Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΑΛΕ ΑΛΕΞ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΓΤ ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?scratch 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:αλεξανδρα μου χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664      να χαιρεσαι το ονομα σου,την οικογενεια σου και την κορουλα σου,γλυκια μου!!!!
σε ευχαριστω πολυ σοφακι μου!!I love you I love you I love you I love you κ εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ να σαι παντα καλα!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?
ΕΤΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΤ Η ΖΟΥΖΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΓΕΡΗ Κ ΑΠΙΚΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?
ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΞ! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ!Sad Sad Sad 
χμμμμ ποππακη μου σας παιδευουν τα νινακια.μα αφου θα ερθουν γιατι μας το παιζουν δυσκολα????I love you ο αντρουλης σου καλα ειναι?ολα καλα τωρα με τη δουλεια του ε?


ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.
ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΕΙΝ!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΑΧ ΚΑΛΕ ΑΛΕΞ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!
ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!
τι συγνωμη κοριτσακι μου?σιγα!!σε ευχαριστω πολυ!!δεν ειναι γνωστη η γιορτη μου οπως καποιες αλλες ονομαστικες γιορτες!οποτε δεν περιμενω να το θυμηθουνε ολοι!σε ευχαριστω που με θυμηθηκεςI love you κ εσυ ο,τι επιθυμεις κοριτσακι μου κ πολυ συντομα εγκυουλα!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!flower flower flower 
τι κανετε????
εγω καλα αν και πηγε ακομα ενα 50ημερο χαμενο ,σημερα εμφανιστηκαν τα καφε!!!

καλλια μου εισαι καλυτερα???

σοφακι μου αν πως σε καταλαβαινω να εχεις εναν μπαμπουλα πανω απο το κεφαλι σου Mad 

ποπακι μου εμεις θα παμε του χρονου διακοπουλες,πρωτα ο Θεος,και εμεις 4-5 χρονια εχουμε να φυγουμε κ να πω οτι εδω στην κερκυρα κανουμε κ τιποτα ???
6 μπανια καναμε κ φετος Mad 
ο μπαμπας μας δουλευει οολη μερα!!!

αλεξανδρα μου γλυκια τι κανεις??/
η μπουμπου η κουκλα??
πως τα πατε τα δυο σας?
δωστει φιλια πολλαααα (αν κ ειμαι σιγουρη οτι το κανειςVery Happy )
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟ!!!!
ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΣΟΦΑΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.....
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ SOFAKIZ......ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ, ΤΙ ΑΔΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΚΡΙΜΑ, ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΠΤ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΗΣ!
ποπακι δε μασαω οταν θελει θα ερθει,πιστευω οτι ολα στη ζωη γινοντε για καποιο λογο!
ο θεος ξερει πως κ ποτε θα το στειλει!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΓΤ ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?scratch 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ?
καλλια μου γιορταζω σημεραVery Happy 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?
ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΞ! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ!Sad Sad Sad 
χμμμμ ποππακη μου σας παιδευουν τα νινακια.μα αφου θα ερθουν γιατι μας το παιζουν δυσκολα????I love you ο αντρουλης σου καλα ειναι?ολα καλα τωρα με τη δουλεια του ε?

ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ.
ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΖΕΙΝ!
ε ναι φυσικα,μεχρι να βρει κατι καλυτερο καλη ειναι κ αυτη η δουλιτσα!ολα καλα να σας πανε κοριτσι μου!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:αλεξανδρα μου χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 9664      να χαιρεσαι το ονομα σου,την οικογενεια σου και την κορουλα σου,γλυκια μου!!!!
σε ευχαριστω πολυ σοφακι μου!!I love you I love you I love you I love you κ εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου κ να σαι παντα καλα!!!
ευχαριστω γλυκια μου,να'σαι καλα!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΓΤ ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?scratch 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ?
καλλια μου γιορταζω σημεραVery Happy 
ΩΧΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗCrying or Very sad 

ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΕ ΑΙΡΟΝΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 

(ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ,ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ scratch )

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααααχ ναι Αλεξούκο μου γιορτάζεις σήμερα!!!!!Πολύχρονη κουκλίτσα μου!!!Να σαι πάντα γερή να καμαρώνεις την κοράκλα σου!!!!Πωπω ακόμα απίστευτο μου φαίνεται που Αποστολίτσα έσκασε μύτη και τώρα είσαι μανούλααααα!!!
Συνονόματη μου τι κάνεις;;;Συνιστώ ψυχραιμίααααα!!Για να με καταλαβαίνεις μάλλον έχεις κι εσύ κάποιον μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου ε;;;

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?
καλλια μου καλα ειμαστε,ο φιλιππακος μονο εχει να κανει κακακια απο το σαββατο Shocked  στην αρχη ειπα ενταξει ειναι απο το κλυσμα που καναμε το σαββατο αλλα σημερα μας ειπε η παιδιατρος να του δωσουμε προβιοτικα για να τον βοηθησει Rolling Eyes 

δεν παραπονιεται αλλα η κοιλιτσα του ειναι τουμπανο κ τρομαξα!!!
θα μας φερει τωρα ο μπαμπας μας τα προβιοτικα κ πιστευω να τον βοηθησουν!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?
καλλια μου καλα ειμαστε,ο φιλιππακος μονο εχει να κανει κακακια απο το σαββατο Shocked  στην αρχη ειπα ενταξει ειναι απο το κλυσμα που καναμε το σαββατο αλλα σημερα μας ειπε η παιδιατρος να του δωσουμε προβιοτικα για να τον βοηθησει Rolling Eyes 

δεν παραπονιεται αλλα η κοιλιτσα του ειναι τουμπανο κ τρομαξα!!!
θα μας φερει τωρα ο μπαμπας μας τα προβιοτικα κ πιστευω να τον βοηθησουν!
ΑΧΧΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ,ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΝΑΙ?ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!
ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!
ΩΣΤΟΣΟ ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΚΚΙΝΗ?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΓΤ ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?scratch 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ?
καλλια μου γιορταζω σημεραVery Happy 
ΩΧΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗCrying or Very sad 

ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΕ ΑΙΡΟΝΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 

(ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ,ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ scratch )
δεν ειναι γνωστη γιορτη καλλια μου λογικο!!σε ευχαριστω πολυ καρδουλα μου!!κ εσυ ο,τι επιθυμεις!!!I love you 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΓΤ ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΣ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ?scratch 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ?
καλλια μου γιορταζω σημεραVery Happy 
ΩΧΧ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗCrying or Very sad 

ΔΝ ΤΟ ΞΕΡΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΣΕ ΑΙΡΟΝΤΑΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΑΣ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 

(ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΛΑ,ΔΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ scratch )
δεν ειναι γνωστη γιορτη καλλια μου λογικο!!σε ευχαριστω πολυ καρδουλα μου!!κ εσυ ο,τι επιθυμεις!!!I love you 
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Αααααχ ναι Αλεξούκο μου γιορτάζεις σήμερα!!!!!Πολύχρονη κουκλίτσα μου!!!Να σαι πάντα γερή να καμαρώνεις την κοράκλα σου!!!!Πωπω ακόμα απίστευτο μου φαίνεται που Αποστολίτσα έσκασε μύτη και τώρα είσαι μανούλααααα!!!
Συνονόματη μου τι κάνεις;;;Συνιστώ ψυχραιμίααααα!!Για να με καταλαβαίνεις μάλλον έχεις κι εσύ κάποιον μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου ε;;;
σε ευχαριστω πολυ σοφακι μου γλυκοοοοΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 35468  κ εσυ ο,τι επιθυμεις κ με το καλο εγκυουλαΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 !!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Αααααχ ναι Αλεξούκο μου γιορτάζεις σήμερα!!!!!Πολύχρονη κουκλίτσα μου!!!Να σαι πάντα γερή να καμαρώνεις την κοράκλα σου!!!!Πωπω ακόμα απίστευτο μου φαίνεται που Αποστολίτσα έσκασε μύτη και τώρα είσαι μανούλααααα!!!
Συνονόματη μου τι κάνεις;;;Συνιστώ ψυχραιμίααααα!!Για να με καταλαβαίνεις μάλλον έχεις κι εσύ κάποιον μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου ε;;;
αχχχ σοφακι μου ειχα!!!
εδω κερκυρα οι πιο πολυ δουλευουμε εποχιακα κ μολις ακουσεις για καμια δουλεια πας,δεν προλαβαινεις να ρωτησεις να μαθεις τι κ ποιος!
στους 10 οι 8 ηταν μπαμπουλες,πηγαινα για δουλεια κ εκλαιγα!
τωρα που εχω το φιλιππακο δεν νομιζω να το εκανα(θα του το περνουσα σιγουρα) εκτος αν πεινουσαμε!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?
καλλια μου καλα ειμαστε,ο φιλιππακος μονο εχει να κανει κακακια απο το σαββατο Shocked  στην αρχη ειπα ενταξει ειναι απο το κλυσμα που καναμε το σαββατο αλλα σημερα μας ειπε η παιδιατρος να του δωσουμε προβιοτικα για να τον βοηθησει Rolling Eyes 

δεν παραπονιεται αλλα η κοιλιτσα του ειναι τουμπανο κ τρομαξα!!!
θα μας φερει τωρα ο μπαμπας μας τα προβιοτικα κ πιστευω να τον βοηθησουν!
ΑΧΧΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ,ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΝΑΙ?ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!
ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ  ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!
ΩΣΤΟΣΟ ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΚΚΙΝΗ?
ηρθε ηρθε!!
μη χασει αλλα δεν ξερει με ποια εχει να κανει!!!
για να πω την αληθεια σκεφτομαι καποιες φορες οτι επειδη στο φιλιππακο εμεινα αμεσως στο δευτερο θα με ταλαιπωρησει πολυυυυυυυυυυ!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Αααααχ ναι Αλεξούκο μου γιορτάζεις σήμερα!!!!!Πολύχρονη κουκλίτσα μου!!!Να σαι πάντα γερή να καμαρώνεις την κοράκλα σου!!!!Πωπω ακόμα απίστευτο μου φαίνεται που Αποστολίτσα έσκασε μύτη και τώρα είσαι μανούλααααα!!!
Συνονόματη μου τι κάνεις;;;Συνιστώ ψυχραιμίααααα!!Για να με καταλαβαίνεις μάλλον έχεις κι εσύ κάποιον μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου ε;;;
αχχχ σοφακι μου ειχα!!!
εδω κερκυρα οι πιο πολυ δουλευουμε εποχιακα κ μολις ακουσεις για καμια δουλεια πας,δεν προλαβαινεις να ρωτησεις να μαθεις τι κ ποιος!
στους 10 οι 8 ηταν μπαμπουλες,πηγαινα για δουλεια κ εκλαιγα!
τωρα που εχω το φιλιππακο δεν νομιζω να το εκανα(θα του το περνουσα σιγουρα) εκτος αν πεινουσαμε!
Αχ Σοφάκι μου άστα, δυστυχως άμα είσαι σε ξένη δουλειά τα περισσότερα αφεντικά έτσι είναι!Σε θεωρούν δούλο τους κι όχι υπάλληλο!!Δεν θέλουν να καταλάβουν ότι η σχέση είναι ισότιμή: μου προσφέρεις λεφτά, σου προσφέρω δουλειά!Αυτοί νομίζουν ότι στα χαρίζουν τα λεφτά και μπορούν να σου φέρονται λες και είσαι δούλος!!Έλεος με του τρελούς!!!Εννοείται αν έχεις τη δυνατότητα, δεν υπάρχει λόγος να ανέχεσαι τέτοιες καταστάσεις και να τις περνάς και στο παιδί σου!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?
καλλια μου καλα ειμαστε,ο φιλιππακος μονο εχει να κανει κακακια απο το σαββατο Shocked  στην αρχη ειπα ενταξει ειναι απο το κλυσμα που καναμε το σαββατο αλλα σημερα μας ειπε η παιδιατρος να του δωσουμε προβιοτικα για να τον βοηθησει Rolling Eyes 

δεν παραπονιεται αλλα η κοιλιτσα του ειναι τουμπανο κ τρομαξα!!!
θα μας φερει τωρα ο μπαμπας μας τα προβιοτικα κ πιστευω να τον βοηθησουν!
ΑΧΧΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ,ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΝΑΙ?ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!
ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ  ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!
ΩΣΤΟΣΟ ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΚΚΙΝΗ?
ηρθε ηρθε!!
μη χασει αλλα δεν ξερει με ποια εχει να κανει!!!
για να πω την αληθεια σκεφτομαι καποιες φορες οτι επειδη στο φιλιππακο εμεινα αμεσως στο δευτερο θα με ταλαιπωρησει πολυυυυυυυυυυ!
ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 328109 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Αααααχ ναι Αλεξούκο μου γιορτάζεις σήμερα!!!!!Πολύχρονη κουκλίτσα μου!!!Να σαι πάντα γερή να καμαρώνεις την κοράκλα σου!!!!Πωπω ακόμα απίστευτο μου φαίνεται που Αποστολίτσα έσκασε μύτη και τώρα είσαι μανούλααααα!!!
Συνονόματη μου τι κάνεις;;;Συνιστώ ψυχραιμίααααα!!Για να με καταλαβαίνεις μάλλον έχεις κι εσύ κάποιον μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου ε;;;
αχχχ σοφακι μου ειχα!!!
εδω κερκυρα οι πιο πολυ δουλευουμε εποχιακα κ μολις ακουσεις για καμια δουλεια πας,δεν προλαβαινεις να ρωτησεις να μαθεις τι κ ποιος!
στους 10 οι 8 ηταν μπαμπουλες,πηγαινα για δουλεια κ εκλαιγα!
τωρα που εχω το φιλιππακο δεν νομιζω να το εκανα(θα του το περνουσα σιγουρα) εκτος αν πεινουσαμε!
Αχ Σοφάκι μου άστα, δυστυχως άμα είσαι σε ξένη δουλειά τα περισσότερα αφεντικά έτσι είναι!Σε θεωρούν δούλο τους κι όχι υπάλληλο!!Δεν θέλουν να καταλάβουν ότι η σχέση είναι ισότιμή: μου προσφέρεις λεφτά, σου προσφέρω δουλειά!Αυτοί νομίζουν ότι στα χαρίζουν τα λεφτά και μπορούν  να σου φέρονται λες και είσαι δούλος!!Έλεος με του τρελούς!!!Εννοείται αν έχεις τη δυνατότητα, δεν υπάρχει λόγος να ανέχεσαι τέτοιες καταστάσεις και να τις περνάς και στο παιδί σου!
ακριβως οπως τα λες σοφακι μου,ισοτιμη σχεση..ανταλαγη υπηρεσιων!!!
τελος παντων...υπομονη!
γραφικη λεξη,βαρετη λεξη αλλα μονο αυτη μπορει να χαρακτηρισει την προσπαθεια να ανεχτεις κατι!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?
καλλια μου καλα ειμαστε,ο φιλιππακος μονο εχει να κανει κακακια απο το σαββατο Shocked  στην αρχη ειπα ενταξει ειναι απο το κλυσμα που καναμε το σαββατο αλλα σημερα μας ειπε η παιδιατρος να του δωσουμε προβιοτικα για να τον βοηθησει Rolling Eyes 

δεν παραπονιεται αλλα η κοιλιτσα του ειναι τουμπανο κ τρομαξα!!!
θα μας φερει τωρα ο μπαμπας μας τα προβιοτικα κ πιστευω να τον βοηθησουν!
ΑΧΧΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΩΡΕ,ΑΚΟΜΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΕ ΝΑΙ?ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΔΝ ΠΟΝΑΕΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΠΡΟΒΙΟΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!
ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ  ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!
ΩΣΤΟΣΟ ΗΡΘΕ Κ Η ΚΟΚΚΙΝΗ?
ηρθε ηρθε!!
μη χασει αλλα δεν ξερει με ποια εχει να κανει!!!
για να πω την αληθεια σκεφτομαι καποιες φορες οτι επειδη στο φιλιππακο εμεινα αμεσως στο δευτερο θα με ταλαιπωρησει πολυυυυυυυυυυ!
ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 328109 
δεν με περνει απο κατω καλλιτσα μου ,ειμαι αρκετα χαλαρη!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου θα σας αφησω γτ ερχεται η αδερφουλα μου απο "τας αγγλιας" κ οπου να'ναι φτανει!!!!
φιλιαααααα σε ολες!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 531909 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:κοριτσια μου θα σας αφησω γτ ερχεται η αδερφουλα μου απο "τας αγγλιας" κ οπου να'ναι φτανει!!!!
φιλιαααααα σε ολες!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 531909 
ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΧΤΕΙΣ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!ΦΙΛΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 3 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις