Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
114 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 114 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα!!!!!
χθες δεν μπηκα τρεχαμε σε δικηγορους-πολεοδομια-μηχανικους!σκατα ολα!!!!!!
θελουμε να φτιαξουμε το σπιτι της γιαγιας μου κ εχουμε ξεκινησει απο περυσι τον οκτωβριο καναμε χαρτια για καινουρια αδεια κ επειδη αργουσε πηγαμε στην πολεοδομια να ρωτησουμε πριν μια βδομαδα,μας πηρε προχθες η μηχανικος να παμε απο κει κ μας ζητησε τα ρεστα γιατι πηγαμε στην πολεοδομια στο διαταυτα μας ζηταει επιπλεον 2000 ευρω για να μας δωσει την αδεια ειπαμε να σταματησει τις διαδικασιες κ οτι αυτα τα λεφτα δεν θα τα δει κ μας απειλησε οτι θα τα παρει μεσω δικηγορου,πηγαμε χθες κ ρωτησαμε για να καλυφθουμε νομικα,πηγαμε σε αλλον μηχανικο,ξαναπηγαμε πολεοδομια κ τελικα καναμε αιτηση για ακυρωση της αδειας!
παμε παλι απο την αρχη δλδ!!!! Mad Mad
εσεις τι κανετε?

α!το σημαντικοτερο ο ανδρεας εκοψε την πιπιλα!!!!!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 654316

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tziz έγραψε:Καλημερούδια!!

Να συμπληρώσω ότι και η sktv (Σοφία) μπαίνει και αυτή από τη δουλειά...

Εγώ άλλωστε το έχω ήδη παραδεχτεί ότι ο κόκορας κοντεύει να κάψει φλάντζα από την υπερφόρτωση...

Πάντως κι εμένα αυτή η περίοδος (από τέλη Ιουλίου μέχρι και μέσα Οκτώβρη) είναι η πιο ήρεμη...

Μετά τελειώνει η σαιζόν και συγκεντρώνουμε πάλι όλη τα χαρτούρα από τα σκάφη πίσω στο γραφείο και προετοιμαζόμαστε για τη νέα σαιζόν (έκδοση νέων πιστοποιητικών, ανανεώσεις αδειών, διαγραφές σκαφών κτλ) και από Φλεβάρη-Μάρτη έχουμε και τις νηολογήσεις των καινούριων σκαφών, μέχρι και τον Ιούνιο-Ιούλιο όπου καλμάρουμε πάλι λίγο...
Άλλη μία "ευτυχισμένη" και ξένοιαστη περίοδος φυσικά είναι και τα Χριστούγεννα, όπου καθόμαστε τουλάχιστον 15 μέρες (πέρσυ κάτσαμε 20!) και χωρίς να τις χρεωνόμαστε από την άδειά μας, αφού έτσι κι αλλιώς τίποτα δεν "κινείται" εκείνες τις μέρες στο χώρο μας...

Αυτά... Πήρα φόρα πάλι πρωί πρωί ε??
ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από εμένα............

jojoma

jojoma
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Chrisi έγραψε:Καλημέρα και από εμένα............



Καλημέρα καλημέρα!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα chrisi!

Καλημέρα Σοφία!
Μπλεξίματα ε?
Άστα, δε βγάζεις άκρη με αυτά...
Και οι γονείς μου όταν φτιάχνανε το σπίτι, τράβηξαν τα χίλια μύρια και τους έφυγε κι ένας σκασμός λεφτά σε λαδώματα, συμβολαιογράφους, δικηγόρους, δικαστήρια κτλ κτλ

Καλό κουράγιο σου εύχομαι...
Μπράβο στο μικρό Αντρέα!
Και για να κολλήσω και τη χθεσινή συζήτηση, σου εύχομαι να μην αρχίσει να βάζει άλλα πράγματα στο στόμα τώρα που δεν έχει πιπίλα...

Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jojoma έγραψε:Καλημέρα και από μένα κορίτσια!!! Καλή και ευχάριστη μέρα στη δουλειά όσες δουλεύετε να έχετε.

Καλημέρα! Ευχαριστούμε!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα μπλεξαμε αρκετα,το λουκι ομως θα το φαει ο μπαμπας μου γιατι αυτος μας εστειλε με το ετσι θελω σαυτη τη μηχανικο λες κ την ειχε αδερφη τωρα ας τα λουστει!!!!!!!!μας νευριασε αληθεια!!!ο αντρας μου δεν μιλιεται γιατι τωρα θα μασταν τελειωμενοι κ μεσα στο σπιτι μας!!!!!grgrgrgrgrgrgr Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
τη κουβεντα ειχατε χθες?το καημενακι μου μονος του την πεταξε στα σκουπιδια κ χθες τη ζητουσε σημερα που τον φεραμε στη γιαγια του κοιτουσε στεναχωρημενος απο το παραθυρο του αυτοκινητου Crying or Very sad

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα και απο μενα!!τελευταια μερα στο σπιτι!αυριο ξεκιναω καινουρια δουλεια!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσούδια!
άργησα να μπω και δεν σας προλαβαίνω!
ένα επιπλέον καλημέρα στα σκληρά εργαζόμενα κορίτσια!
Σοφάκι πάει και η πιπίλα ε? μπράβο γίνατε άντρες σωστοί! Very Happy
κουράγιο με το σπίτι! έτσι όπως πάτε βλέπω να καθαρίζει για εσάς ο γιος σας, μετά από
χρόνια! δεν στο εύχομαι αυτό καθόλου!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευουλα έγραψε:καλημερα και απο μενα!!τελευταια μερα στο σπιτι!αυριο ξεκιναω καινουρια δουλεια!!! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994
ωχ!!!!αντε καλο ξεκινημα!!!!!!!
εβαλες κ φωτο ε????????

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:καλημέρα κοριτσούδια!
άργησα να μπω και δεν σας προλαβαίνω!
ένα επιπλέον καλημέρα στα σκληρά εργαζόμενα κορίτσια!
Σοφάκι πάει και η πιπίλα ε? μπράβο γίνατε άντρες σωστοί! Very Happy
κουράγιο με το σπίτι! έτσι όπως πάτε βλέπω να καθαρίζει για εσάς ο γιος σας, μετά από
χρόνια! δεν στο εύχομαι αυτό καθόλου!
καλημερα μαρια μου!μην το γελας καθολου!!!!!αλλοι μας ειχαν πει οτι το γαμο του ανδρεα θα τον κανω απο το καινουριο σπιτι!!!!
ναι την κοψαμε!!!!!με την πανα να δω μου λεει οτι κανει κακα κ τσισα οταν τα κανει....τον λεω να μου λεει πρωτα αλλα μπα τπτ..... οταν τον ρωτας τι εισαι λεει"αντα"=αντρας Razz

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:

Κοίτα το θέμα: EIMAI MAMA!!...Mεγάααλη κουβέντα!!
Απλά έλεγα εγώ ότι δε μου αρέσει να βλέπω παιδάκια (πιο μεγάλα σε ηλικία) να πιπιλάνε το δάχτυλό τους...

Όσο για τον μπαμπά σου, με συγχωρείς, αλλά φταίτε που τον ακούσατε... Λογικό είναι ο άντρας σου να είναι σκασμένος... Με συγχωρείς που παίρνω το θάρρος και μιλάω έτσι, αλλά έχω κι εγώ τέτοιου είδους βιώματα και ξέρω. Το σπίτι που λέω (το πατρικό μου) είναι προίκα της μάνας μου. Ο παππούς μου λοιπόν ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΤΑΝ ΠΑΝΤΟΥ! Κι όταν λέμε παντού, παντού! Ο πατέρας μου ο κακομοίρης έχει πηδήξει στο ταβάνι αρκετές φορές από τα νεύρα του. Μια φορά πιάστηκαν στα χέρια και έλεγα θα τον πνίξει τον παππού. Και φυσικά παίρνω το μέρος των γονιών μου, γιατί αν και μικρή τότε, καταλάβαινα ότι ο παππούς δημιούργησε τεράστιο πρόβλημα...
Και τώρα με τον άντρα μου... επί 3 μήνες πέρσυ τέτοια εποχή, πλακωνόμασταν ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ (δεν ήμασταν ακόμη παντρεμένοι) γιατί είχαμε πει θα φτιάξουμε το σπίτι (πάνω από τους γονείς του) για να μείνουμε. Κι όταν είπαμε να ξεκινήσουμε, εκεί να δεις τι έγινε με τους δικούς του τους γονείς! Γι αυτό νοικιάσαμε και βρήκαμε την ησυχία μας...

Όσο για το μικρούλη Αντρέα, εύχομαι να το ξεπεράσει γρήγορα Crying or Very sad
Πολύ στεναχωριέμαι που στεναχωριέται...
Πώς έγινε και την πέταξε???

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελικά εδώ κολλάει και το δικό μου θέμα

Λοιπόν βρήκαμε ένα ωράιο διαμέρισμα που παραγματικά μας ενδιαφέρει να αγοράσουμε.

Τώρα μένουμε σε δικό μας σπίτι μαζί με όοοολη την οικογένεια του Γ αδέρφια, συννηφάδες, μπατζανάκια, πεθερικά και παέι λέγοντας Laughing

Ευτυχώς ο αντρούλξς μου θα μας απαλλάξει από αυτό Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:Τελικά εδώ κολλάει και το δικό μου θέμα

Λοιπόν βρήκαμε ένα ωράιο διαμέρισμα που παραγματικά μας ενδιαφέρει να αγοράσουμε.

Τώρα μένουμε σε δικό μας σπίτι μαζί με όοοολη την οικογένεια του Γ αδέρφια, συννηφάδες, μπατζανάκια, πεθερικά και παέι λέγοντας Laughing

Ευτυχώς ο αντρούλξς μου θα μας απαλλάξει από αυτό Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994


καλημέρα! σας το εύχομαι όσο το δυνατον πιο γρήγορα αυτό!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ αγγελικη μου καλα κανεις κ τα λες δεν παρεξηγουμε!απλα δε κ καλα επρεπε να παμε σαυτην που ηταν χωριανη με το δικιο του ο bill να τα ριχνει ολα σε μενα που ακουσαμε τον μπαμπα Crying or Very sad θα πληρωσει ο μπαμπας τη νυφη ομως αν μας τρεξει στα δικαστηρια! Mad
οσο για την πιπιλα ημουν στο μπανιο κ ηρθε με την πιπιλα στο στομα μου "ντονια"=δοντια να τα πλυνουμε κ μου δινει την πιπιλα,του λεω αν πλυνουμε τα δοντια δεν θα ξαναβαλεις πιπιλα γιατι θα λερωσουν του λεω θα την πεταξεις και μου απανταει "ναι πιγια"=ναι στα σκουπιδια.ετσι κ εγινε!μιλησα με τη μαμα μου κ μου πε οτι τη ζητησε κανα 2 φορες!δεν πειραζει θα του περασει ειναι κ 19 μηνων μεχρι εδω που την ειχε καλα ητανε!

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!ΙΣΩΣ ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟυ!!ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaIoanna έγραψε:Τελικά εδώ κολλάει και το δικό μου θέμα

Λοιπόν βρήκαμε ένα ωράιο διαμέρισμα που παραγματικά μας ενδιαφέρει να αγοράσουμε.

Τώρα μένουμε σε δικό μας σπίτι μαζί με όοοολη την οικογένεια του Γ αδέρφια, συννηφάδες, μπατζανάκια, πεθερικά και παέι λέγοντας Laughing

Ευτυχώς ο αντρούλξς μου θα μας απαλλάξει από αυτό Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994
ω ρε παναγια μου κοσμοσυρροη Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994
με το καλο να μπειτε στο σπιτακι σας!!!!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:Καλημέρα σας κορίτσια

Κι εγώ στη δουλειά και άργησα να
ξυπνήσω και ήρθα τρέχοντας.
Είμαι λίγο προβληματισμένη, με απασχολούν κάποια πράγματα θα σας πω Rolling Eyes

MariaIoanna έγραψε:Τελικά εδώ κολλάει και το δικό μου θέμα

Λοιπόν βρήκαμε ένα ωράιο διαμέρισμα που παραγματικά μας ενδιαφέρει να αγοράσουμε.

Τώρα μένουμε σε δικό μας σπίτι μαζί με όοοολη την οικογένεια του Γ αδέρφια, συννηφάδες, μπατζανάκια, πεθερικά και παέι λέγοντας Laughing

Ευτυχώς ο αντρούλξς μου θα μας απαλλάξει από αυτό Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! - Σελίδα 20 215994

Ο προβληματισμός πού είναι??
Εμένα όλα καλά μου ακούγονται...

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια sunny flower

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΟΡΙΑ...ΜΕΝΕΤΕ ΟΟΟΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ?Η ΣΕ ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΟΛΟΙ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΚΟΣ....

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:Καλημερα κοριτσια sunny flower


καλημέρα! flower

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε: θα πληρωσει ο μπαμπας τη νυφη ομως αν μας τρεξει στα δικαστηρια! Mad

δεν πειραζει θα του περασει ειναι κ 19 μηνων μεχρι εδω που την ειχε καλα ητανε!

Τίποτα δε θα κάνει. Άστη να κλαίει και να οδύρεται... Νομίζεις ότι έχει αυτή όρεξη να τρέχει στα δικαστήρια να πληρώνει δικηγόρους? Γιατί? Για δύο χιλιάρικα? Πιο πολλά θα της φύγουν σε μία δικαστική διαμάχη. Απλά μην ψαρώσετε με αυτά που σας λέει.

Μια χαρά ηλικία νομίζω για να αφήσει ο μικρός την πιπίλα. Ενάμιση...
Μια χαρά! Είναι λογικό να τη ζητάει. Είναι μία συνήθεια...
Αλήθεια, από τόσο μικρά πλένουν δοντάκια? Εγώ θυμάμαι την πρώτη μου οδοντόβουρτσα. Που σημαίνει ότι για να έχω μνήμες, θα πρέπει να ήμουν κοντά τεσσάρων... Άργησα ε?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΑΠΟΡΙΑ...ΜΕΝΕΤΕ ΟΟΟΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ?Η ΣΕ ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΟΛΟΙ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΚΟΣ....

Όχι, δεν είσαι. Κι εγώ την ίδια απορία έχω...
Γιατί αν είναι ένα σπίτι, θα πρέπει να είναι ΤΕΡΆΣΤΙΟ!!
Αν όμως είναι διαφορετικά "διαμερίσματα" τότε εντάξει...αλλάζει το πράμα...

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
στο ίδιο κτίριο είμαστε

Και μιλάμε για περιπτώσεις ατόμων έτσι

Ο προβληματισμός μου είναι ότι θα χρεωθούμε για κάποια χρόνια, και όσο να 'ναι το θέμα δάνειο με αγχώνει
Πάλι καλά που έχω τον αντρούλη μου που μου λεέι πςσ όλα θα πάνε καλά και μια χαρά θα τα καταφέρουμε. Έιναι πολύ αισιοδοξος. Ενθουσιαστικε με το νέο σπίτι

Και να φανταστείτε αυτό που μένουμε το έφτιαξε μόνος του με πολύ ωραίο γούστο και άποψη όσο ήταν εργένης.
Αλλά προκειμένου να έχουμε θέματα προτιμάμε να φύγουμε cheers

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sktv έγραψε:

δεν πειραζει θα του περασει ειναι κ 19 μηνων μεχρι εδω που την ειχε καλα ητανε!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ.ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ!!!ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΑ.ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΙΠΙΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΩΡΟ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ 2 ΠΙΠΙΛΕΣ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις