Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
406 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 406 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 38]

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χελλοο να μαι κ εγώ!

Νεκταρινι ο κτγ δηλαδή καρδιοτοκογραφος ειναι ένα μηχάνημα που μετράει τις συσπάσεις κ τις κινήσεις του μωρού κ τους παλμούς της καρδιάς.
Το κανεις ξεχωριστά,εμενα με βάζει κανενα 20λεπτο με μισή ώρα.απλώνεις κ σου βάζει ένα τζελ στη κοιλιά κ τα δύο κομμάτια πού μετράνε,σα βεντουζες ειναι αλλα δε κολλάνε στα στερεωνει με ένα λάστιχο. Εγω ειμαι Γερμανία,δε ξέρω αν στην Ελλάδα εχουν οι γιατροί άλλο σχέδιο κτγ.αλλα δε νομίζω.
Κ θα κάνω κ υπέρηχο τωρα για το καινούργιο τρίμηνο.
Επίσης θα κάνω κ το εμβόλιο για τα αντιγονα του αίματος, στην 28η μου είχαν πει.τωρα το θυμήθηκα!!

Καλή επιτυχία αύριο,να εισαι ήρεμη πάνω από όλα διότι έχεις ραντεβού με το καινούργιο αμόρε!!

Κ εμενα ο δικός μου από Χθες πολύ ήσυχος ειναι,το βράδυ αργά πριν με πάρει ο ύπνος άρχισε να βαράει κ σημερα πολυ λίγο ως τώρα,θα φαω παγωτακι τωρα να τον ξυπνήσω λίγο!

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νεκταρια καλη επιτυχια αυριο....καλα αποτελεσματα να χετε,αν και ειναι σιγουρο!!!!Εμεις αυριο θα παμε πρωι για να κλεισουμε τα επιπλακια...ανυπομονω...αντε κοριτσια πλησιαζει ο καιρος....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ! Κορθτσακια τι να κανω;! Φοβαμαι τοσο πολυ κ δν θελω να σας μεταδιδω τους φοβους μου! Οι συσπασεις καλα κρατουν αλλα εφοσον εχω ραντεβου καθε 15μερες ειμαι σχετικα ηρεμη!
Νικολδτα ετσι ειναι κ εδω ο κτγ απλως δν εχουν οι γιατροι στα ιατρεια τους κ παμε κλινικες η νοσοκομεια!!!!
Νεκταρινι ειμαι η αναστασια σ ευχαριστω για τον χαιρετισμο!!! Καλως ηρθες κ εσυ!!!!
Ελενη ναι ειδες; Κανω ενα μπου κ την κανω!χαχαχαχα!!!αναστασια με το καλο τα επιπλακια!!!
Μαρακι χανομαι ξερω αλλα παλευω με τον εαυτο μου!!!
Το χταποδακι μου κουνιεται παρα πολυ!!! Αυτα!!!
Συγνωμη οσες ξεχνω!!! Φιλια σε ολες!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου η καθεμιά με τον πόνο της και με τους φόβους μας είμαστε εδω για να τα λέμε! Όπως αισθάνεσαι καλύτερα!

Σούλα περιμένουμε φωτογραφίες!!!!

Ρε κορίτσια εμένα το λίκνο μου είπαν θέλει μια βδομάδα για να ερθει οπότε δεν έχω αποφασίσει πότε πρεπει να το παραγγείλω.
Επίσης για καθισματάκι αυτοκινήτου πρέπει να πάρω τουλάχιστον ένα φθηνό φθηνό για να βγω με το καλό από το μαιευτήριο γιατί θα έχουμε 1-1,5 ώρα δρόμο. Μου φαίνονται όλα αρκετά βαθουλωτά... ιδέα μου είναι??

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:Μπου η καθεμιά με τον πόνο της και με τους φόβους μας είμαστε εδω για να τα λέμε! Όπως αισθάνεσαι καλύτερα!

Σούλα περιμένουμε φωτογραφίες!!!!

Ρε κορίτσια εμένα το λίκνο μου είπαν θέλει μια βδομάδα για να ερθει οπότε δεν έχω αποφασίσει πότε πρεπει να το παραγγείλω.
Επίσης για καθισματάκι αυτοκινήτου πρέπει να πάρω τουλάχιστον ένα φθηνό φθηνό για να βγω με το καλό από το μαιευτήριο γιατί θα έχουμε 1-1,5 ώρα δρόμο. Μου φαίνονται όλα αρκετά βαθουλωτά... ιδέα μου είναι??

Ελένη ετσι πρέπει να είναι βαθουλωτα!εχουν συνήθως μαξηλαρακι για την αρχή κ όταν μεγαλώσει κ ψηλώσει το μωρό το βγάζεις,γενικά ανάλογα το ύψος κ μέγεθος του μωρού πρέπει να είναι το κωλαράκι κ Η μεσουλα χαμηλά/βαθιά κ σταθερά για να μην ταρακούνιετε πολύ το μωρό.εμάς τουλάχιστον ετσι μας είπαν προχθές που το πήραμε!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Άντε σουλα κ εσεις με το καλό να τα βρείτε όλα!εμάς κόντευουν να ρθουν κιόλας!περιπου 2 βδομάδες μετά τπ Πάσχα τα περιμένουμε!

Μπου μου καλό μου κοριτσι!πιστεύω οτι πιο πολύ μας τρομάζεις όταν ΔΕΝ εμφανίζεσαι!καλα κανεις κ μας λες το πως εισαι να ξερουμε κ εμείς τι γίνετε με τη παρτη σου!
Ελπίζω να εισαι καλά,όσο αγχωνεσαι ίσως σε επηρεάζει αρνητικά!
Ξεκούραση θελει κ ηρεμία κ τσουκου τσουκου περάσει ο καιρός!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nektarini έγραψε:Καλημερα σας κοπελιες μου!
Νικολετακι μου Αθηνα ειμαι. Τι καλα κι εσυ την Δευτερα γιατρο... Αυτος ο κτγ αν εχω καταλαβει σωστα δειχνει τυχον συσπασεις ετσι? Κανεις και υπερηχο η ειναι 2 σε 1? Ρωτησε η ασχετιδου  Embarassed  

Δοξα τω Θεω στην δουλεια με προσεχουν παρα πολυ δεν παω ολες τις ωρες και περναω πολυ ωραια.
Να ερχεστε κι απο δω βρε κοριτσακια μου να μαθαινω νεα σας. Μην ξεχνατε το θεματακι μας...
Φιλακια

καλη επιτυχια νεκταρια μου!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια κ κοιλιτσες!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γκουντ μορνινγκ!

Τι γίνετε...?

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια χαρά τότε Νικολέτα θα αρχίσω να αποφασίζω γιατί κάτι μου λέει θα τρέχω τελευταία στιγμή... Μετά το Πάσχα πρέπει να αρχίσω να ψωνίζω..

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 

Μπου κοπέλα μου μην αγχώνεσαι όσο μπορείς!Με το καλο την Τρίτη όλα θα πάνε τέλεια!

Νεκταρία κι εσύ να προσέχεις τώρα με τη δουλειά!είναι καλό που ξεφεύγεις κ ανεβαίνει η διάθεση!Περιμένουμε νεάκια από τη β'επιπέδου.

Κορίτσια με αγχώσατε καλέ με τα ψώνια..εμείς αυτές τις 2 εβδομάδες θα πάμε.λέω να αρχίσω να συντονίζω κ το βαλιτσάκι μαιευτηρίου για να μην τρέχω να τα μαζέψω τελευταία στιγμή τον ιούνιο.
έχουμε πόσα ρουχάκια,σεντονάκια,κουβερούλες κλπ που μας πήρε η πεθερά μου μιλάμε ντουλάπα παίζει να γεμίζουν Razz  λέτε να αρχίσω πλύσιμο σιδέρωμα όπου να ναι ή να το αφήσω για τον ιούνιο να είναι φρέσκα φρέσκα;αυτό το κενό του μάη που θα λείπω μου χαλάει όλα τα σχέδια βρε παιδί μου..

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hellooooo που είστε καλέεεε?
Χρονια πολλά!
Νεκταρινι περιμενουμε νέα!!Μπου κ από σένα!

Τζενακι ούτε κ εγω ξέρω πως θα το κάνω!περιμένω να περάσει το Πάσχα κ να τελειώνουν κ τα της βάπτισης κ θα πάω επιτέλους για ψώνια κ θα αρχίσω το πλύσιμο κ εγώ!ξεκινά σιγα σιγα για να μη πέσουν ολα μαζί οποτε αν έχεις κατι καινούργιο να τακτοποιητε Τσάκα Τσάκα!κοίτα τον τελευταίο καιρό πριν τη γεννα να χεις χρόνο γιατί ΠΡΈΠΕΙ να ξεκουραστείς!
Μέχρι τα μέσα Μαΐου θα χουν ερθει κ έπιπλα οποτε θα πάω κ για διακόσμηση!ποοοοσοοοο χαίρομαι!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Ήρθε η Μεγαλοβδομάδα!!
Νεκταρία περιμένουμε νέα σου από την β' επιπέδου...

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερουδια κοριτσουδια! Ευχαριστω ολες για τις ευχες και την σκεψη!
Λοιπον ολα μια χαρα στην Β επιπεδου μας ειπε ολα φυσιολογικα ηταν ζωηρουλης στην αρχη μετα μαζευτηκε και οσες φορες προσπαθησαμε να βγαλουμε 3D τον επιαναν οι ντροπες και εβαζε τα χερια στο προσωπο.
Κοριτσια μου οπως καταλαβαινετε ξετρελλαθηκα και ερωτευτηκα οπως ειπε και η Νικολετα εχω πλεον καινουριο αμορε!!! Σκεφτομαι συνεχεια αυτα τα πατουσακια που ειδα και ανυπομωνω να τα φαω. Ομολογω οτι στην αρχη λαχταρουσα κοριτσακια επειδη τα αγορακια τα εχω χορτασει, ειχα σκεφτει και το δωματιο Hello Kitty, αλλα τωρα τρελλαινομαι για τον πριγκηπα μου.... Αυτα τα ωραια τωρα θα αρχισω και γω μετα το Πασχα να μαζευω απο την αδερφη μου οτι χρησιμο και να ψωνιζω κι εγω.
Νικολετα ευχαριστω για την περιγραφη και με το καλο τα επιπλακια σας. Το καροτσι το παραλαβατε? Το χαζευεις τωρα???
Αναστασια μου κι εσυ με τοκαλο τα επιπλακια, Τα κλεισατε? πΩς ΕΙΝΑΙ?
Μπου το οτι εχεις ραντεβου καθε 15 σιγουρα ειναι ξεαγχωτικο και οπως ειπε και η Ελενη εδω ειμαστε και για να λεμε η καθεμια τον πονο της βεβαιως βερβαιως
Τζενακι κι εγω ετσι λεω σιγα σιγα να κανεις καποια πραγματακια για να μην αγχωθεις στο τελος να κανεις τα beaute σου τοτε...
Σοφακι μου σε ευχαριστω για τις ευχες...
Ελοπιζω να μην ξεχασα κατι φιλακια πολλα πολλα

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τέλεια τα νέα σου Νεκταρία!!!! Κι αυτός ντροπαλός ε σαν την δικιά μου ε???? Γερά υγιή παιδάκια να κάνουμε και το φύλλο δεν μας ενοχλεί!! Κι εγώ έχω ξετρελαθεί στην ιδέα του κοριτσιού αφού κορίτσι περιμένω, αλλά από την άλλη έχω συνηθίσει τα αγόρια από την αδερφή μου κι ώρες ώρες λέεω Χριστέ μου πως θα του αλλάζω πάνα που θα θέλει προσοχή το πιπι  Shocked Shocked Shocked 

Εγώ κορίτσια δεν μπορώ να καταλήξω σε κάθισμα αυτοκινήτου. Θα πάρω 0+ αφού θα έχουμε δρόμο από Φάληρο-Χαλκίδα δεν με απασχολεί η μάρκα αλλά θα ήθελα να είναι οικονομικό γιατι δεν βγαίνουμε... Όλα μου φαίνονται ίδια και δεν μπορώ να αποφασίσω.

Αλήθεια επειδή στις εκπτώσεις του Φεβρουαρίου δεν είδα να υπάρχουν εκπτώσεις σε τέτοια είδη (καθίσματα, καρότσια, κούνιες) παρά μονο καμια συγκεκριμένη προσφορα σε ένα μοντέλο, έχετε δει εσείς τιποτα? Λέω μηπως βιαστώ αλλά από την άλλη δεν θέλω να είμαι μες το άγχος τελευταία στιγμή με 40 βαθμούς...

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα εγκυούλες!Πώς είστε;Εγώ πριν καμιά ώρα γύρισα..πήγα για κουρεματάκι κ διαφορα πασχαλινά ψώνια με τη φαμίλια..κουράστηκα μπορώ να πω για αυτό τώρα την άραξα στο κρεβάτι.

Νεκταρία τέλεια τα νέα σας!όλα καλά με τον πριγκιπάκο σου λοιπόν!!μπορείς να ηρεμήσεις κι άλλο τώρα..όσο για τα πατουσάκια κ εμένα αυτο μου εχει καρφωθεί σαν εικονα απο τη β' επιπέδου..δε θα τα ξεχάσω ποτε,είναι ό,τι πιο όμορφο έχω δει!!

Ελένη από τις επομενες μερες που θα ξεκινησουμε εντατικο ψαξιμο κ θα πάρω σβάρνα μαγαζια κ outlet θα σου πω αμα βρω τίποτα καλό.πάντως καλά κάνεις κ ψάχνεις γιατί τι να πρωτοκανεις τελευταια στιγμη;

Κορίτσια δίκιο έχετε,θα ξεκινήσω το πλύσιμο σιγά σιγά για να γεμ'ιζω κ το συρτάρι της!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 669659 Νικολέτα πραγματικά έχω επενδύσει στην ξεκούραση του ιουνίου να σου πω,θελω να ειμαι σε πολυ χαλαρή φαση κ να μην τρεχω σαν την τρελή καλοκαιριάτικα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Νεκταρια μου τελεια τα νεα σου!!!ντροπαλο μας βγηκε και το δικο σου αγορι!!!

και εγω κοριτσια μου ειμαι της αποψης να τα εχω ετοιμα ολα πριν.....σιγα μη καθομαι ιουλιο μηνα και αφου θα εχω γινει φουσκα να τρεχω στα μαγαζια!!!θελω μεχρι τελος Ιουνιου να ειναι ολα ετοιμα και να ειμαι αραχτη!!!εξαλλου τελος Ιουνιου μπαινω στον μηνα μου, οποτε ΠΡΕΠΕΙ να ειναι ολα ετοιμα!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζενάκι μου ναι θα περιμένω να μου πεις αν βρεις κάτι!!

Ποπη κι εγώ τον Ιούνιο έχω βάλει ως στόχο γιατί μετά είναι στενά τα περιθώρια κι από ζέστη, κι από βάρος και θέμα μήνα! Καλέ 2 βδομαδούλες διαφορά έχουμε φαντάζεσαι να γεννήσω πρώτη??? Shocked Shocked

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω κοριτσακια μου!
Ντροπαλα και σεμνα τα σπλαχνα μας ναι!
Παντως που λετε για τα πραγματακια πολυ εχω μπερδευτει κι εγω. Οπως λεει και η Ελενη απο την μια δεν θελω να βιαστω απο την αλλη ειναι αυτες οι ζεστες και τα κιλα και εγω δεν την αντεχα ποτε την ζεστη ποσο μαλλον τωρα!
Ελενη αληθεια δεν εχει εκπτωσεις σε τετοια ειδη δηλ κουνιες και καροτσακια? Παντως πορτ μπεμπε δεν θα παρω γιατι μεσα σε αυτη ζεστη δεν νομιζω να του αρεσει εκει μεσα... Αν βεβαια δεν εχει εκπτωσεις δεν εχει νοημα τελικα να περιμενω και να τρεχω μεσα στη ζεστη. Ειλικρινα δεν ξερω ουτε καν τι φανελακια θα τους βαλουμε δλδ αυτα τα φανελακια τα τιραντε με μπουτακια εξω η με μανικακι? Τις πρωτες μερες κρυωνουν και μετα ζεσαταινονται? δεν εχω καταλαβει την τυφλα μου. Ο Θεος βοηθος.
Τζενακι τι ωραια που ξεκινας τα ψωνια και το πλυσιματα.... I love you
Ειχε και η Νικολετα γιατρο σημερα νομιζω...

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χου χου που είστε καλέ?
Νεκταρία πολύ ωραία τα νέας σου,χαίρομαι που ειναι ολα καλά!μακάρι ολα τα μωράκια μας να βγουν γερά κ τελειομηνα!
Ναι είχα κ εγω γιατρό,ολα πολύ καλα!είμαστε 1169 γραμμάρια,ύψος δε συγκράτησα και το κεφαλάκι μας ειναι κ αυτό στα πλαίσια που πρέπει να ειναι.
Έκανα κ ΤΟ εμβόλιο για το αίμα,μου πήρε κ αίμα για εξετάσεις κ έκανα κ Κτγ,σε δύο βδομάδες θα ξαναπάω.κ εμας κρυφτούλι παίζει, σε κάθε υπέρηχο, δε γυρνάει πάντα!ούτε σημερα πήραμε φωτογραφία δυστυχως!
μετά πηγα κ για ψώνια με τη κουμπάρα μου κ ΤΟ -μέλλον- βαπτιστικο, η βάπτιση ειναι σε δύο βδομάδες περίπου!ψωφισα λιγάκι γιατί περπατήσαμε,αλλα κάναμε κ διαλημα για καφεδάκι οποτε κ ήμουν καλά.

Το καρότσι μας το πακεταραμε μαζι με ολα τα αξεσουάρ κ πήρε θέση στο υπόγειο γιατί εδω δεν είχα χωρο! ειναι πραγματικά πολύ ωραίο κ πολύ το χάρηκα που ήρθε!βάφουμε κ ΤΟ δωμάτιο τωρα,ολα μπήκαν στη σειρά!
Αααα ψωνισα κ κατι φορμακια κ παντελονακια,από 2 σετακια.να δω κ εγω σιγα σιγα τι έχω ως τωρα κ μες στο Μάιο λέω να αρχίσω τσουκου τσουκου!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααα!!!
μπραβο νεκταρια μου..πολυ ωραια τα νεα σας!!!!
καλε εμενα πρωτη φορα που το βλεπαμε κ ανοιξε τα ποδια του,τυχαιο???? (ηταν γυναικα αυτη!!!!)  Laughing Laughing Laughing Laughing 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nektarini έγραψε:Ευχαριστω κοριτσακια μου!
Ντροπαλα και σεμνα τα σπλαχνα μας ναι!
Παντως που λετε για τα πραγματακια πολυ εχω μπερδευτει κι εγω. Οπως λεει και η Ελενη απο την μια δεν θελω να βιαστω απο την αλλη ειναι αυτες οι ζεστες και τα κιλα και εγω δεν την αντεχα ποτε την ζεστη ποσο μαλλον τωρα!
Ελενη αληθεια δεν εχει εκπτωσεις σε τετοια ειδη δηλ κουνιες και καροτσακια? Παντως πορτ μπεμπε δεν θα παρω γιατι μεσα σε αυτη ζεστη δεν νομιζω να του αρεσει εκει μεσα... Αν βεβαια δεν εχει εκπτωσεις δεν εχει νοημα τελικα να περιμενω και να τρεχω μεσα στη ζεστη. Ειλικρινα δεν ξερω ουτε καν τι φανελακια θα τους βαλουμε δλδ αυτα τα φανελακια τα τιραντε με μπουτακια εξω η με μανικακι? Τις πρωτες μερες κρυωνουν και μετα ζεσαταινονται? δεν εχω καταλαβει την τυφλα μου. Ο Θεος βοηθος.
Τζενακι τι ωραια που ξεκινας τα ψωνια και το πλυσιματα.... I love you
Ειχε και η Νικολετα γιατρο σημερα νομιζω...

Συμφωνώ απόλυτα για το πορτ μπεμπέ!!! Γι'αυτό κ αποφάσισα για αρχή να μην πάρω κούνια και να πάρω λίκνο με ροδάκια για να το μετακινώ μες το σπίτι. Στο αυτοκίνητο θα πάρω καθισματάκι για 0-13 κιλά. Καρότσι δεν ξέρω πότε θα πάρω ίσως να αποφασίσω όταν βρω κ καθισματάκι γιατί ούτως η άλλος μέχρι να ψιλοσαραντίσω για να βγούμε βόλτα (δεν ξέρω πόσες μέρες θα το κρατήσω) θα έχει πιάσει Σεμπτέμβρης.

Εγώ έχω πάρει και θα πάρω φανελάκια κοντομάνικα κ αμάνικα κ μ'αυτά θα το έχω. Θα πάρω όμως 2-3 φορμάκια κανονικά λεπτα καλοκαιρινά για την έξοδο κ αν τύχει καμια ψυχρούλα γιατι Θα βράζει ο τόπος Ιουλιο-Αυγουστο.

Όσο για τις εκπτώσεις είπα ότι δεν είδα να έχουν όλα τα πράγματα αλλά πχ ενα απο τα καρότσια, μία κούνια ή δίνουν κουπόνια για επόμενες αγορές, τα ρούχα έχουν αλλά εγω δεν τα προλαβαίνω μες τον Ιούλιο πρεπει να είμαι ήδη έτοιμη...Τώρα αν κάποια έχει δει κάτι άλλο να μας ενημερώσει!!

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 93981 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!

Νεκταρια στην Ελλάδα θα χει ζέστη εδω σε μας δε μπορούμε να μαστε σίγουροι ποτέ με το καιρό!αν κανει ζέστη εχει πραγματικά καύσωνα κ με 25 βαθμούς γιατί εχει υγρασία κ ΤΟ κλίμα ειναι εντελώς ανυπόφορο πολλές φορές! Αλλα εχει τύχει καλοκαίρι να χει 10 βαθμούς κ να βρέχει συνέχεια κ να είμαστε με μπότα κ δερμάτινο μπουφάν!οποτε κ πήρα πορτ μπεμπε για το καρότσι.εκτός αυτού εμενα με βολεύει γιατί εχει πιο πολύ χώρο από οτι στο κάθισμα του αυτοκινήτου. Εκείνο πιστεύω θα το αφήνουμε στάνταρ στο αυτοκίνητο κ θα το περνω μόνο άμα πάω κάπου με αμάξι.έχω καρότσι 3 σε 1 που βάζεις τους ανάλογους ανταπτορες κ Αξεσουάρ.
Κ ο άντρας μου λεει οτι μάλλον τσάμπα το πήραμε το Πορτ μπεμπε αλλα εγω επιμένω πως Οχι!

Κ για το σπίτι κ εμείς στο λίκνο θα τον έχουμε με τα ροδακια νομίζω ειναι πιο βολικό.το βράδυ το βάζεις δίπλα στο κρεβάτι κ την υπόλοιπη ημέρα το χεις παντού μαζί σου.

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νεκταρια πολυ ωραια τα νεα σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 34 215994 μπραβο !!!
εγω πειραζει που ειμαι στην κοσμαρα μου και ειπα θα παω τελος Μαη να ψωνισω οτι χρειαζομαι και να τα πλυνω βεβαιως βεβαιως? Shocked Shocked Shocked 

καλε Μπου μπες να μας μιλησεις βρε κοπελα μου σε ειπαμε οτι αγχωνομαστε που εξαφανιζεσαι!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nικολετα μια χαρα ο γιος τελεια! Με γεια και τα φορμακια σας. Καλα οντως εσεις εκει αεντελως διαφορετικος ο καιρος.
Αντε πλησιαζει και η βαφτιση να φυγει και το τρεξιμο κι απο εκει.
Εγω αν ηταν αλλη εποχη θα επαιρνα το πορτ μπεμπε για να το κοιμιζω αντι για λικνο για τον πρωτο καιρο.
Ελενη κοι εγω ετσι το σκεφτομουν αλλα ρε γαμτ το το σκεφτομαι να παρω και λικνο για και κουνια και μαλλον θα καταληξω να τον βαλω κατευθειαν κουνια. Θα δω κιολας γιατι νεχω αλλαξει 100 φορες γνωμη.
Σοφακι ετσι ε ο μικρος φορα παρτιδα?!! Πολυ γελιο!
Μαρακι κανε το προγραμμα σου οπως δεν σε αγχωνει αλλωστε εσυ εχεις και την ανακαινηση οποτε εχεις την σειρα σου.
Καληνυχτα τσουπρες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις