Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
208 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 208 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 38]

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δε λες τιποτα μπου μου.οτι ωρα να ναι οτι μερα εγω θελω να τον βρισκω αν δεν το σηκωνει τρελενομαι.της κουνιαδας μου δε το σηκωνει πριν της 7 το απογευμα καλα της λεω κ πως μπορεις;;;αλλα δεν εχει προβλημα..εγω ειμαι πιο τρελη τι να πω θελω να τον βρισκω...τωρα τουλαχιστον δεν ποναω αστα τρομαξα γιατι δεν με ειχε ξαναπιασει αυτος ο πονος μονο στην αρχη..ελενη μου πολυ ωραιος ο μικρος πριγκιπας!!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι αναστασια μου και εγω το ιδιο ευχομαι και να μη φτασουμε στην νοσηλεια γτ για να νοσηλευτω στο ιασω που ειναι ο γιατρος μου δεν παιζει απο οικονομικης αποψεως, οποτε μας βλεπω για δημοσιο αν προκυψει κατι τετοιο....... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποπη μου περαστηκάααα.. Υπομονή και ηρεμία όσο γίνεται κι ευχομαι να ξεμπερδέψεις γρήγορα με την κορτιζόνη μόνο..

Αναστασία ναι μόνη μου το έκανα.. γενικά σκοτώνω την ώρα μου μόνη στο σπίτι τόσες ωρες με εικαστικά. Γι'αυτο ρωτούσα για την θεματολογία των δωματίων να πάρω καμια ιδέα γιατι στέρεψα. Laughing 

nina 1

nina 1
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
poppaki έγραψε:τελικα την εκανα την ενεση γτ ο ντοκ φοβηθηκε με τον βηχα που ειχα.....προς το παρον τα εξανθηματα ειναι σε εξαρση παλι, ο βηχας υποχωρησε, αλλα εχω ενα σαν γδαρσιμο στον λαιμο......το παρακολουθουμε και βλεπουμε ειπε ο ντοκ.....παντως δεν μου απεκλεισε την περιπτωση της νοσηλειας σε περιπτωση που και η κορτιζονη δεν κανει τπτ....... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 



περαστικα κοπελια μου!!αμαν πια...φτου φτου σκορδα σκορδα να φορας κατι επανω σου ενα ματακι κατι..για τα κακα ματια...και πιστεψε με ειναι πολλα λιγοι θελουν το καλο μας!!ευχομαι να πανε ολα καλα!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕλένηΚ έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

τατάαααν!!! το αδικεί η φωτο λίγο είναι καλύτερο!!!

Ελένη μου ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ...!τωρα μπήκα κ το είδα!!γεια στα χεράκια σου!
Το αγαπω αυτό το παιδάκι μου θυμίζει βέβαια κ στεναχωρες στιγμές κ το χω συνδέσει ετσι,αλλα ειναι κ το νόημα του βιβλίου που με συγκινεί κ με κάνε να το αγαπώ!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε να σας χαιρετήσω κ τις υπόλοιπες!
Όλο χάνομαι κ ξαναμπαινω, σημερα παλι κατι είχα κ δε μπαίνω να δω τα νέα μας!

Ποπακι περαστικά σου,ελπίζω η κορτιζόνη να μην επιρεαζει το μωράκι,εγω ρα φοβάμαι κατι τέτοια,δε μου τυχε κ ποτέ Ξ δε ξέρω!

Εγω τον γιατρό μου που δε τον ενοχλώ καθόλου?δε μου παει να τον παίρνω τρεις την ώρα, ασε που εδω δε θέλουν να τους πριζεις κιόλας κ δε μου αρέσει αυτο,αν κ έχω ΘΑΡΡΟΣ με το γιατρό! Έχω εναλλακτική την μαία μου κ έχω κ νοσοκομείο παραδίπλα οποτε αν ειναι κατι περίεργο απευθύνομαι εκεί!
Αλλα κ ως τωρα δεν είχα κατι ανησυχητικό!

Οσο για τα πράγματα που ελεγα κ τη διακόσμηση αρχίζω κ το σκέφτομαι γιατί θα μας βγει ο κούκος αηδόνι!τον πίνακα μαλλον δε θα τον κάνω, θα περιμένω μπας κ θελει κανένας θείος η νονος να κανει μεγάλο δώρο!η άμα μαζέψω κανένα φραγκακι μετά τη γεννα. Το μεγαλύτερο έξοδο όμως ειναι προς το παρόν το καρότσι που θα το πληρώσουμε στη παραλαβή!στο δωμάτιο είχαμε σπόνσορες τους παππούδες.ο πεθερός μου είπε να μας κανει και το καρότσι,αλλα ειναι αρετα τα λεφτά σε σύνολο κ δε ξέρω αν το δεχτώ,δε θέλω να υποχρεωθω τόσο πολύ!!!τελικαααα δε τα υπολόγισα σωστά κ τωρα έχω αγχωθει, το μόνο καλό ειναι οτι υπάρχουν κ πολυ οικονομικές λύσεις κ στο ίντερνετ εχει πολλές προσφορές, αλλα θελει καλό ξεψαχνισμα!

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Νικολέτα  Smile Smile 

Έχω άπλετο χρόνο να σκοτώσω και γι'αυτό θα φτιάξω σε όλες μας από ένα! Δεν είναι και τέλεια αφού η κοιλιά μου με εμποδίζει να έχω σταθερές κινήσεις αλλά θα είναι γλυκούλια  Smile Smile 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα εγκυούλες!
Πόπη μου εύχομαι να είναι περαστικά και να μην ταλαιπωρηθείς! I love you 
Ελένη τι τέλειος ο πίνακας!Σας θαυμάζω εσάς που πιάνει το χέρι σας!
Να σας πω κι εγώ τα νέα μου.Είχα ραντεβού στον εμβρυοκαρδιολόγο σήμερα.Ενώ η μπουμπού για πόση ώρα στην αρχή είχε κανονικό παλμό σε κάποια φάση έκανε 2-3 αρρυθμίες.Παρόλα αυτά μου είπε ότι όλα τα όργανα της καρδιάς αναπτύσσονται κ λειτουργούν κανονικά,οι παλμοί της είναι φυσιολογικοί και οι αρρυθμίες της είναι καλοήθεις.Μου συνέστησε να πηγαίνω στον γυναικολόγο μου κάθε εβδομάδα για να δούμε μήπως εξαφανιστούν κ αν δε φύγουν μετά από 1 μήνα να πάω να με ξαναδει.Γενικά με καθησύχασε κ μου είπε ότι οι πιθανότητες να υπάρξει προβλημα είναι 1%.Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι ενώ εγώ ανησυχώ για το μωρό αυτός μου είπε ότι πιο πολύ τον ανησυχούν οι δικές μου αρρυθμίες κ λιγότερο του μωρού κ επειδή έχουμε ιστορικό στην οικογένεια μου συνέστησε πλήρη καρδιολογικό έλεγχο κ κάτι ειδικές αιματολογικές για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.Κατά τα άλλα η μικρή μια χαρά μου φάνηκε κ μένα.Κ εννοείται μου είπε αν δεν τη νιώθω μια μέρα να πάω στο γιατρό για υπέρηχο.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζενη μου πολυ ωραια τα νεα της μπεμπας!!! Αφου δν ανησυχει ο γιατρος μπορεις κ εσυ να ηρεμησεις λιγο ε!;
Οσον αφορα τη δικη σου καρδουλα θα την ελεγξεις κ σιγουρα θα ναι κ της μεγαλης μπεμπας η καρδια καλα!!!!

Ελενη,νικολετα φιλακια!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jenny.k έγραψε:Καλησπέρα κι από μένα εγκυούλες!
Πόπη μου εύχομαι να είναι περαστικά και να μην ταλαιπωρηθείς! I love you 
Ελένη τι τέλειος ο πίνακας!Σας θαυμάζω εσάς που πιάνει το χέρι σας!
Να σας πω κι εγώ τα νέα μου.Είχα ραντεβού στον εμβρυοκαρδιολόγο σήμερα.Ενώ η μπουμπού για πόση ώρα στην αρχή είχε κανονικό παλμό σε κάποια φάση έκανε 2-3 αρρυθμίες.Παρόλα αυτά μου είπε ότι όλα τα όργανα της καρδιάς αναπτύσσονται κ λειτουργούν κανονικά,οι παλμοί της είναι φυσιολογικοί και οι αρρυθμίες της είναι καλοήθεις.Μου συνέστησε να πηγαίνω στον γυναικολόγο μου κάθε εβδομάδα για να δούμε μήπως εξαφανιστούν κ αν δε φύγουν μετά από 1 μήνα να πάω να με ξαναδει.Γενικά με καθησύχασε κ μου είπε ότι οι πιθανότητες να υπάρξει προβλημα είναι 1%.Αυτό που με προβλημάτισε είναι ότι ενώ εγώ ανησυχώ για το μωρό αυτός μου είπε ότι πιο πολύ τον ανησυχούν οι δικές μου αρρυθμίες κ λιγότερο του μωρού κ επειδή έχουμε ιστορικό στην οικογένεια μου συνέστησε πλήρη καρδιολογικό έλεγχο κ κάτι ειδικές αιματολογικές για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.Κατά τα άλλα η μικρή μια χαρά μου φάνηκε κ μένα.Κ εννοείται μου είπε αν δεν τη νιώθω μια μέρα να πάω στο γιατρό για υπέρηχο.

Τζενακι σε ξέχασα σχεδόν οτι σημερα είχες την εξέταση!ευτυχώς που σε καθησύχασε χαίρομαι, είπαμε δε θα ναι τίποτε κ το είδες!
Εκτός αυτού σε είπα κ εγώ, ειναι συνηθισμένο φαινόμενο να υπάρχει κατι στη καρδούλα σε πολλα μωράκια συμβαίνει χωρίς να ναι κατι σημαντικό!
Εύχομαι να εισαι ήρεμη κ να μη στεναχωριέσαι άδικα,αν εισαι εσύ καλα θα ειναι κ το μπεμπακι σου!

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου σας ευχαριστώ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 
η αλήθεια είναι ότι ησύχασα που η καρδούλα της είναι μια χαρά αλλά νομίζω θα συνεχίσει να με τρώει λιγάκι μέχρι να ακούσω στον υπέρηχο ότι έχει φύγει.Ρε παιδί μου μέσα στο άγχος για όλα είμαστε..Να είμαστε όλες καλά και να είναι γερά τα μωράκια μας!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε χαθηκα σημερα,τι εγινε ?Χαμος βλεω?
ποπη τι εγινε παλι βρε πουλακι μου?
αμαν!!!!!!!!!περαστικα!!! I love you 

Ελενη τελειο το καδρακι ρε συ! μπραβο!!!

Τζενακι πολυ καλα τα νεα σου,μπραβο!
εγω μολις μαλωσα με τη μανα μου,ολο θελει να μπλεκεται! θελει να παμε μαζι να παρουμε καναπεδες και την ακυρωσα πατοκορφα και μαλωσαμε στο τελος.αι σιχτιρι πια  Twisted Evil !!!!!!!!!!!

eleftheria82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σας κοριτσακια!!! Τι κανετε; Διαβαζα τα νεα σας! Πολυ ομορφος ο πινακας του μικρου πριγκιπαα αα!!! Ποππακι περαστικα σου κοπελα μου! Τι να πω .. Να πανε ολα καλα! Επισης τζενακι ολα καλα με την μπουμπου !

anastasia's

anastasia's
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τί κάνετε;;;Εγώ μολις ξύπνησα είδα πως έχει συννεφια.... Crying or Very sad Crying or Very sad 

Πώς είστε σήμερα;;
Ποπάκι εύχομαι να είσαι περδίκι....
Ελένη τι τέλειος πίνακας είναι αυτος;;Χρυσοχέρα...Εμένα το χέρι μου δεν πιάνει καθόλου και θαυμάζω τους καλλιτεχνες!!!
Τζενάκι πολυ χάρηκα με τα νέα σου!!!Είδες;;Δεν ήταν τίποτα τελικά...Απλά φρόντισε να είσαι ήρεμη κι εσύ και όλα θα πάνε τελεια!!!
Νικολέτα δυστυχώς τα έξοδα είναι πάρα πάρα πολλά!!!!Παίρνεις φόρα να ψωνίσεις και σε σταματούν οι τιμές....Έλεος!!!Δε μπορεις να το ευχαριστηθείς!!! Rolling Eyes Rolling Eyes 
Έχω μάθημα σε λίγο και βαριέμαι........Ευτυχώς μετα θα πάμε στο κτήμα να φάμε και θα ξεσκάσουμε....
Οι μετρήσεις μου για το ζάχαρο είναι πολύ καλές....και χτες κορίτσια......έφαγα και παγωτόοοοοοοοο........ Embarassed Embarassed 
Το ευχαριστήθηκα........και δεν ανέβηκε το ζάχαρο...Άρα βρήκα τι θα τρώω!!!!!! Razz Razz 

Φιλάκια θα τα πούμε μετά!!!!!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κορες!!!! τι κανετε???
Αναστασακι μπραβο με τις μετρησεις !!ειδες σιγα σιγα θα βρεις το προγραμμα σου!!!!

εχει ηλιο αλλα φυσαει εδω.....
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσαρες!
Καλή μας Κυριακή!

Πως ειμαστε σημερα?

Πήγαμε για φαΐ εχθές σε ελληνικό μαζι με τα κουμπαρακια είχαμε καιρό να τους δούμε!
Κ οι δύο σε δίαιτα γιατί την αλλη βδομάδα βαφτίζουν το μωρό τους κ τον Οκτώβρη ειναι ο θρησκευτικός ο γάμος τούς!το αντίθετο με μας δηλαδή!αυτοί χάνουν εμείς φουσκώνουμε!
Ένας λόγος που πρέπει μετά τη γεννα να χασω οσο το δυνατόν γίνετε πιο πολύ διοτι έχουμε δύο γάμους Σεπτέμβρη Οκτώβρη κ δε με βλέπω να χωράω πουθενα!!
Η κουμπάρα μου είπε οτι εχασε ως τωρα όλα τα κιλα της εγκυμοσύνης 18 συν 1 παραπάνω, σε 5,5 μήνες κ της φαίνετε!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AngelMommy έγραψε:Καλημέρα κοριτσαρες!
Καλή μας Κυριακή!

Πως ειμαστε σημερα?

Πήγαμε για φαΐ εχθές σε ελληνικό μαζι με τα κουμπαρακια είχαμε καιρό να τους δούμε!
Κ οι δύο σε δίαιτα γιατί την αλλη βδομάδα βαφτίζουν το μωρό τους κ τον Οκτώβρη ειναι ο θρησκευτικός ο γάμος τούς!το αντίθετο με μας δηλαδή!αυτοί χάνουν εμείς φουσκώνουμε!
Ένας λόγος που πρέπει μετά τη γεννα να χασω οσο το δυνατόν γίνετε πιο πολύ διοτι έχουμε δύο γάμους Σεπτέμβρη Οκτώβρη κ δε με βλέπω να χωράω πουθενα!!
Η κουμπάρα μου είπε οτι εχασε ως τωρα όλα τα κιλα της εγκυμοσύνης 18 συν 1 παραπάνω, σε 5,5 μήνες κ της φαίνετε!!!

με τη γεννα λενε φευγουν πολλα κιλα Νικολετα...λες να ειμαστε εξαιρεση στον κανονα?? Razz 

ΕλένηΚ

ΕλένηΚ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοριτσάρες!!! και σήμεραέχει σούπερ μέρα!!! φάγαμε πρωινάκι με τον γλυκούλι μου και σε λίγο θα πάμε παραλία για καφέ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 328109 

Τζενάκι όλα καλά με την μπουμπού θα πάνε μην αγχώνεσαι! Κι εγώ πήγα στον καρδιολόγο λόγω ιστορικού και αρρυθμιών που τις ένιωθα κιόλας και όλα ήταν οκ απλά μου είπε ο γιατρός να σταματήσω να στρεσάρομαι (μία η αποβολή, μία το ότι δεν έμενα έγκυος κουρούμπελο είχα γίνει). Να πας σύντομα να σου φύγει το άγχος  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 

Μαράκι δικό μου παιδί είσαι εσύ!!!!  Respect Respect κράξαμε τις πεθερες με τα τερτίπια τους αλλά κι οι μανούλες μας έχουν κουσούρια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 679259 

Φιλιά σε όλες!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα περα ως περα!!!!
Κοριτσακια κ εμεις συννεφια αλλα θα παμε για ουζομεζεδες με τον παππουκα μου(εγω σκετο μεζεδες χαχα)!!!κ εμεις με τον καλο μου απο αυριο "διατροφη"!!! Ρε κοριτσια απ την δευτερα που πηγα γιατρο μεχρι σημερα εβαλα 1,5κιλο!!! Κ στις 27ξαναεχω ραντεβου!!! Θεουλη μου!!! Τι θ απογινω;;;;; Θα με κανει με τα κρεμμυδακια!!!! Χαχαχα!!! Λετε να τα χασουμε οντως μετα;;; Μακαρι!!! Ολες ετσι λενε!!!
Ποπακι ελπιζω να μην πηγες νοσοκομειο κ να σαι περδικι σημερα!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕλένηΚ έγραψε:Καλημέρα κοριτσάρες!!! και σήμεραέχει σούπερ μέρα!!! φάγαμε πρωινάκι με τον γλυκούλι μου και σε λίγο θα πάμε παραλία για καφέ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 328109 

Τζενάκι όλα καλά με την μπουμπού θα πάνε μην αγχώνεσαι! Κι εγώ πήγα στον καρδιολόγο λόγω ιστορικού και αρρυθμιών που τις ένιωθα κιόλας και όλα ήταν οκ απλά μου είπε ο γιατρός να σταματήσω να στρεσάρομαι (μία η αποβολή, μία το ότι δεν έμενα έγκυος κουρούμπελο είχα γίνει). Να πας σύντομα να σου φύγει το άγχος  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 

Μαράκι δικό μου παιδί είσαι εσύ!!!!  Respect Respect κράξαμε τις πεθερες με τα τερτίπια τους αλλά κι οι μανούλες μας έχουν κουσούρια  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 679259 

Φιλιά σε όλες!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 417472 
αααα να λεμε και του στραβου το δικιο φιλεναδα!!!
δε με μιλαει η μανα μου ακομα κ σημερα! Razz Razz Razz Razz Razz 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς έχουμε λιακάδα σήμερα, έχει τέλεια μέρα για βόλτες.
Βγήκα για καμιά ωρίτσα να απολαύσω τη θάλασσα και να φωτοσυνθέσω Smile 

Ελένη θα πάω αύριο γιατρό να του πω τι έγινε κ να μου συστησει καρδιολόγο.
Μαρία πράγματι ηρέμησα που είδα ότι είναι μια χαρά η μικρή.
Ρε κορίτσια υπάρχει περίπτωση να είναι συμβεβλημένος με εοππυ καρδιολόγος ή βλακείες λέω;

Λέτε να χάσουμε εύκολα τα κιλά μετά;
Σήμερα μπήκα στην 25η εβδομάδα.Πότε φτάσαμε μέχρι εδώ βρε κορίτσια; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 534787 

jenny.k

jenny.k
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia's έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τί κάνετε;;;Εγώ μολις ξύπνησα είδα πως έχει συννεφια.... Crying or Very sad Crying or Very sad 

Πώς είστε σήμερα;;
Ποπάκι εύχομαι να είσαι περδίκι....
Ελένη τι τέλειος πίνακας είναι αυτος;;Χρυσοχέρα...Εμένα το χέρι μου δεν πιάνει καθόλου και θαυμάζω τους καλλιτεχνες!!!
Τζενάκι πολυ χάρηκα με τα νέα σου!!!Είδες;;Δεν ήταν τίποτα τελικά...Απλά φρόντισε να είσαι ήρεμη κι εσύ και όλα θα πάνε τελεια!!!
Νικολέτα δυστυχώς τα έξοδα είναι πάρα πάρα πολλά!!!!Παίρνεις φόρα να ψωνίσεις και σε σταματούν οι τιμές....Έλεος!!!Δε μπορεις να το ευχαριστηθείς!!! Rolling Eyes Rolling Eyes 
Έχω μάθημα σε λίγο και βαριέμαι........Ευτυχώς μετα θα πάμε στο κτήμα να φάμε και θα ξεσκάσουμε....
Οι μετρήσεις μου για το ζάχαρο είναι πολύ καλές....και χτες κορίτσια......έφαγα και παγωτόοοοοοοοο........ Embarassed Embarassed 
Το ευχαριστήθηκα........και δεν ανέβηκε το ζάχαρο...Άρα βρήκα τι θα τρώω!!!!!! Razz Razz 

Φιλάκια θα τα πούμε μετά!!!!!!!!

Αναστασάκι αρχίζω να ηρεμώ σιγά σιγά.I love you
 
Θα βρεις τις ισορροπίες σου σιγά σιγά με το σάκχαρο,μην ανησυχείς.Μια χαρά σε βρίσκω καλά έκανες κ το ευχαριστήθηκες!!

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι δε νομίζω να μαστε η εξαίρεση!τη πρώτη φορα εγω έχασα 10 μετα τη γεννα, τόσα υπολογίζω κ τώρα!αλλα κ παλι δε μας παίρνει να επαναπαυομαστε γι'αυτό το λόγο!
Η κουμπάρα μου αυτη ειναι σαν εμενα δε λεει οχι στο φαγητό ακομα κ Χθες έφαγε κανονικά,ο κουμπάρος μόνο κρέας κ σαλάτα!λεω που ειναι κ άντρας μια χαρά κρατήθηκε!
Η άλλη κουμπάρα μου που θα της βαφτίσουμε τι γιόγκα τι ζουμπα κανει κ τωρα γράφτηκε ξανά γυμναστήριο κ εχει κολλήσει στα ίδια...τι να πω?
Εγω απο μόνη μου τόσο δεν αγχώνομαι για αργότερα παρά που βλέπω αυτές που το παλεύουν τόσο σκληρά!!απο κει παίρνω πάτημα κ κανω σκέψεις για αργότερα,δε θέλω να γίνω υστέρω!!

Αυτό με τις μανούλες μας θα συμφωνήσω κ εγω!εκει να δείτε μαλωμα κ γκρίνια, αλλα την έχω κ πιο πολύ θάρρος κ δε κρατάμε καμία κακία!λέμε τα Παντα κ τα βρίσκουμε κατευθείαν!κ το προτιμώ απο το να τα λεω απο πίσω η να τα πνιγω!το χειρότερο απ'όλα ειναι οτι είμαστε εντελώς ίδιες στο χαρακτήρα κ γι'αυτό κ γκρινιάζουμε!!
Πολυ νεύρο λέμεεεε, τι με περιμένει άμα με μοιαξει το μωρό μας!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε να δουμε ολες οι χοντρουλες τι θα κανουμε μετα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

κοριτσια πολυ χαιρομαι που ειναι ενεργο το θεματακι μας!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ (2) 2014!!!!!! - Σελίδα 10 215994 

AngelMommy

AngelMommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μετά θα μετονομαστεί το θεματακι σε "παχουλοκομψες club"...!

Ναι ειναι ωραία που έχουμε κίνηση κ απο θέματα καλύπτουμε όλη τη γκάμα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 38]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 38  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις