Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
88 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 88 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 29]

26το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:37 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Ειναι νεα η πεθερα μου 45 χρονων κ τα προσεχει παρα πολυ.ε κοιτα αποπειρα κ με τα 3 δεν εχω κανει.αλλα γενικα με τα παιδια τα βγαζει πολυ καλα περα ειτε ειναι τα εγγονια της ειτε οχι.την μανα μου δεν θα την εμπιστευομουν!!ειδικα τελευταια που εχω χασει πασα ιδεα ουτε για δευτερολεπτο δεν θα της τα αφηνα.κ μιλαμε για 41 χρονων γυναικα ε!!!

Ντεμακι θα μπορουσες να εισαι κορη μου..σε 3 χρονια.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

27το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:37 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:σημερα που πηγα για μποουλινκ ρωτησα για παρτυ. 13 ευρω το παιδάκι για 2 παιχνίδια συν οτι πιουν οι γονεις  Shocked Shocked Shocked Μπορεις ομως να κανεις δικο σου κετερινκ (εκει που ρωτησα εγω τουλάχιστον) και να πληρωσεις μονο το παιχνίδι για κάθε παιδάκι 4.5 ευρω και οτι πιουν οι γονείς . Αν το σκεφτεις παραπανω βγαίνει. Εκτος αν θα φέρεις μονο τους πολυ κολλητους 5-6 παιδάκια και γονεις.  Ακριβα λίγο αλλα ση΄μερα το ευχαριστήθηκαν.

Τι τιμές είναι αυτές? Πολύ ακριβά. Δεν καλείς κολλητούς μόνο να ευχαριστηθείτε μικροί μεγάλοι και άσε όλη την τάξη εκτός.

28το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:41 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.
αυτο μαργαριτα το εχω πολυ υπο σκεψη τελευταια για μια ξαδερφη μου που τα παει πολυ καλα με τα κοριτσια μου.

να σου πω το δημητρα γιατι το εχεις στο μαργκ κολλημενο;εχεις κ δευτερο ονομα;

29το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:41 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια κι εγώ ούτε με ξένους μπορώ, η μαμά μου είναι ηλικιωμένη, τα πεθερικά τελείως ανεύθυνα, αλλά να πω και την αλήθεια μου, κι εμένα το σπίτι μου φαίνεται άδειο χωρίς τα παιδιά, μελαγχολώ.........κάνουν τις δραστηριότητές τους βέβαια, αλλά αυτό το να τα δώσω για να ξεκουραστώ ή να βγώ, δεν το' χω.........

30το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:43 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
margdimitra έγραψε:Ξεκολήστε λίγο από τα παιδιά. Δεν παθαίνουν τίποτα αν μείνουν σε ελεγχόμενο περιβάλλον με ανθρώπους που ξέρουμε.
Εγώ τον πάω κάθε βδομάδα σε ένα θεατρικό για 1 ώρα, γουστάρει τρελά, και εγώ κάνω το σούπερ μάρκετ με την άνεσή μου.
18 ευρώ το μήνα δίνω για 4 φορές το μήνα. Και κάνουν πολύ καλύτερη δουλειά από κάτι άλλα πολυδιαφημιζόμενα. Δεν είναι πολλά. Ψαχτείτε λίγο.

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.

Δε μπορω με τιποτα να νιωσω ετσι...Να το αφησω ειδικα με ξενους;;;;
Ενα ειδος φοβιας ειναι κι αυτο... Rolling Eyes Rolling Eyes 
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

31το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:43 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
margdimitra έγραψε:

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.
αυτο μαργαριτα το εχω πολυ υπο σκεψη τελευταια για μια ξαδερφη μου που τα παει πολυ καλα με τα κοριτσια μου.

να σου πω το δημητρα γιατι το εχεις στο μαργκ κολλημενο;εχεις κ δευτερο ονομα;

Όχι είναι άσχετο τελείως Ντεμάκι.

Αν μπορείς βρε Ντεμάκι κάνε το. Για να ξεσκάς λίγο βρε παιδί μου.

32το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:45 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να πω την αληθεια 2 φορες την εβδομαδα τα αφηνω για 4 ωρες με τον πατερα τους. αλλα ειναι σε μερος που δεν μπορω να τα παρω. Οπου μπορω δεν τα αφηνω.

33το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:45 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
demaki88 έγραψε:Ειναι νεα η πεθερα μου 45 χρονων κ τα προσεχει παρα πολυ.ε κοιτα αποπειρα κ με τα 3 δεν εχω κανει.αλλα γενικα με τα παιδια τα βγαζει πολυ καλα περα ειτε ειναι τα εγγονια της ειτε οχι.την μανα μου δεν θα την εμπιστευομουν!!ειδικα τελευταια που εχω χασει πασα ιδεα ουτε για δευτερολεπτο δεν θα της τα αφηνα.κ μιλαμε για 41 χρονων γυναικα ε!!!

Ντεμακι θα μπορουσες να εισαι κορη μου..σε 3 χρονια.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
ειδες;;;κ ομως εγω με τις μεγαλες ηλικιες συνενοουμε καλυτερα!!

34το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:47 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο  μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

Σύνελθε μαρή....
Είπαμε παιδιά έκανες δεν είσαι ο φύλακας άγγελός τους. Μην σκέφτεσαι συνέχεια το κακό.

Δεν παθαίνουν τίποτα. Ειδικά στις δραστηριότητες γιατί εκεί είναι πολύ πιο πειθαρχημένα. Σου μιλάω εγώ που έχω ένα παιδί κινητή βόμβα. Δυο δόντια έχει σπάσει σε ατύχημα. Το κάθε ένα και σε άλλη φάση. Τι να κάνω? Να τον κλείσω σε γυάλα? Και τις 2 φορές δίπλα του ήμουν. Ακριβώς δίπλα του όμως.

35το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:48 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο  μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ωχ ede........θα μας πάρουν με τις πέτρες τα κορίτσια.....νόμιζα πως μόνο εγώ είμαι τόσο φοβιτσιάρα που διάλεξα παιδικό σταθμό με συγγενή μέσα δασκάλα, και που όταν όλες πάνε για νύχια και ψώνια κλπ εγώ παραφυλάω πίσω από το τζάμι στο tae kwon do......

36το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:49 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:
demaki88 έγραψε:
margdimitra έγραψε:

Η έστω ρε παιδί μου να φέρνεις μια κοπέλα που ξέρεις σπίτι για 2 ώρες και να βγαίνεις λίγο μόνη σου για τα ψώνια έστω. Θα παλαβώσεις με τόσες ευθύνες.
αυτο μαργαριτα το εχω πολυ υπο σκεψη τελευταια για μια ξαδερφη μου που τα παει πολυ καλα με τα κοριτσια μου.

να σου πω το δημητρα γιατι το εχεις στο μαργκ κολλημενο;εχεις κ δευτερο ονομα;

Όχι είναι άσχετο τελείως Ντεμάκι.

Αν μπορείς βρε Ντεμάκι κάνε το. Για να ξεσκάς λίγο βρε παιδί μου.
κατα το ημισι ειναι τελειωμενη υποθεση εγω θελω!!!στον αντρα μου πως το λεω!!!!

37το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:50 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
κατα το ημισι ειναι τελειωμενη υποθεση εγω θελω!!!στον αντρα μου πως το λεω!!!!

Με πονηριά. Φέρε την κοπέλα κανά δυο φορές που θα είναι και ο άντρας σου μαζί να βγείτε οι δυο σας και μετά θα έχει μπει το νερό στο αυλάκι...

38το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:51 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Δεν παθαίνουν τίποτα. Ειδικά στις δραστηριότητες γιατί εκεί είναι πολύ πιο πειθαρχημένα. Σου μιλάω εγώ που έχω ένα παιδί κινητή βόμβα. Δυο δόντια έχει σπάσει σε ατύχημα. Το κάθε ένα και σε άλλη φάση. Τι να κάνω? Να τον κλείσω σε γυάλα?  Και τις 2 φορές δίπλα του ήμουν. Ακριβώς δίπλα του όμως.

Δεν τα κλείσαμε σε γυάλα, απλά, να, είμαστε εκεί δίπλα μήπως μας χρειαστούν......ξέρεις τώρα.....!!!!!! Λέτε να γίνουμε τίποτα κακές πεθερές???? Α παπα..........

39το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:51 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filenada έγραψε:
ede έγραψε:
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο  μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

Ωχ ede........θα μας πάρουν με τις πέτρες τα κορίτσια.....νόμιζα πως μόνο εγώ είμαι τόσο φοβιτσιάρα που διάλεξα παιδικό σταθμό με συγγενή μέσα δασκάλα, και που όταν όλες πάνε για νύχια και ψώνια κλπ εγώ παραφυλάω πίσω από το τζάμι στο tae kwon do......
ειστε τρελοκομεια!!!!!!

40το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:51 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:
ede έγραψε:
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο  μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

Σύνελθε μαρή....
Είπαμε παιδιά έκανες δεν είσαι ο φύλακας άγγελός τους. Μην σκέφτεσαι συνέχεια το κακό.

Δεν παθαίνουν τίποτα. Ειδικά στις δραστηριότητες γιατί εκεί είναι πολύ πιο πειθαρχημένα. Σου μιλάω εγώ που έχω ένα παιδί κινητή βόμβα. Δυο δόντια έχει σπάσει σε ατύχημα. Το κάθε ένα και σε άλλη φάση. Τι να κάνω? Να τον κλείσω σε γυάλα?  Και τις 2 φορές δίπλα του ήμουν. Ακριβώς δίπλα του όμως.
οχι εγω ειμαι ο φυλακας αγγελος τους. Μπορει μια ξενη κοπελα σε καποιο ατυχημα να πραξει σωστα? Αυτα φοβάμαι. Ειχα με την μικρη ατυχημα πριν καποιο καιρο. Αν την ειχε κοπελα θα την πηγαινε νοσοκομειο ή θα φοβοταν και θα καθοταν στο σπιτι χωρις να πει τιποτα ? Και το παιδι θα μπορουσε να παθει ακομα και ανακοπη?Εφαγε τσιγαρο .

41το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:52 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Lillybell έγραψε:Δε μπορω με τιποτα να νιωσω ετσι...Να το αφησω ειδικα με ξενους;;;;
Ενα ειδος φοβιας ειναι κι αυτο... Rolling Eyes Rolling Eyes 
Δεν μπορω ρε γαμωτο. Σου ειπα οτι πριν λιγες ημερες εχασα τον μικρο μπροστα απο τα ματια μου. Αν φυγει απο εκι και δεν τον παρουν χαμπαρι? Να σκεφτεις καισ τον σταθμο που τον παω ειμαι ηρεμη γιατι εχω δικο  μου ανθρωπο μεσα.  Embarassed Embarassed Τι σκεφτομαι? Αν συμβει ακτι βουταω τα παιδια και τρεχω νοσοκομειο. Αν εγω λειπω και ειναι με την κοπελα τι γινεται? αν με παρει τηλεφωνο να μου το πει.......παει τρακαρ την ιδια ωρα. και σε δραστηριοτητα που παει ο μεγαλος δεν φευγω ειμαι στην γωνια σε ενα καφε και παρακολουθω σαν τους ανωμαλους Laughing Laughing Laughing Laughing 

Η δουλεια μου ειναι 25 χλμ μακρια..Καθε πρωι που πηγαινει στο σχολειο, τρεμω μην τυχον με παρουν κανενα τηλεφωνο καμια ωρα για τη μικρη..ΤΡΕΜΩ.....Οσο και να προσπαθω ΔΕΝ μπορω να το ξεπερασω...
Τα του νηπιαγωγειου τα ειχαμε πει αλλη φορα ede..Θυμασαι.... Να ηταν τροπος να τρυπωσω εκει μεσα να βλεπω τι γινεται.Αν και σε αυτο το κομματι καπως ηρεμησα, γιατι βλεπω το παιδι πολυ χαρουμενο.
Για τις δραστηριοτητες να εισαι σιγουρη οτι θα πινω καφε απο κατω περιμενοντας..χε χε

42το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:53 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μργκδημ  Laughing εχεις ενα. το ελεγχεις πιο ευκολα. τα τρια ειναι πιο δυσκολο και δεν ξέρεις αν εχουν τους ιδιους''μηχανισμούς'' αλλοι που δεν ξέρουν απο τρια παιδια.

43το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:53 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ντεμακι θα μπορουσες να εισαι κορη μου..σε 3 χρονια.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
ειδες;;;κ ομως εγω με τις μεγαλες ηλικιες συνενοουμε καλυτερα!!

Με ειπες..μεγαλη ηλικια μαρι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

44το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:55 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
οχι εγω ειμαι ο φυλακας αγγελος τους. Μπορει μια ξενη κοπελα σε καποιο ατυχημα να πραξει σωστα? Αυτα φοβάμαι. Ειχα με την μικρη ατυχημα πριν καποιο καιρο. Αν την ειχε κοπελα θα την πηγαινε νοσοκομειο ή θα φοβοταν και θα καθοταν στο σπιτι χωρις να πει τιποτα ? Και το παιδι θα μπορουσε να  παθει ακομα και ανακοπη?Εφαγε τσιγαρο .

Τσιγάρο έφαγε το άτιμο? Σαν κάτι σκυλάκια.
Παιδιά ρε είναι αυτά? Θα μας εξοντώσουν τελείως.

Εγώ λέω να μένουν με υπεύθυνο άτομο δε λέω με όποιον να είναι. Αχ και να έβρισκα ένα τέτοιο άτομο και εγώ να έβγαινα λίγο...

45το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:55 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filenada έγραψε:
margdimitra έγραψε:Δεν παθαίνουν τίποτα. Ειδικά στις δραστηριότητες γιατί εκεί είναι πολύ πιο πειθαρχημένα. Σου μιλάω εγώ που έχω ένα παιδί κινητή βόμβα. Δυο δόντια έχει σπάσει σε ατύχημα. Το κάθε ένα και σε άλλη φάση. Τι να κάνω? Να τον κλείσω σε γυάλα?  Και τις 2 φορές δίπλα του ήμουν. Ακριβώς δίπλα του όμως.

Δεν τα κλείσαμε σε γυάλα, απλά, να, είμαστε εκεί δίπλα μήπως μας χρειαστούν......ξέρεις τώρα.....!!!!!! Λέτε να γίνουμε τίποτα κακές πεθερές???? Α παπα..........
oχι καλε!!!μονο που θα τους βαζετε για υπνο εσεις διπλα στη γυναικα του κ υστερα αν κ με τυψεις που τους εγκαταλειπετε θα γυρνατε σπιτι!!!!

46το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:56 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:μργκδημ  Laughing εχεις ενα. το ελεγχεις πιο ευκολα. τα τρια ειναι πιο δυσκολο και δεν ξέρεις αν εχουν τους ιδιους''μηχανισμούς'' αλλοι που δεν ξέρουν απο τρια παιδια.

Συμφωνώ απόλυτα. Για αυτό και λέω να παραμείνω στο ένα  Laughing 

47το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:58 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτα λοιπον φοβαμαι .....γιατι οταν ειπα τι εκανε η μικρη ελεγαν ολοι ''και την ετρεξες για πλυση ?σιγα μωρε θα το εβγαζε απο πισω Shocked  να της επλενες το στομα κλπ'' Οταν ρωτησα τον γιατρο ειπε οτι με την ποσοτητα που της βρηκαν θα μπορουσε να προκληθει ακομα και ανακοπη μεσα στο 24 ωρο. Τα εμπιστευεσαι μετα? Εγω παντως το εκοψα το τσιγαρο μετα απο αυτο μαχαιρι Laughing Laughing Laughing 

48το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 5:59 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
filenada έγραψε:
margdimitra έγραψε:Δεν παθαίνουν τίποτα. Ειδικά στις δραστηριότητες γιατί εκεί είναι πολύ πιο πειθαρχημένα. Σου μιλάω εγώ που έχω ένα παιδί κινητή βόμβα. Δυο δόντια έχει σπάσει σε ατύχημα. Το κάθε ένα και σε άλλη φάση. Τι να κάνω? Να τον κλείσω σε γυάλα?  Και τις 2 φορές δίπλα του ήμουν. Ακριβώς δίπλα του όμως.

Δεν τα κλείσαμε σε γυάλα, απλά, να, είμαστε εκεί δίπλα μήπως μας χρειαστούν......ξέρεις τώρα.....!!!!!! Λέτε να γίνουμε τίποτα κακές πεθερές???? Α παπα..........
oχι καλε!!!μονο που θα τους βαζετε για υπνο εσεις διπλα στη γυναικα του κ υστερα αν κ με τυψεις που τους εγκαταλειπετε θα γυρνατε σπιτι!!!!
γιατι διπλα στην καργια? Δεν εχει καναπε να κοιμηθει η κοτα? Θα μου στριμώξει τον γιο? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

49το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 6:01 am

filenada


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
γιατι διπλα στην καργια? Δεν εχει καναπε να κοιμηθει η κοτα? Θα μου στριμώξει τον γιο? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

α καλά..........είμαστε για δέσιμο.......... το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 215994 

50το " cafe" μας #5# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #5# Σαβ Ιαν 11, 2014 6:03 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lillybell έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Lillybell έγραψε:Ντεμακι θα μπορουσες να εισαι κορη μου..σε 3 χρονια.. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 
ειδες;;;κ ομως εγω με τις μεγαλες ηλικιες συνενοουμε καλυτερα!!

Με ειπες..μεγαλη ηλικια μαρι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
παρεξηγηση γιαααα!!!!!ηθελα να πω μεγαλητερη ηλικια απο εμενα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις