Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαθε μερα δηλωνω παρων Ευακι αλλα το Αλεξακι δεν μου επιτρεπει και πολλα ποστ :Ρ

Τελος καλο...τι θα παθαινατε!!!!Σε μονοκατοικια ή πολυκατοικια;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Siliaki,
να χαίρεσαι την κοράκλα!

roxanne,
κανονικά πλένονται!

nafs,
μεγειά τα προικιά!

eva evaki,
όποτε και να γεννήσεις μανούλα Νοεμβρίου θα είσαι!

Κι εγώ έχω γιατρό αύριο!!!! Laughing 

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas manoules ti kanete???
Exo kairo na mpo trexo me kati doulitses...Proxtes adieasame to domatio mesa stin evdomada tha vapsoume k apo tin alli evdomada tha perimeno ta pragmata na erthoun...

Ta pragmatakia tou mpempi den exo pleinei tipota...skeftomai na ta plino prota ena xeri sto plintirio me kanoniki skoni k meta na ta freskaro pali me skoni gia mora...Eseis pio xrisimopoiisate??
Ax exo ena provlima...agorasa ena stroma gia to likno olo kokofoinika kai myrizei apaisia..Evgala prin to kalymma kai to eplyna mpas kai xemirisei alla myrizei o kokofoinikas oxi to kalymma...ti na kano??? to exo exo ston ilio na aeristei..

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε???

Καλορίζικο το θεμτάκι μας!!!

Σιλιάκι να χαίρεσαι την κόρη, πάντα ευτυχισμένη!!!

Evaki μπράβο ψυχραιμία!!!!!

Ιωάννα Back to Reality???


Χθές καθαρίσαμε το σπίτι κ στρώσαμε χαλιά, αφού σε 2-3 μέρες φεύγω, είπαμε να βάλουμε το σπίτι σε σειράγιατί μετά το στεφάνι μου θα είναι μόνο του κ έτσι δεν πρόλαβα να σας διαβάσω.
Κ καλά κάναμε δηλαδή, η θερμοκρασία εδώ έπεσε σήμερα πάρα πολύ κ βρέχει απο το πρωι.
Σήμερα πήγα το πρωί κ έβαλα το holder, το οποίο κ θα κρατήσω 2 μέρες.
Έχω χάλια διάθεση απο το πρωί κ δε λέει να φτιάξει..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vivaki έγραψε:Geia sas manoules ti kanete???
Exo kairo na mpo trexo me kati doulitses...Proxtes adieasame to domatio mesa stin evdomada tha vapsoume k apo tin alli evdomada tha perimeno ta pragmata na erthoun...

Ta pragmatakia tou mpempi den exo pleinei tipota...skeftomai na ta plino prota ena xeri sto plintirio me kanoniki skoni k meta na ta freskaro pali me skoni gia mora...Eseis pio xrisimopoiisate??
Ax exo ena provlima...agorasa ena stroma gia to likno olo kokofoinika kai myrizei apaisia..Evgala prin to kalymma kai to eplyna mpas kai xemirisei alla myrizei o kokofoinikas oxi to kalymma...ti na kano??? to exo exo ston ilio na aeristei..
Πλύντο μόνο με το βρεφικό, μωρέ! Υπερβολή να τα πλύνεις 2 φορές!

Το στρώμα αν δεν ξεμυρίσει, δώστο πίσω!


ifi,
μη μασάς! Στα είπα και από κείθε!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
roxanne87 πολυ κακο ματι...απαπαπαπαπαπαπαπαπαπα...ειναι μερικες παντως ...Mad Mad Mad Mad Mad Mad 

iazon με το καλο ο γιατρος αυριο!!!Πως ετυχε βρε κοριτσια και εχουμε γιατρο ολες αυτη την εβδομαδα?Εγω την Πεμπτη...σας το ειπα?δεν σας το ειπα...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Vivaki κι εγω υπερβολη το βρισκω να τα πλυνεις 2 φορες...βαλτα στο προγραμμα με προπλυση αν θες...εγω παντως προδερμ θα παρω για το πλυντηριο!Τοσο πολυ μυριζει το στρωμα??Αν δεν ξεμυρισει πηγαινε το τους πισω!!!

Ifi μπηκατε για τα καλα στο χειμωνα ε?Αν και εδω εχει ακομα ζεστη πως και πως θελω να στρωσω για να συνεφερω το σπιτι με μια γενικη και υστερα να περιμενω την μπεμπουλα μου μονο...Εβαλες το holder ε?Τελεια...αντε καλα αποτελεσματα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 417472

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tha do ti tha kano eplina to kalymma tou sto plintirio avrio pou tha stegnosei an synexizei na myrizei tha tous paro tilefono...

Skeftika na ta plino 2 fores mono osa einai kainouria na fygei i polu skoni...oxi lete e??

Pira skoni proderm..malaktiko den exo parei..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ θα τα βάλω με πρόπλυση (ακριβώς για να πλυθούν πολύ καλά).

Και προσοχή: μην βάλετε πάρα πολύ απορρυπαντικό. Όσο πρέπει μόνο.
Τα υπολείμματα απορρυπαντικού μπορεί να κάνουν κακό στο δερματάκι του μωρού!

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vivaki έγραψε:tha do ti tha kano eplina to kalymma tou sto plintirio avrio pou tha stegnosei an synexizei na myrizei tha tous  paro tilefono...

Skeftika na ta plino 2 fores mono osa einai kainouria na fygei i polu skoni...oxi lete e??

Pira skoni proderm..malaktiko den exo parei..
Εχω ακουσει οτι δεν κανει μαλακτικο, δεν ξερω εσεις τι λετε?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 125586 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 125586 GEIA SAS...TI KANETE EMEIS EIXAME KOSMO STO SPITI MOLIS FYGANE...! PHGAME KAI MAS PSWNISE H PETHERA MOU OLA TA APARETITA TOU MWROY EIS DIPLOUN...TO KATAEYXARISTITHIKA...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 90233 POLLA PRAGMATAKIA.. APO PANES..APO KREMES APO AFROLOYTRA MWROMANTILA...SFOYGKARIA. APORIPANTIKA...OOOLA OSA XREIAZOMASTAN !TO EKTIMHSA KALYTERA APO TO NA EPERNE ROYXA NA SAS PW THN ALHTHEIA! EGW PHRA TO PRODERM KAI APORIPANRTIKO KAI MALAKTIKO ALLA PHRA TO YGRO GIA THN SKONH GENIKA XERRW OTI DEN EINAI KALH...!!!!!! KAI TO DETOL TO YGRO PLHNTIRIOY EINAI ENA KAI ENA MAZI ME TO MALAKTIKO ROYXWN! H KAI MONO TOU! KAI EGW THN PEMPTH EXW GIATRO..KAI THA KOPEI KAI TO RAMA EKEI NA DEITE ANXOS META KATHE MERA....Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes HTHELA NA SXOLIASW KI ALLA...MM..AAA..GRINIAROYLA KAI EGW LEW NA TOYS TO PEIS GRIGORA! TO MALAKTIKO EGW XERW OTI KANEI KALO STO OTI MALAKONEI TA ROYXALAKIA DEN EINAI SKLHRA META TO APORIPANTIKO!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KΚαλημέρα!

Ετοιμάζομαι σιγά σιγά για την γιατρό, έχουμε ραντεβού στις 10, πάμε να δούμε το μπεμπί μας!

Και μετά βουρ για μαθήματα με την μαια, τι χαρά! Μόνο που δεν ξέρω τι να φορέσω γιατί έχει ανοιξει ο ουρανός και από χθες δεν έχει σταματησει να βρεχει...

Ευάκι, με γεια τις αγορές, με το καλό να τα χρησιμοποιήσεις όλα! Εγώ θα ρωτήσω σήμερα την μαία για απορρυπαντικό (ή προδέρμ ή αρκάδι θα πάρω μάλλον). Μαλακτικό γιοκ, το έχω καταργήσει και για μας εδώ και χρόνια. Εκτός από την ωραία μυρωδιά, δεν έχω παρατηρήσει καμία διαφορά στα ρούχα μου. Να γλιτώσουμε και κανα χημικό, συν του ότι μου έχουν πει όλοι όσοι έχουν χρόνια μαγαζιά με ρούχα και λευκά είδη ότι τα "κόβει".

Σι γιου λέιτερ γκιρλςςςςςςςςςςς!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα καλο μηνα!!!

Ναφς περιμενουμε νεακια!!!

Εγω νεακια το απογευματακι!!!

Με ΄γεια της Ευακι!Να ναι καλα η πεθερα Smile

Εμενα η μαμα εδωσε μπικικινια για τη γεννα ...με χαρα τα πηρα!!!Η βοηθεια ειναι παντα δεκτηEmbarassed 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό μήνα κοριτσάκια όμορφα!!!

Ευάκι μου τι πήγατε να πάθετε με τους ληστές παναγία μου!!!Πάνω μου θα τα είχα κάνει!!!
Με γεια σας και τα ψώνια και μπράβο στην πεθερούλα σου!!!!

Ιφάκι μου καλά αποτελέσματα στο χόλντερ αν και θα είναι μια χαρούλα!!!

Ναφς και Ιωάννα καλή συνάντηση με τα μωράκια σας σήμερα και περιμένουμε νέα!!!

Σήμερα μπήκα στην 35η εβδομάδα!!!Γιουπιιιι!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 893968 Άλλες 5 μου έμειναν!!!
Το απόγεμα θα πάμε και μεις για τα τελευταία ψώνια μας και από αύριο αρχίζω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 93981 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 
Ανέβηκα και στην ζυγαριά σήμερα...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 13953 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 13953  58 κιλά έδειξε...είμαστε στα +7!!!!Καλέ πως μπαίνουν έτσι στο τέλος???ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 606100 



roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κ καλό μήνα!

Ευάκι με γεια τα ψωνάκια κ μπραβο στην πεθερά!

Σοφία μια χαρούλα, η βοήθεια πάντα χρειάζεται, όσο καλό κουμάντο κ αν έχεις κάνει!

Ναφς περιμένουμε νέα για το λουλουδι σουflower 

Εγώ απο το πρωί ξεχωρίζω χρωματάκια κ πλένω! Βάζω κ μαλακτικό, για να είναι βελούδινα τα ρουχαλάκια μας! περιμένω να στεγνώσει η πρώτη ''φουρνιά'' να βάλω σίδεροΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 

Παντως ιωάννα δίκιο είχες, όσο κρατάει ο καιρός πρέπει να τα κάνεις γτ εχθές που έπλυνα την πάντα δεν στέγνωνε με τπτ! οποτε με το που είδα ήλιο σήμερα βουρ!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:Καλημέρα κ καλό μήνα!

Ευάκι με γεια τα ψωνάκια κ μπραβο στην πεθερά!

Σοφία μια χαρούλα, η βοήθεια πάντα χρειάζεται, όσο καλό κουμάντο κ αν έχεις κάνει!

Ναφς περιμένουμε νέα για το λουλουδι σουflower 

Εγώ απο το πρωί ξεχωρίζω χρωματάκια κ πλένω! Βάζω κ μαλακτικό, για να είναι βελούδινα τα ρουχαλάκια μας! περιμένω να στεγνώσει η πρώτη ''φουρνιά'' να βάλω σίδεροΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 517142 

Παντως ιωάννα δίκιο είχες, όσο κρατάει ο καιρός πρέπει να τα κάνεις γτ εχθές που έπλυνα την πάντα δεν στέγνωνε με τπτ! οποτε με το που είδα ήλιο σήμερα βουρ!

Οι πιο όμορφες μπουγάδες της ζωής μας!!!
I love you I love you 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!

Evaki με γειά τα ψώνια σας!!!

Nafs & Sophia περιμένουμε νέα απο μα μπεμπίνια!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 186253 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 186253 .

Μαράκι με το καλό στις 40!!!

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα και καλο μηνα σ ολες μας.
Εδω και 2 μερες ειμαι με διαρροια..Ελπιζω να ναι επειδη κρυωσα κι οχι εναρξη διαδικασιας...Νωρις ειναι ακομη.Ο γιατρος μου παντως μου πε να παλουκωθω και να μην πολυκουνιεμαι μπας και το προλαβουμε και δεν ενεργοποιηθει...
Αντε να δουμε.



μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συνεγκυούλες αν και μεσημέριασε εγώ θα σας καλημερίσω!!!
Καλό μήνα να έχουμε...επιτέλους φθινοπώριασε!!!!!Τι καλά...

Είπα να σιδερώσω σήμερα αλλά το πρωί δ μπορούσα να σηκωθώ απο το κρεβάτι...με πονάει η πλάτη μου, η μέση μου και έχω κτ μικροενοχλήσεις στην ευαίσθητη περιοχή...όχι απο κάτω αλλά στο κόκκαλο μπροστά όταν είμαι όρθια!!!Ν'αρχίσω ν'ανησυχώ????
Έβαλα φασολάκια να γίνονται και άραξα στον καναπέ...

maroula περαστικά σου...κοιτα να χαλαρώσεις για να μην έχεις καμιά πρόωση επίσκεψη!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 417472 

Όσες έχουν ραντεβού με τα μπεμπίνια τους περιμένουμε τα νεάκια σας...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ Ιφάκι μου!!!Με το καλό όλες μας!!!

Μαρούλα ξεκουράσου όπως είπε ο ντοκ και όλα καλά θα πάνε...
Αυτό με την διάρροια και τον τοκετό ποτέ δεν κατάλαβα πως συνδέεται!!!

Μαράκι27 όσο περνούν οι εβδομάδες θα τις έχουμε τις ενοχλησούλες μας λογικά!!!Ανάπαυση και συ!!!

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ήρθα κι εγώ! Η μπέμπα μας είναι μια χαρούλα, έφτασε τα 1800 γραμμάρια το πουλάκι μου! Ακόμα έχει στρογγυλοκαθίσει σαν το βούδα με το κεφαλάκι της κάτω από το στήθος μου. Ήλπιζα ότι θα γύριζε, την περασμένη φορά φαινόταν σαν να προσπαθούσε να κάνει τούμπα, αλλά μπααααααααααααα! Ησυχούλα είναι και ντροπαλούλα, πάλι δεν μας άφησε να βγάλουμε φωτο της προκοπής!

Μετά είχα και το πρώτο μάθημα με την μαία, πολύ ενδιαφέρον είχε! Προκαταρκτικό ήταν σήμερα, την Δευτέρα ξεκινάμε για τα καλά, θα μας πει για την βαλιτσούλα, στάσεις ύπνου και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι! Ως τότε μας είπε να καθόμαστε πολύ οκλαδόν, σουτιέν χωρίς μπανέλες και καθόλου αποσμητικό. Αυτό το τελευταίο είναι κάπως βέβαια...

Εσείς τι κάνετε; Εδώ έβγαλε ήλιο επιτέλους, αλλά δεν κάθομαι τώρα να πλύνω. Έχουμε καιρό!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nafs έγραψε:Ήρθα κι εγώ! Η μπέμπα μας είναι μια χαρούλα, έφτασε τα 1800 γραμμάρια το πουλάκι μου! Ακόμα έχει στρογγυλοκαθίσει σαν το βούδα με το κεφαλάκι της κάτω από το στήθος μου. Ήλπιζα ότι θα γύριζε, την περασμένη φορά φαινόταν σαν να προσπαθούσε να κάνει τούμπα, αλλά μπααααααααααααα! Ησυχούλα είναι και ντροπαλούλα, πάλι δεν μας άφησε να βγάλουμε φωτο της προκοπής!

Μετά είχα και το πρώτο μάθημα με την μαία, πολύ ενδιαφέρον είχε! Προκαταρκτικό ήταν σήμερα, την Δευτέρα ξεκινάμε για τα καλά, θα μας πει για την βαλιτσούλα, στάσεις ύπνου και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι! Ως τότε μας είπε να καθόμαστε πολύ οκλαδόν, σουτιέν χωρίς μπανέλες και καθόλου αποσμητικό. Αυτό το τελευταίο είναι κάπως βέβαια...

Εσείς τι κάνετε; Εδώ έβγαλε ήλιο επιτέλους, αλλά δεν κάθομαι τώρα να πλύνω. Έχουμε καιρό!

Μπράβο κορίτσι!!!Μια χαρά το κοριτσάκι σας!!!!Και στο επόμενο ραντεβού με το καλό!!!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nafs έγραψε:Ήρθα κι εγώ! Η μπέμπα μας είναι μια χαρούλα, έφτασε τα 1800 γραμμάρια το πουλάκι μου! Ακόμα έχει στρογγυλοκαθίσει σαν το βούδα με το κεφαλάκι της κάτω από το στήθος μου. Ήλπιζα ότι θα γύριζε, την περασμένη φορά φαινόταν σαν να προσπαθούσε να κάνει τούμπα, αλλά μπααααααααααααα! Ησυχούλα είναι και ντροπαλούλα, πάλι δεν μας άφησε να βγάλουμε φωτο της προκοπής!

Μετά είχα και το πρώτο μάθημα με την μαία, πολύ ενδιαφέρον είχε! Προκαταρκτικό ήταν σήμερα, την Δευτέρα ξεκινάμε για τα καλά, θα μας πει για την βαλιτσούλα, στάσεις ύπνου και κάτι άλλα που δεν θυμάμαι! Ως τότε μας είπε να καθόμαστε πολύ οκλαδόν, σουτιέν χωρίς μπανέλες και καθόλου αποσμητικό. Αυτό το τελευταίο είναι κάπως βέβαια...

Εσείς τι κάνετε; Εδώ έβγαλε ήλιο επιτέλους, αλλά δεν κάθομαι τώρα να πλύνω. Έχουμε καιρό!
Μπράβο Nafs , υπέροχα νέα!!!
Είδες πως φαίνεται οτι το κορίτσι είναι απο καλή οικογένεια??? Ήσυχο κ ντροπαλό!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALO MHNA SYNEGYOYLES....ME TO KALO NA PAROYME TA MWRAKIA MAS STHN AGKALITSA MAS...!!!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 788471 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 788471 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 788471 PWS EISTE POLY NERO ERIXE E??????ANOIXANE OI OYRANOI ! SOFAKI EINAI POLY KALH VOHTHEIA AYTH KAI EMENA THA VOHTHISOYN KATA POLY TA PETHERIKA MOU STA EXODA TOY MWROY...! OI GONEIS MOU MAS EKANAN DWRO OLA TA EPIPLA THS MIKRHS! OPOTE MIA XARA! MARAKI MAS MIKOULIKO ...ME TO KALO KAI 40!!!!!!!!!!! NAFSAKI MIA XARA TELEIA TO MIKOULH SOU E? XEREIS TI EINAI MIKROYLA AKOMA THA GYRISEI PISTEYW AN KAI PREPEI NA EXEI VOLEYTEI,..POSO KAIRO EINAI ETSI? MIA XARA KAI TA MATHIMATAKIA E? TO XWRIS MPANELES KAI TO XWRIS APOSMITIKO GT???????ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 522194 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 522194 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 522194 DEN SOU EIPE? POIA ALLH EIXE GIATROYLH SHMERIS?? PERIMENOUME NEAKIA...! NA SAS KANW MIA ERWTHSEI 3EXNAW POLY TELEYTAIA..AKOMA KAI TA XAPIA POU PHNW TA XEHNAW KAI PHRA SHMERA DYO FORES TO SIDIRO??????ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 2 209536 KAI GENIUKA ENW EGW GENIKA APO MNHMH ELEFANTA...ESEIS EXETE PARATHRHSEI KATI TETOIO???

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Geia sas vre koritsia....
Ax kryosa more k den exo koimithei oli nyxta...poly kataroi k vixas...
Simera piga kommotirio k evapsa ta mallia mou...den xero eseis ta vapset katholu??? ego apo otan ematha oti eimai eggyos tora ta evapsa proti fora gt itan pragmatika poly xalia..

Tin pempti exoume giatro emeis na kanoume kai to doppler...Exei na mas dei apo tis 29 aygoustou...Gia na doume poso tha einai o giokas mou....

Rouxa tha plino kata tis 15 na vapsoume prota na kathariso k tis ntoulapes k na einai freska...

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaki νόμιζα οτι μόνο εγώ το χάνω...χαχαχα.
Οχι μόνο δε θυμάμαι, αλλά επειδή δεν είμαι συγκεντρωμένη δεν ακούω κιόλας ή δεν καταλαβαίνω αυτά που μου λένε, πρέπει να μου τα επαναλαμβάνουν 2-3 φορές.

Vivaki περαστικά, τα μαλλιά εγώ τα έβαψα όταν έκλεισα τον 4ο κ θα τα ξαναβάψω πάλι στα μέσα του 9ου, με φυτική βαφή πάντα. Αλλιώς είναι πολύ χάλια, άσπρισα στα 23 να φανταστείς.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις