Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


Καλησπέρα κορίτσια!

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!!!!!

εύχομαι σε όλες μας σύντομα θετικά νέα Θετικό!! και γερά σποράκια στις κοιλίτσες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 544943 !!!!

να μην απογοητευόσαστε και να μη χάνετε τη πίστη σας!

να έχετε υπομονή και θετική σκέψη!

γεννηθήκαμε για έναν και μοναδικό λόγο, για να έχουμε κάποια στιγμή τον σημαντικότερο ρόλο της ζωής μας.
να χαρίζουμε το χαμόγελο μας, την αγκαλιά μας, την αγάπη μας σε αυτές τις ανάσες ζωής,σε αυτά τα τρισχαριτωμένα πλασματάκια.

θα έρθει η ευλογημένη ώρα για όλες.

σας φιλώΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλορίζικο το νέο θεματάκι!!!!!

εύχομαι σε όλες μας σύντομα θετικά νέα Θετικό!! και γερά σποράκια στις κοιλίτσες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 544943 !!!!

να μην απογοητευόσαστε και να μη χάνετε τη πίστη σας!

να έχετε υπομονή και θετική σκέψη!

γεννηθήκαμε για έναν και μοναδικό λόγο, για να έχουμε κάποια στιγμή τον σημαντικότερο ρόλο της ζωής μας.
να χαρίζουμε το χαμόγελο μας, την αγκαλιά μας, την αγάπη μας σε αυτές τις ανάσες ζωής,σε αυτά τα τρισχαριτωμένα πλασματάκια.

θα έρθει η ευλογημένη ώρα για όλες.

σας φιλώΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 

Γεια σου Βαλεντινάκι μου!!Πόσο δίκιο έχεις!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:καλησπερα κοριτσακια μου!!
τι κανετε??
ησυχια αποψε στο θεματακι μας!Rolling Eyes 

Γεια σου κοριτσάρα μου!Πως είσαι?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ ΟΛΕΣ;;;;
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ, ΕΙΡΗΝΑΚΙ, ΒΑΛΑΝΤΑΚΙ, ΣΟΦΑΚΙ83.......I HAVE MISSED YOU!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 438696 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδιαααα!!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;
Ποππάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 !!!Τι κάνεις βρε γειτονάκι μου;;;Εγώ εδώ προσπαθώ να ξαναβρώ τους ρυθμούς μου. Σήμερα είμαι χαλαρά ευτυχως γιατί λείπει ο μπαμπούλας!!!Τι κάνεις εσύ ζουζούνα;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημερούδιαααα!!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;
Ποππάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 !!!Τι κάνεις βρε γειτονάκι μου;;;Εγώ εδώ προσπαθώ να ξαναβρώ τους ρυθμούς μου. Σήμερα είμαι χαλαρά ευτυχως γιατί λείπει ο μπαμπούλας!!!Τι κάνεις εσύ ζουζούνα;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 417472 ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ, ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!
ΕΓΩ ΕΔΩ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ, ΣΤΑ ΙΔΙΑ. ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΡΩΣΩ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΚΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΝΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙΟ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ Ν' ΑΡΧΙΣΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΟΨΕΙ ΦΛΕΒΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΕΜΑΡΑ!!
ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ;;;;ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;;;;

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά Ποπάκι μου να ξεκινήσεις τα μαθηματάκια σου να ξεφύγεις λίγο!Σε καταλαβαίνω είναι βαρετό να κάθεσαι τόσο καιρό αν και εγώ τώρα θα ήθελα χαλαρά ένα μηνάκι ακόμα διακοπές!!!Δε θα με πείραζε καθόλου μα καθόλου!!!
Καλά είναι και το αντράκι μου!Μπήκε κι αυτό στους τρελούς ρυθμούς της δουλειάς του!
Στις 8 του μηνός κλείνουμε 1 χρόνο γάμου!!!Τέτοιες μέρες πέρυσι τρέχαμε και δε φτάναμε!!!Πότε πέρασε 1 χρόνος Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ;;;;;;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Μια χαρά Ποπάκι μου να ξεκινήσεις τα μαθηματάκια σου να ξεφύγεις λίγο!Σε καταλαβαίνω είναι βαρετό να κάθεσαι τόσο καιρό αν και εγώ τώρα θα ήθελα χαλαρά ένα μηνάκι ακόμα διακοπές!!!Δε θα με πείραζε καθόλου μα καθόλου!!!
Καλά είναι και το αντράκι μου!Μπήκε κι αυτό στους τρελούς ρυθμούς της δουλειάς του!
Στις 8 του μηνός κλείνουμε 1 χρόνο γάμου!!!Τέτοιες μέρες πέρυσι τρέχαμε και δε φτάναμε!!!Πότε πέρασε 1 χρόνος Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ;;;;;;;;;


ΑΑΑΑΑΑΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΣΑΣ ΔΛΔ. ΤΕΛΕΙΑ!!!!ΕΜΕΙΣ 10/10 ΕΧΟΥΜΕ.
ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΜΩΣ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ, ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.
ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚ ΠΟΥΘΕΝΑ;;;ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ 26/10 ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ Ν' ΑΝΕΒΟΥΜΕ 3 ΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω 4 χρόνια έχετε να πάτε ε;;;Εμείς φέτος δεν πήγαμε πρώτη φορά και βλέπω φωτογραφίες φίλων από διακοπές και μουρχεται να βάλω τα κλάματα!!!Δεν παίζει να πάμε πουθενά τώρα πια γιατί το αντράκι δεν παίρνει ρεπό, τρώει χώσιμο!!Οπότε ούτε χρόνος υπάρχει αλλά ούτε και χρήμα!!
Δεν πειράζει , τι να κάνουμε , καλά να είμαστε!Μακάρι να πάτε Σαλόνικα 3ημεράκι!!Θα περάσετε σούπερ!Το έχετε πολύ ανάγκη φαντάζομαι!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??
ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ???ΜΕ ΝΕΥΡΑ???ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Κάλλια μου!!Τι έπαθες πρωινιάτικα;;Μήπως περιμένεις να αδιαθετήσεις και γι'αυτό έχεις νευράκια;;;Τι νέα μικρή μου;Πώς τα περνάς;;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου αγαπημενα!!!ειστε ολες καλα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκια μανούλααααααα!!!Τι κάνεις;;;Πώς είναι γ Αποστολία μας με τα γλυκα χειλάκια της;;;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Πωπω 4 χρόνια έχετε να πάτε ε;;;Εμείς φέτος δεν πήγαμε πρώτη φορά και βλέπω φωτογραφίες φίλων από διακοπές και μουρχεται να βάλω τα κλάματα!!!Δεν παίζει να πάμε πουθενά τώρα πια γιατί το αντράκι δεν παίρνει ρεπό, τρώει χώσιμο!!Οπότε ούτε χρόνος υπάρχει αλλά ούτε και χρήμα!!
Δεν πειράζει , τι να κάνουμε , καλά να είμαστε!Μακάρι να πάτε Σαλόνικα 3ημεράκι!!Θα περάσετε σούπερ!Το έχετε πολύ ανάγκη φαντάζομαι!


ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΑΣ.
ΑΣΤΑ ΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ!
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ....ΟΧΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΙΠΑΜΕ!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 328109 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ??
ΕΓΩ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΖΑΒΛΑΚΩΜΕΝΗ???ΜΕ ΝΕΥΡΑ???ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!
ΥΠΟΜΟΝΗ.....
ΚΑΛΕ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΤΗΣ ΦΩΤΟ;;;;;;

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!flower flower flower 
τι κανετε????
εγω καλα αν και πηγε ακομα ενα 50ημερο χαμενο ,σημερα εμφανιστηκαν τα καφε!!!

καλλια μου εισαι καλυτερα???

σοφακι μου αν πως σε καταλαβαινω να εχεις εναν μπαμπουλα πανω απο το κεφαλι σου Mad 

ποπακι μου εμεις θα παμε του χρονου διακοπουλες,πρωτα ο Θεος,και εμεις 4-5 χρονια εχουμε να φυγουμε κ να πω οτι εδω στην κερκυρα κανουμε κ τιποτα ???
6 μπανια καναμε κ φετος Mad 
ο μπαμπας μας δουλευει οολη μερα!!!

αλεξανδρα μου γλυκια τι κανεις??/
η μπουμπου η κουκλα??
πως τα πατε τα δυο σας?
δωστει φιλια πολλαααα (αν κ ειμαι σιγουρη οτι το κανειςVery Happy )

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου αγαπημενα!!!ειστε ολες καλα?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 35468 


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΔΩΣΤΗΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ;;;

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου!!!flower flower flower 
τι κανετε????
εγω καλα αν και πηγε ακομα ενα 50ημερο χαμενο ,σημερα εμφανιστηκαν τα καφε!!!

καλλια μου εισαι καλυτερα???

σοφακι μου αν πως σε καταλαβαινω να εχεις εναν μπαμπουλα πανω απο το κεφαλι σου Mad 

ποπακι μου εμεις θα παμε του χρονου διακοπουλες,πρωτα ο Θεος,και εμεις 4-5 χρονια εχουμε να φυγουμε κ να πω οτι εδω στην κερκυρα κανουμε κ τιποτα ???
6 μπανια καναμε κ φετος Mad 
ο μπαμπας μας δουλευει οολη μερα!!!

αλεξανδρα μου γλυκια τι κανεις??/
η μπουμπου η κουκλα??
πως τα πατε τα δυο σας?
δωστει φιλια πολλαααα (αν κ ειμαι σιγουρη οτι το κανειςVery Happy )


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟ!!!!
ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΣΟΦΑΚΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΡΟΥΦΙΑΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.....
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ SOFAKIZ......ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ, ΤΙ ΑΔΙΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, ΚΡΙΜΑ, ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ.....ΜΑΚΑΡΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΠΤ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΤΗΣ!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="kallia24"]ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?[/quote


ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ή ΘΗΛΥΚΟ;;;;ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΣ;;;;ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ;;;;ΜΟΥΡΛΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΩΝ ΣΚΥΛΩΝ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την poppaki στις Πεμ Αυγ 29, 2013 11:09 pm, 2 φορές συνολικά

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?


ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΞ! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ!Sad Sad Sad 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλεξανδρα μου χρονια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 9664 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #127 - Σελίδα 2 9664  να χαιρεσαι το ονομα σου,την οικογενεια σου και την κορουλα σου,γλυκια μου!!!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Σ?

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣRolling Eyes Rolling Eyes ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΑΚΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!Very Happy 

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ(83)ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΣ ΠΟΛΥ!!!ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε?

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΛΙΠΑΚΟΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!ΕΣΥ?ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ?[/quote


ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ή ΘΗΛΥΚΟ;;;;ΠΩΣ ΤΗΝ ΛΕΣ;;;;ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ;;;;ΜΟΥΡΛΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΩΝ ΣΚΥΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ!!!
ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙΤΣΑ,ΔΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΛΕΩ minnie!!!ΕΙΝΑΙ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΝΣΕΡΑΚΙ ΔΝ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΛΛΟ...ΑΑΑ ΕΓΩ ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΔΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!!ΟΛΑ Τ ΑΓΑΠΩ!!!I love you I love you I love you 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:καλα ειμαστε ζουζουνες μου!!η αποστολια μου εκανε μαμ,καθαριστηκε κ τωρα κανει νανι κ εγω παιρνω το πρωινο μου κ θα ξαπλωσω να παρω δυναμεις οσο κοιμαται!εσεις τι κανετε?εχουμε κανενα ευχαριστο νεο?
ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΞ! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΣΥΧΙΑ!Sad Sad Sad 
χμμμμ ποππακη μου σας παιδευουν τα νινακια.μα αφου θα ερθουν γιατι μας το παιζουν δυσκολα????I love you ο αντρουλης σου καλα ειναι?ολα καλα τωρα με τη δουλεια του ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις