Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλη μεγαλη εβδομαδα σε ολους. Σημερα τελειωσα και με τις δουλειες μου μια χαρα αλλα και παλι εχω διαβασματα. Το Πασχα θα το περασουμε σε γονεις μου. Τεεεεεεεεεεεελεια. Αυτην την βδομαδα ολα καλα και δεν σκεφτομαι τιποτα, απο την αλλη θα αρχισω να σας τρελαινω μου φαινεται Razz 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσια μολις γυρισα απο τον γιατρο πηγα εδειξα τις εξετασεις και μου ειπε οτι πονεσα γιατι ηταν ελαφρως φραγμενη αλλα τωρα ανοιξε και ειναι κ οι 2 μια χαρα.βεβαια μπορω να πω οτι δεν εχω κ την καλυτερη ψυχολογια αλλα προσπαθω να κρατησω τα θετικα οτι ειπε οτι ειμαστε κ οι 3 υγιεις και ορι προσπαθουμε μονοι μας

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anabela έγραψε:
poppaki έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!!
βασουλα μου τελεια τα νεα σου!!!και εγω ειχα σπαραξει απο τον πονο αλλα γιατι ηταν βουλωμενη η αριστερη μου σαλπιγγα και κανανε 4 προσπαθειες να μου την ανοιξουν, αλλα τζιφος!!!παρολα αυτα τον επομενο μηνα εμεινα εγκυος!!!οπως ειπε και η κατερινιω, η σαλπιγγογραφια ανοιγει τον δρομο!!!πολυ σημαντικη εξεταση!!!εκμεταλλευσου το τωρα!!!!γονατισε τον τον αντρουλη!!
καλλιτσα μου!!!welcome back!!!
μας ελειψες!!!και καλοριζικη και η δουλιτσα!!!
φιλια και σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!!!

 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 


Καλα ελιωσα στο γελιο λεμε. '''Γονατισε τον τον αντρουλη λεει'''. χαχα Σε τετοια φαση ειμαστε εμεις τωρα. Εγω εκανα Pregnyl την Πεμπτη και σημερα ξεκινησαμε τις προκαθορισμενες επαφες. Οποτε το πρωι ξυπνητηρι κανονικα και το βραδυ αντε παλι και η γιατρος ειπε και αυριο πρωι ξανα αλλα σκεφτηκαμε απο μονοι μας πως το σπερμα εξασθενει απο τα απανωτα. χαχα οποτε ας του δωσω μωρε ρεπο και αυριο βραδυ εδω ειμαστε παλι. Ωραια η πλακα αλλα μετα σκεφτομαι πως αρχιζει η φαση αναμονης. Πουφ ειναι η πρωτη φορα που κανω αυτην την διαδικασια με ενεσεις Altermon (αληθεια τις εχει παρει καμια απο δω? ) βγηκε ωαριο σουπερ ενδομητριο τελειο λεει πηρα και την Pregnyl προχθες ειδα και τα υγρα ωορηξιας χτες βραδυ και τωρα ο Θεος βοηθος. Μακαρι να πανε σε ολες ολα καλα κοριτσια

Καλημερα anabela, εκανα altermon στην 1η μας σπερματεγχυση για 4 μερες, απλα πρεπει να τις παραγγειλεις πρωτα γιατι δεν τις εχουν τα φαρμακεια, οποτε ψαξτο πιο νωρις για να τις εχεις οταν τις χρειαστεις

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinkerbellini ναι το ξερω. εγω τις εκανα για 8 μερες συνεχομενα. Τις παρηγγειλα και ερχονται και πολυ γρηγορα ειδα. Ελπιζω να μην ξαναχρειαστω. Καπου 1 Μαη αν με λυπηθηκε ο Θεος και δεν εχω αδιαθετησει θα κανω τεστ. Περιμενω κανονικα 29 Απριλη το αργοτερο γιατι λογω πολυκυστικων εχω μικρο κυκλο. Και συ στην αναμονη εισαι?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!! Smile 

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερααααααααααα!!! Ναι και εγω στην αναμονη ειμαι, αυριο βεβαια θα ξερω γιατι Μ.πεμπτη μου ειπε ο γιατρος να κανω μια χοριακη η ενα τεστακι, αλλα μαλλον θα αδιαθετησω Crying or Very sad  νοιωθω οπως οταν περιμενω. Δεν μπόρω να καταλαβω τι γινεται!!! και την προηγουμενη φορα κ αυτη με τις ενεσεις εκανα πολλα αυγουλακια και τα περισσοτερα ηταν μεγαλα κ καλα!!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα στα ομορφα κοριτσι. Βασουλα καλα εισαι? Tinberkellini σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγγυμοσυνη. Μην ξεχνας βρε πως πολλες γυναικες ενιωθαν πονους περιοδου και ηταν εγγυες. Vasoula μου εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinkerbellini έγραψε:Καλημερααααααααααα!!! Ναι και εγω στην αναμονη ειμαι, αυριο βεβαια θα ξερω γιατι Μ.πεμπτη  μου ειπε ο γιατρος να κανω μια χοριακη η ενα τεστακι, αλλα μαλλον θα αδιαθετησω Crying or Very sad  νοιωθω οπως οταν περιμενω. Δεν μπόρω να καταλαβω τι γινεται!!! και την προηγουμενη φορα κ αυτη με τις ενεσεις εκανα πολλα αυγουλακια και τα περισσοτερα ηταν μεγαλα κ καλα!!

Αληθεια να σε ρωτησω ποσες φορες εχεις κανει προσπαθεια με Αλτερμον??? Εμενα ειναι η πρωτη μου και ειχα μονο ενα αυγο παρα τις 8 ενεσεις.  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 534787 Η γιατρος μας ειπε πως μπορουμε να κανουμε σπερματεγχυση αλλα προτεινε να δοκιμασουμε με κανονικο τροπο γιατι ειναι αναλογο με τον φυσικο τροπο ειπε οποτε μην δινουμε τζαμπα λεφτα. Τωρα εσυ λες πως ειχες μπολικα αυγουλακια και προφανως δεν το ειχες κανει μονο μια φορα και παλι δεν......? καταλαβα καλα? Αν ειναι ετσι αρχιζουν και μου φευγουν οι ελπιδες να το εχω πετυχει με ενα μονο αυγο και με την πρωτη. Πουφ τι περναμε.........

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Καλημερα στα ομορφα κοριτσι. Βασουλα καλα εισαι? Tinberkellini  σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγγυμοσυνη. Μην ξεχνας βρε πως πολλες γυναικες ενιωθαν πονους περιοδου και ηταν εγγυες. Vasoula μου εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

Καλημέρα κοπέλα μου!!Εγώ είμαι σε φάση που κατάλαβα την ωορρηξία μου έκανα τεστάκι την πέτυχα κιόλας..Ψυχολογικά είμαι καλά οπότε περιμένω να περάσει ο καιρός να δούμε..Εσύ?

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="vasoula1"]
anabela έγραψε:Καλημερα στα ομορφα κοριτσι. Βασουλα καλα εισαι? Tinberkellini  σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγγυμοσυνη. Μην ξεχνας βρε πως πολλες γυναικες ενιωθαν πονους περιοδου και ηταν εγγυες. Vasoula μου εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

Καλημέρα κοπέλα μου!!Εγώ είμαι σε φάση που κατάλαβα την ωορρηξία μου έκανα τεστάκι την πέτυχα κιόλας..Ψυχολογικά είμαι καλά οπότε περιμένω να περάσει ο καιρός να δούμε..Εσύ?

Vaoula emeis eidame augo me uperhxo phra mia akomh altermon για να μεγαλωσει κι αλλο και μετα Pregnyl. Κοιτα ψυχολογικα και γω μια χαρα ειμαι. Αλλωστε τι μπορουμε να κανουμε τωρα??? Εγω θα ξερω αν με το καλο δεν εχω αδιαθετησει αρχες Μαη. Σκεφτομουν την πρωτομαγια να κανω τεστ αλλα μπα θα το αφησω ως τις 3 Μαιου. Οπου τυπικα θα εχω 5 μερες καθυστερηση (λεμε τωρα αν υπαρξει καθυστερηση) γιατι ατυπα αστο. Ατιμο πραμα οι πολυκυστικες μου κανουν εναν κυκλο, γενικα παντα, αρκετα μικρο. Τωρα οκ που λες οταν θα πλησιαζουν οι μερες για την περιοδο η οχι θα ειμαι καπως

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
anabela έγραψε:Καλημερα στα ομορφα κοριτσι. Βασουλα καλα εισαι? Tinberkellini  σου ευχομαι ολοψυχα να ειναι εγγυμοσυνη. Μην ξεχνας βρε πως πολλες γυναικες ενιωθαν πονους περιοδου και ηταν εγγυες. Vasoula μου εσυ σε τι φαση εισαι τωρα?

Καλημέρα κοπέλα μου!!Εγώ είμαι σε φάση που κατάλαβα την ωορρηξία μου έκανα τεστάκι την πέτυχα κιόλας..Ψυχολογικά είμαι καλά οπότε περιμένω να περάσει ο καιρός να δούμε..Εσύ?

Vaoula emeis eidame augo me uperhxo phra mia akomh altermon για να μεγαλωσει κι αλλο και μετα Pregnyl. Κοιτα ψυχολογικα και γω μια χαρα ειμαι. Αλλωστε τι μπορουμε να κανουμε τωρα??? Εγω θα ξερω αν με το καλο δεν εχω αδιαθετησει αρχες Μαη. Σκεφτομουν την πρωτομαγια να κανω τεστ αλλα μπα θα το αφησω ως τις 3 Μαιου. Οπου τυπικα θα εχω 5 μερες καθυστερηση (λεμε τωρα αν υπαρξει καθυστερηση) γιατι ατυπα αστο. Ατιμο πραμα οι πολυκυστικες μου κανουν εναν κυκλο, γενικα παντα, αρκετα  μικρο. Τωρα οκ που λες οταν θα πλησιαζουν οι μερες για την περιοδο η οχι θα ειμαι καπως


Εύχομαι να έχεις τα πιο τέλεια νέα να μας πεις!!Ουσιαστικά και μένα με το καλό 3 μαίου θα είναι πρώτη μέρα καθυστέρησης

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αντε Vasoula να δουμε. Ωραια βρηκα συνοδοιπορο εγω τωρα.  Very Happy Θα τις μετραμε παρεα τις μερες. Σαν τους κρατουμενους και μεις. χαχα. Τι να κανουμε μωρε? Α μια ερωτηση αν ξερεις βασουλα η καποια αλλη κοπελα. Η γονιμοποιηση γινεται αμεσα μετα την επαφη??? Οκ η εμφυτευση ξερω θελει καποιες μερες. Η γονιμοποιηση ομως ειναι αμεση??? σωστα?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="anabela"]Αντε Vasoula να δουμε. Ωραια βρηκα συνοδοιπορο εγω τωρα.  Very Happy Θα τις μετραμε παρεα τις μερες. Σαν τους κρατουμενους και μεις. χαχα. Τι να κανουμε μωρε? Α μια ερωτηση αν ξερεις βασουλα η καποια αλλη κοπελα. Η γονιμοποιηση γινεται αμεσα μετα την επαφη??? Οκ η εμφυτευση ξερω θελει καποιες μερες. Η γονιμοποιηση ομως ειναι αμεση??? σωστα?[/quo


Μην κανεις το λαθος κ τις μετρας.και γω που μετρουσα τι καταλαβα;;αγχος και μονο αγχος.λογικα η γονιμοποιηση γινεται στην συλληψη ελπιζω να μην σου γραφω μπαρουφες

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Vasoula δικιο εχεις για το μετρημα. Το καλο στην περιπτωση μου ειναι πως εχω τοσα να κανω με δουλεια και με αλλα που ασχολουμαι που στην πραγματικοτητα δεν προλαβαινω να σκεφτω. Οποτε οκ κολλημα γενικα δεν τρωω. Ουτε εχω το τρελο αγχος. Μιλουσα με μια γνωστη μου που εκανε μια μικροεπεμβαση απο φλεγμονη στον τραχηλο και μου λεγε πως η γειτονισσα της γεννησε μετα απο 11 χρονια γαμου διδυμα με εξωσωματικη. Μου λεγε πως εκανε 2-3 τον χρονο αν και απαγορευεται. Την επομενη μερα ειχα ραντεβου με την γιατρο μου για να δουμε αν ειχαν δημιουργηθει ωαρια. Της ανεφερα την περιπτωση και μου ειπε πως ναι απαγορευεται αλλα πολλες κανουν οντως τοσες τον χρονο γιατι παθαινουν λεει εμμονη να κανουν παιδι.

Χαλαρα λεω εγω γιατι δεν λεει πχ να χαλασουμε την υγεια μας. Ολα θα ερθουν οταν πρεπει και στην τελικη αν ειναι και το γραφτο μας βρε αδερφε. Οταν λεω μετρημα εννοω στα πολυ λογικα πλαισια ολα. Οχι εμμονες. Γιατι αλλιως θα υποφερουμε

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="anabela"]Vasoula δικιο εχεις για το μετρημα. Το καλο στην περιπτωση μου ειναι πως εχω τοσα να κανω με δουλεια και με αλλα που ασχολουμαι που στην πραγματικοτητα δεν προλαβαινω να σκεφτω. Οποτε οκ κο


λλημα γενικα δεν τρωω. Ουτε εχω το τρελο αγχος. Μιλουσα με μια γνωστη μου που εκανε μια μικροεπεμβαση απο φλεγμονη στον τραχηλο και μου λεγε πως η γειτονισσα της γεννησε μετα απο 11 χρονια γαμου διδυμα με εξωσωματικη. Μου λεγε πως εκανε 2-3 τον χρονο αν και απαγορευεται. Την επομενη μερα ειχα ραντεβου με την γιατρο μου για να δουμε αν ειχαν δημιουργηθει ωαρια. Της ανεφερα την περιπτωση και μου ειπε πως ναι απαγορευεται αλλα πολλες κανουν οντως τοσες τον χρονο γιατι παθαινουν λεει εμμονη να κανουν παιδι.

Χαλαρα λεω εγω γιατι δεν λεει πχ να χαλασουμε την υγεια μας. Ολα θα ερθουν οταν πρεπει και στην τελικη αν ειναι και το γραφτο μας βρε αδερφε. Οταν λεω μετρημα εννοω στα πολυ λογικα πλαισια ολα. Οχι εμμονες. Γιατι αλλιως θα υποφερουμε[/quot
e]

Ακριβως οποτε προσπαθουμε να το αποβαλλουμε γιατι οσο και να χτυπιομαστε οποτε θελει αυτο θα ερθει!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ησυχιααααααααα επεσε στο θεμα μας. Μαλλον λογω των ημερων ε κοριτσια??? Να ευχηθω σε ολες Καλη Ανασταση. Να εχετε υγεια και να ερθει το μωρο που ολες θελουμε. Συγκεκριμενα για την συνοδοιπορησα vasoula Βασουλα μου ευχομαι και οι δυο μας να εχουμε τα αποτελεσματα που θελουμε αρχες Μαη. Αχ μακαρι.......

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anabela έγραψε:Ησυχιααααααααα επεσε στο θεμα μας. Μαλλον λογω των ημερων ε κοριτσια??? Να ευχηθω σε ολες Καλη Ανασταση. Να εχετε υγεια και να ερθει το μωρο που ολες θελουμε. Συγκεκριμενα για την συνοδοιπορησα vasoula Βασουλα μου ευχομαι και οι δυο μας να εχουμε τα αποτελεσματα που θελουμε αρχες Μαη. Αχ μακαρι.......

Καλημερα κουκλα μου!!απο το στομα σου στου θεου το αυτι!!καλη ανασταση να περασεις πολυ πολυ ομορφα!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 315810 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου καλημερα!ευχομσι ολες να περνατε πολυ ομορφα με αγαπημενσ σας προσωπα.καλη ανασταση και καλο πασχα!!

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλησπερα κοριτσιααααααααααααα!! Καλη ανασταση να εχουμε! Και ναι λοιπον το θαυμα εγινε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 875502  ειμαι εγκυοοοοοοοος!! Παρ'ολα τα συμπτωματα της περιοδου που ειχα, εκανα υπομονη την Μ.πεμπτη και εκανα τεστακι σημερα και βγηκε θετικο!! Αυριο παω για χοριακη! Ευχομαι ολοψυχα σε ολες το 2014 να ειναι το τυχερο σας....

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
anabela έγραψε:
tinkerbellini έγραψε:Καλημερααααααααααα!!! Ναι και εγω στην αναμονη ειμαι, αυριο βεβαια θα ξερω γιατι Μ.πεμπτη  μου ειπε ο γιατρος να κανω μια χοριακη η ενα τεστακι, αλλα μαλλον θα αδιαθετησω Crying or Very sad  νοιωθω οπως οταν περιμενω. Δεν μπόρω να καταλαβω τι γινεται!!! και την προηγουμενη φορα κ αυτη με τις ενεσεις εκανα πολλα αυγουλακια και τα περισσοτερα ηταν μεγαλα κ καλα!!

Αληθεια να σε ρωτησω ποσες φορες εχεις κανει προσπαθεια με Αλτερμον??? Εμενα ειναι η πρωτη μου και ειχα μονο ενα αυγο παρα τις 8 ενεσεις.   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 534787 Η γιατρος μας ειπε πως μπορουμε να κανουμε σπερματεγχυση αλλα προτεινε να δοκιμασουμε με κανονικο τροπο γιατι ειναι αναλογο με τον φυσικο τροπο ειπε οποτε μην δινουμε τζαμπα λεφτα. Τωρα εσυ λες πως ειχες μπολικα αυγουλακια και προφανως δεν το ειχες κανει μονο μια φορα και παλι δεν......? καταλαβα καλα? Αν ειναι ετσι αρχιζουν και μου φευγουν οι ελπιδες να το εχω πετυχει με ενα μονο αυγο και με την πρωτη. Πουφ τι περναμε.........

Εκανα για 4 μερες altermon στην 1η σπερματεγχυση (τωρα ηταν η 2η) και ειχαν δημιουργηθει 5 αυγουλακια καλα, τωρα εκανα για 4 μερες menopur και εκανα παραπανω αυγουλακια αλλα αυτη την φορα πετυχαμε την ωορρηξια ακριβως ;-)

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?

εμείς καλά εδώ πάνω κλασσικά,σήμερα μοναχούλα μιας και ο άντρας μου έχει υπηρεσία!!

Tinkerbellini συγχαρητήρια κορίτσι μου,επιτέλους έγινε το θαύμα,πολύ χαίρομαι για εσένα αν και δεν σε γνωρίζω.Ξέρω πως το περίμενες με προσμονή!εύχομαι να πάνε ολα καλά και να έχεις μια τέλεια χοριακή και μια ακόμα καλύτερη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Βασουλίνι μου όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 

Ευχομαι σε όλες,να χαιρόσαστε τις οικογένειες σας,να έχετε πάνω απ΄όλα υγεία και πίστη και όλα θα γίνουν!
Να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται σήμερα!!
Μακάρι η Ανάσταση Του Κυρίου μας να είναι η αρχή για κάθε τι καλό στη ζωή σας.

Πολλά φιλιά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 35468 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valgreg έγραψε:Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?

εμείς καλά εδώ πάνω κλασσικά,σήμερα μοναχούλα μιας και ο άντρας μου έχει υπηρεσία!!

Tinkerbellini συγχαρητήρια κορίτσι μου,επιτέλους έγινε το θαύμα,πολύ χαίρομαι για εσένα αν και δεν σε γνωρίζω.Ξέρω πως το περίμενες με προσμονή!εύχομαι να πάνε ολα καλά και να έχεις μια τέλεια χοριακή και μια ακόμα καλύτερη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Βασουλίνι μου όλα θα πάνε τέλεια αυτή τη φορά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 

Ευχομαι σε όλες,να χαιρόσαστε τις οικογένειες σας,να έχετε πάνω απ΄όλα υγεία και πίστη και όλα θα γίνουν!
Να περάσετε όσο πιο όμορφα γίνεται σήμερα!!
Μακάρι η Ανάσταση Του Κυρίου μας να είναι η αρχή για κάθε τι καλό στη ζωή σας.

Πολλά φιλιά  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 35468 


Καλημερα Βαλεντινακι μου γλυκο!!μακαρι να γθνει το θαυματακι για ολες μας!καλη ανασταση σε ολα τα κοριτσια να περασετε πανεμορφα!δ

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tinberkellini συγχαρητηρια. Και γω χαιρομαι αληθεια και ας μην σε ξερω. Εμ παιρνουμε και μεις ετσι θαρρος οταν ακουμε τετοια ευχαριστα. Αλτερμον πηρα και γω και ελπιζω να εχουν παει ολα καλα. Αλλα μαζι με την συνοδοιπορο vasoula1 θα ξερουμε αρχες Μαη αν ειμαστε η οχι. Να εχεις καλη εγκυμοσυνη και ολα να σου πανε καλα. ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστος ανεστη!! Σ'ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη που δεν το πιστευω ακομα!! Περιμενω να παω στον γιατρο την τριτη να δουμε το φασολακι μας  Very Happy Very Happy 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου χρονια πολλα και Χριστος Ανεστη!!!!
η Ανασταση Του Κυριου να φερει σε ολες τα θαυμα που λαχταρουν και υγεια πανω απο ολα,σε ολο τον κοσμο!!!


tinkerbellini μπραβο σου κοριτσι μου!!!
να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις το μωρακι σοου!!!

χρυσοβαλαντακι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 

βασουλιτα μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 

φιλια σε ολες!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #133 - Σελίδα 11 417472 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις