Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
220 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 220 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 38]

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 688264 
άμαχος πληθυσμός εδώωωωωω!! Στο ψυγείο έχω μόνο γιαουρτάκια και μερέντα και με σκοτώνετεεεεεε!!! Θα υποκύψω στην μερέντα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 4872 

Μαρία μόνο 3,5??? εγώ είμαι +11 θεε μου! Για την καμπύλη τι σου είπε??

Άσχετο αλλά η αδερφή μου στον μεγάλο έτρωγε και πήρε 15 κιλά και στον μικρό δεν έτρωγε και πήρε πάλι τα ίδια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 606100 

γελουσε!δεν το περιμενε!ενεκα οτι φοβοταν λογω κιλων μην εχω ανεβασμενο!
να τσιμπαω ειπε πιο συχνα.δεν ειναι κατι ανησυχητικο! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχαχαχα Ελένη πολύ γέλασα με το σχόλιο του άμαχου πληθυσμού Laughing  Laughing 

Είδες Μαράκι όλα καλά με το σάκχαρο!Και τα κιλά σου μια χαρά!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παλι εγω εδω,το νυχτοπουλι,κοιμαμαι αργα,ξυπναω νωρις,τι θα γινει βρε παιδι μου....

ρε σεις,πριν λιγο ανακαλυψα οτι απο τη θηλη μου βγαινει διαφανες υγρο.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

δεν το παθαινα νωριτερα να ρωτησω το γιατρο που πηγα το απογευμα....
Τζενακι,εσυ ειχες πει κατι τετοιο θυμαμαι,αλλα τι εβγαζε εσενα το στηθος σου?διαφανες υγρο η γαλα?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
νεκταρινι δεν ξερω ποσο κρατησε η εξεταση, αλλα τα ειδε ολα διεξοδικα και λεπτομερεστατα!!!στο Ιασω εξαλλου δεν σε κρατανε και παρα πολυ ωρα μεσα γτ εχει πολυ κοσμο για υπερηχους οποτε μολις δουν αυτα που πρεπει, τελος!
μαρακι μια χαρα τα κιλα σου και τα νεα σου απο την μπουμπουκα σου!!!
εγω εχω πολυ καιρο ν' ανεβω σε ζυγαρια, αλλα ειχα μεινει στο ενα κιλο που εχασα με την αλλεργια και την διατροφη.....
παντως ρε κοριτσια εχει ξεκινησει παλι το μαρτυριο της μεσης μου, μαλλον ειμαι σε φαση που ανοιγει παλι η λεκανη μου .......με ειχε αφησει για κανενα μηνα.....τωρα αντε παλι τα ιδια!!!και ειναι μονο απο την αριστερη μερια.....εκει που εχω θεμα.....anyway....χτες ειχα και ενα σφαχτη αριστερα κατω απο το πλευρο.....σημερα ειναι πιο ηπιος!
κοριτσαρες οσο μεγαλωνουν τα νινακια μας....μας συνθλιβουν!!!εγω ολο σκεφτομαι......πως θα χωρεσει μεσα μου οταν θα ειναι 3 κιλα;;;;εδω ειναι 650 γραμ και εχω κοιλουμπα και ποναω παντου......αλλα η φυση ξερει, τι να πω!!
αχ σημερα εχω 2 μθμ και το ενα ειναι μακρυα.....και δυστυχως θα παω μονη μου, δεν θα με παει ο αντρουλης......ευτυχως σε καμια βδομαδα ερχονται οι γονεις μου, οποτε θα εχω σοφερ!!!
αντε καλημερουδια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα μαρακι ξεχασα.....
το υγρο που βλεπεις στο στηθος ειναι απολυτως φυσιολογικο.....και λεγεται νομιζω πυαρ ή πρωτογαλα......αλλες γυναικες το βλεπουν, αλλες οχι και απ' οτι ειπαν στο σεμιναριο δεν σχετιζεται με το αν μπορεις να θηλασεις......δλδ και να μη το δεις μπορεις να θηλασεις επιτυχημενα, αυτο θελω να πω.....

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου!!!
τι κανετε??
εμεις σημερα θα παμε στη μητερα μου,που εχει αδεια κ θα πιουμεφεδακι μαζι!!!

τελεια νεα  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 

νεκταρια μου ο φιλιππακος ευτυχως εχει μονο μια ιωση!παιρνουμε αντιβιωση κ σιγα σιγα θα βγουμε κ σε αυτον τον ωραια καιρο που εχει...  sunny sunny sunny 

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάρες!!!!
Πώς είστε;;;;
Μαράκι τέλεια τα νέα σας!!!Μεγαλώσατε πολύ!!
Και απο κιλά δεν πήρες τίποτα!!!Rolling Eyes Rolling Eyes 
Αυτό το υγρό που είπες είναι το πρωτόγαλα,το άκουσα κι εγω στο σεμινάριο...
Τί ωραίες μέρες που κάνει βρε κορίτσια...
Ανυπομονώ να ρθει η Τρίτη να πάμε στο γιατρό!!!Σήμερα τριανταρίσαμε..........μας έμεινε η τελευταία δεκάδα εβδομάδων!!!!Laughing Laughing 
Αγχώθηκα τώρα...σαν να μπήκαμε στην τελική ευθεία!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αναστασια μου!!!
30 εεεε??  Shocked Shocked Shocked 
πολυ ωραια!!!!
το αγχος αυτο κοριτσια μου δε φευγει με τιποτα προς το τελος!!!!  Very Happy  Very Happy 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!! κοτσαρισα νιου φωτο μπεμπας!

Αναστασια,να σε πω οτι δε σε νιωθω ψεματα θα πω,μπηκαμε τελικη ευθεια.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787 

εσυ θα κοψεις το νημα και ακολουθουμε εμεις... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787 

μονο να πανε ολα καλα μεχρι τελους κοριτσια,να γεννησουμε ΥΓΙΗ μωρακια ολες και με ενα φλουπ αν γινεται!να μην ταλαιπωρηθουμε!


ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 

Αχ κορίτσια εγώ είμαι βιαστική  Laughing  ανυπομονώ να μπω στην τελική ευθεία για να πάρουμε μια σειρά επιτέλους!!!

Σοφία περαστικά στα όμορφα ματάκια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 417472 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημεεεεεραααα στη παρεούλα μου!
Πως είμαστε σήμερα?

Μαρακι πολύ ωραία η κοιλιτσα κ τυχερή που δεν έβαλες πολλα κιλά,βασικά τίποτα δεν έβαλες!εγω έχω βάλει ήδη 14 αν υπολόγισα σωστά!
Ας ελπίζουμε πως θα κάνω μεγάλο μωρό!!
Αναστασία πωπωπωπωωω...!πως πέρασε ο καιρός,εσύ σχεδον κοντεύεις βρε!μην αγχωνεσε μπορεί να εισαι σχεδόν στη τελική ευθεία αλλα έχεις ακομα μπόλικο χρόνο!

Παλι βαριέμαι τρελά!άργησα να ξυπνήσω κ στις 11 κ τέταρτο έχω κολύμπι αλλα δε θα πάω γιατί παλι θα ειμαι στο τρέξιμο κ δε θέλω.έχω να κάνω κ δουλειές σήμερα, δε γίνετε αυτο το πράγμα ρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ειμαι σπιτι κ προσέχω κιόλας και παλι έχω ένα σπίτι χάλια!αύριο θα τριψουν τοίχους κ ταβάνι με ένα μηχανιμα για να μπορεσουν να βαψουν επιτέλους ο άντρας μου με τον αδερφό του!κ από κει δηλαδή παλι δουλειές!
Ααααντε να δούμε!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bourboulithra έγραψε:καλημερα κοριτσια!!! κοτσαρισα νιου φωτο μπεμπας!

Αναστασια,να σε πω οτι δε σε νιωθω ψεματα θα πω,μπηκαμε τελικη ευθεια.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787 

εσυ θα κοψεις το νημα και ακολουθουμε εμεις... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787 

μονο να πανε ολα καλα μεχρι τελους κοριτσια,να γεννησουμε ΥΓΙΗ μωρακια ολες και με ενα φλουπ αν γινεται!να μην ταλαιπωρηθουμε!


Τέλεια η κοιλίτσα Μαράκι!!!!Όπως και το περιεχόμενό της βεβαίως βεβαιως ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Καλημεεεεεραααα στη παρεούλα μου!
Πως είμαστε σήμερα?

Μαρακι πολύ ωραία η κοιλιτσα κ τυχερή που δεν έβαλες πολλα κιλά,βασικά τίποτα δεν έβαλες!εγω έχω βάλει ήδη 14  αν υπολόγισα σωστά!
Ας ελπίζουμε πως θα κάνω μεγάλο μωρό!!
Αναστασία πωπωπωπωωω...!πως πέρασε ο καιρός,εσύ σχεδον κοντεύεις βρε!μην αγχωνεσε μπορεί να εισαι σχεδόν στη τελική ευθεία αλλα έχεις ακομα μπόλικο χρόνο!

Παλι βαριέμαι τρελά!άργησα να ξυπνήσω κ στις 11 κ τέταρτο έχω κολύμπι αλλα δε θα πάω γιατί παλι θα ειμαι στο τρέξιμο κ δε θέλω.έχω να κάνω κ δουλειές σήμερα, δε γίνετε αυτο το πράγμα ρε ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ειμαι σπιτι κ προσέχω κιόλας και παλι έχω ένα σπίτι χάλια!αύριο θα τριψουν τοίχους κ ταβάνι με ένα μηχανιμα για να μπορεσουν να βαψουν επιτέλους ο άντρας μου με τον αδερφό του!κ από κει δηλαδή παλι δουλειές!
Ααααντε να δούμε!

μηπως οι τοιχοι σας ειναι με μπιμπικια και θελετε να τους κανετε ισιους?

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι τελεια η κοιλιτσα!!!
αναστασια μου 10 βδομαδες ακομα!!!τπτ δλδ!!!
αχ αντε κοριτσια μου, με το καλο να φερουμε στον κοσμο υγιη μωρακια!!!!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 654316 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι τι ωραια κοιλια!!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 215994 

ελενη κ εγω μια απο τα ιδια,ανυπομονω !!!
ευχαριστουμε ελενακι!!!  Very Happy 

νικολετα ουτε σε εσενα φαινεται οτι εχεις παρει τοσα!!!
εγω παλι εχω παρει 4!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσούδια!!Πάλι πρωί ξύπνησα,έχω κουραστεί τον τελευταίο καιρό ρε γαμώτο.νιώθω πως χρειάζομαι ύπνο κ λίγες μέρες λιώσιμο στο σπίτι..
Τι κάνουν οι κοιλίτσες;
Μαράκι εγώ το είχα πει για το υγρό στο στήθος,welcome to club  Razz  θα το συνηθίσεις!εμένα από διάφανο βλέπω πως άρχισε να είναι άσπρο.

Αναστασία πράγματι 10 βδομαδούλες σου έμειναν!
Εγώ από τη μια λέω ωραία που μπαινουμε στην τελική ευθεία αλλά από την άλλα από την αλλη μια αγωνία την έχω μπορώ να πωω.

Πω πω Νικολέτα υπομονή κορίτσι μου!Αυτες οι δουλειές σου βρομίζουν όλο το σπίτι!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ αυτές οι δουλειές του σπιτιού αχ! Έχω αρχίσει κι εγω και παίρνω θάρρος και κάνω καμια δουλειά παραπάνω αλλά θα σταματήσω πάλι αφού με πιάνει απευθείας η μέση  Mad Mad 

Βρε κορίτσια να θέσω ένα θεματάκι στο τραπέζι που μ'έχει προβληματίσει... μπαίνοντας και σε άλλα θέματα στο φόρουμ και γενικά διαβάζοντας ιστορίες βλέπω με μεγάλη απογοήτευση ότι σε ποσοστό 8 στις 10 έχουν γεννήσει ή θα γεννήσουν με καισαρική. Αποκλείεται μόνο στην Ελλάδα να συμβαίνουν όλα τα στραβά και να έχουμε τέτοια ποσοστά. Μήπως έχει ξεφτιλιστεί το θέμα λίγο?? Μην ξεχνάμε ότι η καισαρική είναι χειρουργείο.. Έβλεπα κ την Λίτσα Πατέρα τις προάλλες που έλεγε ότι της ζητάνε καλες ημερομηνίες για να προγραμματίσουν τον τοκετό!!!  Shocked Mad Shocked  Αν είναι δυνατόν!!!!
Εγώ για πλάκα είπα στον γιατρό "μηπως βγει Ιούλιο η μπέμπα" και μου είπε να μην βιάζομαι κ ότι δεν θα πάει διακοπές τον Αυγουστο όπως άλλοι...
Μακάρι να μας πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί ΚΑΝΕΝΑΣ ιατρικός και ΜΟΝΟ ιατρικός λόγος για καισαρική...

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελένη πράγματι το ίδιο παρατήρησα κι εγώ γι αυτό κ αγχώνομαι για τον τοκετό.Δε θέλω με τίποτα να κάνω καισαρική εάν δεν υπάρχει σοβαρός ιατρικός λόγος.Στην εποχή της μαμάς μου δεν ήταν έτσι τα πράγματα.κ εμένα κ την αδερφή μου μας γέννησε στην εφημερία δημόσιου νοσοκομείου κ σε μένα έκανε πολλές ώρες να γεννήσει φαντάσου.τότε μόνο για λόγους υγείας σε πήγαιναν καισαρική,τώρα αιντε να τελειώνουμε..Μακάρι να μας πάνε όλα καλά και να γεννηθούν με το καλό τα μωράκια μας πραγματικά.Δε θέλω να τη φάω τζάμπα την καισαρική ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 534787 

Εμένα τελευταία αρχισε να πονάει η πλάτη μου κ ρε κορίτσια άρχισα να νιώθω πίεση κοντά στα πλευρά..φτανει μεχρι εκεί η μικρή μου;χτες πάλι νομιζω είχε τα ποδαράκια της επάνω δεξιά κ μου έριχνε κάτι περιποιημένες.Σας έχει τύχει να είναι με τα πόδια κάτω κ να κλωτσάει προς τα κάτω;φουλ ανατριχιαστικό κ με ψιλοπονάει κιόλας..

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ας μην αγχωνόμαστε κι ας ευχηθούμε να πάνε όλα καλά γιατί κ στο δημόσιο κ στο ιδιωτικό το έχουν χέσει το θέμα. Πάντως αν έπαιρνα πρέφα ότι ο γιατρός μου με πήγαινε για εκεί θα τον παράταγα και την τελευταία στιγμή και δεν θα το 'τρωγα... Ευτυχώς ο γιατρός μου δεν είναι αυτης της "σχολής"

Εμένα έχει αρχίσει λίγες μέρες και την νιώθω και με κλωτσάει μόνο προς τα μέσα στην κύστη, στο έντερο και είναι πολύ ενοχλητική  Laughing Laughing Laughing 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζουπ να μαι πάλι!έκανα λίγες δουλιτσες σήμερα κ ετσι κ ετσι δε κουραστικα πολύ μπορώ να πω,έκανα οοοολο το μπανιο κ το ευχαριστήθηκα γιατί τωρα γυαλίζει!τα είχα παραμελήσει εδώ κ μια βδομάδα όλα,μόνο γύρω γύρω εκανα!

Μαρία οι τοίχοι μας είχαν χαρτί ταπετσαρίας κ το βγάλαμε κ τωρα έμεινε το τσιμέντο κ θέλει τρίψιμο για να φύγουν τα υπολείμματα από τις κόλλες κ το χαρτί.το ταβάνι ειχε επένδυση με ξύλο,το.ξήλωσαν όλο κ τωρα θέλει στοκαρισμα κ γυαλισμα για να το βαψουμε,ηταν βιδομενο το ξύλο κ εχει παντού τρύπες.γι αυτό κ εχει λίγο παραπάνω δουλειά!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ αυτό που λέτε με τις καισαρικες όντως ειναι "προτέρημα" της Ελλάδας η ΜΑΛΛΟΝ της Ελληνίδας των τελευταίων χρόνων που φοβατε τα δύσκολα!σου λεει το 70% των παιδιών στην Ελλάδα γεννιούνται έτσι κ σ'αυτό φταίνε ΚΑΙ οι γιατροί!πιστεύω οτι ειναι το εύκολο χρημα κ το κυνηγάνε χωρίς να τους νοιάζει ΚΑΙ η ευκολία βέβαια,γιατί ένας φυσιολογικός τοκετός πάει πολλές ώρες ενώ η καισαρική το πολύ μισή ώρα, σαν επέμβαση!
Το ειχε δείξει στους πρωταγωνιστές ο Θεοδωράκης πριν λίγο καιρό κ έπαθα σοκ όταν έδειξε για κάποια δευτερόλεπτα μια καισαρική τομή!μιλάμε για σοκαριστικό θέαμα!το αντίθετο με τον φυσιολογικό η φυσικό τοκετό που δε με σόκαρε καθόλου κ το έδειξε φορα παρτίδα πραγματικά!

Επειδή γέννησα φυσιολογικα και χωρίς επισκληριδιο μάλιστα και το προτιμώ χίλιες φορές ενώ ειναι αβάσταχτοι οι πόνοι κ πραγματικά ειναι ένα θαύμα το πόσα μπορεί να αντέξει ένα γυναικείο σώμα και το μωράκι φυσικά,γιατί κ το μωρό καταβάλει μεγάλη προσπάθεια κατά τη διάρκεια της γέννας!το μαχαίρι δε το θέλω αν δεν υπάρχει κίνδυνος η προβλημα υγείας. Όσες γέννησαν με καισαρική το χουν μετανιώσει πάντως γιατί επιφέρει κ πολλα προβλήματα.

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια! Μαρακι τι καλα τα νεα απο την μπεμπουλα. Μια χαρα και τα δικα της και τα δικα σου κιλα...
Αναστασια αντε 10 εβδομαδουλες μεινανε με το καλο.
Σοφια πολυ χαιρομαι που δεν ηταν τιποτα αντε να αρχισετε και τις βολτες σας.
Ποπακι κι εμενα με ποναει η μεση που γινεται χειροτερα και με τα κιλα που εχω παρει. Εντομεταξυ εχει αρχισει να με ποναει και ο γοφος μου που ξαπλωνω στο πλαι.
Αληθεια δεν το ηξερα οτι το πρωτογαλα ηταν διαφανες.
Τζενη μακαρι τωρα το Πασχα τουλαχιστον να ξεκουραστεις.
Νικολετα καλο κουραγιο με το τριψιμο, εχω την εντυπωση οτι βγαινει πολυ σκονη και φασαρια.
Κι εγω θελω να γεννησω φυσιολογικα, αλλα δεν θελω να πολυφορτωνω τον εαυτο μου με πραγματα που μπορει και να μην γινουν. Αν τα καταφερω καλως αν οχι παλι καλως. Την ιδια αντιμετωπιση προσπαθω να εχω και για τον θηλασμο. Βεβαια ο θηλασμος απαιτει δικη μου προσπαθεια την οποια εννοειται οτι θα κανω.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααχχχ τωρα γυρισα απο τους δρομους,πολυ γυρισα σημερα!!ηρθε η ωρα της ξεκουρασης.....


σημερα ειχα καουρες κοριτσια,εφαγα μια τυροπιτα το πρωι,ενα πιατο μακαρονια το μεσημερι και με τσακισε το στομαχακι μου....

ελπιζω μανες και μωρα να ειστε καλα!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσουδες μου!!!
εγω ειμαι ξυπνια απο τις 6 που εφυγε ο αντρουλης!!!εβλεπα και ενα σκατοονειρο και δεν μπορεσα να ξανακοιμηθω....βεβαια χτες κοιμηθηκα κατα 10 οποτε χορτασα υπνο.....
μεγαλο θεμα το θεμα της καισαρικης.....
σιγουρα στην ελλαδα το εχουμε σαν ευκολη λυση......
εμενα ο ντοκ ειναι υπερμαχος του φυσιολογικου τοκετο και για εκει προσανατολιζομαστε. παρολα αυτα εχουμε πει πως αν προκυψει κατι που θα βαλει σε κινδυνο εμενα ή το μωρο (οτι και να ειναι αυτο) θα παμε για καισαρικη χωρις δευτερη σκεψη!αυτο που προεχει και για τον γιατρο και για μενα ειναι να μη κινδυνεψω ουτε εγω ουτε το μωρο μονο και μονο για να γεννησω φυσιολογικα.....
και να σας πω την αληθεια......συμφωνω απολυτα!δεν με νοιαζει με πιο τροπο θα φερω το μωρακι μου στον κοσμο, αρκει να ειναι αυτο και εγω καλα......
τωρα οσον αφορα τον θηλασμο, εκει ειμαι πιο καθετη!θα το προσπαθησω μεχρις εσχατων και ελπιζω να μου βγει!παρολα αυτα και παλιι εχω πει πως αν δεν τα καταφερω, δεν θα πεθανω κιολας!ξερω οτι λατρευω το μωρακι μου και θα κανω οτι καλυτερο μπορω γι' αυτο!!!
αυτες ειναι οι δικες μου αποψεις....η καθε μια κοπελα το σκεφτεται οπως κρινει εκεινη καλυτερα...και η καθε αποψη ειναι απολυτως σεβαστη!!!
αχ κοριτσια μου χτες κουραστηκα πολυ......εκανα 1.15 λεπτα για να φτασω στο μθμ μου γτ ειναι μακρυα.......αντε να ερθει ο πατερουλης να με πηγαινει γτ εχω αρχισει και ζοριζομαι οταν οδηγαω τοση ωρα......μετα τουφιασα στο κρεβατακι μου και ο αντρουλης μου εφερε εκμεκ!!!
η μπεμπα μου χτες εδωσε ρεσιταλ!!!πολυ κλωτσοπατηναδα!!!αφου τιναζονταν η κοιλια μου!!και οσο της μιλαγα....τοσο αυτη "απαντουσε"!!!αχ κοριτσια ειναι τρελα αυτο!!!βλεπεις οτι απο τωρα εχεις επικοινωνια με το μωρο σου!!!ειναι απιστευτο!!!

αντε καλημερουδια σε ολες τις κοιλιτσες!!!
 flower flower flower flower flower 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια τι κακο αυτο με τον υπνο,δεν αντεχω αλλο.....
ξυπναω καθε μερα στις 2για τουαλετα,ξανακοιμαμαι στις 4,μετα 5 ξανα για τουαλετα και με πιανει ο υπνος ξανα στις 7 και στις 8 το ματι γαριδα...και το βραδυ αν δεν παει 12.30-1 δεν κοιμαμαι,στριφογυρναω.....

νιωθω κομματια....
πφφφφφ......

τωρα οσον αφορα τις καισαρικες,ειναι αυτο που με φοβιζει πιο πολυ απ ολα,δε θελω με την καμια να κανω καισαρικη και επειδη ειμαι του χωρου,ξερω δυστυχως οτι ειναι η ευκολη λυση....επειδη εχω περασει κ απο ιδιωτικη κλινικη κ απο δημοσιο νοσοκομειο ειδα τεραστιες διαφορες,δυστυχως στο ιδιωτικο αν κανεις καισαρικη θα παρεις πιο πολλα φαρμακα,θα μεινεις πιο πολλες μερες μεσα,θα μπει λιγο και στη θερμοκοιτιδα η στο φως για τον ικτερο το μωρο,εε θα βγει ενα σεβαστο ποσο....
αλλα πλεον και στο δημοσιο μαγκεψαν οι γιατροι...αν πας με εξωτερικο γιατρο που παει και σε δημοσιο,πλεον το κανανε συστημα να σε κλεινουν ραντεβου για να μπορεσεις να τον πετυχεις στην εφημερια του,και σου λενε θα κανουμε προκληση μην τυχον σου σπασουν τα νερα μερα που δεν εφημερευω και δε γεννησουμε μαζι.
Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΣΧΕΔΟΝ Π Α Ν Τ Α.

ΟΛΑ ΜΑ ΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΕΡΙΤΥΛΙΞΗ ΛΩΡΟΥ,ο γιατρος μπορει να μετακινησει το λωρο με το δαχτυλο του και να τελειωνει η υποθεση.....

αυτα τα ειδα απο μεσα....

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!Με νεύρα σηκώθηκα σήμερα..Χτες κάθισα μέχρι αργα να τελειώσω κάτι εργασίες για να κοιμηθώ σήμερα μέχρι τις 10 να χορτάσω ύπνο και το πιστεύετε ήρθαν στις 8 μιση στην πολυκατοικία και άρχισαν να τρυπάνε!!! Twisted Evil  Twisted Evil που να κοιμηθείς;;πάλι νωρίς σηκώθηκα!και φυσικά εδώ κ κάνα τέταρτο έχουν σταματήσει.ίσα ίσα να με σηκώσουν ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 679259  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 29 679259 

Μαράκι εσύ που είσαι στον χώρο έχεις δει πολλά.Κι αυτό με την πρόκληση πολύ συνηθισμένο απ'ότι διαβάζω..σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω να μιλήσω με ένα γιατρό στο έλενα κ αν δεν βγάλω άκρη να πηγαίνω απλά να με παρακολουθούν όταν ανέβω κ να γεννήσω στην εφημερία.Εκεί δε θα βιάζεται κανείς να με ξεπετάξει φαντάζομαι αφού έτσι κι αλλιώς θα δουλεύουν.Δυστυχώς φεύγοντας από εδώ δε θα έχω τον γιατρούλη μου,οπότε όλοι άγνωστοι θα μου είναι επάνω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις