Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 29]

1το " cafe" μας #5# Empty το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 12:09 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κι Ολα Καλα!!!!!!

2το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 12:20 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καφεεεεεεε.....(και τσιγαρο..)

3το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 12:25 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ω ναι!!!!!!

κι εχω ξυπνησει περιεργα σημερα πολυ!!!!

4το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 12:37 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω πανω παντως ειναι..Λονδινο..Εχει τοση πολλη Ομιχλη ......το " cafe" μας #5# 654655 
Νομιζω πως ειδα την Κειτ να απλωνει μπουγαδα του μωρου πριν λιγο... το " cafe" μας #5# 93981 

5το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 12:44 am

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι αβαφτη τοσο ασχημη οσο λενε?

6το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 1:53 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!! Τι καλύτερο απ´ο μια χαλασμένη ζυγαριά πυ σε δείχνει στα 48 κιλά?

7το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 2:11 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο πλανήτης Άρης. Εκεί το 48 γίνεται μετά βίας 0,48  Very Happy 

8το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 2:43 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mhtsaina έγραψε:Ο πλανήτης Άρης. Εκεί το 48 γίνεται μετά βίας 0,48  Very Happy 

Διαστημόπλοιο και φύγαμε!!!!!!!!!!!!

9το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 4:26 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα σκ πλεον ειναι οι πιο κουρστηκες μου μερες.
Να παω σουπερ και με τα τρια μετα να τα πας βολτα,αν προλαβεις να μαγειρεψεις,το απογευμα δραστηριοτητα και οι δουλειες ποτε γινονται?Ειμαι υπερβολικη το ξερω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

10το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 4:51 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Τα σκ πλεον ειναι οι πιο κουρστηκες μου μερες.
Να παω σουπερ και με τα τρια μετα να τα πας βολτα,αν προλαβεις να μαγειρεψεις,το απογευμα δραστηριοτητα και οι δουλειες ποτε γινονται?Ειμαι υπερβολικη το ξερω Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Χειμωνας ειναι, θα περασει... Rolling Eyes Rolling Eyes 

11το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 4:58 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι. Τι θα αλλαξει το καλοκαιρι?δεν θζ φορανε μπουφαν;
Πλεον εχω γινει .....βαριοκωλα Embarassed Embarassed Κουραζομαι ακομα και αν παω στο περιπτερο.

12το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:01 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν έχει κανένα ποδοσφαιράκι δραστηριότητα ή τίποτε άλλο για τους 2 άντρες της παρέας? Έστω για καμιά ώρα. Το σούπερ μάρκετ να κάνεις.

Το καλοκαίρι είναι χειρότερο νομίζω. Έχει και τη ζέστη που εμάς μας εξαντλεί και αυτά τα τρελαίνει. Αλαφιάζουν τελείως.

13το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:03 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!!!

Ede εγω δεν σε βρισκω καθολου υπερβολικη!!κ εγω παλευω καθε μερα για μια ριμαδοκαθαριοτητα κ ποτε δεν τελειωνω!!!
ααααχχχχ τι ωραια θα ηταν ενα weekend ανευ τεκνων σε καποιον ξενωνα!!!παλιες ωραιες εποχες!!!!

14το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:05 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ti να τα αφήσω μονα τους και να φύγω ?οχι. Εχει φύλαξη καπου εδω κοντά αλλα δεν γινεται και ολη την ωρα να σκας τα 15ρια και μετα στην βολτα αλλα τοσα . Τωρα εχω κοψει και το αυτοκινητο σε πολλες μετακινησεις. Αν σας πω οτι κουραζομουν περισσοτερο με το αυτοκινητο παρα να παω με τα ποδια και να γυρισω θα με πιστέψετε? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

15το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:07 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Καλησπερα!!!

Ede εγω δεν σε βρισκω καθολου υπερβολικη!!κ εγω παλευω καθε μερα για μια ριμαδοκαθαριοτητα κ ποτε δεν τελειωνω!!!
ααααχχχχ τι ωραια θα ηταν ενα weekend ανευ τεκνων σε καποιον ξενωνα!!!παλιες ωραιες εποχες!!!!
Βασικα ντεμακι δεν ξέρω τι θελω. Γκρινι΄ζω αλλα κα να αφήσω τα παδιια δεν μπορώ. Φοβαμαι. Νιωθω ανασφαλεια, με ενοχλει το σπιτι που ειναι αδειο. Με την καθαριοττηα σου εχω πει εχω ριξει νερο στο κρα σοι μου σε πολλα. Σε βασικα πραγματα προσπαθω. εχουν σχολειο κουραζομαι δεν εχουν παλι κουραζομαι τι σκατα θελω επιτελους? Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes 

16το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:17 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα που πηγα για μποουλινκ ρωτησα για παρτυ. 13 ευρω το παιδάκι για 2 παιχνίδια συν οτι πιουν οι γονεις  Shocked Shocked Shocked Μπορεις ομως να κανεις δικο σου κετερινκ (εκει που ρωτησα εγω τουλάχιστον) και να πληρωσεις μονο το παιχνίδι για κάθε παιδάκι 4.5 ευρω και οτι πιουν οι γονείς . Αν το σκεφτεις παραπανω βγαίνει. Εκτος αν θα φέρεις μονο τους πολυ κολλητους 5-6 παιδάκια και γονεις. Ακριβα λίγο αλλα ση΄μερα το ευχαριστήθηκαν.

17το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:19 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απλα το καλοκαιρι δεν εχει σχολειο και ολες τις δραστηριοτητες, οποτε δεν εχει και πολλα πηγαινελα..Βεβαια, αν θυμαμαι καλα εσυ πηγαινοερχοσουν θαλασσα οποτε..αστο..ακυρο Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Κι εγω με τιποτα δε μπορω ν αφησω το παιδι, εκτος στην μαμα μου....Ειπαμε..καλος στον εγκεφαλο, ετσι θα..αποθανω..

18το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:19 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ede μου δεν φοβαμαι τιποτα!!αν δεν θηλαζα θα τα αφηνα στην πεθερα μου κ θα πηγαινα!!οχι τωρα που ειναι αρρωστα αργοτερα.

οσο για την καθαριοτητα προσπαθω να ριξω νερο στο κρασι μου μα ελα που δεν μου κολλαει!!!ε που θα παει;;δεν θα γουρουνιασω καποτε;;;με συχαθικα κ εγω πια!!!

Θα μοιρλιασω κ εγω λιγο τωρα!!!ρε κοριτσια δεν αντεχω αλλο με τις ιωσεις!!!προσπαθω να θυμηθω εστω μια βδομαδα που δεν ειμαι με το θερμομετρο κ φαρμακα στο χερι αλλα δεν θυμαμαι!!!που θα παει αυτο το πραγμα.η μεγαλη εκανε υποτροποιαση.η μικρη ακομα πυρρετο.ο αντρας μου το ιδιο!!κ οι μικρες οταν γινουν καλα παλι σε μερικες μερες αρρωστες θα ειναι!γκρινια ολη μερα στο σπιτι.τα λυπαμε κ αυτα αλλα δεν αντεχω αλλο την γκρινια τους.

19το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:22 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρια παιδια? Εδω δικα μου ειναι , νεα ειμαι (λεμε τωρα Razz ) και οι αντοχες μου ειναι περιορισμένες. Θα τα αφησω σε μεγαλους ανθρωπους που δεν εχουν ουτε αντοχες ουτε αντανακλαστικά ουτε σπίτι με την σχτική ασφάλεια για παιδια 4 και 1,5 ετους? Ασε που αν βγουν εξω ειναι τοσο ευκολο να χασουν κανένα. Ασε να μου λειπει το βυσσινο. Σε γιατρό θελω να παω και φοβάμαι. Δεν εμπιστευομαι εκτος απο εμενα για τα παιδια μου κανεναν. Ουτε τον αντρα μου. Embarassed 

20το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:Απλα το καλοκαιρι δεν εχει σχολειο και ολες τις δραστηριοτητες, οποτε δεν εχει και πολλα πηγαινελα..Βεβαια, αν θυμαμαι καλα εσυ πηγαινοερχοσουν θαλασσα οποτε..αστο..ακυρο Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Κι εγω με τιποτα δε μπορω ν αφησω το παιδι, εκτος στην μαμα μου....Ειπαμε..καλος στον εγκεφαλο, ετσι θα..αποθανω..
το καλοκαιρι? ολες οι δουλεις μαζι (τραπεζες,δεη και δεν συμαζεύεται) ποδηλατα, θαλασσα , βολτα, καφεδες. Ασε που δεν κοιμουνται απο τις 8 τα σκασμενα και παει 11 και για να ξεραθουν. Ολα σου λεω με φταινε Laughing Laughing Laughing Laughing 

21το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:32 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:τρια παιδια? Εδω δικα μου ειναι , νεα ειμαι (λεμε τωρα Razz ) και οι αντοχες μου ειναι περιορισμένες. Θα τα αφησω σε μεγαλους ανθρωπους που δεν εχουν ουτε αντοχες ουτε αντανακλαστικά ουτε σπίτι με την σχτική ασφάλεια για παιδια 4 και 1,5 ετους? Ασε που αν βγουν εξω ειναι τοσο ευκολο να χασουν κανένα. Ασε να μου λειπει το βυσσινο. Σε γιατρό θελω να παω και φοβάμαι. Δεν εμπιστευομαι εκτος απο εμενα για τα παιδια μου κανεναν. Ουτε τον αντρα μου. Embarassed 

Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω.......κι εγώ τα ίδια...όπως το λες, ακόμα και τα σπίτια δεν είναι ασφαλή......είναι και μεγάλοι άνθρωποι, που να προλάβουν, εδώ εμείς δεν προλαβαίνουμε τα ταρζανάκια μας.....κι εγώ δεν τα αφήνω, εκεί που  θα με φάει το άγχος προτιμώ να μην πάω πουθενά.........
Πάντως έχω βρει μια "λύση", κάνω πολλά μέσω διαδικτύου, όλους τους λογαριασμούς, ακόμα και το σούπερ μάρκετ με delivery με λίστα, και γλυτώνω και ένα σωρό λεφτά, γιατί άμα πάω πάρε το ένα πάρε το άλλο γεμίζω ένα πορτ μπαγκαζ σακούλες....... Κουράγιο μάνες!

22το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:34 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξεκολήστε λίγο από τα παιδιά. Δεν παθαίνουν τίποτα αν μείνουν σε ελεγχόμενο περιβάλλον με ανθρώπους που ξέρουμε.
Εγώ τον πάω κάθε βδομάδα σε ένα θεατρικό για 1 ώρα, γουστάρει τρελά, και εγώ κάνω το σούπερ μάρκετ με την άνεσή μου.
18 ευρώ το μήνα δίνω για 4 φορές το μήνα. Και κάνουν πολύ καλύτερη δουλειά από κάτι άλλα πολυδιαφημιζόμενα. Δεν είναι πολλά. Ψαχτείτε λίγο.

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.

23το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:34 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι νεα η πεθερα μου 45 χρονων κ τα προσεχει παρα πολυ.ε κοιτα αποπειρα κ με τα 3 δεν εχω κανει.αλλα γενικα με τα παιδια τα βγαζει πολυ καλα περα ειτε ειναι τα εγγονια της ειτε οχι.την μανα μου δεν θα την εμπιστευομουν!!ειδικα τελευταια που εχω χασει πασα ιδεα ουτε για δευτερολεπτο δεν θα της τα αφηνα.κ μιλαμε για 41 χρονων γυναικα ε!!!

24το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:35 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:Απλα το καλοκαιρι δεν εχει σχολειο και ολες τις δραστηριοτητες, οποτε δεν εχει και πολλα πηγαινελα..Βεβαια, αν θυμαμαι καλα εσυ πηγαινοερχοσουν θαλασσα οποτε..αστο..ακυρο Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

Κι εγω με τιποτα δε μπορω ν αφησω το παιδι, εκτος στην μαμα μου....Ειπαμε..καλος στον εγκεφαλο, ετσι θα..αποθανω..
το καλοκαιρι? ολες οι δουλεις μαζι (τραπεζες,δεη και δεν συμαζεύεται) ποδηλατα, θαλασσα , βολτα, καφεδες. Ασε που δεν κοιμουνται απο τις 8 τα σκασμενα και παει 11 και για να ξεραθουν. Ολα σου λεω με φταινε Laughing Laughing Laughing Laughing 

Εχεις δικιο αφου..! Razz Razz Razz Razz Razz 

25το " cafe" μας #5# Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:36 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Ξεκολήστε λίγο από τα παιδιά. Δεν παθαίνουν τίποτα αν μείνουν σε ελεγχόμενο περιβάλλον με ανθρώπους που ξέρουμε.
Εγώ τον πάω κάθε βδομάδα σε ένα θεατρικό για 1 ώρα, γουστάρει τρελά, και εγώ κάνω το σούπερ μάρκετ με την άνεσή μου.
18 ευρώ το μήνα δίνω για 4 φορές το μήνα. Και κάνουν πολύ καλύτερη δουλειά από κάτι άλλα πολυδιαφημιζόμενα. Δεν είναι πολλά. Ψαχτείτε λίγο.

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.

Δε μπορω με τιποτα να νιωσω ετσι...Να το αφησω ειδικα με ξενους;;;;
Ενα ειδος φοβιας ειναι κι αυτο... Rolling Eyes Rolling Eyes 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις