Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
110 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 110 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

26  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:37 am

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ματινακι γεια σου, όλα καλά; Smile

κωνσταντίνα αυτο ακριβώς.. εξάλλου και εγώ είμαι μυστήρια.. θέλω τα μεγαλα πράγματα να τα διαλέγω μόνη μου Smile

οποτε ναι, ή κρατάς τα ρουχαλάκια ή τα αλλάζεις και παίρνεις πχ τα λευκα είδη που δεν πήραμε..

λοιπόν σκεφτόμουν για ριλάξ. αρχικά είχα πει της stokke

http://www.stokke.com/en-us/nursery/stokke-bounce-n-sleep/the-stokke-bounce-n-sleep-concept.aspx

αλλά τωρα επειδή αποφάσισα να μην παρω το λίκνο της stokke (είναι πραγματικά πολύ μικρό κ ακριβό για μόνο 3 μήνες!) λέω ότι δεν έχει νόημα να παρω το ριλαξ μόνο του. προσωπικά μου αρέσει πολύ γιατί μου αρεσουν τα απλά και σκετα αλλά το νόημα της υποθεσης ηταν ότι έμπαινε μεσα στο λικνο και ετσι εχεις το παιδι ψηλα. αλλιως δεν διαφερει απο τα αλλα ριλαξ οποτε γιατι να δωσεις 160 ευρώ;;;

τωρα ειμαι μεταξύ αυτων των 2. πείτε γνώμες ποιο σας αρεσει;;

http://chicco.gr/el/en_rilax_chicco_mia_happy_land_26.html

αυτό κάνει 70 ευρω και υπάρχει σε κοκκινο, ποντικί (πολύ ωραίο), πράσινο, μπλε, ροζ

και

http://chicco.gr/el/en_rilax_chicco_ifeel_red_70.html

αυτό κάνει 95 και υπάρχει σε κοκκινο, μπλε, ροζ.
Τι λέτε;;

27  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:48 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!!!!Μεγιά το καινούργιο θεματάκι μας!!!!!Ουφ δεν σας προλαβαίνω.....
Λοιπόν μπάνιο-αλλαξιέρα βρήκα στο jumbo με 60Ε (αλλά στης Αθήνας , στην Πάτρα δεν το είχε είχε μόνο τις απλές μπανιέρες)....και μένα μου μένουν αρκετά ακόμα αλλά θα τα πάρω λίγα λίγα...Για τα σεντόνια της κούνιας δεν το χα σκεφτεί να άλλαζα κανένα δώρο και να το κανα σεντόνι ή κάτι άλλο καλή ιδέα!!Πάντως και γω πιστεύω από δώρα πιο πολύ ρουχαλάκια θα μας φέρουν...Πάντως εγώ σε 2 γνωστές μου τους είχα φτιάξει από ένα νεσεσέρ με όλα τα απαραίτητα καλλυντικά (σαμπουάν, αφρόλουτρο, κρέμα για το σύγκαμα, κρέμα σώματος, αρωματάκι βρεφικο κλπ) και το εκτίμησαν πολύ...Η μία μου είπε ότι το είχαν πολύ ανάγκη αυτό το δώρο και χάρηκα πολύ!!!

28  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:51 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη μου εγώ ψηφίζω το 1ο ρηλάξ!!!Το έχω δει και από κοντά και είναι τέλειο!!!!Αν δεν μου χάριζε η κουμπάρα μου και εγώ αυτό σκεφτόμουν να πάρω!!!!

29  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 12:04 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιόλη και μένα το πρώτο μου αρέσει! Εμείς δεν πήραμε ακόμα κάτι αντίστοιχο αν και μάλλον θα πάρω κούνια αντί για relax που είναι λίγο πιο ψηλή και κουνιέται μόνη της! Για κανένα δώρο δηλαδή το προορίζω γιατί κατά καιρούς με ρωτάνε τι να μου πάρουν. Δεν το θέλω άλλωστε πριν τον τοκετό...
Εμείς πήραμε 1 σετ σεντόνια και 1 κουβέρτα για το κρεβάτι γιατί εκεί θα κοιμάται από την αρχή το μωρό. Δεν θα πάρω ούτε λίκνο ούτε καλαθούνα εφόσον χωράει το κρεβατι του στο δωμάτιο μας...
Γεια σου Ματινάκι! Όντως καιρό έχεις να μπεις! Όλα καλά?

30  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 12:50 pm

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια να ρωτήσω και κάτι άσχετο...Οικογενιακή μερίδα έχετε ανοίξει?Εγώ το αμέλησα γιατί παντρεύτηκα τον Αύγουστο...Θα έχω πρόβλημα?Να βιαστώ??

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και παλι ομορφιες μου.....ματινακι μου τι κανεις;;;;
Ιολη μου και εμενα πιο πολυ το πρωτο μου αρεσε....
leda μου πρεπει να ανοιξεις γιατι απο οτι θυμαμαι η κουνιαδα μου δεν ειχαν ανοιξει και στο δημο φαινοταν σαν ανυπαντρη....ρωτησε κιολας για σιγουρια...ετσι μου ειχε πει ετσι σου λεω....δεν ειναι κατι που καθυστερεις σε 5 λεπτα εχεις τελειωσει....

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερουδια σε ολες!! αναψαμε καυστηρα και αμεσως ζεστανε το σπιτι!!!!!!! τελειαααααα
βρε κοριτσια τι ειναι η οικογενειακη μεριδα....που την κανουμε(δεν ξερω αν την κανουμε κιολας..δεν εχω ιδεα τι ειναι) και σε τι χρησιμευει;;;

33  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:05 pm

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κούκλες, τι μου κάνετε?

34  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:16 pm

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
gallida έγραψε:Καλημέρα κούκλες, τι μου κάνετε?


ομορφες καλημερες γαλιδουλα!!!! πως εισαι;;;

35  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:39 pm

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια και από μένα!!
Όλες καλά?

36  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:45 pm

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!
Σήμερα θα παραγγείλω sling γιούπιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

37  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Τετ Νοε 13, 2013 11:50 pm

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια κι από μένα!!!! Smile 

38  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:00 am

gallida

gallida
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα είδα παράξενο όνειρο....είδα ότι ήμουν Μυτιλήνη και μιλούσα για τον Ταξιάρχη και τον Άγιο Ραφαήλ...Ξύπνησα λίγο αναστατωμένη...
Την μπέμπα την έχω τάξει στον Άγιο Ραφαήλ...τι να σήμαινε άραγε το όνειρο?

39  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:23 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα gallida!!!!Μπορεί να έχεις άγχος για τα μωράκια σου και ειδικά για τη μπουμπού που κάνει τη δύσκολη πότε πότε...Μην ανησυχείς λίγο μας έμεινε ακόμα!!!!!!!!

40  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:25 am

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουπςςς!!!!!Άκυρο το μύνημα!!!!!Σεμπέρδεψα με την Ιόλη!!!!!!!!Άτιμο αλτσχάιμερ!!!!!!!!

41  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:29 am

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια.

Ιόλη πολύ όμορφη η μπανιέρα-αλλαξιέρα που πήρες αλλά μου φαίνεται ότι είναι πάααααρα πολύ ρηχή. Δεν την κόβω να μπορείς να την χρησιμοποιήσεις για να κάνεις μπανάκι τα μωρά πιο μετά, παρα μόνο μέχρι να τους πέσει ο αφαλός, τοπικά όπως και στον νιπτήρα. Βέβαια χωρίς βρύση με τρεχούμενο νερό ούτε αυτό μπορώ να φανταστώ πως θα το κάνεις.
Από την άλλη μπορεί να έχω άδικο και να σε βολέψει πολύ!

Ειρήνη και εμείς στην Ορσία δεν είχαμε πάρει ριλαξ γιατί μας είχαν χαρίσει μια κούνια. Τελικά καταλήξαμε ότι έπρεπε να είχαμε πάρει ριλαξ, γιατί η κούνια δεν ξάπλωνε τόσο ώστε να μπορεί να βολευτεί μωράκι. Χανότανε μέσα στην θέση, δεν έφτανε τα παιχνίδια που κρεμόντουσαν και δεν καθότανε πάνω από 5 λεπτά. Όταν άρχισε να της αρέσει και να είναι για την ηλικια της (γύρω στους 5 μηνες) ήταν οριακά όσον αγορά στο βάρος που επιτρέπεται οπότε δεν εκανε και πολύ κούνια. Απ' οτι είδα ομως απο φίλες, το ριλαξ σε σώζει πολλές φορές, ιδίως αν έχει δόνηση.

http://www.something-special.gr

42  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:40 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;ολα καλα;;;;
gallida μου μην αγχωνεσαι με τα ονειρα.....ειναι λογικο να βλεπουμε απο οτι εχω διαβασει.....
εγω κοριτσια μου μολις με πηρε η γιατρος 25 Νοεμβριου εχω ραντεβου μαζι της και 18 Δεκεμβριου θα κανω το doppler....θα κατεβει ο γιατρος που το κανει Τριπολη οποτε γλιτωνουμε την ταλαιπωρεια της Αθηνας....
και εγω ρηλαξ με δονηση πηρα......

43  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:46 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια!
Μαρία λες καλύτερα relax?
Εγώ σκεφτόμουν αυτήν την κούνια
http://www.anatello.gr/cart/kounia-relax-ingenuity-brightstarts-smart-quiet-dark-grey.html
Πιστεύεις ότι είναι μεγάλη για νεογέννητο? Φανταζόμουν επειδή κουνιέται θα ησυχάζει πιο εύκολα το μωράκι και θα κάθεται περισσότερη ώρα...
Βέβαια εξαρτάται από το μωρό. Ένα ξαδερφάκι μου που του είχαμε πάρει δώρο ένα relax με δόνηση δεν καθόταν μέσα ούτε 5' και τελικά δεν το χρησιμοποίησαν καθόλου...

44  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:50 am

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ειρηνακι μου.....εμενα να σου πω την αληθεια η συγκεκριμενη κουνιτσα μου φαινεται οτι κανει για νεογεννητο....και εμας ενας ξαδερφος του αντρα ειχε μια τετοια αλλα σε ποιο μεγαλη....δεν το εβαλε μεν γεννησιαρικο αλλα αργοτερα...το μωρο ηρεμουσε πολυ γρηγορα...αλλα αυτη φαινοταν οτι ηταν για μεγαλυτερο μωρο.....

45  Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #5# Πεμ Νοε 14, 2013 12:53 am

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι είχα δει και εγώ μια άλλη ωραία κούνια πιο μεγάλη που υποτίθεται είναι για νεογέννητα αλλά νομίζω θα χάνονται εκεί μέσα!
Αυτή τώρα παρατήρησα ότι την λέει κούνια - ρηλάξ οπότε ίσως είναι πιο κατάλληλη... αλλά αν ψηφίζετε όλες ρηλάξ να το ξανασκεφτώ Smile

matinaki1990

matinaki1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι παλι κ εγω..ονειρα βλεπω κ εγω πολυ χαζα κοριτσια...οτι βγαζω αιμα και παω για γεννα νωριτερα...πφφφφφφφφ...
relax εχω και εγω και μαλιστα 2... μου τα δωσανε και τα 2.... με δονηση και μου ειπαν οι μαμαδες μολις 40σαν τα εβαλαν μεσα και ηρεμουσαν πολυ γρηγορα....το ενα κουνιεται δεξια αριστερα και το αλλο μπρος πισω σαν κουνια....
κοριτσια απογοητευτηκα λιγο με το καροτσι...δεν βρηκα τελικα αυτο που ελεγα..πφφφφ..
το sling τι ειναι;

Leda Leda

Leda Leda
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ματινάκι είμαστε όλες αγχωμένες και ειδικά όσο πλησιάζει ο καιρό θέλουμε να πάνε όλα καλά και έτσι θα γίνει!!!!
Το sling είναι αυτός ο μάρσιπος
http://www.babywearing.gr/Shopping/images/ringsling/etoimoparadota_ringsling/marsipos_1056_b.jpg
βέβαια εγώ θα τον παραγγείλω από ebay γιατί βρήκα με 25Ε και δωρεάν μεταφορικά....
Τι καροτσάκι ψάχνεις μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε?Εγώ ειδικά το θέμα καρότσι το κοσκίνισα πολύ καιρό μέχρι να καταλήξω οπότε κάπου μπορεί να έχει πάρει το μάτι μου αυτο που ψάχνεις...

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όντως όλες βλέπουμε όνειρα αρνητικά Ματινάκι λόγω άγχους...είναι σύμπτωμα της εγκυμοσύνης...
Ωραίο το sling Leda!

IoliAtore

IoliAtore
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια! Τι καλημέρα δλδ που μεσημέριασε!

Ειρήνη αυτό που λες για κούνια εγώ νόμιζα ότι είναι ριλάξ Smile το είδα και εγώ, στο amazon είναι φθηνοτερο αν δεν κάνω λάθος.. ψάξτο..

Και εγώ πάντως εχω ακούσει για το ριλαξ οτι σου λύνει τα χέρια. Φτάνει να το θέλει και το παιδάκι βεβαια

Μαρια την εχω δει την μπανιερίτσα στο mothercare - δεν ειναι πολυ βαθια δλδ σίγουρα ειναι για βρεφος και οχι για νηπιο. Ωστοσο όλες οι μπανιέρες-αλλαξιερες ειναι ρηχες δλδ μην σου πω και πιο ρηχες απο αυτην που διαλέξαμε. Οι μόνες πολύ βαθιές είναι αυτές που μπαίνουν μεσα στη μπανιέρα. Έχει ΜΙΑ μονο πολυ μεγαλη και βαθια μπανιέρα-αλλαξιερα που σίγουρα πάει για περισσότερο καιρό, είναι αυτή εδώ

http://www.letoshop.gr/default.aspx?id=22&cId=53&pId=6779

αλλά ειναι πραγματικα θηρίο σε διαστάσεις!!!

Κατα τα άλλα δεν ξερω - βλεποντας και κανοντας.. θελω να πιστευω οτι θα μας παει μεχρι καμποσων μηνών...

Κορίτσια θέλω κι εγώ να παρω σλινγκ, μάλιστα είμαι θιασώτης των σλινγκ από πολύ παλιά, εχει χρόνια τωρα που τα παίρνω δώρα σε φίλες μου που γεννάνε Smile

Αλλά τωρα σκέφτομαι μήπως πάρω mei tai αντί για ring sling, δεν φαίνεται ίσως πιο βολικό;

http://www.babywearing.gr/Shopping/MeiTai/Shopping_MeiTai_etoimoi_marsipoi.html

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια !! λιδα ωραιο το σλινγκ εχω παραγγειλει κρικους για να το φτιαξω μονη μου γτ δεν το εβρισκα πουθενα κατω απο 60 ευρω τους κλεφτες !!! αν δεν ειχα παρει θα παρεγγςελνα κι εγω αυτο που πηρες αλλα τωρα ας το φτιαξω !!

εγω κοριτσια ειμαι τυχερη εχω και ριλαξ και κουνια της fosher price και τα δυο τα ειχε η αδερφη μου και τωρα τα πηρα εγω ! το ριλαξ εχει και δονηση αλλα και κουνιετε κιολας ειναι πολυ ωραιο !

ειρηνακι κι εγω πειστευω οτι η κουνια δεν ειναι για νεογεννητα γτ ειναι σχεδον καθιστα τα μικρουλια εγω δεν θα το εβαζα φοβαμαι για τη μεσουλα της!! τωρα εαν το δεις απο κοντα αυτο και δεις οτι ειναι πιο ξαπλωτο, θα ναι καλη περιπτωση!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις