Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπον κοριτσια μου επιτελους πετυχα τελικα τιποτα δεν ειναι δωρεαν το ρισκαρα και επιτελους εχω εισοδημα μεσω ιντερνετ δε μιλαω για πυραμιδα οπως πολλοι το αποκαλουν εψαχνα 4 μηνες να βρω στην εταιρια την απατη συμφωνα με δημοσιευμα γνωστης εφημεριδας αλλα τελικα δε βρηκα ουτε μια τρυπαααα...17000 ελληνες που επενδυσαν στην emgoldex και ουτε ενας κακοπληρωμενος μπηκα τελικα εγω και μπηκε και η μαμα μου και ναι οσα γραφει η εταιρια οτι δινει τοσα περνουμε.Οποια ενδιαφερετε ας μου στειλει πμ με βοηθατε και σας βοηθαω γιατι θελω να αναπτηξω την ομαδα μου απο 2 ατομα να το πω κ σε αλλο κοσμο και αυτο κανω για να δει ολη η Ελλαδα οτι ναι μεν τιποτα δεν ειναι τζαμπα αλλα μερικα συστηματα λειτουργουν!!!!!
Σας φιλω Βιβιαν Π.  ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ!!!! 40746 

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αααααααααααααα για πυραμιδα λοιπον μιλαμε θες να αναπτυξεις την ομαδα σου ετσι???γιατι δεν βαζεις και την γιαγια σου?? Wink 

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι δεν γραφεις κ τον. αντρα σου αφου ειναι σιγουρη η επενδυση κ οχι απατη;

HappyMama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα ίδια μας έλεγε και μια φίλη μας που μας θυμήθηκε ύστερα από 8 χρόνια. Δεν μπήκαμε.

Υστερα από 5 μήνες να στα πει: Πυραμίδα είναι, βάζεις 40 ανθρώπους και ίσα που παίρνεις μερικά απ' όσα έδωσες. Και μετά σπάει η αλυσίδα σου γιατί 1 απ' τους 40 σταματάει και αρχίζεις να πληρώνεις. Αλλιώς βγαίνεις.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΕΣ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΘΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΤΟΥ ΔΕΚΑΝΕΑ ΔΕ ΜΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΖΗΤΩ ΜΕ ΝΟΙΚΙ ΠΕΤΡΑΙΛΕΟ ΡΕΥΜΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΤΛ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΕΠΕΝΔΥΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΠΕΝΔΥΣΟΥΝ Κ ΔΕ ΒΡΟΥΝ 2 ΑΤΟΜΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΝΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΩ ΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΑ ΚΕΡΔΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΚΑΚΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΞΥΠΝΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ.
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΣΝΟΜΠΑΡΕΤΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΕΣ ΤΣΑΜΠΑ.Ο ΤΖΑΜΠΑΣ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΟΔΗΓΙΑ ΔΙΑΚΗΝΗΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΧΤΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ.ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ 2900 ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ 500 ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΜΕ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΣΥΜΠΗΡΩΣΑ ΤΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΑΖΩ Κ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΕΡΔΗ.ΕΠΕΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΦΟΡΟΛΟΓΙΣΗ 0-5% ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ 100 ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΙΕΡΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακούγεται πολυ ενδιαφέρον αυτο που λες. Για δώσε μας λίγες λεπτομέρειες. Πέρι τίνος πρόκειται;  Ποιο ειναι το μυστικό και πρεπει να επικοινωνήσουμε με π.μ;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ειναι οπως τα λες παντως καιμεις ειμασταν καποτε σε μια τετοια εταιρια. ηταν με προιοντα για το σπιτι μεχρι ρουχα κτλ. τα προιοντα για να λεμε την αληθεια δεν εχω παρει καλητερα αλλα τι να το κανω? μπηκαμε δωσαμε 300Ε να παρουμε το μεγαλο πακετο κιολας παναθεμα μας(με τα λεφτα πηρα μια κουτα προιοντα για επιδειξη). πηγαινα ερχομουν και να τα κυριλε ξενοδοχεια για συνεδρια και νατα παρτυ για πληση εγκεφαλου!. τιποτα. ουτε αγοραζαν ουτε εμπιστευοντουσαν ευκολα. ευτυχως μου εμειναν τα προιοντα και τα εχω σπιτι. ενας φιλος ελεγε να σε κανα χρονο δυο θα σταματησω απο τη δουλεια μου θα εχω πιασει την καλη! περασαν 8 χρονια και ακομα σε ψιλικατζιδικο δουλευει..

υγ δε λεω για της κοπελας αλλα λεω οτι λιγο πολυ ειναι δυσκολο να φτασεις τα μεγαλα κεφαλια! αυτοι τα παιρνουν και εσυ τρεχεις σε τετοιες εταιριες συνηθως...

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοίταξε, ας προσπεράσουμε το γεγονός ότι το Μάρτιο του 2013 ξεκίνησε προκαταρκτική εξέταση κατά εταιρειών όπως η Em Goldex και δεν τη λέω πυραμίδα, οκ;
Έχω και πάλι μια απορία. Αν όπως λες οι δικοί σου 2 γνωστοί δεν μπορέσουν να εγγράψουν κι αυτοί με τη σειρά τους από 2 άλλα άτομα και φύγουν από το πρόγραμμα, εσύ γιατί θα εξακολουθήσεις να πληρώνεσαι; Ξέρω ότι το εξήγησες, είπες ότι θα γίνεται αυτό επειδή ακολούθησες τους κανόνες του προγράμματος και το βρίσκω κατανοητό. Όμως, με τους κανόνες του κέρδους και της επιχειρηματικότητας, ποια εταιρεία συνεχίζει να πριμοδοτεί μέλη τα οποία αποτυγχάνουν να φέρουν νέα μέλη ενεργά στο πρόγραμμα;
Απλή απορία είναι ειλικρινά

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι πολυ απλα κανεις δε μενει στα δυο μελη διοτι η εταιρια σου δινει κινητρα για εξτρα κερδος με κληρωσεις για κρουαζιερες κ εξτρα χρηματα.Οπως το δημοσιευμα που δημοσιευσε το πρωτο θεμα χανει απο παντου χαρακτηριστικα λεει αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν παρει ποτε χρυσο στα χερια τους και πιο κατω γραφει αυτοι οι ανθρωποι κυκλοφορουν με χρυσο στις τσεπες και με φτηνα κουστουμια.Συν οτι εαν μιλησεις με ηγετες κ με την ιδια την εταιρια η οποια ναι εχει αυτοματο τηλεφωνητη αφηνεις το μηνυμα σου κ το τηλ σου κ σε καλουν επεισης θα σου πουν οτι γνωστη εταιρια πληρωσε για την αρνητικη διαφημιση της εταιριας στην εφημεριδα διοτι οι πελατες της εφυγαν απο κει κ πηγαν στην δικη μας.επεισης το οτι το τηλ ειναι αγγλικο ειναι επειδη δεν ειναι μονο τα αραβικα εμιρατα πουπρομηθευουν την εταιρια για συνναλαγες χρυσου ειναι γνωστη εγγλεζικη εταιρια που τις ραβδους τις βρισκεις παντου σε τραπεζες κ γνωστη γερμανικη.Το θεμα το λυγω εδω ζηταω πμ για περισσοτερες λεπτομεριες και ετσι δινω κ τα προσωπικα μου στιχεια δεν υπαρχει καποιο μυστικο το κονσεπτ σας το εγραψα κ παραπανω και εκτος απο αυτο εμεις το θεωρουμε ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ εισοδημα που το χρειαζομαστε σε καμια περιπτωση και το θεωρω λαθος να αφησει ο καθενας τη δουλεια του για να δουλεψει μονο με αυτο οσο καλα κι αν ειναι τα χρηματα γιατιπολυ απλα στην Ελλαδα ειμαστε λιγο πισω στο θεμα εργασιας απο το ιντερνετ.Εμεις ζουμε κ απο αυτο και απο το μισθο του αντρα μου οσο μπορω θα εργαζομαι ετσι.Γιατι ναι μπορει να ειναι μια φουσκα που μετα θα σκασει μπορει να το σκεφτεστε ετσι κ εχετε δικιο αλλα προς τοπαρον αυτη η φουσκα εμενα μου φερνει χρηματα στο σπιτι οποτε το κανω κ αν σκασει σιγα θα χασω μια πληρωμη κ τι εγινε!Τοσες θα εχω παρει.Αυτα απο μενα φιλια σε ολες σας!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Euxoula έγραψε:Γιατι πολυ απλα κανεις δε μενει στα δυο μελη διοτι η εταιρια σου δινει κινητρα για εξτρα κερδος με κληρωσεις για κρουαζιερες κ εξτρα χρηματα.Οπως το δημοσιευμα που δημοσιευσε το πρωτο θεμα χανει απο παντου χαρακτηριστικα λεει αυτοι οι ανθρωποι δεν εχουν παρει ποτε χρυσο στα χερια τους και πιο κατω γραφει αυτοι οι ανθρωποι κυκλοφορουν με χρυσο στις τσεπες και με φτηνα κουστουμια.Συν οτι εαν μιλησεις με ηγετες κ με την ιδια την εταιρια η οποια ναι εχει αυτοματο τηλεφωνητη αφηνεις το μηνυμα σου κ το τηλ σου κ σε καλουν επεισης θα σου πουν οτι γνωστη εταιρια πληρωσε για την αρνητικη διαφημιση της εταιριας στην εφημεριδα διοτι οι πελατες της εφυγαν απο κει κ πηγαν στην δικη μας.επεισης το οτι το τηλ ειναι αγγλικο ειναι επειδη δεν ειναι μονο τα αραβικα εμιρατα πουπρομηθευουν την εταιρια για συνναλαγες χρυσου ειναι γνωστη εγγλεζικη εταιρια που τις ραβδους τις βρισκεις παντου σε τραπεζες κ γνωστη γερμανικη.Το θεμα το λυγω εδω ζηταω πμ για περισσοτερες λεπτομεριες και ετσι δινω κ τα προσωπικα μου στιχεια δεν υπαρχει καποιο μυστικο το κονσεπτ σας το εγραψα κ παραπανω και εκτος απο αυτο εμεις το θεωρουμε ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ εισοδημα που το χρειαζομαστε σε καμια περιπτωση και το θεωρω λαθος να αφησει ο καθενας τη δουλεια του για να δουλεψει μονο με αυτο οσο καλα κι αν ειναι τα χρηματα γιατιπολυ απλα στην Ελλαδα ειμαστε λιγο πισω στο θεμα εργασιας απο το ιντερνετ.Εμεις ζουμε κ απο αυτο και απο το μισθο του αντρα μου οσο μπορω θα εργαζομαι ετσι.Γιατι ναι μπορει να ειναι μια φουσκα που μετα θα σκασει μπορει να το σκεφτεστε ετσι κ εχετε δικιο αλλα προς τοπαρον αυτη η φουσκα εμενα μου φερνει χρηματα στο σπιτι οποτε το κανω κ αν σκασει σιγα θα χασω μια πληρωμη κ τι εγινε!Τοσες θα εχω παρει.Αυτα απο μενα φιλια σε ολες σας!

Tο να σου ζητήσουν πίσω χρήματα σε περίπτωση που είναι μια φούσκα και σκάσει υπάρχει καθόλου σαν πιθανότητα στο μυαλό σου; Θέλω να πω, έχεις υπογράψει πιθανότατα μια σύμβαση μαζί τους, σωστά; Έχεις διαβάσει και τα "ψιλά γράμματά" της; Δεν το λέω για κακό, ούτε για να ειρωνευτώ, σαν συμβουλή πάρτο μόνο

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σαν πελατης δεν εχεις συμβαση μονο τιμολογια ουσιαστικα εισαι πελατης που φερνει 2 πελατες και εισαι στο προγραμμα επιβραβευσης πελατων.σαν μετοχος που παω ναι εχω και εχω διαβασει κ τα ψιλα γραμματα δεν ειμαστε τοσο ηλιθιοι ουτε εγω ουτε ο συζυγος μου να ρισκαρουμε σε κατι το οποιο θα μας ζημειωσει αρκετα οποτε ειμαστε μια χαρα με ολα αυτα δοξα το θεο αλλα αυτα δεν αφορουν εσας για περεταιρω εξηγηση παρα μονο ανθρωπους που ειναι στην εταιρια.Απο εκει κ περα ευχαριστουμε για την συμβουλη αλλα τα πραγματα ειναι οπως πρεπει κ φορολογουμαστε συμφωνα με το λογιστη μας κ τα παντα απλα εχουμεπιο μικρη φορολογηση λογω καθαρου χρυσου αυτα καλομεσημερι. Wink 

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν τα έγραψα για κακό αυτά που έγραψα, απλά είμαι δικηγόρος και πες το επαγγελματική διαστροφή, όταν κάτι δε μου κάθεται καλά να το ψάχνω. Αφού όμως τα έχεις όλα λυμένα, χαίρομαι πάρα πολύ για σένα κι ελπίζω αληθινά να συνεχίσεις να εισπράττεις από την εταιρεία αυτή για πολύ πολύ καιρό ακόμα.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μα το ξερω απλα απαντω εφοσον με ρωτας και εγω ευχομαι για τα επομενα 3 χρονια να ειμαστε σε αυτη την εταιρια για να εχουμε ξεχρεωσει και το δανειο καλη συνεχεια απλα τονιζω ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΣΑΝ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΠΡΑΤΕΙΣ ΜΠΟΝΟΥΣ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΛΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.Αυτα τα ξεκαθαριζω για να μην μπερδευομαστε εγω συμμετεχω και στα κερδη της εταιριας ο αντρας μου ειναι πελατης και περνει το μπονους.Αυτα!Καλο απογευμα!!!! Very Happy 

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
"3. Αν εγώ συστήσω δύο νέους πελάτες αλλά εκείνοι δεν συστήσουν δικαιούμαι αμοιβή;

ΑΠ. Με βάση τους δύο όρους που προαναφέραμε δικαιούσαι κανονικά την αμοιβή. Αν όμως οι δύο πελάτες που σύστησες δεν συστήσουν κανέναν για να συμπληρωθεί ο πίνακας που βρίσκεσαι προκειμένου να αμοιφθείς θα πρέπει κάποιος-οι άλλος-οι να συστήσουν επιπλέον άτομα. Αυτό όπως γίνεται αντιληπτό θα πάρει περισσότερο χρόνο και σε κάποιες περιπτώσεις (2 συστάσεις) η συμπλήρωση του πίνακα μπορέι να "κολήσει" για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Αν λοιπόν δεν δεσμευτείς απέναντι στον εαυτό σου ότι "θα κάνω ότι χρειαστεί προκειμένου να συστήσω 2 νέους πελάτες" καλύτερο θα ήταν να μη ασχοληθείς καθόλου με το Bonus πρόγραμμα της Emgoldex.

4. Ενώ μου φαίνεται πολύ έξυπνο πρόγραμμα και εύκολο στην δομή του όταν απευθύνθηκα σε γνωστούς μου δεν είναι εύκολο να πειστούν. Δεν μπορώ να βρω κανέναν. Μήπως κάτι δεν έκανα σωστά;

ΑΠ. Το δικτυακό μάρκετινγ είναι μια τεράστια βιομηχανία παγκοσμίως, η οποία απασχολεί χιλιάδες ανθρώπων. Το επάγγελμα του "δικτυωτή" είναι ένα επάγγελμα το οποίο προϋποθέτει συγκεκριμένες γνώσεις και δεξιότητες, όπως αντίστοιχα γνώσεις και δεξιότητες προϋποθέτουν όλα τα επαγγέλματα.
Η παρεξήγηση εδώ συμβαίνει τακτικά διότι ενθουσιαζόμαστε (απολύτως φυσιολογικό) και όταν απευθυνόμαστε σε έναν υποψήφιο συνεργάτη, δημιουργείται εσφαλμένα η προσδοκία "εύκολου κέρδους" "γρήγορου πλουτισμού" κλπ, με αποτέλεσμα ο άνθρωπος που απευθυνθήκαμε να μην το πιστεύει και να το απορρίπτει.
Ο μόνος τρόπος ασφαλούς εκίνησης είναι μαζί με τον ανάδοχό μας ή όποιον άνθρωπο από τη γραμμή αναδοχής είναι δραστήριος και διαθέσιμος να καθήσουμε και να μάθουμε κάποια απλά και στοιχειώδη βήματα, τα οποία και θα πρέπει να εφαρμόσουμε.
Υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος με τον οποίο θα προσκαλέσουμε τον υποψήφιο συνεργάτη, συγκεκριμένος τρόπος με τον οποίο θα παρουσιάσουμε την δραστηριότητα ώστε και να καταλάβει και να πάρει όλη την εικόνα και όλες τις πληροφορίες για να είναι σε θέση να αποφασίσει. Δεν μπορούμε στο πεζοδρόμιο που συναντήσαμε τυχαία κάποιο γνωστό μας να του πούμε την περίληψη και να περιμένουμε να γίνει πελάτης. Δεν λειτουργεί έτσι".


Tα παραπάνω τα έκανα copy paste από το site της EmGoldex, ώστε να πάρουν μια ιδέα όσοι διαβάσουν το ποστ σου. Εγώ με αυτά που διάβασα σου εύχομαι να έχεις πολύ καλή τύχη και πάλι.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστω πολυ να ΄σαι καλα οσοι μπαινουν στην εταιρια τους παρεχουμε και δωρεαν διαδυκτιακα σεμιναρια για αυτα τα θεματα καιμπορουν να επικοινουν στις παρουσιασεις μαζι μας για οποιαδηποτε απορια τους αλλα και παλι ευχαριστω γιατι δε σκεφτηκα να κανω καποιο copy paste απο τις σελιδες της εταιριας.ΑΝεβαζω τωρα αλλο θεμα ετσι για να ευθυμισουμε λιγο σε προσκαλω να χορεψεις με εμενα και τη κορη μου και ολες σας ανεβαζω τραγουδι σε 2 λεπτα αυτο που ακουμε τωρα! ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΕΠΕΝΔΥΣΗ!!!! 215994 

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις