Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
434 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 434 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
Ιωάννα +700 ε?Βάζει η μπέμπα γρ τώρα γι'αυτό...εγώ τώρα βάζω 400-500γρ την βδομάδα!!!
Αυτά με τα γραμμάριά μας καλύτερα να τα λέμε στο πριβέ με μηνύματα γιατί θα μας λιθοβολήσουν οι άλλες Razz Razz Razz 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΔΙΚΟ ΙΩΑΝΝΑ...
ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΣΕ ΚΙΛΑ Κ ΟΧΙ ΣΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ...

ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ Η ΠΙΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ Η ΠΙΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ...
Βελτιώθηκε καθόλου η κατάσταση ή όχι;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάποιες φορές τα πόδια πρήζονται και απλώς από την κούραση.
Παρατήρησέ τα για 1-2 μέρες. Αν υποχωρήσει το πρήξιμο, μην ανησυχείς τσάμπα Wink 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια μόλις είδα μια φωτό με τις πατουσίτσες ενός νεογέννητου και δάκρυσα...
Σκέφτηκα ότι τέτοιες πατουσίτσες βρίσκονται μέσα στην κοιλίτσα μου και με κλωτσάνε...
Αχ δεν πάω καλά....

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Κάποιες φορές τα πόδια πρήζονται και απλώς από την κούραση.
Παρατήρησέ τα για 1-2 μέρες. Αν υποχωρήσει το πρήξιμο, μην ανησυχείς τσάμπα Wink 
ΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΙΣΤΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...
ΜΠΑ.... ΠΡΙΣΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ... ΣΤΙΣ 9 ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΡΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΗ...
Ε ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΗΜΟΥΝ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΠΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ 7 ΜΗΝΑ...
Ε ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 9 ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΙΣΤΩ?

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Καλό μήνα!!!
Με το καλό οι επόμενες γεννήσεις!
Με γερά μωράκια όλες μας!!

Εγώ δεν ψώνισα τίποτα τελικά χτες.
Πήγα μόνο σε Ήρα και είχαμε κ εμείς αυτό το ενοχλητικό με τις πωλήτριες που σε κυνηγάνε...
Όπως πήγα έφυγα.

Σήμερα όμως με πήρε τηλ η κόρη της κολλητής της μαμάς μου η οποία έχει δύο παιδάκια, ένα 5 ετών και ένα 2 και μου είπε ότι έχει να μου δώσει ένα σωρό πράγματα!
Θήλαστρο καλό, λίκνο, ριλάξ, μπόλικα μπουκάλια που χρειάζονται μόνο πιπίλες, σεντονάκια, πετσετούλες και συναφή, ακόμη και το καρότσι τους μου είπε είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
Οπότε θα περιμένω να δω τι θα μου φέρει και να κινηθώ αναλόγως.

Επίσης ο άντρας μου έχει ξεκινήσει τη διαδικασία "αναστήλωσης" της δικής μου κούνιας και μόλις τη δω έτοιμη θα αποφασίσω τι θα κάνουμε τελικά.
Εγώ προσωπικά θα ήθελα να πάρουμε καινούργια, η φίλη που σας λέω ότι μίλησα νωρίτερα μου είπε ότι είναι χαζομάρα αν η κούνια μου βγει καλή να πάρουμε καινούργια καλύτερα να κρατήσουμε τα χρήματα για κάτι άλλο.

Δε ξέρω....ειδικά την κούνια και το καροτσάκι θα τα ήθελα καινούργια αλλά θα τα δω πρώτα και μετά αποφασίζω.

Η αλήθεια είναι ότι πέφτουν πολλά, λίγο τα της γέννας, λίγο το ότι επειδή είμαστε με πετρέλαιο και στο σπίτι που μένουμε δεν ανάβει κανείς άλλος το χειμώνα όποτε κάναμε το λάθος να ανάψουμε το πληρώσαμε χρυσό, αλλά φέτος πρέπει να βρούμε μια λύση και η μόνη που έχουμε σκεφτεί είναι ατομικό καυστήρας pelet που θα μπει αν είναι στο μπαλκόνι και κοστίζει κ αυτό ένα 2 χίλιαρο, λίγο το ένα λίγο το άλλο μαζεύονται πολλά οπότε ότι εξοικονομίσουμε καλό θα είναι. Αρκεί να είναι ωραία...αν δεν είναι δεν το διαπραγματεύομαι καν!

Επίσης έχω να δηλώσω ότι από τώρα έχω αρχίσει να καταπέφτω που πρέπει να ξαναπάω στη δουλειά αύριο...πφφφ....αχ και να μπορούσα να τα παρατήσω όλα και να εξαφανιστώ!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri,
αυτό στο οποίο αξίζει να δώσεις λεφτά είναι το κάθισμα αυτοκινήτου. Να είναι όσο πιο ασφαλές γίνεται.
Τα υπόλοιπα για πόσο καιρό θα χρησιμοποιηθούν νομίζεις; Θα δεις και τα πράγματα της φίλης σου, ολοκαίνουργια θα είναι!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι μωρέ δίκιο έχεις, θα τα δω κι αναλόγως αν κάτι δε μου αρέσει πάω για καινούργιο.

Britax μου είπε και αυτή η κοπέλα ότι ήταν το καθισματάκι της αλλά το χρησιμοποιούν ακόμα.
Με το καλό να το παραλάβετε!
Αυτό πήρατε? http://koudounistra.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=yagendoo_VaMazing_2.tpl&product_id=2204&category_id=170&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&vmcchk=1&Itemid=1

Αααα και τα σεντονάκια είναι τέλεια!
Ρε συ που τα πετυχαίνεις αυτά?
Θέλει ψάξιμο τελικά η υπόθεση, αν δε ψάχνεις και περιμένεις να τα βρεις μπροστά σου ψέξε Μάη μου.

Γιατί εγώ έβλεπα κάτι διαστημικές τιμές για σεντονάκια...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tsiritri δε θελω να σε αγχωσω αλλα ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 328109 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Tsiritri δε θελω να σε αγχωσω αλλα ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΓΟΡΕΣ!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 328109 
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Όπως το πάω θα μπω στο μήνα μου και ακόμα κάτι θα περιμένω, το έχετε καταλάβει φαντάζομαι εε??Laughing Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri,
ναι, αυτό μου χάρισαν
Επειδή όμως έχω διαβάσει πως τα πιο ασφαλή είναι τα ανάποδα καθίσματα, μόλις φτάσει 9 κιλά η μπουμπού (που θα πρέπει να το γυρίσω απ' την "καλή" το κάθισμα), θα πάρω ένα besafe, πάλι ανάποδο. (μάλλον αυτό εδώ

Είναι το πιο ασφαλή καθίσματα (τα ανάποδα) για μέχρι 4 χρόνια. Αν τρακάρεις και το παιδί κοιτάει εμπρός είναι πολύ πιθανό να του σπάσει ο αυχένας. (το κεφάλι είναι μεγάλο σχετικά με το σώμα και οι μυς δεν είναι ακόμα αρκετά δυνατοί για να το συγκρατήσουν)

Επίσης,
εγώ έχω βρει τόσα πράγματα γιατί έχω αναρρωτική άδεια από τη δουλειά μου και ψάχνω όλη μέρα στο internet. Μην αισθάνεσαι άσχημα. Δουλεύεις σαν σκλαβάκι εσύ

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα βολεύει όμως αν δεν την βλέπεις καθόλου?
Δηλ αν πηγαίνεις μόνη σου κάπου με το μωρό από τη στιγμή που θα έχει μεγαλώσει λιγάκι θα βολεύει να είναι ανάποδα, και το κυριότερο θα κάθεται? αν δεν έχει ορατότητα σε εσένα και κοιτάει το κάθισμα?
Μπορεί φυσικά να λέω βλακείες!! Απορίες μιας μέλλουσας μάνας Laughing Laughing Laughing 
Βέβαια η ασφάλεια τους πάνω από όλα και μακάρι να μη χρειαστεί ποτέ να εξακριβώσουμε το πόσο ασφαλή είναι τα καθισματάκια μας...

Το σαν μου άρεσε Laughing Laughing Laughing 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiritri έγραψε:Θα βολεύει όμως αν δεν την βλέπεις καθόλου?
Δηλ αν πηγαίνεις μόνη σου κάπου με το μωρό από τη στιγμή που θα έχει μεγαλώσει λιγάκι θα βολεύει να είναι ανάποδα, και το κυριότερο θα κάθεται? αν δεν έχει ορατότητα σε εσένα και κοιτάει το κάθισμα?
Μπορεί φυσικά να λέω βλακείες!! Απορίες μιας μέλλουσας μάνας Laughing Laughing Laughing 
Βέβαια η ασφάλεια τους πάνω από όλα και μακάρι να μη χρειαστεί ποτέ να εξακριβώσουμε το πόσο ασφαλή είναι τα καθισματάκια μας...

Το σαν μου άρεσε Laughing Laughing Laughing 
Καλο μηνα φθινοπωρινες μανουλες!μπηκε το φθινοπωροοοοοοο!κοντευουμεεεεε!εγω ειμαι στα πεθερικα στο χωριο...ιφι μου οχι τα παμπερς μου ειπαν αυτο που εγραψε η παραμυθενια.λιμπερο και μπειμπιλινο δεν εστειλαν τιποτα.
Ιωαννακι νομιζω οτι εχει δικιο η τσιριτρι!κ θα γκρινιαζει το μωρο που δε θα βλεπει τιποτα κ εσυ δε θα μπορεις να την ελεγχεις...

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα μελλουσομανούλες και μανουλίτσες!
Πέλυ να σου ζήσει ο αντρούλης σου! Πάντα γερός και καλότυχος! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 215994 
Ιφάκι εμένα μου στείλανε από τη libero βαλιτσάκι με πάνες 2 μεγεθών μωρομάντηλα, δείγματα από tena και johnson. Από την pampers μου είπανε αφού γεννήσω να πάρω τηλ σε ένα νούμερο για να μου στειλουν.

Από το πρωί έχω ξεκινήσει να πλένω τα μωρουδιακά! Τι υπέροχο συναίσθημα! Σε λίγο καιρό θα έχω μια μπεμπούλα μέσα στο σπίτι! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 
Σήμερα έχω επέτειο γάμου! Κλέινουμε 1 χρόνο παντρεμένοι με τον αντρούλη μου, αλλά είμαστε χώρια. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Πολλά Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810  σε όλες!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:Καλησπέρα μελλουσομανούλες και μανουλίτσες!
Πέλυ να σου ζήσει ο αντρούλης σου! Πάντα γερός και καλότυχος! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 215994 
Ιφάκι εμένα μου στείλανε από τη libero βαλιτσάκι με πάνες 2 μεγεθών μωρομάντηλα, δείγματα από tena και johnson. Από την pampers μου είπανε αφού γεννήσω να πάρω τηλ σε ένα νούμερο για να μου στειλουν.

Από το πρωί έχω ξεκινήσει να πλένω τα μωρουδιακά! Τι υπέροχο συναίσθημα! Σε λίγο καιρό θα έχω μια μπεμπούλα μέσα στο σπίτι! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 379767 
Σήμερα έχω επέτειο γάμου! Κλέινουμε 1 χρόνο παντρεμένοι με τον αντρούλη μου, αλλά είμαστε χώρια. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Πολλά Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 315810  σε όλες!
Να ζήσετε Μαρακι κ να τα εκατοστησετε!
Κι εγω έχω πλύσιμο κ σιδερωμα κατι δωράκια που μας έφεραν!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε κορίτσια θυμάστε τη xaroulaTs;
Σε ενα θεμα που εχουν ανοίξει για το ΕΣΠΑ κ εχει μπει κ γράφει,την κραζουν κ λένε οτι ειναι ο "γνωστός" Αντώνης που κανει άνω κατω το φόρουμ.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ πολύ μαϊμουδάκι μου!

Καλές δουλίτσες!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 93981  Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 35 517142

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ζήσετε Μαράκι 1000 χρόνια!!!
Και του χρόνου με το καλό να την γιορτάσετε και ο 3 μαζί την επέτειο σας!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiritri έγραψε:Να ζήσετε Μαράκι 1000 χρόνια!!!
Και του χρόνου με το καλό να την γιορτάσετε και ο 3 μαζί την επέτειο σας!!!
Σε ευχαριστώ πολύ Τσιριτράκι! Με το καλό το μωράκι σου!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου να τα χιλιασετε !!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Μαρακι μου να τα χιλιασετε !!!

Σε ευχαριστώ πολύ Σοφάκι μου! Να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου και με το καλό το μπεμπουλινάκι σου!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια! Κι εγω σε βάφτιση ήμουν σήμερα. Τωρα έκατσα λίγο να ξεκουραστω.

Μαρακι να ζήσετε! Μη σκας του χρονου θα γιορτασετε οι 3 σας!

Τσιριτρι κι εγω ανάποδα ξέρω οτι παει το κάθισμα για τους πρώτους μήνες τουλάχιστον. Εγω έτσι θα το βαλω. Εμείς πήραμε το inglesina trilogy καροτσι κ κάθισμα αυτοκινήτου 500 κατι ευρώ.
Οσο για τα μεταχειρισμένα μάζευε κ μη έρευνα! Οσα μου δώσανε ειναι σαν καινούργια!!!! Κατι λίγα που μου φάνηκαν φθαρμένα τα άφησα στην άκρη.
Ιωάννα όμορφα κ τρελιαρικα σεντονακια, ΟΚ το έπιασα το στυλ σας!
Ποπη κι εγω με πρησμενα δάχτυλα ξυπναω αλλα λίγες ώρες μετα στρωνουν. Λίγο η ζέστη, λίγο η κατακράτηση....λογικο μου φαίνεται.
Μαϊμού απλα τραγικό το θεμα ΕΣΠΑ, διάβαζα χθες το βράδυ....ο τύπος έχει τεράστιο πρόβλημα!!!
Ιφακι τωρα είδα οτι μου ζητήσεις τη συνταγη για το γλυκο. Θα στη στείλω με πμ. Ελπίζω να μην ειναι πολυ αργα...

Φιλία κ στα υπόλοιπα κορίτσια!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ πριν κανένα τέταρτο γυρίσαμε και μεις από την βάφτιση!!!Πολύ ταλαιπωρία....νομίζω ήταν η τελευταία εκδήλωση που πήγα...πιάστηκα απίστευτα στην καρέκλα,τα κρητικά με ξεκούφαναν και η μπεμπούλα έκανε σαν τρελή και το χειρότερο όλοι στο τραπέζι κάπνιζαν σαν φουγάρα μες την μούρη μου ατάραχοι...πήρα όσο καπνό δεν είχα πάρει 7 μήνες τώρα....να χέσω την Ελλάδα και τους νόμους περί απαγόρευσης καπνίσματος σε κλειστούς χώρους!!!

Μαράκι να ζήσετε κορίτσι μου και να γεράσετε μαζί ερωτευμένοι!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις