Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ Μ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ!
καλημερα καλλια μου γλυκιαααα!
τι κανεις??/
καλη επιτυχεια ζουζουνα!!!!
Καλημέρα Σοφάκι μου καλα ειμαι!εσυ?ο φιλιπακκος μας?του περασε η ιωσουλα?
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ Μ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ!
καλημερα καλλια μου γλυκιαααα!
τι κανεις??/
καλη επιτυχεια ζουζουνα!!!!
Καλημέρα Σοφάκι μου καλα ειμαι!εσυ?ο φιλιπακκος μας?του περασε η ιωσουλα?
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 
καλλιτσα μου ο φιλιππακος καλα! εγω χαλια! πιασμενη στον αυχενα και ειναι πολυ κουραστικο Mad 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ Μ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ!
καλημερα καλλια μου γλυκιαααα!
τι κανεις??/
καλη επιτυχεια ζουζουνα!!!!
Καλημέρα Σοφάκι μου καλα ειμαι!εσυ?ο φιλιπακκος μας?του περασε η ιωσουλα?
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 
καλλιτσα μου ο φιλιππακος καλα! εγω χαλια! πιασμενη στον αυχενα και ειναι πολυ κουραστικο Mad 
ωχ σε καταλαβαινω κοριτσακι μου!υπομονη κοριτσακι μου και περαστικα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 35468 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
kallia24 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Μ ΟΜΟΡΦΑ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΟΛΗ Μ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΕΚΕΙ!
καλημερα καλλια μου γλυκιαααα!
τι κανεις??/
καλη επιτυχεια ζουζουνα!!!!
Καλημέρα Σοφάκι μου καλα ειμαι!εσυ?ο φιλιπακκος μας?του περασε η ιωσουλα?
σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 
καλλιτσα μου ο φιλιππακος καλα! εγω χαλια! πιασμενη στον αυχενα και ειναι πολυ κουραστικο Mad 
ωχ σε καταλαβαινω κοριτσακι μου!υπομονη κοριτσακι μου και περαστικα!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 35468 
ευχαριστωωω!!! I love you 
κολλαει γι αυτο αργω να απαντησω..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριίτσια μου καλησπέρα!!Σοφάκι83 γερά εμείς δεν μασάμε με τον μπαμπούλα υπομονή θα περάσει και αυτή η μέρα..Σοφάκι μου περαστικούλια σου μωρέ κάποιος σας μάτιαξε δεν εξηγείται αλλιώς!Κάλλια μου γλυκιά εύχομαι να βγει κάτι θετικό από την συνέντευξη περιμένουμε!Ποππάκι μου εύχομαι να μην καταλάβεις τίποτα από την εξέταση και να πάνε όλα τέλεια!Περιμένουμε νέα σου!!Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 379767 
Εγώ από χτες έχω αρχίσει να έχω κάποια πονάκια χαμηλά αλλά ελπίζω..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ.
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ........Sad Sad Sad Sad Sad 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ.
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ........Sad Sad Sad Sad Sad 
δηλαδη κοριτσακι μου??

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!
ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΩΝΙΑ.
ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ........Sad Sad Sad Sad Sad 

Τι σου είπαν Ποππάκι μου?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ:
Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ. Sad Sad Sad 
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ. ΕΓΩ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΜΟΥΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΤΟΥΣ!ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ 4Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ.......ΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΑΛΛΟ......
Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΙ!!!ΕΜΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΑ ΜΕ ΧΕΙΡΓΟΥΡΓΙΟ. Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΤΙΣ 6 ΓΙΑΤΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ Κ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ, ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΜΕΣΩΣ VIBRAMICYN ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗ "ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ" ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ......
ΕΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ Κ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ, ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΗΤΑΝ 2-3 (ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΕΝΑΣ ΠΑΡΑ ΕΝΑΣ).
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ Τ' ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 1-1.5 ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ......ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ, ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ......ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΧΑΣΕΙ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ Κ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΥΓΕΙΑ.
ΟΠΟΤΕ ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΓΩ ΘΑ ΕΔΙΝΑ, ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. Wink Wink Wink Wink Wink 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ:
Η ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ. Sad Sad Sad 
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟΣ. ΕΓΩ ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΜΟΥΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΤΟΥΣ!ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ 4Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ.......ΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΑΛΛΟ......
Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΙ!!!ΕΜΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΙΚΑ ΜΕ ΧΕΙΡΓΟΥΡΓΙΟ. Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΤΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΤΙΣ 6 ΓΙΑΤΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ!ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ Κ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ, ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΜΕΣΩΣ VIBRAMICYN ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΗ "ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ" ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΣΑ......
ΕΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ Κ ΤΟ ΡΥΘΜΙΣΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ, ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΗΤΑΝ 2-3 (ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ, ΕΝΑΣ ΠΑΡΑ ΕΝΑΣ).
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ Τ' ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕ 1-1.5 ΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛΑΚΙΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΗΛΙΚΙΑ......ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ, ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ......ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΧΑΣΕΙ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ Κ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΥΓΕΙΑ.
ΟΠΟΤΕ ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΓΩ ΘΑ ΕΔΙΝΑ, ΝΑ ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. Wink Wink Wink Wink Wink 


Αχ κοριτσάκι μου.....Sad Sad Sad Έχεις πολύ μεγάλο δίκιο για το χρονικό περιθώριο που λες δεν πρέπει να αφήνουμε να περάσει τόσος καιρός...Πότε σου είπαν οι γιατροί για την επέμβαση?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΘΑ ΤΙΣ ΔΕΙ ΠΡΩΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.......

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με τρομαξες πααααρα πολυ κοριτσακι μου ετσι οπως το ειπες. το θεμα ποπακι μου ειναι να διορθωνονται.
αχ σε καταλαβαινω κοριτσακι μου (το πως νιωθεις) ,προσπαθησε να ηρεμησεις κ να χαλαρωσεις οσο μπορεις..
συμφωνω μαζι σου οτι καμια δε χρειαζεται να περιμενει τοσο πολυ,φανταζομαι τον πονο για να λιποθυμησεις εσυ..
ολα διορθωνονται ποπακι μου..φαντασου να ηταν αλλιως τα πραγματα.
ειμαστε μαζι σου I love you 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ. ΘΑ ΤΙΣ ΔΕΙ ΠΡΩΤΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.......
Κατάλαβα..Ναι όσο πιο νωρίς τόσο καλύτερα..Μην σε στεναχωρεί πάντως τόσο το κομμάτι της ηλικίας και μένα η μαμά μου στα 36 με έκανεSmile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΟΣΟ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΦΘΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΩΡΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ.....
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση κοριτσακι μου!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΔΕΝ ΕΙΝΑΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΟΣΟ Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΦΘΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΓΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΩΡΑ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΡΙΟ.....
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Καλή ξεκούραση κοριτσάκι μουΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 531909 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pantws den einai sigouro oti i worhxia ginetai mia mia. mporei na ginei gia perissotero apo 1 mhna apo th mia wo8iki kai meta apo thn alli kai pali sigouro den einai

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ποππανς μου,γλυκο μου κοριτσακι εσυ!!!καθε εμποδιο για καλο....θα προχωρησεις στο επομενο σκαλοπατακι.....τωρα ξρεις το τι πρεπει να κανεις θα σε καθοδηγησει ο γιατρος σου.....
εισαι δυναμικο κοριτσι εσυ.οπως σου εχω πει δεν σε φοβαμαι,ολα θα τα καταφερεις,ολα θα γινουν....μην σε παιρνει απο κατω......
αυτο που λες με την οωρηξια εμενα δεν εχει τυχει μια μια..ολο δεξια μου γινεται ....τυχαιο να ειναι?δεν ξερω......
εχεις τα φιλια μου!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 

σε ολα τα κοριτσακια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου.......
ποπακι μου γλυκο και αγαπημενο και εγω οταν διαβασα το πρωτο μηνυμα σου πραγματικα τρομαξα.....δοξα το Θεο ειναι κατι το οποιο διορθωνεται....ολα θα γινουν....σε αυτο που λες οτι δεν πρεπει να αφηνουμε τον χρονο να κυλαει εχεις δικιο...τωρα με τη βοηθεια του γιατρου θα γινουν ολα....
τι εχεις περασει και εσυ ρε κοριτσι μου;;;;;ο Θεος ομως εχει για ολους...τωρα με την καταλληλη βοηθεια συντομα θα αγγιξεις το θαυματακι σου.......
φιλακια πολλα ποπακι μου....Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 
φιλακια πολλα και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια.....Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;;ΠΟΣΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΒΡΟΧΕΡΟΣ ΚΑΙΡΟΣ!!!
ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΨΙΛΟΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΟΤΙ ΔΛΔ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΜΕΡΙΑ (ΤΗΝ ΚΑΛΗ) ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΑ. ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ (ΤΗΝ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ) ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΔΛΔ.ΟΠΟΤΕ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΩ. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.......

ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.....
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 438696 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.
Η ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΡΕΘΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗ. ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΧΙ ΕΠΑΦΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΕ ΧΑΡΑΜΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ.
ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ "ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ" ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΡΘΑΝΟΙΧΤΑ, ΑΛΛΑ ΡΙΣΚΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΤΟΥ ΤΡΑΧΗΛΟΥ....
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 11 ΜΕΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΚ. ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ, Ν' ΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ Ή ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΙ (ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΜΑ ΤΙ ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ?
ΒΡΟΧΟΥΛΑ ΖΕΣΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ..ΤΕΛΕΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 35468 

ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣ ΕΣΕΝΑ ΔΝ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Κ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ..ΓΤ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 35468 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!
Ποπάκι μου γλυκό Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 334590 !Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!Μη μου αγχώνεσαι, τώρα έχεις πάει παρακάτω , θα το ψάξεις θα το συζητήσεις με τον γιατρό σου και θα κάνεις ό,τι είναι καλύτερο. Πόσο πολύ θα συμφωνήσω μαζί σου γι'αυτό που λες ότι δεν πρέπει να περιμένουμε τόσο καιρό για να ψαχτούμε!Πραγματικά κι εγώ αν γύριζα το χρόνο πίσω θα είχα ξεκινήσει από τους πρώτους μήνες τις εξετάσεις. Τέλοσπάντων, σημασία έχει ότι εντοπίστηκε το πρόβλημα και θα εστιάσεις τώρα πια στη λύση του, κάτι που όπως έχουμε πει είναι προτιμότερο από το να μην φταίει τίποτα οργανικά και να μην μπορείς να βρεις μια λύση.
Τόσο πολύ πόνεσες Ποπάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 11 534787 ;;Ωχ τι με περιμένει ε;;!!Όσο γι'αυτό που λες για τον τράχηλο και την πιθανή μόλυνση, εγώ λέω καλύτερα να έπαιρνες ένα τηλ τον γιατρό σου να τον ρωτήσεις αν πρέπει να πάρεις το ρίσκο. Για να είσαι σίγουρη, μην το ρισκάρεις έτσι.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο θα κανω κορες, θα τον παρω τηλ το απογευμα, αλλα μαλλον θα ακολουθησω τις οδηγιες και δεν θα κανω του κεφαλιου μου!
παω φαρμακειο!τα λεμε αργοτερα!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου!!!
τι κανετε?? εγω ετσι κ ετσι..

ποπακι μου επειδη ειχα και εγω τραχηλιτιδα και το ειχα ψαξει..νομιζω οτι η λοιμωξη της τραχηλιτιδας βγαζει κατι υγρα τα οποια σκοτωνουν το σπερμα (για ψαξε μηπως βρεις κατι) ,πιστευω οτι ειναι καλυτερο να κανει την αγωγη.
αλλα απο οσο εχω ακουσει μετα τη σαλπιγγογραφια μενει "ανοιχτο" για 2-3 μηνες,ε???
(παντως και η κουμπαρα μου εχει τη μια βουλομενη αλλα ο γιατρος δεν της ειπε να ανησυχει για κατι,απλα αν θελει την ανοιγει και βλεποντας και κανοντας..βεβαια εχει ξεκινησει εδω και 6 μηνες και τις ειπε οτι ακομα ειναι νωρις για να κανει κατι) αυτα...

εγω θελω καφεδακι.... Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις