Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

26το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:36 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης ας δεχτουμε οτι λεω ψεμματα για τα παντα οσο αφορα τα προσωπικα μου. οτι ειμαι μαμα, οτι δεν δουλευω και ειμαι χαρωπη νοικοκυρα οτι ειμαι .............26 ετωνRazz τα λεγομενα μου το αποδεικνύουν ή οχι? Τις ιστοριες που λεω για τα παιδια ειναι αβασιμες? λεω οτι εχω τακαλυτερα παιδια του κοσμου και ειμαι η καλυτερη μαμα? ή λεω οτι ειμαι μετρια και ειναι τερατα και θελω να τα πνιξω? Αν ηθελα να παρουσιασω κατι αλλο σε αυτο το κοματι δεν θα τα μετετρεπα ολα σουπερ και εμενα τελεια? Δεν καταλαβαινει καποιος μετα απο τοσους μηνες αν αυτος που γραφει για ενα συγκεκριμενο θεμα το ''κατεχει'' ή οχι? Απο εκει και περα τι αλλο?

27το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:37 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιο προφιλ μαρη?

28το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης και εσυ τοτε εισαι τρολακι. Μια μας βαζεις φωτο με σουρο μαλλι και ξανθο και μια με ισιο και μαυρο. χμμμμμμμμ. Υποπτα.Laughing 

29το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

30το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:41 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε πες το γιατι θελω να ετοιμαστω. Laughing Laughing Laughing Θα σου τις ριξουμε το βραδυ.

31το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:46 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:επισης και εσυ τοτε εισαι τρολακι. Μια μας βαζεις φωτο με σουρο μαλλι και ξανθο και μια με ισιο και μαυρο. χμμμμμμμμ. Υποπτα.Laughing 
ε οχι σγουρο δεν ειναι,κοτσος με μπουκλες ηταν.αλλα το χρωμα ειναι το ιδιο απλα στην μια ηταν απο φωτογραφιση λιγακη πειραγμενη στη φωτινοτητα ενω η αλλη που ειναι φαινεται πιο σκουρο ειναι απο κινητο.και αυτη που ειμαι με τον αντρα μου και το καυτο γιλι ειναι το ιδιο μαλλι με αυτο της φωτογραφισης αλλα εχω αφησει κατω την αφελα.επισης να πω οτι το πυροξανθο δεν κραταει ετσι τα ειχα πριν απο τοτε που ειμαι στην φωτο πιο ξανθια και το ξανθο αυτο ειναι το ξεπλιμα του πυροξανθου.αν βρω φωτο με το πυροξανθο ομως θα την βαλω να δειτε τι ωραια που με παει!!

32το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:47 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα το πεις μαρη ?

33το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:47 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι φοβουμε σου ειπα!!και να παρω στον λαιμο μου ενα προφιλ που ισως να μην φταιει το καημενο???

34το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:50 am

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:επισης και εσυ τοτε εισαι τρολακι. Μια μας βαζεις φωτο με σουρο μαλλι και ξανθο και μια με ισιο και μαυρο. χμμμμμμμμ. Υποπτα.Laughing 
ε οχι σγουρο δεν ειναι,κοτσος με μπουκλες ηταν.αλλα το χρωμα ειναι το ιδιο απλα στην μια ηταν απο φωτογραφιση λιγακη πειραγμενη στη φωτινοτητα ενω η αλλη που ειναι φαινεται πιο σκουρο ειναι απο κινητο.και αυτη που ειμαι με τον αντρα μου και το καυτο γιλι ειναι το ιδιο μαλλι με αυτο της φωτογραφισης αλλα εχω αφησει κατω την αφελα.επισης να πω οτι το πυροξανθο δεν κραταει ετσι τα ειχα πριν απο τοτε που ειμαι στην φωτο πιο ξανθια και το ξανθο αυτο ειναι το ξεπλιμα του πυροξανθου.αν βρω φωτο με το πυροξανθο ομως θα την βαλω να δειτε τι ωραια που με παει!!
ντεμακι δεν ξερω ποσο θα μου κρατησει, αλλα εμενα η βαση του ειναι το φυσικο μου δεν τα ειχα βαμενα απο κατω, και εκανα ρανσαζ οχι βαφη για να ειναι φυσικο το αποτελεσμα και να μην ταλαιπορω το μαλι μου. ε τωρα αμα ξεβαψει το καλο ειναι οτι δεν κανει ριζα, θα παω κομμωτηριο να μου το ξαναπερασουν.

35το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 6:54 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:οχι φοβουμε σου ειπα!!και να παρω στον λαιμο μου ενα προφιλ που ισως να μην φταιει το καημενο???
Ναι σιγα . οτι πηρες εμενα που ειμαι εδω 5-6 μηνες που εχουμε μιλησει σε πμ ακομα και βλακειες δεν σε πειραξε. και οαλα αυτα γιατι η μπλουζα μου εχει σχισιμο και γιατι ειπα οτι ειμαι και αισθητικος και διαιοτολογος. Ενω εχω αναφερει καριβως σε μια συζητηση που ειχα με την καττυ και την ειδατε πολλοι. Επισης το προφιλ μην πεις οτι ειναι η χαρουλα. να χαρεις. πολλα τις εχουμε ριξει. Ασε που ο τροπος μας μερικες φορες ειναι παρομοιος. αν εκανα δευτερο προφιλ θα ηταν 100%διαφορετικο μονο για να σας κοροιδεψω και οχι να λεω τα ιδια και σαν χαρουλα και σαν εντε. θα ημουν κατι σαν την Εβιαννα ας πουμε. Laughing Σεμνη,ταπεινη και ευγενης. Laughing Laughing Laughing 
Τελος παντων. Αν οι υποψιες σου ηταν πιο σοβαρες θα το δεχομουν αλλα αυτο ηταν μια καθαρη μαλ@κια και γιναμε κουβαρια χωρις λογο και αιτια.

36το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:05 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και τωρα παω να ετοιμαστω επιτελους.

37το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:06 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να χτενισω τα κοκκινα με ανταυγεις μαλλια μου και να βαλω μια πολυ κοντη φουστα με ντεκολτε μιας και εχω μεγαλα β@ζια να τα δειξωRazz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

38το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:24 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zini έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:επισης και εσυ τοτε εισαι τρολακι. Μια μας βαζεις φωτο με σουρο μαλλι και ξανθο και μια με ισιο και μαυρο. χμμμμμμμμ. Υποπτα.Laughing 
ε οχι σγουρο δεν ειναι,κοτσος με μπουκλες ηταν.αλλα το χρωμα ειναι το ιδιο απλα στην μια ηταν απο φωτογραφιση λιγακη πειραγμενη στη φωτινοτητα ενω η αλλη που ειναι φαινεται πιο σκουρο ειναι απο κινητο.και αυτη που ειμαι με τον αντρα μου και το καυτο γιλι ειναι το ιδιο μαλλι με αυτο της φωτογραφισης αλλα εχω αφησει κατω την αφελα.επισης να πω οτι το πυροξανθο δεν κραταει ετσι τα ειχα πριν απο τοτε που ειμαι στην φωτο πιο ξανθια και το ξανθο αυτο ειναι το ξεπλιμα του πυροξανθου.αν βρω φωτο με το πυροξανθο ομως θα την βαλω να δειτε τι ωραια που με παει!!
ντεμακι δεν ξερω ποσο θα μου κρατησει, αλλα εμενα η βαση του ειναι το φυσικο μου δεν τα ειχα βαμενα απο κατω, και εκανα ρανσαζ οχι βαφη για να ειναι φυσικο το αποτελεσμα και να μην ταλαιπορω το μαλι μου. ε τωρα αμα ξεβαψει το καλο ειναι οτι δεν κανει ριζα, θα παω κομμωτηριο να μου το ξαναπερασουν.
ε αφου ειναι πανω στο φυσικο σου και να ξεβαψει δεν θα εχεις προβλημα.εγω ειχα κανει ντεκαπαζ για να το κανω ολο ξανθο απο μαυρο-μπλε με αποτελεσμα να γινει ενα χαλι!!αλλου πορτοκαλι αλλου καταξανθο αλλου καναρινι.τρικολορε πραγματικο!!και αλλαζω κομμωτρια και για να το καλυψω μου εκανε το πυροξανθο,αλλα επειδη ειχε ντεκαπαζ απο κατω το μαλλι μου μου κρατουσε 3 λουσιματα!!!ηταν σκετη ταλαιπωρια!

39το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:34 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιδιά, ομολογώ, είμαι κι εγώ ένα τρολ. Σταυρώστε με.
Υ.Γ. Τι είναι το ρανσάζ καλέ;

40το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:35 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Παιδιά, ομολογώ, είμαι κι εγώ ένα τρολ. Σταυρώστε με.
Υ.Γ. Τι είναι το ρανσάζ καλέ;
Ασε βρε μητσαινα. Κουλαθηκαμε μεησμεριατικα.Laughing Laughing 

41το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 7:41 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Παιδιά, ομολογώ, είμαι κι εγώ ένα τρολ. Σταυρώστε με.
Υ.Γ. Τι είναι το ρανσάζ καλέ;
Ασε βρε μητσαινα. Κουλαθηκαμε μεησμεριατικα.Laughing Laughing 
Βρε κούκλα μου, γράφεις κι εσύ πολλά και καμιά φορά φυσικό είναι να μπερδεύεται ο κόσμος ... Τεσπα, θα μου πει καμιά τι είναι το ρανσάζ ή θα πρέπει να το γκουγκλίσω;;;; Embarassed 

42το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:02 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το έχασες το πανηγυράκι μήτσαινα!

Laughing 

Και εγώ έχω απορία τι είναι το καομά και καμία δε μου λέει. Crying or Very sad 

43το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:10 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Το έχασες το πανηγυράκι μήτσαινα!

Laughing 

Και εγώ έχω απορία τι είναι το καομά και καμία δε μου λέει. Crying or Very sad 
Κοριτσια θα ηθελα πολυ να σας βοηθησω, αλλα επειδη εχω αλλη ειδικοτητα φοβαμαι μην χαρακτηριστω κι εγω τρολλακι επειδη ξερω και τι ειναι το...καομά και τι ειναι το ρανσαζ...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

44το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:11 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Το έχασες το πανηγυράκι μήτσαινα!

Laughing 

Και εγώ έχω απορία τι είναι το καομά και καμία δε μου λέει. Crying or Very sad 
Εγώ θα σου λύσω το πρόβλημα αγάπη μου!

https://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA

45το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:11 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:
margdimitra έγραψε:Το έχασες το πανηγυράκι μήτσαινα!

Laughing 

Και εγώ έχω απορία τι είναι το καομά και καμία δε μου λέει. Crying or Very sad 
Κοριτσια θα ηθελα πολυ να σας βοηθησω, αλλα επειδη εχω αλλη ειδικοτητα φοβαμαι μην χαρακτηριστω κι εγω τρολλακι επειδη ξερω και τι ειναι το...καομά και τι ειναι το ρανσαζ...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Είσαι υδραυλικός - συγκοινωνιολόγος;;;

46το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:12 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Παιδιά, ομολογώ, είμαι κι εγώ ένα τρολ. Σταυρώστε με.
Υ.Γ. Τι είναι το ρανσάζ καλέ;
Ασε βρε μητσαινα. Κουλαθηκαμε μεησμεριατικα.Laughing Laughing 
Βρε κούκλα μου, γράφεις κι εσύ πολλά και καμιά φορά φυσικό είναι να μπερδεύεται ο κόσμος ... Τεσπα, θα μου πει καμιά τι είναι το ρανσάζ ή θα πρέπει να το γκουγκλίσω;;;; Embarassed 
το ρεφλε ειναι..

47το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:12 am

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
Lillybell έγραψε:
margdimitra έγραψε:Το έχασες το πανηγυράκι μήτσαινα!

Laughing 

Και εγώ έχω απορία τι είναι το καομά και καμία δε μου λέει. Crying or Very sad 
Κοριτσια θα ηθελα πολυ να σας βοηθησω, αλλα επειδη εχω αλλη ειδικοτητα φοβαμαι μην χαρακτηριστω κι εγω τρολλακι επειδη ξερω και τι ειναι το...καομά και τι ειναι το ρανσαζ...Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Είσαι υδραυλικός - συγκοινωνιολόγος;;;

cheers 

48το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:15 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Παιδιά, ομολογώ, είμαι κι εγώ ένα τρολ. Σταυρώστε με.
Υ.Γ. Τι είναι το ρανσάζ καλέ;
Ασε βρε μητσαινα. Κουλαθηκαμε μεησμεριατικα.Laughing Laughing 
Βρε κούκλα μου, γράφεις κι εσύ πολλά και καμιά φορά φυσικό είναι να μπερδεύεται ο κόσμος ... Τεσπα, θα μου πει καμιά τι είναι το ρανσάζ ή θα πρέπει να το γκουγκλίσω;;;; Embarassed 
το ρεφλε ειναι..
Ευχαριστώ demaki. Για να πω την αλήθεια, συμφωνώ μαζί σου εν μέρει. Σε μια κουβέντα, είτε ιντερνετική είτε στον έξω κόσμο, καλό είναι να υπάρχουν κάποιες "αρχές" ας το πούμε, να συμπεριφερόμαστε στους συνομιλητές μας με τον τρόπο που θα θέλαμε να μας συμπεριφέρονται κι αυτοί, απλά και φυσικά. Όσο κι αν δε βλέπουμε η μία το πρόσωπο της άλλης εδώ, το να αναλωνόμαστε σε δηλώσεις επί δηλώσεων δεν είναι και ό,τι το καλύτερο. Από κει και πέρα, εγώ πάντως την ede ποτέ δεν την πέρασα για τρολ. Άλλες ναι, ούυυυυυυ

49το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:15 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σε πιστέψω τώρα?
Μήπως με κοροιδευεις?
Γιατί αν το κανείς να ξέρεις θα σε καταγγείλω στην προστασία ηλεκτρονικού εγκλήματος κακούργα που με παραπλανεις για ένα τόσο σημαντικό θέμα όπως το καομά.

50το " cafe" μας #3# - Σελίδα 2 Empty Απ: το " cafe" μας #3# Τετ Σεπ 25, 2013 8:17 am

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:Να σε πιστέψω τώρα?
Μήπως με κοροιδευεις?
Γιατί αν το κανείς να ξέρεις θα σε καταγγείλω στην προστασία ηλεκτρονικού εγκλήματος κακούργα που με παραπλανεις για ένα τόσο σημαντικό θέμα όπως το καομά.

Κάτσε να σου γράψω τα τηλέφωνα και το φαξ της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Κω και να σου δώσω και το προσωπικό κινητό του κ. Σφακιανάκη παλιοτρολ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
Και δεν το λένε προστασία ηλεκτρονικού εγκλήματος κυρία μου, δε θέλουν να το προστατεύσουν, να το διώξουν θέλουν, οποτε δίωξη το λένε. Για στάσου, τώρα σιγουρεύτηκα ότι είσαι τρολ, το κάνεις για να σπείρεις τη διχόνοια ανάμεσά μας ε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις