Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
220 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 220 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 38]

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!!Τί κάνετε;;;
Εγω μια χαρά...Χτες έκανα εξετάσεις αίματος και ήταν όλα πολύ καλά...ανέβηκε και ο σίδηρος και ο αιματοκρίτης πολυ..
Σήμερα έχουμε γιατρούλη!!!!!!Το μεσημέρι 3.30!!!
Ανυπομονώ να δω το μπεμπουλίνι μου κι εγω.....Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!
Ποπάκι πολύ ωραία τα νεα σου..
Είδες τελικά δεν ήταν συσπάσεις..Τζενάκι μπράβο σου κορίτσι μου...μεγάλωσε η μπουμπού σου πολύ...Άντε πλησιάζουν οι μέρες να πας στους δικούς σου...
Νικολέτα όπως είπε και η Νεκταρία,ήρεμα με τις δουλίτσες..να ξεκουράζεσαι!!!
Ελενάκι όλα καλά λοιπόν...μην αγχώνεσαι τζαμπα!!!
Κι εγω κορίτσια έχω ένα ινομύωμα...δεν το ήξερα και μόλις έμεινα έγκυος το είδαμε..
Το παρακολουθούμε όμως και δεν μεγάλωσε ώστε να ενοχλεί το μωράκι...
Φιλάκια κοριτσάκια!!!
Θα σας πω τα νεα μας μετα το γιατρό!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσόπουλα!πώς είστε σήμερα;

Αναστασία ωραία τα νέα σου!άντε με το καλό να δεις τον μπεμπάκο σου σήμερα!!

Πόπη πραγματικά υπέροχα τα νέα σου!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 654316μπράβο!

Τις ανέβαλα τις σημερινές εξετάσεις,θα πάω την πέμπτη με την ησυχία μου.είχα κ μάθημα σήμερα κ έπρεπε πρωι πρωι να τρεχω σαν την τρελή..από αύριο θα ξεκινήσω να κάνω κ τη βαλιτσούλα μου γιατί μ αυτά κ με εκείνα τίποτα δεν έκανα ακόμα...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσοπουλα και μωρακια!!

πως ειστε???ολες καλα?

εγω νυσταζω....αλλα θα μεινω ξυπνια γιατι σε μια ωρα θα παω να βρω εναν μαστορα να με κανει μια τιμη για τα πλακακια του σπιτιου...ααααντε να δουμε.....

σημερα ηρθαν τα ρουχαλακια που παρηγγειλα μεσω ιντερνετ(τελικα)και ειναι τελεια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα και μωρακια!!

πως ειστε???ολες καλα?

εγω νυσταζω....αλλα θα μεινω ξυπνια γιατι σε μια ωρα θα παω να βρω εναν μαστορα να με κανει μια τιμη για τα πλακακια του σπιτιου...ααααντε να δουμε.....

σημερα ηρθαν τα ρουχαλακια που παρηγγειλα μεσω ιντερνετ(τελικα)και ειναι τελεια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 

Καλοφόρετα Μαράκι!! Από ποιο σάητ τα πήρες τελικά? Μπράβο που πέτυχες το νούμερο  Respect Respect 
Κι εγώ κουτουλάω αλλά όταν κοιμάμαι μεσημέρι κουτουλάω πιο πολύ μετά.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα και μωρακια!!

πως ειστε???ολες καλα?

εγω νυσταζω....αλλα θα μεινω ξυπνια γιατι σε μια ωρα θα παω να βρω εναν μαστορα να με κανει μια τιμη για τα πλακακια του σπιτιου...ααααντε να δουμε.....

σημερα ηρθαν τα ρουχαλακια που παρηγγειλα μεσω ιντερνετ(τελικα)και ειναι τελεια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 

Καλοφόρετα Μαράκι!! Από ποιο σάητ τα πήρες τελικά? Μπράβο που πέτυχες το νούμερο  Respect Respect 
Κι εγώ κουτουλάω αλλά όταν κοιμάμαι μεσημέρι κουτουλάω πιο πολύ μετά.
εκανα μια πιτσικουλια Ελενακι...πηγα εδω σ ενα μαγαζι γνωστης εταιριας ρουχων και δοκιμασα μπολικα,αυτα που μου καθησαν καλα εκανε το ενα 150 και το αλλο 100,εε κρατησα τους κωδικους απο τα ρουχα οσο ημουν μεσα στο δοκιμαστηριο και τα βρηκα απο το σαιτ τς εταιριας μιση τιμη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 328109 
πουστι@ μεν αλλα δε μπορουσα να δωσω τοσα πολλα λεφτα...

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:
ΕλένηΚ έγραψε:
bourboulithra έγραψε:γεια σας κοριτσοπουλα και μωρακια!!

πως ειστε???ολες καλα?

εγω νυσταζω....αλλα θα μεινω ξυπνια γιατι σε μια ωρα θα παω να βρω εναν μαστορα να με κανει μια τιμη για τα πλακακια του σπιτιου...ααααντε να δουμε.....

σημερα ηρθαν τα ρουχαλακια που παρηγγειλα μεσω ιντερνετ(τελικα)και ειναι τελεια!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 

Καλοφόρετα Μαράκι!! Από ποιο σάητ τα πήρες τελικά? Μπράβο που πέτυχες το νούμερο  Respect Respect 
Κι εγώ κουτουλάω αλλά όταν κοιμάμαι μεσημέρι κουτουλάω πιο πολύ μετά.
εκανα μια πιτσικουλια Ελενακι...πηγα εδω σ ενα μαγαζι γνωστης εταιριας ρουχων και δοκιμασα μπολικα,αυτα που μου καθησαν καλα εκανε το ενα 150 και το αλλο 100,εε κρατησα τους κωδικους απο τα ρουχα οσο ημουν μεσα στο δοκιμαστηριο και τα βρηκα απο το σαιτ τς εταιριας μιση τιμη ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 328109 
πουστι@ μεν αλλα δε μπορουσα να δωσω τοσα πολλα λεφτα...

Μια χαρά έκανες καλέ!!! Αχ εγω μάλλον στους γάμους θα φορέσω κάτι φορέματα desigual που ήδη έχω. Είναι μακό και θα είναι μια χαρά με την κοιλιά μου και αρκετα εκκεντρικά ωστε να φορεθούν σε γάμο.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμα ειχες ηδη μια χαρα εισαι!!
εγω αυτα ολα που ειχα ηδη σταματανε στο στηθος,πιο κατω δεν πανε Mad 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bourboulithra έγραψε:αμα ειχες ηδη μια χαρα εισαι!!
εγω αυτα ολα που ειχα ηδη σταματανε στο στηθος,πιο κατω δεν πανε Mad 

ευτυχώς είναι μακό κ έχουν περιθώριο!!!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας καλοκαιρινες μανουλες! Πολυ κατω το βλεπω το θεματακι μας...αααχχχ μας επιασε η ανοιξη
Νικολετα μου εμενα και παλί πολλες μου φαινονται οι δουλεις που κανεις  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 417472 
Σοφακι μου βλεπω εισαι καλυτερα με τις αναγουλες. Σε καταλαβαινω κι εγω για 4 μηνες δεν πηγαινα στη κρεβατοκαμαρα μου γιατι μου εφερνε εμετο οπως και πολλα αλλα πραγματα βεβαια...Αληθεια νερακι πινεις τωρα?
Αναστασακι περιμενουμε τα νεακια σου απο τον γιατρο.
Μαρακι με γεια τα ρουχαλακια καλοφορετα και μια χαρα η μαγκια με το ιντερνετ.
Αντε να τα βρειτε και με το μαστορα. Τα πλακακι τα διαλεξες?
Τζενακι αφου μπορεις καλα εκανες το προγραμμα σου πιο ξεκουραστο...
Εμενα αυτη που μου εκανε την αυχενικη μου ειπε για ενα ινομυωμα αλλα να το ξεχασω γιατι ειναι αμελητεο το ιδιο μου ειπε και ο γιατρος μου.
Κοριτσια να ρωτησω κατι που ειστε πιο μπροστα απο μενα. Ποτε αρχισαν να αισθανονται και οι αντρουληδες σας το μωρο οταν ακουμπουν την κοιλιτσα? Εγω πλεον το καταλαβαινω αλλα ο αντρας οχι ακομα...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nektarini έγραψε:Γεια σας καλοκαιρινες μανουλες! Πολυ κατω το βλεπω το θεματακι μας...αααχχχ μας επιασε η ανοιξη
Νικολετα μου εμενα και παλί πολλες μου φαινονται οι δουλεις που κανεις  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 417472 
Σοφακι μου βλεπω εισαι καλυτερα με τις αναγουλες. Σε καταλαβαινω κι εγω για 4 μηνες δεν πηγαινα στη κρεβατοκαμαρα μου γιατι μου εφερνε εμετο οπως και πολλα αλλα πραγματα βεβαια...Αληθεια νερακι πινεις τωρα?
Αναστασακι περιμενουμε τα νεακια σου απο τον γιατρο.
Μαρακι με γεια τα ρουχαλακια καλοφορετα και μια χαρα η μαγκια με το ιντερνετ.
Αντε να τα βρειτε και με το μαστορα. Τα πλακακι τα διαλεξες?
Τζενακι αφου μπορεις καλα εκανες το προγραμμα σου πιο ξεκουραστο...
Εμενα αυτη που μου εκανε την αυχενικη μου ειπε για ενα ινομυωμα αλλα να το ξεχασω γιατι ειναι αμελητεο το ιδιο μου ειπε και ο γιατρος μου.
Κοριτσια να ρωτησω κατι που ειστε πιο μπροστα απο μενα. Ποτε αρχισαν να αισθανονται και οι αντρουληδες σας το μωρο οταν ακουμπουν την κοιλιτσα? Εγω πλεον το καταλαβαινω αλλα ο αντρας οχι ακομα...
γεια σου γλυκια που που μας θυμασαι μια μια! I love you 
το πλακακι το διαλεξα,ο μαστορας με καθυστερησε 1.5 ωρα τελικα και ζητησε πολλα λεφτα τελικα.παμε κ για αλλες πορσφορες.

εμενα ο δικος μου στην εβδομαδα σου δεν το καταλαβαινε,μην αγχωνεσαι.κανα 2 βδομαδες μετα τη β επιπεδου καταλαβε κινηση αλλα ακομα και τωρα λεει"πω ρε το μωρο μας ειναι αυτο?εγω νομιζω εσυ το κανεις αυτο"

ΡΕ ΣΕΙΣ Η ΜΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!τι κανετε??

νεκταρια μου εσυ δεν εχεις fb?
συναντιομαστε κ εκει με τα κοριτσια,γι αυτο ρωταω..  Very Happy 
εγω οντως ειναι πολυυυυ καλυτερα,σχεδον τελεια!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 328109 

φιλιαααα σε ολες!!!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!
Τί κάνετε;;;Τι ωραια μέρα σήμερα!!!Επιτέλους,έστρωσε λίγο...
Νεκταρία μου,δεν έχεις εσύ fb?Όλα καλά με το γιατρό!!Μεγάλωσε ο μπόμπιρας...1660 έφτασε!!!Ολόκληρο αντράκι...οι μετρήσεις καλές ευτυχώς δεν επηρεάστηκαν απο το ζάχαρο..Μας έβγαλε και φωτογραφία 4 d!!!Σηκώθηκα σήμερα και κοιτούσε το γλυκούλι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 654316 
Πραγματικά η Μπου χάθηκε πάλι...

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nektarini έγραψε:Γεια σας καλοκαιρινες μανουλες! Πολυ κατω το βλεπω το θεματακι μας...αααχχχ μας επιασε η ανοιξη
Νικολετα μου εμενα και παλί πολλες μου φαινονται οι δουλεις που κανεις  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 417472 
Σοφακι μου βλεπω εισαι καλυτερα με τις αναγουλες. Σε καταλαβαινω κι εγω για 4 μηνες δεν πηγαινα στη κρεβατοκαμαρα μου γιατι μου εφερνε εμετο οπως και πολλα αλλα πραγματα βεβαια...Αληθεια νερακι πινεις τωρα?
Αναστασακι περιμενουμε τα νεακια σου απο τον γιατρο.
Μαρακι με γεια τα ρουχαλακια καλοφορετα και μια χαρα η μαγκια με το ιντερνετ.
Αντε να τα βρειτε και με το μαστορα. Τα πλακακι τα διαλεξες?
Τζενακι αφου μπορεις καλα εκανες το προγραμμα σου πιο ξεκουραστο...
Εμενα αυτη που μου εκανε την αυχενικη μου ειπε για ενα ινομυωμα αλλα να το ξεχασω γιατι ειναι αμελητεο το ιδιο μου ειπε και ο γιατρος μου.
Κοριτσια να ρωτησω κατι που ειστε πιο μπροστα απο μενα. Ποτε αρχισαν να αισθανονται και οι αντρουληδες σας το μωρο οταν ακουμπουν την κοιλιτσα? Εγω πλεον το καταλαβαινω αλλα ο αντρας οχι ακομα...
Νεκταρία μου,μη στεναχωριέσαι είναι νωρίς ακόμη..εμένα ο αντρούλης άρχισε να καταλαβαίνει μετά τις 23 με 24 εβδομάδες...ασε που πολλές φορές κουνιόταν και μόλις ακουμούσε το χέρι του σταματούσε!!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι εδώ!!!

Σούλα ολόκληρος άντρας ο μπουμπούκος!!! Αντε τυχερούλα πήρες και φωτογραφία! Εμας βλέπω να μας κρατ'αει έκπληξη την μουρίτσα αν κ την πέτυχε φωτο με χείλη μύτη!

Νεκταρία μου εμένα δεν έχει καταλάβει τίποτα ακόμα.. Κουνιέται η καημένη αλλά μόλις έρχεται τον γράφει στο πιπί της  Laughing Laughing 

Όντως η Μπου χάθηκε πάλι  Rolling Eyes Rolling Eyes 

Έχω να πάω Αθήνα πάλι σήμερα στον αιματολόγο και θα πάω μόνη μου μετο λεωφορείο και βαριέμαι..

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κ από εδώ εγκυούλες!ξεκίνησα δουλίτσες κ τη βαλιτσούλα μου..άιντε να φεύγουμε σιγά σιγά! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 215994 
Μαρία όποτε χρειαστώ ψώνια θα σε πάρω να πάμε Laughing  Laughing μια χαρά σε βρίσκω!γιατί να τα χρυσοπληρώνεις;;

Νεκταρία μου μην ανησυχείς οι μπαμπάδες δεν το νιώθουν τόσο εύκολα.κ κατά έναν περίεργο τρόπο όλο κουνιούνται κ όταν πλησιάζει ο μπαμπάς σταματάνε πολλές φορές..

πράγματι μέρες έχει να γράψει η Μπου..

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να μαι κ εδώ!
Αν κ τα είπαμε κ άλλου ειπα να χαιρετήσω κ εδώ!

Νεκταρία εισαι πονετικια κ σε Ευχαριστώ!προσπαθώ τσουκου τσουκου να κάνω από λίγο κάθε μέρα η καμία φορά όλα μαζι αλλα μετά για μερικές μέρες δε κάνω τίποτα.απλά ειναι η φάση τέτοια που γίνετε ένας χαμός αλλα σχεδόν τελειώνουμε ευτυχώς.κάθομαι κιολας εδω και πολύ καιρό κ δε δουλεύω,εχω πολύ χρόνο, αλλα δυσκολεύουν τα πράγματα τωρα με τη κοιλαρα κ όλα γίνονται σε slow motion!βοηθάει κ συζηγος όμως στα βαριά δεν μπορώ να πω!

Κατά τα αλλα τι κάνετε?που είστε όλες?
Αλήθεια η Αναστασία - Μπου που χάθηκε πάλι?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επιτέλους έχω μαζευτεί σπίτι εδώ και 1,5 ώρα και θα με πάρει ο ύπνος πάλι μου φαίνεται!
Έκανα τι θρομβοελαστόγραμμα κι ευτυχώς και πάλι γλίτωσα τις ενέσεις  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 654316 αλλά μου αυξησε την ασπιρίνη μέχρι την 28η εβδομάδα όπου και επιτρέπεται. Μετά σταματάω εντελώς και ξαναπάω στην 32 με τα αποτελέσματα του doppler!

Πτώμα νιώθωωωωω  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 911307 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια! τι κάνετε; τώρα κατάφερα να μπω και σας διάβασα! ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!
χαίρομαι που είστε όλες καλά! χάνομαι γιατί δεν είμαι πάντα πολύ καλά και δεν έχω διάθεση να είμαι στον υπολογιστή παρά μόνο στην αγκαλιά του καλού μου!!!
Γενικώς καλά! έχω τις συσπάσεις μου αλλά χαπακώνομαι!!  Wink 
τη Μ.Τρίτη έχω ραντεβού κι ελπίζω να εξακολουθούν να είναι όλα καλά!!!
φιλάκια σε όλες !!! καλό βράδυ !!! θα σας ενημερώσω για τα νέα μας να μην ανησυχείτε!!! όσες έχετε γιατρό με το καλό...φιλάκιαααααααααααααααα

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πεινασα η γομαρα!!!!!! Twisted Evil 
Μπου μη χανεσαι!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 417472 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:Επιτέλους έχω μαζευτεί σπίτι εδώ και 1,5 ώρα και θα με πάρει ο ύπνος πάλι μου φαίνεται!
Έκανα τι θρομβοελαστόγραμμα κι ευτυχώς και πάλι γλίτωσα τις ενέσεις  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 654316 αλλά μου αυξησε την ασπιρίνη μέχρι την 28η εβδομάδα όπου και επιτρέπεται. Μετά σταματάω εντελώς και ξαναπάω στην 32 με τα αποτελέσματα του doppler!

Πτώμα νιώθωωωωω  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 33 911307 

μια χαρα Λενιω γλυτωσες!! αντε καλη ξεκουραση!!  I love you 

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 I love you Κοριτσακια μου γλυκα κι αγαπημενα χαθηκα γιατι ξαναξεκινησα δουλεια (δουλευω σε καταστημα) και γυρναω κομματια... Ειμαο ομως τρομερα χαρουμενη δεν μπορουσα αλλο μεσα στο σπιτι κοντευα να τρελλαθω. αισθανομαι αναζωογωνημενη και γεματη ενεργεια υστερα απο πολλους μηνες!!!
Αναστασια τι ωραια που ειδες το γλυκουλι σου, τελεια!!!
Ελενη πολυ χαιρομαι που απεφυγες τις ενεσεις.
Μαρακι υπομονη θα βρειτε αλλον μαστορα.
Νικολετακι αφου βοηθαει ο συζυγος παλι καλα. καθε βοηθεια μας ειναι πολυτιμη
Αναστασια-Μπου δεν εχουμε μιλησει με το καλο το μπεμπακι σου.
Τζενακι πολυ ωραιες οι προετοιμασιες να πας στους δικου σου.
Ποππακι ελπιζω ολα καλα...
Σοφακι μαλλον ειμαι απο τους τελευταιους ανθρωπους ατον πλανητη αλλα... δεν εχω facebook ουτε εγω ουτε ο αντρας μου!
Αλλα αν το προτιματε να φτιαξω για αυτο το σκοπο δεν θα ηθελα να χασω αυτα που λετε...
Το Σαββατο εχω την Β επιπεδου... Αγχος αγχος αγχος αλλα και ανυπομωνησια.... εχω να το δω πανω απο μηνα το λουλουδακι μου...
Αυτα κοριτσακια μου παω να ξεραθω σας φιλω
Σεντονακιιιιιι

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω και για τις απαντησεις σας κοριτσια... ο ερμος ο πατερας θα περιμενει ακομα 2-3 βδομαδες για να καταλαβει μπεμπακι

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε νεκταρινι πρόσεχε κ εσυ όμως,μιας κ δουλεύεις μην ξεκουραζεσε πολύ κ εισαι στην ορθοστασία τουλάχιστον οι συνάδελφοι/αφεντικά πως το βλέπουν που εισαι έγκυος?
Αλήθεια από που είσαι?εννοώ από ποια περιοχή.
Όσο για το Facebook δε πειραζει που δεν εισαι,έσπασε λίγο το θεματάκι γιατί μιλάμε από κει συνήθως αλλα τα λεμε κ από δω,ετσι κ αλλιώς ειναι κ αλλα Κοριτσια που δεν ειναι στο FB.
Με το καλο η Β επιπέδου!
Κ εγω τη Δευτέρα εχω γιατρό,με βαζει κ στον κτγ από δω κ πέρα!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα σας κοπελιες μου!
Νικολετακι μου Αθηνα ειμαι. Τι καλα κι εσυ την Δευτερα γιατρο... Αυτος ο κτγ αν εχω καταλαβει σωστα δειχνει τυχον συσπασεις ετσι? Κανεις και υπερηχο η ειναι 2 σε 1? Ρωτησε η ασχετιδου Embarassed

Δοξα τω Θεω στην δουλεια με προσεχουν παρα πολυ δεν παω ολες τις ωρες και περναω πολυ ωραια.
Να ερχεστε κι απο δω βρε κοριτσακια μου να μαθαινω νεα σας. Μην ξεχνατε το θεματακι μας...
Φιλακια

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπού μας κάνεις μια φορά στο τόσο Μπου κ μετά σε ψάχνουμε! Χαίρομαι που είσαι καλά φρόντισε την κοιλίτσα σου πολύ!!

Νεκταρία μου καλή επιτυχία με την β'επιπέδου! Εύχομαι ο μικρός να σας αφήσει να τον δείτε κανονικά! Όντως πρεπει να νιώθεις καλά που πας έστω λίγο δουλείτσα εγώ έχω σαπίσει να κάθομαι σπίτι κι όχι τιποπ'άλλο αλλά κι εδώ αχρηστη είμαι αφου δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα..

Ωχ νυστάζω τρελά αλλά δεν θέλω να κοιμηθώ μετά είμαι λες και προσγειώθηκα σε λάθος πλανήτη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις