Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
423 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 423 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημεραααα!

ioazon έγραψε:Καλημερούδια!

Popisofia,
πόσα δίνεις για να μην σε βάλω πρώτη-πρώτη με μεγάλα χρωματιστά γράμματα στη λίστα; Razz 
Μη λες "χειροτερεύω", ντε! Αφού πονάς για να προετοιμαστείς για τον τοκετό, ντε! Πες κάτι πιο ουδέτερο!

sophia, maria-lar, paramythenia,
Καλημερούδια!

Εψές είπα να κάνω μερικές ιντερνετικές αγορές (γιατί εγώ δεν εξαφανίζομαι χωρίς λόγο από το θεματάκι μας):
πήρα λοιπόν
***έναν ακόμα υπνόσακο (και έναν δώρο για τη φιλενάδα μου που γεννάει όπου να 'ναι, 39η εβδομάδα είναι)
*** τα μουρλοαυτοκολλητάκια μας
*** αυτό το βιβλίο που μου εκθείασε η φιλενάδα μου (είναι της Αμερικάνικης Παιδατρικής Ακαδημίας)
*** το μπανάκι που μου το σύστησε άλλη φιλενάδα και έχει τρομερές κριτικές (γιατί θα λείπει κάποια απογεύματα ο αγάπης μου και πρέπει να την κάνω και μόνη μου μπάνιο τη μπουμπού)
*** μία αλλαξιέρα της Fisher Price γιατί οι τιμές που είδα στα μαγαζιά ήταν εξωφρενικές (45€ Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 606100 )
*** Επειδή είπα να κάνω και τη λαλακία μου παρήγγειλα και τον θκατοκάδο για αποφυγή βρωμοπούφ!

Και τα ξεμυαλιστήρια που παρήγγειλα:
*** wrap για να τυλίγω τη μπουμπού
*** παιχνιζάκι ανανάς
*** και παιχνιζάκι καπετάνιος καλαμάρι Laughing Laughing Laughing
Με γεια σας!αφου ειναι χταπόδι γιατι τον λένε Καπτεν Καλαμάρι;;Rolling Eyes 

sophia έγραψε:Kαλημερα τσουπρες!Τι κανετε?

Εφυγε το 2.. και ηρθε το 3....!!!!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 536304 30 εβδομαδων!!!

Με 'γεια σας Ιωαννα!!!Με το καλο να τα χαρει η Ροζουλα!!!

Ποπακι εγω δεν ειχα εντονες συσπασεις στην Αλεξια και ακομη δεν εχω νιωσει πονους ,ειναι και νωρις, οποτε δεν μπορω να σου πω...σιγουρα ομως καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και αν ειχαμε και εμεις τις δικες σου συπσπασεις μπορει να παραπονιομασταν!Υπομονη εμεινε πολυ λιγο Smile

Πολλες φακες ακουω!!!Βρε λες???Why not?
Με το καλο κ στις 40!
Εγω που τις βλεπω live να εχουν λοξυγκα δεν τις ενοχλει καθόλου!
Εβακι να ζήσετε!
Σοφακι καλη επιτυχία στις εξετασεις!
Φιλακια στις υπόλοιπες!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω που θα τις βάλω σε καλαθουνες πήρα έξτρα στρωμα,βεβαια της καλαθουνας ηταν ενα υποτυπωδες στρωματακι.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς σε λίκνο. Έχει κάποιου είδους στρώμα το πορτ μπεμπε; Αν ναι, ενδεχομένως δε θα χρειαστείς άλλο. Ψάξε το πάντως λιγάκι Εβινάκι μου.

Κοριτσάκια πάω για μαθηματάκι.

Σοφάκι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου. Είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά.Wink 

Μαϊμού φιλάκια στις ζαργανούλες σου!

Φιλιά σε όλες σας!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 417472

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini,
Πάντα και κουνουπιέρα από το ΙΚΕΑ.
Η πάντα είναι ολόλευκη αλλά είχε 14€. 

Αφού θα 'χω μουρλοσεντονάκια, δεν με πειράζει που θα 'ναι λευκή.

Κουνουπιέρα δεν πήρα ακόμα. Νοέμβρη γεννάω... 

Εγώ θα αγοράσω το babybay γιατί για 3-4 μήνες (ίσως και 6) θα κοιμάται μαζί μας το τέρας.
Την καλαθούνα που μου δώρισαν θα την έχω για τις επισκέψεις και για να είναι μαζί μου στο υπόλοιπο σπίτι η μπέμπα. Τη μέρα θα την κοιμίζω κι εγώ στην κούνια της.
Λες να πάρω την καλαθούνα παραμάσχαλα να ψάξω δεύτερο στρώμα;

Maimou2009 έγραψε:
Με γεια σας!αφου ειναι χταπόδι γιατι τον λένε Καπτεν Καλαμάρι;;Rolling Eyes 
Χοντροκαλάμαρος είναι! Απλώς τυγχάνει να έχει 8 πλοκάμια! Laughing Laughing Laughing

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χμ λογικο να βάλεις λευκή πάντα με τόσα χρώματα που θα έχεις. Θα σου ταιριαξει όμορφα! Εγω θέλω κατι σε λιλα, θα βγω την Πέμπτη για ψώνια, μιας κι αύριο έχουμε γιατρο.

Ναι λέω να πάρεις ένα στρώματακι μωρε να είσαι σίγουρη, κι εγω έτσι θα κάνω!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
evini7 έγραψε:Χμ λογικο να βάλεις λευκή πάντα με τόσα χρώματα που θα έχεις. Θα σου ταιριαξει όμορφα! Εγω θέλω κατι σε λιλα, θα βγω την Πέμπτη για ψώνια, μιας κι αύριο έχουμε γιατρο.

Ναι λέω να πάρεις ένα στρώματακι μωρε να είσαι σίγουρη, κι εγω έτσι θα κάνω!
                                          καλημερες!!!εγω πηρα αυτο το κρεβατακι 3 σε 1 πολυ βολικο http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλη εβδομαδα σ ολες σας.
Ιωαννα πηρα υπνοσακο απο dreambag ο οποιος μου ρθε σημερα κι ειναι μια χαρα..
Ηθελα να σε ρωτησω για την ονοματοδοσια κατι.Εγω θα κανω μια εξουσιοδοτηση στον αντρα μου για να την κανει με την δηλωση της γεννησης.Ξερεις αν χρειαζεται τιποτα αλλο?


asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλη βδομάδα να έχουμε!
Σοφακι εύχομαι, αν και είμαι σίγουρη καλα ουροαποτελεσματα!
Να ευχηθούμε και βίον ανθοσπαρτον στο Ευακι! Και στα δικα μας οι λευτερες....χαχα!

Ιωάννα τι ωραία πραγματα που πήρες! Κι όντως πολυ καλές τιμές! Δεν μου λες μιας και δεν έχω πάρει ακόμη την προίκα της, πάντα και κουνουπιερα δηλ. Απο που σκοπεύεις να πάρεις; Τόσο ψάξιμο έχεις ρίξει πες κ σε μας!

Παραμυθένια μου ακριβώς αυτο για το κάθισμα. Κι εγω λέω να κάθομαι πίσω μαζι της κ μετα καθρεφτακι.

Μαρακι, αν ο λοξυγγας ειναι σαν μικρά ρυθμικά χτυπηματακια που διαρκούν περίπου 5 λεπτα, τότε κι εμείς έχουμε τουλάχιστον 2 φορές την ημέρα.

Ποπη εγω έχω πανακια περιόδου οταν κουράζομαι πολυ. Κάθομαι αμέσως κάτω κ ξεκουράζομαι κ μου περνάνε. Συσπασεις έχω περίπου 2-3 φορές την ημέρα. Ειναι κ νωρίς για μας ακόμη βέβαια. Κανε λίγη ακόμη υπομονή, your baby boy is on the way!!!!

Ερώτηση, οπως σας έχω πει η κούνια μας δεν χωράει στο δωμάτιο κ στην αρχή θα την κοιμιζω στο Porte bebe το βράδυ κ στην κούνια της την ημέρα. Να αγοράσω έξτρα στρωμα λέτε; Μου φαίνεται σκληρό αυτο που ήδη έχει.... Εσείς οι υπόλοιπες που θα τα βάλετε τα μωρακια σας;
ναι θα ζητησεις ενα στρωμα απο λατεξ δινουν εχει περιπου 20-25 ευρω,εμας μας το εκανε δωρο με το καροτσι και ειχε 25 ευρω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maroula έγραψε:Καλη εβδομαδα σ ολες σας.
Ιωαννα πηρα υπνοσακο απο dreambag ο οποιος μου ρθε σημερα κι ειναι μια χαρα..
Ηθελα να σε ρωτησω για την ονοματοδοσια κατι.Εγω θα κανω μια εξουσιοδοτηση στον αντρα μου για να την κανει με την δηλωση της γεννησης.Ξερεις αν χρειαζεται τιποτα αλλο?
Ότι βρήκα στο site του δήμου Αμαρουσίου ξέρω κι εγώ
http://www.maroussi.gr/frontoffice/portal.asp?cpage=RESOURCE&cresrc=150&cnode=183

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις παρήγγειλα και το Babybay Maxi
Α ρε Ροζούλα,
στα καλύτερα θα σε βάνουμε να κοιμάσαι!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:Μόλις παρήγγειλα και το Babybay Maxi
Α ρε Ροζούλα,
στα καλύτερα θα σε βάνουμε να κοιμάσαι!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 
χαχαχαχαχαχαχαχ είσαι τρελοκομείο! (με την καλή έννοια)

Εγώ θα το κοιμίζω στην αρχή στο πορτ-μπεμπε (η κούνια μας θα πάει κατευθείαν στην Τρίπολη) και γι' αυτό πήρα στρωματάκι για το πορτ-μπεμπέ.
Εβινάκι με το καλό και στα δικά σου! Ναι αυτό ακριβώς είναι ο λόξυγγας. Very Happy 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:Μόλις παρήγγειλα και το Babybay Maxi
Α ρε Ροζούλα,
στα καλύτερα θα σε βάνουμε να κοιμάσαι!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 
χαχαχαχαχαχαχαχ είσαι τρελοκομείο! (με την καλή έννοια)

Εγώ θα το κοιμίζω στην αρχή στο πορτ-μπεμπε (η κούνια μας θα πάει κατευθείαν στην Τρίπολη) και γι' αυτό πήρα στρωματάκι για το πορτ-μπεμπέ.
Εβινάκι με το καλό και στα δικά σου! Ναι αυτό ακριβώς είναι ο λόξυγγας. Very Happy 
Α ρε, υπεραστικές μανούλες,
τι τραβάτε κι εσείς...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
evini7 έγραψε:Χμ λογικο να βάλεις λευκή πάντα με τόσα χρώματα που θα έχεις. Θα σου ταιριαξει όμορφα! Εγω θέλω κατι σε λιλα, θα βγω την Πέμπτη για ψώνια, μιας κι αύριο έχουμε γιατρο.

Ναι λέω να πάρεις ένα στρώματακι μωρε να είσαι σίγουρη, κι εγω έτσι θα κάνω!
                                          καλημερες!!!εγω πηρα αυτο το κρεβατακι 3 σε 1 πολυ βολικο http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36
Πολυ πρακτικο φαινεται Smile

ioazon έγραψε:Μόλις παρήγγειλα και το Babybay Maxi
Α ρε Ροζούλα,
στα καλύτερα θα σε βάνουμε να κοιμάσαι!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 
Υπεροχη αγορα!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
maria-lar έγραψε:
ioazon έγραψε:Μόλις παρήγγειλα και το Babybay Maxi
Α ρε Ροζούλα,
στα καλύτερα θα σε βάνουμε να κοιμάσαι!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 215994 
χαχαχαχαχαχαχαχ είσαι τρελοκομείο! (με την καλή έννοια)

Εγώ θα το κοιμίζω στην αρχή στο πορτ-μπεμπε (η κούνια μας θα πάει κατευθείαν στην Τρίπολη) και γι' αυτό πήρα στρωματάκι για το πορτ-μπεμπέ.
Εβινάκι με το καλό και στα δικά σου! Ναι αυτό ακριβώς είναι ο λόξυγγας. Very Happy 
Α ρε, υπεραστικές μανούλες,
τι τραβάτε κι εσείς...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ομολογώ ότι αυτό τον χαρακτηρισμό δεν τον είχα σκεφτεί. Respect 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λες για τις υπεραστικες μανουλες εσυI love you ...εγω που διαβαζω στο φορουμ υπερατλαντικες λαλακιες και χανω μαλλι να το κοιταξω λες???

Μα καποιες μαμαδες δεν πανε καθολου καλα ωρεεεεεε!!!!!!!!

Αυτο το παιδι μου πολυ ησυχο ειναι σημερα...παιζει με τις πλαστελινες και ουτε που ακουγεται....affraid 

Ευκαιρια να κανω καμια δουλεια ακομη!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sophia έγραψε:Λες για τις υπεραστικες μανουλες εσυI love you ...εγω που διαβαζω στο φορουμ υπερατλαντικες λαλακιες και χανω μαλλι να το κοιταξω λες???

Μα καποιες μαμαδες δεν πανε καθολου καλα ωρεεεεεε!!!!!!!!

Αυτο το παιδι μου πολυ ησυχο ειναι σημερα...παιζει με τις πλαστελινες και ουτε που ακουγεται....affraid 

Ευκαιρια να κανω καμια δουλεια ακομη!!!
Τι έπαθες βρε Σοφάκι;
Είναι ήσυχη η μικρή σου (μάλλον μεγάλη τωρα); Σε λίγο που θα αρχίσει τις ζαβολιές να δω τι θα λες!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ ΓΕΝΝΑΣ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΟΙ...

ΕΒΙΝΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΗΜΟΥΝ ΧΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ...
ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ...

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ...
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...
ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρήκα 1 πράγμα που μου προκαλεί καούρα: πρωινό που περιέχει μαρμελάδα... Πάνε οι μικρές χαρές της ζωής... Razz 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AGAPOULES MOU KALHMERA,(KALHSPERA DHLADH) PWS PATE?SAS EYXARISTW OLES PARA POLU GIA TIS EYXES SAS..ME SYGKINHSATE ...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 534787 KAI SHMERA EXW PROSEXH OTI EIMAI IDIAITERA EYSYGKINITH..NA SAS PW MIA ALHTHEIA ?DEN THELW NA PANTREYTW........No No No No No No No No No Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 679259 FOVAMAI..Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 667478 EIMAI LOLH TO XERW! ANTE KAI STA DIKA SAS OI ELEYTHERES....KONTOZYGONEI TO KREMASMA...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 875502 KAI TI WRAIA PRAGMATAKIA VLEPW PERNETE EGW ANUPOMONW NA ARXISW ALLA NA MPW STON 8 PRWTA KAI META....! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 587529 POPITSA MOU YPOMONH AGAPH MOU GLUKIA TELEIWNEIS EINAI LIGES MERES AKOMA POU THA AISTHANESAI ENA PLASMATAKI NA SOU TALEPOREI THN KULITSA.....!MARIA-LAR...MUAZOUN POLY TA KREVATAKIA MAS KAI EGW THA SAS VALW FWTO AN KATAFERW NA DW PWS GINETE..THN KOUNITSA MAS POY EXOUME PARAGKILEI..MPOREI NA MHN N EINAI POLU CUTE ALLA EINAI PARA POLU PRAKTIKH! AFOY GINETE KAI KREVATI META EFHVIAS AN DEN TO SPASEI DHLADH THA MPOREI NA TO EXEI MEXRI MEGALH!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.moroudokosmos.com/images/detailed/0/sonic_oak13632099975140ef0db16c0.jpg AYTH EINAI H KOUNITSA MAS.... KAI SAN XRWMA MONO POU EXOUME ALALXEI POMOLAKIA KAI KATI ALLA SE ROZ...KAI GINETE KAI ETSI http://www.moroudokosmos.com/images/detailed/0/sonic_teenage_room.jpg

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki,
μην τον φοβάσαι τον γάμο. Δεν πονάει! Razz Razz Razz 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με γεια οι αγορες σας κορίτσια!με το καλο να τα χαρούν τα μπεμπακια σας!
Ζαργανονεα:
1810 γραμ η μεγαλη,εντός της εβδομάδας πάμε στα κουνακια κ τρώμε σιγα σιγα μπιμπερο,κ βυζι.
1680 η μικρη,θελουμε λίγο ακομα!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 38 654316 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι μου η Μαρία από Θεσ/κη πήρε την ίδια κούνια, όχι εγώ.

Μπράβο μαϊμουδάκι! Μεγαλώνουν γρήγορα τα κοριτσάκια σου!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ... ΕΞΑΛΟΥ ΤΑ 100 ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ!!!
ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ... Κ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΝΙΩΘΑ... ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ!!!

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΜΙΚΡΗ!!!

despoinaro


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nα ζήσετε κοριτσάκι μου και στα δικά μας οι λεύτερες!! Και εμείς μέσα στο Σεπτέμβρη θα το κάνουμε τον πολιτικό αλλά άμα σας πω ρε κορίτσια δεν με έχει πιάσει τίποτα απολύτως, σαν να μην τρέχει τίποτα. λες και το χω ξανακάνει, περισσότερο άγχος έχει ο μέλλοντας σύζυγος (φανταζόμαστε όλες το λόγο Razz ) παρά εγώ! χεχε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις