Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 2:43 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΛΤΑ..ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΗΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ...
ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ
ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Η ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Η ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ..ΘΑ ΠΕΤΑΞΩ ΤΟ ΒΥΖΙ ΑΠΟ ΕΞΩ(ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ
ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΕΞΩ??
ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΘΗΛΑΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ???
Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΗΣ MELEDA ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΝ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΕΓΩ ..
ΑΝ ΟΜΩΣ ΠΑΜΕ ΕΞΩ ΚΑΠΟΥ ΜΑΖΙ
ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ 4 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΕΛΣΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ???
ΕΝΝΟΩ ΠΩΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΟΣΗ ΩΡΑ???
ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!

2ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 2:52 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι πιο πολλές μαμάδες θηλάζουν δημόσια κανονικά - τα κόλπα θα σου τα πουν εκείνες.
Εγώ ομολογώ ντρέπομαι, γι'αυτό πήρα καλύμματα θηλασμού που πιάνουν σαν ποδίτσες. Δεν τα λες διακριτικά, αλλά δε φαίνονται τα επίμαχα σημεία!

3ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 3:02 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fraoulenia μην το σκεφτεσαι...θα βγαλεις το βυζι εξω -που λεει κ ο αντρας σου κ θα ταισεις το παιδι σου! Σιγα μην μπλεξεις με θηλαστρα και αποστηρωσεις και μπλαμπλαμπλα..
Αν νιωθεις αβολα μπορεις να χρησιμοποιησεις ενα σεντονακι,μια πανα αγκαλιας κατι παρομοιο. Φορα μπλουζες με ντεκολτε -γενικως τσεκαρε παντα το ρουχο σου να κατεβαινει ευκολα,θα ριξεις το σεντονακι και θα θηλασεις. Στην αρχη ετσι εκανα,μετα η μικρη μου δεν ηθελε να σκεπαζεται ή να καλυπτω το στηθος απο πανω κ σταματουσε να τρωει,οποτε? Η παω καπου πιο απομερα να θηλασω ή θηλαζω επιτοπου και δεν ασχολουμαι παραπανω. Μεχρι στιγμης ποτε δεν ειχα καμια ανοητη αντιδραση,δεν ειναι τοσο κακεντρεχης ο κοσμος μην το σκεφτεσαι!
Καλες βολτες!

4ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 3:10 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμα βγειτε εξω θα πιασετε ενα καπως γωνιακο τραπεζακι-δεν ειναι αναγκη να καθισετε πανω στο διαδρομο κι οποιος περναει να χωνει την κεφαλα του μεσα στο πορτμπεμπε και να χαιδευει το ομορφο μωρακι σας-κι εκει στην ακρουλα που θα ειστε οταν θελει μαμ θα γυρισεις πλατη στον κοσμο και θα βαλεις το μωρο στο στηθος,αφου βρειτε βολικη σταση σκεπασε το κεφαλακι με μια πανουλα για να μη σε κοιτανε και μερικοι περιεργοι.....και οποιος ενοχλειται το κουβαδακι του και σε αλλη παραλια!!!δε καταλαβα δηλαδη οταν καποια φοραει βαθιααααααα ντεκολτε και το μινι ως τον κωλο δεν ενοχλειται κανεις και οταν μια μανουλα θηλαζει την λενε ξετσιπωτη?ελεος πια με αυτες τις κατινιες!!!κι αν σε στεναχωρησεικανεις φωναξε με να τον τακτοποιησω,εχω τακτοποιησει πολλους ή μαλλον πολλες!!!!!!!!!!!οι γυναικες ειναι οι κατινες στο συγκεκριμενο θεμα,οι αντρες ειναι τρομερα διακριτικοι!!!!!!!!!!!!!!!!

5ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 3:34 am

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σιγά μην έχεις την πηγή μαζί σου και του δώσεις από το μπιμπερό. Η ευκολία του θηλασμού έγκειται ακριβώς σε αυτό το σημείο, οτι θηλάζεις παντού, χωρίς να χρειάζεσαι τίποτα παραπάνω από το στήθος σου!
Εγώ χρησιμοποιώ μια πασμίνα αέρινη. Έχω θηλάσει σε μαγαζί πίτα (σε εξωτερικό χώρο ασφαλώς) και δεν έχει πάρει κανείς χαμπάρι. Επίσης μια άλλη καλή λύση είναι το ring sling. Τον κρατάς σε ξαπλωτή θέση και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα!

6ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 3:43 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tolazarakimou! έγραψε:Σιγά μην έχεις την πηγή μαζί σου και του δώσεις από το μπιμπερό. Η ευκολία του θηλασμού έγκειται ακριβώς σε αυτό το σημείο, οτι θηλάζεις παντού, χωρίς να χρειάζεσαι τίποτα παραπάνω από το στήθος σου!
Εγώ χρησιμοποιώ μια πασμίνα αέρινη. Έχω θηλάσει σε μαγαζί πίτα (σε εξωτερικό χώρο ασφαλώς) και δεν έχει πάρει κανείς χαμπάρι. Επίσης μια άλλη καλή λύση είναι το ring sling. Τον κρατάς σε ξαπλωτή θέση και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα!

αυτο δεν το χω πετυχει ακομα...με το σλινγκ εννοω,θα το δουλεψω λιγο ομως γιατι ακουγεται καλη λυση,εχει μεγαλωσει κ το στηθος μου πολυ και νιωθω σαν να βγαζω καρπουζι εξω Laughing Laughing "ελα,παρε,παρε κοσμε"!!!

7ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 5:04 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

8ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 5:24 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
tolazarakimou! έγραψε:Σιγά μην έχεις την πηγή μαζί σου και του δώσεις από το μπιμπερό. Η ευκολία του θηλασμού έγκειται ακριβώς σε αυτό το σημείο, οτι θηλάζεις παντού, χωρίς να χρειάζεσαι τίποτα παραπάνω από το στήθος σου!
Εγώ χρησιμοποιώ μια πασμίνα αέρινη. Έχω θηλάσει σε μαγαζί πίτα (σε εξωτερικό χώρο ασφαλώς) και δεν έχει πάρει κανείς χαμπάρι. Επίσης μια άλλη καλή λύση είναι το ring sling. Τον κρατάς σε ξαπλωτή θέση και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα!

αυτο δεν το χω πετυχει ακομα...με το σλινγκ εννοω,θα το δουλεψω λιγο ομως γιατι ακουγεται καλη λυση,εχει μεγαλωσει κ το στηθος μου πολυ και νιωθω σαν να βγαζω καρπουζι εξω Laughing Laughing "ελα,παρε,παρε κοσμε"!!!

ΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙΣ ΕΞΩ ΤΟ ΒΥΖΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ!!!

9ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 5:26 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikoleta έγραψε:Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ CAR WASH!!!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

10ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 5:33 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fraoulenia έγραψε:
nikoleta έγραψε:Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ CAR WASH!!!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

θα σου πω στο CAR καθ'οδον στην εθνικη! Laughing η μικρη εννοειται στο καθισμα αυτοκινητου κ γω εκανα καμψεις για να θηλασει Razz τυραμολας το στηθος Razz Razz

11ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 5:49 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
litsakos έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
nikoleta έγραψε:Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ CAR WASH!!!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

θα σου πω στο CAR καθ'οδον στην εθνικη! Laughing η μικρη εννοειται στο καθισμα αυτοκινητου κ γω εκανα καμψεις για να θηλασει Razz τυραμολας το στηθος Razz Razz

xixi litsakos prospathw na se fantastwww

12ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 6:20 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fraoulenia έγραψε:ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
Ναι κανονικά, είχα πάει στο Hondos Center και στον κάτω όροφο έχει όλα τα παιδικά οπότε πήγα σε ένα που είχε και σκαμπό και το τάισα το παιδάκι μου!

13ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 6:46 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fraoulenia έγραψε:
litsakos έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
nikoleta έγραψε:Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ CAR WASH!!!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

θα σου πω στο CAR καθ'οδον στην εθνικη! Laughing η μικρη εννοειται στο καθισμα αυτοκινητου κ γω εκανα καμψεις για να θηλασει Razz τυραμολας το στηθος Razz Razz

xixi litsakos prospathw na se fantastwww

ηταν μια ευγενικη προσφορα στους νταλικιερηδες της εθνικης!! Laughing Laughing τι να κανεις αν δεν μπορεις να κανεις σταση κ το μικρο σκουζει κ χτυπιεται? δεν ειανι κ τοσο αβολο,αρκει να κατσεις σωστα ...αχαχαχα τι λεω?

14ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 7:09 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

ηταν μια ευγενικη προσφορα στους νταλικιερηδες της εθνικης!! Laughing Laughing τι να κανεις αν δεν μπορεις να κανεις σταση κ το μικρο σκουζει κ χτυπιεται? δεν ειανι κ τοσο αβολο,αρκει να κατσεις σωστα ...αχαχαχα τι λεω?

εγω να δεις τι εχω προσφερει στους νταλικιερηδες!!!παρε χαρτη μπροστα σου και χαραξε διαδρομη : πλατη εβρου(αν δε το βρισκεις κοιτα κατω απο την πινεζα πανω δεξια) λαμια....8 ωρες εγνατια και εθνικη οδο και παρε κοσμε!!!!!!!!!!!!

15ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 7:14 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
litsakos έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
nikoleta έγραψε:Φραουλένια μου εννοείται ότι όσο είναι μαζί σου το παιδί δε λέει να δώσεις μπιμπερό. Εγώ είμαι από αυτές που ντρεπόμουν να θηλάσω δημόσια αλλά βρήκα διάφορες λύσεις. Πήγαινα στο εμπορικό κέντρο της θεσσαλονίκης που έχει σε κάθε τουαλέτα και αίθουσες θηλασμού ή όταν ήμουν αλλού διάλεγα δοκιμαστήριο ή αυτοκίνητο, γενικά διακριτικές λύσεις. Τώρα πήρα το ring sling και ίσως να με βολέψει να θηλάσω πιο ελεύθερα. Μην ανησυχείς πάντως θα τον βρεις τον τρόπο σου.

ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΡΙΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ??
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ CAR WASH!!!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

θα σου πω στο CAR καθ'οδον στην εθνικη! Laughing η μικρη εννοειται στο καθισμα αυτοκινητου κ γω εκανα καμψεις για να θηλασει Razz τυραμολας το στηθος Razz Razz

xixi litsakos prospathw na se fantastwww

ηταν μια ευγενικη προσφορα στους νταλικιερηδες της εθνικης!! Laughing Laughing τι να κανεις αν δεν μπορεις να κανεις σταση κ το μικρο σκουζει κ χτυπιεται? δεν ειανι κ τοσο αβολο,αρκει να κατσεις σωστα ...αχαχαχα τι λεω?
αχ τι μου κανατε!!!!Γελαω μονη μου κ φωναχτα θα με δει κανεις απεξω θα πει παει το καψε η σοφια!!!!!! Laughing Laughing

χρειαστηκε να τον θηλασω κ σταματησαμε στα τεμπη!μας κοιτουσαν η αληθεια ειναι αλλα να το αφησω να κλαιει?
μην κολλας πουθενα!!!!!αυτοι αν πεινασουν δεν θα φανε?ε κ το μωρο θελει να φαει!

16ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 7:51 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aν και δεν έχω προσωπική εμπειρία, φίλες μου που δεν ήθελαν να τα βγάλουν όλα φάτσα φόρα (!!!!!!!!!!),κάθονταν στο αυτοκίνητο και σήκωναν την μπλούζα και θήλαζαν από κάτω το μωρό.Ειδικά τώρα που θα είναι και χιεμώνας,το μωράκι δεν ενοχλείται και καθόλου και σχεδόν τίποτα δε φαίνεται.Εγώ θα βάλω και κουρτινάκι στο παράθυρο! (Άλλωστε και τώρα έχουμε λόγω του ήλιου!)

17ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 10:08 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΦΡΑΟΥΛΕΝΙΑ ΜΟΥ, ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 10 ΗΜΕΡΩΝ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ..!!! ΕΧΩ ΘΗΛΑΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ, ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ, ΣΤΟ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ.. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΠΡΩΤΟΝ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΡΑΩ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΤΗ ΜΠΛΟΥΖΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΠΑΡΑΞΕΝΑ. ΤΩΡΑ ΕΞΟΠΛΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΕΣ ΜΑΣ ΒΟΛΤΕΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΜΕΣΑ!!! ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ, ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΔΕΚΑΤΗ!!!

18ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 10:11 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑ Η ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΗ Η ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ. ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ!!! Η ΑΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 215994 ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 215994

19ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 10:13 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΘΗΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΟΥΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ-ΧΑΧΑΧΑ!!! -ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ!

20ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 11:15 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΘΗΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΟΥΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ-ΧΑΧΑΧΑ!!! -ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ!

oute pipila bre atheofobi!!!!!lol
egw pipila arxisa na tou dinv deila deila gt fobamai na min kanei to stithos mou pipila apo tin laimargia!!!

21ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 11:55 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιπιλιτσα εδωσα στο μηνα (αν θυμαμαι καλα),δεν γινοταν να μαστε 5 ωρες σερι!!! σαν σιαμαια. εχω και ενα μικρο παιδι ακομα να φροντισω και δεν υπηρχε αλλος τροπος.Οποτε μπηκε η πιπιλα,κ σταματησαν οι μαραθωνιοι. Και εννοειται θηλαζε κ θηλαζει οποτε θελησει και οπου θελησει Wink

22ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 12:22 pm

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fraoulenia έγραψε:
Maya έγραψε:ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΘΗΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΟΥΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ-ΧΑΧΑΧΑ!!! -ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ!

oute pipila bre atheofobi!!!!!lol
egw pipila arxisa na tou dinv deila deila gt fobamai na min kanei to stithos mou pipila apo tin laimargia!!!

xaxa ΠΙΠΙΛΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ. ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗ ΔΩΣΩ.. ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΒΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΜΕ ΓΟΥΡΛΩΜΕΝΟ ΜΑΤΙ..!!!! ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ!!!

23ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Πεμ Σεπ 02, 2010 9:38 pm

Kate


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fraoulenia έγραψε:
Maya έγραψε:ΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.. ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΘΗΛΑΣΤΡΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΕΣ ΟΥΤΕ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΟΥΤΕ ΠΙΠΙΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ-ΧΑΧΑΧΑ!!! -ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ!

oute pipila bre atheofobi!!!!!lol
egw pipila arxisa na tou dinv deila deila gt fobamai na min kanei to stithos mou pipila apo tin laimargia!!!


Ούτε κι εγώ, δεν έχω τίποτα από αυτά και δε μου έλειψαν 6,5 μήνες. Δεν έχω θηλάσει ποτέ έξω, αλλά το μωρό (και η μαμά του) είναι γυργιώληδες τρελοί, πάει παντού, σε εστιατόρια, σε καφέ, για ψώνια, παντού, λέμε. Έμαθα να ακολουθώ το πρόγραμμα του, όμως. Δεν αισθάνομαι κανένα περίορισμό. Σιγά να μην κουβαλάς τα μάτζαλα του μπιμπερό. Ούτε ξέρω πως να το κάνω, ούτε και θέλω να μάθω. Very Happy Very Happy Very Happy

http://skiouromanoula.blogspot.com

24ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Παρ Σεπ 03, 2010 12:14 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
litsakos έγραψε:

ηταν μια ευγενικη προσφορα στους νταλικιερηδες της εθνικης!! Laughing Laughing τι να κανεις αν δεν μπορεις να κανεις σταση κ το μικρο σκουζει κ χτυπιεται? δεν ειανι κ τοσο αβολο,αρκει να κατσεις σωστα ...αχαχαχα τι λεω?

εγω να δεις τι εχω προσφερει στους νταλικιερηδες!!!παρε χαρτη μπροστα σου και χαραξε διαδρομη : πλατη εβρου(αν δε το βρισκεις κοιτα κατω απο την πινεζα πανω δεξια) λαμια....8 ωρες εγνατια και εθνικη οδο και παρε κοσμε!!!!!!!!!!!!

κοιτα πρεπει να το μοιρασουμε την αλλη φορα,αθηνων-λαμιας η μια,αθηνων -κορινθου η αλλη Laughing Laughing κ μετα παμε τουρνε στα νησια και την παραμεθωριο!

"οι βυζομαμαδες"! αχαχαχα!! ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? 654316

25ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Empty Απ: ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ? Παρ Σεπ 03, 2010 12:26 am

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η πρωτη φορα ειναι δυσκολη...μετα θα παρεις θαρρος...καλε αντε που θα παιρνεις μαζι σου θηλαστρα μπουκαλια κτλ κτλ στην τελικη να εχεις μια λεπτη πανουλα αν νιωθεις καπως και να σκεπαζεσαι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις