Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 38]

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε ναι σιγά σιγα τελειώνεις κ τωρα με το μωράκι πιστεύω θα μείνεις πάνω ε?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ κ εγω με το δικο μου ειμαι από 15 μαζι,αυτός βέβαια ηταν 25 τοοοοτε!κλείνουμε 10 χρονια φέτος!ήμουν στο σχολείο οταν ερχόταν κ με έβλεπε,έχω κανει κοπάνες να τρέχω στα αεροδρόμια να τον προιπαντησω η να τον αποχαιρετήσω η για να έρθω Γερμανία να τον δω!!δύο χρονια ήμασταν στο πήγαινε ελα!
Από μικρές στα βάσανα όλες μάς!

Πάντως έχω να πω Τζενακι μπράβο σας που αποφασίσατε υπέρ του παιδιου,εννοώ για τη φάση που βρίσκετε ο κόσμος πλέον κ για το οτι εισαι ακομα φοιτήτρια κ από ηλικία σχετικά μικρούλα,κ ο άντρας σου το ίδιο!!οι περισσότεροι δυστυχως αποφασίζουν κατά,ούτε καν φοιτητές αλλα κ παντρεμενοι ακόμα!! Δε χαριζονται τα μωράκια,θελει κόπο κ πολυ αγάπη,αλλα δε το εκτιμούν όλοι αυτό!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλες to be και καλη βδομαδα να εχουμε!!!
εγω το αντρουλη τον γνωρισα στα 25 μου και στα 30 παντρευτηκαμε και εχουμε ακριβως (ακριβως ομως γτ εχουμε ιδια μερα γενεθλια!) 5 χρονια διαφορα!
για να πω την καθαρη μου αληθεια εγω ειμαι απο εκεινες που πιστευουν οτι οι εφηβικοι ερωτες δεν κρατανε διοτι καθως μεγαλωνουμε αλλαζουμε.....οχι βεβαια οτι δεν υπαρχουν εξαιρεσεις, εννοειται πως υπαρχουν!στο δικο μου περιβαλλον βεβαια δεν εχει συμβει αυτο.....ολα τα ζευγαρια (μεσα σ' αυτα και ο αδερφος μου)που παντρευτηκαν πολυ μικροι και εκαναν παιδια ή ηταν μαζι απο μικροι δεν καταφεραν να τα βρουν μεγαλωνοντας......

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Σήμερα τα κατάφερα κ σηκώθηκα νωρίς γιατί έχω πολλές δουλειές να κάνω..Πώς είστε;;

Ναι ναι θα μείνουμε κ οι 3 μαζί!
Καλέ όλες από μικρές μας μάγεψαν τα αγόρια,πόσες είμαστε;; Razz Νικολέτα έχω περάσει τόσους αποχαιρετισμούς..παίζει τα δάκρυά μου να έχουν ποτίσει σε πολλά μέρη της ελλάδας κ όπου μπορείς να φανταστείς,δύσκολο πράμα..Πώς είναι που είστε μαζί τόσα χρόνια;

Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύτηκα να το συνειδητοποιήσω κ ήμουν σε σοκ λίγο για το πως θα διαχειριστώ κ τις σπουδές μου που είμαι μόνη εδώ.Νομίζω ότι μια χαρά το χειριστήκαμε κ δε μετανιώνω.Σε μια τέτοια ηλικία μπορεί να σου φαίνεται εμπόδιο ένα μωράκι αλλά με θέληση και την κατάλληλη στήριξη όλα τα καταφέρνεις.Εντάξει αντικειμενικά δε θα κανεις ό,τι έκανες πριν γίνεις γονιός,όμως πιστεύω όταν το ζευγάρι έχει γερές βάσεις συνεχίζει να ζει κ να περνάει όμορφα μαζί με το νέο μέλος..Τείνω να πιστεύω πως όλα αυτά που διαβάζω τόσο καιρό στα βιβλία μου ισχύουν,όλες οι σχέσεις θέλουν δουλειά είτε είναι παιδί-γονιός είτε ζευγάρι απλά το θέμα είναι κατά πόσο έχεις τη διάθεση να δουλέψεις τις σχέσεις σου για να είναι όσο καλύτερες γίνεται!(με έπιασε πάλι κ ξέφυγα Razz )

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοιλιτσες !!!!
εμεις ειμαστε 3.5 χρονια μονο μαζι! κ εχουμε 12 χρονια διαφορα!η αληθεια ειναι πως δεν τον πιστευα στην αρχη οτι ειναι τοσο αλλα τελικα αληθεια μ ελεγε Razz 
δεν του πολυφαινεται ειναι η αληθεια και γελαστηκα!
Τζενακι μπραβο πουλακι μου,πολυ ωριμα σκεφτεσαι!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου κ μπεμπουλινια!!!
τι κανετε??
εγω σημερα εχω γιατρο!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 215994 
πιστευω θα κανονισουμε κ τη β επιπεδου ε???

βλεπω η πλειοψηφια κοντευουμε τη δεκαετια εε???
μπραβο κοριτσια!!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Σοφία περιμένουμε νέα από τον γιατρό! Εμείς κανονίσαμε για 5/4 για β' επιπέδου θα είμαι 22+1 αν θυμάμαι καλά..

Με τον άντρα μου γνωριστήκαμε όταν ήμουν 19 και σπουδάζαμε στην Καβάλα. Είχαμε κοινούς φίλους οι οποίοι έκαναν τα πάντα να μην γνωριστούμε γιατί θεωρούσαν ότι δεν έπρεπε αφού θα κατέληγε σε φιάσκο!!! Τελικά γνωριστήκαμε μόνοι μας στο άσχετο και όταν το μάθαν τραβούσαν τα βυζιά τους!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 
Μένουμε μαζί από τότε με εξαίρεση 9 μήνες που πήγε φαντάρος κι είμαστε μαζί όπως λέει το τικεράκι από κάτω 8,5 χρόνια περίπου.

Νομίζω το θέμα αν κρατανε νεανικές σχέσεις ή όχι έχει να κάνει με την ωριμότητα και τα απωθημένα του καθενός. Αν δεν έχεις απωθημένα γιατί να μην πάει καλά??  Wink  Wink 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ απο μενα!!! Ειχα καιρο να μπω! Δν ημουν κ δν ειμαι κ πολυ καλα ψυχολογικα λογω συσπασεων!!!! Τεσπα! Σας διαβασα ολες!!! ;-)
Χαιρομαι που ειστε καλα κ που ετοιμαζετε πραγματακια!!! Τριχοφυια εχω κ εγω στην κοιλια!!! Κ πριν που ειχα κοριτσακι κ τωρα που δν ξερω παλι εχω οποτε μηπως δν παιζει ρολο το φυλο αλλα ο οργανισμορ της καθε γυναικας!;
Την πεμπτη εχουμε β επιπεδου κ ελπιζω να ναι ακομη κλειστος κ μακρυς ο τραχηλος μου κ καλα το μωρο μου(αν κ ολη μερα μου "μιλαει")!!!
Κοριτσακια κ εμεις 10χρονια ειμαστε μαζι! 20χρονων μπουμπουκι με πηρε!!! Αλλα παντρεμενοι απ το 2011κ ειναι 4χρονια μεγαλυτερος μου!!!! Κ εμεις απο αποσταση τα 4!!! Πολυ κλαμα,πολυ κτελ!!!χαχαχαχαχα!!!
Αυτα!!!
Ακομη χουζουρευω!!! Ευτυχως εχω ταπερακι απ τη μαμα!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου έγραψε:Καλημερα κ απο μενα!!! Ειχα καιρο να μπω! Δν ημουν κ δν ειμαι κ πολυ καλα ψυχολογικα λογω συσπασεων!!!! Τεσπα! Σας διαβασα ολες!!! ;-)
Χαιρομαι που ειστε καλα κ που ετοιμαζετε πραγματακια!!! Τριχοφυια εχω κ εγω στην κοιλια!!! Κ πριν που ειχα κοριτσακι κ τωρα που δν ξερω παλι εχω οποτε μηπως δν παιζει ρολο το φυλο αλλα ο οργανισμορ της καθε γυναικας!;
Την πεμπτη εχουμε β επιπεδου κ ελπιζω να ναι ακομη κλειστος κ μακρυς ο τραχηλος μου κ καλα το μωρο μου(αν κ ολη μερα μου "μιλαει")!!!
Κοριτσακια κ εμεις 10χρονια ειμαστε μαζι! 20χρονων μπουμπουκι με πηρε!!! Αλλα παντρεμενοι απ το 2011κ ειναι 4χρονια μεγαλυτερος μου!!!! Κ εμεις απο αποσταση τα 4!!! Πολυ κλαμα,πολυ κτελ!!!χαχαχαχαχα!!!
Αυτα!!!
Ακομη χουζουρευω!!! Ευτυχως εχω ταπερακι απ τη μαμα!!!

Ουυυυυφφφ!! Επιτέλους βρε κορίτσι αγχωθήκαμε που είσαι! Χαίρομαι που είσαι καλά!!!!! Χαλαρωσε και μην κάνεις τίποτα! Όλα καλα θα πάνε και μην μας ξεχασεις και μας αφήσεις χωρίς νέα έγκυες γυναίκες κι αγχωνόμαστε!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σαι καλα ελενιτσα!!! Οχι θα κανω την εμφανιση μου απο δω κ περα!!! Δν κανω κ τπτ ολη μερα! Μονο μαθημα σπιτι μου καθιστη! Μια φορα στις 2βδομαδες(κ αν) παω κ για κανα καφε!!!! Με αμαξι καθιστη! Τι αλλο να κανω;;; Βαρεθηκα! Κ την αλλη φορα προσεχα! Ολη μερα ακινητη σ ενα κρεβατι κ τι καταλαβα;;;!!! Τιποτα!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα τα ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου!
τι κάνετε?
Σοφακι με το καλό, να μας πεις νέα!

Τζένη θα συμφωνήσω με τη Μαρία,όντως ειναι ώριμη η σκέψη σου, χαίρομαι γι'αυτό!ξέρω από τις φιλενάδες μου κ από συγγενείς που δε "πρόσεξαν" κ τη κάνανε τη πατάτα μετά κ με στεναχωρεί πολύ αυτό το γεγονός!
Που ρώτησες πως ειναι που είμαστε μαζι τόσο καιρό,τι να σου πω?δύο χρονια ήμασταν σε απόσταση, εγω Θεσσαλονίκη αυτός εδώ.πηγαινοέρχομασταν κάθε δύο με τρεις μήνες!πίκρα πολυ πίκρα!κ όλο μαλωναμε,με τις ώρες στα τηλέφωνα!στα 17 κ κάτι Παντρευτηκαμε κ ήρθα εδω!περάσαμε πολυ άσχημες καταστάσεις,είχαμε κ φάση που θέλαν να μας χωρίσουν κ εγω ήμουν πολυ χάλια ψυχολογικα, αλλα μας έκανε τελικα καλό!ακομα πιο άσχημα περασαμε πριν δύο χρονια μαυτο που συνεβει με το μωράκι μας αλλα αυτό ηταν το γεγονός που μας έδεσε πιο πολύ!έχω ακούσει οι περισσότεροι να απόμακρυνοντε μετά από κατι τέτοιο αλλα σε εμάς το αντίθετο!
Είμαστε κ οι δυο γκρινιάρηδες κ νευρικοί,πέφτει πολυ μαλωμα αλλα μέσα σε 10 λεπτά εχει ξεθυμανει.νομίζω οσο περναει ο καιρός καλητερευουμε!

Ωωωωωχχχ την ιστορία της ζωής μου εγραψα πάλιιιιι!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:Να σαι καλα ελενιτσα!!! Οχι θα κανω την εμφανιση μου απο δω κ περα!!! Δν κανω κ τπτ ολη μερα! Μονο μαθημα σπιτι μου καθιστη! Μια φορα στις 2βδομαδες(κ αν) παω κ για κανα καφε!!!! Με αμαξι καθιστη! Τι αλλο να κανω;;; Βαρεθηκα! Κ την αλλη φορα προσεχα! Ολη μερα ακινητη σ ενα κρεβατι κ τι καταλαβα;;;!!! Τιποτα!!!


Άντε βρε κ μας ανησυχησες,τι καλα που εμφανιστηκες πάλι! Προσοχή θελει παντα, ας σου πει ο γιατρός τι πρέπει να προσεχεις,σου εύχομαι καλα αποτέλεσματα οποτε κ αν πας!
Τι να κανεις κ εσυ Κοριτσακι,υπομονή!θα περάσει ο καιρός!
Κ εγω έχω θεματακι με τον τράχηλο αλλα ακομα δεν είμαστε νομίζω σε τέτοιο στάδιο,πιστεύω από την 28η κ μετά θα με προσέξει ο ντοκ, γιατί κ την άλλη φορά στην 27η με 28η το είδαμε οτι άνοιξε.θα πάω σε μερικές μέρες να του κλαφτω κ να του πω οτι φοβάμαι μήπως ξανασυμβεί και να με κοιτάξει, γιατί αλλιώς θα περιμένω μέχρι τις 17.04. Που έχω ραντεβού!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολετα κ εμας μας εδεσε υπερβολικα το συμβαν!! Ειμαστε αυτοκολλητοι πια!! Μονο τουαλετα δν παμε μαζι!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μολις μου ακυρωσε το ραντευου!!!  Twisted Evil 
την πεμπτη λοιπον...

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!!!σοφακι μαζι θα χουμε ραντεβου!!!! τι ωρα εχεις; Εμεις 9το βραδυ!!!! Θα χουμε διπλα ελπιζω ευχαριστα νεα!!! ;-)

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:Α!!!σοφακι μαζι θα χουμε ραντεβου!!!! τι ωρα εχεις; Εμεις 9το βραδυ!!!! Θα χουμε διπλα ελπιζω ευχαριστα νεα!!! ;-)

τις 6 το απογευμα!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109
θα εχουμε!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσακια......Τι κανετε;;;;
Εγω καλα,μολις εφαγα,μου ακυρωσαν και τρεις ωρες μαθημα και αραζω τωρα....αυτο παλι με τις ακυρωσεις τι να πεις....τα σημερινα παιδια εντελως στον κοσμο τους....εμεις τοτε σιγα μην παιρναμε τηλ την καθηγητρια και ακυρωναμε......
Χτες ειχε πολυ ωραια μερα εδω και τη βγαλαμε στο κτημα ολη μερα....το ευχαριστηθηκα...ησυχια και φυση!!!Εκανα και τις. βολτιτσες μου,εφαγα και το παγωτακι μου και ολα καλα....
Εμεις κοριτσια με τον αντρουλη ειμαστε μαζι 4 χρονια....και παντρεμενοι 2!!
Και εμεις ειχαμε τα πανε ελα,για 2 χρονια...τι μαρτυριο Θεε μου....ειμαστε απο αλλες πολεις...
Μετα αρραβωνιαστηκαμε και εγκατασταθηκαμε στην πολη του....ομως εγω δε μπορεσα με τιποτα να προσαρμοστω....και ηρθαμε Αλεξανδρουπολη μονιμα εδω και εναμισυ χρονο...Ο καλουλης μου εκανε τα αδυνατα δυνατα να ρθουμε αφου μ εβλεπε πως δε την παλευα εκει....μου ελειπαν οι δικοι μου το μερος μου,ολα....
Η αληθεια ειναι πως τον ειχα αρρωστησει απο τη γρινια μου,δε μπορω ολη μερα και κλαματα....
Αυτος απο τη μερια του,παρολο που απο μικρος εφυγε απο την πολη του,με ακολουθησε χωρις ποτε να γκρινιαξει .....δε το ξεχνω ποτε αυτο!!!!!!!!
Αναστασια ευτυχως που εμφανιστηκες....ανησυχησαμε!!!!χαιρομαι που ολα ειναι καλα,να σκεφτεσαι θετικα!!!!
Οσον αφορα τις τριχες ποτε δεν ειχα προβλημα,ημουν απο τις τυχερες...και εξακολουθω στα ιδια επιπεδα....
Το απλωσα το σεντονακι βλεπω....... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 
Φιλακια!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου μου ετσι ειναι, κ εγω δε πίστευα οτι θα αντεχαμε αλλα ο καλός θεουλης μας έδωσε δύναμη!οσο να ναι οι άντρες τα περνουν όλα πολυ κατακαρδα κ φοβούνται λίγο παραπάνω,αλλα ήτανε δίπλα μου μέχρι τη τελευταία στιγμή κ ειδα πόσο αγαπιόμαστε!τωρα φοβατε ακομα πιο πολύ, ακομα κ σπίτι που κάθομαι κ δε βγαίνω πολυ όλο τηλέφωνο με περνει κ μου γράφει!!χαίρομαι γιατί ειδα κ βλεπω οτι θα ειναι ένας τέλειος μπαμπάς!!

Anastasia's δε θυμάμαι αν σε ξαναρωτησα από που είστς/καταγεστε κ οι δυο? νομίζω είχα ρωτήσει για Αλεξανδρούπολη, ειναι οι κουμπάροι μου από κει κ είχαμε έρθει για δυο μερουλες,περάσαμε πολυ ωραία κ ειχε πέσει πολυυυυυ φαΐ!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφία 26 έγραψε:
Μπου έγραψε:Α!!!σοφακι μαζι θα χουμε ραντεβου!!!! τι ωρα εχεις; Εμεις 9το βραδυ!!!! Θα χουμε διπλα ελπιζω ευχαριστα νεα!!! ;-)

τις 6 το απογευμα!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109
θα εχουμε!!!!

Άντε βρεεε...αυτοί οι γιατροί!εμενα ο δικός μου μου δίνει νωρίς το πρωί παντα ραντεβού αλλα το παει με το πάσο του κ μου τι δίνει λίγο!έχω ραντεβού στις 9 κ πάω παρά τέταρτο,κ με παίρνει η και μισή η και στις 10!μας δίνει βέβαια χρόνο για ερωτήσεις κλπ αλλα κ πάλι αργούμε κάθε φορά να μπούμε!
Αλλα κ εσάς 9 το βράδυ κ 6 το απόγευμα λίγο αργά ίσως!αν ειναι κάνεις εξετάσεις αίματος πας εξωτερικα?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλέ κορίτσια μην με αγχώνεται και ανακοινώσω στην πεθερά την γέννηση του παιδιού κ όχι της εγκυμοσύνης!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 19 328109 

Νικολέτα εδώ Ελλάδα δεν σου κάνει ο γιατρός τις αιματολογικές (στον ιδιωτικό τομέα τουλάχιστον) όταν πας στο ραντεβού κάνεις τον υπέρηχο κ ότι άλλο είναι του γυναικολόγου κι έπειτα σου γράφει τις εξετάσεις και τις κάνεις σε μικροβιολογικό με το ταμείο σου (βιβλιάριο+ λίστα εξετάσεων)τις επόμενες ημέρες κ πας τα αποτελέσματα.
Ραντεβού και ειδική εξέταση αίματος μαζί μου κάνει μόνο ο αιματολόγος.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε ξέρω γι'αυτό ρωτάω, εχουν αλλάξει τα πράγματα όμως κ στην Ελλάδα υπάρχουν κ γιατροί που εχουν και κατι υπέρ-ιατρεια κ λέω ισως μερικοί τα κάνουν κ εκεί.εδω εμενα οι βοηθοί του μου περνουν αιμα κ κάνουν κ τα εμβόλια κ οτι άλλο ειναι να γίνει.απλά τα μπουκαλάκια στέλνει κάπου άλλου κ του στέλνουν τα αποτελέσματα η τα στέλνουν και σε εμενα.

Πως τα καταφέρνεις ρε συ Ελένη κ δε το χει μάθει ακόμα?δε βλεπεστε καθόλου?

Εμενα η δικιά μου ακομα κάτω είναι,την εδωσα φωτογραφίες κατι σταυρούς που με άρεσαν για τα βαφτίσια να χει μια γραμμή να ξέρει τι να μου πάρει,την εδωσα κ λεφτά κ όλα καλα σκέφτηκα, εχει σχεδόν μια βδομάδα με εχει πριξει τι να παρω κ τι θέλεις ακριβώς δε με εξηγησες και και και!
έχω αναγκαστεί κ της εξηγώ τα ιδια όπως κ πριν να φύγει,δε θέλω να δείξω οτι με νευριασε γιατί θα με πει ΠΑΛΙ γλωσσου και συγκρατουμε!δεν ακούει οταν μιλάς μαζι της κ μετά βγαίνει κ από πάνω!
Τι να κάνω κιολας?από δω θα μου βγαίνει διπλή τιμή και μιας που πήγε λέω ας το πάρει από Ελλάδα που εχει κ μεγαλύτερη κ καλητερη ποικιλία!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νικολετα εγω ειμαι απο Αλεξανδρουπολη....ο συζυγος απο Σερρες..

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AngelMommy έγραψε:Δε ξέρω γι'αυτό ρωτάω, εχουν αλλάξει τα πράγματα όμως κ στην Ελλάδα υπάρχουν κ γιατροί που εχουν και κατι υπέρ-ιατρεια κ λέω ισως μερικοί τα κάνουν κ εκεί.εδω εμενα οι βοηθοί του μου περνουν αιμα κ κάνουν κ τα εμβόλια κ οτι άλλο ειναι να γίνει.απλά τα μπουκαλάκια στέλνει κάπου άλλου κ του στέλνουν τα αποτελέσματα η τα στέλνουν και σε εμενα.

Πως τα καταφέρνεις ρε συ Ελένη κ δε το χει μάθει ακόμα?δε βλεπεστε καθόλου?

Εμενα η δικιά μου ακομα κάτω είναι,την εδωσα φωτογραφίες κατι σταυρούς που με άρεσαν για τα βαφτίσια να χει μια γραμμή να ξέρει τι να μου πάρει,την εδωσα κ λεφτά κ όλα καλα σκέφτηκα, εχει σχεδόν μια βδομάδα με εχει πριξει τι να παρω κ τι θέλεις ακριβώς δε με εξηγησες και και και!
έχω αναγκαστεί κ της εξηγώ τα ιδια όπως κ πριν να φύγει,δε θέλω να δείξω οτι με νευριασε γιατί θα με πει ΠΑΛΙ γλωσσου και συγκρατουμε!δεν ακούει οταν μιλάς μαζι της κ μετά βγαίνει κ από πάνω!
Τι να κάνω κιολας?από δω θα μου βγαίνει διπλή τιμή και μιας που πήγε λέω ας το πάρει από Ελλάδα που εχει κ μεγαλύτερη κ καλητερη ποικιλία!

Όντως έχουν αλλάξει τα πράγματα στην υγεία! Τα υπεριατρεία συνήθως είναι υπεριατρεία γιατί ασχολούνται με τις εξωσωματικές κι έχω επισκεφθει κάποια από αυτά όταν έψαχνα ν'αλλάξω γιατρό..

Εμείς μένουμε Χαλκίδα κι η πεθερά στη Κω. Πλέον με τα καμώματά της έχουν μπει σχετικά όρια και πάμε εμεις στο νησί το καλοκαίρι πέρα από καποιες εξαιρέσεις που ήρθαν αυτοί κ μας έκαναν το βίο αβίωτο. Έτσι δεν με έχει δει.. Τα Χριστούγεννα αναγκαστικά κλείσαμε διακοπες παρόλο που ήμασταν ταπί για να μην πάμε κάτω ή να μην έρθουν αφού ήμουν 2 μηνων κ δεν ξεραμε αν θα προχωρήσει αυτή την φορά και το τελευταίο που μου έλειπε με τόσα φάρμακα ήταν η πεθερά. Ε μας έπαιρνε τηλ κι έβριζε γιατί δεν την καλέσαμε!!  Shocked  Shocked 
Τώρα το πάσχα το φοβάμαι μην μου έρθουν και δεν θα το αντέξω στην κατάστασή μου...

Ξέρω ξέρω κάνει ότι δεν ξέρει τι να πάρει αλλά αν το έπαιρνες μόνη σου την ξινή της ταπεινή γνώμη θα την έλεγε  Razz  Razz 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αααα ετσι τη γλυτωσες!!
Κ εγω έλεγα θα φευγαν παλι νωρίς φέτος ,σα πέρισυ που φύγαν μια βδομάδα μετά το Πάσχα κ γύρισαν Σεπτέμβρη,είχα ηρεμία ένα καλοκαίρι!αλλα φέτος με το μωρό θα φύγουν μέσα Ιουλίου κ θα γυρίσουν τέλος Σεπτέμβρη αναγκαστηκα γιατί έχουμε γάμο αλλιώς θα τη γλυτώνα μέχρι τον Οκτώβρη!
Ναι ακριβώς αυτό που λες με τη ταπεινή της γνώμη :o !!! Μα την έδωσα τις φώτο για μη μπορεί να πει δε με έδωσες να καταλάβω αλλα κ πάλι τα κατάφερε!της ειπα ξεκάθαρα λευκοχρυσο γιατί ειναι αγόρι χωρίς Χριστούλη,άρα ένα απλό, πόσο δύσκολο να ειναι να καταλάβει?
Τέλος πάντων,για κατι τετοια χαζά νευριαζω εγώ,μικρά μικρά που μαζεύονται!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anastasia's έγραψε:Νικολετα εγω ειμαι απο Αλεξανδρουπολη....ο συζυγος απο Σερρες..

Ααα ωραία βοριοελλαδιτες κ οι δύο!
Νομίζω στο χα ξαναπεί στη Αλεξανδρούπολη ειχαμε φάει στον Αρμένιο θα το ξέρεις σίγουρα!από τα καλύτερα που χω παει ποτέ!
Καλα εγω κλασσικά όπου κ αν πάω το φαΐ συγκρατω κ ετσι θυμάμαι!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι Νικολετα ο Αρμενιος ειναι τελειος!!!εκανε και επεκταση τωρα μεγαλωσε το μαγαζι....κι εγω ετσι ειμαι αμα φαω καπου καλα,το θυμαμαι μετα!!!!Καλοφαγουδες παιδι μου....χαχαχαχα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 28 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις