Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 38]

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι κοριτσακια! πηγαμε γιατρο σημερα! ολα καλα! και με τον τραχηλο και με το μωρο! ισως οι συσπασεις που κανω να ειναι οι προπαρασκευαστικες γιατι ως τωρα δε φαινεται να χουν επηρεασει τπτ (ευτυχως παναγια μου)!!!!! το μωρο 930 γρ. ζωηρο αρκετα!!! αυτα!!!!! τωρα σε 20 μερες ξανα!!!!
για τα πραγματακια που λετε μαλλον το ξαναειπα ε; εμεις δεν θα παρουμε τιποτε μεχρι να γεννηθει και να το παρουμε σπιτι!!!!
ζιπουνακια εχουμε απ την προηγουμενη φορα(ασπρα αλλα με λιγη δαντελιτσα στον κωλαρακο οποτε αν ειναι αγορι θα ναι τρεντι αχχαχαχα) και καρεκλακι αυτοκινητου μας ειχαν δωσει οπως και καλαθουνα! ολα τα αλλα μετα !!! δεν θελω τιποτε να θυμιζει οτι περιμενουμε μωρο στο σπιτι γιατι την προηγουμενη φορα ..............σκατα μετα οποτε....ας κραταω μικρο καλαθι!!!!!!
αυτα απο μενα!!!! αισιοδοξη οσο μπορω και λιγοτερο φοβισμενη τουλαχιστον για μια εβδομαδα!! χααχαχαχα πηρα ενεση αισιοδοξιας!!!
σας φιλω ολες! αν δεν μπω μεχρι την ΚΥΡΙΑΚΗ καλη ανασταση σε ολες , να εχετε υγεια να χαιρεστε τις οικογενειες σας και με το καλο ολες να παρουμε τελειομηνα και γερα μωρακια στην αγκαλια μας!!! καληνυχταααααααααααααααααα

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!

Οτι τον βολεύει τον καθένα ΚΟΡΙΤΣΙΑ,υπάρχει τόσο μεγάλη ποικιλία που δε ξέρεις τι να διαλέξεις!

ΑΑΑΧ Αναστασακι μου σε καταλάβαινω να ξέρες πόσο!
Κ εγω κάπως ετσι νοιώθω,σα κατι να με τρεναρει!
αλλα λέω οχι ρε @@@στη(χαχαχααα!) Δε χάρηκα την πρώτη φορα θα χαρώ τωρα!δεν μπόρεσα να κάνω εντελώς τιποτα τη πρώτη φορα εκτός από μερικά ρουχαλάκια τωραααααα θα τα κάνω ολα διπλά κ τριδιπλα!
Αφού εισαι καλα από οργανική άποψη κ σε προσέχει ο γιατρός, λίγη υπομονή ακόμα δε μας έμεινε πολύ!
Το μωράκι σας πολύ καλο με 930 γρ. Μεγαλώνει καλά!θα σας πανε ολα καλά μην αγχώνεσαι!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολύ ωραία νέα Αναστασία!!! Να κάνεις ότι σε κάνει να νιώθεις πιο άνετα!!!

Όντως υπάρχουν ωραία πράγματα για όλα τα γούστα και τα βαλάντια!! Το θέμα μωρουδιακός - παιδικός εξοπλισμός είναι ανεξάντλητο!!! Ελπίζω κι εγω να ξεμπερδέψω το κεφάλι μου σύντομα κ να αρχίσω αγορές!

Μάλλον θα πάρουμε καινούργιο αμάξι κορίτσια! Δεν είμαστε και στα καλύτερα οικονομικά μας αφού 3 χρόνια εγω δεν εργάζομαι πέρα από κάτι εξτραδάκια σεζόν σε καταστήματα, αλλά δεν γίνεται αλλιώς.. Μας αφήνει συχνά πυκνά και συνεχώς θέλει επισκευες. Ειδικά τωρα με μένα έγκυο κ αργότερα με το μωρό δεν το διαπραγματευόμαστε πλέον το θέμα της ασφάλειας.. Ελπίζω να ξεμπερδέψουμε σύντομα μ'αυτο.

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 328109  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 328109 Καλημερα κοριτσακια γλυκα!
Μπου μου οπως αισθανεσαι εσυ καλυτερα, τα απολυτως απαραιτητα τα εχεις οποτε ολα τα αλλα γινονται! Σημασια εχει η ψυχολογια σου. Τα νεα σου πολυ ωραια απο τον γιατρο και για σενα και για το μωρακι.
Νικολετακι μου οντως υπαρχει μεγαλη ποικιλια μακαρι να ξεραμε απο τωρα τι θα μας βολεψει περισσοτερο...
Ελενακι με το καλο το αυτοκινητο σας! Εχεις δικιο τωρα με τα μικρουλια ειναι σημαντικο.
Κι εμας θα ηθελε αλλαγη και γιατι ειναι παλιο αλλα κυριως μικρο με μικρο πορτ μπαγκαζ και το σκεφτομαι γιατι δεν το βλεπω να χωραει το καροτσι αλλα... πολυ δυσκολο!
Κοριτσακια μου γλυκα και αγαπημενα αυριο πρωτα ο Θεος λεμε να φυγουμε και δεν ξερω αν θα μπω καθολου αυτες τις μερες,οποτε να ευχηθω σε ολες μας
Καλη Ανασταση, με το καλο να φερουμε γερα και δυνατα τα μωρακια μας στον κοσμο και υγεια στις οικογενειες σας !!!!
ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή ανάσταση κ έχουμε κ εορταζουσες συνεγκυουλες φέτος!

Με υγεία κ ευλογία πάνω από όλα!

Φιλακια κ από μένα!

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας εγκυουλες!!! 28+1 σημερα εγω.. κρεββατομενη εδω και βδομαδες ομως με προωρες συσπασεις..

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρονια πολλα κ Χριστος ανεστη κοριτσια μου!!!!
να φερουμε γερα μωρακια στον κοσμο ευχομαι!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά!Χριστός Ανέστη εγκυούλες!
Αναστασία-Μπου πολύχρονη κ με το καλό να υποδεχτείς το μπεμπάκι!Τέλεια τα νέα σου κ από τον γιατρούλη!!

Φιλιά σε όλες!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 417472  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 417472

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα κ Χριστος Ανεστη!!!
Με το καλο τα μωρακια μας!!!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη κι από εμένα! Και του χρόνου με υγεία με τα μωράκια μας!!!

Νινάκι υπομονή με τις ξάπλες!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστός ανέστη κ χρονια πολλά!έχουμε χαλαρώσει πολύ Κοριτσακια από τότε που μαζευόμαστε στο Facebook,οι υπόλοιπες μη κρατάτε κακία θα ξαναπάρουμε τα πάνω μας κ εδώ!

Εγω από σημερα μπήκα στην 30η εβδομάδα!με πιάνει αγωνία να τα προλάβω ολα σιγα σιγά!λέω μέσα στο Μάιο να τρεξω λίγο παραπάνω να τελειώνω με ψώνια,διακοσμητικά για το δωμάτιο κλπ.κ τον Ιούνιο να ριλαξαρω κ να μαζέψω δυνάμεις!περιμένουμε κ τα έπιπλα στις επόμενες δύο εβδομάδες το πολύ αργότερο,τελείωσε κ το βάψιμο!ρουχαλάκια μαζευτικαν αρκετα ήδη,σημερα ψωνισα κ κατι λίγα ακόμα αλλα νομίζω μου φτάνουν για την αρχή!

Νίνα καλή αναρωση κ υπομονή!
Νεκταρινι Μπου που είστε εσείς...?χωνευετε το κατσικάκι ακόμα...?
Περιμένουμε νέα!

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου Χριστος Ανεστη με το καλο ολες μας τελειομηνα και υγειη μωρακια!
Χρονια Πολλα και στις Αναστασιες μας!

Εμεις ειχαμε φυγει γιοα Πασχαπερασαμε ομορφα ησυχα και οικογενειακα. Εκκλησια για να πω την αληθεια δεν πηγα γιατι οταν ειχα παει στους Χαιρετισμιους απο τον κοσμο και το λιβανι αισθανθηκα λιποθυμια και φοβηθηκα μην το ξαναπαθω.
Κατα τ αλλα χτες γιοσταζε ο αντρουλης μου και ειχαμε λιγο κοσμο σπιτι αλλα χαλαρα με delivery!
Νινα ελπιζω να εχεις βελτιωση με τις συσπασεις σου.
Λοιπον οταν ξαναπαω στον γιατρο θα τον βαλω να μου μου κανει τρελη αναλυση για τις συσπασεις. Οσα και να εχω διοαβασει περισσοτερο μπερδευομαι παρα βγαζω ακρη για το πως ειναι.
Νικολετακι τι καλα βλεπω το θεμα δωματιο εχει μπει στη σειρα του. Για πες τι χρωμα το βαψατε τελικα? Εχεις θεμα μικρο πριγκηπα η θυμαμαι λαθος?
Κι εγω θελω τον Μαιο να κανω αρκετα πραγματα. Τοτε θα σας πρηξω με ερωτησεις προς το παρον δεν εχω παρει τιποτα ακομα. Θελω απο βδομαδα να τσεκαρω αν μπορω να χρησιμοποιησω τιποτα απο τα πραγματα που ειχε η αδερφη μου και να δω τι πρεπει να παρω.
Αλλα ρε κοριτσια δεν εχω υπομονη και συγκρινω καροτσια. καθισματακια κτλ και να διαλεξω μου φαινεται βουνο με τοοοοσα πραγματα που υπαρχουν.
Τζενη τα ξεκινησες τελικα τα ρουχαλακια?

Τα πα μαζεμενα! Φιλια σε ολες!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα εγκυούλες!Τι κάνετε;Έχει πέσει το θεματάκι μας από τότε που τα λέμε κ στο φβ..

Νεκταρία να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου!

Χτες βγήκε το πρώτο πλυντήριο με σεντονάκια,πετσέτες,κουβερτούλες κ σήμερα πρωί πρωί άπλωσα το δεύτερο με ρουχαλάκια,καλτσάκια,σκουφάκια!αχ είναι τόσο μίνι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 669659 

σήμερα έχω σιδέρωμα κορίτσια..νομίζω θα είναι το πιο ευχάριστο που έχω κάνει μέχρι τώρα Very Happy

Μεγαλώνουν τα μωράκια μας..σε λίγο καιρό θα είναι μαζί μας!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 654316

Nektarini

Nektarini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημερουδια κοπελιεεεες!
Τζενακι ευχαριστω για τις ευχες.
Την καλυτερη μπουγαδα εχεις θα σιδερωνεις και θα λιωνεις...
Αληθεια τι κουβερτακια εχεις παρει? Πικε? Τους βαζουμε κουβερτουλα ελαφρια απο την αρχη η μονο το σεντονακι?

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα!
χρονια πολλα κ χριστος ανεστη στο κοριτσια μου δεν τα εχουμε πει!!!

νεκταρια μου χαιρομαι που περασες καλα στις γιορτες!!!
αντε κανε το facebook που ελεγες,για να μη χανεις τιποτα απο τις τελειες συζητησεις που κανουμε!!!  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 35 215994 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!
νεκταρια κανε φβ να τα λεμε και απο εκει.....

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα στα κορίτσια!!!
Πώς είστε;;;
Νεκταρία Χριστος Ανέστη και χρονια σου πολλά....
Χαίρομαι που περάσατε καλα..
Εμείς μια χαρα,το Πάσχα εδω οικογενειακά...
Άντε κανε ενα φβ να τα λέμε κι απο κει...
Νίνα ελπίζω να είσαι καλύτερα με τις συσπάσεις...χρόνια σου πολλά κι εσενα και υπομονή...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε Μπου,Νεκταρια ελατε να γινεται facebook φιλες μας!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιου χου να μαι πάλι!
Από όσο διάβασα καλα τα πάτε!
Εμείς είχαμε τη βάφτιση εχθές,γίναμε νονοί,εγω πρώτη φορά και ειμαι πολύ συγκινημένη!χάρηκα παρά πολύ!

Νεκταρια μου καλα θυμάσαι, έχω θεμα το μικρό πρίγκιπα που ειναι Π αγαπημένος μου ήρωας κ βιβλίο!
Τελικα βαψαμε έναν τοίχο γαλάζιο σα τον ουρανό κ το υπόλοιπο λευκό,γιατί θέλω περισσότερο να παίξω με τη διακόσμηση κ δε θέλω να γίνει βαρύ,έχω κ λίγο πιο σκούρα έπιπλα οποτε κ ένας τοίχος ειναι αρκετός!
Έχω σκεφτεί να ζωγραφίσω κατι ίσως στον έναν Ιτοίχο,ενα φεγγάρι με μεταλικο χρώμα κ καποιο σχέδιο από το βιβλίο αλλα έχω βρει κ αυτοκόλλητα για τοίχο με πλανήτες κ αστέρια κ δεν ειμαι σίγουρη ακόμα!
Επίσης θα κάνω κ μερικές αφίσες με σκίτσα από το βιβλίο κ θα τις κρεμάσω,έχω αρκετό χώρο!

Τωρα που τελείωσαν τα της βάφτισης,δεν εχω άλλο άγχος κ θα ασχοληθώ επιτέλους με το δωμάτιο μας!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια!!! Ειδα με ψαξατε! Ε λοιπον,απο τη δευτερα ειμαι στην κλινικη με ενδοφλεβια τοκολυση λογω συσπασεων!!! Την τεταρτη βγηκα το μεσημερι κ το βραδακι ξανα μπηκα!!! Χαχα! Καλη φαση ε; Μεχρι νεοτερας θα μεινω εδω!!!! Ελπιζουμε να φτασω τις 35εβδομαδες για να μπορω να γεννησω εδω στην πολη μου!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααααχ βρε Αναστασια κ σε σκεφτόμουν!
Περαστικά σου κ ελπίζω να ξεμπερδεψεις γρήγορα κ να σου παν ολα καλα! Υπομονή κ μη φοβάσαι, κ ας εισαι ξάπλα ακομα κ μέχρι το τέλος.ο μωράκι σου ειναι δυνατό!

Εγω τη τρίτη πηγα για κτγ στο γιατρό μου κ με κοίταξε λιγάκι γιατί είχα κατι πονακια, και τσουπ είδε τον τράχηλο που κόντυνε!από 4 εκατοστά εχει πάει στα 3 κ είπε οτι αν δε προσέξω,θα περάσω την υπολοίπη εγκυμοσύνη στη κλινική υπό παρακολούθηση!μια από τα ίδια κ εγω δηλαδή! Τωρα μέχρι το επόμενο ραντεβού σε δύο βδομάδες περίπου, δε επιτρέπετε να κάνω σχεδόν τίποτα από δουλειές ούτε σούπερ μάρκετ ούτε καν βόλτα!
Ευτυχως δε χρειάζομαι χάπια κλπ.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εγω αρχικα μπηκα επειδη απο 3,3 ο τραχηλος πηγε 2,7 σε μια βδομαδα!!!! Κ εκανα κ συσπασεις οποτε...κ εγω ευχομαι να τα καταφερω να φτασω 35η τουλαχιστον για να το κρατησουν εδω να μη χρειαστει μενν! Αρνουμαι να παω ειτε ιπποκρατειο ειτε παπαγεωργιου!!!!! Για κανεναν λογω δν θελω να μπει μοναδα!!! Οτι χρειαστει θα κανω κας κατσω μεχρι το τελος! Ουτε που με νοιαζειν αυτο το μωρο θα ρθει σπιτι μου κ τελος!!!! Αυτα!!! Ελπιζω να χω συντομα καλυτερα νεα!!!!



Ευχομαι να μη χρειαστεις ουτε χαπια ουτε νοσηλεια ουτε τπτ!!!! Φιλακια!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγω σου εύχομαι να Πανε ολα καλά!θα το πάρεις το μωράκι στο σπίτι σας κ θα ναι γερό κ δυνατό!
Εγω ειμαι δύο μέρες ίσα ίσα ξάπλα κ τα χω παίξει!έχω τσακίσει οτι υπήρχε στα ντουλάπια κ στο ψυγείο από τη βαρεμάρα!με πονάνε κ οι γοφοι μου.

Βασικά κουραστικα Το σαββατοκύριακο,γίναμε νονοί κ ήμουν όλοι μερα στο πόδι το Σάββατο κ είχα κ επισκέψεις,πήγαμε κ βόλτες τη Κυριακή κ μάλλον ηταν πολυ.αλλα να μου βγει τοσο άσχημα η κούραση δε το σκέφτηκα,ενώ είχα το φόβο κ δεν έπιανα να κάνω πολλα,ρη πάτησα όμως!μπορεί να συνέβαινε αργότερα κ εγω το επιβάρυνα παραπάνω.με έπιασαν κατι τσιμπιες χαμηλά κ κατι πόνοι σα μούδιασμα στη πλάτη που μου θυμησαν τους πόνους της Γέννας κ τρόμαξα η αλήθεια ειναι,ευτυχώς που είχα ραντεβού κ θα με κοιτούσε ο γιατρός ούτως η άλλως.
Με εχει τσακίσει κ ο.μικρός στο κλωτσιδι!πονάει πολλές φορές,
Εκανα μπανιο κ ακομα κ από το λίγο που στάθηκα στο ντουζ επανήλθαν οι τσιμπιες,με πιάνει ένας πανικουλης η αλήθεια ειναι!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου περαστικούλια... όπως είπες αυτό το μωρό θα έρθει στο σπίτι σας τέλος!!! Υπομονή και πίστη κοριτσάκι μου!

Εμείς είμαστε σε κατάσταση πανικού γιατι οι δουλειές του σπιτιου που πρέπει να γίνουν λόγω αλλαγής εποχής και λόγω ερχομού της μπέμπας είναι βουνό, ο παναγιώτης πόσα να κάνει ο άνθρωπος εγώ δεν μπορώ να κάνω πολλά μη ζορίσω την κυστάρα και παραβάρυνα και άρχισα να πρήζομαι στα άκρα... Ελπίζω να πάρουμε λίγο βοήθεια από την αδερφή μου  Smile 

Σήμερα πήγε ο παναγιώτης κ υπέγραψε για το αμάξι κ σε μια-δυο βδομάδες θα το έχουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις