Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 38]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!Τι κανετε;εμεις καλα!!!Πολυ κρυο βρε κοριτσια ξαφνικα!!!Και πολυ αερα εδω!!!!Τζενακι μη στενοχωριεσαι....Τυχαιο γεγονος θα ταν....Επηρεαστηκε το μικρουλι απο σενα....Αλλιως ο γιατρος δε πιστευω να ταν τοσο σιγουρος πως δεν ειναι κατι σοβαρο...
Ο μπομπιρας κι εμενα αρκετα ζωηρος θα λεγα...χτες βραδυ κουνιοταν ολη η κοιλια!!!!Τι τραβανε κι αυτα τα καημενουλια εκει μεσα.....
Τελικα αυριο πρωι θα κανω καμπυλη ζαχαρου....για να δουμε τα αποτελεσματα!!!!!Εχω λιγακι αγχος....Την Τριτη μεσημερι μετα,ραντεβου με το γιατρο....Ποπακι ιδια μερα θα παμε γιατρο η κανω λαθος;;;;
Φιλακια κοριτσια!!!!! Smile 

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και εμενα ο μπεμπης ειναι αρκετα ζωηρουλης. Ειδικα πρωι και βραδυ! Εγω το αλλο σαββατο θα παω για την καμπυλη ζαχαρου και εχω και εγω λιγο αγχος. Ευχομαι καλα αποτελεσματα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πωωωωωωωωω ρε τι βαρεμαρα ειναι αυτη σημερα?????

Τζενακι ευχομαι να πανε ολα καλα!! μην αγχωνεσαι εσυ γιατι νιωθει και το μωρακι σου το αγχος!

η τελευταια μου ασχολια ειναι να καθομαι να κοιταω την κοιλια μου να κουνιεται! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 μωρε σα χτες θυμαμαι που ειδαμε μια κουκιδιτσα στον υπερηχο...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα τικερακια μου που πηγαν???? Shocked Shocked Shocked Shocked  τα βλεπει καμια?

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:τα τικερακια μου που πηγαν???? Shocked Shocked Shocked Shocked  τα βλεπει καμια?


Μαράκι εγω τα βλέπω, κ το τικερακι που λεει 24 εβδομάδες κ 4 μέρες κ τη λίστα απο κάτω.
Γιατί?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:
bourboulithra έγραψε:τα τικερακια μου που πηγαν???? Shocked Shocked Shocked Shocked  τα βλεπει καμια?


Μαράκι εγω τα βλέπω, κ το τικερακι που λεει 24 εβδομάδες κ 4 μέρες κ τη λίστα απο κάτω.
Γιατί?

στο πανω ποστ δε φαινεται τιποτα,στο επομενο τα βλεπω.
σκαλωμα θα εφαγε μαλλον....

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελικα αυτος ο καιρος μονο κακο κανει....μπηκα πριν λιγο στο φορουμ εδω για το τριτο τριμηνο εγκυμοσυνης και διαβασα κατι ιστοριες για αιφνιδιους θανατους στις 35,39 εβδομαδες και εχω χαλαστει πολυ......εχω και την προιστορια μου και τελικα το αγχος δε θα φυγει..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
Ο Θεος βεβαια ξερει.....ας ελπισουμε να πανε ολα καλα........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia's έγραψε:Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!!Τι κανετε;εμεις καλα!!!Πολυ κρυο βρε κοριτσια ξαφνικα!!!Και πολυ αερα εδω!!!!Τζενακι μη στενοχωριεσαι....Τυχαιο γεγονος θα ταν....Επηρεαστηκε το μικρουλι απο σενα....Αλλιως ο γιατρος δε πιστευω να ταν τοσο σιγουρος πως δεν ειναι κατι σοβαρο...
Ο μπομπιρας κι εμενα αρκετα ζωηρος θα λεγα...χτες βραδυ κουνιοταν ολη η κοιλια!!!!Τι τραβανε κι αυτα τα καημενουλια εκει μεσα.....
Τελικα αυριο πρωι θα κανω καμπυλη ζαχαρου....για να δουμε τα αποτελεσματα!!!!!Εχω λιγακι αγχος....Την Τριτη μεσημερι μετα,ραντεβου με το γιατρο....Ποπακι ιδια μερα θα παμε γιατρο η κανω λαθος;;;;
Φιλακια κοριτσια!!!!! Smile 



ναι αναστασακι μου, και εγω τριτη εχω ντοκ. αντε θα εχουμε και οι 2 νεα....
καλε μη καθεσαι κ διαβαζεις ασχημα πραγματα. εγω αρνουμαι να το κανω αυτο και αν κατα λαθος διαβασω κατι που με χαλαει το αφηνω στη μεση.....το παραταω.....
ειπαμε ....σκεφτομαστε μονο θετικα!!! Wink Wink Wink Wink Wink

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειιιιιιι ποια είπε ότι έχει διάρροια και με κόλλησε?????  Laughing  Laughing  Laughing 

Εύχομαι να με πήγε τρεις και μία από τις πολλές σοκολάτες που έφαγα κι όχι καμια γαστραντερίτιδα  Rolling Eyes Rolling Eyes 

Αναστασία μου πολλές έχουμε κ ιστορικό και ανησυχίες αλλά δεν βοηθάει με το να διαβάζουμε άτυχα δυστυχώς περιστατικά γιατί δεν μας κάνει καλό... ας μην ξύνουμε πληγές που έχουμε κι ας είμαστε θετικοί κάνοντας σχέδια κι όνειρα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 893968 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικα ρε κοριτσια!! μαλλον απο το κρυο σας επιασε......

καλε το χαζομωρο μου χτυπιεται με τα εντεχνα που ακουω!!! που να βαλω κ καμια παολα!! Razz (αν κ μας το απαγορευει ο μπαμπας μας να ακουμε τετοια γιατι μαθαινουμε απο τωρα στην κοιλια τα ακουσματα λεει)
πολυ πλακα εχει παντως!!!! σα να ακουει κανονικα ρε σεις ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 
εγω ξερω πως λογω του νερου αυτο που ακουνε ειναι ενα σσσσσσ στα αυτακια τους γ αυτο και ηρεμουν με το σσσ οταν γεννηθουν Wink 

εφαγα γεμιστα το μεσημερι και παρολο που εβγαλα την πιπερια κ εφαγα μονο τη γεμιση με χει κατσει σαν πετρα στο στομαχι! σιχτιρι!!!!!!!!!!!!!!
αχ αυριο Δευτερα,τα κεφαλια μεσα παλι... Twisted Evil 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααα και επισης να πω οτι αρχες μαη παντρευεται η φιλεναδα μου.πειτε μου 8 μηνων φοραδα τι θα βαλω,εχω αρχισει να αγχωνομαι απο τωρα.αμα ξερετε κανενα site με xxxxxl ρουχα ,παρακαλω διαφωτιστε με γιατι κοιταω απο τωρα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
καλη βδομαδα να εχουμε, αν και αρχισε με πολυ κρυο.......
μαρακι μου εμενα γενικα τα ακουσματα μου ειναι ξενα (δεν ακουω ελληνικα λαικα καθολου) και απο ελληνικα ειμαι της "ποιοτητας" που λενε......
ακουμε συνεχεια μουσικουλα με την μπουμπου μου ειδικα τα πρωινα, αλλα εμενα ειναι ησυχη οταν ακουει γτ βαζω κυριως lounge, chillout music ή house.....αυτη η μουσικη ηρεμει και εμενα, οποτε φανταζομαι ηρεμει και την μικρη μου......
οσον αφορα το σαιτ που ειπες.....πολυ ωραια φορεματα εχει το http://www.asos.com/women/?via=top
κοιτα κατι σε γραμμη αμπιρ, νομιζω θα ειναι πολυ ανετο......προσωπικα δεν εχω παραγγειλει ποτε, αλλα εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες.....

ελενιτσα καλημερα και σε σενα!!μαλλον οι πολλες σοκολατες φταινε!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 
αν και ο βρωμοκαιρος βοηθαει για αρρωστιες.....αντε να μπει η ανοιξη να παμε και για κανενα καφεδακι πιο ελευθερα......οχι το καλοκαιρι......η ανοιξη, γτ το καλοκαιρι μας βλεπω ολες και ειδικα εμας του ιουλιου με τα αρκουδισια αγκαλια!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 654316 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:αααα και επισης να πω οτι αρχες μαη παντρευεται η φιλεναδα μου.πειτε μου 8 μηνων φοραδα τι θα βαλω,εχω αρχισει να αγχωνομαι απο τωρα.αμα ξερετε κανενα site με xxxxxl ρουχα ,παρακαλω διαφωτιστε με γιατι κοιταω απο τωρα!

Καλημέρα!
Αι μαρι κ εσύ, φοράδα!με εκανες παλι κ γέλασα!
κ εγω θα γίνω νονά μετά το Πάσχα κ έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα!
Το ξαναείπα εγω πήρα ένα φόρεμα απο το ASOS.com το οποίο εχει κ γερμανικό e shop κ απο οσο ξέρω εχει κ στην Ελλάδα, ειναι μόνο ίντερνετ βέβαια κ δε ξέρω κατά πόσο σε βολεύει.εγω πάντως που παρειγγειλα ήρθαν μεσα σε μια εβδομάδα τα πράγματα.κ ειναι εγκυμοσύνης.το φόρεμα μου κόστισε 57 ευρώ, εχει κ πιο φτηνά κ πιο ακριβά αναλόγως τι ψάχνεις.
Βέβαια το πήρα πολυ νωρίς κ πριν 2 βδομάδες ξαναπαρειγγειλα το ιδιο σε πιο μεγάλο ελπιζω να με κανει μέχρι τότε,γιατί ειναι κ με φερμουάρ.
Έχω πάρει δύο φορεματακια κ τα δύο εγκυμοσύνης,το δεύτερο για αλλη βάπτιση σε μερικές εβδομαδες κ ειναι με λάστιχο οπότε κ χωράει άνετα.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
poppaki έγραψε:καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!
καλη βδομαδα να εχουμε, αν και αρχισε με πολυ κρυο.......
μαρακι μου εμενα γενικα τα ακουσματα μου ειναι ξενα (δεν ακουω ελληνικα λαικα καθολου) και απο ελληνικα ειμαι της "ποιοτητας" που λενε......
ακουμε συνεχεια μουσικουλα με την μπουμπου μου ειδικα τα πρωινα, αλλα εμενα ειναι ησυχη οταν ακουει γτ βαζω κυριως lounge, chillout music ή house.....αυτη η μουσικη ηρεμει και εμενα, οποτε φανταζομαι ηρεμει και την μικρη μου......
οσον αφορα το σαιτ που ειπες.....πολυ ωραια φορεματα εχει το http://www.asos.com/women/?via=top
κοιτα κατι σε γραμμη αμπιρ, νομιζω θα ειναι πολυ ανετο......προσωπικα δεν εχω παραγγειλει ποτε, αλλα εχω διαβασει πολυ καλες κριτικες.....

ελενιτσα καλημερα και σε σενα!!μαλλον οι πολλες σοκολατες φταινε!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 534787 
αν και ο βρωμοκαιρος βοηθαει για αρρωστιες.....αντε να μπει η ανοιξη να παμε και για κανενα καφεδακι πιο ελευθερα......οχι το καλοκαιρι......η ανοιξη, γτ το καλοκαιρι μας βλεπω ολες και ειδικα εμας του ιουλιου με τα αρκουδισια αγκαλια!!!!


Μα ποση τηλεπάθεια?
Κ εγώ το ίδιο Site την πρότεινα τη Μαρία! Έχω παραγγείλει εγκυμοσύνης απο κει κ γενικά εχει πολυυυυυ ωραία πράγματα!

 Καλημεεεεεραααα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπουκωσα η φοραδα  Razz ΓΑΜΩΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 679259 

ΜΟΥΝΤΕΣ καλημερες και απο εδω!!!!!!

θα το τσεκαρω το σαιτ κορες! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις παρελαβα τα δειγματακια της frezyderm......τπτ σπουδαιο 3 μικρα σωληναρια για την περιποιηση του μωρου μονο......για την μαμα τπτ......
βεβαια εχουν πολυ ωραια μυρωδια!!!
μωρουδιλα κοριτσια μου!!!
αχ λιωνω!!!!

καλε η nutricia δεν μου εχει στειλει ακομα την τσαντουλα...... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγώ προσπαθώ απο χθες να γραφτω η να κανω ανανέωση τις παλιές εγγραφες, σε δύο το δέχτηκε,ελπίζω να μου στείλουν τίποτε σύντομα, σε ένα κατάστημα γραφτηκα εκ νέου αλλα το κινητό δε μου βγάζει το κουπόνι για να παραλάβω το δωράκι, φέτος δίνουν μια θήκη τσοχινη για το βιβλιάριο κ αλλα απαραιτητα που πρέπει να χουμε παντα μαζί, ελπίζω να μου το βγάλει στο κομπιούτερ.την αλλη φορα δίναν ένα κουτί με κρέμα για τις ραγάδες συν κουπόνια διάφορα. Κ οταν γεννήσεις σε στέλνουν κ για το μωρό κάτι.
μόνο τα Pampers δε μου στειλαν ακομα Mail για να πιστοποιησω την εγγραφή, γιατί απο κει εχει κ τα πιο πολλά.σου στέλνουν ένα κουτί με τα πρώτα απαραίτητα μετά τη γεννα κ δε παίζει να το χάσω!βάλε κ τα κουπόνια που μου χουν πει ειναι των 2 κ 3 ευρώ κάθε φορά!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!!! Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω γιατί έχω λυθεί στα γέλια με τα δείγματα της frezyderm!!!!! Τα έλαβα κι εγω μόλις Πόπη.... τι ντροπή ο φαρμακοπειός μου έχει δώσει περισσότερα!!!!

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα!!!!!! Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω γιατί έχω λυθεί στα γέλια με τα δείγματα της frezyderm!!!!! Τα έλαβα κι εγω μόλις Πόπη.... τι ντροπή ο φαρμακοπειός μου έχει δώσει περισσότερα!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" />



και εγω μολις τα ειδα πολυ γελιο!!!
ολοκληρη εταιρειαρα ρε συ!!!δεν ντρεπονται!!!ας εδιναν και κατι για την μαμα......εντωμεταξυ και τα δειγματακια ειναι σχεδον αδεια!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε κοριτσια μα ειναι δειγματα Razz  τι περιμενετε!!!! Razz 

εγω ειχα στειλει αλλα δεν πηρα τιποτα ακομα....σε στειλανε..
κατι αυτοκολλητακια με στειλανε μονο απο μια εταιρια!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για τις ραγάδες πάντως πήρα της frezyderm και δεν την ξαναπήρα 1ον είναι πανάκριβη και θέλω 2 σωληνάρια= 40€/μήνα, 2ον η μαία που έχει ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πανάκριβη χωρίς λόγο αφού το μόνο παραπάνω που έχει από τις άλλες είναι υψηλότερη περιεκτικότητα βαζελίνης την οποία προσπαθούσα να αποφύγω τρομάρα μου!!!
Έτσι πήρα της Fissan που έχει 8€/100ml απλώνεται τέλεια και νιώθεις την επιδερμίδα όντως ενυδατωμένη για πάρα πολλές ώρες. Όμως κάτι με χαλάει στην μυρωδιά της (εμένα ο αντρας μου δεν το αντιλαμβάνεται λέει) αλλά θα περιμένω να τελειώσει και θα πάρω μια άλλη την οποία δοκίμασα σε δείγματα κ μου άρεσε περισσότερο. Λέγεται BENOSTAN είναι ελληνική είναι με βάση την ελιά και φυσικά εκχυλίσματα βοτάνων και δεν έχει ένα σωρό απαγορευτικά που έχουν οι άλλες... κι έχει τα 150ml περίπου 15€. Φθηνότερη από την φρεζιντερμ ακριβότερη από την φισαν αλλά αγνότερη κι από τις 2!

Σας ζάλισα αλλά έχω ορεξούλες σήμερα αφού έχω γιατρό  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα στα ομορφα κοριτσια!!!!!!!ουφ........τελειωσε η ταλαιπωρια μου απ το πρωι....εκανα την καμπυλη ζαχαρου....ενταξει δεν ειναι φοβερο,απλα εγω επρεπε να πιω 100 γρ και ηταν πολυ....κολλησε το στομα μου....μιλαμε για γλυκα.....και 2 ωρες ακινησια....ελεος!!!!μεχρι τις 2 θα παρω και τα αποτελεσματα.....για να δουμε....κοριτσια δω ψοφος κρυο σημερα,βροχη,αερας.....
Ρε κοριτσακια εγω εχω γραφτει παντου και τιποτα οι τσιγκουνηδες!!!!!!!Λες και τι τους κοστιζει.....
Αντε ελατε να πιουμε καφεδακι μολις εκανα!!!!!!!
Στην υγεια σας!!!!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:καλε κοριτσια μα ειναι δειγματα Razz  τι περιμενετε!!!! Razz 

εγω ειχα στειλει αλλα δεν πηρα τιποτα ακομα....σε στειλανε..
κατι αυτοκολλητακια με στειλανε μονο απο μια εταιρια!

Καλέ ίσα ίσα αφού τα στέλνει η εταιρία έχει δείγματα απ'όλα κ θα μπορούσε να τα στείλει ως προώθηση! πλήρωσε που πλήρωσε την κούριερ! δλδ ο φαρμακοποιός έχει μεγαλύτερη γκάμα δειγμάτων από το εργοστάσιο??  Laughing  Laughing  Laughing 
πάντως μου φτιάξανε την μέρα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕλένηΚ έγραψε:Για τις ραγάδες πάντως πήρα της frezyderm και δεν την ξαναπήρα 1ον είναι πανάκριβη και θέλω 2 σωληνάρια= 40€/μήνα, 2ον η μαία που έχει ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι πανάκριβη χωρίς λόγο αφού το μόνο παραπάνω που έχει από τις άλλες είναι υψηλότερη περιεκτικότητα βαζελίνης την οποία προσπαθούσα να αποφύγω τρομάρα μου!!!
Έτσι πήρα της Fissan που έχει 8€/100ml απλώνεται τέλεια και νιώθεις την επιδερμίδα όντως ενυδατωμένη για πάρα πολλές ώρες. Όμως κάτι με χαλάει στην μυρωδιά της (εμένα ο αντρας μου δεν το αντιλαμβάνεται λέει) αλλά θα περιμένω να τελειώσει και θα πάρω μια άλλη την οποία δοκίμασα σε δείγματα κ μου άρεσε περισσότερο. Λέγεται BENOSTAN είναι ελληνική είναι με βάση την ελιά και φυσικά εκχυλίσματα βοτάνων και δεν έχει ένα σωρό απαγορευτικά που έχουν οι άλλες... κι έχει τα 150ml περίπου 15€. Φθηνότερη από την φρεζιντερμ ακριβότερη από την φισαν αλλά αγνότερη κι από τις 2!

Σας ζάλισα αλλά έχω ορεξούλες σήμερα αφού έχω γιατρό  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 2 328109 
Ελενιτσα κι εγω την Fissan πηρα...καλα μη νομιζεις οτι τη φοραω και τακτικα.....οποτε θυμηθω....αντε ωραια θα δεις το νινακι σου σημερα.........τελεια!!!!!!εμεις αυριο....

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω την prevenstria βαζω της frezyderm τωρα...την βρηκα σ' ενα σαιτ 16.70 και μου ειναι μια χαρα......
πριν εβαζα μια της προδερμ για μωρα απο 0-12 μηνων και ηταν και αυτη μια χαρα.....
το θεμα ειναι οτι ακομα δεν εχω κανει ραγαδες και ας εχω φουσκωσει πολυ....μακαρι να κανω οσο λιγοτερες γινεται μεχρι το τελος.....
ελενη μου μια χαρα τα λες....πληρωσαν που πληρωσαν τα κουριερ!δεν μπορουσαν να βαλουν κατι τις ακομα!!!
αναστασακι καλα αποτελεσματα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις