Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 38]

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:τα τανννννννννν!!!!!!!!!!

ωωωωωωωωωωωω φρεσκοκοιλίτσα!!!!
Ρε συ από που εχεις πάρει την μπλούζα αυτή?? Έχω φάει τον τόπο να την βρω (μέχρι κ μοναστηράκι) κ βρίσκα κάτι άλλες βλακείες...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενιτσα για δες εδω...
νομιζω και η μαρια ειχε πει την πηρε απο e-bay

http://www.ebay.com/bhp/funny-pregnancy-shirts

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Είχα ψάξει στο ebay γιατί το χρησιμοποιώ πολύ αλλά δεν το είχα βρει! Κάπως λάθος θα το έψαχνα!!
Γιούπιιιιιιι!!!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαράκι μεγάλωσε κι άλλο η κοιλίτσα!Είναι τελειο το μπλουζάκι!έχει κανει θραυση βλέπεις Razz 

Πόπη πλησιάζει η μέρα να δεις το κοριτσάκι σου κ να μπορέσεις να ξαναφάς σοκολατίτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 18 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου τι κανετε???
εμεις μολις ηρθαμε απο την πεθερα μου,εκει φαγαμε σημερα!
βεβαια σταματησαμε κ για ενα παγωτακι!!!  Very Happy 
εβαλα το φιλιππακο για υπνο κ ξαπλωσα λιγο γτ εχουμε παλι γενεθλια το απογευμα!

τζενακι με τον αντρα σου ειστε μαζι απο οταν ησουν 15???

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Μαράκι μεγάλωσε κι άλλο η κοιλίτσα!Είναι τελειο το μπλουζάκι!έχει κανει θραυση βλέπεις Razz 

Πόπη πλησιάζει η μέρα να δεις το κοριτσάκι σου κ να μπορέσεις να ξαναφάς σοκολατίτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 18 215994 



αμην παναγιτσα μου!!!
(και για τα δυο!) Very Happy Very Happy Very Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.....
εχω παρατηρησει οτι η τριχοφυια μου εχει ελλατωθει παρα πολυ (οχι οτι με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο)......στα ποδια ειδικα εχουν μεινει πεντε τριχες ολες και ολες, ακομα και στο μουστακι δεν βγαινουν οπως εβγαιναν....
εχει παρατηρησει καμια κατι παρομοιο;;;;

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.....
εχω παρατηρησει οτι η τριχοφυια μου εχει ελλατωθει παρα πολυ (οχι οτι με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο)......στα ποδια ειδικα εχουν μεινει πεντε τριχες ολες και ολες, ακομα και στο μουστακι  δεν βγαινουν οπως εβγαιναν....
εχει παρατηρησει καμια κατι παρομοιο;;;;

ναι,ποπακι!εγω το αντιθετο!
εχει γεμισει η κοιλια μου (γυρω-γυρω απο τον αφαλο) τριχες!!!
θυμαμαι ειχα κ στο φιλιππακο κ μερικους μηνες αφοτου γεννησα εφυγαν μονες τους!!!

ορμονικο ειναι,υποθετω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.....
εχω παρατηρησει οτι η τριχοφυια μου εχει ελλατωθει παρα πολυ (οχι οτι με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο)......στα ποδια ειδικα εχουν μεινει πεντε τριχες ολες και ολες, ακομα και στο μουστακι  δεν βγαινουν οπως εβγαιναν....
εχει παρατηρησει καμια κατι παρομοιο;;;;

ναι,ποπακι!εγω το αντιθετο!
εχει γεμισει η κοιλια μου (γυρω-γυρω απο τον αφαλο) τριχες!!!
θυμαμαι ειχα κ στο φιλιππακο κ μερικους μηνες αφοτου γεννησα εφυγαν μονες τους!!!

ορμονικο ειναι,υποθετω!



λες στα κοριτσια να τις χανεις και στα αγορια να βγαζεις;;;; τι να πω....σιγουρα πρεπει να ειναι ορμονικο, αλλα μου φαινεται περιεργο....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.....
εχω παρατηρησει οτι η τριχοφυια μου εχει ελλατωθει παρα πολυ (οχι οτι με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο)......στα ποδια ειδικα εχουν μεινει πεντε τριχες ολες και ολες, ακομα και στο μουστακι  δεν βγαινουν οπως εβγαιναν....
εχει παρατηρησει καμια κατι παρομοιο;;;;

ναι,ποπακι!εγω το αντιθετο!
εχει γεμισει η κοιλια μου (γυρω-γυρω απο τον αφαλο) τριχες!!!
θυμαμαι ειχα κ στο φιλιππακο κ μερικους μηνες αφοτου γεννησα εφυγαν μονες τους!!!

ορμονικο ειναι,υποθετω!



λες στα κοριτσια να τις χανεις και στα αγορια να βγαζεις;;;; τι να πω....σιγουρα πρεπει να ειναι ορμονικο, αλλα μου φαινεται περιεργο....

δεν εχω ιδεα!  Rolling Eyes 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χου χου να μαι πάλι!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ είχα κατι νεύρα μέχρι πριν λίγο!η μαμά μου πέταξε από Θεσσαλονίκη Μύκονο σημερα.την είχα κλείσει εισιτήριο με aegean και ως γνωστόν πλέον πρέπει να πληρώνουμε τη βαλίτσα έξτρα 15ευρω μαζι με τη κράτηση αλλιώς στο αεροδρόμιο κοστίζει 25 ευρώ!!η χειραποσκευη εννοειτε 8 κιλα τζάμπα όπως πάντα.παει κ η μανούλα μου στη Θεσσαλονίκη στο αεροδρόμιο κ στον ελεγχο τη λενε οτι πρέπει η χειραποσκευη να παει σαν αποσκευη κ να πλη ρώσει τα 25 ευρώ!
Πήρα κ εγω στην aegean κ τους τα έψαλα!λεει άμα ειχε υπέρβαρο ισως ΓΙΑΥΤΟ,ρωτάω τη μαμά κ λεει ειχε κ 5 κιλα περισσεύουμενα στη μεγάλη βαλίτσα κ δε την είπε κανείς να βγάλει από του χεριού κ να ισορροπήσει!ελεοοος δηλαδή τζάμπα τα λεφτά! εβρισα κιολας κ οι κλήσεις καταγράφοντε αλλα προσωπικά χεστηκα!μου την έδωσε πολυ άσχημα!κ το εισιτήριο κοστισε μονής διαδρομής 145 ευρώ παρακαλώ!! Αλλα εχει κ το μονοπώλιο κ τι να κάνεις?
Αφήστε τα!

Αμάν βρε με τα παγωτά κ τα γλυκά, μου χουν τελειώσει όλα!είχα ένα τέλειο παγωτό ben&jerry's με βανίλια,σοκολάτα κ στη μέση μια λωρίδα καραμέλα ρευστή!υπεεεερπαραγωγη λεμε!κ ο αντρουλης το τσάκισε κανονικά,εγω κρατήθηκα κ λεω ας μη το φάω όλο για να χω άμα έχω όρεξη κ αυτός τσουκου τσουκου το τελειωσε!!

Σιγά σιγά θα κανω κατι να φάω τωρα πεινασα!έχω πίτσα κ κάτι πρασσοπιτες κατεψηγμένες, στριφτες πολυ ωραίες όμως!κ σαλατιτσα!αύριο πάω για ψώνια γιατί δεν έχω τίποτα να μαγειρέψω!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη από ό,τι έχω διαβάσει λόγω ορμονών συμβαίνει αυτό με τις τρίχες,σε άλλες αυξάνονται σε άλλες μειώνονται.να χαίρεσαι που είσαι στην ομάδα της μείωσης Laughing εγώ μάλλον αύξηση παρατηρώ,πάντα είχα μπόλικες τριχούλες δυστυχώς κ τώρα αυξάνονται

Σοφάκι δεν είμαστε παντρεμένοι αλλά ναι είμαστε από την 1η Λυκείου μαζί Very Happy 

Καλά Νικολέτα μη μου την θυμίζεις την aegean γιατί με έχει εκνευρίσει αυτό το μονοπώλιο..μιλάμε για εκμετάλλευση όχι αστεία.ανέβηκαν τα εισιτήρια και επιπλέον πληρώνουμε κάθε φορά έξτρα και τη βαλίτσα.ευκαιρία βρήκαν κ τι να κάνεις δεν έχεις επιλογή..  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 18 679259 κ για κρήτη μόνο αυτή έχει πτήσεις.μια περιουσία μου έφυγε να κλείσω για πάσχα αλλά είμαι κ έγκυος κ δε γίνεται να φύγω με πλοίο..

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
poppaki έγραψε:ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.....
εχω παρατηρησει οτι η τριχοφυια μου εχει ελλατωθει παρα πολυ (οχι οτι με χαλαει, αλλα μου φαινεται περιεργο)......στα ποδια ειδικα εχουν μεινει πεντε τριχες ολες και ολες, ακομα και στο μουστακι  δεν βγαινουν οπως εβγαιναν....
εχει παρατηρησει καμια κατι παρομοιο;;;;

ναι,ποπακι!εγω το αντιθετο!
εχει γεμισει η κοιλια μου (γυρω-γυρω απο τον αφαλο) τριχες!!!
θυμαμαι ειχα κ στο φιλιππακο κ μερικους μηνες αφοτου γεννησα εφυγαν μονες τους!!!

ορμονικο ειναι,υποθετω!



λες στα κοριτσια να τις χανεις και στα αγορια να βγαζεις;;;; τι να πω....σιγουρα πρεπει να ειναι ορμονικο, αλλα μου φαινεται περιεργο....

Μπααα κι εγω εχω βγάλει κάτι γουρουνισιες κατω απο τον αφαλό , κάτω απο το σαγονι και φουντωσαν στην μασχάλη ενω στα ποδια αραιωσαν..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω ρε κοριτσια γενικα ειμαι πολυ τριχωτη γι' αυτο μου εχει κανει εντυπωση!!!

να και ενα καλο της εγκυμοσυνης!!!
ελπιζω μετα να μην αρκουδιασω!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
**μησε τα κ άφησε τα που λέμε Τζενακι!
Παλιότερα πετουσαμε με Germanwings από δω για κάτω κ τυχε να πληρώσω 80 η 100 ευρώ πάνε έλα Γερμανία Ελλάδα η αντίστροφα!!!! Παμφθηνα!! μετά ακριβινε παααρα πολυ κ τη κόψαμε γιατί κ εκει έπρεπε να τα πληρώσεις όλα έξτρα από βαλίτσα μέχρι νερό καφέ κλπ. Πετούσαμε μόνο με aegean λέω ελληνική γιατί να μη τα δώσω εκει,αλλα σκατουλες κ εκει πλέον!κ πλέον συνεργάζεται με την ολυμπιακή οποτε ούτε από κει μπορείς να κλείσεις σαν εναλλακτική!
Υπάρχει κ η Astra Airlines ελληνική αλλα δεν εχει πολλά κ συχνά δρομολόγια,δε ξέρω αν πετάει Ηράκλειο από Θεσσαλονίκη.ξέρω για Χιο Σάμο νομίζω κ εξωτερικό κατι λίγα.

Κατά τα αλλα που λέτε για τις τρίχες εγω ακομα δεν έχω πρόβλημα,στις μασχάλες είχα λίγο περισσότερο παντα αλλα γενικά ειμαι σε φυσιολογικά επίπεδα!
Το χω ξαναπεί...με το ξύρισμα ειναι το πρόβλημα!πρέπει να πάρω ένα καθρέφτη λίγο μεγαλύτερο!στα πόδια κανεις μια αποτρίχωση με κρέμα κ ντάξει αλλα άλλουουουου δυσκολεύουν τα πράγματα!!
Στο πρόσωπο όλα καθαρά,εκτός από σπυράκια που πετιούνται κάθε τόσο!έχω πάρει ένα σετ καθαρισμού από το Body shop εδω κ μια βδομάδα κ κάτι,βοηθάει πολύ,τα περισσότερα σπυράκια ξεραθηκαν κ εξαφανίζονται σιγα σιγά!

Αααααχ τι τραβάμε κ εμείς οι εγκυμονουσες!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολετα με το ξυρισμα εχω αρχισει και εγω εχω θεμα!ακομα δεν θελω καθρεφτακι αλλα ζοριζομαι.....το κανω με την αφη!
σπυρακια και εγω εχω, παντα εβγαζα, ειδικα στο πηγουνι!ο δερματολογος μου ειχε πει οτι ειναι ορμονικο......τυχαιο;;δεν νομιζω!
εγω ακομα φοβαμαι ρε κοριτσια να βαλω κατι επανω μου απο κρεμες!!!
ελπιζω να μου περασει αυτη η φοβια που μου δημιουργηθηκε με την αλλεργια.....σημερα πχ ξυρισα ποδια (ειχα πανω απο μηνα να τα κανω Embarassed )και δεν εβαλα τπτ γτ φοβαμαι....μονο στο προσωπο εβαλα λιγη bepanthol γτ ειχε ξεραθει πολυ και στην κοιλια αυτες τις μερες βαζω μονο κηραλοιφη που ειναι απολυτως φυσικη, αλλα λαδωνομαι και τσαντιζομαι! Twisted Evil 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι εσύ εχεις κ το θέμα με την αναφυλαξια κ εγω στη θέση σου δε θα βάζα κρέμες.αλλα γενικά δεν απαγορεύεται, εγω στη πρώτη εγκυμοσύνη μέχρι κ αποτρίχωση με κερί έκανα στα πόδια, αν κ πονούσε πολύ αλλα δε μπορούσα να σκυψω μέσα στη μπανιέρα δεν ήθελα κ να γλιστρησω,ηταν κ καλοκαίρι κ φορούσα όλο φούστες αφού δε με έκανε τίποτε άλλο!
Στη κοιλιά αυτη την εβδομάδα δεν έχω βάλει τίποτα,βρήκα κ εγω μια κεραλοιφη από μια μάρκα με φυτικά burt's bees λέγετε κ εχει κ μωρουδιακα,λίγο ακριβά βέβαια αλλα λέω να τη πάρω γιατί ειναι κ για το μωρό ταυτόχρονα.έβαζα ένα λίπος σα βαζελινη ως τωρα αλλα δεν μπορώ άλλο ειναι πολυ παχυρευστο κ με ενοχλεί.δεν εχουν ανοίξει κ πολυ οι ραγάδες μου ειναι ακομα άσπρες σα το δέρμα,τις είχα ούτως η άλλως.
Παντα από το Body shop έπαιρνα ήδη περιποίησης που ειναι κατά μεγάλο μέρος φυτικά,αλλα εχουν κ λίγο αλκοόλ η παραφινες σε μερικά προϊόντα αλλα δε με εχουν πειράξει ως τώρα.για το πρόσωπο πρώτη φορα πήρα κ βοήθησαν κατευθείαν.ειναι η συλλογή με Τειοδενδρο -Teatree.
Επίσης ως τώρα χρησιμοποιούσα την ενυδατική με Ρόδι του Κορρε.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω γενικα ειμαι πολυ του φυτικου καλλυντικου τυπου κορρε, apivita ή του φαρμακευτικου. ποτε δεν μου αρεσαν τα καλλυντικα απο μεγαλες εταιρειες τυπου estee lauder, clinique και τετοια. ασε που εχω ακουσει και για πολλες αλλεργιες λογω του οτι εχουν πολλα χημικα!
μια φιλη παλια θυμαμαι εβαζε κονσιλερ της clinique και μια μερα ηρθε πρησμενη!της ειχε κανει τρελη αλλεργια στα ματια!
η αληθεια ειναι πως οσο πιο φυτικα τοσο καλυτερα!!!
η φυση ειναι σοφη και εχει τις λυσεις για τα παντα!! Wink Wink 
το ιδιο εχω αρχισει να κανω και στην καθαριοτητα. εχω αντικαταστησει τον καθαρισμο μερικων πραγματων με φυτικα ειδη οπως ξυδι, σοδα και τετοια. ειναι θαυματουργα!!! Wink Wink

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι, εγω πιο παλιά που είχα προβλημα με το δέρμα στο πρόσωπο όλο σπυράκια κ μαύρα στίγματα,ξεκινησα με ένα σετ της neutrogena για νεανικό δέρμα κ δεν έκανε τίποτα!μετά έδωσα ποσά λεφτά στη clinique με τα γνωστά σετ κ μάλιστα με πρόταση της αισθητικού της clinique με έκανε τεστ για να δούμε ποιο ταιριάζει καλητερα και τελικα τζάμπα πήγαν τα λεφτά!πολυ αλκοόλ έχουν μέσα οι λοσιόν ειδικά κ δε βοήθησε καθόλου τα έπαιρνα 3 μήνες!
Αυτά από τα Body shop κόστισαν 12 ευρώ τα 3 κομμάτια,τζελ καθαρισμού, λοσιόν κ μια κρέμα σε τζελ, είχα 10 ευρώ δωροεπιταγη γιατί είμαι συχνή πελάτισσα κ έχω κάρτα με πόντους.η συλλογή αυτη εχει χίλια δύο πράγματα,λάδι προσώπου,μάσκα,Scrub,μαντηλάκια αλλα η κοπελα μου είπε αυτά ειναι τα βασικά τα υπόλοιπα ειναι συμπληρωματικά.ενώ της clinique με είπε άμα δε τα πάρεις όλα μαζι δε κάνουν δουλειά!
Καλός κ ο ΚΟΡΡΕΣ αλλα εδω ειναι πανάκριβα τα προϊόντα του, φαντάσου ένα κραγιόν το πήρα από Μύκονο 14 ευρώ κ από δω 18,50!η κρέμα καλή αλλα μόνο για ενυδάτωση κ επίσης πανάκριβη!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ έχω θέμα με την περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής κορίτσια,με την αφή τα κάνω όλο κ κάτι μου ξεφεύγει κάθε φορά αλλά τι να κάνω..
Νικολέτα δεν είχα σκεφτεί καθόλου αυτό που λες ότι σε λίγο καιρό δε θα είναι κ τόσο εύκολο να είμαστε σκυφτες μπροστά για να ξυρίσουμε πόδια.. Rolling Eyes 
ευτυχώς τώρα που είναι κ χειμώνας κάνω με αποτριχωτική μηχανή τα πόδια κ έχουν γίνει αδύναμες κ πιο αραιές οι τρίχες.
από κρεμούλες εγώ βάζω κεραλοιφή ή αυτή που είχα πάρει της frezyderm στην κοιλιά,όπως μου έρθει κάθε μέρα κ μία της fissan που πήρα για το στήθος.για πρόσωπο έχω μία κορρές.

Πόπη καλά κάνεις και προσέχεις με τις κρέμες να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζενακι κατι άσχετο...τσεκαρα αυτη την εταιρία Astra Airlines που σε ειπα, πετάει καθημερινά από Σητεία για Αθήνα κ αντίθετα.τιμές απλής διαδρομής γύρω στα 40 με 60 ευρώ, δηλαδή κανένα 100αρι με 120 πες πάνε έλα.για Θεσσαλονίκη δεν εχει από Κρήτη!!ειναι Charter και τα δρομολόγια αλλάζουν ανάλογα την εποχή,αλλα έγραφε ας ΠΟΥΜΕ από Θεσσαλονίκη για Χίο Π.χ. από 37 ευρώ, για Μύκονο κ Σαντορίνη για το Πάσχα 68 ευρώ. Ας το χουμε υπόψη μας, δε ξέρεις ποτέ το πως αλλάζουν τα δρομολόγια, μπορεί κ να χει κατι που μας βολεύει!θα το πω κ τη μανούλα να ξέρει άλλη φορά μη μας πιάσει κοροιδο η aegean!!
Εσύ Θεσσαλονίκη πετάς?

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Πόπη από ό,τι έχω διαβάσει λόγω ορμονών συμβαίνει αυτό με τις τρίχες,σε άλλες αυξάνονται σε άλλες μειώνονται.να χαίρεσαι που είσαι στην ομάδα της μείωσης Laughing εγώ μάλλον αύξηση παρατηρώ,πάντα είχα μπόλικες τριχούλες δυστυχώς κ τώρα αυξάνονται

Σοφάκι δεν είμαστε παντρεμένοι αλλά ναι είμαστε από την 1η Λυκείου μαζί Very Happy 

Καλά Νικολέτα μη μου την θυμίζεις την aegean γιατί με έχει εκνευρίσει αυτό το μονοπώλιο..μιλάμε για εκμετάλλευση όχι αστεία.ανέβηκαν τα εισιτήρια και επιπλέον πληρώνουμε κάθε φορά έξτρα και τη βαλίτσα.ευκαιρία βρήκαν κ τι να κάνεις δεν έχεις επιλογή..  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 18 679259 κ για κρήτη μόνο αυτή έχει πτήσεις.μια περιουσία μου έφυγε να κλείσω για πάσχα αλλά είμαι κ έγκυος κ δε γίνεται να φύγω με πλοίο..

τζενακι δεν εχει σημασια που δεν εχετε παντρευτει (στο να λεγετε αντρας σου)!!!
μπραβο σας μωρε!!!!και εγω οταν τον γνωρισα 17 ημουν!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέτα μου σ'ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση αλλά δυστυχώς εμένα με βολεύουν μόνο το ηράκλειο κ τα χανιά,η σητεία μου πέφτει μακρυά.ναι θεσ/νικη θα πάω.από χανιά έχει η ryanair αλλά είναι φραγκοκίλερ και αυτή σου χρεώνει το παραμικρό.οπότε πάλι στην aegean καταλήγω..να σου πω πλέον δε με καίει τόσο τέρμα το πάνω κάτω επιτέλους Smile 

Σοφάκι δεν το συζητώ μετά από τόσο καιρό που είμαστε μαζί τον νιώθω άντρα της ζωής μου αλλά στο διευκρίνισα γιατί είναι πολλοί που νομίζουν ότι επειδή είμαι έγκυος είμαστε παντρεμένοι Razz 
Από μικρές και οι δύο μας με τα αντράκια!!εμένα μου αρέσει που είμαστε από πιο μικρά μαζί,όλοι πίστευαν ότι επειδή ήμασταν κ μικρά δε θα πήγαινε πολύ η σχέση αλλά πάλι τη διαφορά κάναμε Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 28 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις