Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:

Αυτό σκέφτομαι πουλάκι μου και μου περνάει το άγχος!

ειμαι σιγουρη πως μεχρι το καλοκαιρι θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα να το θυμασαι αυτο!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
επειδη ξερεις οτι δε με παιρνει να βαλω ενεκα αφρατομπαμπατσοσυνης  Razz  πεφτει γενικα πολυ πεινα.εχω βαλει 3 αντε 4 μεχρι τωρα..

 Laughing Laughing Laughing πολυ γελασα με αυτο που ειπες ειλικρινα!ενταξει ρε συ μια χαρα τα πας!αν και εμενα μου ειχε πει η διαιτολογος μου πως οταν με το καλο ξαναμεινω μπορω να χανω μεχρι τον 6 μηνα και να παρω τα κανονικα κιλα που παιρνεις λεει στον 7,8 και 9ο

πεινας Βαλεντινακι μου,πεινας πολυ....δυσκολο να χανεις αλλα οχι και ακατορθωτο...εγω κρατιεμαι πολυ.δηλαδη θα φαω το πρωι και το μεσημερι μονο,μετα εεε κανα μηλαρακι,κανα αμυγδαλο ετσι να ξεγελαστω...

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:


πεινας Βαλεντινακι μου,πεινας πολυ....δυσκολο να χανεις αλλα οχι και ακατορθωτο...εγω κρατιεμαι πολυ.δηλαδη θα φαω το πρωι και το μεσημερι μονο,μετα εεε κανα μηλαρακι,κανα αμυγδαλο ετσι να ξεγελαστω...

δηλαδη ρε μαρακι ποσο σου ειπε το περισσοτερο να παρεις?εγω πχ οταν ημουν ειχε πει ο γιατρος μεχρι 8 κιλα και ειχα ηδη αρκετα να φανταστεις!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασικα ειχα χασει λογω εμετων 3 και μετα τα πηρα,επιπλεον απο οτι ξεκινησα ειμαι +1

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valgreg έγραψε:
bourboulithra έγραψε:


πεινας Βαλεντινακι μου,πεινας πολυ....δυσκολο να χανεις αλλα οχι και ακατορθωτο...εγω κρατιεμαι πολυ.δηλαδη θα φαω το πρωι και το μεσημερι μονο,μετα εεε κανα μηλαρακι,κανα αμυγδαλο ετσι να ξεγελαστω...

δηλαδη ρε μαρακι ποσο σου ειπε το περισσοτερο να παρεις?εγω πχ οταν ημουν ειχε πει ο γιατρος μεχρι 8 κιλα και ειχα ηδη αρκετα να φανταστεις!

γιατι εγω δεν ειχα??? Razz Razz Razz ειμαστε της ιδιας συνομοταξιας αφου!!!

με ειπε 10 αντε 12 το πολυ...
βασικα οσοι με βλεπουν με λενε οτι μονο η κοιλια φαινεται πιο μεγαλη,φοραω ρε συ ακομα τα ιδια ρουχα!τα ιδια παντελονια!! μονο κανα δυο μπλουζιτσες φαρδιες πηρα γιατι σα να σηκωνονται τωρα πολυ απο κατω και φαινεται η κοιλιτσα!!! Razz 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα Βαλεντινακι μου για παραδειγμα ειμαι ξυπνια απο τις 7.30 και εφαγα ενα κουλουρι,και πριν λιγο ενα βραστο αβγο.ουτε καφε ουτε χυμο ουτε τιποτα αλλλα.νερο μπολικο και αυτα τα 2.λυσσαω αυτη τη στιγμη ,λ υ σ σ α ω αλλα κρατιεμαι γιατι σε κανα 2ωρο θα φαω μεσημεριανο....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:σημερα Βαλεντινακι μου για παραδειγμα ειμαι ξυπνια απο τις 7.30 και εφαγα ενα κουλουρι,και πριν λιγο ενα βραστο αβγο.ουτε καφε ουτε χυμο ουτε τιποτα αλλλα.νερο μπολικο και αυτα τα 2.λυσσαω αυτη τη στιγμη ,λ υ σ σ α ω  αλλα κρατιεμαι γιατι σε κανα 2ωρο θα φαω μεσημεριανο....

αχ κοριτσακι μου φαε και κανενα φρουτακι μεχρι να φας το μεσημεριανο σου!
καπνιζες πριν μεινεις εγκυος?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαλεντινακι μου γλυκο καλα αμα μεινω μεχρι το καλοκαιρι θα ερθω ορεστειαδα κ θα γινει χαμος!!Μαρακι μου εχεις βαλει πολυ λιγα μπραβο κοριτσακι μου!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχχχχχχχχχχχ το τελευταιο τσιγαρο το αναψα πριν κατουρησω το τεστ.....κ καπνιζα οσο περιμενα να βγει το αποτελεσμα....οσο κοκκινιζε η γραμμη ρουφουσα ρουφουσα ρουφουσα,κ μολις βγηκε θετικο το εσβησα.ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,μετα μαχαιρι.....

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:αχχχχχχχχχχχχ το τελευταιο τσιγαρο το αναψα πριν κατουρησω το τεστ.....κ καπνιζα οσο περιμενα να βγει το αποτελεσμα....οσο κοκκινιζε η γραμμη ρουφουσα ρουφουσα ρουφουσα,κ μολις βγηκε θετικο το εσβησα.ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ,μετα μαχαιρι.....

μπραβο ρε θηριο που το καταφερες!!
εχεις κανει καμια αγορα για το νινι η οχι ακομα?

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula1 έγραψε:Βαλεντινακι μου γλυκο καλα αμα μεινω μεχρι το καλοκαιρι θα ερθω ορεστειαδα κ θα γινει χαμος!!Μαρακι μου εχεις βαλει πολυ λιγα μπραβο κοριτσακι μου!!

μεινε εσυ και θα το καψουμε καλο μου!δεν ξερεις ποσο πολυ περιμενω να ακουσω θετικα νεα απο πλευρας σου!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:
vasoula1 έγραψε:Βαλεντινακι μου γλυκο καλα αμα μεινω μεχρι το καλοκαιρι θα ερθω ορεστειαδα κ θα γινει χαμος!!Μαρακι μου εχεις βαλει πολυ λιγα μπραβο κοριτσακι μου!!

μεινε εσυ και θα το καψουμε καλο μου!δεν ξερεις ποσο πολυ περιμενω να ακουσω θετικα νεα απο πλευρας σου!!

Αγαπουλα μου εσυ!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααα ομορφα κοριτσια μου!!!!
τι κανετε???

εδω συννεφια  Mad  αλλα δεν πτοουμαστε!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σοφακι μου!μια απο τα ιδια κ δω..

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:Καλημερα σοφακι μου!μια απο τα ιδια κ δω..

βασουλινι μου τι κανεις???  Very Happy 
καλε εδω εβαλε κ αερα...μιλαμε για πολλα μποφορ!  Shocked 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Σοφία 26"]
vasoula1 έγραψε:Καλημερα σοφακι μου!μια απο τα ιδια κ δω..

βασουλινι μου τι κανεις???  Very Happy 
καλε εδω εβαλε κ αερα...μιλαμε για πολλα μποφορ!  Shocked [/quo


Σωπα..εδω πακι παλευει ο ηλιος να βγει..

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερα κοριτσια!!!!! Ψαχνω απο την Δευτερα μια ενεση που μου εχει γραψει ο γιατρος και δεν την βρισκω πουθενα!! Αρχισαν οι απεργιες και στα φαρμακεια κ σημερα εχω ραντεβου και δεν εχω ακομα την ενεση  Sad  Αγγελικη Αθηνα ναι κανω 2η σπερματεγχυση, παιρνω κλομιφεν για 5 μερες και μου ειπε αυτη την φορα να παρω τις μονιπουρ -νομιζω ειναι πιο δυνατες- την προηγουμενη φορα εκανα αλτερμον, πρεγνυλ κανω πριν παω για σπερματεγχυση για να σπασουν τα αυγουλακια μου  Very Happy  Βασουλινι μην αγχωνεσαι για την σαλπιγγογραφια εκανα και εγω πριν 2 μηνες σκεψου οτι ειναι για καλο.... πονεσα η αληθεια ειναι αλλα μονο οσο μου εκανε την εξεταση μετα περναει αμεσως. Εκεινη την ωρα μου μιλουσε και ο γιατρος για να ξεχαστω, διαρκει πολυ λιγο!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinkerbellini έγραψε:Kαλημερα κοριτσια!!!!! Ψαχνω απο την Δευτερα μια ενεση που μου εχει γραψει ο γιατρος και δεν την βρισκω πουθενα!! Αρχισαν οι απεργιες και στα φαρμακεια κ σημερα εχω ραντεβου και δεν εχω ακομα την ενεση  Sad  Αγγελικη Αθηνα ναι κανω 2η σπερματεγχυση, παιρνω κλομιφεν για 5 μερες και μου ειπε αυτη την φορα να παρω τις μονιπουρ -νομιζω ειναι πιο δυνατες- την προηγουμενη φορα εκανα αλτερμον, πρεγνυλ κανω πριν παω για σπερματεγχυση για να σπασουν τα αυγουλακια μου  Very Happy  Βασουλινι μην αγχωνεσαι για την σαλπιγγογραφια εκανα και εγω πριν 2 μηνες σκεψου οτι ειναι για καλο.... πονεσα η αληθεια ειναι αλλα μονο οσο μου εκανε την εξεταση μετα περναει αμεσως. Εκεινη την ωρα μου μιλουσε και ο γιατρος για να ξεχαστω, διαρκει πολυ λιγο!



Καλημερα κουκλα!και γω αυτο σκεφτομαι ορι θα ναι για καλο!ρε συ αμαν κ αυτα τα φαρμακεια!

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ασεεεεεεε!!!! Τωρα βρηκαν και αυτοι;!  Mad  ευτυχως μολις πηρα τηλεφωνο σε ενα φαρμακειο και μου ειπαν οτι μπορει να εχουν την ενεση, θα τους ξανα παρω σε λιγο.... Ποτε θα κανεις την σαλπιγγογραφια;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tinkerbellini έγραψε:Ασεεεεεεε!!!! Τωρα βρηκαν και αυτοι;!  Mad  ευτυχως μολις πηρα τηλεφωνο σε ενα φαρμακειο και μου ειπαν οτι μπορει να εχουν την ενεση, θα τους ξανα παρω σε λιγο.... Ποτε θα κανεις την σαλπιγγογραφια;


Αρχες απριλιου περιμενω..μου ειπαν μολις αδιαθετησω να παρω για να κλεισω ραντεβου.παλι καλα αφου την βρηκες!και στην αλλη ακρη να ειναι τι θα κανεις

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε?Επιτέλους παρασκευούλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 328109 

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="vasoula1"]
tinkerbellini έγραψε:Ασεεεεεεε!!!! Τωρα βρηκαν και αυτοι;!  Mad  ευτυχως μολις πηρα τηλεφωνο σε ενα φαρμακειο και μου ειπαν οτι μπορει να εχουν την ενεση, θα τους ξανα παρω σε λιγο.... Ποτε θα κανεις την σαλπιγγογραφια;


Αρχες απριλιου περιμενω..μου ειπαν μολις αδιαθετησω να παρω για να κλεισω ραντεβου.παλι καλα αφου την βρηκες!και στην αλλη ακρη να ειναι τι θα κανεις[/quote

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΕΛΑΦΡΥΣ ΠΟΝΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!
TINKERBELLINI ΠΟΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΡΕΓΚΝΥΛ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ 15 ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΒΡΗΚΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΝΑ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΑΠ ΕΞΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΑΛΛΑ 100 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulita μου παρε οπωσδηποτε 2-3 παυσιπονα! προσωπικα δεν θα την ξαναεκανα ποτε αυτην την εξεταση! ασε καλυτερα φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα που λενε!!!!

ακομα περιμενω να μου πεις τι εγινε με τις εξετασεις!

darsel

darsel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το πηρα το pm και σου απαντησα!!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 5 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις