Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
411 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 411 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εεεεεεπππππππππππ τι εχουμε εδω????

ποπααααανς congratulations my love. στα λεω αγγλικα εσενα για να τα καταλαβεις καλυτερα!!!!!!!!!!!

τι καλαααααα μπραβο ρε! να σου πω μοναχα τα μαθηματα με το μαλακο δεν χρειαζεται να τρεχεις απο μαθημα σε μαθημα, ναι????

φιλακια πολλα πολλα πολλα!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου θα το γλεντας λογικα με το καψουρομανουλο.....σε δικαιολογουμε μονο για σημερα.....αυριο περιμενουμε νεααααααα!!!!!!!!!!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!
ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εφτιαξα ζεστα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696  και σας περιμενουν!!!!!!!!
πρωινη,πρωινη σημερα!!!!!!
πολυ βροχη σημερα!!!!εχτες ηλιο σημερα βροχη.οτι να 'ναι ο καιρος!!!!και κρυο για να μην ξεχνιομαστε?!!!!!!

ποπακι περιμενουμε τα νεα σου αγωνιωδως!!!!
καλημερες!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
κατερινιω μου πρωινη πρωινη ε?τι κανεις κοπελα μου?
και εδω εβαλε κρυο,κοριτσια μου!!! Very Happy 
περνω εναν καφε απο εκει που τους εχεις στη σειρα και παω στο τζακι να κανω ενα τσιγαρο!!!

το φρεσκο το γκαστρομενουλη που ειναι??? Laughing 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ειμαι σοφακι μου!!!!καλημερα!!!!τι κανει το τεκνο σου?
τζακαι αχ τι ωραια που ειναι!!!και εγω το σκεφτομαι εντονα να το αναψω.......
ελα ντε που ειναι η ποπανς?λες να ξεκινησαν οι υπνηλιες τηε εγκυμοσυνης?!!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι τζακακι κατερινακι μου γτ εχει πολυ υγρασια εδω κ δεν μπορεις να κανεις αλλιως Rolling Eyes 
εε τωρα που εβαλε λιγο κρυο,αναψε το κ εσυ!!!
το ποπακι μηπως εχει παει καπου εξω,για εξωτερικες δουλειες.θα ερθει θα ερθει!!! Very Happy 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!
Σοφάκι τζακάκι;;Τι ωραίαααα!!Ζηλεύω!!!
Κατερινιώ μου κι εσύ έχεις τζακάκι ;;Τυχερές!!Πόσο μ'αρέσει!!
Πού είσαι βρε Ποπάκιιιιιιιιιιι;;;;;;;Μας κάνεις καψόνια;;;Άντε περιμένουμε φρέσκα ζεστά νέα από τον ντοκ!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σοφακι!!!!!ναι ναι εχω τζακι,ειναι ωραιο το ατιμο!!!!το χαζευεις!!!!ωραιο αλλα αυτη η σταχτη και το τι πεφτει στο πατωμα απο τα ξυλα,αστα,αλλα τι να κανουμε?δεν γινεται διαφορετικα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα συνονοματη!!! Very Happy 
τι κανεις κοριτσακι μου?
ειναι ωραιο το τζακι οντως!αν μπει στη ζωη σου δε μπορεις να το αποχωριστεις!!! Laughing Laughing 
κατερινα ποσο δικιο εχεις ..καθε μερα το σπιτι θελει ξεσκονισμα μονο απο τη σταχτη Rolling Eyes  αλλα τι να κανουμε!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ μου αρέσει πολύ κορίτσια το τζάκι!!Έχουνε οι γονεις μου στο πατρικό μου και πάντα τρελαινόμουν να κάθομαι στον καναπεδάκο και να καίει το τζάκι και ειδικά τα Χριστούγεννα που είναι και στολισμένο το σπίτι είναι πολύ χουχουλιάρικα!!!!

Ποππάκι κάθε μέρα πρωινή πρωινή και τώρα έχουμε στήσει καραούλι εδώ και εσύ είσαι άφαντη;;;;!!!Πείτε ρε κορίτσια!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα τα λες σοφακι!!!!που εχάθη????ποπακι σε περιμενουμεε!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!
ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ - ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΜΠΡΟΣ ΞΕΚΟΥΝΑ, ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!
ΤΗΝ ΛΙΛΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΤΣΑΙΝΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 5 ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ......ΟΠΟΤΕ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ.

ΛΟΙΠΟΝ.....ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.......
Ο ΝΤΟΚ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 2/12 ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ.
ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΗΧΑΣΤΙΚΟΣ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΑ ΒΑΡΗ, ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΟΡΘΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ. ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΦΕΛΙΣΙΝ ΜΟΥ (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΙΡΝΩ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ), ΝΑ ΤΡΩΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΠΟΡΩ, ΝΑ ΠΙΝΩ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΩ, ΝΑ ΜΕΙΩΣΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ (ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ)ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΙΝΩ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΛΑΙΤ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ (ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΩΦΩΣΗΣ ΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ-ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ-ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕΙΝΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΥΝΤΙΚΗ)ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΜΟΥ!ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ 3-4 ΣΤΙΣ 10 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΦΕ. ΝΑ ΜΗ ΤΡΕΛΑΘΩ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ (ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ).
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.......
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ. ΕΙΧΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ, ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΑ.
ΑΑΑΑ ΝΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΩ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΚΤΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΠΑΡΩ ΤΠΤ!
ΑΥΤΑ!!!
ΟΥΦ ΣΕΝΤΟΝΙ ΕΓΡΑΨΑ!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπρανο ποπακι μου μπραβο!!!!!!με το καλο ολα καλα θα πανε!!!!!αχ τι ωραια!!!!!παρα πολυ ωραια!!!!δεν εχω λογια!!!!
ερχεται και η μανουλα?αχ η μανουλα=μανα μονο μια!!!!!θα εχεις την καλυτερη παρεα εβερ!!!!!
μακαρι να μην χρειαστεις βοηθεια και να μην εχεις συμπτωματα εντονα...να ειναι ομαλη η εγκυμοσυνη σου!!!

ει ψιτ γκαζιαρω????καλα του ειπες του ντοκτορ για το καρ και την οδηγηση αλλα για την ταχυτητα ειπες κατι? ή μόκο κοπελια?τι ειπαμε?(πριν μεινειςεγκυος?)οτι θα την ελλατωσεις την ταχυτητα...για να σε δω.....αλλιως παιρνω σκουπα βασουλας και καταφθανωωωωωω
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 35468 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλα βρε Ποπάκι μου!!!!!Μπράβο!!!Όλα κυλούν υπέροχα!!!!Μπράβο , μπράβο και πάλι μπράβο!!!Αχ άντε στις 2 του μηνός θα ακούσουμε καρδούλα;;;;!!!!
Τι ωραία!!!Κοριτσάκι μου γλυκό, φαντάζομαι το καψουρομάνουλο δε θα σ'αφήνει από την αγκαλιά του ε;;!!Ααααχ ζουζούνα μου πόσο χαίρομαι για σένα που ζεις επιτέλους αυτές τις υπέροχες, μοναδικές στιγμές που τόσο καιρό ήταν μονο στη σφαίρα της φαντασίας μας!!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινιώ μου μες στο μυαλό μου ήσουν, αυτό ετοιμαζόμουν να γράψω τώρα για την γκαζιάρα τη φίλη μας!!!!Τα αποκρύψαμε τα γκάζια από τον ντοκ Ποπάκι;;;;;Τέλος τώρα τα γκάζια λέμεεεε!!!Τώρα έχεις πατήσει άλλα γκάζια...πολύ πολύ πολύ καλύτερα!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:μπρανο ποπακι μου μπραβο!!!!!!με το καλο ολα καλα θα πανε!!!!!αχ τι ωραια!!!!!παρα πολυ ωραια!!!!δεν εχω λογια!!!!
ερχεται και η μανουλα?αχ η μανουλα=μανα μονο μια!!!!!θα εχεις την καλυτερη παρεα εβερ!!!!!
μακαρι να μην χρειαστεις  βοηθεια και να μην εχεις συμπτωματα  εντονα...να ειναι ομαλη η εγκυμοσυνη σου!!!

ει ψιτ γκαζιαρω????καλα του ειπες του ντοκτορ για το καρ και την οδηγηση αλλα για την ταχυτητα ειπες κατι? ή μόκο κοπελια?τι ειπαμε?(πριν μεινειςεγκυος?)οτι θα την ελλατωσεις την ταχυτητα...για να σε δω.....αλλιως παιρνω σκουπα βασουλας και καταφθανωωωωωω
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 35468 


ΧΑΧΑΧΑΧ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!!!
Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ!!!!ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ!!!ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΦΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΝΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΕΣ!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΦΛΑΣΑΡΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΛΩΡΙΔΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.......ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ.....ΤΙ ΤΣΑΛΙΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΟ ΚΟΡΙΤΣΙ......ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ.......ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΨΕΙΡΑ. ΑΠΟ ΤΑ 150 ΑΛΟΓΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ, ΕΠΕΣΑ ΣΤΑ 60:twisted: Twisted Evil Twisted Evil 
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ......ΠΕΡΑΝ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΩ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΡΙΖΩ!!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΘΑ ΤΟ ΦΑΩ ΤΟ ΞΥΛΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!ΧΙΧΙΧΧΙΧΙ!!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολα τα κοριτσια.....
μπραβο ποπακι μου υπεροχα τα νεα σου απο τον γιατρο.....ολα κυλανε μια χαρα και ετσι θα συνεχισουν......ποσο χαιρομαι κοριτσακι μου για σενα δεν μπορεις να φανταστεις.....
αντε κοντευει και η 2 Νοεμβρη για να ακουσετε την καρδουλα του μωρου σας ποπακι μου.....τοτε να εισαι σιγουρη οτι θα κλαψεις πολυ.....θα κυλανε τα δακρυα χωρις να το εχεις παρει ειδηση.....
μπραβο ρε κοριτσι μου.....
οι υπολοιπες κοριτσια μου τι κανετε;;;τζακι διαβαζω.....και εμενα μου αρεσει πολυ.....Smile Smile Smile Smile Smile 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου καλημερουδια!!! Very Happy Very Happy 
μπραβο ποπακι μου,καλα τα ειπε ο γιατρος!!!
τι κανεις ποπακι μου,για λεγε ..πως νιωθεις??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα τσαλιμακια ανηκουν στο παρελθον!!!!!!ειναι οπως θυμομαστε τα σχολικα τα χρονια ενα πραγμα!!!!παει περασαν τελος!!!μια πολυ ωραια αναμνηση ειναι πια!!!!
κοριτσαρα τωρα μαζεψου,αστους να κολλανε,μπορει να το κανουν και επιτηδες να σου σπασουν το ηθικο!!!!μην πτοεισαι εσυ,φλασακι δεξια,και το στομα αστο να λεει,και αμα σου πουν τιποτα κανε αυτο εσυ....εγω?ποτε εβρισα κυριε?απλα τραγουδαω με θυμο μεσα στο καρ!!!!!σας φανηκε,εγω ειμαι μια κυρια τσ τσ τσ!!!!χαχααχαχαχ παιξτο τρελα~!!!!!!!Razz Razz Razz Razz Razz 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακι μου!!!τι κανεις??ο μπομπιρακος..κλωτσαει??
δωστου φιλακι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 417472 

ποπακι νομιζω οτι καλα σε λεει η κατερινα ...γκαζιαρα!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
ποσο χαιρομαι για σενα κοριτσακι μου!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:τα τσαλιμακια ανηκουν στο παρελθον!!!!!!ειναι οπως θυμομαστε τα σχολικα τα χρονια ενα πραγμα!!!!παει περασαν τελος!!!μια πολυ ωραια αναμνηση ειναι πια!!!!
κοριτσαρα τωρα μαζεψου,αστους να κολλανε,μπορει να το κανουν και επιτηδες να σου σπασουν το ηθικο!!!!μην πτοεισαι εσυ,φλασακι δεξια,και το στομα αστο να λεει,και αμα σου πουν τιποτα κανε αυτο εσυ....εγω?ποτε εβρισα κυριε?απλα τραγουδαω με θυμο μεσα στο καρ!!!!!σας φανηκε,εγω ειμαι μια κυρια τσ τσ τσ!!!!χαχααχαχαχ παιξτο τρελα~!!!!!!!Razz Razz Razz Razz Razz 



ΧΑΑΧΑΧΑΧΧ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!
ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΟΥΛΑΩ ΤΡΕΛΑ!!!Wink Wink Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλημερα σε ολα τα κοριτσια.....
μπραβο ποπακι μου υπεροχα τα νεα σου απο τον γιατρο.....ολα κυλανε μια χαρα και ετσι θα συνεχισουν......ποσο χαιρομαι κοριτσακι μου για σενα δεν μπορεις να φανταστεις.....
αντε κοντευει και η 2 Νοεμβρη για να ακουσετε την καρδουλα του μωρου σας ποπακι μου.....τοτε να εισαι σιγουρη οτι θα κλαψεις πολυ.....θα κυλανε τα δακρυα χωρις να το εχεις παρει ειδηση.....
μπραβο ρε κοριτσι μου.....
οι υπολοιπες κοριτσια μου τι κανετε;;;τζακι διαβαζω.....και εμενα μου αρεσει πολυ.....Smile Smile Smile Smile Smile 

ΒΙΚΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ!!!!!ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ποπακι μου καλημερουδια!!! Very Happy Very Happy 
μπραβο ποπακι μου,καλα τα ειπε ο γιατρος!!!
τι κανεις ποπακι μου,για λεγε ..πως νιωθεις??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 


ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΟΙΩΘΩ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!
ΑΠΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ!!!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΖΩ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΛΙΓΑΚΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="katerina1983"]καλημεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!
ξυπνηστεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εφτιαξα ζεστα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696  και σας περιμενουν!!!!!!!!
πρωινη,πρωινη σημερα!!!!!!
πολυ βροχη σημερα!!!!εχτες ηλιο σημερα βροχη.οτι να 'ναι ο καιρος!!!!και κρυο για να μην ξεχνιομαστε?!!!!!!

ποπακι περιμενουμε τα νεα σου αγωνιωδως!!!!
καλημερες!!!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 3 438696 [/quote


Καλημέρα Κατερινάκι μου τι κάνεις?Εμείς εδώ λιακάδα αλλά αρκετό κρύο μπρρρ!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
ΒΙΚΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ!!!!!ΗΔΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΧΩ ΚΛΑΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!
εννοειται καρδουλα μου οτι εχεις κλαψει απο χαρα.....το καταλαβαινω...αν σκεφτεις απο τοτε που εκανες τις εξετασεις και εμαθες τι ακριβως συμβαινει εμεινες κατ'ευθειαν εγκυουλα....να 'ναι καλα και η γιαγια (αν θυμαμαι καλα οτι ηταν γιαγια) που σου ειχε πει και ποσα παιδια θα κανεις...πολυ γουρλου και η γιαγιακα.....
απο εδω και περα μονο δακρυα χαρας σου ευχομαι ποπακι μου.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις