Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
308 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 308 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:κοριτσάκια τι μου κάνετε?θα ήθελα τη γνώμη σας...σήμερα 14 μέρα μετά την pregnyl όπως έχω ξανά αναφέρει και 12 μέρα λογικά από την ωορρηξία μου το μεσημεράκι κατά τη 1  με έπιασαν πόνοι περιόδου και η μέση μου κάποια στιγμή κατά τις 4  πήγα στο πιπι ρουμ Razz  και είχα πολύ λίγα υγρά σαν να έχει στάξει στο εσώρουχο  διάφανα με λιγο καφέ μπεζ πιο πολύ μπεζ (σορρυ κιόλαςRazz )στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα ούτε και μέχρι τώρα έχω κάτι .Πήρα λοιπόν το γιατρό τηλ του εξήγησα τι μου συνέβει και μου μου είπε να περιμένω μέχρι και την Πέμπτη και αν δεν έρθει ξαναμιλάμε να πάω να κάνουμε τεστ γιατί μπορεί να έχουμε εγκυμοσύνη.Μήπως όμως τελικά δεν αδιαθετούμε 14 μέρες μετά την ωορρηξία αλλά και πιο νωρίς?Μπλόκαρα τώραRolling Eyes Rolling Eyes
Γεια σου κατερινουλα!Οι 14 μερες μετα την ωορρηξια ειναι κανονας και δεν αλλαζει. Αν εισαι 100% σιγουρη για την ακριβη μερα της ωορρηξιας σου τοτε θα σου ερθει (που δεν το ευχομαι!) σε 14 μερες ακριβως απο εκεινη.
Να ξερεις οτι γενικα οι ενεσεις και ολα αυτα τα ορμονικα μπορουν να "παιζουν παιχνιδια" με τον οργανισμο μας, ακριβως επειδη ειναι ορμονες και μιμουνται τη λειτουργια της φυσης.
Απο την αλλη, λιγα καφε ή κοκκινα ή ροζ 2 μερς πριν τη περιοδο μπορει να ειναι μεχρι και σημαδι εμφυτευσης!!!
Επειδη τελικα οπως βλεπεις κανενας δε μπορει να ξερει ακομα τι συμβαινει μεσα σου, πολυ καλα σε συμβουλευσε ο γιατρος σου να περιμενεις λιγες μερες και μετα να κανεις ενα τεστ.
Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σααααααςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε κοριτσια?!!!!
κουκου????λιλακιιιιιιιιιι??????????ποσο καιρο εχω να σε πετυχω??????

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα σααααααςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε κοριτσια?!!!!
κουκου????λιλακιιιιιιιιιι??????????ποσο καιρο εχω να σε πετυχω??????
χαχαχα ελα μαρι.. τι νεα;;I love you I love you 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα σααααααςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε κοριτσια?!!!!
κουκου????λιλακιιιιιιιιιι??????????ποσο καιρο εχω να σε πετυχω??????
χαχαχα ελα μαρι.. τι νεα;;I love you I love you 
καλα λιλακι μου!!!!εδω τα ιδια!!!!
στολισατε ε?μπραβο σας!!!!καλες γιορτες να εχετε!!!!!I love you 
εγω απο την αλλη δεν ξερω,αλλα δεν μου ηρθε ακομα το πνευμα των χριστουγεννων!!!!!!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
Lillybell έγραψε:
katerina1983 έγραψε:Καλησπερα σααααααςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!
τι κανετε κοριτσια?!!!!
κουκου????λιλακιιιιιιιιιι??????????ποσο καιρο εχω να σε πετυχω??????
χαχαχα ελα μαρι.. τι νεα;;I love you I love you 
καλα λιλακι μου!!!!εδω τα ιδια!!!!
στολισατε ε?μπραβο σας!!!!καλες γιορτες να εχετε!!!!!I love you 
εγω απο την αλλη δεν ξερω,αλλα δεν μου ηρθε ακομα το πνευμα των χριστουγεννων!!!!!!

Κανενα αλλο..πνευμα σου ηρθε μηπως;;
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 534787 
Κοιτα, κι εμενα δεν με συγκινει πια τιποτα, αλλα υπαρχει και μια μικρη που πρεπει να ζησει παιδικα χρονια και να εχει και καμια αναμνηση.. Οποτε, σφιξε τον κ@λο σου Λιλλυ και στολιζε και τραγουδα!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 clown clown clown clown clown clown clown clown 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ε ναι,λογικο,για την μικρη θα τα κανεις ολα!!!!οχι κ@λο μονο αλλα και μπατζι τζαμπινγκ θα κανεις!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
με το καλο να ''υποδεχτειτε'' τον αι βασιλη!!!!!I love you
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 clown clown clown clown clown 

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:ε ναι,λογικο,για την μικρη θα τα κανεις ολα!!!!οχι κ@λο μονο αλλα και μπατζι τζαμπινγκ θα κανεις!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
με το καλο να ''υποδεχτειτε'' τον αι βασιλη!!!!!I love you
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 4872 clown clown clown clown clown 
Μεγαλη η χαρη Του!!!santa santa santa 

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lillybell έγραψε:
katerinoula έγραψε:κοριτσάκια τι μου κάνετε?θα ήθελα τη γνώμη σας...σήμερα 14 μέρα μετά την pregnyl όπως έχω ξανά αναφέρει και 12 μέρα λογικά από την ωορρηξία μου το μεσημεράκι κατά τη 1  με έπιασαν πόνοι περιόδου και η μέση μου κάποια στιγμή κατά τις 4  πήγα στο πιπι ρουμ Razz  και είχα πολύ λίγα υγρά σαν να έχει στάξει στο εσώρουχο  διάφανα με λιγο καφέ μπεζ πιο πολύ μπεζ (σορρυ κιόλαςRazz )στο σκούπισμα δεν είχα τίποτα ούτε και μέχρι τώρα έχω κάτι .Πήρα λοιπόν το γιατρό τηλ του εξήγησα τι μου συνέβει και μου μου είπε να περιμένω μέχρι και την Πέμπτη και αν δεν έρθει ξαναμιλάμε να πάω να κάνουμε τεστ γιατί μπορεί να έχουμε εγκυμοσύνη.Μήπως όμως τελικά δεν αδιαθετούμε 14 μέρες μετά την ωορρηξία αλλά και πιο νωρίς?Μπλόκαρα τώραRolling Eyes Rolling Eyes
Γεια σου κατερινουλα!Οι 14 μερες μετα την ωορρηξια ειναι κανονας και δεν αλλαζει. Αν εισαι 100% σιγουρη για την ακριβη μερα της ωορρηξιας σου τοτε θα σου ερθει (που δεν το ευχομαι!) σε 14 μερες ακριβως απο εκεινη.
Να ξερεις οτι γενικα οι ενεσεις και ολα αυτα τα ορμονικα μπορουν να "παιζουν παιχνιδια" με τον οργανισμο μας, ακριβως επειδη ειναι ορμονες και μιμουνται τη λειτουργια της φυσης.
Απο την αλλη, λιγα καφε ή κοκκινα ή ροζ 2 μερς πριν τη περιοδο μπορει να ειναι μεχρι και σημαδι εμφυτευσης!!!
Επειδη τελικα οπως βλεπεις κανενας δε μπορει να ξερει ακομα τι συμβαινει μεσα σου, πολυ καλα σε συμβουλευσε ο γιατρος σου να περιμενεις λιγες μερες και μετα να κανεις ενα τεστ.
Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
την ένεση την κάναμε για να σπασει το ωοθηλάκιο μου δεν ξέρω αν το λεω και σωστα μετα απο 36 ώρες για να προγραμματίσουμε τις επαφες μας οπότε 18/11 το βραδυ η ένεση 20/11 λογικά θα έγινε η ωορηξία....τι να πω και εγώ πρώτη φορά προσπαθούμε με αυτο τον τρόπο δεν είναι οτι έχουμε κάποιο προβλημα απλά λόγω επαγγέλματος του συζυγου μου.έχεις δίκιο βεβαια ποτέ δε ξέρεις κάθε οργανισμός πως θα αντιδράσει.θα κάνω υπομονή και βλεπουμεVery Happy 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oyoy ti kanete koukles?

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:oyoy ti kanete koukles?
ου ουυυυυυυυ!!!!!!!!βασουλααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κανειιιιιιςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!
πολυ ωραιο το στολισμα σου στο σπιτακι σας!!!!!καλες γιορτες να εχετε και με ενα νινι συντομααααα!!!!τα ιδια χρωματα εχουμε στα σπιτια μας!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 
εγω εδω ''σερφαρω''!!!!!καλα ειμαι!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:oyoy ti kanete koukles?
ου ουυυυυυυυ!!!!!!!!βασουλααααααααααα!!!!!!!!!!!τι κανειιιιιιςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!
πολυ ωραιο το στολισμα σου στο σπιτακι σας!!!!!καλες γιορτες να εχετε και με ενα νινι συντομααααα!!!!τα ιδια χρωματα εχουμε στα σπιτια μας!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 
εγω εδω ''σερφαρω''!!!!!καλα ειμαι!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing 

Κατερινούλα μου γλυκιά!!Να σαι καλά!!Και του χρόνου με ένα νινάκι στην αγκαλιά μας!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Giou xoou k egw edw!!
TI EGINE?phgate gia ypno??

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσουδες!!
Τα νευρα κροσσια απο τον αερα!!!Κοπαναγανε τα παντα ολο το βραδυ. Δεν εχω κοιμηθει καθολου καλα...Sad Sad Sad 

Σημερα εχω ραντεβου με το σπορινι μου. Ο αντρουλης εχει υπερωρια και δεν θα μπορεσει να ερθει Sad Sad και το ηθελε τοσο πολυ......θα παω με την μανουλα....δεν πειραζει....

Καλε Βασουλα δεν σου ειπα ποσο πολυ μου αρεσει η διακοσμηση και η ατμοσφαιρα στο σπιτι σου!Και του χρονου με ενα νινακι χαρα μου!

Τι γινεται με την ΠΗΤ μου ρε κοριτσια;;;Η μια εχει γενεθλια, η αλλη επετειο γαμου, χαμος!

Μπρος αντε ξυπνηστε υπναρουδες!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:Καλημερα κοριτσουδες!!
Τα νευρα κροσσια απο τον αερα!!!Κοπαναγανε τα παντα ολο το βραδυ. Δεν εχω κοιμηθει καθολου καλα...Sad Sad Sad 

Σημερα εχω ραντεβου με το σπορινι μου. Ο αντρουλης εχει υπερωρια και δεν θα μπορεσει να ερθει Sad Sad και το ηθελε τοσο πολυ......θα παω με την μανουλα....δεν πειραζει....

Καλε Βασουλα δεν σου ειπα ποσο πολυ μου αρεσει η διακοσμηση και η ατμοσφαιρα στο σπιτι σου!Και του χρονου με ενα νινακι χαρα μου!

Τι γινεται με την ΠΗΤ μου ρε κοριτσια;;;Η μια εχει γενεθλια, η αλλη επετειο γαμου, χαμος!

Μπρος αντε ξυπνηστε υπναρουδες!!!

Καλημέρα Ποππάκι μου!!Και ναι μετά από καιρό μπήκα πρωί!!Σε ευχαριστώ πολύ τέτοια θα κάνεις και συ του χρόνου αγκαλιά με το σπορίνι σας!!coffee please!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την βασουλα!
επιτελους βρηκα καποιον το πρωι να μιλησω!
ελα βασουλα πιασε τον καφε σου
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:καλως την βασουλα!
επιτελους βρηκα καποιον το πρωι να μιλησω!
ελα βασουλα πιασε τον καφε σου
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #130 - Σελίδα 38 438696 

Mμμμ νόστιμος!!Τι κάνεις άλλο?Ξεκίνησες το βιβλίο διάβασα

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από εμένα!!!Smile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, και ειμαι πολυ χαρουμενη γι' αυτο. εβγαλα σχεδον 1.5 κεφαλαιο διορθωση.τουλαχιστον να το τελειωσω τωρα κατα την εγκυμοσυνη να πιασει τοπο τοσο καθισιο!
Εσυ τι αλλα νεα βασουλα μου;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:Καλημέρα και από εμένα!!!Smile 


Καλημερα κατερινουλα!flower flower 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!
Βασούλα τέλειο το σπιτάκι!
Ποπάκι μου τι ώρα θα πας στον γιατρό;;Κρίμα που δε θα ειναι το καψουρομανουλο Crying or Very sad , να το ηχογραφήσεις να ακούσει κι αυτός την καρδούλαααα!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:Καλημέρα και από εμένα!!!Smile 

Καλημέρα Κατερίνα!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:Ναι, και ειμαι πολυ χαρουμενη γι' αυτο. εβγαλα σχεδον 1.5 κεφαλαιο διορθωση.τουλαχιστον να το τελειωσω τωρα κατα την εγκυμοσυνη να πιασει τοπο τοσο καθισιο!
Εσυ τι αλλα νεα βασουλα μου;;
Μια χαρά!Καλά και γω είμαι πολύ καλά έχω μπει ήδη σε κλίμα χριστουγεννιάτικο,μο τελείωσε και η κυρία και έχω κακό σκοπό!!Twisted Evil 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!
Βασούλα τέλειο το σπιτάκι!
Ποπάκι μου τι ώρα θα πας στον γιατρό;;Κρίμα που δε θα ειναι το καψουρομανουλο Crying or Very sad , να το ηχογραφήσεις να ακούσει κι αυτός την καρδούλαααα!!!

Καλημέρα Σοφάκι μου!Τι κάνεις?Πως είναι τα κέφια μας?Μπαμπούλας στα κοντά?Σε ευχαριστώ πολύ μέχρι πέρσι μέναμε σε μικρό σπιτάκι και δεν μπορούσα να το χαρώ..Από πέρσι όμως του δίνω και καταλαβαίνει με στόλισμα!!

katerinoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βαριέμαι να δουλέψω απίστευτα σήμερα έχει και έναν αέρα έξω περπατάς και πετάς Razz Razz 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinoula έγραψε:βαριέμαι να δουλέψω απίστευτα σήμερα έχει και έναν αέρα έξω περπατάς και πετάς Razz Razz 

Μπρρρ!!Μόνο που το είπες κρύωσα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις