Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε;;;;;
Εχετε νιώσει τα μωράκια σας; Εγώ νομίζω πως το καταλαβα, κάτι σαν γαργαλημα χαμηλά! αλλα πάλι αναρωτιέμαι εάν ειναι η ιδέα μου! Αναμένω και εγώ την β επιπέδου με πολύ αγωνία.
Τώρα για πραγματάκια και εγώ ιντερνετικα κοιτάω ακόμα. Νομίζω και εγώ από το τέλος του επόμενου μήνα θα κοιτάξω. Μια φίλη μου μου έδωσε κάτι πραγματάκια.. αχουταααααα ειναι τόσο μικρούλικα τα φορμάκια!!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bourboulithra έγραψε:τσουπρες τι κανετε με τα μωρουδιακα?εχετε αρχισει να κοιτατε τιποτα?εμεις εδω εχουμε ενα μαγαζι που κλεινει και βρηκα μια πολυ ωραια κουνια που γινεται κρεβατακι μετα στα 160 ευρω με ολα τα κομφορ,μου φανηκε καλη τιμη.η μανα μου με ζαλισε οτι ειναι γρουσουζια να παρουμε κατι απο τοσο νωρις  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 679259 ! θα με ζαλισουν με τις προληψεις την κοβω τη δουλεια.πφφφφ,θα την τσιμπησω μαλλον.η τιμη καλη δεν ειναι?
γεια σας κοριτσια!!!εννοειτε πως η κουνια ειναι σε τελεια τιμη,και προτεινω να την παρεις!!!τωρα στις εκπτωσεις αν βρουμε κατι σε χαμηλη τιμη ριναι κριμα να μην το αγορασουμε....εμεις προς το παρον κατι φορμακια πηραμε,κουνια θα παρω απο τον αδερφο μου,καθοτι καινουργια,και ψαχνουμε στο ιντερνετ για συρταριερα-αλλαξιερα...παντως οταν μπαινω σε μαγαζια με βρεφικα θελω να τα σηκωσω ολα.....μπουρμπουληθρα νομιζω τη δευτερα εχεις κι εσυ β επιπεδου ή κανω λαθος;;;;

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Bourboulithra μου εγω νομίζω ειναι τελεια τιμή!δώσε μια προκαταβολή μικρή να στο κρατήσουν κ πάνε μετά τη Β επιπέδου κ τσακωσε την!
Κ εγω μετά τη Β επιπέδου είπα να πάμε, ήδη έχω βρει έπιπλα για την ακρίβεια 6 σετ! Κρεβατάκι που μετά μπορείς να το μεγαλώσεις για παιδικό από βρεφικό οποτε κρατάει μερικά χρόνια, συρταριερα/αλλαξιερα,ντουλάπα κ κατι γύρω γύρω μια ραφιερα κ ενα ραφακι για το τοίχο. Υπερπαραγωγή δηλαδή, ο κούκος αηδόνι νομίζω θα μας βγει αλλα χαλάλι γιατί θα μείνει αρκετά χρόνια!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia's έγραψε:
bourboulithra έγραψε:τσουπρες τι κανετε με τα μωρουδιακα?εχετε αρχισει να κοιτατε τιποτα?εμεις εδω εχουμε ενα μαγαζι που κλεινει και βρηκα μια πολυ ωραια κουνια που γινεται κρεβατακι μετα στα 160 ευρω με ολα τα κομφορ,μου φανηκε καλη τιμη.η μανα μου με ζαλισε οτι ειναι γρουσουζια να παρουμε κατι απο τοσο νωρις  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 679259 ! θα με ζαλισουν με τις προληψεις την κοβω τη δουλεια.πφφφφ,θα την τσιμπησω μαλλον.η τιμη καλη δεν ειναι?
γεια σας κοριτσια!!!εννοειτε πως η κουνια ειναι σε τελεια τιμη,και προτεινω να την παρεις!!!τωρα στις εκπτωσεις αν βρουμε κατι σε χαμηλη τιμη ριναι κριμα να μην το αγορασουμε....εμεις προς το παρον κατι φορμακια πηραμε,κουνια θα παρω απο τον αδερφο μου,καθοτι καινουργια,και ψαχνουμε στο ιντερνετ για συρταριερα-αλλαξιερα...παντως οταν μπαινω σε μαγαζια με βρεφικα θελω να τα σηκωσω ολα.....μπουρμπουληθρα νομιζω τη δευτερα εχεις κι εσυ β επιπεδου ή κανω λαθος;;;;

καλα θυμασαι τη Δευτερα εχω!

εμεις δε βλεπουμε και πολυ κινηση απο τους γυρω μας,μονο κατι ρουχαλακια της βαφτιστηρας μου εχω ηδη αλλα απο κουνια κλπ τιποτα μιας και 2 δικα μου ατομα που εχουν μεγαλουτσικα πλεον μωρα τα εχουν ηδη δωσει τα κρεβατακια και καροτσακια...
καμια ξαδερφη μου δεν εχει μωρο,καμια φιλη μου δεν εχει μωρο,οποτε μαλλον εγω θα αγορασω και θα βολευτουν και οι λοιπες...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

ειδα τους πρωταγωνιστες,ποσο χαιρομαι που ειμαι ηδη ενημερωνη,ποσο χαιρομαι που τιποτα δε μου ακουστηκε περιεργο.

οταν βγαλανε προχτες την ανακοινωση στο site του mega στο facebook για τη σημερινη εκπομπη,εγραψα σχολιο απο κατω οσον αφορα τις καισαρικες που γινονται στο βωμο του χρηματος,και πεσανε να με φανε ΟΛΕΣ ολες ομως,τι οτι καταδικαζω τις γυναικες που γεννησαν με καισαρικη με ειπαν(ντοινκγ!!-κριτικη για τους γιατρους και τα λεφτα εκανα μονο)τι οτι τα λεφτα ειναι ιδια ειτε φ.τ ειτε κ.τ ,τι οτι ειναι καλυτερη η καισαρικη ,και οτι τα ιδια λεφτα κοστιζει η γεννα στο δημοσιο(ελα Θεε μου,τ ακουσαμε κ αυτο)κλπ κλπ.κοριτσια η κατινια στο μεγαλειο της πραγματικα!! αλλα ειπα και αλλα ειπαν!σιχτιρ!! συγχιστηκα με τις θιγμενες και καλα! οσες απ αυτες ειδαν την εκπομπη,ελπιζω να βαλανε μυαλο.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Bourboulithra μου εγω νομίζω ειναι τελεια τιμή!δώσε μια προκαταβολή μικρή να στο κρατήσουν κ πάνε μετά τη Β επιπέδου κ τσακωσε την!
Κ εγω μετά τη Β επιπέδου είπα να πάμε, ήδη έχω βρει έπιπλα για την ακρίβεια 6 σετ! Κρεβατάκι που μετά μπορείς να το μεγαλώσεις για παιδικό από βρεφικό οποτε κρατάει μερικά χρόνια, συρταριερα/αλλαξιερα,ντουλάπα κ κατι γύρω γύρω μια ραφιερα κ ενα ραφακι για το τοίχο. Υπερπαραγωγή δηλαδή, ο κούκος αηδόνι νομίζω θα μας βγει αλλα χαλάλι γιατί θα μείνει αρκετά χρόνια!


θα παω αυριο να δω τι παιζεται Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια ομορφια!!!
απαρτια ειδα ειχαμε.....ωραια!!!
εγω κοριτσια μου εχω πολυ μικρο σπιτακι, 44 τετραγωνικα, οποτε το μωρακι μας θα ειναι μεσα στην κρεβ/ρα μας για κανενα χρονο τουλαχιστον, μετα θα πρεπει να βρουμε μια αλλη λυση....ή να νοικιασουμε και το απο πανω διαμερισμα της θειας μου (που το νοικιαζει) και να το κανουμε διπατο ή να νοικιασω το δικο μου και να παμε σε μεγαλυτερο, θα δειξει. οποτε εγω για τωρα κοιταω μονο για καποια οικονομικη κουνιτσα και αργοτερα αν κανουμε δωματιο θα δουμε.....παντως στο ιντερνετ εχει πολυ ενδιαφεροντα και οικονομικα πραγματα....
εγω λεω να ξεκινησω τα ψωνια μετα την β επιπεδου, η οποια εμενα βεβαια αργει ακομα. την μανα μου βεβαια με νυχια και με δοντια την κραταω για να μην αρχισει τα ψωνια.....δεν εχει θεματα με γρουσουζιες και τετοια. ηδη μου επλεξε μια πολυχρωμη κουβερτα και εχει αρχισει και σεντονακια για την κουνια. ειναι χρυσοχερα με το βελονακι!!!
μαρακι η τιμουλα για την κουνια ειναι σουπερ αν ειναι με ολα τα κομφορ (κουνουπιερα, παντα, παπλωματακι και στρωμα). εγω μαλλον θα παω ικεα για την κουνια και για την προικα, αλλα και στρωμα εχω βρει καποια πολυ ωραια σαιτ.σας παραθετω μερικα να δειτε:
αυτο για στρωμα για την κουνια:
http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=20&theid=20&open1=20&open2=87
αυτο για προικα:
http://www.bebemaison.gr/product_detail.jsp?prdId=PROIKA-001&extLang=
αλλα και αυτο για προικα, πιο οικονομικο ακομα:
http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=21&theid=21&open1=21&open2=87&thepid=109&page=2
και αυτο εχει υπεροχα και πολυ οικονομικα σετ με σεντονια για την κουνια:
http://www.spitishop.gr/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AC/%CE%92%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CE%A3%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B1-c-83_84.html?gclid=CLWXwrfVgrwCFcVX3god7lQAdg

τωρα μαρακι οσον αφορα το θεμα της καισαρικης........καθαρα δικη μου γνωμη ειναι οτι προτιμω τον φυσιολογικο τοκετο, εννοειται, αλλα δεν θα ρισκαρα σε καμια περιπτωση την ζωη την δικια μου και του μωρου για να παω σωνει και καλα με φυσιολογικο τοκετο. τωρα οτι υπαρχουν γιατροι που σε πανε για πλακα σε καισαρικη για να τα περνουν, εννοειται οτι υπαρχουν!!!μη ξεχναμε, στην ψωροκωσταινα ζουμε!!!
εμενα παντως ο δικος μου ειναι απιστευτος υπερμαχος του φυσιολογικου τοκετου και το παλευει μεχρι τελους!!!

καλε....τι εγραψα παλι πρωι πρωι, η πολυλογου!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 

αντε καλημερες και παλι!!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπηκαμε στην 20η εβδομαδα!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 

σημερα ξυπνησα κακοδιαθετη! αλλα ακουω μουσικη και το παλευω!

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!
ποππανς εγω ειχα πιο πολυ πολυλογια βραδιατικα!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:μπηκαμε στην 20η εβδομαδα!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 

σημερα ξυπνησα κακοδιαθετη! αλλα ακουω μουσικη και το παλευω!

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!
ποππανς εγω ειχα πιο πολυ πολυλογια βραδιατικα!!

Γιου χου κ εγω εδώ!παντα αργοπορημένη!
Μπράβο Μαρακι κ εγω στη 19η σήμερα!
Τι καλα τι καλά!
Για το δωμάτιο εμεις έχουμε χώρο μπόλικο, έχουμε αρχίσει κ πεταμε παλιατζουρα, μια ντουλάπαρα που έχω κ φιλοξενούσε τα ωραία μου παπούτσακια κ λοιπά που δεν είχα να τα βάλω αλλου άδειασε οποτε κ σχεδόν τα μισά έχουν φύγει από κει!οτι έμεινε πήγε στο υπόγειο,τωρα το γραφείο έμεινε αλλα βλέπω να περνει δρόμο όπως ειναι ολόκληρο! Είπα να πάρουμε όλα τα έπιπλα για να γεμίσει κ το δωμάτιο κ να ναι έτοιμο για αργότερα, οτι ειδα ως τώρα ειναι για βρέφος μέχρι τουλάχιστον και 10 χρόνων παιδάκι,όλα ετσι ειναι τα Σετ, το πάνω μέρος της αλλάξιερας βγαίνει οποτε κ σου μένει σα συρταριερα. Κοστίζουν αρκετά αλλα υπάρχει βοήθεια ευτυχώς.
Για καρότσι δεν έχω κοιτάξει, κούνια για τους πρώτους μήνες θα μου δώσει η κουμπάρα μου τη δικιά της που στέκεται κ δε τη χρησιμοποιεί πλέον,βολευτήκαμε μια χαρά!

Τους Πρωταγωνιστες τωρα το βλέπω στο YouTube γιατι εχθες δε πρόλαβα, ο άντρας μου έβλεπε κατι άλλο κ δεν ήθελε να δει πως γεννανε λεει!του φτάνει που το έζησε μια φορα κ θα το ξαναζήσει (ελπίζουμε!)!αν κ ξέρω πως ειναι ψιλοφοβαμαι πρέπει να πω αυτη τη φορά, αλλα οτι κ αν γίνει, τον φυσιολογίκο τοκετό δεν τον αλλάζω!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
τι μου κανετε???
εγω ξυπνησα ακομα ενα πρωινο με πονοκεφαλο......εχω την αισθηση οτι ειναι απο τον αυχενα ή απο το ιγμοριο γτ ποναω καθε φορα μεσα στο δεξι ματι και στον αυχενα.........μολις σηκωθω ορθια περναει μετα απο κανενα μιασωρο καμια ωρα......
ρε κοριτσια να σας ρωτησω......επεστρεψε σε καμια η δυσκοιλιοτητα???εγω ειναι μερικες μερες που δεν παω κανιονικα οπως πηγαινα, αλλα μερα παρα μερα ή καθε 2 μερες......χτες ξεκινησα παλι και τα φρουτακια γτ τα ειχα κοψει, μπας και βοηθησει λιγακι.......
ααααα και κατι αλλο!ειναι μερικες μερες τωρα που νοιωθω ενα περιεργο γαργαλημα χαμηλα......οχι συνεχεια, αλλα το εχω νοιωσει εντονα 2-3 φορες.λετε να ειναι το στρουμφακι μου????!!!!η μαμα μου λεει ναι!!!
χτες πεταχτηκα μια ικεα να ριξω μια ματια στα βρεφικα του και στις κουνιες.μου αρεσαν 2 πολυ.....οταν ερθει η ωρα απο εκει θα παρω.......
αυτα για σημερα απο τον ηλιολουστο Πειραια!!!
καλημερουδια σε ολες!!!
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γκαστρομενουλες!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
εγω ξαναεπεσα στους εμετους!
ποπακι δε μπορω να σε βοηθησω για τη δυσκοιλια γτ παω μια φορα την εβδομαδα αφου δεν τρωω!!! Laughing 

θυμασαι μια φορα που με ειχες ρωτησει για το σπιτι,τι εχουμε κανει με το φιλιππακο κ το παιδικο δωματιο.?
σου ειχα γραωει αλλα δε θυμαμαι αν το ειχες διαβασει..
-εμεις το ενα δωματιο που εχουμε το καναμε παιδικο και εχουμε παρει ενα καναπε γωνια κρεβατι και τον ανοιγοκλεινουμε ...το βραδυ κρεβατι,την ημερα σαλονι!!!  Laughing Laughing 
οταν ερθει με το καλο το 2ο παιδι ..θα το κρατησω στην καλαθουνα (με ορθοπαιδικο στρωμα) ,στο τραπεζακι διπλα μου,για 2 μηνες και μετα θα το βαλω με το φιλιππακο (θα δω κ πως θα τα πανε)

φιλια στα υπολοιπα κοριτσια  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σοφακι μου!!!
οχι παλι ρε γμτ εμετοι!!!
υπομονη κοριτσακι μου!!!
εμενα σοφακι ετσι οπως εχει διαμορφωθει το σπιτι, δεν γινεται να κανω παιδικο και να κοιμομαστε στον καναπε......οποτε για κανενα χρονο, εναμιση θα το εχω με την κουνια μεσα στην κρεβ/ρα και μετα θα πρεπει να βρεθει καποια αλλη λυση......
 Wink Wink Wink 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ποπακι μην αγχωνεσαι για το χωρο!!!ειναι το λιγοτερο!!!  Wink 
οπως μεγαλωσαμε και εμεις,ολοι οι καλοι χωρανε!!!

ποπακι μου κοντευω 2 μηνες στο κρεβατι,μειον 8 κιλα και ανυπομονω να τελειωσει!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994 
μου εχουν λειψει οι δουλειες του σπιτιου κ το μαγειρεμα,παρα πολυ!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:ναι ποπακι μην αγχωνεσαι για το χωρο!!!ειναι το λιγοτερο!!!  Wink 
οπως μεγαλωσαμε και εμεις,ολοι οι καλοι χωρανε!!!

ποπακι μου κοντευω 2 μηνες στο κρεβατι,μειον 8 κιλα και ανυπομονω να τελειωσει!!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 215994 
μου εχουν λειψει οι δουλειες του σπιτιου κ το μαγειρεμα,παρα πολυ!!!  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 564595 


πω πω ρε γμτ, πολυ ζοριστηκες και εσυ ρε σοφακι!!!
ετσι και εμενα μου ειχαν λειψει οι δουλειες, το μαγειρεμα και η οδηγηση......τωρα τα κανω ολα με προσοχη......
αυτο που εχω παρατηρησει επισης ειναι πως εχει μειωθει κατα πολυ η ορεξη μου για φαγητο. καμια σχεση οπως ενα μηνα πριν, τωρα τρωω, οπως πριν μεινω εγκυος. ειναι και αυτο το παλιοστομαχο που με εχει ταραξει!!!οτι και να φαω πρηζομαι και κανω 3 μερες να χωνεψω. για βραδυ τρωω το αργοτερο στις 7 και μετα ενα γιαουρτακι.....αν φαω βαρια, παει τελειωσε, δεν θα κοιμηθω!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου νομιζω οτι κανω ενα βημα μπρος,δυο πισω!!!
υπομονη!!!  Very Happy Very Happy Very Happy 

αυτο που με αγχωνει ειναι οτι δεν μπορω να παρω τις βιταμινες μου οπως πρεπει,γτ μονο το πρωι πινω λιγο χυμο,τις απογευματινες δεν τις παιρνω.  Rolling Eyes 

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια μου. Τι κανετε; Εμενα η κορη μου προσπαθει να με εξοντωσει. Ειναι στη φαση που θελει να την κρατας απο τα χερια και να περπαταει και ολη μερα κανουμε χιλιομετρα. Πονακια και τσιμπηματα απειρα με την κουραση. Προχθες μου εσκασε και με το προσωπο κατω και εκλαιγα οοολη μερα. Ευτυχως μονο η τρομαρα μας εμεινε και μια μελανιτσα που φευγει. Κατα τα αλλα εχει ανοιξει απιστευτα η ορεξη μου και πειναω τρελα.
Σοφια με το καλο το δευτερο αντρακι σου. Πωπω με τρεις αντρες βασιλισσα θα εισαι!
Γεωργια καλως ορισες. Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο το δευτερο!
Κοριτσακια μου με το καλο να παρετε τα μωρακια αγκαλια και θα τα καταφερετε ολα. Καμια δεν γεννηθηκε να ξερει αλλα με αγαπη, φροντιδα, υπομονη και επιμονη ολα θα τα καταφερετε! Και καθε μερα με τα μωρα μας θα μαθαινουμε κατι καινουργιο.
Οσο για τον τροπο που θα γεννησουμε μην κολλατε. Φυσικα και το επιθυμητο ειναι ο φυσιολογικος τοκετος και να μην ειναι βλακας ο γιατρος και σε βαλει για καισαρικη χωρις λογο. Αλλα υπαρχουν και οι περιπτωσεις που ειναι απαραιτητη η καισαρικη και το σημαντικο ειναι απο τη γεννα να βγουνε και η μαμα και το μωρο γεροι.
Εγω περασα ολους τους πονους του φυσιολογικου, ημουν απο τις 8-9 με τελεια διαστολη αλλα το μωρο πουθενα. Ηταν τυλιγμενη με το λωρο σε λαιμο και χερι και δεν κατεβαινε. Και τελικα 4.30 το απογευμα εκανα καισαρικη. Και ημουν στο μαιευτηριο απο το προηγουμενο βραδυ στις 11!!¡!
Ααααααα και δεν ξερω αν ειμαι η 2η Νανσυ αλλα εχω ΠΗΤ 21-7 και ακομη δεν ξερω το φυλο.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια μου!! τι κανετε??
εγω καλα,λιγο μελαγχολια λογω καιρου εχω αλλα θα περασει! που θα παει!!!
εσεις ολες καλα??φουσκωνουμε?φουσκωνουμε??

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιου χου να μαι το νυχτοπουλι πάλι!

Μαρακι εγω φουσκωνω κ με το παραπάνω, όσοι με είδαν τις τελευταίες μέρες λενε φαίνετε!μέχρι κ ο κουμπάρος μου/νουνος μας με είδε σημερα κ είπε κ αυτός φαίνετε κ ειναι κ "βαρης" δε λεει πολλα πολύ με χαροποίησε! Αλλα απ'όσο φαίνετε κ εσύ καλα πάς,στρογγυλη στρογγυλή!
Τρώω κ τις κλωτσουλες μου καθε βράδυ κ στανιαρω, το αντρακι κανει αισθητή την παρουσία του!
Ποπακι ΜΑΛΛΟΝ ήρθε η πολύποθητη στιγμή να νιώσεις το μπεμπακι σου!σα ψαράκι εγω λεω μοιάζουν οι πρώτες κινήσεις!

Παλι για νυφικά τρέχαμε σημερα αλλα χαλάλι γιατι περασαμε ωραία κοριτσοπαρεα!

Τα φιλια μου κ Καληνύχτα σας!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες εγκυουλες!!!
φουσκωνουμε φουσκωνουμε μαρακι μου!!!
νανσυ οντως ησαστε δυο, σε προσθεσα στην λιστα μας. μολις μαθεις το φυλο θα σου βαλω και τον αναλογο πελαργο σου!!!
νικολετα ωραια διαδικασια να εισαι με φιλες και να ψαχνετε νυφικο. το εχω κανει 2 φορες!!!
κοριτσια μου και χτες το βραδυ μαλλον ενοιωσα παλι το στρουμφακι μου.....ειχα βαλει την θερμοφορα στην μεση μου γτ με ποναγε πολυ και ενοιωσα απο μεσα κατι σαν ψαρακι, ενα γρηγορο γαργαλημα. φωναξα γρηγορα τον αντρουλη μου και του το ειπα, αλλα δεν το ξαναεκανε........εσεις που ειστε πιο εγκυες απο μενα ( Very Happy ) το νοιωθετε συνεχεια αυτο το γαργαληματακι?
 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 328109 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημέρα κορίτσια!!!Ποπάκι τι ωραία που άρχισες να νίωθεις το σποράκι σου....κι εγω το αισθάνομαι αλλά όχι συνέχεια κατά τη διάρκεια της ημέρας....κατά τα άλλα ησυχία...περιμένω με αγωνία τη Δευτέρα τη β επιπέδου να δούμε αν είναι όλα καλά...χτες έκανα και τις μηνιαίες γενικές εξετάσεις και έχω λίγο χαμηλό αιματοκρίτη...οπότε μάλλον θα ξεκινήσω σίδηρο...φιλάκια κορίτσια!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια που θα την κανεις τη β επιπεδου?απο που εισαι βασικα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ επιτελους λιγος ηλιος,λεω να παω μια τσαρκα σιγα σιγα!!

η κοιλιτσα ειναι του φυσικου μου Νικολετα!! Razz Razz Razz στρογγυλεψε και εγινε σκληρη παντως.εμενα χτες με ειδε μια παρεα που εχει να με δει καιρο και με ειπαν "ρε μαλακα,μας δουλευεις?που ειναι η κοιλια σου?εσυ εισαι εγκυος 5 μηνων?" Crying or Very sad 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα γκαστρομενουλες!!!  Very Happy Very Happy 
τι κανετε???
εγω ξαναεπεσα στους εμετους!
ποπακι δε μπορω να σε βοηθησω για τη δυσκοιλια γτ παω μια φορα την εβδομαδα αφου δεν τρωω!!! Laughing 

θυμασαι μια φορα που με ειχες ρωτησει για το σπιτι,τι εχουμε κανει με το φιλιππακο κ το παιδικο δωματιο.?
σου ειχα γραωει αλλα δε θυμαμαι αν το ειχες διαβασει..
-εμεις το ενα δωματιο που εχουμε το καναμε παιδικο και εχουμε παρει ενα καναπε γωνια  κρεβατι και τον ανοιγοκλεινουμε ...το βραδυ κρεβατι,την ημερα σαλονι!!!  Laughing Laughing 
οταν ερθει με το καλο το 2ο παιδι ..θα το κρατησω στην καλαθουνα (με ορθοπαιδικο στρωμα) ,στο τραπεζακι διπλα μου,για 2 μηνες και μετα θα το βαλω με το φιλιππακο (θα δω κ πως θα τα πανε)

φιλια στα υπολοιπα κοριτσια  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472  Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2014!!! - Σελίδα 20 417472

Σοφακι μου τι να πω....κουραγιο μονο και υπομονη!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Είμαι η Ελένη και έχω ΠΗΤ 8/8/14. Ξέρω πως εσεις είστε Ιούνιο - Ιούλιο αλλά οι μελλοντικές μανούλες Αυγούστου δεν είναι ενεργές στο ανάλογο πόστ κι εγώ χρειάζομαι παρεούλα  Embarassed  Embarassed  μπορώ να μπω στην δικιά σας παρέα???  Embarassed  Embarassed 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα κορίτσια! Είμαι η Ελένη και έχω ΠΗΤ 8/8/14. Ξέρω πως εσεις είστε Ιούνιο - Ιούλιο αλλά οι μελλοντικές μανούλες Αυγούστου δεν είναι ενεργές στο ανάλογο πόστ κι εγώ χρειάζομαι παρεούλα  Embarassed  Embarassed  μπορώ να μπω στην δικιά σας παρέα???  Embarassed  Embarassed 

καλως την!! ε μπορει να γινεις κ εσυ Ιουλιου! προς το τελος! Wink ποτε δεν ξερεις ποτε θα αποφασισει να εμφανιστει!! Razz 
1000 καλοι χωρανε!!
κοριτσακι ε?
το πρωτο σου?
ειμαι η Μαρια,ειμαι 24 και ειναι το πρωτο μου!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ελενη μου!!!!
καλως ορισες στην ομαδουλα μας!!!
εισαι καλοδεχουμενη εννοειται!εξαλλου εχουμε και το σοφακι μας που εχετε την ιδια πητ!!!!
σε βαζω στην λιστα μας!!!ξερεις το φυλο του μπεμπε σου??

μαρακι καλημερα!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!
αναστασια μου καλημερα!!!δευτερα β επιπεδου!!!τι καλα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις