Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
297 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 297 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 38]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νικολετα σου κανα...

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το απόγευμα με πήγε ο αντρούλης μου για παγωτάκι κ κάναμε βόλτα στην αγορά με τα πόδια! Εκεί συνάντησα μία απο τις αδερφες της μαμάς μου (να σημειωθεί ότι τα αδερφια των γονιών μου είναι κάτω των 39 δλδ σχεδον δικά μου αδέρφια  Razz ) πρόσεξε την κοιλούμπα μου κι ευτυχώς ήταν πολύ διακριτική και συγκρατημένη του τύπου "α βλέπω φουσκωσε η κοιλίτσα, πόσο είσαι? με το καλό!"
Τι καλά όλοι να φερθούν έτσι κ να μην αρχίσουν την μίζερη γκρίνια "α τώρα μας το λες", "γιατί η μυστικότητα", "γιατί δεν μου το'πες"....

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασακι ακομα δε πήρα τίποτα δυστυχώς!
Δε πειράζει κάποια στιγμή θα το λάβω!

Ελένη εχεις δίκιο κ εγω στο σόι δε το είπα,φαντάσου η γιαγιά μου από τη μεριά του μπαμπα που ειναι κ η τελευταία που έμεινε κ είμαστε τα μοναδικά της εγγόνια,ακομα δε το ξέρει!
Αν μπορούσα κ εγω σε κανέναν δε θα το λέγα, η πεθερά μου το είπε σε οοοολους ενώ την ειπα μη το πεις ακόμα, αλλα σκατουλες, ποιος τα υπολογίζει τα λόγια μου!

Κατι άσχετο...σημερα έμαθα οτι οι 3 από τις παλιές μου συνάδελφισσες στο παλιό παιδικό που δούλευα, ειναι έγκυες κ εχουν κ αυτές όλες αρχές Ιουλίου ΠΗΤ!πολυ μικρός ο κόσμος!θέλαμε να συναντηθούμε κ δεν έκατσε!έχω να τις δω παρά.πολυ καιρό.ειναι γερμανιδες βέβαια κ μια ουκρανεζα κ μένουν λίγο μακρυα μου αλλα πολυ χάρηκα,οσο να ναι θα μαστε παρεούλα τουλάχιστον οσο είμαστε σπίτι κ θα χουμε χρόνο!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AngelMommy έγραψε:Αναστασακι ακομα δε πήρα τίποτα δυστυχώς!
Δε πειράζει κάποια στιγμή θα το λάβω!

Ελένη εχεις δίκιο κ εγω στο σόι δε το είπα,φαντάσου η γιαγιά μου από τη μεριά του μπαμπα που ειναι κ η τελευταία που έμεινε κ είμαστε τα μοναδικά της εγγόνια,ακομα δε το ξέρει!
Αν μπορούσα κ εγω σε κανέναν δε θα το λέγα, η πεθερά μου το είπε σε οοοολους ενώ την ειπα μη το πεις ακόμα, αλλα σκατουλες, ποιος τα υπολογίζει τα λόγια μου!

Κατι άσχετο...σημερα έμαθα οτι οι 3 από τις παλιές μου συνάδελφισσες στο παλιό παιδικό που δούλευα, ειναι έγκυες κ εχουν κ αυτές όλες αρχές Ιουλίου ΠΗΤ!πολυ μικρός ο κόσμος!θέλαμε να συναντηθούμε κ δεν έκατσε!έχω να τις δω παρά.πολυ καιρό.ειναι γερμανιδες βέβαια κ μια ουκρανεζα κ μένουν λίγο μακρυα μου αλλα πολυ χάρηκα,οσο να ναι θα μαστε παρεούλα τουλάχιστον οσο είμαστε σπίτι κ θα χουμε χρόνο!
Νικολετα σε μενα δειχνει πως ειμαστε ηδη φιλες....μ εκανες αποδοχη ηδη.....!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 328109 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες γεια σας!!!!τι κανετε???

μαρακι μου ας ερχονται,αρκει να ειναι ολα περαστικα!!!  I love you 

ποπακι μπραβο ρε κοριτσακι που εισαι καλυτερα!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 328109 

τζενακι,τελεια τα νεα απο τη μπουμπου σου!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 669659 

αναστασια μου κ εγω ετσι ξυπναω καθε μερα!!!μια με τραβαει απο δω,μια απο εκει!!!  Laughing  Laughing 

φιλια στις υπολοιπες!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααα  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

τι κανετε γκαστρωμενουλες??

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ομορφες κοριτσουδες!!!
τι ομορφη μερα η σημερινη!!!
για βολτουλες και καφεδακια ειναι!!!
εγω ξυπνησα καλα και σημερα, χωρις εξανθηματα.....πηρα και το φαρμακακι μου και το μεσημερι εχει τηλ στον ντοκ παλι για να δουμε τι θα παρουμε αυριο.....
κοριτσακια μου ο αντρουλης ειναι ταβλα!!!χτες ειχε 38.5 πυρετο!κοιμηθηκε στον καναπε και εγω κυκλοφορω με μασκα και ενα οινοπνευμα συνεχεια για τα χερια μου!!!
ελπιζω να με λυπηθει ο θεος και να την σκαπουλαρω!!!

αντε γιναμε ολες φιλες στο φβ!!
μονο με το σοφακι δεν εχουμε γινει!
καλε.....εμεις επρεπε να ειχαμε γινει πρωτες αφου ερχομαστε απο το αλλο θεματακι....στειλε μνμ να σε κανω add!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ρε ποπακι μου,που εισαι καλυτερα!!!  Very Happy 
σου εστειλα!!!

καλε εμεις εδω εχουμε συννεφια  Shocked Shocked  αν ειναι δυνατον!!!
δε θα πτοηθουμε ομως θα παρω το γιο μου κ θα παμε στο χωριο με τα ποδαρακια μας!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 328109 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα θα κανεις σοφακι μου!!!
σου εστειλα!!
ααα, να βαλεις και καινουργια φωτο!!
θελουμε καινουργια κοιλιτσα!!! Wink Wink Wink 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Κοριτσακια μου!
Πως είμαστε σημερις?
Εγω τωρα πρέπει να σηκωθώ,να φάω το κατιτίς κ σιγά σιγά να ετοιμάζομαι για τη βάφτιση,μιας κ ουτε τα ρούχα μας δεν έχω ετοιμάσει ακομα η γαϊδούρα!

Ποπακι σε δέχτηκα!ταιριαστοι με τον αντρουλη μπράβο σας,είστε ωραίοι!όπως κ τα αλλα κοριτσια!τωρα που υπάρχει ο οπτική επαφή ειναι καλύτερα! Κ περαστικά σας, ειναι από τον καιρό πιστεύω επειδή δε μας έκανε χειμώνα φέτος!προσεκτικά εσύ!
Σοφακι άντε κ εσύ, στείλε πμ να βρεθουμε αν θέλεις!αλήθεια πως τα πας?εισαι καλητερα?

Φιλουθκια...!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι εδώ!!

Εμάς κορίτσια η ζέστη έχει γίνει αφόρητη ήδη.. Έχει κάθε μέρα ντάλα ήλιο με 20 βαθμούς πρωινιάτικα..

Νικολέτα πότε είναι η βάπτιση?? Πω πω κορίτσια δεν υπάρχει πιο ωραίο πράγμα από την βάπτιση! Έρχεται και το Πάσχα και θα πρέπει να πάρουμε κατιτίς αλλά παρόλο που είμαστε στριμωγμένοι χαλάλι! Έχω βαπτίσει ένα κοριτσάκι ολόκληρη γυναίκα πλέον 14 χρονών και τον μεγάλο της αδερφής μου που είναι σχεδόν 4!

Ρε κορίτσια έχω ξεμείνει από ρούχα εντελώς.. Οι μπλούζες άλλες μου κάνουν άλλες έχουν κοντύνει αλλά το μεγάλο πρόβλημα είναι τα παντελόνια-κολάν. Δεν βρίσκω πουθενά κάτι οικονομικό που να μου κάνει και να μην με σφίγγει  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 
Εδώ θα βρω εγκυμοσύνης στα Prenatal τα οποία είναι εντελώς μινιόν μάλλον Κινέζες σκέφτονταν, και τα Mothercare αλλά και τα 2 τσούζουν στις τιμές..

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Καλοκαίρι πάλι σήμερα,τι ωραία!χαίρεσαι να κάνεις βολτίτσες!

Από χθες άρχισε να με πιάνει μια χαρά κ ανυπομονησία να περάσει ο καιρός και να συναντήσω επιτέλους τη μπουμπού μου!Ανυπομονώ να έρθει το πάσχα να της ψωνίσω κάτι κι εγώ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 

Ελένη εμένα με βόλεψαν τα h&m και τα tally weijl για ρούχα.Αν ήταν καλοκαιρι μια χαρά θα τη βγάζαμς=ε με τα φουστανάκια αλλά τώρα δεν ξέρεις κ τι να βάλεις.εγώ φορμούλες φοράω κυρίως κ κανένα φόρεμα με κολαν σε ειδικές περιπτώσεις.τζιν έχω να βάλω από τα χριστούγεννα..δε θέλω να με πιέζουν τα ρούχα.

Από σουτιέν τι φοράτε κορίτσια μου;πήρατε εγκυμοσύνης;εμένα με βόλεψαν τέλεια τα pretty bra μπορώ να πω..

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!! τελεια μερα ξανα!! αγγαρεψα τον αντρα και ενα φιλο του να κουβαλησουν κατι επιπλα στην αποθηκη γιατι απο βδομαδα αρχιζουν βαψιματα σ ολο το σπιτι γιατι ενα φρεσκαρισματακι το θελει!!
εγω δινω εντολες! Razz 

αχ πριν λιγο με ειπε η γιαγια μου οτι εχασε το πορτοφολι της χτες,και ηταν φουλαρισμενο γιατι πηγαινε να πληρωσει δεη με χαρατσια,νερο,τηλεφωνο. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 679259 δε με ειπε ποσα ηταν να μη συγχιστω αλλα αν φανταστω οτι εμεις στα καλα μας με 120 περιπου τετραγωνικα σπιτι δινουμε 300 ευρω στη δεη η γιαγια καπου τοσα θα δινει αφου εχει μεγαλυτερο σπιτι αλλα μενει μονη της....πφφφφ κριμα τοσα λεφτα....

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
jenny.k έγραψε:Καλημέρα εγκυούλες!Καλοκαίρι πάλι σήμερα,τι ωραία!χαίρεσαι να κάνεις βολτίτσες!

Από χθες άρχισε να με πιάνει μια χαρά κ ανυπομονησία να περάσει ο καιρός και να συναντήσω επιτέλους τη μπουμπού μου!Ανυπομονώ να έρθει το πάσχα να της ψωνίσω κάτι κι εγώ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 215994 

Ελένη εμένα με βόλεψαν τα h&m και τα tally weijl για ρούχα.Αν ήταν καλοκαιρι μια χαρά θα τη βγάζαμς=ε με τα φουστανάκια αλλά τώρα δεν ξέρεις κ τι να βάλεις.εγώ φορμούλες φοράω κυρίως κ κανένα φόρεμα με κολαν σε ειδικές περιπτώσεις.τζιν έχω να βάλω από τα χριστούγεννα..δε θέλω να με πιέζουν τα ρούχα.

Από σουτιέν τι φοράτε κορίτσια μου;πήρατε εγκυμοσύνης;εμένα με βόλεψαν τέλεια τα pretty bra μπορώ να πω..

εγω ρουχα εχω ακομα τα παλια μου μια χαρα μου ειναι προς το παρον,πηρα μονο 2 μπλουζες μεγαλουτσικες ετσι για να πω οτι κατι πηρα..ααα κ εγω αυτα φοραω pretty bra τυπου λαικης βεβαια αλλα μια χαρα κανουν τη δουλεια τους,κ το ειχα πει κ πιο παλια η φιλη μου 9 μηνες με αυτα την εβγαλε και τη βολεψαν και στο θηλασμο..δεν πηρε καθολου σουτιεν θηλασμου!!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αρχίζουν οι ετοιμασίες Μαράκι ε;μια χαρά!έτσι κάνε τον αρχηγό κ άσε τους άλλους να μαστορεύουν Razz 
Κρίμα ρε γαμώτο.είναι πολύ άσχημο πράμα να χάνεις λεφτά.πόσο μάλλον κ τόσα πολλά..

πραγματικά κι εμένα με βόλεψαν πάρα πολύ.κ έδωσα 20ευρώ πήρα 6 να έχω να αλλάζω.κι εγώ μέχρι το τέλος με αυτά θα την βγάλω αλλά λέω όταν καλοκαιριάσει να κοιτάξω για κανένα θηλασμού που θα έχει κανονικές ράντες για να βάζω κ τα φορεματάκια μου άνετα..

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εμένα δεν μου κάνουν τα κολάν που υπάρχουν σ'αυτά τα μαγαζιά... έχω μεγάλη περιφέρεια + την κοιλιά + ότι έχω βάλει ήδη 10 κιλά που τα παίρνω εκει κατευθείαν, με αποτέλεσμα όλα αυτά να με κόβουν πέρα απ'ότι διαφανίζουν όλα... ούτε φόρμα φθηνή μπορώ να βρω που να μην με κόβει... αν είναι να πληρώσω τα bodytalk για να μπω μέσα χαιρετίσματα... Έχω δοκιμάσει όλα τα xl αλλά δεν μου είναι άνετα. Νταξ φοραδοφοράδα ακόμα δεν είμαι αλλά είναι έτσι ο σωματότυπος που δεν νιώθω άνετα ή μένει ο κώλος απ'έξω. Εννοείται ότι δεν μιλάω για τζιν εδώ και μήνες. Έχω μείνει με ένα κολάν zara που έχει λάστιχα αλλά με το πλύσιμο έγινε ψαράδικο.

Σουτιέν πήρα τον φλεβάρη από τα prenatal που τα είχε με έκπτωση 50% πήρα 2 με 19€. Πρίτιμπρα είχα κι εγω λαικής αλλά ενω είχα πάρει μεγάλο με δυσφορούσε στην ανάσα. Τουλάχιστον το σουτιέν το βάζω πιο έξω.

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελένη για φόρμες εγώ βολεύτηκα από τα Admiral στις εκπτώσεις πήρα μία με 13ευρώ.τώρα κάπου στο 20 ευρω θα έχουν.Αν έχεις κάποιο κατάστημα κοντά σου κοίταξέ το μήπως σε βολέψει.
Τι πράμα κι αυτό με τα ρούχα Rolling Eyes 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδω ειμαι κ πάλι!
Σιδέρωσα τα ρούχα μας να ναι φρέσκα κ μεταααα θυμάμαι κ το σακάκι του άντρα μου θελει κ αυτό φρεσκάρισμα τωρα ξαναεβαλα το σίδερο!
Η βάφτιση ειναι στις 4 σήμερα!έχω πολυ καιρό να πάω σε βαφτίσια κ πολυ χαίρομαι!
Εν τω μεταξύ με εχει πει η κουμπάρα για τη καινούργια της κουμπάρα που θα βαφτίσει σημερα,ειμαι περίεργη να τη γνωρίσω!επίσης ειμαι πολυυυυ περίεργη να δω τα βαπτιστικα γιατί από Ελλάδα τα πήρε κ αυτή κ θέλω να συγκρίνω!ειναι κ αυτή έγκυος.. πολλες μαζευτήκαμε οι έγκυες κουμπαρες φέτος!!

Η δικιά μας,δηλαδή που θα βαφτισω εγω κ ο άντρας μου ειναι στις 26 Απριλίου.ΚΟΡΙΤΣΙΑ θα ειμαι στην 30η εβδομάδα...ελπίζω να μη γίνει καμία στραβή που θα μαι με τη κοιλιά στο στόμα!
Θα βάλω κ τη καινούργια μου γοβιτσα σήμερα!έχω πάνω από μήνα να βάλω τακούνι,από τα γενέθλια μου!να μαι δω πως θα τα καταφέρω!αλλα ας όψεται το Outfit!

Ελένη για τα βαφτιστιρια που λες,το ένα το χουμε στην Ελλάδα κ το βλέπουμε μόνο καλοκαίρι δυστυχως!ειναι 13 τωρα,το βάφτισε ο άντρας μου πριν γνωριστούμε, ζήτησε κατι παπούτσια φέτος της Nike του τα πήραμε κ τα πήγε η πεθερά μου!
Το μικρό που θα βαφτισω σε λίγο, δε ξέρω τι να του παρω,ρουχα εχει παααρα πολλά!ισως κατι σε αξεσουάρ, παπουτσακια κ κανένα καπελάκι να συμπληρωθεί το σετ που του πήρε η μαμά του για να παει στην εκκλησία, κ τα κλασικά αυγουλακια κ τσουρέκι για τη κουμπάρα.λαμπάδα δε περνει αφού ειναι αβαπτιστο ακόμα!

Για τα ρούχα θα έλεγα κ εγώ h&m εμενα πολυ με βόλεψαν, από τιμές από 19.90 ως 39.90 τα παντελόνια,κολάν εχει κ με 8 ευρώ κ με 10,κοίτα στα μεγάλα μεγέθη από 46 κ πάνω για να ναι άνετο.εγω έχω μπόλικα ακομα από την άλλη φορά κ καλοκαιρινά οπότε κ δε χρειάζομαι τίποτε.μέχρι τωρα φορούσα ένα παντελόνι κανονικο αλλα με λάστιχο αντί για φερμουάρ κ εδω κ κανένα μήνα φορώ κ εγκυμοσύνης.έχω κ μια σαλοπετα πολύυυ βολική θα τη φορέσω κ αυτή όπου να ναι κ τη βγάζω άνετα μέχρι το καλοκαίρι.

Ουουφφφ παααααλι μπουγάδα έγραψα!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολέτα καλά να περάσετε και προσοχή με τις τακνάρες που λεει κι η γιαγιά μου Razz Razz 

Για τα Η&Μ το ξέρω αλλά δεν έχουμε εδώ και πρέπει να πάω Αθήνα. Είχα κανονίσει να πάω σήμερα στον μικρό μου αδερφό που σπουδάζει Αθήνα για να πηγαίναμε παρέα για ψώνια και να πάρω από τα στοκάδικα υφάσματα για σεντονάκια. Τελευταία στιγμή το ακύρωσα αφού δεν θα δουλευε σήμερα ο σύζυγος μην τον αφήσω μόνο.. και τελικά ξύπνησε απ'την νυχτερινή βάρδια κ με παρατησε μόνη μου για το χόμπυ του  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 679259 
Πόσο χαζή είμαι κ κάθομαι κ στεναχωριέμαι κιόλας γαμώ τις ορμόνες μου. Τα έχω πάρει στην κράνα μαζί του.

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσακια!!!
Πως ειστε;εγω μια χαρα....
Σημερα ειχα μια ωρα μαθημα το πρωι και μετα πηγαμε με τον αντρουλη για καφεδακι....
Στο γυρισμο περασαμε κι απο τα Ζαρα και πηρα και ενα μπλουζακι....
Ειχε τελειο καιρο σημερα....εσκασα που κατσαμε στον ηλιο....
Εγω κοριτσια απο ρουχα τη βγαζω με κολαν και εχω και ενα τζην απο τα πρεναταλ με λαστιχο....πολυ βολικο....το χα παρει στην προηγουμενη εγκυμοσυνη..
Απο σουτιεν πηρα απο πρεναταλ δυο εγκυμοσυνης και με βολεψαν πολυ...πρεπει να παρω τον αλλο μηνα και κανενα θηλασμου....
Κοριτσια η Αναστασια-μπου. που ειναι;χαθηκε.....
Ελενακι μη συγχυζεσαι οι αντρες τους φιλους και τα χομπυ τα χουν πρωτη θεση.....εμεις τα σκεφτομαστε ολα.....
Νικολετα καλα να περασετε στη βαφτιση....
Ποπακι ευτυχως που εισαι καλυτερα....φυλαξου απο τον αντρα σου....

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσάκια. Είχα καιρό να μπω και προσπαθώ να γίνω up to date παλι! Ποπακι χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Ελενη μην στεναχωριέσαι. Βασικά δίκιο έχεις αλλα οι ορμόνες το κάνουν χειρότερο το πράγμα. Εμένα θα με κάνετε add στο fb? Εστειλα Pm στην Jenny.

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τωρα είμαστε στο μαγαζί για φαΐ!επιτέλους γιατί ήθελα να πάω κ τουαλέτα κ έχω αρχίσει κ πεινάω...έφαγα καλό πρωινό κ ένα μπουκαλι νερό κ την έβγαλα ως τωρα,μπράβο μου!!

Ελένη η μαμά μου τα λεει τουγκουρια τα τακούνια στα ποντιακά!
Κ εγω ΓΙΑΥΤΟ σε ειπα για h&m επειδή είχες πει θα πας Αθήνα!αααα ο αντρουλης σου κανονικά στο επόμενο ρεπό του θα πρέπει να σε παει οικειοθελώς Αθήνα κ να σε ψωνίσει κιόλας!κ εγω την ίδια βλακεια κανω παντα οταν εχει μπάσκετ κάθομαι μέσα! Ναααα μια μουτζα στα μούτρα μου!

Σας φιλώ!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω μια νυστα δε βλεπω μπροστα μου,θελωνα κανω μπανιο και το σκεφτομαι.επισης μ εχει καρφωθει απτο απογευμα να φαω παγωτο που εχουμε καταψυξη....νομιζω θα υποκυψω,αρκετη ωρα παιδευτηκα να κρατιεμαι.. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου και εγω εχω θεμα μεγαλο με τα ρουχα.....δεν μου κανει τπτ!!!
την βγαζω με 2 κολαν που μου ειχε παρει η μαμι απο την λαικη και με δυο παντελονια εγκυμοσυνης που μου εδωσε μια φιλη....
απο φορμες μονο μια μου κανει και θελω να παρω κανα δυο....
τωρα οσον αφορα τα σουτιεν πηρα και εγω τα pretty bra στην αρχη της εγκυμοσυνης και εκανα το λαθος να τα παρω small. τωρα δεν μπορω να τα βαλω καθολου γτ με καταπιεζουν....γενικα παντως δεν φοραω καθολου σουτιεν ολη μερα μονο οταν βγαινω εξω....εχω σκοπο βεβαια να παω συντομα να παρω θηλασμου απο τα h&m που εχει παρει και μια φιλη και μου ειπε οτι τα εχει βολευτει...
παντως τα prenatal και mothercare ειναι οντως πανακριβα ρε κοριτσια. εγω δεν δινω 50-60 ευρω για ενα παντελονι που θα το βαλω τοσο λιγο..προτιμω να παρω απο την λαικη και να το πεταξω μετα....
αυτο που εμενα παντα με προβληματιζει γενικα αυτη την εποχη ειναι τα παπουτσια.....η μεταβαση απο την μποτα στο ανοιχτο παπουτσι.....γενικα επειδη ειμαι κρυουλιαρα αργω πολυ να βαλω ανοιχτο παπουτσι.....το μονο ενδιαμεσο λοιπον ειναι η μπαλαρινες αλλα δεν ξερω εμενα με κουραζουν πολυ που ειναι τοσο φλατ και συνηθως με χτυπανε πισω στην φτερνα ή με στενευουν στο κουντεπιε. δεν εχω παρει μια που να ειναι ανετη....για να δουμε τωρα που θα πρηστουν και να ποδια μας τι θα φοραμε....μονο με flip flop (σαγιοναρες) μας βλεπω!

αχ ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι;;;;
πεινατε και εσεις οσο εγω;;;λες και ειναι τρυπιο το στομαχι μου!!!εχω συνεχεια μια αισθηση πεινας, αλλα και μολις τρωω μετα απο μια ωρα αντε παλι τα ιδια!
δεν εχω τολμησει ν' ανεβω σε ζυγαρια!!πρεπει να εχω παρει κι' αλλο, αλλα δεν παλευεται η πεινα!ο αντρας μου με κοροιδευει!παλι τρως;;;παλι πας κουζινα;;;τι θα φας παλι, και τετοια!!!

γιουβαρλακι θα γινω λεμεεεεεεεεε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 534787 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρακι μου σε καταλαβαινω απολυτα!!!
φαε και για μενα την χαροκαμενη που εχω να φαω γλυκο πανω απο 10 μερρες!!!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 16 912791 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 27 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις