Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες μου!Πώς είστε σήμερα;Εγώ μια χαρά ξυπνάω κάθε μέρα,από το μεσημέρι και μετά με πιάνουν αναγούλες.

Πόπη μου τέλεια!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 3 328109 Κι εγώ παίρνω αυτά τα μαγικά χαπάκια,να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός σου κ να ξεκουράζεσαι.Εγώ προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικό.Φαντάζομαι το θέμα που έχουμε με κάποια φαγητά θα φύγει μετά το πρώτο τρίμηνο έτσι;Το σποράκι σου να ειναι καλά και όλα γίνονται μετά!
Τι χαρούμενα χριστούγεννα φέτος!Φαντάζομαι πώς θα ειναι και τα επόμενα που θα έχουμε και νέα μέλη στην οικογένεια Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 3 536304 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JELLYFISH έγραψε:Καλημέρα Πόπη, χαίρομαι που είναι υγειες το μωράκι σου!
υπομονή με την αποκόλληση, και όλα θα πάνε καλα!!!Θα ξεκούραστείς κιόλας!!
Οι εξετάσεις φαίνονται πολύ αναλυτικές, καλό αυτό.
Εμείς αυτό για το στίγμα είχαμε ξεκινήσει να το κάνουμε το καλοκαίρι,προτού συλλάβω. Ο σύζυγος είναι εντάξει, εγώ όμως παίζει και να έχω αλλά δεν το είχαμε εξακριβώσει.. έχει και η μαμα μου....
Αλήθεια, αρχισε να σε ενοχλεί το κρέας?? Νομίζω και μια άλλη κοπέλα μας είχε πει το ίδιο, όταν ήταν στις εβδομάδες σου! πάντως το χοιρινό κρέας δεν είναι και ό, τι καλύτερο, ίσως α μην είναι τυχαίο τελικά..
εγω σημερα το πρωί δυστυχώς είχα πάλι τα ίδια στην τουαλέτα (ροζ) ενώ εχθές μόνο μέχρι το σουπερμαρκετ πήγα και εκεί τα πράγματα τα κουβαλούσε ο άντρας μου.Δεν άντεχα όμως άλλο ξάπλα!!!
Σήμερα έχω μάθημα στο ΙΕΚ και αμφιταλαντεύομαι.........
jellyfish παίρνεις utrogestan?

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι. πρώτη φορα το έπαθα δευτερα νομίζω και στο τηλ μου είπε ξαπλα μέχρι την πεμπτη που θα πάω να με δει (εχουμε προγραμματισμένο ραντεβού)

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πάντως μην αγχώνεσαι πάρα πολύ(ξέρω ότι είναι δύσκολο)στην 6η-7η είχα εμφανίσει κι εγώ κατι ροζ καφε υγρα τα οποία τα εβλεπα μερα παρα μερα για 1 εβδομαδα και σταματησαν.Πήρα κ utrogestan βέβαια.Αλλά δεν είναι πάντα επειδή κανουμε κατι εμεις κ τα προκαλούμε.Εμένα όταν με είδε δεν είδε ούτε αποκολληση οπότε μου είπε ότι προφανως ήταν υπολειμματα από άλλες φορές.Μη φοβάσαι τίποτα δε θα είναιWink Πολλές κοπέλες τα βλέπουν

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πρώτη φορά έγκυος και με αγχωνουν τα πάντα.
σ ευχαριστώ πολύI love you 
τώρα είσαι εντάξει? από συμπτώματα πώς πας?

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λογικό,κι εγώ μες στο άγχος είμαι με το καθετί μην κοιτάς που λεω σε σένα να μην αγχώνεσαιRazz 
Τώρα είμαι μια χαρά έχω να δω καφέ από 18 νοεμβρίου φαντάσου αλλά παίρνω 3 utrogestan τη μέρα.Την τρίτη που έχω την αυχενική ελπίζω να μου τα κόψει γιατί μου δημιουργούν γενική αναστατωση(πονοκεφάλους,ζαλάδες,αναγούλες)
Από συμπτώματα έχω αναγούλες,πρησμένο στήθος,νιώθω πολύ κουρασμένη και έχω ένα θέμα με τα φαγητά δε μπορώ να φάω ό,τι έτρωγα.Τα τηγανητά με πειράζουν όπως και το χοιρινό,σαλάτες δε μπορώ να φάω πέρα από ντοματα και μέχρι τώρα με το ζόρι έπινα γάλα που πριν το λάτρευα.Τώρα έχω αρχίσει και βελτιώνομαι νομίζω..
Εσένα τι καλό σε έχει επισκεφθεί μέχρι τώρα;;

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κανονικη έγκυος δηλαδή!!Laughing 
εγώ μέχρι στιγμής: πρησμένο στήθος (τι χαρα  ο σύζυγος!!!) αναγούλες 2 3 φορες τη μέρα, κουραση.. μια φορά έφαγα γύρο και είχα καούρες (ενώ γενικά με το στομάχι ήμουν εντάξει)
Αυτα...
Υπομονή!! μας περιμένει ένα υπέροχο δωρο στο τέλος του ταξιδιού!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα ναι κανονικότατηCool 
Με το καλό να μας έρθουν τα νινάκια μας

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου καλημερα.
πελυ μου τα ουτροτζεσταν ειναι πολυ σημαντικα χαπακια και βοηθανε πολυ την μητρα ν' ανταπεξελθει σε αυτες τις καινουργιες συνθηκες. παρε ενα τηλ τον ντοκ σου και ρωτα τον δεν χανεις τπτ.
και εγω εχω λιγες αναγουλες, καουρες που και που, κατι ψιλοζαλαδες και υπνηλια ειδικα το απογευμα.
υπομονη κοριτσια να περασει το πρωτο τριμηνο, μετα θα ειμαστε καλυτερα. να ευχεστε να μη μας πιασουν οι εμετοι. στην κολλητη μου που εχουμε 2 βδομαδες διαφορα αυτη ειναι 8 βδ και 3 ημ απο χτες ξεκινησαν οι εμετοι!!!

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζένη έχεις π.μ.
Πόπη μου θα προσπαθήσω όσο μπορώ να αποφύγω τα φαρμακα. Φαντάζομαι και ο γιατρός μου το ίδιο κάνει. Αν, παρ όλα αυτά συνεχιστεί το πρόβλημα, εννοείτε ότι θα τα πάρω.
Σήμερα αποφασίσαμε να με πάει το αγόρι μου στη δουλειά και να με φέρει. Εκεί θα τη βγάλω καθιστή.
Δεν το ήξερα ότι οι εμετοι ξεκινάνε αργότερα!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:Τζένη έχεις π.μ.
Πόπη μου θα προσπαθήσω όσο μπορώ να αποφύγω τα φαρμακα. Φαντάζομαι και ο γιατρός μου το ίδιο κάνει. Αν, παρ όλα αυτά συνεχιστεί το πρόβλημα, εννοείτε ότι θα τα πάρω.
Σήμερα αποφασίσαμε να με πάει το αγόρι μου στη δουλειά και να με φέρει. Εκεί θα τη βγάλω καθιστή.
Δεν το ήξερα ότι οι εμετοι ξεκινάνε αργότερα!!


ναι δυστυχως πολλες φορες δεν ξεκινανε κατευθειαν και εμενα ετσι μου ειπε ο γιατρος μου οταν πηγα την πρωτη φορα (4 εβδομ) και του ειπα οτι δεν εχω τπτ.
"ειναι νωρις" μου ειπε. συνηθως μετα την 6η βδομ ξεκινανε τα παρατραγουδα.
βεβαια καθε γυναικα ειναι και διαφορετικη, οποτε μπορει να μην εχουμε και τπτ, θα δειξει.....

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια! Πως είστε; Χειμώνιασε για τα καλά!
Πόπη τέλεια τα νέα σου με το μωράκι! Κάτσε ξεκουράσου και όλα θα πάνε καλά! Δεν είναι τίποτα αυτό θα περάσει αλλά να προσέχεις!
Εγώ με τα φαγητά ήδη προτιμώ στεγνα! Πατάτες, ρύζια, μακαρόνια, ψωμί! Αυτό το είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη! Χοιρίνο και που το φαντάζομαι ανακατεύομαι! Εμετούς είναι πολύ σχετικό! Στη μικρή στους 9 μήνες σύνολο να έκανα καμιά 10αριά φορές και αυτές στο πρώτο τρίμηνο! Αλλά είχα τρελές καούρες! Ένα διάστημα τρεφόμουν μόνο με cream crackers και ξινόμηλα! Απαπαπα Παναγίτσα μου! Ότι έτρωγα από το μεσημέρι και μετά ήταν σαν να είχα φάει πέτρες και ρευόμουν συνέχεια! Και δεν μπορούσα να κρατηθώ! Εϊναι δύσκολοι οι εμετοί γιατί σε εξουθενώνουν εντελώς! Μακάρι να μην έχει καμία!
Κατά τα άλλα από εχθές έκαναν την εμφάνισή τους κάτι συσπασούλες και ξεκίνησα να πίνω buscopan. Ευτυχώς με κρατάνε γιατί το επόμενο χάπι είναι τελείως απαίσιο! Ταχυκαρδίες, τρέμουλα, ζαλάδα, αναγούλα, αδυναμία....τα έπαιρνα 7-8 μήνες και υπέφερα κάθε φορά!

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοπέλες; Πως είστε σήμερα; Ελπίζω όλες καλά! Εγώ εδώ μια από τα ίδια! Πολύ νύστα και αισθάνομαι τρελή κούραση και δεν κάνω σχεδόν τίποτα!

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου Νάνσυ!!! κουραση ε??
Μακάρι να μείνεις μόνο στην κουραση!! Smile 
Κι εγώ και ύπνος....
Α...ναι....έκανε την εμφάνισή της και η δυσκοιλιότητα τις τελευταίες μέρες....Embarassed 
Σήμερα πήγα στο γιατρό για υπέρηχο, και μας βρήκε το μπεμπίνι 1 μέρα μικρότερο, δηλαδή 6+3 αντί για 6+4...
Κατα τ άλλα, για τα ροζ που είχα ευτυχώς δε μου έδωσε φάρμακα ούτε μου είπε ξάπλα, αλλά μου είπε πολύ προσοχη.
Ευτυχώς και αυτός όπως κι εγώ είμαστε κατά των φαρμάκων!!!!!!
Νανσυ, ήθελα να σε ρωτήσω, την παλεύεις έγγυος με το μικράκι που έχεις ήδη?? σε ρωτάω, γιατί όπως σου είπα, θα ήθελα κι εγώ να τα κάνω κοντά κοντάSmile

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο κοπέλα μου! Μια χαρά το μικράκι σου! Αυτό με το μεγαλύτερο,μικρότερο θα αλλάξει κάμποσες φορές μέσα στην εγκυμοσύνη! Το βασικό είναι ότι είναι καλά και είσαι καλά! Η δυσκοιλιότητα είναι ένα θέμα και ευτυχώς ακόμη δεν μου χτύπησε την πόρτα! Τρώγε όσα περισσότερα λαχανικά μπορείς και φρούτα!
Κοίτα είναι λίγο ζόρικα από την άποψη ότι είναι μικρούλα και δεν περπατάει οπότε πρέπει να την παίρνω κάποιες φορές αγκαλιά όταν είμαι μόνη μου για να την αλλάξω, να τη βάλω στην κούνια ή για να τη βάλω στο καρεκλάκι στο φαγητό και είναι και αφρατούλα, 9 κιλά Όπως επίσης ότι δεν μπορώ να κοιμάμαι όοοοοσο θέλω! Κατά τα άλλα τις δουλειές τις έχω αφήσει στην άκρη και κάνω τα απολύτως απαραίτητα και ευτυχώς με βοηθάει ο άντρας μου γιατί δεν έχω κάποια άλλη ουσιαστική βοήθεια. Οι γονείς μου μένουν μακρυά και η πεθερά μου έχει θέματα υγείαςη γυναίκα και δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα! Κάπου κάπου κανένα φαγητό! Μόνο ο πεθερός μου που έρχεται κάνα δυο φορές τη βδομάδα για κανένα δίωρο και την κρατάει και ξεκουράζομαι λίγο! Φαντάζομαι ότι όταν περάσει το ζόρικο πρώτο τρίμηνο θα είναι και πιο εύκολα τα πράγματα γιατί τώρα έχω και το φόβο μη γίνει τίποτα με την εγκυμοσύνη!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια!Μπράβο για το σποράκι σου Πελαγία μου!Να προσέχεις κ όλα θα πάνε καλάSmile Νάνσυ υπομονή να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς αφού έχεις και τη μπουμπού σουI love you 
Εγώ τα ίδια,όλα μου κάθονται κάπως στο στομάχι ρε γαμώτο μιλάμε για πολύ ρέψιμο.Που να έτρωγα και πολύ..

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραία, ευτυχώς έχεις το σύζυγο στο πλευρό σου. Είναι σημαντικό!!
Ναι, εχεις δίκιο, πρέπει να αρχίσω τα φρούτα και τα λαχανικά πιο εντατικά που κάνουν και καλό!!
Σε ποια εβδομάδα είσαι? και τις συσπάσεις τις καταλαβαίνεις έντονα?

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζενάκι τι κάνεις ? σ ευχαριστώ, υπομονή με το στομαχάκι, όπου να ναι θα ηρεμήσεις (πιστεύω και εύχομαι)
Το ρεψιμο μάλλον από τις καούρες θα είναι ε?
Smile 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kala breee yparxei auto to 8emataki k de lete tipota???Sad Sad Sad 
k egw edwwwwww!!! k egw manoula iouliou 2014!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JELLYFISH έγραψε:Τζενάκι τι κάνεις ? σ ευχαριστώ, υπομονή με το στομαχάκι, όπου να ναι θα ηρεμήσεις (πιστεύω και εύχομαι)
Το ρεψιμο μάλλον από τις καούρες θα είναι ε?
Smile 
καλά είμαι γλυκιά μου,εσυ πώς είσαι σήμερα;ναι πολλές καούρες,ανήκω και στο κλαμπ της δυσκοιλιότητας.ευτυχώς ξεκίνησα τα δημητριακά αυτές τις μέρες και κάτι κάνουν

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
AngelMommy έγραψε:Kala breee yparxei auto to 8emataki k de lete tipota???Sad Sad Sad 
k egw edwwwwww!!! k egw manoula iouliou 2014!!


καλώς ήρθες στο θεματάκι!με το καλό το μωράκι σου!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 3 654316 έχουμε μία εβδομάδα διαφορά

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AngelMommy έγραψε:Kala breee yparxei auto to 8emataki k de lete tipota???Sad Sad Sad 
k egw edwwwwww!!! k egw manoula iouliou 2014!!
Καλώς την!!!
Τζένη λες ε?? από αύριο θα αρχίσω κι εγώ, για πρωινό!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
JELLYFISH έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Kala breee yparxei auto to 8emataki k de lete tipota???Sad Sad Sad 
k egw edwwwwww!!! k egw manoula iouliou 2014!!
Καλώς την!!!
Τζένη λες ε?? από αύριο θα αρχίσω κι εγώ, για πρωινό!!
μην το σκεφτεσαι αν σου αρεσουν κ τα τρως ξεκίνα έχουν πολλές φυτικές ίνες,ασβέστιο,φυλλικό κ πολλά καλά που χρειαζόμαστεWink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:
AngelMommy έγραψε:Kala breee yparxei auto to 8emataki k de lete tipota???Sad Sad Sad 
k egw edwwwwww!!! k egw manoula iouliou 2014!!
καλώς ήρθες στο θεματάκι!με το καλό το μωράκι σου!Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 3 654316 έχουμε μία εβδομάδα διαφορά
Kalws sa brhka!!!Poly xairomai pou eimaste konta konta!!
egw exw PHT 06. iouliou alla bibliario mhtrothtas de mou edwse akoma o doc, th deutera pou 8a paw 8a eimai kiolas sthn 10h bdomadoula!
eseis koritsia sth ellada exete tetoio bibliario apton gynaikologo pou grafei thn ekselhksh ths egkymoshnhs k tou embryou?
(menw germania gia auto lew "eseis sthn ellada")Embarassed 

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οχι στην Ελλάδα δεν έχουμε!! πάντως ωραίο ακούγεται! μετά το κρατάς και για ενθύμιο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις