Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 556 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σορυ κιόλας για την περιγραφή...Embarassed 
είχα σκοπό να τον πάρω έτσι κι αλλιώς σήμερα να τον ρωτήσω αν επιτρέπεται ο βασιλικός πολτός και το σεξ....θα τον πάρω σε καμιά ωρίτσα λέω...
τα παπούτσια που φορούσα ήταν μποτες και μέχρι χθες δεν έμπαζαν νερα. γαμωτο....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Σορυ κιόλας για την περιγραφή...Embarassed 
είχα σκοπό να τον πάρω έτσι κι αλλιώς σήμερα να τον ρωτήσω αν επιτρέπεται ο βασιλικός πολτός και το σεξ....θα τον πάρω σε καμιά ωρίτσα λέω...
τα παπούτσια που φορούσα ήταν μποτες και μέχρι χθες δεν έμπαζαν νερα. γαμωτο....
νομιζω οτι δεν ειναι κατι πολυ ανησυχητικο αλλα σιγουρα πρεπει να παρει το γιατρο σου!αντε παρε κ μπες να μας πεις!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
katerinoula έγραψε:καλημέρα και από εμένα!!σήμερα είμαι στη 14 μέρα μετά την pregnyl κάνω υπομονή να περάσουν άλλες 2 μερούλες να δούμε αν θα κάνει την εμφάνισή της δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη γιατί είναι και η πρώτη φορά που προσπαθούμε με προγραμματισμένες επαφές αλλά δε βαριέσαι!Χαρούμενες γιορτές να έχουμε santa santa  και σύντομα όλες μας θετικά τεστάκια και χοριακούλες!!Very Happy Very Happy 

καλημερα κατερινα!
ευχομαι σε δυο μερουλες να κρατας στα χερια σου μια πολυ ψηλη χοριακη!!!
σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι !!!! το καλύτερο δώρο των Χριστουγέννων θα είναι αν τα καταφέρουμεVery Happy Very Happy  και εσύ να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και σε όλες τις εγκυούλες!!!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:ναι ποπακι μου εχω δουλιτσες οι οποιες θα επρεπε να ειχα τελειωσει!
μας εχουν στειλει τη σομπα και τα 3 σωματα και θα ερθει μαλλον ο μαστορας να τη βαλει σημερα,και το ενα σωμα που λειπει θα το βαλει την τεταρτη (αν ερθει)! Rolling Eyes Rolling Eyes 
τελος παντων..

τι κανεις ποπακι μου για πες,εχω μερες να μιλησουμε!


καλημερα κατερινουλα, Very Happy  ολα να πανε καλα σου ευχομαι και να ακουσεις τα πιο ωραια νεα που εχεις ακουσει!!!
σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;;;;
ποπακι μου με το καλο να ερθει η αυριανη να πας γιατρο και να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα......οσο για τα ονειρα σε ειχα προειδοποιησει.......Smile Smile Smile Smile Smile 
σοφακι μου τι κανεις;;;;;ο μικρουλης σου;;;;;
πελυ μου για οτι βλεπεις που ειναι παραξενο να παιρνεις κατ'ευθειαν τον γιατρο σου......αν και δεν νομιζω να ειναι κατι......
κατερινουλα σου ευχομαι σε 2 μερες να κρατας θετικο τεστακι.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακι μου γλυκο καλημερα! Very Happy 
τι κοιλομπιτσα ειναι αυτη!!!φτου φτου φτου!!!
ομορφινες το δεντρο βικακι μου!και του χρονου κοριτσακι μου να το στολισετε κ οι τρεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 37 35468 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πελυ μου παρε καλυτερα τηλ τον γιατρο σου να σου πει!
καλημερα βικακι μου με τον αγοραρο!!!
ναι μου το ειχες πει, αλλα δεν φανταστηκα οτι θα ξεκινουσαν τοσο νωρις!!!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να εισαι καλα σοφακι μου...σε ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογια σου.....του χρονου εμεις θα στολιζουμε και ο μπεμπακος θα ξεστολιζει.....Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
ποπακι ξεκινανε τα ρημαδια απο νωρις και δεν εχουν σταματημο....ειναι απο τις ορμονες....εγω εχω βαρεθει να βλεπω....

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
viki1988 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου....τι κανετε;;;;;;
ποπακι μου με το καλο να ερθει η αυριανη να πας γιατρο και να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα......οσο για τα ονειρα σε ειχα προειδοποιησει.......Smile Smile Smile Smile Smile 
σοφακι μου τι κανεις;;;;;ο μικρουλης σου;;;;;
πελυ μου για οτι βλεπεις που ειναι παραξενο να παιρνεις κατ'ευθειαν τον γιατρο σου......αν και δεν νομιζω να ειναι κατι......
κατερινουλα σου ευχομαι σε 2 μερες να κρατας θετικο τεστακι.....
σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωρουλίνι σου αγκαλίτσα!!!!Very Happy Very Happy Very Happy 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια τον πήρα το γιατρό, μου είπε οριζοντίωση μέχρι την πέμπτη που θα πάω.
πήρα τηλ στη δουλειά ότι σταματάω, αύριο μπορεί να πάει ο άντρας μου στη θέση μου μέχρι να βρει άλλη.
επαφές μου είπε όχι μέχρι να σταθεροποιηθουμε και βασιλικο πολτό επίσης όχι.
αυτααα... από δω και πέρα άραγμα λοιπόν!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Κορίτσια τον πήρα το γιατρό, μου είπε οριζοντίωση μέχρι την πέμπτη που θα πάω.
πήρα τηλ στη δουλειά ότι σταματάω, αύριο μπορεί να πάει ο άντρας μου στη θέση μου μέχρι να βρει άλλη.
επαφές μου είπε όχι μέχρι να σταθεροποιηθουμε και βασιλικο πολτό επίσης όχι.
αυτααα... από δω και πέρα άραγμα λοιπόν!!!
δεν πειραζει πελλη μου! ολα για το σπορινι!!
ξεκουρασου!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Κορίτσια τον πήρα το γιατρό, μου είπε οριζοντίωση μέχρι την πέμπτη που θα πάω.
πήρα τηλ στη δουλειά ότι σταματάω, αύριο μπορεί να πάει ο άντρας μου στη θέση μου μέχρι να βρει άλλη.
επαφές μου είπε όχι μέχρι να σταθεροποιηθουμε και βασιλικο πολτό επίσης όχι.
αυτααα... από δω και πέρα άραγμα λοιπόν!!!



πελυ μου δεν σου ειπε τπτ για utrogestan;;;;συνηθως δινουν αν δεις λιγο αιματακι ή ροζακι......
αντε και εσυ στο κλαμπ των αραχτων εεεε;;;;περναει δυσκολα ο καιρος οταν εισαι συνεχεια ξαπλα και πρεπει να κανεις υπομονη, αλλα ολα για τα σπορακια μας ειπαμε, για να ειναι υγιη!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Κορίτσια τον πήρα το γιατρό, μου είπε οριζοντίωση μέχρι την πέμπτη που θα πάω.
πήρα τηλ στη δουλειά ότι σταματάω, αύριο μπορεί να πάει ο άντρας μου στη θέση μου μέχρι να βρει άλλη.
επαφές μου είπε όχι μέχρι να σταθεροποιηθουμε και βασιλικο πολτό επίσης όχι.
αυτααα... από δω και πέρα άραγμα λοιπόν!!!
πελυ μου οταν ακολουθεις κατα γραμμα οτι σου λεει ο γιατρος σου δεν εχεις προβλημα.....μην αγχωνεσαι....ξαπλωσε ξεκουρασου και το σπορινι σου θα ειναι μια χαρα....

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστώ πολύ!!!!
ποπάκι όχι, δε μου είπε κάτι για φαρμακα.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:σας ευχαριστώ πολύ!!!!
ποπάκι όχι, δε μου είπε κάτι για φαρμακα.

ο γιατρος παντα ξερει καλυτερα, ειναι ο ειδικος.
οτι σου ειπε, ξεκουραση λοιπον!

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
¨οπως σε όλα τα επαγγέλματα, έτσι κι εδω υπάρχουν καλοί και κακοί επαγγελμάτίες!!
σ αυτον όμως εχω απολυτη εμπιστοσυνη.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!



τυχαιο;;;;;δε νομιζω!!!!!
τι κανεις μαρακι μου;;;;
το στομαχακι;;;;ηρεμησε καθολου;;;

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!


τυχαιο;;;;;δε νομιζω!!!!!
τι κανεις μαρακι μου;;;;
το στομαχακι;;;;ηρεμησε καθολου;;;
μπαα τα ιδια.... 2 βδομαδες μεινανε οπως λενε!!αναμενω!
εσυ ολα καλα?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουκλίτσες μου καλησπέρα και από μένα!!Από το πρωί δουλίτσες και μια βολτίτσα για μερικά ψώνια..Βρέχει και με πάει να με ρίξει αλλά το παλεύω τώρα που ξεμπέρδεψα και με την κυρία ποιος με πιάνει!!Twisted Evil Ποππάκι μου γλυκό περιμένουμε νέα σου αύριο από τον γιατρό!Κατερινάκι εύχομαι να ακούσεις τα πιο γιορτινά και ευχάριστα νέα σε 2 μέρες!!Jellyfish χαλαρααααά τώρα που ο γιατρός σου είπε ξάπλα!!Βικάκι μου με την τέλεια κοιλίτσα!Σοφάκι μου άντε να ξεμπερδεύεις με τα σώματα και να στολίσετε το σπιτάκι σας!!Κατερινάκι μου και γω το τζάκι δεν το αλλάζω!!Πολλά φιλάκια σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

τυχαιο;;;;;δε νομιζω!!!!!
τι κανεις μαρακι μου;;;;
το στομαχακι;;;;ηρεμησε καθολου;;;
μπαα τα ιδια.... 2 βδομαδες μεινανε οπως λενε!!αναμενω!
εσυ ολα καλα?

καλα ρε μαρακι μου.......την ξερεις την παροιμια:ηταν στραβο το κλιμα, το εφαγε και γαιδαρος;;;
εεεεε για μενα ειναι!
το πρωι που σηκωθηκα για τσισα μου ηρθε φτερνισμα και για να μη τρανταχτω πολυ, οπως ημουν απο τον υπνο, σφιχτηκα και ενοιωσα ενα τραβηγμα στη μεση. απο εκεινη την ωρα με εχει πεθανει. με το ζορι προχωραω και δεν μπορω να βαλω και τπτ, δυστυχως!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!
τυχαιο;;;;;δε νομιζω!!!!!
τι κανεις μαρακι μου;;;;
το στομαχακι;;;;ηρεμησε καθολου;;;
μπαα τα ιδια.... 2 βδομαδες μεινανε οπως λενε!!αναμενω!
εσυ ολα καλα?
καλα ρε μαρακι μου.......την ξερεις την παροιμια:ηταν στραβο το κλιμα, το εφαγε και γαιδαρος;;;
εεεεε για μενα ειναι!
το πρωι που σηκωθηκα για τσισα μου ηρθε φτερνισμα και για να μη τρανταχτω πολυ, οπως ημουν απο τον υπνο, σφιχτηκα και ενοιωσα ενα τραβηγμα στη μεση. απο εκεινη την ωρα με εχει πεθανει. με το ζορι προχωραω και δεν μπορω να βαλω και τπτ, δυστυχως!
αφεσου ελευθερη καλε! μια χαρα ειναι το μικρακι σου εκει μεσα! τραβηγματα θα εχεις κ στη μεση κ στην κοιλια! φυσιολογικοτητο ειναι!μεγαλωνει η μητρα σου! θα περασει!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσια!!
Πελυ μου μην αγχωνεσαι και αραξε!! ειναι συχνο να συμβαινει αυτο στον πρωτο καιρο!

Ποπανς περιμενουμε κ μεις νεακια απο το γιατρο.επισης η ΠΗΤ σου ειναι στα γενεθλια μου!!! ΣΥΜΠΤΩΣΗ??

σας φιλω ολες!!

αα επισης,και εγω απο ονειρα αλλο τιποτα!! πολυ πραμα! χτες ειδα οτι θηλαζα 1 αγορακι και 1 κοριτσακι ταυτοχρονα!! ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!
τυχαιο;;;;;δε νομιζω!!!!!
τι κανεις μαρακι μου;;;;
το στομαχακι;;;;ηρεμησε καθολου;;;
μπαα τα ιδια.... 2 βδομαδες μεινανε οπως λενε!!αναμενω!
εσυ ολα καλα?
καλα ρε μαρακι μου.......την ξερεις την παροιμια:ηταν στραβο το κλιμα, το εφαγε και γαιδαρος;;;
εεεεε για μενα ειναι!
το πρωι που σηκωθηκα για τσισα μου ηρθε φτερνισμα και για να μη τρανταχτω πολυ, οπως ημουν απο τον υπνο, σφιχτηκα και ενοιωσα ενα τραβηγμα στη μεση. απο εκεινη την ωρα με εχει πεθανει. με το ζορι προχωραω και δεν μπορω να βαλω και τπτ, δυστυχως!
αφεσου ελευθερη καλε! μια χαρα ειναι το μικρακι σου εκει μεσα! τραβηγματα θα εχεις κ στη μεση κ στην κοιλια! φυσιολογικοτητο ειναι!μεγαλωνει η μητρα σου! θα περασει!!

αντε να δουμε.......
επιασα επιτελους ξανα την διορθωση του βιβλιου μου. ευκαιρια πια να την τελειωσω τωρα που καθομαι τοσες ωρες.
τι ωραια που νοιωθω οταν το ξαναδιαβαζω.......

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσάκια τι μου κάνετε?θα ήθελα τη γνώμη σας...σήμερα 14 μέρα μετά την pregnyl όπως έχω ξανά αναφέρει και 12 μέρα λογικά από την ωορρηξία μου το μεσημεράκι κατά τη 1  με έπιασαν πόνοι περιόδου και η μέση μου κάποια στιγμή κατά τις 4 πήγα στο πιπι ρουμ Razz  και είχα πολύ λίγα υγρά σαν να έχει στάξει στο εσώρουχο  διάφανα με λιγο καφέ μπεζ πιο πολύ μπεζ (σορρυ κιόλαςRazz )στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα ούτε και μέχρι τώρα έχω κάτι .Πήρα λοιπόν το γιατρό τηλ του εξήγησα τι μου συνέβει και μου μου είπε να περιμένω μέχρι και την Πέμπτη και αν δεν έρθει ξαναμιλάμε να πάω να κάνουμε τεστ γιατί μπορεί να έχουμε εγκυμοσύνη.Μήπως όμως τελικά δεν αδιαθετούμε 14 μέρες μετά την ωορρηξία αλλά και πιο νωρίς?Μπλόκαρα τώραRolling Eyes Rolling Eyes

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki τωρα το ειδα η πητ σου συμπιπτει με την ημερομηνια του γαμου μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 37 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 37 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 37 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις