η μικρή!

εγω κοριτσια παρολο που δεν εχω τεραστια κοιλια το βραδυ μονο καθιστη κοιμαμαι!και παλι σε καρεκλες πιανομαι δεν μπορω να περπαταω μεχρι να μπω στο μηνα μου...εστω να παρω 10 μερες και μετα δεν με νοιαζει!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ορίστε, tsiritri,
έχει και στην περιοχή σου μαγαΖΆ τέτοια μαζεμένα!

Δεν κοιτάτε για κάθισματάκι αυτοκινήτου ανάποδο; Είναι πιο ασφαλή! Δες εδώ
http://anapodakathismata.blogspot.gr/
(ξεκίνα από τις παλιές αναρτήσεις, τις πρώτες-πρώτες)

evini,
μέγκα σλουρπ!!!!! Χωράω στο τραπέζι σας;;; Razz 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τρελοεγκυουλες και μανουλα τι κανετε?μια χαρα τα νεα σας ολα πανε τελειαΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 215994 

το ξεφλουδισμα μου εφυγε,μαλλον τελικα ηταν απο πρηξιμο γιατι πινω πολυ νερο γενικα οποτε δεν επαιζε αφυδατωση

αντε να περασει ο καιρος να παρουμε τα μπεμπινακια μας αγκαλια και να ερθουν και τα χριστουγεννα πω πω τελεια θα ειναι.

πελυ να μας πεις τα νεα σου ευχομαι να πανε ολα τελεια..

ωραια τα χρωματακια και τα αυτοκολλητα,εγω το εβαψα απαλο μοκα και σε λιγες μερες θα μπουν και οι λευκες κουρτινες και θα βαλω φωτο


evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και σε σένα αστερακι! Άρα καλα με το ξεφλουδισμα!

Ιωάννα μακάρι να ήσουν στο τραπέζι μας. Βαριέμαι στη παρούσα φάση δημόσιες σχέσεις και κουβέντες για δουλεια....
Ευτυχως ειναι νεαρός κ λέω καμία χαζομαρα κ γελάμε!

Βινακι πως περνάς με τον αντρουλη; Μας έλειψες! Γιατι καλε κοιμάσαι καθιστη; Αισθανεσαι δυσφορία αν ξαπλωσεις;;;

Μαϊμού τι έχει η παραγωγή σου; Αφου φτάνει για τα κορίτσια σου καλα δεν ειναι;

Παραμυθένια; Ολο μας μπερδεύουν το έχεις παρατηρήσει;

Tsiritri το καροτσι που σου αρέσει δεν βγαίνει σε πολυκαροτσι; Εννοω να έχει κ το κάθισμα αυτοκινήτου; Πάντως εγω βρήκα ακριβώς ίδιες τιμές στα on line ελληνικά καταστήματα με τα παραδοσιακά.

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, Καλημέρα,

Evaki μια χαρα το μπουμπουκάκι σου ε?
Μπράβο πολύ ωραία νέα!!

Τsiritri όταν το χρώμα του τοίχου είναι ουδέτερο, κάνεις οτι θέλεις μετά!!!

Ιωάννα βάλε κ λίγο κ@*ο κάτω, μετά λες τη μικρή χταπόδι επειδή κουνιέται, τι να πει η μικρή για τη μαμά της????

Evinaki μου άνοιξες την όρεξη πρωι - πρωι, καλή επιτυχία με το τραπέζι, ψήνομαι πάντως για την συνταγή απο το σιροπιαστό, περιμένω τον πεθερό απο Δευτέρα πρώτη φορά σπίτι κ θέλω ένα γλυκάκι.

Παραμυθένια συγχαρητήρια για τους μαθητές σου!!!

Μαιμού σιγά- σιγά η αύξηση παραγωγής πόσο να γρήγορα να δουλέψουν κ αυτοί αδένες?

Bini 10 μερούλες υπομονή, τίποτα δεν έμεινε..

Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Πετάγομαι στο σούπερ, γιατί φωνάζει το στεφάνι μου οτι πέρασε η ώρα κ μένουν πίσω οι δουλειές. Θα σας δω αργότερα!!!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)

Ουαου!!!!! Μπράβο! Να σου ζήσει η κορούλα σου!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 30 654316 
Ολα πήγαν καλα λοιπόν!!! Αχ ανυπομονο κοριτσάκι κι αυτο!!!!
Με το καλο να πάρεις το μωρακι σου στο σπίτι σύντομα!

mamageorge


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε ευχαριστώ πολύ Εβίνι!!!

Με το καλό και εσύ με μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΗ!!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΣΠΙΤΙ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις