Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Α μπραβο. και το'' σκουπιδακι'' ειναι πιθανο.
Ανα γεια σου!Razz Razz 

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εννοειτε ''σκουπιδακι''; δεν ρωταω ειρωνικα, αληθεια δεν παει ο νους μουShocked Shocked Shocked Shocked 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peristeraki έγραψε:τι εννοειτε ''σκουπιδακι''; δεν ρωταω ειρωνικα, αληθεια δεν παει ο νους μουShocked Shocked Shocked Shocked 
δεν ξερω να σε πω. Razz 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ μορφωθηκα σχετικα και απαντω : Πιθανον να ειναι το τσουξιμο απο σκληρο σεξ που κανεις οπως ειχες αναφέρει παλαιοτερα. Πραγματικα αυτο ειναι πιθανο και αν ιεναι και κατι αλλο που υποπτευομαιWink  θα σου απαντησω οπως απαντησε και μια κοπελα τοτε ''προσεχε μην μεταφερεις μικροβια στον κολπο και αλλες μολύνσεις που μπορει να ειναι υπευθυνα και για ουρολοιμώξεις''. επισης αν ο γιατρος που ρωτησες περι τσουξηματος και εγκυμοσυνης ειναι ο ιδιος που σου ειπε οτι με ουρολοιμωξη κανεις βιοχημικη αποβολη τοτε θα σου προτεινα να παρεις και μια δευτερη γνωμη. Αυτα ελπιζω να βοηθησα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede στις Τετ Σεπ 04, 2013 11:24 am, 1 φορά

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπα κ εγω........! δεν καταλαβα πως το ειπατε! κρυσταλλους οκ εχω ακουσει αλλα σκουπιδακι πρωτη φορα!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:οκ μορφωθηκα σχετικα και απαντω : Πιθανον να ειναι το τσουξιμο απο σκληρο σεξ που κανεις οπως ειχες αναφέρει παλαιοτερα. Πραγματικα αυτο ειναι πιθανο και αν ιεναι και κατι αλλο που υποπτευομαιWink  θα σου απαντησω οπως απαντησε και μια κοπελα τοτε ''προσεχε μην μεταφερεις μικροβια στον κολπο και αλλες μολύνσεις που μπορει να ειναι υπευθυνα και για ουρολοιμώξεις''. επισης αν ο γιατρος που ρωτησες περι τσουξηματος και εγκυμοσυνης ειναι ο ιδιος που σου ειπε οτι με ουρολοιμωξη κανεις βιοχημικη αποβολη τοτε θα σου προτεινα να παρεις και μια δευτερη γνωμη. Αυτα ελπιζω να βοηθησα.
Χμμμμ....Και στο ιδιο εκεινο θεμα της μας επιβεβαιωνει πανυγηρικα ολες οτι ειχε οντως παθει ουρολοιμωξη, το γραφει η ιδια, και ετυχε και η βιοχημικη κυηση....
Και ΟΧΙ!!! Η ουρολοιμωξη ΔΕΝ ειναι συμπτωμα ουτε ωοθηλακιορρηξιας, ουτε εγκυμοσυνης, ουτε εμφυτευσης, ουτε βιοχημικης κυησης...

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα το βρηκα! μηπως ειναι ουρολοιμωξη;;; ζντουπ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers τι;;; της το λετε μια ωρα;;; πφφφφφφφ παλι δεν προλαβα πρωτη! κεφι εχω η ατιμη!

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν έχω ιδέα για σύμπτωμα αλλα ας ψάχνεις για ουριθρικο σύνδρομο αν το παθαίνεις συχνά. Όταν ειδικα περιμένεις περίοδο η ωορρηξία είναι πιο έντονα αυτα τα συμπτώματα ενοχλησεων στην ουρηθρα.

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="reniapa"]ειναι να μην θυμωνει βρε κοριτσι μ?μια βοηθεια,μια συμβουλη μια συμπαρασταση θελει το κοριτσι για να μην περασει ολη αυτη την αγωνια μονη της κ ν εχει μια παρηγορια μεχρι να μαθει τ αποτελεσματα..σ ευχομαι κοριτσι μ ν εισαι..ειχα κ εγω τσουξιμο ..ναι...2 μερες..κ μαλιστα ειχα τ αγχος πως δε θα αντεχα παλι ολη αυτη τ διαδικασια...επειτα απο 2 μερες ολα καλα...υπομονη..ο χρονος θα δειξει...να πανε ολα καλα κ ετσι οπως τα θελεις στ ζωη σου..Wink[/quote]

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ "ΦΩΣΤΗΡΑΣ" ΟΠΩΣ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΤΗ ΚΑΘΕΜΙΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΠΛΕΧΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΝ...ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΡΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ!ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΘΥΜΩΣΑ, ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΩΣ "ΜΗ ΘΥΜΩΝΕΙΣ" ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΑΝΤΛΗΣΕ ΤΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!!ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΗΔΗ ΟΤΙ ΕΛΗΞΕ ΤΟ "ΘΕΜΑ" ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΚΑΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΣΧΕΤΑ ΣΑΣ ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ Η ΣΕ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΕΤΕ ΑΠΟ "ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ" ΟΠΩΣ ΕΓΩ.ΟΠΟΤΕ ΟΣΟΙ ΤΑ ΒΙΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑΝ, ΔΥΟ, ΤΡΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ , ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!ΩΣΤΟΣΟ, ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ "ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ" ΤΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ Μ Ο Ν Ο ΣΕ ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΣ "ΜΑΘΗΜΑ".ΘΕΩΡΩ ΛΗΞΑΝ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ούτε αστειευόμουν, ούτε ειρωνευόμουν, ούτε έσπαγα πλάκα. Σου απάντησα πολύ σοβαρά! Τελικά τι σου είπαν οι γιατροί?

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="roodie"]Εγώ ούτε αστειευόμουν, ούτε ειρωνευόμουν, ούτε έσπαγα πλάκα. Σου απάντησα πολύ σοβαρά! Τελικά τι σου είπαν οι γιατροί?[/quote]
ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ "ΓΙΑΤΡΟΙ" ΕΔΩ ΜΑΣΑ..ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΦΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΤΩΝ 8-9 ΩΡΩΝ ΤΕΛΙΚΑ.ΤΩΡΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΠΤ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ..ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MARAKI!86 έγραψε:
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ...ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ Μ Ο Ν Ο !ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ "ΑΣΤΕΙΑ" Ή ΘΕΩΡΙΕΣ.ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑΙ..ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΥΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ, ΝΑΙ, ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ 2 ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΡΦΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ...study 
"καποια" εδω ειπε οτι θυμωσες κρινοντας απο αυτα τα λογια, και αυτη η "καποια" η οποια αναφερεσε δεν σου ειπε τπτ κακο ! αλλα δεν φταις εσυ εγω φταιω που καθησα και ασχοληθηκα με το προβλημα σου που μαλλον ουτε προβλημα ειχες να φανταστω οπως επισης ουτε ειχες θυμοσει αλλα και ουτε χρειαζοσουν και την συμπαρασταση ..μα γτ γραφεις τελικα? για να περναει η ωρα? απο αυτη την "καποια" εχεις την καληνυχτα της

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ θα ξαναπώ για το ουρηθρικό σύνδρομο. Ψάξτο λίγο.

MARAKI!86

MARAKI!86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="vasoulagal"][quote="MARAKI!86"]
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ...ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΣΟΥΞΙΜΟ ΣΤΗΝ ΟΥΡΗΣΗ Μ Ο Ν Ο !ΛΕΩ ΟΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΤΗΣ ΚΑΟΥΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΤΣΟΥΞΙΜΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ "ΑΣΤΕΙΑ" Ή ΘΕΩΡΙΕΣ.ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΥΠΗΡΧΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑΙ..ΟΣΟ ΖΕΙΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΩΣΤΕ!ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΥΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ, ΝΑΙ, ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ 2 ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΡΦΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΤΗΣ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ...study [/quote] "καποια" εδω ειπε οτι θυμωσες κρινοντας απο αυτα τα λογια, και αυτη η "καποια" η οποια αναφερεσε δεν σου ειπε τπτ κακο ! αλλα δεν φταις εσυ εγω φταιω που καθησα και ασχοληθηκα με το προβλημα σου που μαλλον ουτε προβλημα ειχες να φανταστω οπως επισης ουτε ειχες θυμοσει αλλα και ουτε χρειαζοσουν και την συμπαρασταση ..μα γτ γραφεις τελικα? για να περναει η ωρα?  απο αυτη την "καποια" εχεις την καληνυχτα της [/quote]
ΑΚΡΙΒΩΣ...ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ!!!!!Wink 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοπελιά, και δίκιο να έχεις, με τον τρόπο σου το χάνεις, να ξέρεις

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα που θυμήθηκα,δεν ξέρω αν είναι σχετικό ή άσχετο,όμως εγώ αυτό το παθαίνω όταν δεν πίνω πολύ νερό.Μπορεί να λέω και βλακεία αλλά σε μένα τετοιες μέρες έχω παρατηρήσει αυτό το φαινόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις