Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
447 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 447 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)
να σου ζησει παντα γερη και καλοτυχη στην ζωη της,ολα τελεια θα πανε και θα βγειτε συντομα,ποσο θα πρεπει να ειναι για να την παρετε σπιτι?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
2 ΟΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!!!!!!!!
ΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ???
Η ΠΕΛΥ ΤΕΛΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΕ???
Η ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ???
ΙΩΑΝΝΑ ΔΕ ΒΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ???

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μamageorge να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι γερο και καλοτυχο!Ευχομαι γρηγορα να ειναι κ στο σπιτι στην αγκαλια σας!!!

Τρεχω απο το πρωι με τη μικρη για ψωνια, παπουτσια ρουχα κτλ πριν λιγο μπηκαμε και περιμενω κομμωτρια να μου φτιαξει μαλλι γιατι σημερα η κυρα μαμη μου γινεται νονα βαπτιζει ενα στρουμπουλο και τσαχπινι διδυμουλη!!!

Η βαπτιση στον Ορωπο ...αλλα εγω κυρια...ερχεται η mummy μου να κρατησει τη μικρη, ο Κωστας δουλεια, οποτε θα παω με τον αυτοκινητο των παιδιων!!!Με αγχωνει το γεγονος οτι θα φυγουμε νωρις γιατι θα πρεπει να ειναι νωριτερα εκει για τις φωτο και λογικα θα φυγουμε τελευταιοι!!!

Δεν το χανω με τπτ ομωςSmile

Ο μπαμπας Κωστας χθες ζωγραφισε ....πηγε τζαμπο και ψωνισε ενα σκασμο παιχνιδι για την κορη του εφτασε πριν ξυπνησει και αφησε μια τσαντα σε καθε δωματιο!

Οταν ξυπνησε η μικρη πηγαινε απο δωματιο σε δωματιο κ ανοιγε!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι άλλη μανούλα στο θεματάκι μας!:crazydance:Mamageorge να σας ζήσει η μπεμπούλα! Υγίης και καλότυχη να είναι!

Ζβουρίτσα και Τσιριτρί καλά ψώνια!

Εviνάκι καλή σας όρεξη!

Σοφάκι τι γλυκός ο μπαμπάκας σας!Very Happy  Καλά να περάσεις στη βάπτιση!

Βινάκι κι εγώ έχω την ίδια απορία με το Εvini, δε μπορείς να κοιμηθείς ξαπλωμένη; Γιατί; Αχ είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι...

Μαϊμουδάκι φιλάκια στις ζαργανούλες σου!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamageorge έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)

Να σου ζήσει! Καλότυχη, πάντα ευτυχισμένη και πάνω από όλα υγιής! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 215994 
Με το καλό να την πάρετε στο σπίτι σας! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Καλημέρα και σε σένα αστερακι! Άρα καλα με το ξεφλουδισμα!

Ιωάννα μακάρι να ήσουν στο τραπέζι μας. Βαριέμαι στη παρούσα φάση δημόσιες σχέσεις και κουβέντες για δουλεια....
Ευτυχως ειναι νεαρός κ λέω καμία χαζομαρα κ γελάμε!

Βινακι πως περνάς με τον αντρουλη; Μας έλειψες! Γιατι καλε κοιμάσαι καθιστη; Αισθανεσαι δυσφορία αν ξαπλωσεις;;;

Μαϊμού τι έχει η παραγωγή σου; Αφου φτάνει για τα κορίτσια σου καλα δεν ειναι;

Παραμυθένια; Ολο μας μπερδεύουν το έχεις παρατηρήσει;

Tsiritri το καροτσι που σου αρέσει δεν βγαίνει σε πολυκαροτσι; Εννοω να έχει κ το κάθισμα αυτοκινήτου; Πάντως εγω βρήκα ακριβώς ίδιες τιμές στα on line ελληνικά καταστήματα με τα παραδοσιακά.
Συγνώμη!εχεις δίκιο σας μπερδεψα!η παραγωγή μου δεν τους φτάνει πια!Crying or Very sad 
Τι μασάζ τους κάνω,τα αντλω καθε δυο ωρες με εξαίρεση το βράδυ,πινω κ το βρωμοτσαγο τρεις φορές την ημερα,τι αλλο να κάνω δεν ξέρω.Δευτερα θα πάρω σύμβουλο θηλασμου.

mamageorge έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)
Mamageorge να σου ζήσει η μικρούλα σου!με το καλο να την πάρεις Σπιτι!κ υπομονη τωρα θα περάσει ο καιρός κ θα τις πάρουμε Σπιτι!

sophia έγραψε:Μamageorge να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι γερο και καλοτυχο!Ευχομαι γρηγορα να ειναι κ στο σπιτι στην αγκαλια σας!!!

Τρεχω απο το πρωι με τη μικρη για ψωνια, παπουτσια ρουχα κτλ πριν λιγο μπηκαμε και περιμενω κομμωτρια να μου φτιαξει μαλλι γιατι σημερα η κυρα μαμη μου γινεται νονα βαπτιζει ενα στρουμπουλο και τσαχπινι διδυμουλη!!!

Η βαπτιση στον Ορωπο ...αλλα εγω κυρια...ερχεται η mummy μου να κρατησει τη μικρη, ο Κωστας δουλεια, οποτε θα παω με τον αυτοκινητο των παιδιων!!!Με αγχωνει το γεγονος οτι θα φυγουμε νωρις γιατι θα πρεπει να ειναι νωριτερα εκει για τις φωτο και λογικα θα φυγουμε τελευταιοι!!!

Δεν το χανω με τπτ ομωςSmile

Ο μπαμπας Κωστας χθες ζωγραφισε ....πηγε τζαμπο και ψωνισε ενα σκασμο παιχνιδι για την κορη του εφτασε πριν ξυπνησει και αφησε μια τσαντα σε καθε δωματιο!

Οταν ξυπνησε η μικρη πηγαινε απο δωματιο σε δωματιο κ ανοιγε!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 

Τι ωραία !μια χαρα ο ΜΠΑΜΠΑΣ σας θα τρελαθηκε η μικρη!

σημερα έκανα αγκαλιτσα με τη μεγαλη,παλι βυζι έψαχνε να βρει!μου είπε η γιατρός οτι παρόλο που κανουν θηλαστικες κινήσεις δεν θέλουν ακόμη να τις ζόρισουν με το μπιμπερο γιατι θα χάσουν γραμ απο την προσπάθεια.οποτε θελουμε λίγο βαρος ακόμη για καβατζα!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maimou2009 έγραψε:
evini7 έγραψε:Καλημέρα και σε σένα αστερακι! Άρα καλα με το ξεφλουδισμα!

Ιωάννα μακάρι να ήσουν στο τραπέζι μας. Βαριέμαι στη παρούσα φάση δημόσιες σχέσεις και κουβέντες για δουλεια....
Ευτυχως ειναι νεαρός κ λέω καμία χαζομαρα κ γελάμε!

Βινακι πως περνάς με τον αντρουλη; Μας έλειψες! Γιατι καλε κοιμάσαι καθιστη; Αισθανεσαι δυσφορία αν ξαπλωσεις;;;

Μαϊμού τι έχει η παραγωγή σου; Αφου φτάνει για τα κορίτσια σου καλα δεν ειναι;

Παραμυθένια; Ολο μας μπερδεύουν το έχεις παρατηρήσει;

Tsiritri το καροτσι που σου αρέσει δεν βγαίνει σε πολυκαροτσι; Εννοω να έχει κ το κάθισμα αυτοκινήτου; Πάντως εγω βρήκα ακριβώς ίδιες τιμές στα on line ελληνικά καταστήματα με τα παραδοσιακά.
Συγνώμη!εχεις δίκιο σας μπερδεψα!η παραγωγή μου δεν τους φτάνει πια!Crying or Very sad 
Τι μασάζ τους κάνω,τα αντλω καθε δυο ωρες με εξαίρεση το βράδυ,πινω κ το βρωμοτσαγο τρεις φορές την ημερα,τι αλλο να κάνω δεν ξέρω.Δευτερα θα πάρω σύμβουλο θηλασμου.

mamageorge έγραψε:Κορίτσια καλημέρα!

Χάθηκα πάλι αλλά είχα εξελίξεις......

Καταρχήν να ευχηθώ στην maimou να της ζήσουν οι κούκλες!!!Πάντα γερές και τυχερές να είναι!!!!

(Δεν ξέρω αν γέννησε καμιά άλλη-ελπίζω οχι-μόνο την τελευταία σελίδα διάβασα Embarassed  )

Τα δικά μας νέα είναι οτι.....γέννησα!!!!!

Στις 6/8 μπήκα στο νοσοκομείο γιατί πάλι είχα μια μικρή διαρροή αμνιακού υγρού.
Νοσηλεύτηκα για 2 εβδομάδες όπου κάναμε μέρα παρά μέρα dopler για να ελέγχουμε το μωρό αν βάζει αρκετό βάρος(αν θυμάστε την βρίσκαμε 2 εβδομάδες μικρότερη) ώσπου 19/8 είδαμε οτι πλέον και δεν είχα καθόλου αμνιακό υγρό αλλά το σημαντικότερο η μικρή δεν έπαιρνε άλλο βάρος.

Έτσι στις 20/8(στις 31+5)το πρωί έφερα στον κόσμο την μικρούλα μου!!!
Βάρος μόλις 1110γρ αλλά δόξα το Θεό υγιέστατη!!

Φυσικά είναι ακόμη στην ΜΕΝΝ και θα είναι μέχρι να πάρει το απαιτούμενο βάρος.
Ευτυχώς είναι το μόνο που μας απασχολεί εφόσον είναι υγιέστατη!

Αυτά τα νέα μας στα πολύ γρήγορα γιατί πρέπει να πάω να αντλήσω γάλα.(της δίνουν το δικό μου)
Mamageorge να σου ζήσει η μικρούλα σου!με το καλο να την πάρεις Σπιτι!κ υπομονη τωρα θα περάσει ο καιρός κ θα τις πάρουμε Σπιτι!

sophia έγραψε:Μamageorge να σου ζησει το κοριτσακι σου να ειναι γερο και καλοτυχο!Ευχομαι γρηγορα να ειναι κ στο σπιτι στην αγκαλια σας!!!

Τρεχω απο το πρωι με τη μικρη για ψωνια, παπουτσια ρουχα κτλ πριν λιγο μπηκαμε και περιμενω κομμωτρια να μου φτιαξει μαλλι γιατι σημερα η κυρα μαμη μου γινεται νονα βαπτιζει ενα στρουμπουλο και τσαχπινι διδυμουλη!!!

Η βαπτιση στον Ορωπο ...αλλα εγω κυρια...ερχεται η mummy μου να κρατησει τη μικρη, ο Κωστας δουλεια, οποτε θα παω με τον αυτοκινητο των παιδιων!!!Με αγχωνει το γεγονος οτι θα φυγουμε νωρις γιατι θα πρεπει να ειναι νωριτερα εκει για τις φωτο και λογικα θα φυγουμε τελευταιοι!!!

Δεν το χανω με τπτ ομωςSmile

Ο μπαμπας Κωστας χθες ζωγραφισε ....πηγε τζαμπο και ψωνισε ενα σκασμο παιχνιδι για την κορη του εφτασε πριν ξυπνησει και αφησε μια τσαντα σε καθε δωματιο!

Οταν ξυπνησε η μικρη πηγαινε απο δωματιο σε δωματιο κ ανοιγε!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 654316 

Τι ωραία !μια χαρα ο ΜΠΑΜΠΑΣ σας θα τρελαθηκε η μικρη!

σημερα έκανα αγκαλιτσα με τη μεγαλη,παλι βυζι έψαχνε να βρει!μου είπε η γιατρός οτι παρόλο που κανουν θηλαστικες κινήσεις δεν θέλουν ακόμη να τις ζόρισουν με το μπιμπερο γιατι θα χάσουν γραμ απο την προσπάθεια.οποτε θελουμε λίγο βαρος ακόμη για καβατζα!

Mαϊμουδάκι μου μην αγχώνεσαι, πάρε σύμβουλο και θα δεις όλα θα πανε καλά. Φαγανούτσικα τα κοριτσάκια σου! Θα περάσει ο καιρός και θα τις πάρει σπίτι και τότε ποιος στη χάρη σου.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΒΙΝΑΚΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΚΑΘΙΣΤΗ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ... ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΝΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΩΣ ΜΟΥ ΚΟΒΟΤΑΝ Η ΑΝΑΠΝΟΗ ΤΡΕΛΗ ΔΥΣΦΟΡΙΑ... ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ? ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΕΙΣ?
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΘΙΣΤΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΙΕΖΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΥΛΟ ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΠΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΕΧΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΣΟΥ.
ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ...
ΛΕΝΕ ΠΩΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Κ ΤΟ ΣΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΣΥΚΩΝΕΤΑΙ.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΑΝΤΛΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ.
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΗ.

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mamageorge να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!
Να σας ζήσει!
Να είναι γερή και τυχερή και να την πάρετε γρήγορα σπιτάκι σας εύχομαι!!!
Βιαστικό και το δικό σου κοριτσάκι εεε?
Αφού είναι καλά αυτό μετράει!!!

Το καθισματάκι είναι ανάποδο στην αρχή, για μέχρι 9 κιλά αν θυμάμαι καλά και μετά το γυρνάς...βέβαια σε μια πολύ γρήγορη βόλτα που κάναμε τώρα είδα ένα iglesina και μου άρεσε γιατί ξαπλώνει περισσότερο...

Εvinaki ναι πρέπει να βγαίνει και πολυκαρότσι, δεν ξέρω γιατί δεν τη σκέφτηκα καθόλου αυτή την ιδέα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Ότι να ναι!!!

Όσο για τις τιμές, το συγκεκριμένο καρότσι που έλεγα στο Ήρα που είδα το είχαν 499 ευρώ, η εκπτώση ήταν 10%. Στο ίντερνετ από ελληνικά πάλι site αρχική τιμή 359!

Αστεράκι περιμένω τις φώτο σου να πάρω ιδέες!!!!!!!!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαϊμού μου είναι δύσκολο να ανταποκριθείς στη ζήτηση 2 μωρών, είναι όμως ακατόρθωτο; Τι σου έχουν πει ή τι έχεις διαβάσει; Μην απογοητεύεσαι. Κάλεσε κάποιον σύμβουλο και σίγουρα θα σε βοηθήσει...

Τσιριτράκι μόνο να ελέγξεις αν κάνει το συγκεκριμένο καρότσι για νεογέννητο, που νομίζω ότι κάνει γιατί ξαπλώνει τελείως. Ο αδερφός μου πάντως το χρησιμοποιεί από όταν το μωρό έγινε 6 μηνών και είναι πολύ ευχαριστημένος. Εμένα για να πω την αλήθεια μου μοιάζει περισσότερο με καρότσι περιπάτου. Πολυκαρότσι δε νομίζω ότι βγαίνει το mclaren, ψάξε το όμως γιατί ίσως κάνω λάθος.

Εντιτ!
Διάβασα ότι η Πέλυ γέννησε τελικά με καισαρική χτες βράδυ. Να της ζήσει ο μικρούλης (3,5 κιλά μικρούλης!)Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 875502



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Σαβ Αυγ 31, 2013 4:08 am, 1 φορά

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μας είχαν πει σε ένα κατάστημα ότι είναι από νεογέννητο αυτό, δεν ξέρω αν ισχύει τελικά, θα το ψάξω πριν παραγγείλω καλύτερα...σε πολυκαρότσι βγαίνει αλλά έχει 500 ευρώ πάνω, δε νομίζω ότι συμφέρει...

Αχ να της ζήσει το αγοράκι της!!!!
Πάντα γερός να είναι!!!

Με το καλό και στα επόμενα κοριτσάκια μας!!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βγαίνει ε; Δεν το ήξερα... Νόμιζα ότι τα mclaren δεν έχουν κάθισμα αυτοκινήτου...Embarassed  Με το καλό να το αποφασίσετε και να το παραραγγείλετε το καρότσι σας!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamageorge να σας ζησει η κορη καλοτυχη παντα!
συγχαρητηρια και στην πελυ!αντε αρχισαμε σιγα σιγα!

δεν μπορω ρε κοριτσια ξαπλωτη νιωθω τραβηγματα χαμηλα και λιγα πονακια σαν να τεντωνει η μητρα μου και πλαγια με μαξιλαρι παλι δεν μπορω τι να κανω..

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βini μου σίγουρα δεν κάνει να ξαπλώνεις ανάσκελα γιατί και δεν αιματώνεται καλά η μήτρα και το βάρος της πέφτει πάνω στη σπονδυλική στήλη και στο παχύ έντερο. Στο πλάι όμως με μαξιλάρι γιατί δε μπορείς;

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νιωθω δυσφορια στο πλαι και πονακια χαμηλα ακομα και πλαι να ξαπλωσω εχω δυο μαξιλαρια στο κεφαλι.το ξερω οτι πρεπει μονο αριστερα αλλα δεν ξερω ακομα και τωρα νιωθω τεραστια την κοιλια μου

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
To έχεις συζητήσει με το γιατρό σου για τα πονάκια; Τι σου έχει πει; Πάντως βρε Binaki μου είναι κρίμα να ταλαιπωρείσαι και να μην μπορείς να απολαύσεις τον ύπνο... Πώς να κοιμηθείς καθιστή; Μου φαίνεται αδύνατο...Crying or Very sad

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
του ειχα πει που νιωθω πονακια και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικα.βασικα λεω αφου κοιμαμαι παλι καλα και οπως ναναι στην αρχη δεν κοιμομουνα καθολου!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού έχεις βρει τρόπο και κοιμάσαι πάλι καλά Βινάκι μου, απλά μου φαίνεται παίδεμα...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhspera manoules kai egkuoulines...prwta na eyxithw sthn mamageorge ..kai sthn pelu gia ta mwrakia toys GERA KAI DYNATA PANTA KALOTYXA!!!! NA SE RWTHSW MAMAGEORGE MEXRI POSO SOU EIPANE OTI PREPEI NA FTASEI SE KILA GIA NA THN PAREIS THN MIKROYLA SOU??????? BINAKI MOU YPOMONH AGAPH MOU THA PERASOUN OLA SYNTOMA THA KRATHSEIS TON ANTRA THS ZWHS SOU AGKALITSA KI ATHA TA XEHASEIS OLA! KORITSIA MOU SAS EYXARISTW GIA TO ENDIAFERON POLU..NAI APO THN MIA ME PARIGOREI POU EINAI LIGO MEGALOULA H FRAOULINA MOU !APO THN ALLH FOVAMAI GT EINAI ATYMO PRAGMA TO ZAXARO.PARAMYTHENIA MOU EINAI LIGO PERIERGH H KATASTASH ME TO AMNIAKO..SXETIZETAI POLU ME TO FAEI POU KANOUME EGW TWRA PERNW 3 FORES THN HMERA INSOULINH ENESIMH..GT DEN PARIGAGA KATHOLOU..OMWS TAYTOXRONA EKEI POU SOU LENE MHN TRWS KAI TO KLEIDWNEIS...XTHES PALU TO AMNIAKO HTAN PANW APO TA FYSIOLOGIKA ORIA KAI MOU EIPE O GIATROS KATI DEN KANW SWSTA H TROW H DEN TROW....KAI TOY LEW DEN TROW..KAI MOU LEEI OTI AYTO EINAI KAKO GT AN DEN TROW O ORGANISMOS PARAGEI APO MONOS TOU KAPOIES PATHOLOGIKES OUSIES EIS DIPLOUN KAI MOU ANEVAZEI TO ZAXARO KAI TO AMNIAKO KAI MPOREI H KOILIA MOU APO TO POLU AMNIAKO NA MHN ANTEXEI KAI NA SPASOUN TA NERA KAI ME EXEI VALEI NA TROW 6 GEYMATA THN HMERA!ANTE VGALE AKRH!!!!!!! BINI MOU THA EINAI KALO NA GENNHSW STIS 32? DEN XERW KAI EGW AUTO LEW TOYLAXISTON NA FTASW 33 EVDOMADES 34! FOVAMAI NORITERA ENTAXEI VEVAIA H MIKRH EINAIEIDH 1.800GR! OLO TO BRADY DEN KOIMHTHIKA EIXA PONOUS STHN KOILIA KAI THN MESH KAI FOVOMOUN PHGAINA SYNNEXEIA TOPYALETA TO EXETE PATHEI?

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι οι 32 εβδομαδες ειναι το πρωτο μαξιλαρι σιγουριας δηλ το μωρο μπαινει στην μοναδα και ολα καλα!αρα μη φοβασαι!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MAKARI NA FTASW KAI NA TIS XEPERASW...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
-Mamageorge μας εκανες την εκπληξη!!!!να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!παντα γερη και καλοτυχη να ειναι!!
-Πελυ να σου ζησει και σενα ο μικρουλης σου!!περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!!
-Μαιμου πως πανε οι ζαργανες απο γραμμαρια σημερα??γτ δεν σ αφηνουν αφου ψαχνει βυζ@κι να την βαλεις να θηλασει ετσι,εστω για δοκιμή??
-Ποπη δεν υπαρχει αυτο που ζω με σενα.και γω λιγουρευομαι σπανακοτυροπιτα απο χθες και σημερα που πηγα σουπερμαρκετ το πρωι με τους αντρες πηρα ετοιμη να ψησω (δε μπορω να καθομαι να ανοιγω φυλλο με την κοιλια τουρλα)..
-Εβινακι πως παει το τραπεζωμα?? τι τελειο μενου βρε νοικοκυρουλα μου???μας τρελανες πρωι πρωι...
-Ιωαννάκι μου ηρεμα ρε σουρτουκο...εχεις μια κολοκυθα στην κοιλιάααααααααα
"Για τα χρωματάκια, λέω να τα κάνεις ψιλο-ουδεέτερα γιατί θα γεμίσουν παιχνίδια και πραγματάκια και σεντονάκια κλπ και θα γίνει μουρλοδωμάτιο"
αυτο το προβλημα αντιμετωπιζω εγω.επειδη ειναι τοσο εντονα τα χρωματα και οι ζωγραφιες στο μικρουλι μας δωματιο, φροντισα η κουρτινα και τα σεντονια να ειναι μονοχρωμα...αλλιως πολλη βαβουρα!!!
-Σοφακι μπραβο στον μπαμπακα...φανταζομαι τον ενθουσιασμό της Άλεξ!!!!
-Παραμυθενια,εβακι και βινάκι Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 31 417472
-Βινακι κοντευουμε και μεις να μπουμε στο μηνα μας!!!! 
-Τα Μαρακια που ειναι??

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:-Βινακι κοντευουμε και μεις να μπουμε στο μηνα μας!!!!
Μαρή εμένα γιατί με ξεχνάς; Στον 8ο θα μείνω;;;Razz

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι κοριτσακια μου κοντευουμε!εγω 10 μερουλες να παρω θα ειμαι κατευχαριστημενη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις