Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:23 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marshmallow έγραψε:Kαλημέρα !!!! Θα ήθελα τα "φώτα σας "γιατι ειμαι πολύ αγχωμένη !!! Στις 13-5-14 ήταν η πρωτη ημέρα της τελευταίας περιοδου μου και στις 12-6-14 περιμενα την επόμενη η οποια δεν ήρθε ποτέ (ευτυχώς) !!! Εκανα τεστ και βγήκε αχνή γραμμή αλλα βγήκε θετικό . Εχθές πήγα στον γιατρό μου για επιβεβαίωση και μου έκανε κολπικό υπέρηχο !!! Δεν διέκρυνε κατι εμφανώς αλλα ισως την δημιουργία του αμνιακού σακου . Κλείσαμε ραντεβού για την επομενη πέμπτη !!! Εγω φυσικά απο την αγωνία μου μηπως απο την μεγάλη μου επιθυμία βλεπω θετικο τεστ .....ξανα έκανα τεστ μετα τον υπέρηχο μολις επέστρεψα σπιτι μου και είναι πεντακάθαρα και έντονα θετικό !!! Ε δεν μπορει 2 στα 2 τεστ ειναι θετικα !!! Πήρα τον γιατρό μου και μου είπε αυτο ειναι παρα πολυ καλο και να μην αγχωνομαι που δεν ειδε κατι 100% στο κολπικο υπερηχο κ οτι συμβαίνει συχνά αν ειναι νωρίς η διάγνωση !! Το θέμα είναι οτι αργα το απόγευμα εχθές (ολα την ιδια μερα ) ειδα καφέ υγρα !!! Τρελλαθηκα !!! επαθα μεγάλο πανικο !!! Ξανα πηρα τον γιατρο μου τηλ και μου είπαι σε 2 μερες οτι ειναι να φανει θα φανει ....Ξεκουραση , ακινισία στο κραββάτι και να παρακολουθώ αν ειναι μονο ελαφρως καφε και λιγο ή αν ερθει πολυ !!! λέτε να προκλήθηκε κατι απο τον κολπικο υπέρηχο ???Ή είναι κατι αλλο ..?? Εχω μεγάλη αγωνια .... Χιλια συγνώμη αν σας κουρασα με το ποστ μου !!! περιμενω με αγωνια τη αποψη σας !!! Sad 

καλημερα!!! ευχομαι να πανε ολα καλα! εγω ειχα 6/5 περιοδο στις 8/6 τεστακι θετικο ,εχθες ειχα και εγω αιμα οχι πολυ αλλα κοκκινο σημερα λιγο καφε. Εχθες πηγα για υπερηχο σε νοσοκομειο επειδη δεν ηθελα να περιμενω μεχρι τριτη που εχω ραντεβου αλλα ειδαμε μονο σακο μαλλον ειναι νωρις! Ευχομαι να μην ειναι κατι! περιμενω νεα σου!

27ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:32 am

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μην ανησυχεις καλε για λιγα καφε!!!!!! Κανε αυτο που σου ειπε ο γιατρος σου ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ. Εγω οταν εμεινα εγκυος πριν κανω τεστ ειδα λιγα καφε και νομιζα οτι θα αδιαθετουσα και μετα απο 4 μερες εκανα τεστ και βγηκε αχνο θετικο. Την 5 βδομαδα παλι ειδα λιγο καφε ροζ και πηρα το γιατρο και μου λεει δεν ειναι τιποτα και οντως σταματησε και την 6η βδομαδα πηγα στο γιατρο και ειδαμε και καρδουλα.Για την ιστορια ουτε εμενα με εβαλε να κανω χοριακη αφου ειχα θετικο τεστ στα χερια μου και εγω 2 εκανα και εχω εναν μπεμπη 8 μηνων!!!!!!! Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη

28ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:38 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 καλησπέρα !!!! ευχομαι και για εσενα να πανε ολα καλα !!! κια θα πανε ολα καλα !!! εγω δεν ειχα καθολου κοκκινο μονο λιγες καφε κυλιδες και σημερα το πρωι μονο αχνα.. τωρα που γραφω δεν εχω τιποτα και ελπιζω να συνεχιστει ετσι !!! βεβαια ειμαι ξαπλα συνεχεια .... εγω ειχα 13-5 τελευταια και 12-6 πρωτο τεστ predictor αχνή ροζ γραμμη και εχθες μετα τον υπερηχο clear blue ξεκάθαρο ! εσενα σου εκανε κολπικο υπερηχο ?

29ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:43 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thali-alex ποσο κουράγιο μου δεινεις !!!! Σε ευχαριστώ πολυ !! ευτυχώς που υπαρχεις και εσυ χωρις την χοριακή γιατι αρχισα να ανησυχώ !!!!! Να το χαιρεσαι το μωράκι σου !!!!!

30ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:55 am

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και σκεψου οταν τον πηρα τηλ ημουν 4 εβδομαδων και μου λεει ελα σε 2 εβδομαδες να σε δω αυτες οι 15 μερες δεν περνουσαν με τιποτα ακομα και οταν ειδα αιμα δεν μου ειπε να παω ουτε καν να κατσω στο κρεββατι. Εσυ ομως οτι σου ειπε ο γιατρος σου

31ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 3:59 am

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
marshmαllow και γω ειχα κατι καφε ροζ υγρα στην αρχη κ ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι συμβαινει σε αρκετες κοπελες. επισης ουτε εγω εκανα χοριακη κ οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε κολπικο βασικα οι 2-3 πρωτοι υπερηχοι κολπικοι ηταν!! τωρα ειμαι στον 6!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! Smile

32ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 4:05 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thali-alex έγραψε:Και σκεψου οταν τον πηρα τηλ ημουν 4 εβδομαδων και μου λεει ελα σε 2 εβδομαδες να σε δω αυτες οι 15 μερες δεν περνουσαν με τιποτα ακομα και οταν ειδα αιμα δεν μου ειπε να παω ουτε καν να κατσω στο κρεββατι. Εσυ ομως οτι σου ειπε ο γιατρος σου

Εγω κανω οτι μου λεει αλλα επειδη διαβασα πολλα post σημερα λογω κρεββατιου ...νομιζω οτι αρχισε να με τρεχει για υπερηχους πολυ νωρις !!! Εδω σκεφτομαι να αφησω να περασει και η αλλη εβδομαδα παρ ολο που μου ειπε να παω για δευτερο υπερηχο και να παω την μεθεπόμενη να ειμαι σιγουρη οτι κατι θα δω κατι θα ακουσουμε ..!!!

33ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 4:09 am

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν σου ειπε κατι παραλογο για εμενα ο καθε γιατρος εχει την τακτικη του αν εισαι 5 εβδομαδων λογικο ειναι να μην ειδε κατι τωρα σχηματιζονται ολα. Εγω θα πηγαινα δεν θα την παλευα μια βδομαδα παντως!!!!!!!! Τωρα που θα εισαι εγκυος πολλα θα διαβασεις η καθε περιπτωση ειναι μοναδικη ομως

34ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 4:14 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ifigenia84 έγραψε:marshmαllow και γω ειχα κατι καφε ροζ υγρα στην αρχη κ ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι συμβαινει σε αρκετες κοπελες. επισης ουτε εγω εκανα χοριακη κ οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε κολπικο βασικα οι 2-3 πρωτοι υπερηχοι κολπικοι ηταν!! τωρα ειμαι στον 6!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! Smile

αχ αληθεια !!!!????? κολπικο και χωρις χοριακη ??? τελεια !!!! αισθανομαι πολυ καλυτερα απο εχθες που απογοητευτηκα και να σου πω τρομαξα με τον κολπικο ... αλλα αφου το λες και εσυ που και οι αλλες κοπελες ..κατι ξερετε !!! ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και μονο εναν πονο στην γεννα !!!!  Very Happy 

35ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 4:17 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thali-alex έγραψε:Δεν σου ειπε κατι παραλογο για εμενα ο καθε γιατρος εχει την τακτικη του αν εισαι 5 εβδομαδων λογικο ειναι να μην ειδε κατι τωρα σχηματιζονται ολα. Εγω θα πηγαινα δεν θα την παλευα μια βδομαδα παντως!!!!!!!! Τωρα που θα εισαι εγκυος πολλα θα διαβασεις η καθε περιπτωση ειναι μοναδικη ομως

ναι εχεις δικιο εχω διαβασει παρα πολλα απο το πρωι αλλα λιγο απο εδω λιγο απο εκει εφτιαξε και η ψυχολογια μου !!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ

36ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 10:22 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marshmallow έγραψε:
thali-alex έγραψε:Δεν σου ειπε κατι παραλογο για εμενα ο καθε γιατρος εχει την τακτικη του αν εισαι 5 εβδομαδων λογικο ειναι να μην ειδε κατι τωρα σχηματιζονται ολα. Εγω θα πηγαινα δεν θα την παλευα μια βδομαδα παντως!!!!!!!! Τωρα που θα εισαι εγκυος πολλα θα διαβασεις η καθε περιπτωση ειναι μοναδικη ομως

ναι εχεις δικιο εχω διαβασει παρα πολλα απο το πρωι αλλα λιγο απο εδω λιγο απο εκει εφτιαξε και η ψυχολογια μου !!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ

κοριτσια ουτ εγω εκανα χοριακη ραντεβου εχω τριτη αλλα επειδη φοβηθηκα πηγα για κολπικο υπερηχο σε νοσοκομειο. Τι νας σας πω μεγαλη ταλαιπωρια πηγα σε 2 νοσοκομια επαρχεια για να βρω γιατρο και παιδι δεν ειδαμε. μονο σακο δεν αξιζε η ταλαιπωρια αν εμενα σπιτι ξαπλα ισως ειμουν καλυτερα!

37ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 10:23 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marshmallow έγραψε:
thali-alex έγραψε:Δεν σου ειπε κατι παραλογο για εμενα ο καθε γιατρος εχει την τακτικη του αν εισαι 5 εβδομαδων λογικο ειναι να μην ειδε κατι τωρα σχηματιζονται ολα. Εγω θα πηγαινα δεν θα την παλευα μια βδομαδα παντως!!!!!!!! Τωρα που θα εισαι εγκυος πολλα θα διαβασεις η καθε περιπτωση ειναι μοναδικη ομως

ναι εχεις δικιο εχω διαβασει παρα πολλα απο το πρωι αλλα λιγο απο εδω λιγο απο εκει εφτιαξε και η ψυχολογια μου !!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ

κοριτσια ουτ εγω εκανα χοριακη ραντεβου εχω τριτη αλλα επειδη φοβηθηκα πηγα για κολπικο υπερηχο σε νοσοκομειο. Τι νας σας πω μεγαλη ταλαιπωρια πηγα σε 2 νοσοκομια επαρχεια για να βρω γιατρο και παιδι δεν ειδαμε. μονο σακο δεν αξιζε η ταλαιπωρια αν εμενα σπιτι ξαπλα ισως ειμουν καλυτερα!

38ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 11:13 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ifigenia84 έγραψε:marshmαllow και γω ειχα κατι καφε ροζ υγρα στην αρχη κ ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι συμβαινει σε αρκετες κοπελες. επισης ουτε εγω εκανα χοριακη κ οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε κολπικο βασικα οι 2-3 πρωτοι υπερηχοι κολπικοι ηταν!! τωρα ειμαι στον 6!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! Smile

πόσες μέρες σου κρατούσαν τα καφέ ροζ υγρά ? θυμασε ? εγω κλεινω τωρα το πρωτο 24ωρο και μια εχω μια δεν εχω και τωρα λιγο ροζ ..

39ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 11:18 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 έγραψε:
Marshmallow έγραψε:
thali-alex έγραψε:Δεν σου ειπε κατι παραλογο για εμενα ο καθε γιατρος εχει την τακτικη του αν εισαι 5 εβδομαδων λογικο ειναι να μην ειδε κατι τωρα σχηματιζονται ολα. Εγω θα πηγαινα δεν θα την παλευα μια βδομαδα παντως!!!!!!!! Τωρα που θα εισαι εγκυος πολλα θα διαβασεις η καθε περιπτωση ειναι μοναδικη ομως

ναι εχεις δικιο εχω διαβασει παρα πολλα απο το πρωι αλλα λιγο απο εδω λιγο απο εκει εφτιαξε και η ψυχολογια μου !!!! Σε ευχαριστώ πολυυυ

κοριτσια ουτ εγω εκανα χοριακη ραντεβου εχω τριτη αλλα επειδη φοβηθηκα πηγα για κολπικο υπερηχο σε νοσοκομειο. Τι νας σας πω μεγαλη ταλαιπωρια πηγα σε 2 νοσοκομια επαρχεια για να βρω γιατρο και παιδι δεν ειδαμε. μονο σακο δεν αξιζε η ταλαιπωρια αν εμενα σπιτι ξαπλα ισως ειμουν καλυτερα!

ναι μαλλον θα ειναι καλυτερα να μεινεις σπιτι εως τριτη που εχεις ραντεβου ! Μην τρεχεις αριστερα - δεξια ...θα το δεις το μωρακι σου !!!!

40ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 11:40 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα στην εβδομη κυησης ειχα βγαλει καφε υγρα την επομενη ημερα εβγαλα αιμα επι1 μηνα εβγαζα συνεχεια...ειχα παει βεβαια στη γιατρο μου που με συμβουλεψε να ξεκουραζομαι κ οχι βαρη ...αυτο προηλθε λογω εμφυτευσης...ολα πηγαν καλα κ αυτη τη στιγμη εχω διδυμα κοριτσακια 6 μηνων....ολα θα πανε καλα σε ολες..περιμενουμε νεα σας!!!!!!!!!!

41ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Παρ Ιουν 20, 2014 7:54 pm

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα κοριτσια !!!! Σημερα 5 εβδ και 5 ημερ. εχω περισσοτερο αιμα απο εχθες .... σημερα δεν ειναι ουτε καφε ουτε αχνο οπως εχθές , ειναι σαν σκοτωμενο αρχιζω και ανησυχω για το χειροτερο ...!!!!  Crying or Very sad 

42ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 3:50 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Marshmallow έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!!! Σημερα 5 εβδ και 5 ημερ. εχω περισσοτερο αιμα απο εχθες .... σημερα δεν ειναι ουτε καφε ουτε αχνο οπως εχθές , ειναι σαν σκοτωμενο αρχιζω και ανησυχω για το χειροτερο ...!!!!  Crying or Very sad 
Καλησπερα. Τι κανεις? Εισαι καλυτερα?
Τηλεφωνησε στο γιατρο σου, ίσως σε βοηθησει αλλαζοντας τα χάπια ή να σε ηρεμήσει.

43ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 3:52 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
star30 έγραψε:
Marshmallow έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!!! Σημερα 5 εβδ και 5 ημερ. εχω περισσοτερο αιμα απο εχθες .... σημερα δεν ειναι ουτε καφε ουτε αχνο οπως εχθές , ειναι σαν σκοτωμενο αρχιζω και ανησυχω για το χειροτερο ...!!!!  Crying or Very sad 
Καλησπερα. Τι κανεις? Εισαι καλυτερα?
Τηλεφωνησε στο γιατρο σου, ίσως σε βοηθησει αλλαζοντας τα χάπια ή να σε ηρεμήσει.

να είσαι ψύχραιμη όσο μπορεις Εγω αυτες τις μέρες όλο τα κλαμματα μου ερχοταν να βαλω αλλα σημερα είμαι λίγο καλύτερα.

44ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 4:09 am

thali-alex

thali-alex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα παντως μου ειχαν κρατησει αρκετες μερες αφου δεν εχεις και πονο μην αγχεσαι το αγχος σε κανει χειροτερα και σκεψου στο λεω εγω που μεχρι και που γεννησα καθε φορα που πηγαινα τουαλετα ελεγχα το βρακι μου!!!!!!!

45ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 4:31 am

star30


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
thali-alex έγραψε:Εμενα παντως μου ειχαν κρατησει αρκετες μερες αφου δεν εχεις και πονο μην αγχεσαι το αγχος σε κανει χειροτερα και σκεψου στο λεω εγω που μεχρι και που γεννησα καθε φορα που πηγαινα τουαλετα ελεγχα το βρακι μου!!!!!!!

το ιδιο εχω παθει και γω! μΟΥ εγινε εμμονη ιδεα

46ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 8:17 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
star30 έγραψε:
star30 έγραψε:
Marshmallow έγραψε:Καλημερα κοριτσια !!!! Σημερα 5 εβδ και 5 ημερ. εχω περισσοτερο αιμα απο εχθες .... σημερα δεν ειναι ουτε καφε ουτε αχνο οπως εχθές , ειναι σαν σκοτωμενο αρχιζω και ανησυχω για το χειροτερο ...!!!!  Crying or Very sad 
Καλησπερα. Τι κανεις? Εισαι καλυτερα?
Τηλεφωνησε στο γιατρο σου, ίσως σε βοηθησει αλλαζοντας τα χάπια ή να σε ηρεμήσει.

να είσαι ψύχραιμη όσο μπορεις Εγω αυτες τις μέρες όλο τα κλαμματα μου ερχοταν να βαλω αλλα σημερα είμαι λίγο καλύτερα.

Λοιπον κοριτσια καλησπερα !!! ναι μηλισα με τον γιατρο μου και σε καμια περοπτωση δεν μου δεινει χαπια αν δεν του δειξει η μητρα εστω τον σακο !!! στον πρωτο υπεριχο δεν του εδειξε τιποτα παρα μονο το οχρω σωματιο !! λογω του αιματος μου ειπε δευτερα να κανω χοριακη να δει τι γινετει στις τιμες και μετα θα μου πει τι θα κανουμε !! βημα βημα και οχι βιαστικες κινησεις ειπε !!! Λογω των 2 τεστ ναι υπαρχει εγκυμοσυνη σιγουρα αλλα αν δεν δει δεν λεει ...ενταξη δεν εχει και αδικο !!! αλλα σημερα το στηθος μου ειναι τουμπανο και ποναει πολυ ισως και να ειναι η πρωτη μερα που με ποναει τοσο σε σχεση με τις προηγουμενες και εδω και αρκετες ωρες δεν εχω τιποτα απο αιμα !! απ οτι καταλαβενετε εχω παει 100000 φορες στο μπανιο να δω τι και πως ...κοιμαμαι και παρα πολυ σημερα ....ουυυυφφφ μεγαλη αγωνια εως τη δευτερα !!! Σας ευχαριστώ πολυ ολες για τις απαντησεις σας !!!

47ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 10:31 am

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οταν ειχα βγαλει κ εγω αιμα στην εγκυμοσυνη μου μου ειχε πει η γιατρος μου αν σε ποναει το στηθος σου κ συνεχιζει να ειναι πρησμενο μη φοβασαι..σου ευχομαι οτι καλυτερο

48ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Σαβ Ιουν 21, 2014 11:00 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evianna80 έγραψε:οταν ειχα βγαλει κ εγω αιμα στην εγκυμοσυνη μου μου ειχε πει η γιατρος μου αν σε ποναει το στηθος σου κ συνεχιζει να ειναι πρησμενο μη φοβασαι..σου ευχομαι οτι καλυτερο

Δεν μπορω να σου πω οτι δεν φοβαμαι αλλλα το εχω παρει αποφαση ..οτι ειναι να γινει θα γινει ... θα δω τι λεει η χοριακη την Δευτερα και βλεπεουμε! Σε ευχαριστώ πολυ !!! Να χαιρεσαι τα μωρακια σου !!!

49ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Κυρ Ιουν 22, 2014 2:35 am

ifigenia84


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Marshmallow έγραψε:[quo te="ifigenia84"]marshmαllow και γω ειχα κατι καφε ροζ υγρα στην αρχη κ ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι συμβαινει σε αρκετες κοπελες. επισης ουτε εγω εκανα χοριακη κ οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε κολπικο βασικα οι 2-3 πρωτοι υπερηχοι κολπικοι ηταν!! τωρα ειμαι στον 6!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! Smile

πόσες μέρες σου κρατούσαν τα καφέ ροζ υγρά ? θυμασε ? εγω κλεινω τωρα το πρωτο 24ωρο και μια εχω μια δεν εχω και τωρα λιγο ροζ ..[/quote]

Τώρα είδα το μνμ! σχεδόν 2 εικοσιτετράωρα μια είχα μια δεν είχα μου είχε γίνει ψύχωση νομίζω ότι εκείνες τις 2 μερες τις πέρασα στην τουαλέτα να τσεκάρω το εσώρουχο μου! Μετά μου έδωσε κ κάτι χάπια utrageston αν δεν κάνω λάθος! Εσύ πως είσαι?

50ροζ καφέ υγρά - Σελίδα 2 Empty Απ: ροζ καφέ υγρά Δευ Ιουν 23, 2014 12:41 am

Marshmallow


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ifigenia84 έγραψε:
Marshmallow έγραψε:[quo te="ifigenia84"]marshmαllow και γω ειχα κατι καφε ροζ υγρα στην αρχη κ ο γιατρος μ ειπε να μην ανησυχω κ οτι συμβαινει σε αρκετες κοπελες. επισης ουτε εγω εκανα χοριακη κ οταν πηγα για υπερηχο μου εκανε κολπικο βασικα οι 2-3 πρωτοι υπερηχοι κολπικοι ηταν!! τωρα ειμαι στον 6!! μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! Smile

πόσες μέρες σου κρατούσαν τα καφέ ροζ υγρά ? θυμασε ? εγω κλεινω τωρα το πρωτο 24ωρο και μια εχω μια δεν εχω και τωρα λιγο ροζ ..

Τώρα είδα το μνμ! σχεδόν 2 εικοσιτετράωρα μια είχα μια δεν είχα μου είχε γίνει ψύχωση νομίζω ότι εκείνες τις 2 μερες τις πέρασα στην τουαλέτα να τσεκάρω το εσώρουχο μου!  Μετά μου έδωσε κ κάτι χάπια utrageston αν δεν κάνω λάθος! Εσύ πως είσαι? [/quote]

Καλημέρα !!! Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου !!1 Ε τα ίδια με μια εμονή να πηγαίνω στο μπανιο καθε λίγο και λιγάκι !!! Είμαι στο 3 εισοσιτετράωρο με λιγο καφε ...και με πολυ αγχος ! Μιλησα με τον γιατρο μου και έκανα χοριακή σημερα το πρωί ! Το μεσσημεράκι θα ξέρω τι και οως απο τις τιμές !!! Είμαι λίγο απογοητευμένη ...οτι κάτι δεν πάει καλά γιατι και στον πρώτο υπέρηχο δεν είδε κάν το σάκο που μπορει να κάναμε νωρίς υπέρηχο . Αλλά μια αυτο και μια τα υγρά ..δεν θέλω και πολύ για να είμαι χάλια !!! Κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα τώρα μεχρι τα αποτελέσματα σήμερα !!! Σε ευχαριστώ χχχχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις