Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 38]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια!!! εκανα ενα μπανακι κ καθισα λιγο να δω ραδιο αρβυλα,με πιασε μια πεινα αλλο πραγμα,εφαγα σουβλακι σημερα το μεσημερι στις 3 και μετα λιγο σοκολατιτσα και ενα παγωτο γιαουρτι ετσι για το καλο των προβιοτικων  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz  Razz .εε τι να με κρατησει...κ το πρωι κουλουρακι εφαγα κ τσαγακι....
μαλλον θα πεσω να ξεχασω την πεινα μου!! Razz 
Ποπακι καλη επιτυχια αυριο στη β επιπεδου! περιμενουμε νεα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποπακι καλή επιτυχία αύριο με ηρεμία πάνω απ'όλα!

Τζενακι κ εμενα εχει αρχίσει να μου τη δίνει λιγάκι με τη τουαλέτα!σημερα πήγα για μπάνιο έπρεπε να πάω πριν,μου ήρθε κατά τη διάρκεια κ όταν μπήκα για ντουζ μετά!μέσα σε 45 λεπτά 3 φορές!
Πίνω κιολας μπόλικο νεράκι αλλα κ πάλι δε γίνετε,Ποοοοσοοο να πας πια?

Θα πάω κ εγω γιατρουλη κατά τις 11 κ 30 αύριο!
Καληνυχτα με όνειρα γλυκά κ απονηρευτα!

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα ή μάλλον καλημέρα, αφού τώρα θα κοιμάστε οι περισσότερες!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλωσόρισμα και εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να έχετε μία καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!
Αααααα, και να θυμάστε ό,τι όσα κιλάκια και να πάρετε, μην αγχώνεστε γιατί θα τα χάσετε Very Happy Στον γιο μου πήρα 16 (ημουν 3 μήνες κρεβάτι), τα οποία έχασα στον χρόνο και μέχρι να κλείσει τα 2 είχα χάσει άλλα.... 7 cheers 
Όσο για τις καούρες που διάβασα, όντως είναι πρόβλημα!Φανταστείτε πως σήμερα μπήκα στηον 7ο και δεν λένε να με αφήσουν....
Δυστυχώς δεν θυμαμαι όλα τα ονόματα, αλλά σιγά σιγά θα σας μάθω!Καλά αποτελέσματα σε όσες εχουν γιατρό αύριο.
Φιλάκια στις κοιλίτσες σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 417472 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κορες!! παλι σκατοκαιρο εχουμε εδω,ομως ξυπνησα με πολυ διαθεση μιας κ το απογευμα θα δω τη χοντρουλα μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ μολις συνεννοηθηκα με τη μαια για τα μαθηματα ανωδυνου!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 2 βδομαδες την εψαχνα κ δεν την εβρισκα!!μετα το πασχα θα με ειδοποιησει!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!!!!Καλό μήνα να έχουμε!!!
Έδω ήλιος σήμερα...ευτυχώς...
Χτες βράδυ κορίτσια,ο μπέμπης είχε μάλλον λοξυγκα  Laughing Laughing 
Και ταυτόχρονα χτυπούσε και μπουνιες!!!!Μιλάμε πολύ γέλιο,λέω,εκνευρίστηκε το καημενούλι!!!! Razz Razz 
Ποπάκι και Μαράκι καλά αποτλέσματα σήμερα!!!Τυχερούλες!!!Θα δείτε τα μπεμπουλίνια!!!!
Κι εγω κορίτσια με τη συχνοουρία εχω ένα θέμα....το βράδυ σηκώνομαι 2 με 3 φορές!!!Πολύ σπαστικό!!!
Πάω να σαβουρώσω τίποτα τώρα!!!!Τα λέμε...Φιλάκια!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα τσούπρες και καλό μήνα!!!!

Καλέ όλες γιατρό σήμερα????? Καλά αποτελέσματα!!!! Άντε κι εμείς το σάββατο πρωί έχουμε β' επιπέδου Very Happy Very Happy 

Μαρία τί καλά που θα αρχίσεις μαθηματάκια!! κι εγώ θέλω αλλά δεν έχω ιδέα αν κάνουν, ποιοι κάνουν και που εδώ Χαλκίδα  Crying or Very sad Crying or Very sad 
Έχω μια υπόνοια ότι έχεις αρχίσει ήδη κι αγχώνεσαι  Rolling Eyes  Rolling Eyes  don't

Ψευταπριλιά σήμερα  Twisted Evil  Twisted Evil  πολύ ωραία μέρα για να το πουμε στα πεθερικά να το νομίζουν για πλάκα  Twisted Evil  Twisted Evil  αλλά θα περιμένω και το σάββατο να κάνω την β'επιπέδου!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα! Τι κάνετε?

Ημέρα των ραντεβού σήμερα ολές μαζι!τι καλά!
Χαχαααχαα Ελένη καλο το αστειάκι σου!
Μαράκι κ εμενα η μαία μου κανει μαθήματα,ξεκινάω 16 Μαΐου μέχρι 15 Ιουνίου νομίζω και δυο φορές θα ρθει κ ο σύζυγος μαζι.
Από τη μια λέω γιατί να πάω αφού ξέρω τι με περιμένει κ τον άντρα μου το ίδιο,αλλα κ παλι το σκέφτομαι κ λέω ισως μάθουμε κ κατι καινούριο,κανεις κ γνωριμίες με αλλες έγκυες που θα ειναι μαζι τα μωράκια μας ΚΑΙ μας τα πληρώνουν κιόλας οποτε δε χάνουμε τιποτα!
Εσενα πόσο καιρό πανε κ πόσο κοστίζουν?ιδιωτικά τα κάνει η μαια η σε ιατρειο/νοσοκομειο?

Τωρα κ εγω θα σηκωθώ να φάω κατιτίς να συμμαζεψω κ λίγο!τι θα κάνω με τόση ξάπλα βρε κορίτσια?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανετε;;; Καλη αποτελεσματα απ τους γιατρους σημερα!!!! να χορτασετε τα ζουζουνακια σας!!!!! Εμεις καλα!!! Την μ.τριτη ξαναεχουμε ραντεβου!!! Μπηκα κ στον κτγ ολα καλα!!!! Εχω δραστηρια-ζωηρη μητρα αλλα τπτ ανησυχητικο!!!!!
Εδω δν εχει κανενα σεμιναριο ουτε θηλασμου,ουτε ανωδυνου τοκετου(αν κ 90% θα κανω κ.τ.) ρε γαμωτο!!! Τπτ απολυτως!!!
Καλωσηρθατε οι καινουριες κοιλιτσες!!! Με το καλο τα μωρακια ολα!!!!! Διδυμομανουλα τελεια που ειναι ενα κ ενα τα ζουζουνακια!!!!!
Σε 82μερες μπαινω στο μηνα μου!!!χαχαχαχα!!!
Φιλια σε ολες!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ειμαι αγχωμενη για τη διαδικασια της γεννας,για το τι ακολουθει χεζομαι κυριολεκτικα,θα τα καταφερω?θα τ ακουω οταν κλαιει η θα κοιμαμαι του καλου καιρου?θα τα παω καλα??? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 

τα μαθηματα ειναι δωρεαν μεσω ΙΚΑ Νικολετα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 654316 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσόπουλα!Τι κάνετε;Ατελείωτος ήλιος και πάλι σήμερα..μπήκε για τα καλά η άνοιξη  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 328109 

Νικολέτα κι εγώ έτσι,δε λέω ότι δεν πίνω νερό αρκετό μπορώ να πω αλλά τι κατάσταση είναι αυτή βρε παιδί μου..

Μαρία κι εγώ αυτά σκέφτομαι!παραδόξως δεν αγχώνομαι με τη γέννα(ακόμα).αφήστε που βλέπω όλο όνειρα που σχετίζονται με τον θηλασμό..

Εγώ έλεγα να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο Έλενα όπου θα πάω να γεννήσω μάλλον αλλά δε με βόλεψε για το πάσχα κ λέω να κλείσω θέση να πάμε την πρώτη εβδομάδα του ιούνη.ελπίζω να προλάβω κ να μη με προλάβει η μπέμπα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και καλο μηνα συνεγκυουλες!!!
η μπουμπου ειναι σουπερ!!!
μια χαρα ολα!!!ηρεμησα βρε κοριτσια.....
ειμαστε 634γρ και πεισματαρες!!!ειχε βαλει που λετε το ενα χερι κατω απο το κεφαλι και δεν το εβγαζε με τπτ!!!με σκουνταγε ο γιατρος.....με ξανασκουνταγε.....τελικα το εβγαλε καποια στιγμη και μας εριξε 2 μουτζες!!!πολυ γελιο!!!μεχρι και ο ντοκ ελεγε: κοιτα την, κοιτα την!!!
αχ τι παιδι να κανω!!!στο ενα ποδι θα με εχει!!
μας εβγαλε και μια φωτο 4d, αλλα ειναι μικρουλα και δεν φαινεται καλα!!!
εγω νομιζω οτι μου μοιαζει.....ο αντρας μου λεει μοιαζει σε κεινον.....αντε βρες ακρη!!!
ααα ο τραχηλος μου ειναι καλος 3.3 μακρυς, μια χαρα μου ειπε....
μας δωσανε και 2 κουτακια με δωρα!!

κοριτσια οσον αφορα τον θηλασμο εγω εχω κλεισει θεση σε αυτα τα σεμιναρια που κανει η εταιρεια "μητρικος θηλασμος". ειναι την κυριακη στην αγ.παρασκευη και εχει και πρακτικη.....δειτε το και στο φβ, εχει και φωτο!βεβαια εχω ηδη κανει και της nutricia μεσω διαδικτυου που ηταν πολυ ενδιαφερον, αλλα αυτο εχει και πρακτικη και ειναι αλλιως οταν τα βλεπεις και στην πραξη......οποια ενδιαφερεται ξερω οτι κανει 1 φορα τον μηνα.....αλλα πρεπει να κλεισεις θεση νωρις.....
αυτα κοριτσακια μου....
εχω φροντ και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!με επιασε και η μεση μου....... Twisted Evil 
anyway, καλο απογευμα σε ολες τις κοιλιτσες!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τέλεια Ποπάκι!Όλα μια χαρά!Μπορείς να ηρεμήσεις τώρα!θα σας χορέψει στο ταψί η μικρή ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 654316 

κι εγώ λέω να πάω σε αυτό που λες στην αγ.παρασκευή αλλά με βολεύει του ιούνη,οπότε αν πάνε όλα καλά μέχρι τότε θα κλείσω για 1 ιουνίου!να πας να μας πεις εντυπώσεις Smile

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΑΑΧ να μαι παλι!
Έχω ώρα που ήρθα αλλα μιλούσα με τη μανούλα!έχω πάρει μια κάρτα κ εχω 500 λεπτά τζάμπα για Ελλάδα γιατί ως τωρα μου χει βγει ο κούκος αηδόνι με τις κάρτες!

Κ με εμάς όλα καλ είπε η γιατρός, δεν την ήξερα γιατί ειναι καινούρια αλλα μου φέρθηκε παρα πολύ καλα κ ηταν πολύ καλοσυνατη,πράγμα που πρώτη φορα ειδα με γυναίκα γιατρό,παντα σε κατι βλαμμενες έπεφτα!
Δε μου είπε πόσο μεγαλώσαμε,κοίταξε τον τράχηλο λεει μακρύς γύρω στα 4εκ οποτε μια χαρα κ κλειστός, μετά κοίταξε κ τα αγγεία του Λώρου κ λίγο τον πλακούντα κ εκει όλα καλα.την είπε για τους σφαχτες που είχα κ λεει δε χρειαζετε να φοβάμαι κ άμα έχω κατι περίεργο η να πάω από κει η να ξαπλώσω μέχρι να ηρεμήσω,πράγμα που κάνω πάντα.
Σε δυο βδομάδες θα πάω παλι που έχω το κανονικό μου ραντεβού. Με εβαλε κ ΚΤΓ πρώτη φορά αλλα σταματούσε που και πού,τον ενοχλησαμε τον κύριο νομίζω!παλι κωλο μας έδειχνε,τι να πω αυτό το μωρό μου πεισματαρικο!
ΑΑΑΧ ειναι τα καρκινακια νομίζω που βγαίνουν με τοσο πείσμα, αν κρίνω κ από το μπαμπα μας!!

Κατά τα αλλα τι κάνετε ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου?
Λέω να κάνω κανένα μακαρονακι με σαλτσα ντομάτα σήμερα γιατί βαριέμαι!έχω κ λίγο κρεατακι από Χθες να το φάει ο αντρουλης κ τη βγάλαμε κ σήμερα!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια! Ποπακι και Νικολετα τελεια τα νεα απο τα μπεμπακια.

Ποπακι ποση ωρα κρατησε η εξεταση? Ειχες φαει γλυκακι πριν?

Ποπη το αισθανομαι οτι θα παω με τις καουρες μεχρι τη γεννα. Παλι χτες το βραδυ αγκαλια με τα ξινομηλα ολη νυχτα.

Ελενη εσυ το Σαββατο Β επιπεδου ε? κοντευεις....
Εγω βλεπω οτι η Αναστασια και η Μαρια εχουν ΠΗΤ σε 70-80 μερες και τρελλαινομαι!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νυσταζω αφορητα αλλα λεω να μην κοιμηθω γιατι μετα θα μαι σα ζομπι μετα.
Νεκταρια καλα το ξεχασαμε ,τι το θυμιζεις!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 

Νικολετα μια χαρα κ εσυ κ ο τραχηλος!αντε να ηρεμησεις.

εγω εχω στις 8 ραντεβου.

εφαγα μακαρονια με κιμα.

ριξαμε τσιμεντο στο σπιτι και σε καμια 10-15 μερες στρωνουμε το πλακακι,μεχρι τοτε θυμαμαι τα νεανικα μου χρονια κ τη βγαζω στη μανα μου που εχει κ αυτη ραντεβου σημερα στις 7 να κλεισει ημερομηνια να βγαλει το θυροειδη της.
νομιζω η συγκεκριμενη περιοδος της ζωης μου ειναι η πρωτη μεχρι τωρα που εχω τοοοοσα διαφορετικα πραγματα στο μυαλο μου κ οοοολη μερα σκεφτομαι σκεφτομαι σκεφτομαι......τσιτα θα βγει κ η μπεμπα με τοσα ζορια που εχω στο κεφαλι μου..... Rolling Eyes 

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ συγγνωμη Μαρακι μου, δεν το ηθελα να σε αγχωσω...
Εχεις δικιο, εχεις πολλα και διαφορετικα στο μυαλο σου αλλα να σκεφτεσαι οτι ολα τα πραγματα μπαινουν παντα σε μια σειρα πολλες φορες χωρις να το πολυκαταλαβεις. Βεβαια οταν ειναι μπροστα μας, στο μυαλο μας ειναι βουνο.
Πιστευω το απογευμα που θα δεις το κοριτσακι σου θα ξαναπαρεις τα πανω σου!


Αναρωτιεμαι και η Σοφια με τον μικρο τι να κανει... Ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nektarini έγραψε:Αχ συγγνωμη Μαρακι μου, δεν το ηθελα να σε αγχωσω...
Εχεις δικιο, εχεις πολλα και διαφορετικα στο μυαλο σου αλλα να σκεφτεσαι οτι ολα τα πραγματα μπαινουν παντα σε μια σειρα πολλες φορες χωρις να το πολυκαταλαβεις. Βεβαια οταν ειναι μπροστα μας, στο μυαλο μας ειναι βουνο.
Πιστευω το απογευμα που θα δεις το κοριτσακι σου θα ξαναπαρεις τα πανω σου!


Αναρωτιεμαι και η Σοφια με τον μικρο τι να κανει... Ελπιζω να ειναι ηδη καλυτερα.

ελα βρε αστειευομαι.... Smile Smile Smile 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσακια!!!!
Πως ειμαστε;;;;
Μια χαρα σας βλεπω....
Νικολετα πολυ ωραια τα νεα σου κι εσενα....μπραβο!!!
Νεκταρια οντως ειμαστε στην τελικη ευθεια!!!
Πολλες φορες βλεπω τις μερες και δε το πιστευω...αντε να περασουν ησυχα να ξαλαφρωσουμε και να δουμε τα νινακια μας επιτελους ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 
Μαρακι μην αγχωνεσαι ολα θα γινουν...απλα ετσι ειμαστε...μας τρωει η αγωνια και το στρες παντα!!!
Ας πιω ενα χυμουλι πορτοκαλι τωρα να παρω δυναμεις...
Φιλακια!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 328109 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέτα τέλεια τα νέα σου!!! Ελπίζω να ξεαγχώθηκες  Smile Smile 

Νεκταρία μου ναι φτάνει το Σάββατο  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 328109 

Μαράκι εισπνοή, έεεκπνοή!!! Όλα καλά θα πάνε! Δεν νομίζω να αγνοήσεις την τσιριδούλα της μικρής σου και να μην ξυπνάς..!! Και να θες δεν θα μπορείς!! Περιμένουμε νέα από την μπέμπα κι από την μαμά σου  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εεε όσο να ναι μου φύγε λίγο το άγχος!

Άντε Μαρακι με το καλο κ εσύ σημερα στο γιατρουλη! Κ εγω μακαρονια εκανα με σάλτσα ντομάτα κ μανηταρια μια χαρα βολευτηκαμε!ειναι κ ο κουνιαδος μου εδώ τωρα θα πιούμε καφεδάκι για τη χώνεψη!την έχω καταβρει εδώ κ 3 μέρες που Εχει ζεστουλα κ φτιάχνω Φρεντο καπουτσίνο ντεκαφεινε κ πίνω...μμμμμιαμ μιαμ μιαμ!αφού δεν έχουμε παραλία να τον πιούμε κάπως πρέπει να τη βολεψουμε!

Ποπακι κ εσένα σε ξέχασα,ωραία τα νέα σου, μπράβο η μπουμπου σου!όσο για τον ποιον μοιαζει, σου λέω οτι όλα τα μωράκια τον πρώτο καιρό,μοιάζουν τον πατέρα!ετσι λένε κ έχω την εντύπωση οτι ισχύει,γιατί όσα μωράκια η παιδακια ξέρω ετσι ηταν και μετά σιγα σιγά αλλάξανε λιγάκι κ πήρανε τα χαρακτηριστικά τους!
Εγω παντα λέω ας με μοιάζει το μωράκι μας αλλα να μη πάρει τη μύτη μου γιατί δε με αρέσει καθόλου!ειναι λίγο ποντιακή!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλησπερα!!
δυστυχως με ειδοποιησαν απο το σεμιναριο μητρικου θηλασμου οτι ειχαν κλεισει οι θεσεις και δεν θα μπορω να συμμετεχω..... Sad Sad Sad 
ελπιζω να προλαβω τον επομενο μηνα γτ οι θεσεις ειναι πολυ περιορισμενες και συμμετοχες παρα πολλες..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 
ελπιζω να τα καταφερω τον μαιο!!!
αχ πειναω.....λεω να παω να κανω ενα κλαμπ σαντουιτσ.....
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 334589  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 334589  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 334589 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μμμμμ Club sandwich...!βάζεις ζαμπον?γιατί βραστό κανει να φάμε.

Εγω θα τσακισω ένα σοκολατενιο muffin που πήρα από το φούρνο το μεσημέρι κ θα κάνω κ καφεδάκι γιατί το Φρεντο έγινε χάλια!το αφρογαλο ηταν σκέτο γάλα,δε μου βγήκε αυτη τη φορά!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επεστρεψα,ολα καλα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 215994 
η χοντρουλα μου πηγε 1245 γραμμ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ,μεγαλωσε το σκατιαρικο μου... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 534787 

επιανε τον λωρο ρε κοριτσια και γελουσαμε με το γιατρο,επισης καταπινε υγρο ή χασμουριοταν,μαλλον καταπινε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 328109 
τραχηλος,πλακουντας ολα φυσιολογικα.

αααα εγω ειμαι 1.5 κιλο πανω,μεσα σ ενα μηνα.με ειπε με τα κιλα μου τα παω πολυ καλα κ φαινεται κιολας οτι δεν εβαλα,ειμαι συνολο συν 3.5.ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 688264 
άμαχος πληθυσμός εδώωωωωω!! Στο ψυγείο έχω μόνο γιαουρτάκια και μερέντα και με σκοτώνετεεεεεε!!! Θα υποκύψω στην μερέντα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 4872 

Μαρία μόνο 3,5??? εγώ είμαι +11 θεε μου! Για την καμπύλη τι σου είπε??

Άσχετο αλλά η αδερφή μου στον μεγάλο έτρωγε και πήρε 15 κιλά και στον μικρό δεν έτρωγε και πήρε πάλι τα ίδια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 28 606100 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις