Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

901ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Δευ Μαρ 24, 2014 10:18 am

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντεμάκι, στο 3ο παιδί αναρωτηθηκες;;;;

Βιβάκι, τι καλός! Κ η δικια μου ξυπναει τα τελευταια βραδια, γενικά έχει θεμα με το που την ακουμπάω κατω... Πού θα πάει, θα μάθει. Ναι, εχει αρχισει κ κρατα κ χρησιμοποιεί πιο ενσυνείδητα τα χερια της. Με την μπάλα δε, χρησιμοποιει κ τα 2. Ψιλοκάθεται κιολας, μονο να γυρισει δεν μπορει η ερμη. Της αρεσει η ξάααααααααπλα μαλλον!

902ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Δευ Μαρ 24, 2014 11:58 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα τωρα που τα κοριτσια μεγαλωσαν ριχναμε τρελους υπνους.αλλα πια δεν προλαβαινω να κοιμηθω.πριν γεννησω ο υπνος ο μεσημεριανος μου ηταν απαραιτητος τωρα πια δεν εχω χρονο να κοιμηθω.κοιμαμαι μετα τις 12 κ ξυπναω 6 αντε στην καλυτερη 7.

Ο δικος μου χθες επιασε πρωτη φορα κουδουνιστρα.

Η ψυχολογια μου ειναι στο πατωμα.εναε ξαδερφος αρρωστισε πηγε στο νοσοκομειο κ πηρε κ απο εκει λοιμοξη στο νευρικο συστημα.παθαινει συψαιμια κ περημενουμε ν; γινει ενα θαυμα που ειναι απιθανο.τωρα τον κρατανε με τεχνικη υποστηριξη.

903ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Δευ Μαρ 24, 2014 11:42 pm

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια,  χρόνια πολλά για την ημέρα και για οσους εχετε που γιορταζουν!!!!

Τι κανουν τα μπεμπακια σας? Εμας μια χαρουλα ξυπναει με γελάκια και μας τρελλαινει, αρχιζει σιγα σιγα και πιάνει αντικείμενα!!! Να δειτε γελια όταν την θηλαζω και μου πιανει το στηθος, πιανει την πιτζαμα την τραβαει...καλα την απολαμβανω η χαζομαμα!!!! ! Χαχαχαχα

Ντεμακι μου περαστικα τι να σας πω, η ζωη ειναι περιεργη !!!!

Παμε στην παρελαση , θα ντυσω την μπεμπουλα σουλιωτοπουλα, θα ρίξουμε πολύ γελιο!!! ! Χαχαχαχα

Σας φιλωωωωωωω

904ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Δευ Μαρ 24, 2014 11:50 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλες χρονια πολλα!

Ντεμακι,δν υπαρχουν λογια,κρατα γερα!

Κ εμεις με γελακια ξυπναμε,κραυγουλες κ λογακια!! Πιανει τα παντα που θα κρατησεις μπροστα του αν κ νομιζω πως ακομα τ κανει ενστικτωδως. Σαλια παντου.. Κ το χερι στο στομα διαρκως!

γκρινιαρουλα περιμενουμε φωτο,οπωσδηποτε!!!!

905ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 12:22 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!
Σημερα το κοριτσακι μου παρελασε πρωτη φορα!συγκινηθικα ρε κοριτσια,απο την αλλη εχω την στεναχωρια για τον ξαδερφο ου το σκεφτομαι συνεχεια.αυριο μαλλον θα του βγαλουν την μηχανικη υπιστηριξη.πολυ αδικο ρε κοριτσια να φευγουν νεα παιδια.αυτος ειναι 33 κ εχω χασει ακομα εναν ξαδερφο (απο αυτον δεινω το δευτερο ονομα στον μπεμπη,Αγγελος)που ηταν 19.
Ακομα δεν μπιρουν να βρουν τι ιο πηρε.πιστευουν.οτι ισως ςιναι ο Η1Ν1.

Τα παιδακια μας να ειναι γερα κ εμεις για να τα φροντιζουμε!!

906ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 12:41 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκατοκινητο πόση ώρα εγραγα κ με πέταξε.

Ντεμακι καμαρωνες Ε? Όλα έτσι να τα καμαρωσεις!για τον ξαφερφο δε λέω τίποτα,μακάρι να γίνει το θαύμα.

Εμείς πήγαμε για καφέ κ η μπέμπα χάρηκε υπνους. Τώρα με τυραννα μια ώρα να την κοιμισω. Ουφ δεν έχω υπομονή,αδιαθετησα μετά από 13 μήνες. Ήλπιζα πως λόγω θηλασμού θα καθυστερούσε κ άλλο. Πονάει το κεφάλι μου τωρΑ άντε να κοιμηθεί να ξαπλώσω

907ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 1:14 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Korιτσακια μου βολτουλες βλεπω...μονο εμεις μειναμε μεσα σημερα γτ εκτος απο τον καθιερομενο μπακαλιαρο σκορδαλια που εφτιαξα, εκανα&διαφορα ορεκτικα μιας&γιορταζει συζυγος&ειχαμε λιγο κοσμο...το ευχαριστηθηκα ομως! Ο μπεμπης μετα τα πολλα παιχνιδια&τις πολλες καλιες εφαγε&ξεραθηκε...επιτελους να ξεκουραστω&εγω!

Γκρινιαρουλα &μονο στην εικονα ενος μωρου ντυμενο παραδοσιακα, με πιανουν οι ζουζουνιες μου!

Ντεμακι δυστυχως η ζωη συνηθως μας δειχνει το πιο ασχημο προσωπο της Crying or Very sad Πιστεψε με σε καταλαβαινω απολυτα! Αλλα για τα παιδακια μας, σφιγγουμε τα δοντια&δινουμε το πιο ομορφο χαμογελο μας...ας ποναει η ψυχη μας!!!

Ναφσακι ηρθε η ακατανομαστη??? Σου στελνω την αμεριστη συμπαρασταση μου! Εγω ακομα τπτ&καλυτερα να μην τη μελεταω γτ καθολου δ μου ελειψε!

908ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 2:21 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια έχουν γίνει κροσσια τα νεύρα μου.κοιμισω από τις 9. Την έχω ακουμπήσει ίσα κ με 10 φορές στην κούνια κ επιμένει να ξυπνά με το που πάω να σηκωθώ. Δεν αντέχω άλλο,μου ρχεται να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο. Τι άλλοι να κάνω πια?

909ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 11:16 pm

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναφς ποση ωρα την κρατας στην αγκαλιά σου μεχρι να την βαλεις στην κουνια? Δείχνει οτι κοιμάται στην αγκαλιά σου?

910ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 11:21 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!
Γκρινιαρουλα τωρα ειδα που λες πως εντυσες τη μικρη.ε βαλε κ μια φωτο να την δουμε βρε συ τι γλυκια πιυ θαειναι.
Ωχ ναφς κριμας το ψυχακι.παιζει να ειναι ανησυχη απο την αλλαγη της γευσης στο γαλα.αλλα μην αγχωνεσε γιατι κραταει μια δυο μερες αυτο.
Εμας σημερα ηρθαν να μας περασουν τον ηλιακο κ εχει συνναφια να μην μπορω να εξακριβωσω ποσο νερο θα εχω.
Πρεοει να βγαλω γαλα για παν ενδεχομενο σημερα.και δεν εχω καθολου διαθεση.

Μαρακι να χαιρεσε τον αντρα σου!!

911ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τρι Μαρ 25, 2014 11:50 pm

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι, δεν σου ευχήθηκα χθες, είχε κουρκουτιάνει το μυαλό μου... Να τον χαίρεσαι, να έχετε υγεία να καμαρώνετε το αγοράκι σας!

Κορίτσια, δεν νομίζω ότι είναι από την κρέμα η ανησυχία. Άλλωστε έχουμε ξεκινησει από το Σαββατο (παρεπιπτοντως, αν μπορούσε, κι εμένα θα έτρωγε!). Γενικά το να πάει για υπνο το βράδυ είναι μια χρονοβόρα διαδικασία, αλλά το κακό έχει παραγίνει γιατί θέλει στήθος και άρα μόνο εγώ κάνω την διαδικασία. Χθες με ίσιωσε το σκατόπαιδο. Όσο είναι στα χέρια μου ροχαλίζει, δεν έχει κανένα θέμα. Έχω προσπαθήσει να την αφήσω στα 20 λεπτά, στην μισή ώρα, στα 5 λεπτά, στα 10 λεπτά, όταν έχει κοιμηθεί βαριά, όταν λαγοκοιμάται... Κανέεεεεεενας συνδυασμός! Αν δεν με ταλαιπωρήσει να εξαντληθεί κ αυτη κι εγώ, δεεεεεεεεεεεεν. Χθες την έβαλα στην κουνια με το μαξιλάρι θηλασμού, για να μην με καταλάβει. Άλλο καρδιοχτύπι μετά να το βγάλω χωρίς να με πάρει χαμπάρι, γιατί φοβάμαι να έχω κ πράγματα μέσα στην κούνια. Έχω πάρει τώρα ένα βιβλίο μπας και ξεσηκώσω καμιά τεχνική, γιατί τα νεύρα μου σμπαράλια κάθε βράδυ.

912ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τετ Μαρ 26, 2014 12:29 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρα σου! Ναφσακι πολυ χαιρομαι που τρωει η μικρη! Κατι ειναι κ αυτο! Για τον υπνο θα μαθει,λιγη υπομονη!

913ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Τετ Μαρ 26, 2014 9:23 am

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου πολυχρονος να ειναι!!!

 Ναφς κι εμενα στο στηθος κοιμαται, που σημαίνει οτι μονο εγω την κοιμιζω, αλλά οσο περναει ο καιρος γίνονται καλυτερα τα πραγματα, στην αρχη θηλαζε και κοιμοταν με το στηθος, υστερα της το εβγαζα και την αφηνα 15 λεπτακια, υστερα την επαιρνα αγκαλια γιατι ιδρωνε στο μαξιλάρι θηλασμου...αντε αλλο ενα 20λεπτο εκει, υστερα την εβαζα στην κουνια, ανοιγε τα μάτια και κουναγα την κοτνια για κανα μισαωρο!!!! Ουφ και μόνο που τα ειπα κουραστηκα!!!! Τωρα εχουν απλουστεψει πολυ τα πραγματα, οταν κοιμαται στο στηθος το πεταει μονη της και μετα κατευθειαν την βαζω στην κουνια οπου κσι ξεραινεται!!!! υπομονη και σιγα σιγα θα στρωσουν τα πραγματα!!!!

Κοριτσια συγνωμη αλλα δεν θελω να ανεβαζω φωτο του μωρου στο ιντερνετ, παντως η αληθεια ειναι γελασαμε πολυ με την φατσουλα της!!!!

914ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 4:12 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia...

Poly sidero....6 plyntiria siderosa extes...mou xalase to sidero k eixan mazeutei..pira kainourio..k plintirio piaton..den ginotan allo...

Poly gkrinia o mpempakos moy...ponane ta oula tou...oli mera troei ta xeria..mexri k pligoyla ekane sto ena...ax ti na kano na ton voithiso...
Maraki xronia polla k apo emena..

Vre demaki aporo me esena...pragmatika ti pairneis k eisai etsi duracel...me 3 paidia pos prolavaineis...

Ego den thelo na skeftomai gia deutero pou o mpempakos mou einai k isixos k pali den mporo...apla na simeioso oti ego den exo voitheia apo kanenan..oute gia misi ora na ton afiso kapou

915ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 4:13 am

vivaki

vivaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalimera koritsia...

Poly sidero....6 plyntiria siderosa extes...mou xalase to sidero k eixan mazeutei..pira kainourio..k plintirio piaton..den ginotan allo...

Poly gkrinia o mpempakos moy...ponane ta oula tou...oli mera troei ta xeria..mexri k pligoyla ekane sto ena...ax ti na kano na ton voithiso...
Maraki xronia polla k apo emena..

Vre demaki aporo me esena...pragmatika ti pairneis k eisai etsi duracel...me 3 paidia pos prolavaineis...

Ego den thelo na skeftomai gia deutero pou o mpempakos mou einai k isixos k pali den mporo...apla na simeioso oti ego den exo voitheia apo kanenan..oute gia misi ora na ton afiso kapou

916ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 4:22 am

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα! Βιβακι μια απο τα ιδια κ εγω! Βοηθεια απο πουθενα,παρα μονο απο τν αντρα μου οταν γυριζει απο τη δουλεια. Κατα τα αλλα ολομοναχη. Νιωθω περηφανη που τα καταφερνω ομως, κ το σπιτι στην εντελεια κ το φαγητο μας ετοιμο κ ο μικρος στην τριχα. Κουρελιαζομαι αλλα μ αρεσει!!

Κοριτσια που θηλαζετε,την νυχτα ξυπνατε για θηλασμο;

917ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 6:06 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα&απο μενα...μολις ξυπνησα απο 1ωριτσα&υπνο&ο μπεμπακος μου ακομα κοιμαται διπλα...το ψυχακι μου, εχει φτιαξει προγραμμα στον υπνο&τα μεσημερια παντα το περνει το 2ωρακι&ετσι ξεκουραζομαι&εγω! Να σημειωσω βεβαια οτι ξυπναει στις7:30 καθε πρωι...ουτε γαλατας!!! Οσο για τις δουλειες, πραγματικα αν δ ειχα βοηθεια δ θα μπορουσε να κανω τπτ...ο μικρος σε θελει απο πανω του συνεχεια, με αποτελεσμα οταν δ μπορει να ερθει η μαμα μ να τον κρατησει, το φαγητο&το πλυσιμο των πιατων γινεται με δοσεις! Καλα για αλλες δουλειες δ το συζηταω καν!!!Ελπιζω μεγαλωνοντας ν'αλλαξει αυτο...

Ροξαν εμενα που εστρωσαν οι θηλασμοι τον τελευταιο μηνα με ξυπναει σιγουρα1φορα&πολυ σπανια2η...εσυ πως παει?

918ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 6:53 am

nafs

nafs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε μαράκι, πολύ χαίρομαι που έστρωσε ο μικρός με τους θηλασμούς, να πάρεις κ εσύ μια ανάσα. Εμένα συνήθως δεν ξυπνά, τρώει το τελευταίο 11 ή και 12 μερικές φορες, και συνηθως πάει ως το πρωί, 9-10. Το πολύ πολύ να μου ξυπνησει μια φορά, αλλά εντάξει δεν παραπονιέμαι.

¨σο μεγαλώνουν όλο και καλύτερα είναι ε? Εμένα πλέον κάθεται και λίγο μόνη της, χαζεύει με το γυμναστήριό της, έχει μια μπάλα και όλο σβούρες την κάνει. Εγώ δεν έχω παράπονο, υπάρχουν πρόθυμοι άνθρωποι να με βοηθήσουν, αλλά ρε παιδιά εγώ θέλω να στηρίζομαι στις δυνάμεις μου. Καμιά φορά μου κάνει σίδερο η πεθερά μου, και όλο και φέρνει και κανά πιάτο φαγητό. Να είναι καλά η γυναίκα. Το ίδιο και μια θεια μου, αμα φτιάχνει κανα φαγητό που μας αρέσει πάντα με σκέφτεται. Γενικά όμως το σπίτι το φέρνω βόλτα και την μικρή την έχω αφήσει ελάχιστες φορές, μόνο κανά βράδυ για 2-3 ώρες.

Χθες κάναμε δοκιμές με τον άντρα μου. Την τάισα την κοιμισα, πάω να την ακουμπήσω, ναααααααααααααααα η φωνή. Επαναλαμβάνουμε την διαδικασία και την δίνω στον άντρα μου να την κοιμίσει. Εκεί να δείτε παράπονο, πού σαι ρε μάνα που με εγκατέλειψες. Την ξαναπαίρνω, την ξαναμαναταιζω και την ξαναδίνω. Μυξόκλαιγε κανά 10 λεπτο και τελικά κοιμήθηκε χωρίς βυζί. Συγχρόνως της είχα βάλει κ ένα ηλίθιο νανούρισμα που πήγα να κοιμηθ'ω εγω 800 φορές! Αχ Παναγια μου να μάθει να κοιμάται χωρίς βυζί σιγά σιγά με το νανούρισμα και τι στον κόσμο!

919ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 8:38 am

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναφς και εγώ έχω μεγάλο πρόβλημα με τον ύπνο...αφού περιόρισε τα γεύματα στα 7-8 την μέρα, αν το τελευταίο είναι γυρω στις 9-9:30 για να τον βάλω για ύπνο όταν του έρθει μετά ιδρώνω&ξε-ιδρώνω 100 φορές!!!!! Κλάμα&κακό! Δύσκολο πράγμα να του κόψω το βυζί...θα μιλήσω με την παιδίατρο την Δευτέρα...έχουμε εμβόλια!

920ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 10:11 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!
Λοιπον,εμνα το βραδυ κοιματε απο 6-8,5 ωρες.στανταρ δεν εχει.
Για την βοηθεια που λετε ια σας πω.οοολες τις δουλειες τις κανω μονη μου.βοηθεια αν εννοειτε να μου κρατησουν τα παιδια για να προλαβαινω να τελειωνω με τις δουλειες δεν εχω καμια ουτε απο τον αντρα μου.ο αντρας μου με δυσκολευει πολυ περισσοτερο οταν ειναι σπιτι κ εγω θελω να κανω δουλειες .
Τα παιδια τα αφηνω στην πεθερα μου οταν θελω να παω για καφε κ δεν θελω να τις παρω που σχεδον παντα τις παιρνω η για πιο ξεκουραστο καφε παω πρωι που εχω την μεγαλη σχολειο κ ετσι παιρνω τον μικρο κ την μεσαια.αλλα κ παλι για καφε πηγαινουμε συνεχεια ολοι μαζι.
Καποια σαββατα η πεθερα μου κραταει τα κοριτσια για βραδυ που αυτο δεν το λεω βοηθεια γιατι απλα το βραδυ αυτο κ σπιτι να ηταν θα κοιμοταν.
Βασικα εγω δεν θελω βοηθεια για τις δουλεις (η καλυτερα θα ηθεκα βοηθεια αλλα δεν γουσταρω να ζητησω βοηθεια)θελω βοηθεια ψυχολογικη.αυτη η κουραση ειναι ανυποφορη.δουκειες ας κανω ολη μερα χαλαλι αλλα οι φωνες κ οι τσακωμοι απο τα κοριτσια που δεν καθοντε μιση ωρα βρε αδερφε σε ησυχια να ξεκουραστουν τα αφτια μου ε αυτο δεν υποφερετε.ωρες ωρες για να συγκρατω τα νευρα μου τοσο ωστε να μην ξεσπασω στα κιριτσια που κλαιω απο τα νευρα.για μενα η βοηθεια που μου παρεχει η πεθερα μου ειναι αυτη που καταλαβαινει οτι τα κοριτσια με κουραζουν σε αυτον τον τομεα κ θα της παρει καποιες φορες για μια δυο ωρες να ηρεμισω.αυτη τη βοηθεια αν δεν την ειχα δεν θα αντεχα.γκρινια οοοολη μερα απο αυτα τα κοριτσια.αντεχεις να ακους μια γκρινια ολη μερα μεσα στα αφτια;δεν παλευετε.

921ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 10:56 am

griniaroula

griniaroula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα και από εμάς. ?.Σήμερα ολη μέρα ήμασταν βόλτα. ?.πηγαμε για περπατημα και μετα στη μαμα μου, ωραια περασαμε!!!

Εγω που λετε με τους νυχτερινους θηλασμους εχω ξενοιασει, πλεον δεν ξυπναει τη νυχτα, κοιμαται κατα τις 11 και ξυπνάει κατά τις 8!!! Το βραδυ αν την δω να κουναει χέρια απλά κουναω λιγο την κουνια της και ξανακοιμαται!!!

Εγω κοριτσια ειμαι απο τις πολυ τυχερες, εχω βοήθεια και από τη μαμά μου και από την πεθερά μου, και φαγητό και βοήθεια στο σπίτι και απολα!!!! Βέβαια η αλήθεια τις δουλειές του σπιτιου μου αρεσει να τις κανω μονη μου γιατι ετσι ξελαμπικαρω, αλλα δεν μπορω να πω οποτε πω στη μαμά μου αμεσως ερχεται!!! Αφου τωρα που αρχισαμε να της αφηνουμε τη μπεμπουλα να παμε για κανένα καφέ με παρακαλαει ποτε θα ειναι η επόμενη φορά για να την ξανακρατησει!!!

Αυτα απο εμας,..

Σας φιλωωωωωωωωω

922ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 1:06 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου καλα τα παω αν κ εχω ταλαιπωρηθει πολυ. Καθε τρεις ωρες αντλω κ ξυπναω κ τη νυχτα μια φορα. Τη νυχτα ομως θελω να την κοψω γιατι δν παλευεται! Κοιμαμαι αργα γιατι εχω υπερενταση κ πρεπει να ξυνπναω πανω στο τριωρο..κ ενω εχω την τυχη το μωρο να κοιμαται!!!

923ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 1:20 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ακομα αντλεις ρε θηριο?? Μπραβο σου!! Ποσα γευματα κανει την μερα;

Κοριτσια δυσκολο πραγμα αν εχεις γκρινιαρικο παιδι...ολο το απογευμα εδειχνε να τον πονανε τα δοντακια&επειδη δ εχει καθολου υπομονη ολο το απογευμα γκρινιαζε&το κερασακι στη τουρτα; ΤΟ κλαμα για να κοιμηθει χωρις βυζι...τι θα κανω???

924ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 1:32 pm

roxanne87

roxanne87
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πιπιλα δοκιμασες; μαλλον τα αντρακια μας το εχουν καλα μ τν γκρινια,κ ο δικος μου αλλξ πραγμα! Το τι γελιο ριχνω με τα μουτρα του δν λεγεται! Αντλω ρε Μαρακι, τι να κανω; Ειπα,οσο εχω γαλα δν θα το κοψω! Τρωει 5 γευματα απο 210μλ. Ενα γευμα του κανω φορμουλα κ βαζω το δικο μ καταψυξη για τραπεζα,για οταν κοπει τ δικο μου.

925ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 37 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Μαρ 27, 2014 1:41 pm

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την φτυνει απαξιωτικα...σα να μου λεει: τι νομιζεις πως ειμαι...μωρο...&πας να με κοροιδεψεις με υποκαταστατα??? Η μονη φορα που την κρατησε για πανω απο 15συνεχομενα λεπτα ηταν κοιτωντας τηλεοραση...ειναι τηλεορασακιας&ξεχαστηκε! Μολις κτ τον χαλασε στην εικονα, την καταλαβε&την εφτυσε! Μπραβο σου ρε κοριτσι παντως που αντεχεις ακομα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις