Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 42]

1το " cafe" μας #3# Empty το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:09 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε το ανοιξα εγωRazz

2το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:10 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:αντε το ανοιξα εγωRazz
ε αντε ρε τουβλο βαλε στο αλλο που να ερθουν. Razz 

3το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:11 am

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zini έγραψε:αντε το ανοιξα εγωRazz
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers 

4το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:11 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην με πληγωνεις ετσι..το " cafe" μας #3# 534787

5το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:12 am

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τσουπ να μαι κι εγώ!

6το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:12 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 

7το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:13 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
τωρα μεταξυ μας και εγω κοντα τα εβλεπαEmbarassed Embarassed  καστανα μεν, κοντα δε Embarassed Embarassed

8το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:15 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
τωρα μεταξυ μας και εγω κοντα τα εβλεπαEmbarassed Embarassed  καστανα μεν, κοντα δε Embarassed Embarassed
καλε ενα κοτσο του κωλου τα επιασα η γυναικα. και κοντα να ηταν τοτε ρε παιδια. Τα μακρυνα. Razz 

9το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:16 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
τωρα μεταξυ μας και εγω κοντα τα εβλεπαEmbarassed Embarassed  καστανα μεν, κοντα δε Embarassed Embarassed
καλε ενα κοτσο του κωλου τα επιασα η γυναικα. και κοντα να ηταν τοτε ρε παιδια. Τα μακρυνα. Razz 
τι εννοεις τα μακρυνες Razz Razz

10το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:17 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ξεκανω? εχω γραφτει σε μια σχολη και θα πηγαινω 2 φορες την εβδομαδα για 5 ωρες.Laughing Laughing Laughing Οποτε σε 3 χρονια αν τελειωσω θα δηλωνω και αλλο επαγγελμα. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

11το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:18 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
ede έγραψε:
zini έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
τωρα μεταξυ μας και εγω κοντα τα εβλεπαEmbarassed Embarassed  καστανα μεν, κοντα δε Embarassed Embarassed
καλε ενα κοτσο του κωλου τα επιασα η γυναικα. και κοντα να ηταν τοτε ρε παιδια. Τα μακρυνα. Razz 
τι εννοεις τα μακρυνες Razz Razz
μεχρι τα γονατα. Μην κοιτας εκεινη την φωτο . ηταν πριν 10 χρονια. Τωρα τα παιδια μου ειναι φανταροι. Razz 

12το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:20 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:Να σας ξεκανω? εχω γραφτει σε μια σχολη και θα πηγαινω 2 φορες την εβδομαδα για 5 ωρες.Laughing Laughing Laughing Οποτε σε 3 χρονια αν τελειωσω θα δηλωνω και αλλο επαγγελμα. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
και το μωρο το παιρνεις μαζι σου?

13το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:20 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Να σας ξεκανω? εχω γραφτει σε μια σχολη και θα πηγαινω 2 φορες την εβδομαδα για 5 ωρες.Laughing Laughing Laughing Οποτε σε 3 χρονια αν τελειωσω θα δηλωνω και αλλο επαγγελμα. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
και το μωρο το παιρνεις μαζι σου?
οχι . Το κανονισα.

14το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:22 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω εχω υπαρξει μοντελο Razz Razz Razz 

σοβαρα τωρα οταν σπουδαζα δουλευα ως μοντελο στο πανεπηστιμιο μου γι αυτους που εκαναν γλυπτικη/ζωγραφικη+φωτογραφια. 

εχω κανει και γυμνο Embarassed Embarassed

15το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:και εγω εχω υπαρξει μοντελο Razz Razz Razz 

σοβαρα τωρα οταν σπουδαζα δουλευα ως μοντελο στο πανεπηστιμιο μου γι αυτους που εκαναν γλυπτικη/ζωγραφικη+φωτογραφια. 

εχω κανει και γυμνο Embarassed Embarassed
αχαχαχαχα βλακα. Λοιπον η συγκεκριμενη δουλεια ειναι παρα πολυ δυσκολη. Ειναι απιστευτο πως μενεις καποιος ακινητος για τοση ωρα χωρις να κουνιεται χωρις να εκφραζεται. Δυσκολο. Σε πιανει η μεση, τα χερια οτι θες. και αν σε βαλουν και σε επριεργη ποζα χεσε μεσα.

16το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:25 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
καπου απαντησα και σβηστικε.για το ξανθο μαλλι δεν ειπα οτι το ειδα σε καποια φωτο αλλα οτι ετσι ειχες πει.φαινετε οτι ετσι το ζωγραφισες!!ομως εχω ακομα μια απορια αλλα δεν την λεω!!!φοβουμε γαρ η γυναικα!!

17το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:26 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μην λες μοντελο και πιστευουν οτι εισαι 2 μετρα. Γαιτι τα μοντελα σε αυτα ειναι και κατι χοντρες , και κατι κοντες.

18το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:27 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
zini έγραψε:και εγω εχω υπαρξει μοντελο Razz Razz Razz 

σοβαρα τωρα οταν σπουδαζα δουλευα ως μοντελο στο πανεπηστιμιο μου γι αυτους που εκαναν γλυπτικη/ζωγραφικη+φωτογραφια. 

εχω κανει και γυμνο Embarassed Embarassed
αχαχαχαχα βλακα. Λοιπον η συγκεκριμενη δουλεια ειναι παρα πολυ δυσκολη. Ειναι απιστευτο πως μενεις καποιος ακινητος για τοση ωρα χωρις να κουνιεται χωρις να εκφραζεται. Δυσκολο. Σε πιανει η μεση, τα χερια οτι θες. και αν σε βαλουν και σε επριεργη ποζα χεσε μεσα.
καλε αληθεια λεω! τι θελετε γυμνες φωτο για να με πιστεψετε;; Razz Razz με τη φωτογραφια ηταν πιο ευκολο γιατι εναι γρηγορο. τα αλλα οντω ειναι παλυκια. γιατι λες ξεκινησα τη γιογκα Razz Razz παντως ηταν πολυ καλα λεφτα, και εχω και ενθυμιαEmbarassed Embarassed

19το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:28 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:και μην λες μοντελο και πιστευουν οτι εισαι 2 μετρα. Γαιτι τα μοντελα σε αυτα ειναι και κατι χοντρες , και κατι κοντες.
οντως σε αυτη τη δουλεια υορχουν μοντελα ολων των μεγεθων και ηλικιων!! αλλα μοντελα λεγονται εγω φταιω;;

παντως ειμαι 2 μετρα!!αχαχχαχαχχα παρα -πολυ- κατι!!

20το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:29 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:και μην λες μοντελο και πιστευουν οτι εισαι 2 μετρα. Γαιτι τα μοντελα σε αυτα ειναι και κατι χοντρες , και κατι κοντες.
τα μοντελα για φωτογραφιση δεν χρειαζετε να ειναι απαραιτητα ψηλα,αλλα αυτα που κανουν πασαρελα..δεν λεω και ταπα αλλα μπορεις να εισαι και 1.65 για να εισαι μοντελο.

21το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
καπου απαντησα και σβηστικε.για το ξανθο μαλλι δεν ειπα οτι το ειδα σε καποια φωτο αλλα οτι ετσι ειχες πει.φαινετε οτι ετσι το ζωγραφισες!!ομως εχω ακομα μια απορια αλλα δεν την λεω!!!φοβουμε γαρ η γυναικα!!
ντεμακι συνελθε. εχω πει πολλες φορε κοροιδευτικα οτι ειμαι ψηλη ξανθια με γαλανο ματι. και καλα παρουσιαζω τον εαυτο μου μοντελα ενω δεν ειμαι. χιουμο ρ κανω. και οταν ειπα οτι εχω γινει σαν την ζωζω παλι κοροιδευτικα το ειπα. Γαιτι ειναι μεγαλη η ζωζω και δεν μου αρεσει το μαρκυ σε μεγαλες ηλικιες . Για αυτο ειπα οτι θα τα κοψω. Δηλαδη κοροιδεψα τον εαυτο μου. Συνελθε βρε. και η μπλουζα ηταν πειστηριο επειδη δεν μου αρεσουν τα κοντα? Ειπα οτι δεν μου αρεσουν κατα ρχην στις χοντρες. Δεν ειμαι χοντρη αλλα δεν ηταν και κοντη. Ενα σκισιμο ειχε στην πλατη. ντεμακι μας μπερδεψες χωρις λογο τωρα.

22το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:31 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
καπου απαντησα και σβηστικε.για το ξανθο μαλλι δεν ειπα οτι το ειδα σε καποια φωτο αλλα οτι ετσι ειχες πει.φαινετε οτι ετσι το ζωγραφισες!!ομως εχω ακομα μια απορια αλλα δεν την λεω!!!φοβουμε γαρ η γυναικα!!
Αντε πεστην τοσα ακουσαμε μια καομα θα μας στειλει στον ταφο?

23το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:32 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:και μην λες μοντελο και πιστευουν οτι εισαι 2 μετρα. Γαιτι τα μοντελα σε αυτα ειναι και κατι χοντρες , και κατι κοντες.
τα μοντελα για φωτογραφιση δεν χρειαζετε να ειναι απαραιτητα ψηλα,αλλα αυτα που κανουν πασαρελα..δεν λεω και ταπα αλλα μπορεις να εισαι και 1.65 για να εισαι μοντελο.
καλα ολα αυτα. αλλα εγω δουλευα ως μοντελο σε φοιτητες στο πανεπιστημιο για να φιαξουν το book τους. εκει δεν εχει σημασια πως εισαι αλλα τι θελει να φωτογραφισει ο καθενας.

24το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:35 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:τωρα ντεμακι σοβαρα. Στην φωτο με το ξανθο μαλλι τι πιστευες? Οτι ειναι δικα μου? Razz Razz Σου απαντησα στις αποριες σου ομως. Και για την μπλουζα και για το μαλλι οτι δεν ηταν κοντο. Εγω δεν ειπα οτι εχω κοντα. Εσυ τα ειδες κοντα. ναι?Wink 
καπου απαντησα και σβηστικε.για το ξανθο μαλλι δεν ειπα οτι το ειδα σε καποια φωτο αλλα οτι ετσι ειχες πει.φαινετε οτι ετσι το ζωγραφισες!!ομως εχω ακομα μια απορια αλλα δεν την λεω!!!φοβουμε γαρ η γυναικα!!
Αντε πεστην τοσα ακουσαμε μια καομα θα μας στειλει στον ταφο?
εχω υποψιες οτι εχεις δευτερο προφιλ!!!!Razz Razz τωρα σαν να σας βλεπωθα γελατε και θα θελετε να ριξετε φαπα!!!

25το " cafe" μας #3# Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:36 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμ εγω φταιω,με προκαλειτε και λεω οσα πιστευω!!!ααα!!!ολα κι ολα δεν μπορω να κρυβομαι!!!Laughing Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις