Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:δηλ. συγνωμη εδω μεσα ολες γραφουν σωστα για να ξερω το θεμα γλυκια μου δεν ειναι η ορθογραφια αλλα το πως θα φανεις υπερανω ναι ειμαι ανορθογραφη τι σημαινει αυτο οτι δεν πρεπει να κανω τιποτα απολιτος για να μην το ακουω αυτο δεν νομιζω τωρα τον η ορθογραφια πληρει τα στανταρ ενως φορουμ θα σας απαντησω το εξεις αν ενα φορουμ πληρει τα στανταρ με ορθογραφια και μονο τοτε μην μπειτε στο δικο μου φορουμ δεν εχετε θεσει εκει αν ομως πληρη τα στανταρ να δουλευει σωστα τοτε σας καλοσωριζω στο δικο μου φορουμ εδω ειναι ενα φορουμ που ειναι τελεια στην ορθογραφια αλλα πιστευετε πληρη τα στανταρ ενος φορουμ ....την ουσια πρεπει να κοιτατε οχι το απ εξω το να μπεις λιπον σε ενα καινουργιο φορουμ το οπιο στην πρωτησου κουβεντα να γραψεις οτι ειστε ανορθογραφη συγνωμη αλλα για μενα δεν εχει θεσει ο χρηστεις στην σελιδα κανονες ειναι να σεβομαστε το τι κανει και γραφει ο καθενας χωρις να κρινουμε γιατι και πως τωρα οποιος κοραζετε απλα δεν κανει τιποτα και το προσπερναει αυτα
Να σου πω, κι ο γραπτός λόγος έχει τους κανόνες του. Π.χ. να βάζεις μια τελεία, ένα κόμμα, ώστε να καταλαβαίνει αυτός που διαβάζει τα κείμενά σου τι θέλεις να πεις. Όπως πρέπει να σέβεται κανείς τι γράφει ο άλλος, το ίδιο πρέπει και ο άλλος να σέβεται αυτόν που θα τον διαβάσει και να φροντίσει να τον διευκολύνει στην ανάγνωση. Μπορεί να γράφεις πολύ ωραία πράγματα και κάποιος να τα προσπερνά επειδη δεν μπορεί να τα διαβάσει. Σου το λέω πολύ γλυκά και ειλικρινά, συχνά δεν μπορώ να διαβάσω τι λες, δεν υπάρχει αρχή, μέση και τέλος και η ορθογραφία είναι τόσο μπερδεμένη, που δε βγάζω άκρη. Και θέλω να βγάλω άκρη, γιατί μου φαίνεσαι πολύ γλυκός άνθρωπος. Βοήθησέ με λοιπόν κι εσύ να καταλαβαίνω τι γράφεις. Να είσαι καλά.

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι βρε φρέσκια μαμα! όπως σου τα λεμε είναι. Μην αρπάζεσαι! Σεβόμαστε την απόφαση σου για ένα νέο φόρουμ και εγω έκανα κιόλας εγγραφή, αλλά όντως τα στανταρ ενός μπλογκ όπως και μια ιστοσελιδας ειναι συγκεκριμένα και η ορθογραφία ένα από αυτα. Ευκαιρία λοιπόν να γινεις πιο προσεκτική στην ορθογραφία και στην σύνταξη!!!Very Happy Very Happy

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οργάνωσε λίγο το νέο σου διαδικτυακό χώρο φρέσκια μαμά και μετά πρότεινε το. Παντελώς κενή ειναι η πλατφόρμα.
Καλή τύχη.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:δηλ. συγνωμη εδω μεσα ολες γραφουν σωστα για να ξερω το θεμα γλυκια μου δεν ειναι η ορθογραφια αλλα το πως θα φανεις υπερανω ναι ειμαι ανορθογραφη τι σημαινει αυτο οτι δεν πρεπει να κανω τιποτα απολιτος για να μην το ακουω αυτο δεν νομιζω τωρα τον η ορθογραφια πληρει τα στανταρ ενως φορουμ θα σας απαντησω το εξεις αν ενα φορουμ πληρει τα στανταρ με ορθογραφια και μονο τοτε μην μπειτε στο δικο μου φορουμ δεν εχετε θεσει εκει αν ομως πληρη τα στανταρ να δουλευει σωστα τοτε σας καλοσωριζω στο δικο μου φορουμ εδω ειναι ενα φορουμ που ειναι τελεια στην ορθογραφια αλλα πιστευετε πληρη τα στανταρ ενος φορουμ ....την ουσια πρεπει να κοιτατε οχι το απ εξω το να μπεις λιπον σε ενα καινουργιο φορουμ το οπιο στην πρωτησου κουβεντα να γραψεις οτι ειστε ανορθογραφη συγνωμη αλλα για μενα δεν εχει θεσει ο χρηστεις στην σελιδα κανονες ειναι να σεβομαστε το τι κανει και γραφει ο καθενας χωρις να κρινουμε γιατι και πως τωρα οποιος κοραζετε απλα δεν κανει τιποτα και το προσπερναει αυτα
οχι κοριτσι μου   δεν γραφουμε ολες σωστα και σου το λεει μια ανορθογραφη. Αλλα αυτο

''δεν ηθελα να απαντησω με χαρακτιρισμω σε σιγκεκριμενω ατομο για αυτο και μιλισα γενικα ξερω πιες μιλανε καλοπροερετα και πιες οχι''

Δεν το γραφει ουτε ο γιος μου ετσι. Ωμεγα στο τελος της λεξουλας  Γιωτα μου βαζουμε στα ρηματα. Ρηματα ειναι αυτα που δειχνουν οταν καποιος κανει κατι . Εγω κανω, εσυ κανεις ...κλπ. Ετσια απλα, της Α δμοτικου.Το να φτιαξεις ενα φορουμ μαμαδιστικο, με συμβουλες, με θεματα και δεν ξερω τι αλλο πρεπει να εχεις καποιες γνωσεις. Και δεν μιλαω ιατρικες αλλα να ξερεις ας πουμε να λες ΚΑΛΗΜΕΡΑ  χωρις 8 ορθογραφικα λαθη βρε αγαπη μου. Τελος πάντων. Καλη επιτυχια να σου πω? Αντε να σου την πω. Αλλα σε ενα φορουμ που θα κανω μιση ωρα να καταλαβω μια σειρα απο την δαχειριστρια εγω δεν θα μπορουσα να συμμετέχω. Εκτος αν ακουλουθησεις το παραδειγμα της εδω διαχειριστριας. Να μην εμφανιζεσαι ποτε.cheers cheers cheers cheers cheers

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="margdimitra"]Οργάνωσε λίγο το νέο σου διαδικτυακό χώρο φρέσκια μαμά και μετά πρότεινε το. Παντελώς κενή ειναι η πλατφόρμα.
Καλή τύχη. [/quote]Η
ειναι άδειο γλυκιά μου γιατί είναι καινούργιο αν ήταν παλιό όλο και κάτι θα είχε μέσα γι αυτό ακριβός τον λίγο το πρωτινά

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
freskia mama έγραψε:δηλ. συγνωμη εδω μεσα ολες γραφουν σωστα για να ξερω το θεμα γλυκια μου δεν ειναι η ορθογραφια αλλα το πως θα φανεις υπερανω ναι ειμαι ανορθογραφη τι σημαινει αυτο οτι δεν πρεπει να κανω τιποτα απολιτος για να μην το ακουω αυτο δεν νομιζω τωρα τον η ορθογραφια πληρει τα στανταρ ενως φορουμ θα σας απαντησω το εξεις αν ενα φορουμ πληρει τα στανταρ με ορθογραφια και μονο τοτε μην μπειτε στο δικο μου φορουμ δεν εχετε θεσει εκει αν ομως πληρη τα στανταρ να δουλευει σωστα τοτε σας καλοσωριζω στο δικο μου φορουμ εδω ειναι ενα φορουμ που ειναι τελεια στην ορθογραφια αλλα πιστευετε πληρη τα στανταρ ενος φορουμ ....την ουσια πρεπει να κοιτατε οχι το απ εξω το να μπεις λιπον σε ενα καινουργιο φορουμ το οπιο στην πρωτησου κουβεντα να γραψεις οτι ειστε ανορθογραφη συγνωμη αλλα για μενα δεν εχει θεσει ο χρηστεις στην σελιδα κανονες ειναι να σεβομαστε το τι κανει και γραφει ο καθενας χωρις να κρινουμε γιατι και πως τωρα οποιος κοραζετε απλα δεν κανει τιποτα και το προσπερναει αυτα
οχι κοριτσι μου   δεν γραφουμε ολες σωστα και σου το λεει μια ανορθογραφη. Αλλα αυτο

''δεν ηθελα να απαντησω με χαρακτιρισμω σε σιγκεκριμενω ατομο για αυτο και μιλισα γενικα ξερω πιες μιλανε καλοπροερετα και πιες οχι''

Δεν το γραφει ουτε ο γιος μου ετσι. Ωμεγα στο τελος της λεξουλας  Γιωτα μου βαζουμε στα ρηματα. Ρηματα ειναι αυτα που δειχνουν οταν καποιος κανει κατι . Εγω κανω, εσυ κανεις ...κλπ. Ετσια απλα, της Α δμοτικου.Το να φτιαξεις ενα φορουμ μαμαδιστικο, με συμβουλες, με θεματα και δεν ξερω τι αλλο πρεπει να εχεις καποιες γνωσεις. Και δεν μιλαω ιατρικες αλλα να ξερεις ας πουμε να λες ΚΑΛΗΜΕΡΑ  χωρις 8 ορθογραφικα λαθη βρε αγαπη μου. Τελος πάντων. Καλη επιτυχια να σου πω? Αντε να σου την πω. Αλλα σε ενα φορουμ που θα κανω μιση ωρα να καταλαβω μια σειρα απο την δαχειριστρια εγω δεν θα μπορουσα να συμμετέχω. Εκτος αν ακουλουθησεις το παραδειγμα της εδω διαχειριστριας. Να μην εμφανιζεσαι ποτε.cheers cheers cheers cheers cheers
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια γεια σας, freskia mama συγχαρητήρια για την προσπάθειά σου.
Δες τις κριτικές που σου ασκούνται σαν μια ευκαιρία να γίνεις πιο δυνατή και να διορθώσεις τις αδυναμίες σου, όπου και αν υπάρχουν.
Εδω μιλάμε πιο σκληρά γιατί μας προστατεύει η ανωνυμία μας.
Αλλά πισω από το κάθε ψευδωνυμο υπαρχει ένας ανθρωπος, και είναι κρίμα να τον πληγώνουμε.
Ισως, και εφ όσων αυτά τα λέμε στον άλλον για να βελτιωθεί, η λίγο πιο μαλακή συμπεριφορά να τον κάνει να μας ακούσει πραγματικά, και να μην τον φέρει σε θέση άμυνας.

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στήνουμε πρώτα ως διαχειριστές η συντονιστές κάτι και μετά το προτείνουμε.

Ενότητες...υποενότητες κλπ κλπ...

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλι επιτιχεια γιοτα εγο τουλαχηστον θα εγραφο γιατη σε σιμπαθο!..

Γιωτα εγω στην θεση σου δεν θα εδινα ιδιαιτερη βαση στα σχολια! Προσωπικα μπορω να ανεχτω καλυτερα την ανορθογραφια απο τους αγενεις ανθρωπους.
Υπαρχουν καλυτεροι τροποι να συμβουλεψεις καποιον οπως ας πουμε να του στειλεις προσωπικο μηνυμα αντι να τον εκθεσεις εδω μεσα μιλωντας απαξιωτικα για την ορθογραφια του.
Χεστηκε η φοραδα στο αλωνι αν καποια ξερει ορθογραφια, συντακτικο ή γραμματικη.
Οσες γνωσεις και να εχει καποιος αν δεν γνωριζει απο καλους τροπους παντα ακαλλιεργητος θα ειναι - και σιγουρα πολυ περισσοτερο απο καποιον που δεν ξερει απλα ορθογραφια!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα darsel! Γιατί θεωρείς ότι πρόκειται για έκθεση το να γράψω στη Γιώτα ότι δεν μπορώ να καταλάβω τα γραφόμενά της με τον τρόπο που τα παραθέτει; Δεν είχα σκοπό να την προσβάλω, πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι γράφει. Κι αυτό συμβαίνει πολλές φορές, σχεδόν σε όλα τα ποστ που ανεβάζει. Γι' αυτό και υπήρξαν τόσα σχόλια σε αυτό το θέμα. Από πλευράς μου, το μήνυμα που της άφησα εδώ δεν προοριζόταν για προσβλητικό, εξού και δεν σκέφτηκα να το στείλω με πμ. Αγενής δεν ξέρω αν υπήρξα, πάντως δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου.
Εγώ το βλέπω έτσι. Εγώ π.χ. είμαι παχουλή. Ε, αν γυρίζω έξω και παριστάνω την αδύνατη και ντύνομαι κι ανάλογα, το να μου κάνει κάποιος την παρατήρηση ότι στην πραγματικότητα είμαι χοντρή, με εκθέτει; Είναι προσβλητικό; Για μένα δεν είναι, γι' αυτό και δεν χρειάζονται φιοριτούρες και ειδικοί τρόποι αντιμετώπισης.
Δεν απέδωσα στη Γιώτα κατηγορίες, της επέστησα την προσοχή σε ένα κακώς κείμενο που με εμποδίζει να παρακολουθήσω τον γραπτό της λόγο, τον οποίο έτσι κι αλλιώς, δημοσιοποιεί ακριβώς για να διαβάζεται.
Πάντως, αν πράγματι ακούστηκα αγενής και προσβλητική, θα ζητήσω συγνώμη

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Καλησπέρα darsel! Γιατί θεωρείς ότι πρόκειται για έκθεση το να γράψω στη Γιώτα ότι δεν μπορώ να καταλάβω τα γραφόμενά της με τον τρόπο που τα παραθέτει; Δεν είχα σκοπό να την προσβάλω, πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι γράφει. Κι αυτό συμβαίνει πολλές φορές, σχεδόν σε όλα τα ποστ που ανεβάζει. Γι' αυτό και υπήρξαν τόσα σχόλια σε αυτό το θέμα. Από πλευράς μου, το μήνυμα που της άφησα εδώ δεν προοριζόταν για προσβλητικό, εξού και δεν σκέφτηκα να το στείλω με πμ. Αγενής δεν ξέρω αν υπήρξα, πάντως δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου.
Εγώ το βλέπω έτσι. Εγώ π.χ. είμαι παχουλή. Ε, αν γυρίζω έξω και παριστάνω την αδύνατη και ντύνομαι κι ανάλογα, το να μου κάνει κάποιος την παρατήρηση ότι στην πραγματικότητα είμαι χοντρή, με εκθέτει; Είναι προσβλητικό; Για μένα δεν είναι, γι' αυτό και δεν χρειάζονται φιοριτούρες και ειδικοί τρόποι αντιμετώπισης.
Δεν απέδωσα στη Γιώτα κατηγορίες, της επέστησα την προσοχή σε ένα κακώς κείμενο που με εμποδίζει να παρακολουθήσω τον γραπτό της λόγο, τον οποίο έτσι κι αλλιώς, δημοσιοποιεί ακριβώς για να διαβάζεται.
Πάντως, αν πράγματι ακούστηκα αγενής και προσβλητική, θα ζητήσω συγνώμη
Μητσακο πραγματικα οταν εγραφα την απαντηση δεν απαντουσα σε εσενα προσωπικα. Απαντουσα γενικοτερα στις επιθεσεις που εγιναν και θεωρω οτι αν τις διαβασεις μια μια θα βγαλεις το ιδιο συμπερασμα! Ναι ολοι εχουμε αδυναμιες, ναι ολοι εχουμε ελαττωματα αλλα το οι υπολοιποι να επιστειουν (δεν ξερω πραγματικα αν γραφεται ετσι η λεξη αυτη) την προσοχη ΜΟΝΟ σε αυτα κι οχι στην εκαστοτε προσπαθεια που κανει ο καθενας μας, ναι το θεωρω αγενεια.
ΔΕΝ μπορει να μαθει ορθογραφια τωρα οπως κι εγω δεν μπορω να μαθω πολλαπλασιασμο κι ισως εσυ προσθεση. Ομως το να σου πω οτι επειδη δεν ξερεις προσθεση δεν μπορεις να ανοιξεις μπακαλικο, στο δικο μου το μυαλο ειναι αγενεια. Ισως να ειμαι λαθος, αλλα ετσι το βλεπω! Και η freskia mama ειναι απο τα πιο καλα παιδια εδω μεσα και δεν αξιζει τετοια συμπεριφορα σε καμια περιπτωση κι επαναλαμβανω δεν αναφερομαι σε σενα, αναφερομαι στην γενικοτερη επιθεση.
Και να μην μιλησω για το θεμα διαφημισης, διαχειρισης κι ολα αυτα που αναφερθηκαν! Σιγα το κλειστο επαγγελμα που θα φαει την δουλεια αλλου αν το αναφερει εδω μεσα!
Λες κι εσυ ή εγω κι ολες οι υπολοιπες δεν μπορουμε να ζησουμε χωρις τα forum ειτε το συγκεκριμενο ειτε της φρεσκιας μαμας!

Συγνωμη για την μακρυγορια με επιασε το δικανικο μου!

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:καλι επιτιχεια γιοτα εγο τουλαχηστον θα εγραφο γιατη σε σιμπαθο!..

Γιωτα εγω στην θεση σου δεν θα εδινα ιδιαιτερη βαση στα σχολια! Προσωπικα μπορω να ανεχτω καλυτερα την ανορθογραφια απο τους αγενεις ανθρωπους.
Υπαρχουν καλυτεροι τροποι να συμβουλεψεις καποιον οπως ας πουμε να του στειλεις προσωπικο μηνυμα αντι να τον εκθεσεις εδω μεσα μιλωντας απαξιωτικα για την ορθογραφια του.
Χεστηκε η φοραδα στο αλωνι αν καποια ξερει ορθογραφια, συντακτικο ή γραμματικη.
Οσες γνωσεις και να εχει καποιος αν δεν γνωριζει απο καλους τροπους παντα ακαλλιεργητος θα ειναι - και σιγουρα πολυ περισσοτερο απο καποιον που δεν ξερει απλα ορθογραφια!
Ενταξει...ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ....

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
darsel έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Καλησπέρα darsel! Γιατί θεωρείς ότι πρόκειται για έκθεση το να γράψω στη Γιώτα ότι δεν μπορώ να καταλάβω τα γραφόμενά της με τον τρόπο που τα παραθέτει; Δεν είχα σκοπό να την προσβάλω, πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι γράφει. Κι αυτό συμβαίνει πολλές φορές, σχεδόν σε όλα τα ποστ που ανεβάζει. Γι' αυτό και υπήρξαν τόσα σχόλια σε αυτό το θέμα. Από πλευράς μου, το μήνυμα που της άφησα εδώ δεν προοριζόταν για προσβλητικό, εξού και δεν σκέφτηκα να το στείλω με πμ. Αγενής δεν ξέρω αν υπήρξα, πάντως δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου.
Εγώ το βλέπω έτσι. Εγώ π.χ. είμαι παχουλή. Ε, αν γυρίζω έξω και παριστάνω την αδύνατη και ντύνομαι κι ανάλογα, το να μου κάνει κάποιος την παρατήρηση ότι στην πραγματικότητα είμαι χοντρή, με εκθέτει; Είναι προσβλητικό; Για μένα δεν είναι, γι' αυτό και δεν χρειάζονται φιοριτούρες και ειδικοί τρόποι αντιμετώπισης.
Δεν απέδωσα στη Γιώτα κατηγορίες, της επέστησα την προσοχή σε ένα κακώς κείμενο που με εμποδίζει να παρακολουθήσω τον γραπτό της λόγο, τον οποίο έτσι κι αλλιώς, δημοσιοποιεί ακριβώς για να διαβάζεται.
Πάντως, αν πράγματι ακούστηκα αγενής και προσβλητική, θα ζητήσω συγνώμη
Μητσακο πραγματικα οταν εγραφα την απαντηση δεν απαντουσα σε εσενα προσωπικα. Απαντουσα γενικοτερα στις επιθεσεις που εγιναν και θεωρω οτι αν τις διαβασεις μια μια θα βγαλεις το ιδιο συμπερασμα! Ναι ολοι εχουμε αδυναμιες, ναι ολοι εχουμε ελαττωματα αλλα το οι υπολοιποι να επιστειουν (δεν ξερω πραγματικα αν γραφεται ετσι η λεξη αυτη) την προσοχη ΜΟΝΟ σε αυτα κι οχι στην εκαστοτε προσπαθεια που κανει ο καθενας μας, ναι το θεωρω αγενεια.
ΔΕΝ μπορει να μαθει ορθογραφια τωρα οπως κι εγω δεν μπορω να μαθω πολλαπλασιασμο κι ισως εσυ προσθεση. Ομως το να σου πω οτι επειδη δεν ξερεις προσθεση δεν μπορεις να ανοιξεις μπακαλικο, στο δικο μου το μυαλο ειναι αγενεια. Ισως να ειμαι λαθος, αλλα ετσι το βλεπω! Και η freskia mama ειναι απο τα πιο καλα παιδια εδω μεσα και δεν αξιζει τετοια συμπεριφορα σε καμια περιπτωση κι επαναλαμβανω δεν αναφερομαι σε σενα, αναφερομαι στην γενικοτερη επιθεση.
Και να μην μιλησω για το θεμα διαφημισης, διαχειρισης κι ολα αυτα που αναφερθηκαν! Σιγα το κλειστο επαγγελμα που θα φαει την δουλεια αλλου αν το αναφερει εδω μεσα!
Λες κι εσυ ή εγω κι ολες οι υπολοιπες δεν μπορουμε να ζησουμε χωρις τα forum ειτε το συγκεκριμενο ειτε της φρεσκιας μαμας!

Συγνωμη για την μακρυγορια με επιασε το δικανικο μου!
Ξαναεισαι ο ανθρωπος μου.......I love you I love you 

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω ολες για τις κριτικες σας καλοδεχουμενα ολα τα σχολια αρνητικα και θετικα εμενα δεν με νοιαζει αν με κρινετε για τα λαθη μου το εχω ξανα πει οτι απο ορθογραφια δεν σκαρμπαζο και πολλα αλλα το να ανοιξω ενα δικο μου φορουμ και να το διαχειριζομαι ειναι κατι που το ηθελα πολυ και οταν το εφτιαχνα με πολυ ξενυχτη και κουραση δεν σκευτομουνα την αρνητηκη σταση τις ορθογραφιας αλλα ενα φορουμ που θα πληρει τους κανονισμους και την ασφαλια καθε μελος εκει τον σεβασμο πρως ολα τα μελοι ειπα λιπον να το κανω δυστηχος πολλες συμμετοχες δεν εχει μονο εγγραφες αλλα εγω ομως το προσπαθω να αρχησει να ενεργοποιητε σιγα σιγα δεν ηθελα να σας φερω σε αντιπαραθεση ουτε να ειμαι η αιτια εγω για αν δαφονησετε καπιες εε ενταξη το οτι στεναχωριεμαι που μολις ανοιξα το δικο μου φορουμ και ειδα κοπελες απο εδω μεσα που επειτοπου ομως εκαναν ποστ δημοσιο κατηγοροντας την ορθοραφια μου ναι με στεναχωρισε αλλα τελος παντον εγω ευχομαι σε ολες να ειστε καλα συγνωμη και παλι καλητερα να παρακολουθω αμηλινκτη απως πριν παρα να γραφω μην σας βγαζω και τα ματι με την ορθογραφια μου καληνυχτα σε ολες ευχαριστω και παλι και χιλια συγνωμη ηληκρινα εισασταν η καλητερη παρεα μου οσο καιρο ειμουνα εδω ο θεος να σας εχει καλα και εσας και τις οικογενειες σας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις