Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ είμαι πάλι με τις απορίες μου!!!Έχω κάνει χοριακη δυο μέρες πριν τη περίοδο κκ βγήκε αρνητική !!! Δε πιστεύω να είναι λάθος αλά λέω μήπως επειδή ήταν νωρίς δεν έδειξε επειδή ο κύκλος μου τελευταία δεν είναι καθόλου σταθερός κ είχα κ καπια συμπτώματα που έλεγα μήπως είμαι.τελικά αρνητική χοριακη πιστεύω βγήκε σωστή αλά σας έχει τύχει να βγει αρνητική η χοριακη κ τελικά να είστε έγκυες???

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aafou vgike arnhtiki mi trefeis autapates

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eleni92 έγραψε:Εγώ είμαι πάλι με τις απορίες μου!!!Έχω κάνει χοριακη δυο μέρες πριν τη περίοδο κκ βγήκε αρνητική !!! Δε πιστεύω να είναι λάθος αλά λέω μήπως επειδή ήταν νωρίς δεν έδειξε επειδή ο κύκλος μου τελευταία δεν είναι καθόλου σταθερός κ είχα κ καπια συμπτώματα που έλεγα μήπως είμαι.τελικά αρνητική χοριακη πιστεύω βγήκε σωστή αλά σας έχει τύχει να βγει αρνητική η χοριακη κ τελικά να είστε έγκυες???
Σε εμένα οχι αλλα σε μια κοπελα εω στο φορουμ ναι πριν λιγες ημέρες. Ομως αυτα δεν συμαβαινουν και καθε μερα αλλα ποτε δεν ξέρεις. Γιατι δεν περιμένεις και αν δεις οτι εχεις καθυστερηση 4-5 ημερες το ξανασυζητάμε.

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ede έγραψε:
Eleni92 έγραψε:Εγώ είμαι πάλι με τις απορίες μου!!!Έχω κάνει χοριακη δυο μέρες πριν τη περίοδο κκ βγήκε αρνητική !!! Δε πιστεύω να είναι λάθος αλά λέω μήπως επειδή ήταν νωρίς δεν έδειξε επειδή ο κύκλος μου τελευταία δεν είναι καθόλου σταθερός κ είχα κ καπια συμπτώματα που έλεγα μήπως είμαι.τελικά αρνητική χοριακη πιστεύω βγήκε σωστή αλά σας έχει τύχει να βγει αρνητική η χοριακη κ τελικά να είστε έγκυες???
Σε εμένα οχι αλλα σε μια κοπελα εω στο φορουμ ναι πριν λιγες ημέρες. Ομως αυτα δεν συμαβαινουν και καθε μερα αλλα ποτε δεν ξέρεις. Γιατι δεν περιμένεις και αν δεις οτι εχεις καθυστερηση 4-5 ημερες το ξανασυζητάμε.
Ναι ξέρω ότι αυτά είναι σπάνια να συμβούν!!! Μωρέ ξέρω ότι κακώς ψάχνομαι αρνητική ήταν τέλος!!ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια!!!να κατέβει στην ώρα της μόνο μην καθυστέρησει πάλι η άτιμη!!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου εμενα η κολιτη μου εκανε χοριακη και εδειξε 0000 και πειρε ενα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο με 3 μερες καθηστεριση και πηγε στην γιατρο και ειδε καρδουλα τωρα ειναι 4 μηνων και κατι μακρι να σου ερθουν ολο οπως θελεις

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου εμενα η κολιτη μου εκανε χοριακη και εδειξε 0000 και πειρε ενα τεστ εγκυμοσυνης και βγηκε θετικο με 3 μερες καθηστεριση και πηγε στην γιατρο και ειδε καρδουλα τωρα ειναι 4 μηνων και κατι μακρι να σου ερθουν ολο οπως θελεις
αχ αλήθεια.τι καλά.να ήταν έτσι κ μένα!:-( ευχαριστώ πάντως! Αν έχω νεότερα θα σας ενημέρωσΩ!;*)

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι οντως στην Κικη 28 πριν λιγες ημερες ηταν αρνητικη και τελικα ηταν εγκυος!! Smile Smile
Σου ευχομαι τα καλυτερα!

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μακάρι κορίτσια! Σας ευχαριστώ!;-) σήμερα η ψυχολογία είναι καλύτερη!!! Το δέχτηκα τι να.κάνω χιχιχιι!!! Μακάρι όμως να με περιμένει κ μένα μια τετια έκπληξη...Σάββατο είναι η μέρα που λογικά πρέπει να κατέβει αλλά επειδή οι τελευταίοι τρεις κύκλοι ήταν πολύ μεγάλοι μέχρι κ40 μέρες μετά δε ξέρω πως να υπολογίσω ποτέ περίπου να την περιμένω.λέτε να βιάστηκαν τελικά με υην χοριακη!:-/ τέλος πάντων θα δείξει!

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από μένα.Πότε είχες τελευταία περίοδο;

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ntina_kostas έγραψε:Καλημέρα και από μένα.Πότε είχες τελευταία περίοδο;
καλημέρα ;+) 12/9 ήταν η τελευταία περίοδος! Με κύκλο 32 ημερών περίπου Που τελευταία έγινε 40 κ..

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eleni92 έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:Καλημέρα και από μένα.Πότε είχες τελευταία περίοδο;
καλημέρα ;+) 12/9 ήταν η τελευταία περίοδος! Με κύκλο 32 ημερών περίπου Που τελευταία έγινε 40 κ..
Εσύ μιλάς για μεγάλη απόκλιση στην σταθερότητα του κύκλου σου.Άποψή μου,άν δείς πάλι ότι δε σου έρχεται να πας μια βολτούλα στο γυναικολόγο σου.Θα ξέρει πιο πολλά να σου πεί Smile

anatolia

anatolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο ειχα κανει τεστ μια μερα πριν την υπολογισμενη για μενα περιοδο και ηταν αρνητηκο μετα απο δεκα μερες καθυστερηση εδειξε θετικο.τελικα βεβαια ηταν βιοχημικο αλλα ασχετο αυτο Embarassed 

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
anatolia έγραψε:εγω δεν ειχα ποτε σταθερο κυκλο ειχα κανει τεστ μια μερα πριν την υπολογισμενη για μενα περιοδο και ηταν αρνητηκο μετα απο δεκα μερες καθυστερηση εδειξε θετικο.τελικα βεβαια ηταν βιοχημικο αλλα ασχετο αυτο Embarassed 
αχ αλήθεια! Αυτά είναι τα άσχημα!:-(εγώ ένα διάστημα έχω σταθερό κύκλο μετά χαλάει για λίγο κ ξανάεπανέρχεται.κάπως έτσι λειτουργεί ο κύκλος μου!! Σε γενικές γραμμές είναι 31-32 ημερών κάπου εκεί..

anatolia

anatolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοιτα στις περισσοτερες γυναικες μια με δυο φορες το χρονο αλλαζει η περιοδος συμφωνα με την εποχη ειναι φυσιολογικο αλλα χαλαρωσε γιατι μονο την ψυχουλα σου ζαλιζεις και κανεναν αλλον!!!!αλλωστε ο παλιος γυναικολογος που ειχα μου ελεγε παντα κατι πολυ σωστο "το καλυτερο αντισυλλιπτικο για μια γυναικα ειναι το αγχος" γι αυτο χαλαραααα!!!!!

kiki_28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπερα!ΝΑΙ εγω ημουν το φαινομενο αρνητικης χοριακης ενω ημουν εγκυος!!ειχα κ γω τον περασμενο μηνα μια ασταθεια στον κυκλο μετα απο 6 μηνες σταθεροτητας!εκανα παρασκευη μια χοριακη κ ηταν αρνητικη.δευτερα απογευμα εκανα τεστ κ βγηκε αχνο θετικο.χοριακη ξανα την επομενη το πρωι κ βγηκε 543.μακαρι να ειναι ιδια κ η δικη σου περιπτωση!

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kiki_28 έγραψε:Καλησπερα!ΝΑΙ εγω ημουν το φαινομενο αρνητικης χοριακης ενω ημουν εγκυος!!ειχα κ γω τον περασμενο μηνα μια ασταθεια στον κυκλο μετα απο 6 μηνες σταθεροτητας!εκανα παρασκευη μια χοριακη κ ηταν αρνητικη.δευτερα απογευμα εκανα τεστ κ βγηκε αχνο θετικο.χοριακη ξανα την επομενη το πρωι κ βγηκε 543.μακαρι να ειναι ιδια κ η δικη σου περιπτωση!
Κική μου να σου ευχηθώ με το καλό υο μωράκι σου!!!;*) πόσες μέρες πριν τη περίοδο δηλαδή έκανες χωριακη? Μακάρι να μην έδειξε κ μένα επειδή ήταν νωρίς!! Είμαι σε διλήμμα τώρα μήπως κάνω τεστ τη δευτέρα αν δε κατέβει τελικά!!!! Μου δίνεις ελπίδες αν κ το έχω αποδεχθεί ότι δεν είμαι έγκυος!! Φαντάζομαι τι χαρά θα είχες όταν θα είδες θετικό τεστ με αρνητική χοριακη!!!!;-))

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι, δεν το έχεις αποδεχθεί ότι δεν είσαι έγκυος, και επειδή κατά πάσα πιθανότητα αυτό συμβαίνει, άρχισε να το αποδέχεσαι και προχώρα στον επόμενο κύκλο. Αυτό που συνέβη στην kiki είναι μια πιθανότητα στις εκατό για να σου το πω αισιόδοξα. Δεν είναι κακό, δεν έγινε τίποτα, απλώς δεν έμεινες έγκυος αυτό το μήνα. Χαλάρωσε λοιπόν κι εσύ και μάζεψε τις δυνάμεις σου για την επόμενη προσπάθεια Wink 

Eleni92


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mhtsaina έγραψε:Όχι, δεν το έχεις αποδεχθεί ότι δεν είσαι έγκυος, και επειδή κατά πάσα πιθανότητα αυτό συμβαίνει, άρχισε να το αποδέχεσαι και προχώρα στον επόμενο κύκλο. Αυτό που συνέβη στην kiki είναι μια πιθανότητα στις εκατό για να σου το πω αισιόδοξα. Δεν είναι κακό, δεν έγινε τίποτα, απλώς δεν έμεινες έγκυος αυτό το μήνα. Χαλάρωσε λοιπόν κι εσύ και μάζεψε τις δυνάμεις σου για την επόμενη προσπάθεια Wink 
χαχαχα λες Ε!;*) ξέρεις αλο μέσα σου πάντα υπάρχει μια μικρή μικρή ελπίδα μπας κ είσαι κ συ η περίπτωση χιχιχιι όντως όμως γνωρίζω ότι αυτά σπάνια συμβαίνουν!!! Πάμε για τον επόμενο μήνα!! Έχεις δίκιο!;-)

anatolia

anatolia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mhtsaina έγραψε:Όχι, δεν το έχεις αποδεχθεί ότι δεν είσαι έγκυος, και επειδή κατά πάσα πιθανότητα αυτό συμβαίνει, άρχισε να το αποδέχεσαι και προχώρα στον επόμενο κύκλο. Αυτό που συνέβη στην kiki είναι μια πιθανότητα στις εκατό για να σου το πω αισιόδοξα. Δεν είναι κακό, δεν έγινε τίποτα, απλώς δεν έμεινες έγκυος αυτό το μήνα. Χαλάρωσε λοιπόν κι εσύ και μάζεψε τις δυνάμεις σου για την επόμενη προσπάθεια Wink 
θα συμφωνησω ειναι καλυτερα να αρχισεις να το αποδεχεσαι γιατι μετα θα ειναι πιο δυσκολο στην τελικη δεν τρεχει και τιποτα την επομενη φορα μην στεναχωριεσαι!!!εδω εγω προσπαθω 3,5 χρονια!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩΑρνητική χοριακη δυο μέρες πριν την περίοδο!! 4872 

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας πω ένα ευχάριστο να δείτε οτι τίποτα δεν είναι ανέφικτο? Μόλις έμαθα οτι μια γνωστή μου μετά από 11 ολόκληρα χρόνια προσπαθειών έμεινε έγκυος. Είναι στον 4ο και μόλις κλείσαμε το τηλέφωνο. Τα τελευταία 2 χρόνια είχε σταματήσει κάθε προσπάθεια σπερματέγχυσης, εξωσωματικής κτλ. Το μωρό ήρθε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΑ!!!ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ μου είπε το παιδάκι της....Μην απελπίζεστε με ένα αρνητικό τεστ. Όλα γίνονται

kiki_28


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Eleni92 έγραψε:
kiki_28 έγραψε:Καλησπερα!ΝΑΙ εγω ημουν το φαινομενο αρνητικης χοριακης ενω ημουν εγκυος!!ειχα κ γω τον περασμενο μηνα μια ασταθεια στον κυκλο μετα απο 6 μηνες σταθεροτητας!εκανα παρασκευη μια χοριακη κ ηταν αρνητικη.δευτερα απογευμα εκανα τεστ κ βγηκε αχνο θετικο.χοριακη ξανα την επομενη το πρωι κ βγηκε 543.μακαρι να ειναι ιδια κ η δικη σου περιπτωση!
Κική μου να σου ευχηθώ με το καλό υο μωράκι σου!!!;*) πόσες μέρες πριν τη περίοδο δηλαδή έκανες χωριακη? Μακάρι να μην έδειξε κ μένα επειδή ήταν νωρίς!! Είμαι σε διλήμμα τώρα μήπως κάνω τεστ τη δευτέρα αν δε κατέβει τελικά!!!! Μου δίνεις ελπίδες αν κ το έχω αποδεχθεί ότι δεν είμαι έγκυος!! Φαντάζομαι τι χαρά θα είχες όταν θα είδες θετικό τεστ με αρνητική χοριακη!!!!;-))
Αυτό το μήνα παίχτηκε περίεργο παιχνίδι στον κύκλο μου!!!Μετά την παλίνδρομη και για 6 μήνες είχα σταθερό κύκλο 27 ημερών...και βέβαια πήγαινα με το ημερολόγιο για να πιάσω παιδί!!!Τον Αύγουστο έφτασα 31 μέρες και εκεί να δεις!!!Τεστ χοριακές όλα τα έκανα!!Και όλα ήταν αρνητικά!!!Το Σεπτέμβρη είπα ΤΕΛΟΣ!!!!δεν κοιτάω μέρες δεν υπολογίζω τπτ!Ξαφνικά άρχισαν όλοι να μου λένε οτι πάχυνα, οτι πρήστηκα κλπ κλπ!!Στην αρχή τους κορόιδευα αλλά μου μπήκε λίγο το θεμα πάλι στο μυαλό!Στις 27 μέρες η χοριακή ήταν αρνητική και στις 30 το τεστ του φαρμακείου θετικό. Ούτε ασχολήθηκα να μάθω το πως και το γιατί. Βέβαια ούτε που πίστευα πως ήμουν έγκυος γιατί σε επαφή ήρθαμε μόνο 3 φορές με τον άντρα μου και το είχα αποκλείσει! Το μόνο που έχω να σου πω είναι το εξης: απο τότε που αποφασίσαμε να κάνουμε παιδί, 1 χρόνο υπολόγισε, έχω χαλάσει πολλά λεφτά σε τεστ και χοριακές, ακόμα και όταν ήμουν σίγουρη οτι δεν ήμουν έγκυος...Και τις 2 φορές η εγκυμοσύνη μου ήρθε απο το πουθενά! Ξέρω πως αν σου πω μην το σκέφτεσαι, και προχώρα και όλα αυτά που λέγονται θα σου φανούν ανούσια!Άσε που αν στα πω είναι υποκριτικά γιατί και εγώ τα ίδια έκανα! Θα σου πω απλά να είσαι χαλαρή και να περνάς καλά με τον άντρα σου! Θα ρθει το μωράκι και θα σε ξαφνιάσει!Κάπως έτσι γίνεται συνήθως!!Όταν δεν το περιμένεις!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις