Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
128 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 128 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Για να δούμε πόσες είμαστε που περιμένουμε τα μωράκια μας αυτό τον καιρό;Εγώ έχω πητ 29 Ιουνίου-1 Ιουλίου!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 417472  Είναι το πρώτο μου παιδάκι και περιμένω πως και πως τον επόμενο υπέρηχοVery Happy 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νωρις νωρις ανοιξε το θεμα!!!!
ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!
εχω ΠΗΤ 25 Ιουνιου!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουρμπουλήθρα πως πάει το σποράκι σου;εγώ εμφάνισα κάτι καφέ μέρα παρά μέρα στην 7η αλλά τώρα έχω μια ολόκληρη εβδομάδα να δω ευτυχώςVery Happy 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ.....
ΠΗΤ 26/7/2014
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ.
ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 3/12 ΓΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΟΥΛΑ.....
ΠΗΤ 26/7/2014
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!

ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΟΥΤΡΟΤΖΕΣΤΑΝ.
ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 3/12 ΓΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109
Καλημέρα poppaki!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 50580 Σου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια!Εγώ έχω το επόμενο ραντεβού στις 10/12 για αυχενικήΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 604962 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από μένα, καινούργια κι εγώ στο club, έχω μία μέρα διαφορά με την πόπη Very Happy 
ελπίζω όλα να πάνε καλα για όλες μας!!!
φιλάκια!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΖΕΝΗ!
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!!!
τι κάνετε, πώς πάνε οι κοιλιτσες σας??
εγώ πήγα στο γιατρό εχθές. και είμαι πολύ χαρούμενη!! είδαμε το σακο, μέσα μια βούλα (το παιδί μας!!Very Happy ) και ακούσαμε και καρδούλα!!!
απίστευτο δεν είναι?? ημουν 5 εβδομάδων και  5 ημερών!!!
πολύ αχνά βέβαια και πιο πολύ ο άντρας μου!! ήταν πολύ συγκινητικό!!!
γενικότερα μου έιπε πως όλα οκ. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 
ευτυχώς!!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!Μπράβο μπράβο όλα καλά να πάνε σου εύχομαι να δεις ποσο θα μεγαλώσει μέχρι να το δεις ξανά!Εγώ είχα πάθει πλάκαΜανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 875502 Ανυπομονώ για την αυχενική τώρα αλλά έχω ακόμα μέρες.Σε έχει επισκεφθεί κανένα σύμπτωμα ή όχι ακόμα;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!!
τι κάνετε, πώς πάνε οι κοιλιτσες σας??
εγώ πήγα στο γιατρό εχθές. και είμαι πολύ χαρούμενη!! είδαμε το σακο, μέσα μια βούλα (το παιδί μας!!Very Happy ) και ακούσαμε και καρδούλα!!!
απίστευτο δεν είναι?? ημουν 5 εβδομάδων και  5 ημερών!!!
πολύ αχνά βέβαια και πιο πολύ ο άντρας μου!! ήταν πολύ συγκινητικό!!!
γενικότερα μου έιπε πως όλα οκ. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 
ευτυχώς!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΛΥ ΜΟΥ!!!!
ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;
ΣΟΥΠΕΡ!!!ΤΡΕΛΑ!!!!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!!
ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ;;;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΕΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΕΣΥ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 534787 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!! καλέ ναι, εδώ και τώρα μου φάνηκε τεράστια η διαφορά από την προηγούμενη φορά που είχα δει μια τελίτσα I love you cyclops 
Από συμπτώματα, λίγη υπνηλία, και κουράζομαι πιο εύκολα μπορώ να πώ!!! πήρα και δύο κιλάκια Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 13953 
Η αυχενική πότε γίνεται??(βασικά τι είναι?)

εσείς από συμπτώματα πώς είστε κορίτσια?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Γεια σας!!! καλέ ναι, εδώ και τώρα μου φάνηκε τεράστια η διαφορά από την προηγούμενη φορά που είχα δει μια τελίτσα I love you cyclops 
Από συμπτώματα, λίγη υπνηλία, και κουράζομαι πιο εύκολα μπορώ να πώ!!! πήρα και δύο κιλάκια Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 13953 
Η αυχενική πότε γίνεται??(βασικά τι είναι?)

εσείς από συμπτώματα πώς είστε κορίτσια?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΛΥ ΜΟΥ!
Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ 10-12 ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΟΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗ ΣΤΗΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ PAPP-A ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN.
ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΥΤΣΙΚΗ ΚΑΜΙΑ 200ΑΡΙΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 80-100ΑΡΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ. ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ. ΕΙΝΑΙ ΑΠ' ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.
ΤΩΡΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΖΑΛΑΔΑ ΚΑΙ ΥΠΝΗΛΙΑ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.....
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΖΥΓΙΣΤΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΕΥΚΟΛΑ ΚΙΛΑ.
ΕΙΜΑΙ 1.55 ΚΑΙ 43 ΚΙΛΑ. ΦΑΓΑΝΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΩ.
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.....ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΜΗΛΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ. ΕΜΕΝΑ ΝΑΙ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΑ. Μ' ΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εμένα, λιγάκι όμως.
Εμένα νομίζω ότι τα τελευταία χρόνια έχει αλλάξει ο μεταβολισμός μου και τα παίρνω πολύ πιο εύκολα!!
Στο σχολείο η κολλητή μου (και νυν κουμπάρα) με τάιζε με το ζόρι και στεναχωριόταν πολύ γιατί ήμουν πάρα πολύ αδύνατη!! (40 κιλα και 171) από τοτε παχαίνω σταδιακά και τα τελευταία δύο χρόνια έφτασα αισίως τα 62!!!!Shocked Shocked Shocked 
ο γιατρούλης πάντως είπε μέχρι 12 κιλά.

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ DNA ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ. ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΙΛΑ, ΕΝΩ ΤΡΩΕΙ ΤΟΝ ΑΓΛΕΩΡΑ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΡΑΓΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ (ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΙΜΑΙ 43 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΡΑΓΑΔΕΣ ΣΤΙΣ ΓΑΜΠΕΣ)ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΕΣ ΗΔΗ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ Θ' ΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ PREVENSTRIA THS FREZYDERM ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΤΩΝ ΡΑΓΑΔΩΝ.
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΚΟΙΛΙΝΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΦΑΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ, ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΖΗΤΑΩ. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΑΛΜΥΡΑ!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κ σε σένα poppaki!Εμένα με βασανίζουν αναγούλες πολύ πράμα ρε παιδί μου και πολύ υπνηλία φανταστείτε δεν κοιμομουν ποτε μεσημερι κ τωρα τις 2,5 ωρούλες τις έχω σίγουρες συνεχόμενα.Νιώθω κάπως πρησμένη ιδιαίτερα προς το τέλος της μερας κ παρατήρησα πως όταν πιανω χαμηλα την κοιλια μου νιωθω πως κατι ειναι πιο πρησμενο εκει κατω.Έχει φουσκώσει η κοιλίτσα μου λίγο αλλά οι άλλοι δε μπορούν να το καταλάβουν ακόμα.Από κιλά δεν έχω πάρει καθόλου κ επειδή είχα κάποια παραπάνω που ήθελα να χάσω προσέχω πολύ τι τρώω από τη μέρα που το έμαθα.Very Happy 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki έγραψε:
JELLYFISH έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!!
τι κάνετε, πώς πάνε οι κοιλιτσες σας??
εγώ πήγα στο γιατρό εχθές. και είμαι πολύ χαρούμενη!! είδαμε το σακο, μέσα μια βούλα (το παιδί μας!!Very Happy ) και ακούσαμε και καρδούλα!!!
απίστευτο δεν είναι?? ημουν 5 εβδομάδων και  5 ημερών!!!
πολύ αχνά βέβαια και πιο πολύ ο άντρας μου!! ήταν πολύ συγκινητικό!!!
γενικότερα μου έιπε πως όλα οκ. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! 328109 
ευτυχώς!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΛΥ ΜΟΥ!!!!
ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;
ΣΟΥΠΕΡ!!!ΤΡΕΛΑ!!!!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ!!!!
ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ;;;;
Με το καλό να δεις έναν τέλειο υπέρηχο!υπομονή έφτασαν οι μέρεςWink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα κ σε σένα poppaki!Εμένα με βασανίζουν αναγούλες πολύ πράμα ρε παιδί μου και πολύ υπνηλία φανταστείτε δεν κοιμομουν ποτε μεσημερι κ τωρα τις 2,5 ωρούλες τις έχω σίγουρες συνεχόμενα.Νιώθω κάπως πρησμένη ιδιαίτερα προς το τέλος της μερας κ παρατήρησα πως όταν πιανω χαμηλα την κοιλια μου νιωθω πως κατι ειναι πιο πρησμενο εκει κατω.Έχει φουσκώσει η κοιλίτσα μου λίγο αλλά οι άλλοι δε μπορούν να το καταλάβουν ακόμα.Από κιλά δεν έχω πάρει καθόλου κ επειδή είχα κάποια παραπάνω που ήθελα να χάσω προσέχω πολύ τι τρώω από τη μέρα που το έμαθα.Very Happy 


ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟ Ή ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ;;;;ΝΑΙ Η ΥΠΝΗΛΙΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ, ΕΓΩ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΠΡΕΖΑΚΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ.
Α ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΛΔ ΕΧΕΙΣ ΠΡΗΣΤΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ;;;ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
όχι ευτυχώς δεν εχω εμετους.ναι ναι εχω πρηστει κατω και το στηθος τουμπανο έτσι;δεν χωραω στα προηγουμενα σουτιεν.μεγαλο θεμα..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:όχι ευτυχώς δεν εχω εμετους.ναι ναι εχω πρηστει κατω και το στηθος τουμπανο έτσι;δεν χωραω στα προηγουμενα σουτιεν.μεγαλο θεμα..


ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ!
ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΗΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ, ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΤΑ PRETTY BRA ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ!!ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ!ΕΓΩ ΕΞΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΠΑΝΕΛΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λέω να το δοκιμάσω κι εγώ το pretty bra αλλά κρατάει καλά το στήθος;τι νουμερο φορούσες πριν;συμφερουν πολύ σαν τιμή δεν το συζητώ.μαράκι= μπουρμπουλήθρα έτσι;μακάρι να της περάσουν σύντομα.πόσο να κρατήσουν πια;οι πρώτοι μήνες ειναι

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenny.k έγραψε:λέω να το δοκιμάσω κι εγώ το pretty bra αλλά κρατάει καλά το στήθος;τι νουμερο φορούσες πριν;συμφερουν πολύ σαν τιμή δεν το συζητώ.μαράκι= μπουρμπουλήθρα έτσι;μακάρι να της περάσουν σύντομα.πόσο να κρατήσουν πια;οι πρώτοι μήνες ειναι

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΠΛΗΚΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ!
ΠΡΙΝ ΦΟΡΑΓΑ 75Β.
ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ=ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΘΡΑ.ΝΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ. ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΤΡΙΜΗΝΟΥ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΑΚΙ!!
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τα χριστούγεννα που θα ανέβω θεσ/νικη θα πάω στο καταστημα να δοκιμασω.εγώ 85C φορούσα.άντε να δούμε.υπομονη καλή μου οταν τελειώσουν οι πρώτοι μήνες θα είμαστε όλες πολύ καλύτερα!κάθε φορά που το βλέπω στον υπέρηχο ξεχνάω κάθε άσχημο που έχω τον τελευταιο καιρο!χαλάλι,μακάρι να είναι καλά το μπουμπουκι μου και δεν πειράζει

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΖΕΝΑΚΙ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ;;;(ΑΝ ΘΕΣ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΜ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις