Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
8 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 8 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OYF...PARIGORITHIKA TWRA IFAKI...AXXAXAX ALLA EINAI TRAGIKO KAI PROXTES PREPEI NA HPIA DYO FORES TOY THYROIDI PREPEI NA TA GRAFW KAI SHMERA XEKINHSA KAI ANTIVIWSH AYTH KI AN PREPEI NA PROSEXW....Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  KAI AYTO POU LES EXW ASTA ATIMES ORMONES E????? ANTE VIVAKI NA DEIS TON MPEMPAKO SOU...ME TO KALO!!!THA EINAI THREFTARI TWRA!!!!EGW DEN TA EXW VAPSEI KATHOLOU EIMAI KAI KOMMOTRIA KAI XERW PERI TINOS PROKHTO OOOOOLES OI VAFES KAI DEN UPARXEI LOGOS NA VALW SE TETOIA DIADIKASIA TH MPEMPOU!!!!! ALOSTE SIGA TI EMEINE META THA TA KANW TRIKOLORE !!!! EGW OTAN EMEINA EGKUOS HMOUN XANTHIA KAI LIGO PRIN THN AYXENIKH TA EVAPSA APO TH RIZA KAI KATW DHLADH APO TO MAYRO KAI KATO KAI TA EKANA SKOURA KAI OUTE AKOUMPISE TO TRIXOTO H VAFH KALYTERA KANTE TO KAI ESEIS ETSI...!! KAI FYSIKA PARTE MASKA NA MHN THN EISPNEAITE AKOMA KAI THN FYTIKH!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaki antavgies ekana..pote den kano vafi olo to malli k i kommotria prosexe na min akoumpaei poly riza...O antras mou me esteile...mou eipe proxtes na pao na ta vapso gt den fainontousan poly oraia...ti na ton kano me thelei kai stn trixa...

Olokliros antras etsi pisteyo kai ego...Itan na pao kata tis 20 alla afou tha xanapigaina pali tora gia to doppler eipame na pao mia fora...

Evaki rotises sto lito an to vrady epitrepetai na meinei kapoios mazi sou???gt diavasa sto site oti den afinoun..

Emena pali i pethera mou kanei ton kinezo..Den exi ferei oute ena glyko gia to kalo...Kala den thelo kiolas..As einai kala to soi mou pou mou ta agorasan ola kai ta kalytera...

Ase pou ta afentika tou antra mou mas exoun dosei 3 kounies 4 karotsia paixnidia...oloklira set me petsetes pantes kai tetoia...Exo varethei na moirazo kounies se spitia les kai tha pigainei o gios mou sinexeia

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουφ, ποτε θα περασει η ωρα? εγω εχω ντοκ στις 8. Κ εγώ ξεχνάω πολύ κ ουτε πολυκαταλαβαινω πολλες φορές...Embarassed 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANTAYGIES MIA XARA ALLA EGW TO EIPA KAI SAN LUSEI GIA EKEINES POU DEN TOYS ARESOUS OI ANTAYGIES OPWS EGW...Razz Razz Razz TESPA...TI OYTE THN PRWTH MERA DEN AFHNOUN SUNODO? KAI EGW POU THA KANW KAISARIKH????????????????????????????????????? TI THA KANW?????????MOLIS GENNHTHEI TO MWRO VIVAKI TOTE KANTIS KAI ESY THN KINEZA...AI SIXTIR..DEN PEIRAZEI THA EXEIS NA THS LES AYRIO METHAYRIO O ANTRAS SOU TI LEEI? ROXANNE MOU ANTE NA DEIS TO NINAKI SOU KAI NA MAS PEIS E? KALA ASE APO MNHMH VRASTA....!!!!!!!!!!!

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koita etsi ki allios to moro den tha to exeis mazi sou ektos kai an to zitiseis esy...Sto site grafei mono sto monoklino epitrepontai synodoi...K emena exei angxothei o antras mou gt thelei na meinei mazi mou to vrady...

Oso gia tin pethera..tin exo grammeni..Exoume tsakothei gia ta kala k leme ena geia mono..Etsi to exei apodextei kai o antras mou kai den leei kati.. To mono pou leei k mprosta tous einai as einai kala to soi tis vivis pou mas voithoun se ola..
Exallou xerei oti mono tha to vlepei mia fora to trimino kai an..

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALA THS EKANES...! AINTE APO DW DEN PEIRAZEI APO THN MIA DEN THA THN EXEIS KAI MESA STA PODIA SOU! PW..PW KALA OXI TO MWRO DEN THA TO ZHTHSW...! ALLA TWRA ME KAISARIKH KAI MONH MOU TO VLEPW KAPOS!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes POIO POLY GIA MENA GT TO MWRO DEN THA TO EXW DIPLA MOU! ALLA TOYLAXISTON THN PRWTH MERA EPREPE NA AFHNOUN

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα κ εγώ κορίτσια μου όλα καλά με το ντοπλερ δόξα το Θεό. Λουλουδακι πλακούντας κ τραχηλος όλα τελεία Very Happy 

Περιμένουμε κ νέα από τις υπόλοιπες Smile 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα εγκυουλες!!!ΑΑΑΑ δεν σας προλαβαινω μου φαινεται!!!Σημερα ηταν το 2ο μαθημα ανωδυνου τοκετου, μας εδειξε και βιντεο με αληθινη γεννα...δεν μπορω να πω ηταν λιγο σοκαριστικο!!!Αυριο εχουμε τις ασκησεις...μας ειπε να φερουμε καλτσακια για να μην ειμαστε ξυπολητες γιατι θα ξαπλαρουμε σε στρωματακια και σε μπαλες!!!!

eva evaki με γεια τα πραγματακια σας!!!Μπραβο στην πεθερουλα σου!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maraki iraklio αντε απο αυριο ευχαριστες δουλιτσες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 93981  Αχ κι εγω περιμενω πως και πως!!!

maroula μου περαστικα, σιγουρα καποια γριπη ειναι οποτε κατσε για καλο και για κακο ξαπλα να ξεκουραστεις κιολας!!!

Μαρακι27 μαλλον κι εσυ πρεπει να ξαπλαρεις!!!Με ρεγουλα οι δουλειες!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

Nafs τελεια η μπεμπουλα!!!!!!!!!!Ποτε θα ξαναπατε τωρα να την δειτε? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 49454 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 49454 

Vivaki περαστικα και σε σενα!!!Κι εμεις την Πεμπτη εχουμε και γιατρο!!!Ετσι ειπαμε κι εμεις μετα τις 15 να ξεκινησουμε πλυσιματα, καθαρισματα και τακτοποιησεις!!!Ανυπομονωωωω...Η πεθερα σου το παιζει κινεζος ε??????????Αχ τι να πεις...

Sophia μπραβο!!!Ποσο ηταν το μπεμπακι?





ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki,
μεγειά τα προικιά σας!
Ψάξε pregnancy brain στο google και θα καταλάβεις!

maraki_iraklio,
35η, ε;
Πώ πωωωωω!
Για τα κιλά σου, μια χαρά είναι στη φάση αυτή!

maroula,
καλές ξάπλες! Μπορεί και να κρύωσες λίγο!

μαρακι27,
μην ανησυχείς για τα πονάκια. Είναι η ώρα τους να αρχίσουν!

Διάρροια και τοκετός:
(πόσα πρέπει να σας μάθω)
Είναι η φυσική διαδικασία για να καθαρίσει ο οργανισμός. Απλά επειδή τα πρωτόκολλα του νοσοκομείου λένε "ξάπλα με το που θα φτάσεις στο νοσοκομείο", δεν επιτρέπουν (τα πρωτόκολλα) στον οργανισμό να κάνει αυτό που ξέρει. Κανονικά ενεργείσαι φουλ επειδή έτσι ξέρει η φύση.
Απλά το προσπερνάνε στα νοσοκομεία κάνοντας το βρωμοκλύσμα. Πάντως από φίλο που έχω που έκανε την ειδικότητά του στο Αλεξάνδρα, ξέρω πως ακόμα και με το κλύσμα, την ώρα της εξώθησης, κάποια θκατουλάκια πάλι θα βγούνε..... Embarassed 

nafs,
κοτζάμ κοπέλες κι εσείς!
Τι σου είπε ο γιατρός; Προβλέπεται να γυρίσει;;;

vivaki,
περαστικά! Θέλει πολύ προσοχή αυτός ο καιρός!

Στα μαιευτήρια μόνο στα μονόκλινα επιτρέπεται να κοιμηθεί κάποιος μαζί σου το βράδυ!

Sophia,
ζούπερ το λουλούδι!!!!

Πήγαμε κι εμείς γιατρό! Είμαστε 2 κιλά, είμαστε ψηλές και με μεγάλη πατούσα! Όπως κι εγώ, έτσι και το χταπόδι θα γεννηθεί με βατραχοπέδιλα Razz Razz Razz 

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο iazon τελειο το χταποδακι!!!!!!!!!!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pw..pw...me diafwtises svourinaki...poly kalo...! ma nomiza oti to exasa teleios!!!!!!!Razz Razz Razz  to xtapodi einai 2 kilakia...pw..pw...kai psylh e?tha tsakwneste me ta papoutsia....Razz Razz Razz Razz emena psylh mou eipe tha vgei san ton patera ths Shocked kai toy lew amesos gt h mana ths ti exei???????Mad Mad Mad Mad ?????????axxaxxaxa pote tha thn xanadeis? mh mou peis paly ton allo mhna? egw telika exw thn pempth giatroylh 7:30..perito na sas pw exw x@stei apo to fovo mou apo twra!!!!Embarassed Embarassed Embarassed sofaki ola mia xaroyla?poso eimnai h mpempou???pw pw..molis me eidopoihsan oti ayrio tha erthei h theia mou..kai malista fortomenh....Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 hthela na pw ki alla alla ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 667478 

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!!!

Πως είστε σήμερα??
Εγώ σηκώθηκα, έκανα αρακά κ σε καμιά ωρίτσα πάω να βγάλω το holder!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια!!!Ιφάκι καλά αποτελέσματα από χόλντερ να έχεις!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 

Ιωάννα φιλάκια στο χταποδάκι σου και από εδώ!!! Ευχαριστούμε και για τις πληροφορίες...σκέφτομαι να σε μετονομάσω σε Ιωάννα-Πάπυρος Λαρούς Μπριτάνικα!!!χαχαχαχα!!!

Σοφάκι και στο δικό σου λουλουδάκι!!!

Από μνήμη και γω άστα να πάνε είμαι τελευταία!!!Τα μαλλιά δεν τα έχω βάψει καθόλου από πέρυσι τον Δεκέμβρη!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 
Λέω όμως τώρα που θα μπω στον μήνα μου να τα βάψω...θα αφήσω την ρίζα μου που ευτυχώς δεν έχει ούτε μία λευκή τρίχα και θα κάνω στις άκρες το Όμπρε λουκ!Έτσι και αλλιώς με το θηλασμό πάλι δεν θα μπορώ να τα βάφω...
Πλυντίρια τέλος...σειρά έχει το απόγεμα το ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου!

Ιφι μου μονο καλές μετρήσεις να έχει γράψει το χόλντερ σου :-)

Μαρακι ήρθε η ώρα ε? Εμένα αν κ χθες σιδερωσε η γιαγιά τα περισσότερα σήμερα έρχονται 2 8κιλά με χειμωνιάτικα της Αλέξιας ....πφφφφφφφ πότε
δεν τελειώνει το σίδερο !

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
Ιωάννα φιλάκια στο χταποδάκι σου και από εδώ!!! Ευχαριστούμε και για τις πληροφορίες...σκέφτομαι να σε μετονομάσω σε Ιωάννα-Πάπυρος Λαρούς Μπριτάνικα!!!χαχαχαχα!!!

Από μνήμη και γω άστα να πάνε είμαι τελευταία!!!Τα μαλλιά δεν τα έχω βάψει καθόλου από πέρυσι τον Δεκέμβρη!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 
Λέω όμως τώρα που θα μπω στον μήνα μου να τα βάψω...θα αφήσω την ρίζα μου που ευτυχώς δεν έχει ούτε μία λευκή τρίχα και θα κάνω στις άκρες το Όμπρε λουκ!Έτσι και αλλιώς με το θηλασμό πάλι δεν θα μπορώ να τα βάφω...
Πλυντίρια τέλος...σειρά έχει το απόγεμα το ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 
Πάπυρος Λαρούς-Ξερόλικα! Razz Razz Razz 
Μερικές φορές αισθάνομαι σαν εκείνο το συμμαθητή που σήκωνε συνέχεια το χέρι του στην τάξη! Rolling Eyes 

Sophia,
τα ξαναπλένεις όταν τα βγάζεις τα χειμωνιάτικα;

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου!

Ιφι μου μονο καλές μετρήσεις να έχει γράψει το χόλντερ σου :-)

Μαρακι ήρθε η ώρα ε? Εμένα αν κ χθες σιδερωσε η γιαγιά τα περισσότερα σήμερα έρχονται 2 8κιλά με χειμωνιάτικα της Αλέξιας ....πφφφφφφφ πότε
δεν τελειώνει το σίδερο !
ήρθε η ώρα ναι!!!γιούπιιι!!!Το σίδερο που δεν τελειώνει ποτέ πάντως είναι η μόνη δουλειά του σπιτιού που κάνω ευχάριστα!!!

ioazon έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
Ιωάννα φιλάκια στο χταποδάκι σου και από εδώ!!! Ευχαριστούμε και για τις πληροφορίες...σκέφτομαι να σε μετονομάσω σε Ιωάννα-Πάπυρος Λαρούς Μπριτάνικα!!!χαχαχαχα!!!

Από μνήμη και γω άστα να πάνε είμαι τελευταία!!!Τα μαλλιά δεν τα έχω βάψει καθόλου από πέρυσι τον Δεκέμβρη!!!ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 606100 
Λέω όμως τώρα που θα μπω στον μήνα μου να τα βάψω...θα αφήσω την ρίζα μου που ευτυχώς δεν έχει ούτε μία λευκή τρίχα και θα κάνω στις άκρες το Όμπρε λουκ!Έτσι και αλλιώς με το θηλασμό πάλι δεν θα μπορώ να τα βάφω...
Πλυντίρια τέλος...σειρά έχει το απόγεμα το ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 517142 
Πάπυρος Λαρούς-Ξερόλικα! Razz Razz Razz 
Μερικές φορές αισθάνομαι σαν εκείνο το συμμαθητή που σήκωνε συνέχεια το χέρι του στην τάξη! Rolling Eyes 

χαχαχαχαχα!!!Σπασικλάκι με γυαλούμπες και έτσι ε???

Sophia,
τα ξαναπλένεις όταν τα βγάζεις τα χειμωνιάτικα;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και να φανταστείς πως στο σχολείο ήμουνα μία μέτρια μαθήτρια του 15....

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Και να φανταστείς πως στο σχολείο ήμουνα μία μέτρια μαθήτρια του 15....

Νομίζω φιλενάδα με το σύστημα παιδείας που έχουμε στην Ελλάδα εδώ και χρόνια δεν έχει σημασία ο βαθμός που είχες!!!Ξέρω εγώ γιατρούς και άλλους του Πανεπιστημίου και από γενικές γνώσεις παίρνουν μηδέν!!!!
Σημασία έχει να έχεις όρεξη και διάθεση για την "Δια βίου μάθηση" και μυαλά "ανοιχτά"!!!
Με πιάνεις??

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκια καλημέρα! φτου φτου στα μπεμπίνια κ τα χταποδίνια σας! ολοκληρα μωράκια γινανε! Ιφι καλά αποτελέσματα!

Εμεις εχθες δεν πηγαμε ντοκ τελικά, ειχε εκτακτη γεννα κ μας ακυρωσεSad ...
Με έχει πιασει μια ανησυχία απο τότε άλλο πράγμα....Παρασκευη θα πάμε!

τουλάχιστον πήραμε το καροτσάκι μας που είναι τρέλα!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ioazon"]
maraki_iraklio έγραψε:
Sophia,
τα ξαναπλένεις όταν τα βγάζεις τα χειμωνιάτικα;
Της Αλεξιας παντα!

maraki_iraklio έγραψε:
ioazon έγραψε:Και να φανταστείς πως στο σχολείο ήμουνα μία μέτρια μαθήτρια του 15....
Νομίζω φιλενάδα με το σύστημα παιδείας που έχουμε στην Ελλάδα εδώ και χρόνια δεν έχει σημασία ο βαθμός που είχες!!!Ξέρω εγώ γιατρούς και άλλους του Πανεπιστημίου και από γενικές γνώσεις παίρνουν μηδέν!!!!
Σημασία έχει να έχεις όρεξη και διάθεση για την "Δια βίου μάθηση" και μυαλά "ανοιχτά"!!!
Με πιάνεις??
ΣυμφουναωVery Happy 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:κοριτσάκια καλημέρα! φτου φτου στα μπεμπίνια κ τα χταποδίνια σας! ολοκληρα μωράκια γινανε! Ιφι καλά αποτελέσματα!

Εμεις εχθες δεν πηγαμε ντοκ τελικά, ειχε εκτακτη γεννα κ μας ακυρωσεSad ...
Με έχει πιασει μια ανησυχία απο τότε άλλο πράγμα....Παρασκευη θα πάμε!

τουλάχιστον πήραμε το καροτσάκι μας που είναι τρέλα!


Αχ πόσο ξενερώνω όταν μου ακυρώνουν το ραντεβού!!!Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!

Με γειες και το καρότσι!!!Θύμησε μου πιο πήρατε???Και γω το περιμένω πως και πως τέλος της άλλης βδομάδας!!!

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι βρε, με αγχωσε αυτη τη φορα, ισως επειδη το περιμενα πως κ πως! Απο βδομαδα ε? υπομονουλα!!!

Πηραμε αυτο http://www.fatsules.gr/cam-minu-elite-2013.html στο μπλε με τις ριγουλες!Razz Razz Razz Razz 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roxanne87 έγραψε:Ναι βρε, με αγχωσε αυτη τη φορα, ισως επειδη το περιμενα πως κ πως! Απο βδομαδα ε? υπομονουλα!!!

Πηραμε αυτο http://www.fatsules.gr/cam-minu-elite-2013.html  στο μπλε με τις ριγουλες!Razz Razz Razz Razz 

Ωωωωωω!!!Πολύ,πολύ όμορφο!!Μου αρέσει πολύ και στο μπεζ και στο λευκό αλλά θα λερώνουν πολύ!!!Καλά έκανες που πήρες το μπλε!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΘΙΑ...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 215994 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΟΞΑΝΝΕ ΜΟΥ? ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΚ Ε? ΕΥΤΥΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ... ΕΜΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΡΑΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ! ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΞΕΛΑΦΡΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...?ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΙΦΑΚΙ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΓΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΘΙΑ...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 215994 ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΟΞΑΝΝΕ ΜΟΥ? ΞΕΝΕΡΩΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΟΚ Ε? ΕΥΤΥΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ... ΕΜΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΡΑΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!  ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 875502 ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΞΕΛΑΦΡΩΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΟΒΟ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...?ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΙΦΑΚΙ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΓΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 Νο 4 - Σελίδα 3 417472 


Καλώς το κορίτσι μας!!!Με το καλό και στις 38!!!Τότε δεν θα κάνεις καισαρική?Λογικό να έχεις φόβο αγωνία και λαχτάρα μαζί!!!
Αύριο θα κόψεις και το ράμμα ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις