Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
163 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 163 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 38]

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας εγκυούλες!Πολύ όμορφα τα πραματάκια σας!Κορίτσια εμείς σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά για παρκοκρέβατο 2 επιπέδων..δεν έχουμε καταλήξει όμως.αλλιώς μία απλή κούνια γιατί δεν έχουμε χώρο.

κουράστηκα σήμερα ρε γαμώτο.!έκανα δουλειές κ αυτό το σκύψε-σήκω με πέθανε.νομίζω θέλω ξεκούραση!καλά άλλαξε κ η ώρα κ βγήκα εκτός προγράμματος δεν προλάβαινα σήμερα.αει στο καλό κάθε φορά!

Πόπη στείλε κανένα κομμάτι σπανακόπιτα αν σου περισσεύει. Razz περιμένω να φύγω για πάσχα να φάω από τα χεράκια της γιαγιάκας μου!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια μου χάθηκα αλλά με τα παιδιά δεν προλαβαίνω καθόλου...
 Rolling Eyes 
Εϊχαμε και κάτι ιώσεις και μας κάτσανε κάτω..
Εκανα κι εγώ τη Β επιπέδου μας, τα διδυμάκια μου ειναι υγιέστατα και μου επεφύλασσαν μια έκπληξη..
Τελικά δεν είναι δύο αγοράκια αλλά 1+1!!
Περιττό να σας πώ οτι τρελάθηκα!!
Αντρες γυναίκες 4-2 σπίτι μας!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 
Αν θέλετε αλλάξτε τα πελαργάκια μου σας παρακαλώ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα βγηκα απο το προγραμμα σημερα με την αλλαγη της ωρας,επεσα να κοιμηθω στις 6 κ ξυπνησα πριν λιγο.αααντε να δω ποτε θα με παρει ο υπνος ξανα!!! Rolling Eyes 
Νικολετα με γεια τα πραγματακια σας!! μη σκεφτεσαι χαζομαρουλες!! I love you 

ωραια η συρταριερα σας Ελενη κ Αναστασια θα χετε κ την ιδια!!

Κ εγω αρχισα να βαριεμαι στη βολτα στα ικεα,με φαινεται μεγαλη διαδρομη κ κουραστικη,να σταθεις καπου να παρεις μια ανασα δε μπορεις!! μονο στα "σπιτακια" κ αυτα ειναι στην αρχη,εε στη μεση επρεπε να τα χουν! Razz 

εμεις εχουμε ντουλαπα μεγαλη στο παιδικο,δε νομιζω να παρω συρταριερα,αν κ τη θεωρω πολυ χρησιμη.

Ποπακι χρυσοχερα στειλε κανα κομματι βρε αδερφε!!!

Τζενακι νομιζω πως βολευει γενικα αυτο το παρκοκρεβατο,με εχουν πει 3-4 ατομα οτι το βολευτηκαν...

καλε σημερα το μωρο το ενιωσα σα να τρανταζεται μεσα μου,σα κατι να τρεμει...τι κανει αυτο εκει μεσα??χασμουριεται και ανοιγει χερακια ποδαρακια να ξεδιπλωθει?? Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

διδυμομανουλα ειδες τελικα θα εχεις και την κορη να μαλακωνει λιγο το πραγμα με τοσους αντρες!!! αντε μια χαρα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νυχτοπουλιαααα που είστε...?

Τζενακι καλή ξεκούραση και σιγα σιγά!Ωωωχ και έχω κ εγω αύριο δουλειές με φούντες που δεν έκανα τίποτα όλο το σουκου!

Ελένη κ συ ήρεμα, τι μας έπιασε ολες βρε τις τελευταίες μέρες?
Τα πραγματάκια Ελένη κ Πόπη πολύ ωραία, η ποιότητα της ΙΚΕΑ εχει αλλάξει τελευταία χρόνια κ τα παιδικά εχουν κ μεγαλύτερη ποικιλία πλέον.
Μ'αρεσουν πολύ τα λουτρινα τους,κατι καρότα κ μπροκολα που εχει εχουν πολύ πλάκα.είχα δει και κατι ωραίες κρεμαστρες για το τοίχο που θέλω να βάλω διπλα στην αλλαξιερα κ μια από αυτές τις θήκες τις υφασμάτινες που εχει σαν αυτη
http://m.ikea.com/de/de/catalog/products/art/20215764/
Κανει κ λίγο για διακόσμηση και ειναι πολύ πρακτικη,για τις κρέμες,τις μπιμπιλες,κανένα καλτσακι κ βρακακι να το χεις πρόχειρο όταν αλλάζεις,βολεύει πολύ,την είχαμε κ στη δουλειά σε μια γωνία κ βάζαμε Παιχνιδακια κ τετοια.
Έχω καιρό να πάω κ μάλλον πρέπει να ψήσω το σύζυγο να με πάει!αααφηστε που μου σπασαν κ τα ποτήρια κ χάλασαν οι 6αδες...χαχααα!λατρεμένο ΙΚΕΑ για όλα εχει μια λύση!

Δυδιμομανουλα σε χάσαμε βρεεε!μπράβο που ειναι όλα καλα με τα μωρουλια σου!μακάρι να ναι κ το ένα κορίτσι όπως είπες να χεις κ εσύ μια σύμμαχο!άσε που ο μπαμπάς θα τρελαθεί με την κορακλα μετά από τόσα αγόρια!

Να σας πω και κατι άλλο,σας πιάνει η λαιμαργία που και πού η ειμαι η μόνη?
Τρώω κανονικά το πρωινό μου μπόλικο ωστε να πεινασω μέχρι να ρθει ο αντρουλης κατά τις 4 και οχι πιο μπροστά, τότε τρώμε μαζί φαγάκι και τη σαλατιτσα απαραίτητα γιατί αλλιώς δε χορταίνω.
όμως το βράδυ αρχινανε τα ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ!έχω τρεις μέρες έχω τσακίσει οτιδήποτε σε μπισκότο κ τραγανό υπάρχει, μου φέρε κ ο κουνιαδος μου κερασματα και κουλουράκια κ κατι κριτσινια από Θεσσαλονίκη που ήταν κ αυτός την προηγούμενη βδομάδα,σημερα με έδωσε κ η πεθερά μου κατι λακτα σοκολάτες κ κατι γεμιστά αλλατινι!συν ένα κιλό χαλβά που ειχε παραγγείλει ο αντρας μου!τι θα απογινω μου λέτε....?

Θα τα πούμε αύριο,Καληνύχτεεεεεες!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=82889 ΝΙΚΟΛΕΤΑ αντιπαραθετω το αναλογο απο το ελληνκο site,βλεπετε καμια διαφορα????????? Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

εγω εδω ειμαι το νυχτοπουλι που να με πιασει υπνος!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κι απο μενα. Ειμαι η Νεκταρια και ετοιμαζομαι να γινω μανουλα πρωτα ο Θεος για πρωτη φορα τον Αυγουστο. Μπορω να μπω στην παρεα σας ? γιατι του Αυγουστου δεν ειναι και πολυ ενεργο και αλλωστε εσας σας διαβαζω απο την αρχη..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και καλη βδομαδα εγκυουλες μου!!!
Στελλιτσα καλως ορισες παλι!!!σε χασαμε βρε παιδι......τελεια τα νεα σου!!αντε ερχεται και η κορη και θα τους τρελανει ολους εκει μεσα!!!
Αναστασια θα το ψαξω αυτο με τον κοκοφοινικα.....αν και εχω σκοπο να βαλω προστατευτικο στρωματος, οπως εχω και στο δικο μου στρωμα που ειναι πανακριβο και το προσεχω σαν τα ματια μου, οποτε δυσκολα να περασει υγρο, αλλα οπως ειπα θα το ψαξω για να εχω το κεφαλι μου ησυχο......
Νεκταρινι καλως ορισες και εσυ!!!εισαι ευπροσδεκτη στην παρεουλα μας!!εχουμε και αλλα κοριτσια του Αυγουστου. πες μου φυλο και ΠΗΤ για να σε βαλω στην λιστα μας!!!
Αχ κοριτσια μου, αυριο επιτελους εχω την β επιπεδου!!!Ανυπομονωωωωωω!!!Θελω να δω την σβουριτσα μου!!!

Καλημερουδια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

 flower flower flower flower 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανουν οι κοιλιτσες σημερα?

εμεις εχουμε θεμετακι με το μικρο,εχθες εκανε 40 πυρετο κ ξαναπηρα την παιδιατρο κ μου ειπε μαλλον στρεπτοκοκκο εχει  Rolling Eyes 
και σκεφτομαι αν εχω παρει το μικροβιο υπαρχει θεμα???
μετα τις 11 εχουμε ραντεβου με την παιδιατρο κ αναλογος παιρνω τον γυναικολογο..

τα πραγματα σας ειναι πολυ ωραια,μπραβο!!!!!

μπραβο στελλιτσα,ενα κ ενα!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 


καλως ηρθες νεκταρια μου!!!
με το καλο να κρατησεις τον μπεμπαρο σου!!!  Very Happy 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου!!
εγω υπεφερα χτες...τελευταια φορα που κοιταξα το ρολοι ηταν 4 το πρωι,μετα με πηρε ο υπνος.....με κατεστρεψε ο απογευματινος υπνος! Mad 
Καλως το νεο μας κοριτσι!!! βεβαιως εισαι ευπροσδεκτη!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 
Σοφουλα περαστικα σας,ελπιζω να μην εγινε τιποτα..

Ποπακι καλη επιτυχια στη β επιπεδου!!

εχω κ εγω αυριο το απογευμα γιατρο..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τσουπ!!να και η καινουργια μου κοιλιτσα!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσαρες!!!!
Πως ειστε σημερις;;;;
Εμεις καλα...πριν λιγο ξυπνησα...πολυ νυστα!!!
Ποπακι τελεια η κοιλιτσα!!
Αντε ηρθε η μερα να δεις τη μπουμπου σου...
Εμεις την αλλη Τριτη ραντεβου...εχουμε ακομη...
Νεκταρια καλωσηρθες στην παρεουλα μας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 
Με το καλο το μωρακι σου....
Σοφακι ελπιζω να μη συμβαινει κατι και περαστικουλια στο μικρο!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!!!! Δεν σας προλαβαίνω λέμε!!!!!

Καταρχάς Στέλλα δόξα το Θεό είσαι καλά και με σούπερ νέα!!! 1+1!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 567772 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 49454 


Νεκταρία καλως ήρθες και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!


Πόπη πολύ ωραία η κούνια θα την τσεκάρω κι εγω όταν πάω!!!!


Αυτο με το στρώμα κορίτσια να ξέρετε ότι δεν υπάρχει ξεκάθαρη οδηγία το έχω ψάξει εκτενέστατα!!!! 10 παιδιάτρους να ρωτήσετε 10 διαφορετικά πράγματα θα σας πουν. Έψαξα και σε άλλα φορουμ να δω τι οδηγείες έχουν πάρει κι άλλες μαμάδες και πραγματικά πιο κουλουβάχατα θέμα δεν υπάρχει... Ο κοκοφίνοικας μυρίζει άσχημα όταν δεν είναι 100% φυσικός. Το σωστότερο είναι να ρωτήσετε τον παιδίατρο που πρόκειται να εμπιστευτείτε το μωρουλίνι σας. Πάντως το συμπέρασμα είναι ότι το στρώμα δεν πρέπει να είναι μαλακό και να προστατευεται από τσισάκια απ'ότι υλικό και να είναι.. Το ξύρισα το θέμα λέμε!!!

Κορίτσια αυτή την βδομάδα πρήστηκα στο πρόσωπο και είμαι επίσημα μια κουράδα από πάνω μέχρι κάτω  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 990599 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 990599

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια σας ευχαριστω για τις ευχες!
Ποπακι τελεια η κοιλιτσα και με το καλο αυριο η Β επιπεδου. Εγω την εχω 12/4 και εχω μπολικο αγχος γιατι θα εχω πανω απο μηνα να δω το βλασταρι μου...Εχω αρχισει και το καταλαβαινω αλλα μεχρι τωρα δεν ημουν και σιγουρη γιατι εχω και το εντερο μου.
Σοφια 40 πυρετο?! Περαστικα του και οσο για σενα καλο θα ηταν να φυλαχτεις οσο γινεται βεβαια μεχρι να ρωτησεις τον γιατρο.
Τωρα το θεμα με τα κιλα πολυ με πληγωνει... Ξεκινησα την εγκυμοσυνη πιο χοντρη απο ποτε και δεν μπορω να το ελεγξω με τιποτα το θεμα! Εχω παθει σοκ και ειλικρινα δεν αναγνωριζω τον κ@λο μου!!!
Ελενη η περιγραφη σου φοβερη και συνυπογραφω!
Αυτα τα λιγα...

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αααα Ποπακι περιμενω αγορακι ΠΗΤ16/8

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Ήλιος και σήμερα..πόσο χαίρομαι που πλησιάζουν οι διακοπές του πάσχα!

Στέλλα τέλεια τα νέα σου!Άντε σου έρχεται και η κόρη.φαντάζομαι χαρά ο μπαμπάς σας!!

Νεκταρία καλώς ήρθες στο θεματάκι!Με το καλό να υποδεχτείς το αγοράκι σου!

Πόπη έφτασε η μέρα που θα δεις την κούκλα σου!!Μεγάλωσε κι άλλο η κοιλίτσα!

Σοφάκι περαστικά σας!
Μαράκι τις τελευταίες μέρες τη νιώθω κι εγώ τόσο πολύ αφού τραντάζεται και κουνιέται όλη η κοιλιά μου.άσε που με ξυπνάει πολλά πρωινά Very Happy  δηλαδή άμα είναι τόσο έντονο τώρα φαντάσου σε 1-2 μήνες..είναι πολλές φορές που είμαι στο πανεπιστήμιο την ώρα του μαθήματος και δε σταματάει να κλωτσάει κ να κουνιέται μα τι 
διαβασμένο κορίτσι θα βγάλω πια Razz

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορτσοπα! Πως είστε σημερις?

Μργαλωσαν οι κοιλιτσες,,,,χοχχοχχο που είμαστε ακόμα!στο τέλος τι θα κάνουμε?θα πηγαίνουμε κουτρουβαλοντας!!

Μαρακι τι λεεε βρε παιδί μου? 2 ευρώ πιο ακριβά η ΙΚΕΑ γιατί?κ ειδικά στη Θεσσαλονίκη όλος ο κόσμος παει για βόλτα εκεί κ για καφέ γιατί ειναι πιο φτηνά από αλλού,ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΥΤΟ πανε μόνο για καφέ κ δε ψωνίζουν!
Εκτός αυτού υπάρχει κ το jumbo,ο περισσότερος κόσμος διακοσμητικά από κει ψωνίζει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ κ εμείς ψάχνουμε για στρώμα για το κρεβάτι,έχω βρει ως τωρα μόνο με Αφρό ψυχρής πίεσης,με κατι τρύπες η διαχωριστικά στα πλαγιά,κ αναλόγως "αναπνέει" κιόλας μας είπαν,με το υπόστρωμα μαζι που ειναι με φερμουάρ κ βγαίνει για πλύσιμο. Διαστάσεις 70 επί 140, από 75 μέχρι 110 ευρώ έχω βρει, αλλα να σας πω τη αλήθεια διάφορα δεν έχω καταλάβει ακόμα,πάνω κάτω ιδια είναι.Με κοκοφοινικα που λέτε εσείς δεν έχω δει ακομα.
Πόσο Πανε περίπου από τιμές?

Νεκταρία καλώς ήρθες! Και η αλλη καινούργια μανούλα που την παρέλειψα συγνωμη που δε θυμάμαι το όνομα!

Ποπακι με το καλο αύριο έφτασε η πολυπόθητη στιγμή!
Σοφακι περαστικά σας,δε ξέρω για το μικρόβιο αλλα εύχομαι να εισαι καλά κ εσύ!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την AngelMommy στις Δευ Μαρ 31, 2014 12:59 am, 1 φορά

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nektarini έγραψε:Αααα Ποπακι περιμενω αγορακι ΠΗΤ16/8


 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 875502 

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ ευχαριστω πολυ Ποπακι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 417472 

Ααααχχ συγκινηθηκα που ειδα το ονομα μου και την ΠΗΤ μου στη λιστα... δεν παω καλα!

Κοριτσια εγω υποφερω απο καουρες. Καιγονται τα σωθηκα μου!!!Πιστευα οτι θα περναγανε μαζι με τις αναγουλες αλλα με βλεπω να τις κουβαλαω μεχρι τελους... και το κακο ειναι οτι σαβουριαζω για να μου περασει... βεβαια με βοηθανε πολυ τα ξινομηλα αλλα ποσα πια να φαω!!!!
Τον ειπα κι εγω τον πονο μου μεσημεριατικα...

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nektarini έγραψε:Σ ευχαριστω πολυ Ποπακι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 417472 

Ααααχχ συγκινηθηκα που ειδα το ονομα μου και την ΠΗΤ μου στη λιστα... δεν παω καλα!

Κοριτσια εγω υποφερω απο καουρες. Καιγονται τα σωθηκα μου!!!Πιστευα οτι θα περναγανε μαζι με τις αναγουλες αλλα με βλεπω να τις κουβαλαω μεχρι τελους... και το κακο ειναι οτι σαβουριαζω για να μου περασει... βεβαια με βοηθανε πολυ τα ξινομηλα αλλα ποσα πια να φαω!!!!
Τον ειπα κι εγω τον πονο μου μεσημεριατικα...

χε χε πριν λίγες μέρες αυτό έλεγα κι εγω στα κορίτσια ότι στην αρχή από τις καούρες έβαλα τα περισσότερα κιλά γιατι σαβούριαζα ότι έβλεπα μπροστά μου για να σβήσει αυτή η κάψα!!! Κι εγώ με ξινόμηλα την έβγαλα!!

Αχ σχώρα με δεν θυμάμαι αν το ανέφερες από που είσαι??

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μολις εφαγα κοριτσια και εσκασα.....
Και τωρα σε λιγο εχω μαθημα και βαριεμαι...ηθελα να ξαπλωσω...
Νεκταρια,κι εγω οταν ειχα δει το ονομα στη λιστα,κατι μου ρθε...κι ακομη δηλαδη,δε το πιστευω πως ειμαι εγω...και επειδ ειμαι και στην αρχη αγχωνομαι οταν τη βλεπω.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 
Καουρες ειχα κι εγω θυμαμαι αλλα μεχρι τον τεταρτο...ειχα τσακισει τα μανταρινια...
Χτες με ειδε ο συζυγος που εγραφα σε σας,και λεει καλα,ειμαι μπαμπας φορουμ δεν εχει;;;θελουμε κι εμεις....εσκασα να γελαω.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 328109 

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αθηνα ειμαι Ελενη και με την ευκαιρια τελεια η κορωνιτσα στην κοιλιτσα σου..

Αναστασια οντως εισαι απο τις πρωτες. Μην αγχωνεσαι εδω θα ειμαστε να σε εμψυχωνουμε. Σωστος ο συζυγος... πολυ θα ηθελα να υπηρχε και να εβλεπα τι συζηταγανε πιστευω θα ειχε τρελο γελιο!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ουουφφφ μόλις τελειωσα με το σίδερο!ευτυχώς που ήταν τα περισσότερα πετσέτες κ εσώρουχα που δε θέλουν κ πολύ,δεν είχα πολλα ρούχα!

Τωρα ετοιμάζομαι παλι για το μπανακι μου το καθιερωμένο μιας κ την περασμένη δευτέρα δε πήγα, μόνο που σκέφτομαι οτι για να φτάσω μέχρι τις πισίνες εχει μιααααα ανηφόρα ναααα!κουτσα κουτσα πάλι θα ανέβω!

Θα τα πούμε μετά!καλο απόγευμα!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσαρες στρώμα κοκοφοίνικα είχα εγώ στα μεγαλα μου. Δεν μυρίζει καθόλου κ δεν χάνει το σχημα του.

Ο άντρας μου κορίτσια έχει παλαβωσει με τη κόρη  Laughing 
Άντε καλά... Κι εγώ... Very Happy 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αναστασίαααα εν μέρη είσαι τυχερή που έρχεται γιος κ δεν έχει μουρλαθεί τελείως σαν τον δικό μου.. Έλεγα πονάει ο αφαλός αυτος στα κρυφά έψαχνε στα φορουμ κ μου έλεγε είναι φυσιολογικό λένε κι άλλες κοπέλες τεντώνει η κοιλιά  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 911307 

Και τώρα ήδη μου λέει θα το κάνεις έτσι ή αλλιώς... φαντάσου όταν γεννηθεί θα κάνει σαν πεθερά  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 911307 κι εγώ τον κοροιδεύω "μα καλά πότε έγινες μαία??"
Οπότε δεν θα μου φανεί περίεργο να ρωτήσει κι αυτός για το "ειμαι μπαμπάς"  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 27 893968 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια όσο περνάει ο καιρός νομίζω ότι κουράζομαι κ πιο πολύ.αφήστε που όλο νυστάζω αφού όλο το βράδυ έχω επιδρομές στην τουαλέτα!παίζει να σηκώνομαι 6-7 φορές..δεν είναι κατάσταση αυτή πια.που να μπω κ στον 8ο-9ο. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 32 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις