Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 38]

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να πω μας εμπνέει ο Θαλασσινος αέρας μιας κ είμαστε από παραθαλάσσιες πόλεις!
Θυμάμαι ηταν μικρό το μαγαζάκι,ηταν κ χειμώνας κ ειχε τρελλή ζέστη από την ανοιχτή φωτιά που εχει κ ψήνει τις σούβλες!!
Κ τους συμπαθώ πολυ τους Αρμένιους γιατί μοιάζουν με εμάς τους Πόντιους!
Καλααα κ στη λαδοκολλα που φάγαμε ηταν πολυ ωραία,σε εκείνο το δρομάκι που ειναι δυο τρία μαγαζιά μαζι,όλα με λαδόκολλα.

Ααααχ του χρόνου που αν πάνε όλα καλα κ μπορέσουμε να κατέβουμε για πολυ καιρό το καλοκαίρι θα περασω μια βόλτα από Άλεξ που λεει κ η κουμπάρα μου!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια σήμερα όλο το απόγευμα έχω την αίσθηση ότι νιώθω την μικρή όταν γυρίζει. Επίσης νιώθω ελαφριούς γδούπους προς τα πίσω ή προς την κύστη μου..
Να ησυχάσω ότι είναι η μπέμπα ή είναι τίποτα συσπάσεις Θεέ μου??

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AngelMommy έγραψε:Τι να πω μας εμπνέει ο Θαλασσινος αέρας μιας κ είμαστε από παραθαλάσσιες πόλεις!
Θυμάμαι ηταν μικρό το μαγαζάκι,ηταν κ χειμώνας κ ειχε τρελλή ζέστη από την ανοιχτή φωτιά που εχει κ ψήνει τις σούβλες!!
Κ τους συμπαθώ πολυ τους Αρμένιους γιατί μοιάζουν με εμάς τους Πόντιους!
Καλααα κ στη λαδοκολλα που φάγαμε ηταν πολυ ωραία,σε εκείνο το δρομάκι που ειναι δυο τρία μαγαζιά μαζι,όλα με λαδόκολλα.

Ααααχ του χρόνου που αν πάνε όλα καλα κ μπορέσουμε να κατέβουμε για πολυ καιρό το καλοκαίρι θα περασω μια βόλτα από Άλεξ που λεει κ η κουμπάρα μου!
Τωρα να δεις Νικολετα ποσα μαγαζια με λαδοκολλες εχει εκεινος ο δρομος!!!!Γενικα η πολη εχει πολλα μερη για φαγητο...
Αντε ωραια να ρθειτε Αλεξ και να βρεθουμε κιολας....θα χαρω πολυ!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕλένηΚ έγραψε:Βρε κορίτσια σήμερα όλο το απόγευμα έχω την αίσθηση ότι νιώθω την μικρή όταν γυρίζει. Επίσης νιώθω ελαφριούς γδούπους προς τα πίσω ή προς την κύστη μου..
Να ησυχάσω ότι είναι η μπέμπα ή είναι τίποτα συσπάσεις Θεέ μου??
Ελενακι η μικρη σου κανει τη δειλη της εμφανιση σημερα....απολαυσε το!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 328109 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia's έγραψε:
ΕλένηΚ έγραψε:Βρε κορίτσια σήμερα όλο το απόγευμα έχω την αίσθηση ότι νιώθω την μικρή όταν γυρίζει. Επίσης νιώθω ελαφριούς γδούπους προς τα πίσω ή προς την κύστη μου..
Να ησυχάσω ότι είναι η μπέμπα ή είναι τίποτα συσπάσεις Θεέ μου??
Ελενακι η μικρη σου κανει τη δειλη της εμφανιση σημερα....απολαυσε το!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 328109 

Αχ τι καλά!!! Αντε καιρός της είναι!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 654316 

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας και απο εμενα!!!!καιρο εχω να μπω και ελπιζω να μην με ξεχασατε..εβαλα καινουρια φωτο τη κοιλιτσα μου!!!!!μεγαλωσε και εμενα...τι μου κανετε;;;δεν εχω προλαβει να σας διαβασω ελπιζω ολες καλα να εισαστε..εγω καλα την τεταρτη εχω γιατρο και θα του πω να μου βγαλει μια εγχρωμη μεγαλυτερη φωτο του μπεμπακου!!!!σας φιλω ολες!!!!ματς μουτς...!!!!!! Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε ελενακι που στεναχωριοσουν! Σιγά σιγά κανει αισθητή τη παρουσία της!
Ηταν η ώρα τής!

Αναστασία ωραία θα ηταν να Βρισκόμασταν οοοολες, περιοδεία σε όλη την Ελλάδα σα τα θέατρα, σε κάθε πόλη από μια γνωριμία!!

Νινααα που είσαι καλεεε? Καλώς μας βρήκες κ παλι!ελπίζω να είστε καλα κ εσύ κ η κοιλίτσα σου!

Καλε ΚΟΡΙΤΣΙΑ κ κάτι άσχετο-σχετικό, αύριο τι θα κανετε με μπακαλιάρο?με τι το συνοδεύετε εκτός σκορδαλιάς?
Εγω τον έβγαλα να ξεπαγωσει μέχρι αυριο το πρωί,ευτυχώς ειναι έτοιμος ξαλμηρισμενος από πολυ καιρό κ το γλύτωσα,γιατί το φοβάμαι κ λίγο μήπως δε πετυχενε κ δεν ξαλμηριζε σωστά!
Περιμένω πως κ πώς,αγαπωωωωω μπακαλιάρο ΚΑΙ σκορδαλιά!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι να κανω βρε νικολεττα μου εδω ολη μερα με το μικρο τρεχω και δε προλαβαινω να μπω!!!!τωρα τον πηρε λιγο η πεθερα κ μπηκα αλλα σε λιγο θα τον φερει παλι..μπακαλιαρος ε;;;;μιαμ μιαμ...και σκορδαλια αν και ο αντρουλης δεν την τρωει εγω την πεθαινω..... θα φαμε στην πεθερα αυριο οποτε δεν κανω τιποτα.....

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σου βρε Νίνα!! Τι ωραία κοιλίτσα!!!!

Νικολέτα εγω θα την αποφύγω την σκορδαλιά γιατί δεν θα την αντέξει το στομάχι μου... μάλλον θα κάνω έναν απλό πουρέ για μένα..

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω λιγακι θα κανω γιατί άμα μείνει τι να τη κάνω μετά!δε μπορώ να μη φαω αν καο φοβάμαι μη με πιάσει καμία καουρα, την τελευταία φορα δε έπιασε ευτυχώς!θα κανω κ μια πατατοσαλατα!

Νίνα τι να κανεις,με τα μωρουλια μας ετσι είναι,κ εγω έτρεχα με τα ξένα στη δουλειά οοοολη μερα κ τωρα ανυπομονώ να τρεχω για το δικο μου!!
Τυχερή που δε θα κανεις τίποτα, εμενα όπως ειπα λείπει,αλλα έχω το πεθερό μου κ δε θέλω να τον αφήνω, ειναι βέβαια πολυ πιο βολικός από τη πεθερά μου,αλλα καμια φορα ρίχνει κ αυτός τις μπηχτες του αλλα πιο κομψά, θέλω να τον ευχαριστήσω αύριο να μη μπορεί να παραπονεθεί!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!Τι κάνετε κορίτσια μου;Εγώ σήμερα ξύπνησα με τις κινήσεις της μικρής μου!τι ευχάριστο ξύπνημα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 654316 

Τελικά όλες ιστορίες κ μετακινήσεις είχαμε καλέ..

Ελένη άντε από εδώ κ πέρα θα σε ταράξει κ σένα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 654316 

Αναστασία(Μπου) να είσαι καλά κοπέλα μου,είχες μέρες να μπεις κ ανησυχήσαμε.Όλα καλά θα πάνε!

Αναστασία κ Νικολέτα εφαγα κι εγώ σε ένα από τα μαγαζάκια με τη λαδόκολλα,δεν έχω λόγια να εκφράσω Very Happy 

Νίνα μεγάλωσε κι εσένα η κοιλίτσα!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 215994 
χρονια πολλα σε οσες εχουν εορταζοντες!!
πολυ νυστα σημερα.......
γιορταζει ο κουμπαρος κ καπου θα παμε παλι να παρουμε τον αερα μας!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες εγκυουλες!!!!
χρονια πολλα κοριτσια μου!!
και του χρονου με τα μπεμπακια μας!!!
χρονια πολλα και σε οσους γιορταζουν ή εχουν καποιον δικο τους που γιορταζει!
Μπου, καλως ορισες και παλι στην παρεουλα μας!!
Νινα, μεγαλωσε και εσενα η κοιλιτσα σου!!
Ελενιτσα, τσουπ!να τη και η δικη σου μικρουλα!!!εκανε την εμφανιση της!απο εδω και περα θα την νοιωθεις συνεχεια!
Καλημερα και στις υπολοιπες εγκυουλες!
Εμεις σε λιγο θα παμε μ' ενα φιλικο ζευγαρι να προσκυνησουμε στην ενορια μας που γιορταζει και εχει πανυγηρι (Ευαγγελιστρια).
Μετα εχει γαυρακι τηγανιτο με πατατοσαλατα.
Ωραια μερα παλι σημερα, αλλα εχει λιγακι αερακι......

 flower flower flower flower 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα κ χρονια πολλα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!
Καλα να περάσετε σημερα σας ευχομαι!
Κ εμείς καλό καιρό έχουμε σήμερα, λέγονταν καλο εννοώ χωρίς βροχή, αλλα από χθες έβγαλε παλι παγωνιά!μη μας κανει κανένα τρελό όπως πέρισυ τετοια εποχή που χιονιζε!

Αντεεεε να ξεκουνηθω γιατί δε με βλέπω να προλαβενω να κανω το μπακαλιάρο!

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα σας κοριτσαρες!!!χρονια πολλα στους εορταζοντες...ηρθε η αδερφη μου κ πηρε τον μικρο και πηγαν εκκλησια για να κοινωνησει..εγω χουζουρεψα αρκετα..τωρα τον πηρε ο μπαμπας του και πανε να μαζεψουνε χορτα για να τα φτιαξει η πεθερουλα μαζι με τον μπακαλιαρο και τα ψαρακια...και σκορδαλια φυσικα...τωρα ειμαι αραχτη!!!!καλα ειναι να αραζεις που και που...αυτα τα νεα μας...φιλουρες!!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χου χου που είστε όλες?
Στις βόλτες μάλλον κ καλα κανετε!
Τωρα ξεμπερδέψα από τη κουζίνα από τις 11 κ κάτι κ ειναι δυο κ μισή!
Καθαρισα κιολας, τωρα αραζω γιατί κουραστηκα πραγματικά κ κατακαηκα επίσης με τα τα λάδια!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέτα αυτά έχουν τα τηγανητά γι'αυτό δεν τα πολυθέλω..τα φοβάμαι πολύ τα λάδια που πετάγονται για να μην πω ότι σου κάνουν όλη την κουζίνα κ@λο!Ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 669659 

Παίζει να είμαι η μόνη που σήμερα αντί για ψαρικό έκανα μια νοστιμότατη γιουβαρλόσουπα που την λιγουρεύομαι καιρό Laughing Laughing 

Πώς τα περάσατε σήμερα;εγώ σπίτι,χαλαρά κ διάβασμα.τώρα που έφτιαξε ο καιρός όλο έξω θέλω να είμαι!
Αχ δείτε αυτό..τι γλυκό
http://www.imommy.gr/vrefos/anaptiksi/article/1804/erwtas-me-thn-prwth-matia/

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι κανετε συνεγκυουλες;;;;εγω εσκασα στο φαι..αχ!!!!αυτη η σκορδαλια αντε να την χωνεψω τωρα....πως τα περασατε;;;;

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσακια! Τι κανετε; Εμεις σημερα
Μονο μπακαλιαρο δεν φαγαμε! Ο αντρας μου τον σιχαινεται και γω εχω ενα ασχημο αποθημενο! Αυριο δουλεια :-(

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι Τζενακι μου τιποτα δεν έπαθα βρε, λίγο στα χέρια πιτσιλιχτηκα κ νομίζω η Μπλουζα μου πρέπει να καταστράφηκε,μου σταξε το λάδι κ την έβγαλα κατευθείαν,την μουλιασα σε ζεστό νερό με απορρυπαντικό,ελπίζω να μη μείνει η λαδια!!
Μου έκανε όντως μια κουζίνα χάλια και προς το τέλος που κάηκε όλο το λάδι ντουμανιασε κ δεν έβλεπα,έπρεπε να ανοιξω όλα τα παράθυρα!
Κουράστηκα γιατί ψεκασα παντού μετά και καθαρισα κιόλας για να μη μείνουν, πολυ ορθοστασία κ με ενόχλησε,ξάπλωσα κ σηκώθηκα τωρα!
Αύριο έχω άλλες δουλειές κ βαριέμαι απίστευτα,αλλα ο αντρουλης κανει απεργία στη δουλειά κ θα ναι εδώ θα τα κάνουμε μαζί!
Δεν εισαι η μοναδική που έφαγε κρέας,δες το θέμα τι μαγειρεύετε σήμερα πολλές κάνανε άσχετα φαγητά!!κ εμείς δε νηστευουμε αλλα λέω λόγω της ημέρας ας φάμε το ψαράκι.

Νίνα κ εμενα μου κάτσε η σκορδαλιά λίγο,μου βγήκε δυνατή,αλλα ευτυχώς δεν με έπιασε ακομα καουρα από το σκόρδο.

Ελευθερία καλή ξεκούραση σημερα ακόμα κ καλή δύναμη για αύριο στη δουλειά!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!!
Εδώ είχε σούπερ μέρα!!
κατέβηκα παρέλαση με την αδερφη μου και τα μικρά της γιατί ο σύζυγος παίζει στην φιλαρμονική κ ήμουν μόνη..
Μετά φάγαμε μπακαλιάρο τέλειο, παντζάρια, εγώ πουρέ κι αυτός σκορδαλιά!!!
Φιλιά σε όλες!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να μαι κ εγωωωωωω!!!
εφαγα γαυρο γιατι η βγηκε λυσσα ο μπακαλιαρος που εκανε η μανα μου και δε μπορουσα με τιποτα.
πειναω και τωρα.τι να με κλ@σουν τα χαμψια που λεμε κ μεις οι ποντιοι?
ρε σεις τα χω χεσει με τα χαπια μου,δεν τα παιρνω τις ιδιες ωρες καθε μερα,σημερα το πχ ξεχασα να παρω τον πρωινο σιδηρο και το ασβεστιο.πειραζει πολυ λετε? Embarassed 


ααααααααχχ εμεις δεν ξερω αν καναμε μ@λ@κεια η οχι κοριτσια αλλα ανοιξαμε δουλειες με φουντες στο σπιτι λογω των παλιων υδραυλικων που εχουμε και δεν παιζει να τα κανουμε με τιποτα τα προσεχη 2-3 ετη λογω μωρου.εχουμε αδειασει ολο το σπιτι,(τα δωματια και το μπανιο τα καναμε το καλοκαιρι που μας περασε ανακαινιση)και αυριο θα ξηλωσουν τα πλακακια και μεχρι το σαββατο υπολογιζουμε (και ελπιζουμε)να τελειωσει ο υδραυλικος.εε μετα θα πεσει τσιμεντο,θα περαστει πλακακι,και θα περασουμε τη νεα μας κουζινα...εεε μεχρι το πασχα δε θα γινουν αυτα??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 20 534787 scratch 
ειπαμε ευκαιρια τωρα που ο αντρας μ λειπει για δουλεια σε αλλη πολη και θα ερθει ξανα πισω το πασχα,εε ετσι θα ειμαι εγω εδω να επιβλεπω και θα μενω στους γονεις μου,γιατι το καλοκαιρι μεναμε μεσα ταυτοχρονα με την ανακαινιση και ηταν σκ@τ@!!!!!!!!!!
ουφφφφ την απλωσα τη μπουγαδα μου...

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωωωχ Μαρακι δουλειές με φούντες κ εσεις!
Κ εγω όλο το καλοκαίρι ειχα ένα σπίτι βομβαρδισμενο γιατί ανακαινισαμε το μπανιο που είχε τα μαύρα του τα χάλια!κάθε μερα έπρεπε να καθαρίζω οοοολες τις σκάλες τρεις ορόφους γιατί τα μπάζα κ οτι άλλο ηταν τα κατεβαζαν με τα χέρια κ γινόταν όλα σκατα!
Αλλα καλητερα τωρα γιατι αργότερα όπως είπες με το μωρό δε θα μπορέσετε άνετα!
Εμείς έχουμε το δωματιάκι του μωρού που ξεκινήσαμε εδω κ δυο μήνες,άντε άδειασε ντουλάπες κ πετα σκαρταδουρα,μετά να βγει όλη η ταπετσαρία.αύριο ο άντρας μου πρέπει να ξυσει όλους τους τοίχους ξανά για να μπορέσουμε να βάψουμε όταν δεήσει ο κύριος,μέσα Μαΐου έχουμε πει να ρθουν τα έπιπλα,δηλαδή μετά το Πάσχα το αργότερο πρέπει να χει τελειώσει!

Τα χάπια δε πειραζει αν δε τα πάρεις μια μέρα,κ εμενα καμία φορα μου τελειώνουν κ μέχρι να τα ανπληρωσω περνάν δυο μέρες,ο γιατρός μου εχει πει μέχρι 3 μέρες δεν πειράζει.παίρνουμε τοσα πολλα ώστε τα αποθέματα μας εχουν γεμίσει για γα καλά!
Πόσα πέρνεις την μέρα κ τι είδος?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Ωωωχ Μαρακι δουλειές με φούντες κ εσεις!
Κ εγω όλο το καλοκαίρι ειχα ένα σπίτι βομβαρδισμενο γιατί ανακαινισαμε το μπανιο που είχε τα μαύρα του τα χάλια!κάθε μερα έπρεπε να καθαρίζω οοοολες τις σκάλες τρεις ορόφους γιατί τα μπάζα κ οτι άλλο ηταν τα κατεβαζαν με τα χέρια κ γινόταν όλα σκατα!
Αλλα καλητερα τωρα γιατι αργότερα όπως είπες με το μωρό δε θα μπορέσετε άνετα!
Εμείς έχουμε το δωματιάκι του μωρού που ξεκινήσαμε εδω κ δυο μήνες,άντε άδειασε  ντουλάπες κ πετα σκαρταδουρα,μετά να βγει όλη η ταπετσαρία.αύριο ο άντρας μου πρέπει να ξυσει όλους τους τοίχους ξανά για να μπορέσουμε να βάψουμε όταν δεήσει ο κύριος,μέσα Μαΐου έχουμε πει να ρθουν τα έπιπλα,δηλαδή μετά το Πάσχα το αργότερο πρέπει να χει τελειώσει!

Τα χάπια δε πειραζει αν δε τα πάρεις μια μέρα,κ εμενα καμία φορα μου τελειώνουν κ μέχρι να τα ανπληρωσω περνάν δυο μέρες,ο γιατρός μου εχει πει μέχρι 3 μέρες δεν πειράζει.παίρνουμε τοσα πολλα ώστε τα αποθέματα μας εχουν γεμίσει για γα καλά!
Πόσα πέρνεις την μέρα κ τι είδος?

ααα με νιωθεις δηλαδη!! κ συ μπανιο ε??πφφφ αντε να δουμε....

παιρνω 1 σιδηρο το πρωι,ενα αναβραζον ασβεστιο το μεσημερι και το βραδυ 1 σιδηρο κ ενα φυλικο οξυ.αυτααααααα

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ααα εσυ παιρνεις αρκετα φαρμακακια! Λογικο να τα ξεχνας. Εγω μονο 1 σιδηρο την ημερα και τις πολυβιταμινες ανα δυο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις